v, 2019 augusztus 18. @ 21:49 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Kladno SK


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.08.03 Kladno SK 2 : 0 Ostrov 1.46 5.25 4.73
1 2019.08.13 Kladno SK 1 : 2 3.62 3.87 1.78


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.08.13 Kladno SK 1 : 2 3.62 3.87 1.78


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 20

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.08.13 Kladno SK 1 : 2 3.62 3.87 1.78

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -8
Teljes -8
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Kladno SK

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 1 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (2/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 60% (3/5)
Második 40% (2/5)

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 100% (1/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 100% (1/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 0% (0/1)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (1/3)
Második 66.67% (2/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Nov 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
2 Vyšehrad 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
3 Velk 2 0 1 1 3:7 -4 0 0 2 -1
4 Králův Dvůr 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
5 Moravsk 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
6 Meteor Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
7 Zápy Sokol 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
8 Kutn 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
9 Kroměříž 2 1 0 1 8:4 +4 0 0 2 -1
10 Pet 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
11 Hradec Králové 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
12 Str 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
13 Rýmařov 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
14 Ska 2 1 0 1 6:7 -1 0 0 2 -1
15 Polná Slavoj 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
16 Blansko 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
17 Hodon 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
18 Brumov 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
19 Fr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
20 Dvory 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Sob 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
22 Uničov 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
23 B 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
24 Česká Lípa 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
25 Vsetín 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
26 Aritma Praha 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
27 Bzenec Slovan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
28 Ždírec n. Doubr. 2 1 1 0 4:3 +1 0 1 1 =1
29 Nov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
30 Souš Siad 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
31 Slan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
32 Frenštát 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
33 Hořovicko FC 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
34 Vysok 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
35 Třinec 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
36 Hostou 2 2 0 0 4:2 +2 0 0 2 +2
37 Náchod 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
38 Humpolec 2 1 0 1 2:10 -8 0 0 2 -1
39 Olomouc HFK 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
40 V 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
41 Čáslav 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
42 Domažlice Jiskra 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
43 P 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
44 Valašské Meziříčí 2 1 1 0 9:7 +2 0 0 2 =1
45 Brand 2 1 0 1 2:10 -8 0 1 1 -1
46 Chomutov 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
47 Rako Rakovn 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
48 Prostějov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
49 Horky nad Jizerou 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
50 Dvůr Králové 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
51 Havířov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Tasovice Sokol 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
53 Velk 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
54 Chrudim AFK 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
55 Beroun Union 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
56 Trutnov 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
57 Po 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
58 Hlinsko 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
59 Mariánské Lázně 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
60 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
61 Frýdek-Místek VP 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
62 P 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
63 Letohrad 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
64 Lan 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
65 Znojmo 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Brno TJ 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
67 Sokolov Baník 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
68 Brozany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
69 Ostrov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
70 Doubravka 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
71 Louny Meteor 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
72 Rakovník 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
73 Nov 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
74 Hlučín 2 2 0 0 4:2 +2 0 0 2 +2
75 Sokol 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
76 Velké Meziříčí 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
77 Vlašim 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
78 Vrchovina SFK 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
79 Brno 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
80 Pet 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
81 Jihlava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
82 Jind 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
83 Skalice SK 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
84 Chlumec 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
85 Živanice Sokol 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Šumperk 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
87 Star 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 =1
88 Benešov 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
89 Velvary 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
90 Ústí n. Orlicí 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
91 Ole 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
92 Žižkov Viktoria 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
93 Polanka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
94 Líšeň SK 1 1 0 0 5:3 +2 0 0 1 +1
95 Dukla Praha FK 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
96 Neratovice 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
97 Kladno SK 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
98 Sedl 2 1 0 1 10:4 +6 0 0 2 -1
99 Sezimovo Ústí 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
100 Dob 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
101 Dětmarovice 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
102 Hlubina 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
103 Žďár n. Sázavou 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Písek 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
105 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
106 Lokomotiva Vltavín 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
107 Ústí n. Labem 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
108 Kom 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
109 Slavičín 2 1 1 0 13:4 +9 0 0 2 =1
110 P 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
111 Motorlet Praha 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
112 Nový Jičín 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
113 Rosice Slovan 2 2 0 0 6:2 +4 0 1 1 +2
114 Cheb FC 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
115 Ostr 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
116 Admira Praha FK 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
117 Brunt 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
118 Dolní Benešov 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
119 Srbice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
120 Nymburk Polaban 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
121 Otrokovice 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
122 Rokycany 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Vyškov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
124 Ben 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
125 Klatovy 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
126 Bohum 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
127 Vítkovice 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
128 Nev 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
129 Libiš 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
130 Kolín 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
131 He 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
132 Pardubice Tesla 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Kozlovice FK 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
134 Varnsdorf 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
135 Zbuzany 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
136 Hranice SK 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
137 Lib 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
138 Český Brod 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
139 Havlíčkův Brod 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
140 Přední Kopanina 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Rakovník 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Nov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Velké Meziříčí 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Vrchovina SFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Kozlovice FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Hranice SK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Lib 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
8 Havlíčkův Brod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Velk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Trutnov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
11 Po 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
12 Mariánské Lázně 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
13 Frýdek-Místek VP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Admira Praha FK 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
15 Brunt 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
16 Nymburk Polaban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Rokycany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Hostou 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
19 Olomouc HFK 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
20 V 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
21 Domažlice Jiskra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Valašské Meziříčí 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
23 Sezimovo Ústí 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Dob 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
25 Žďár n. Sázavou 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Fr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Uničov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 B 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
30 Vsetín 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
31 Pet 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Skalice SK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 Chlumec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Šumperk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Benešov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Vyšehrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Velk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Meteor Praha 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Kutn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 P 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Znojmo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Brno TJ 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Brozany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Doubravka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Klatovy 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Bohum 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Libiš 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 He 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Brand 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Prostějov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Horky nad Jizerou 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Havířov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Ústí n. Labem 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Kom 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
55 Motorlet Praha 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
56 Rosice Slovan 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
57 Ždírec n. Doubr. 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
58 Nov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
59 Frenštát 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
60 Vysok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Velvary 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Žižkov Viktoria 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Polanka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Dukla Praha FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Kladno SK 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
66 Hradec Králové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Str 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 Polná Slavoj 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
69 Hodon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Louny Meteor 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Hlučín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Sokol 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
73 Vlašim 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Brno 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Varnsdorf 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Zbuzany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Český Brod 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Přední Kopanina 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Chrudim AFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Beroun Union 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
81 Hlinsko 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
83 Ostr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Dolní Benešov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Srbice 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
86 Otrokovice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Vyškov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Náchod 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
89 Humpolec 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
90 Čáslav 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 P 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
92 Sedl 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
93 Dětmarovice 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
94 Hlubina 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
95 Písek 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Lokomotiva Vltavín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Dvory 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Sob 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
99 Česká Lípa 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
100 Aritma Praha 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Jihlava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Jind 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Živanice Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Star 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Nov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Králův Dvůr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
108 Zápy Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Kroměříž 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
110 Letohrad 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
111 Lan 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
112 Sokolov Baník 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Ostrov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Ben 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Vítkovice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Nev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Kolín 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Pardubice Tesla 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Chomutov 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
120 Rako Rakovn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Dvůr Králové 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
122 Tasovice Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Slavičín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 P 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
125 Nový Jičín 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
126 Cheb FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
127 Bzenec Slovan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Souš Siad 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
129 Slan 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
130 Hořovicko FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Třinec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Ústí n. Orlicí 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Ole 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
134 Líšeň SK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Neratovice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Pet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Rýmařov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
138 Ska 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
139 Blansko 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Brumov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Rakovník 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
2 Nov 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
3 Velké Meziříčí 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
4 Vrchovina SFK 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
5 Kozlovice FK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
6 Hranice SK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
7 Lib 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
8 Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
9 Velk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
10 Trutnov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
11 Po 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
12 Mariánské Lázně 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
13 Frýdek-Místek VP 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
14 Admira Praha FK 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
15 Brunt 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
16 Nymburk Polaban 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
17 Rokycany 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Hostou 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
19 Olomouc HFK 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
20 V 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
21 Domažlice Jiskra 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
22 Valašské Meziříčí 1 1 0 0 7:3 +4 0 0 1 +1
23 Sezimovo Ústí 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
24 Dob 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
25 Žďár n. Sázavou 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
26 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
27 Fr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Uničov 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
29 B 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
30 Vsetín 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
31 Pet 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Skalice SK 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
33 Chlumec 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
34 Šumperk 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
35 Benešov 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
36 Vyšehrad 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
37 Velk 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
38 Meteor Praha 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
39 Kutn 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
40 P 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
41 Znojmo 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Brno TJ 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
43 Brozany 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
44 Doubravka 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
45 Klatovy 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
46 Bohum 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
47 Libiš 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
48 He 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
49 Brand 1 1 0 0 12:0 +12 0 1 0 +1
50 Prostějov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
51 Horky nad Jizerou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
52 Havířov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
53 Ústí n. Labem 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
54 Kom 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
55 Motorlet Praha 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
56 Rosice Slovan 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
57 Ždírec n. Doubr. 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
58 Nov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
59 Frenštát 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Vysok 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
61 Velvary 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
62 Žižkov Viktoria 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
63 Polanka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Dukla Praha FK 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
65 Kladno SK 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
66 Hradec Králové 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
67 Str 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
68 Polná Slavoj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
69 Hodon 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
70 Louny Meteor 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
71 Hlučín 2 2 0 0 4:2 +2 0 0 2 +2
72 Sokol 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
73 Vlašim 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
74 Brno 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
75 Varnsdorf 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
76 Zbuzany 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
77 Český Brod 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
78 Přední Kopanina 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
79 Chrudim AFK 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
80 Beroun Union 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
81 Hlinsko 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
82 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
83 Ostr 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
84 Dolní Benešov 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
85 Srbice 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
86 Otrokovice 2 1 0 0 6:2 +4 0 0 2 -1
87 Vyškov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
88 Náchod 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
89 Humpolec 1 1 0 0 11:1 +10 0 0 1 +1
90 Čáslav 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
91 P 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
92 Sedl 1 1 0 0 14:0 +14 0 0 1 +1
93 Dětmarovice 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
94 Hlubina 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
95 Písek 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
96 Lokomotiva Vltavín 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
97 Dvory 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Sob 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
99 Česká Lípa 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
100 Aritma Praha 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
101 Jihlava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
102 Jind 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
103 Živanice Sokol 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Star 2 1 1 0 4:4 0 0 0 2 =1
105 Nov 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
106 Králův Dvůr 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
107 Moravsk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
108 Zápy Sokol 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
109 Kroměříž 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
110 Letohrad 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
111 Lan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
112 Sokolov Baník 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
113 Ostrov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
114 Ben 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
115 Vítkovice 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
116 Nev 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
117 Kolín 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
118 Pardubice Tesla 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Chomutov 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
120 Rako Rakovn 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
121 Dvůr Králové 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
122 Tasovice Sokol 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
123 Slavičín 2 1 1 0 11:4 +7 0 0 2 =1
124 P 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
125 Nový Jičín 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
126 Cheb FC 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
127 Bzenec Slovan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
128 Souš Siad 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
129 Slan 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
130 Hořovicko FC 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
131 Třinec 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
132 Ústí n. Orlicí 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
133 Ole 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
134 Líšeň SK 1 1 0 0 5:3 +2 0 0 1 +1
135 Neratovice 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
136 Pet 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
137 Rýmařov 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
138 Ska 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
139 Blansko 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
140 Brumov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Kladno SK és egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Pohár bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.