szo, 2019 december 07. @ 05:28 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Kladno SK vs.

Összehasonlitás ezzel

Pohár 2019/2020


Kladno SK


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.08.03 Kladno SK 2 : 0 Ostrov 1.46 5.25 4.73
1 2019.08.13 Kladno SK 1 : 2 3.62 3.87 1.78


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.08.13 Kladno SK 1 : 2 3.62 3.87 1.78
2 2019.08.28 1 : 4 Sokolov Baník 4.78 3.90 1.58


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.08.13 Kladno SK 1 : 2 3.62 3.87 1.78

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -8
Teljes -4
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Kladno SK

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 1 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (2/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 60% (3/5)
Második 40% (2/5)

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 2.50
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 100% (2/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 62.5% (5/8)
Második 37.5% (3/8)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Rosice Slovan 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
2 Třinec 3 2 0 1 13:3 +10 0 0 3 -1
3 Cheb FC 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
4 Ždírec n. Doubr. 3 1 1 1 4:7 -3 0 1 2 -1
5 Kom 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
6 Opava 3 2 1 0 7:0 +7 0 2 1 =1
7 P 3 2 0 1 9:3 +6 0 1 2 -1
8 Česká Lípa 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
9 Nový Jičín 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
10 Otrokovice 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
11 Doubravka 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
12 Rokycany 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Náchod 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
14 Ostr 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
15 Olomouc HFK 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
16 Brunt 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
17 Souš Siad 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
18 Srbice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
19 Nymburk Polaban 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
20 Kolín 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
21 Liberec 3 3 0 0 10:3 +7 0 1 2 +3
22 He 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
23 Chomutov 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
24 Ben 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
25 Prostějov 3 2 0 1 7:6 +1 0 0 3 -1
26 Bohum 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
27 Teplice 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
28 Nev 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
29 Polná Slavoj 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
30 Přední Kopanina 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
31 Frýdek-Místek VP 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
32 Kozlovice FK 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
33 Chrudim AFK 3 2 0 1 6:5 +1 0 1 2 -1
34 Zbuzany 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
35 Ostrava Baník 3 2 1 0 7:3 +4 0 2 1 =1
36 Lib 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
37 Dvůr Králové 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
38 Havlíčkův Brod 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
39 Zápy Sokol 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
40 Kladno SK 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
41 Kutn 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
42 Letohrad 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
43 Nov 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
44 Znojmo 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Velk 2 0 1 1 3:7 -4 0 0 2 -1
46 Trutnov 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
47 Moravsk 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
48 Meteor Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
49 Blansko 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
50 Lokomotiva Vltavín 3 2 0 1 4:5 -1 0 1 2 -1
51 Hodon 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
52 Rakovník 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
53 Pet 2 1 1 0 7:3 +4 0 0 2 =1
54 Hlučín 4 3 0 1 9:7 +2 0 0 4 -1
55 Str 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
56 Plzeň Viktoria 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 =1
57 Ska 2 1 0 1 6:7 -1 0 0 2 -1
58 Čáslav 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
59 Vsetín 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
60 Aritma Praha 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
61 Benešov 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
62 Fr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
63 Jihlava 3 2 0 1 16:3 +13 0 0 3 -1
64 Sob 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
65 České Budějovice 3 2 0 1 6:5 +1 0 1 2 -1
66 B 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
67 Karviná FC 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
68 Hořovicko FC 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
69 Mladá Boleslav 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
70 Vysok 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
71 Ústí n. Orlicí 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
72 Bzenec Slovan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
73 Sparta Praha 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
74 Nov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
75 Skalice SK 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
76 Slan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
77 Frenštát 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
78 Domažlice Jiskra 3 2 0 1 7:6 +1 0 0 3 -1
79 Pardubice Tesla 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
80 P 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
81 Sezimovo Ústí 2 1 0 1 8:5 +3 0 0 2 -1
82 Hostou 3 2 0 1 5:8 -3 0 0 3 -1
83 Dětmarovice 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
84 Humpolec 2 1 0 1 2:10 -8 0 0 2 -1
85 Jablonec 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
86 V 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
87 Sokolov Baník 3 2 0 1 7:2 +5 0 1 2 -1
88 Havířov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Tasovice Sokol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
90 Ústí n. Labem 2 1 0 1 12:3 +9 0 0 2 -1
91 Brand 2 1 0 1 2:10 -8 0 1 1 -1
92 Slavičín 2 1 1 0 13:4 +9 0 0 2 =1
93 Rako Rakovn 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
94 Žižkov Viktoria 4 3 1 0 11:3 +8 0 2 2 =1
95 Horky nad Jizerou 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
96 Velké Meziříčí 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
97 Mariánské Lázně 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
98 Vyškov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
99 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
100 Admira Praha FK 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
101 Velk 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
102 Olomouc 3 3 0 0 13:3 +10 0 0 3 +3
103 Beroun Union 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
104 Motorlet Praha 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
105 Po 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
106 Hlinsko 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
107 Brozany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
108 Brumov 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
109 Ostrov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
110 Klatovy 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
111 P 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
112 Vítkovice 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
113 Lan 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
114 Dolní Benešov 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
115 Brno TJ 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
116 Bohemians 1905 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
117 Vlašim 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
118 Brno 3 1 1 1 8:6 +2 0 0 3 -1
119 Vrchovina SFK 3 2 0 1 6:6 0 0 1 2 -1
120 Varnsdorf 3 2 0 1 10:6 +4 0 0 3 -1
121 Louny Meteor 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
122 Hranice SK 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
123 Nov 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
124 Zlín 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
125 Sokol 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
126 Žďár n. Sázavou 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Šumperk 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
128 Kroměříž 2 1 0 1 8:4 +4 0 0 2 -1
129 Star 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 =1
130 Vyšehrad 3 2 0 1 9:8 +1 0 0 3 -1
131 Pet 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Slavia Praha 2 1 1 0 10:2 +8 0 1 1 =1
133 Jind 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
134 Český Brod 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
135 Chlumec 4 3 1 0 10:5 +5 0 0 4 =1
136 Živanice Sokol 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Dukla Praha FK 4 3 0 1 12:5 +7 0 1 3 -1
138 Valašské Meziříčí 3 1 1 1 9:12 -3 0 0 3 -1
139 Neratovice 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
140 Hradec Králové 3 2 0 1 5:3 +2 0 1 2 -1
141 Velvary 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
142 Rýmařov 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
143 Ole 3 2 0 1 3:7 -4 0 1 2 -1
144 Králův Dvůr 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
145 Polanka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
146 Líšeň SK 3 2 0 1 11:7 +4 0 0 3 -1
147 Písek 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
148 Slovácko 1. FC 3 2 1 0 11:4 +7 0 0 3 =1
149 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
150 Dvory 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Sedl 2 1 0 1 10:4 +6 0 0 2 -1
152 Uničov 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
153 Dob 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
154 Příbram 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
155 Hlubina 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
156 Libiš 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kladno SK 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
2 Kutn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 Znojmo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Velk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
5 Meteor Praha 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Brozany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Klatovy 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 P 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Dolní Benešov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
10 Brno TJ 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Liberec 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
12 He 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Prostějov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Bohum 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Polná Slavoj 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Havířov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Ústí n. Labem 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Brand 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
19 Žižkov Viktoria 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Horky nad Jizerou 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Rosice Slovan 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
22 Ždírec n. Doubr. 3 1 1 0 4:0 +4 0 1 2 -1
23 Kom 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
24 Česká Lípa 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
25 Mladá Boleslav 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
26 Vysok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Sparta Praha 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Nov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 Frenštát 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
30 Dukla Praha FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Hradec Králové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Velvary 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 Králův Dvůr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 Polanka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
35 Lokomotiva Vltavín 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
36 Hodon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Hlučín 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
38 Str 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Čáslav 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Vlašim 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Varnsdorf 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Louny Meteor 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Zlín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Sokol 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
45 Přední Kopanina 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Chrudim AFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Zbuzany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Dvůr Králové 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
49 Vyškov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
51 Olomouc 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
52 Beroun Union 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
53 Hlinsko 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Otrokovice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Náchod 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
56 Ostr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Souš Siad 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
58 Srbice 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
59 Pardubice Tesla 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 P 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Dětmarovice 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
62 Humpolec 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Sokolov Baník 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Písek 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Dvory 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Sedl 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Příbram 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Hlubina 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
69 Aritma Praha 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Jihlava 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
71 Sob 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
72 Karviná FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Kroměříž 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
74 Star 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Slavia Praha 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
76 Jind 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Živanice Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Zápy Sokol 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
79 Letohrad 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
80 Nov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Trutnov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
82 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Brumov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Ostrov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Vítkovice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Lan 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
87 Bohemians 1905 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Kolín 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Chomutov 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
90 Ben 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Teplice 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
92 Nev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
93 Tasovice Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Slavičín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Rako Rakovn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Velké Meziříčí 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Třinec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Cheb FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
99 Opava 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
100 P 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
101 Nový Jičín 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
102 Hořovicko FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Ústí n. Orlicí 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Bzenec Slovan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
105 Skalice SK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Slan 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
107 Valašské Meziříčí 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
108 Neratovice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Rýmařov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
110 Ole 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
111 Líšeň SK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Blansko 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Rakovník 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Pet 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
115 Plzeň Viktoria 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Ska 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
117 Brno 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Vrchovina SFK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
119 Hranice SK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Nov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
121 Žďár n. Sázavou 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Frýdek-Místek VP 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Kozlovice FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Ostrava Baník 2 1 1 0 4:0 +4 0 2 0 =1
125 Lib 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
126 Havlíčkův Brod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Mariánské Lázně 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
128 Admira Praha FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
129 Velk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Motorlet Praha 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
131 Po 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
132 Doubravka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Rokycany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Olomouc HFK 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
135 Brunt 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
136 Nymburk Polaban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Domažlice Jiskra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
138 Sezimovo Ústí 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
139 Hostou 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
140 Jablonec 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
141 V 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
142 Slovácko 1. FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
143 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Uničov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Dob 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
146 Libiš 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
147 Benešov 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
148 Fr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 České Budějovice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 B 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
151 Vsetín 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
152 Šumperk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
153 Vyšehrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Pet 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Český Brod 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Chlumec 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kladno SK 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
2 Kutn 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
3 Znojmo 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Velk 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
5 Meteor Praha 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
6 Brozany 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
7 Klatovy 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
8 P 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
9 Dolní Benešov 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
10 Brno TJ 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
11 Liberec 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
12 He 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
13 Prostějov 3 2 0 0 7:6 +1 0 0 3 -1
14 Bohum 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
15 Polná Slavoj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
16 Havířov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Ústí n. Labem 2 1 0 0 12:3 +9 0 0 2 -1
18 Brand 1 1 0 0 12:0 +12 0 1 0 +1
19 Žižkov Viktoria 4 3 1 0 9:3 +6 0 2 2 =1
20 Horky nad Jizerou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
21 Rosice Slovan 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
22 Ždírec n. Doubr. 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
23 Kom 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
24 Česká Lípa 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 Mladá Boleslav 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
26 Vysok 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
27 Sparta Praha 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
28 Nov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
29 Frenštát 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
30 Dukla Praha FK 4 3 0 0 12:5 +7 0 1 3 -1
31 Hradec Králové 3 2 0 0 5:3 +2 0 1 2 -1
32 Velvary 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
33 Králův Dvůr 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
34 Polanka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 Lokomotiva Vltavín 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
36 Hodon 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
37 Hlučín 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
38 Str 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
39 Čáslav 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
40 Vlašim 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
41 Varnsdorf 2 2 0 0 11:4 +7 0 0 2 +2
42 Louny Meteor 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Zlín 3 2 0 0 7:5 +2 0 0 3 -1
44 Sokol 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
45 Přední Kopanina 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
46 Chrudim AFK 3 2 0 0 6:5 +1 0 1 2 -1
47 Zbuzany 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
48 Dvůr Králové 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
49 Vyškov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
50 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
51 Olomouc 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
52 Beroun Union 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
53 Hlinsko 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
54 Otrokovice 2 1 0 0 6:2 +4 0 0 2 -1
55 Náchod 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
56 Ostr 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
57 Souš Siad 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
58 Srbice 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
59 Pardubice Tesla 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
60 P 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
61 Dětmarovice 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
62 Humpolec 1 1 0 0 11:1 +10 0 0 1 +1
63 Sokolov Baník 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
64 Písek 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
65 Dvory 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Sedl 1 1 0 0 14:0 +14 0 0 1 +1
67 Příbram 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Hlubina 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
69 Aritma Praha 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
70 Jihlava 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
71 Sob 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 Karviná FC 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
73 Kroměříž 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
74 Star 2 1 1 0 4:4 0 0 0 2 =1
75 Slavia Praha 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
76 Jind 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
77 Živanice Sokol 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Zápy Sokol 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
79 Letohrad 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Nov 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
81 Trutnov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Moravsk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
83 Brumov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
84 Ostrov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
85 Vítkovice 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
86 Lan 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
87 Bohemians 1905 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
88 Kolín 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
89 Chomutov 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
90 Ben 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
91 Teplice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
92 Nev 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
93 Tasovice Sokol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
94 Slavičín 2 1 1 0 11:4 +7 0 0 2 =1
95 Rako Rakovn 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
96 Velké Meziříčí 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
97 Třinec 3 2 0 0 13:3 +10 0 0 3 -1
98 Cheb FC 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
99 Opava 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
100 P 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
101 Nový Jičín 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
102 Hořovicko FC 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
103 Ústí n. Orlicí 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
104 Bzenec Slovan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
105 Skalice SK 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Slan 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
107 Valašské Meziříčí 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
108 Neratovice 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
109 Rýmařov 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
110 Ole 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
111 Líšeň SK 3 2 0 0 11:7 +4 0 0 3 -1
112 Blansko 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
113 Rakovník 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
114 Pet 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
115 Plzeň Viktoria 2 1 1 0 7:4 +3 0 0 2 =1
116 Ska 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
117 Brno 3 1 1 0 9:6 +3 0 0 3 -1
118 Vrchovina SFK 2 2 0 0 11:1 +10 0 1 1 +2
119 Hranice SK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
120 Nov 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
121 Žďár n. Sázavou 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
122 Frýdek-Místek VP 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
123 Kozlovice FK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
124 Ostrava Baník 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
125 Lib 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
126 Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
127 Mariánské Lázně 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
128 Admira Praha FK 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
129 Velk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
130 Motorlet Praha 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
131 Po 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
132 Doubravka 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
133 Rokycany 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 Olomouc HFK 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
135 Brunt 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
136 Nymburk Polaban 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
137 Domažlice Jiskra 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
138 Sezimovo Ústí 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
139 Hostou 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
140 Jablonec 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
141 V 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
142 Slovácko 1. FC 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
143 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
144 Uničov 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
145 Dob 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
146 Libiš 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
147 Benešov 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
148 Fr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
149 České Budějovice 2 2 0 0 10:1 +9 0 1 1 +2
150 B 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
151 Vsetín 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
152 Šumperk 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
153 Vyšehrad 3 2 0 0 9:8 +1 0 0 3 -1
154 Pet 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
155 Český Brod 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
156 Chlumec 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Kladno SK és egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Pohár bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.