szo, 2019 december 07. @ 05:14 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Meteor Praha vs. Chrudim AFK

Összehasonlitás ezzel

Pohár 2019/2020


Meteor Praha


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.08.03 Kutn 0 : 1 Meteor Praha 2.79 4.45 2.01
1 2019.08.13 Meteor Praha 1 : 3 Chrudim AFK 5.75 4.33 1.45


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Chrudim AFK


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.08.13 Meteor Praha 1 : 3 Chrudim AFK 5.75 4.33 1.45
2 2019.08.28 P 0 : 1 Chrudim AFK 6.09 4.96 1.36
3 2019.10.01 Mladá Boleslav 4 : 2 Chrudim AFK 1.13 7.15 13.94


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 28
Teljes Teljesitmény grafikon 28

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.08.13 Meteor Praha 1 : 3 Chrudim AFK 5.75 4.33 1.45

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -28
Teljes -12
Tipp Hazai Veszít

Meteor Praha

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 2.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 20% (1/5)
Második 80% (4/5)

Chrudim AFK

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 1.67
Gól/játék 3.67
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 1 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (3/3) 66.67% (2/3)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 18.18% (2/11)
Második 81.82% (9/11)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Rako Rakovn 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
2 Žižkov Viktoria 4 3 1 0 11:3 +8 0 2 2 =1
3 Horky nad Jizerou 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
4 Velké Meziříčí 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
5 Havířov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
6 Tasovice Sokol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
7 Ústí n. Labem 2 1 0 1 12:3 +9 0 0 2 -1
8 Brand 2 1 0 1 2:10 -8 0 1 1 -1
9 Slavičín 2 1 1 0 13:4 +9 0 0 2 =1
10 Velk 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
11 Olomouc 3 3 0 0 13:3 +10 0 0 3 +3
12 Beroun Union 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
13 Motorlet Praha 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
14 Po 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
15 Hlinsko 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
16 Mariánské Lázně 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
17 Vyškov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
18 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
19 Admira Praha FK 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
20 P 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
21 Vítkovice 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
22 Lan 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
23 Dolní Benešov 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
24 Brno TJ 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
25 Bohemians 1905 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
26 Brozany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
27 Brumov 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
28 Ostrov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
29 Klatovy 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
30 Nov 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
31 Zlín 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
32 Sokol 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
33 Žďár n. Sázavou 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Vlašim 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
35 Brno 3 1 1 1 8:6 +2 0 0 3 -1
36 Vrchovina SFK 3 2 0 1 6:6 0 0 1 2 -1
37 Varnsdorf 3 2 0 1 10:6 +4 0 0 3 -1
38 Louny Meteor 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
39 Hranice SK 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
40 Pet 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Slavia Praha 2 1 1 0 10:2 +8 0 1 1 =1
42 Jind 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
43 Český Brod 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
44 Chlumec 4 3 1 0 10:5 +5 0 0 4 =1
45 Živanice Sokol 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Šumperk 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
47 Kroměříž 2 1 0 1 8:4 +4 0 0 2 -1
48 Star 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 =1
49 Vyšehrad 3 2 0 1 9:8 +1 0 0 3 -1
50 Velvary 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
51 Rýmařov 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
52 Ole 3 2 0 1 3:7 -4 0 1 2 -1
53 Králův Dvůr 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
54 Polanka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
55 Líšeň SK 3 2 0 1 11:7 +4 0 0 3 -1
56 Dukla Praha FK 4 3 0 1 12:5 +7 0 1 3 -1
57 Valašské Meziříčí 3 1 1 1 9:12 -3 0 0 3 -1
58 Neratovice 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
59 Hradec Králové 3 2 0 1 5:3 +2 0 1 2 -1
60 Dob 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
61 Příbram 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Hlubina 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
63 Libiš 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
64 Písek 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
65 Slovácko 1. FC 3 2 1 0 11:4 +7 0 0 3 =1
66 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
67 Dvory 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Sedl 2 1 0 1 10:4 +6 0 0 2 -1
69 Uničov 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
70 Kom 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
71 Opava 3 2 1 0 7:0 +7 0 2 1 =1
72 P 3 2 0 1 9:3 +6 0 1 2 -1
73 Česká Lípa 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
74 Nový Jičín 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
75 Rosice Slovan 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
76 Třinec 3 2 0 1 13:3 +10 0 0 3 -1
77 Cheb FC 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
78 Ždírec n. Doubr. 3 1 1 1 4:7 -3 0 1 2 -1
79 Ostr 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
80 Olomouc HFK 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
81 Brunt 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
82 Souš Siad 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
83 Srbice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
84 Nymburk Polaban 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
85 Otrokovice 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
86 Doubravka 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
87 Rokycany 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Náchod 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
89 Prostějov 3 2 0 1 7:6 +1 0 0 3 -1
90 Bohum 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
91 Teplice 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
92 Nev 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
93 Polná Slavoj 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
94 Kolín 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
95 Liberec 3 3 0 0 10:3 +7 0 1 2 +3
96 He 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
97 Chomutov 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
98 Ben 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
99 Zbuzany 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
100 Ostrava Baník 3 2 1 0 7:3 +4 0 2 1 =1
101 Lib 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
102 Dvůr Králové 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 -1
103 Havlíčkův Brod 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
104 Přední Kopanina 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
105 Frýdek-Místek VP 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
106 Kozlovice FK 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
107 Chrudim AFK 3 2 0 1 6:5 +1 0 1 2 -1
108 Nov 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
109 Znojmo 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Velk 2 0 1 1 3:7 -4 0 0 2 -1
111 Trutnov 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
112 Moravsk 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
113 Meteor Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
114 Zápy Sokol 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
115 Kladno SK 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
116 Kutn 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
117 Letohrad 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
118 Pet 2 1 1 0 7:3 +4 0 0 2 =1
119 Hlučín 4 3 0 1 9:7 +2 0 0 4 -1
120 Str 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
121 Plzeň Viktoria 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 =1
122 Ska 2 1 0 1 6:7 -1 0 0 2 -1
123 Čáslav 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
124 Blansko 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
125 Lokomotiva Vltavín 3 2 0 1 4:5 -1 0 1 2 -1
126 Hodon 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
127 Rakovník 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
128 Sob 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
129 České Budějovice 3 2 0 1 6:5 +1 0 1 2 -1
130 B 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
131 Karviná FC 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
132 Vsetín 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
133 Aritma Praha 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
134 Benešov 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
135 Fr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
136 Jihlava 3 2 0 1 16:3 +13 0 0 3 -1
137 Bzenec Slovan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
138 Sparta Praha 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
139 Nov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
140 Skalice SK 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
141 Slan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
142 Frenštát 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
143 Hořovicko FC 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
144 Mladá Boleslav 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
145 Vysok 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
146 Ústí n. Orlicí 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
147 Hostou 3 2 0 1 5:8 -3 0 0 3 -1
148 Dětmarovice 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
149 Humpolec 2 1 0 1 2:10 -8 0 0 2 -1
150 Jablonec 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
151 V 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
152 Sokolov Baník 3 2 0 1 7:2 +5 0 1 2 -1
153 Domažlice Jiskra 3 2 0 1 7:6 +1 0 0 3 -1
154 Pardubice Tesla 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
155 P 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
156 Sezimovo Ústí 2 1 0 1 8:5 +3 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Teplice 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
2 Nev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Kolín 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
4 Chomutov 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
5 Ben 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Rako Rakovn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Velké Meziříčí 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Tasovice Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Slavičín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Opava 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
11 P 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
12 Nový Jičín 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
13 Třinec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Cheb FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
15 Bzenec Slovan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
16 Skalice SK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Slan 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
18 Hořovicko FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Ústí n. Orlicí 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
20 Rýmařov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
21 Ole 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
22 Líšeň SK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Valašské Meziříčí 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
24 Neratovice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Plzeň Viktoria 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Ska 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
27 Blansko 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Rakovník 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Pet 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
30 Nov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
31 Žďár n. Sázavou 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Brno 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Vrchovina SFK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
34 Hranice SK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Ostrava Baník 2 1 1 0 4:0 +4 0 2 0 =1
36 Lib 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
37 Havlíčkův Brod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Frýdek-Místek VP 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Kozlovice FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Velk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
41 Motorlet Praha 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
42 Po 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
43 Mariánské Lázně 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
44 Admira Praha FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
45 Olomouc HFK 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
46 Brunt 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
47 Nymburk Polaban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Doubravka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Rokycany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Hostou 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
51 Jablonec 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
52 V 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
53 Domažlice Jiskra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
54 Sezimovo Ústí 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
55 Dob 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
56 Libiš 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Slovácko 1. FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
58 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Uničov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 České Budějovice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 B 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
62 Vsetín 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
63 Benešov 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
64 Fr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Pet 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Český Brod 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Chlumec 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 =1
68 Šumperk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
69 Vyšehrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Znojmo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Velk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
72 Meteor Praha 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 Kladno SK 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
74 Kutn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
75 P 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Dolní Benešov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
77 Brno TJ 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Brozany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Klatovy 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Bohum 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Polná Slavoj 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Liberec 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
83 He 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Prostějov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Žižkov Viktoria 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Horky nad Jizerou 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Havířov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Ústí n. Labem 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Brand 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
90 Kom 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
91 Česká Lípa 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
92 Rosice Slovan 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
93 Ždírec n. Doubr. 3 1 1 0 4:0 +4 0 1 2 -1
94 Sparta Praha 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Nov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Frenštát 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
97 Mladá Boleslav 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
98 Vysok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Velvary 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Králův Dvůr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Polanka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
102 Dukla Praha FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Hradec Králové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Hlučín 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
105 Str 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Čáslav 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Lokomotiva Vltavín 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
108 Hodon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Zlín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Sokol 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
111 Vlašim 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Varnsdorf 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Louny Meteor 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Zbuzany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Dvůr Králové 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
116 Přední Kopanina 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 Chrudim AFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Olomouc 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
119 Beroun Union 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
120 Hlinsko 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Vyškov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
123 Ostr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 Souš Siad 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
125 Srbice 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
126 Otrokovice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Náchod 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
128 Dětmarovice 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
129 Humpolec 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
130 Sokolov Baník 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
131 Pardubice Tesla 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 P 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
133 Příbram 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Hlubina 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
135 Písek 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Dvory 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Sedl 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
138 Sob 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
139 Karviná FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 Aritma Praha 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Jihlava 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Slavia Praha 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
143 Jind 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Živanice Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Kroměříž 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
146 Star 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Nov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Trutnov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
149 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 Zápy Sokol 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
151 Letohrad 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
152 Vítkovice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Lan 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
154 Bohemians 1905 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Brumov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
156 Ostrov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Teplice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
2 Nev 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
3 Kolín 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
4 Chomutov 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
5 Ben 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
6 Rako Rakovn 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
7 Velké Meziříčí 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
8 Tasovice Sokol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
9 Slavičín 2 1 1 0 11:4 +7 0 0 2 =1
10 Opava 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
11 P 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
12 Nový Jičín 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
13 Třinec 3 2 0 0 13:3 +10 0 0 3 -1
14 Cheb FC 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
15 Bzenec Slovan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
16 Skalice SK 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Slan 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
18 Hořovicko FC 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
19 Ústí n. Orlicí 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
20 Rýmařov 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
21 Ole 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
22 Líšeň SK 3 2 0 0 11:7 +4 0 0 3 -1
23 Valašské Meziříčí 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
24 Neratovice 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
25 Plzeň Viktoria 2 1 1 0 7:4 +3 0 0 2 =1
26 Ska 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
27 Blansko 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
28 Rakovník 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
29 Pet 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
30 Nov 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
31 Žďár n. Sázavou 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Brno 3 1 1 0 9:6 +3 0 0 3 -1
33 Vrchovina SFK 2 2 0 0 11:1 +10 0 1 1 +2
34 Hranice SK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
35 Ostrava Baník 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
36 Lib 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
37 Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
38 Frýdek-Místek VP 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
39 Kozlovice FK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
40 Velk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Motorlet Praha 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
42 Po 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
43 Mariánské Lázně 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
44 Admira Praha FK 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
45 Olomouc HFK 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
46 Brunt 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Nymburk Polaban 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
48 Doubravka 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
49 Rokycany 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
50 Hostou 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
51 Jablonec 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
52 V 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
53 Domažlice Jiskra 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
54 Sezimovo Ústí 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
55 Dob 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
56 Libiš 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
57 Slovácko 1. FC 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
58 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
59 Uničov 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
60 České Budějovice 2 2 0 0 10:1 +9 0 1 1 +2
61 B 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
62 Vsetín 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
63 Benešov 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
64 Fr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
65 Pet 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
66 Český Brod 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
67 Chlumec 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
68 Šumperk 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
69 Vyšehrad 3 2 0 0 9:8 +1 0 0 3 -1
70 Znojmo 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Velk 1 0 1 0 8:3 +5 0 0 1 =1
72 Meteor Praha 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
73 Kladno SK 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Kutn 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
75 P 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
76 Dolní Benešov 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
77 Brno TJ 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
78 Brozany 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
79 Klatovy 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
80 Bohum 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
81 Polná Slavoj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Liberec 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
83 He 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
84 Prostějov 3 2 0 0 7:6 +1 0 0 3 -1
85 Žižkov Viktoria 4 3 1 0 9:3 +6 0 2 2 =1
86 Horky nad Jizerou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
87 Havířov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
88 Ústí n. Labem 2 1 0 0 12:3 +9 0 0 2 -1
89 Brand 1 1 0 0 12:0 +12 0 1 0 +1
90 Kom 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
91 Česká Lípa 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
92 Rosice Slovan 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
93 Ždírec n. Doubr. 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
94 Sparta Praha 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
95 Nov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
96 Frenštát 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
97 Mladá Boleslav 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
98 Vysok 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
99 Velvary 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
100 Králův Dvůr 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
101 Polanka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
102 Dukla Praha FK 4 3 0 0 12:5 +7 0 1 3 -1
103 Hradec Králové 3 2 0 0 5:3 +2 0 1 2 -1
104 Hlučín 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
105 Str 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
106 Čáslav 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
107 Lokomotiva Vltavín 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
108 Hodon 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
109 Zlín 3 2 0 0 7:5 +2 0 0 3 -1
110 Sokol 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
111 Vlašim 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
112 Varnsdorf 2 2 0 0 11:4 +7 0 0 2 +2
113 Louny Meteor 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
114 Zbuzany 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
115 Dvůr Králové 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
116 Přední Kopanina 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 Chrudim AFK 3 2 0 0 6:5 +1 0 1 2 -1
118 Olomouc 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
119 Beroun Union 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
120 Hlinsko 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
121 Vyškov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
122 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
123 Ostr 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
124 Souš Siad 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
125 Srbice 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
126 Otrokovice 2 1 0 0 6:2 +4 0 0 2 -1
127 Náchod 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
128 Dětmarovice 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
129 Humpolec 1 1 0 0 11:1 +10 0 0 1 +1
130 Sokolov Baník 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
131 Pardubice Tesla 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
132 P 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
133 Příbram 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Hlubina 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
135 Písek 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
136 Dvory 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Sedl 1 1 0 0 14:0 +14 0 0 1 +1
138 Sob 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
139 Karviná FC 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
140 Aritma Praha 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
141 Jihlava 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
142 Slavia Praha 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
143 Jind 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
144 Živanice Sokol 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
145 Kroměříž 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
146 Star 2 1 1 0 4:4 0 0 0 2 =1
147 Nov 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
148 Trutnov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Moravsk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
150 Zápy Sokol 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
151 Letohrad 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
152 Vítkovice 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
153 Lan 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
154 Bohemians 1905 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
155 Brumov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
156 Ostrov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Meteor Praha és Chrudim AFK egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Pohár bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.