p, 2019 november 15. @ 04:32 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Bednja

HR Nogometni Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.08.28 Bednja 1 : 2 ot Vuteks Sloga 2.95 3.90 2.05
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 1 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (1/3)
Második 33.33% (1/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (1/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 100% (1/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Cibalia Vinkovci 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
2 Segesta Sisak 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
3 Borac Imbriovec 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
4 Bjelovar NK 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
5 Vuteks Sloga 2 0 1 1 1:9 -8 0 0 2 -1
6 Slavonac Komletinci 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
7 HNK Osijek 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
8 Slavonija Slavonska Požega 2 1 0 1 3:5 -2 0 1 1 -1
9 Bednja 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
10 HNK Rijeka 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
11 Sloga Nova Gradiška 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
12 Bijelo Brdo BSK 3 2 0 1 4:3 +1 0 2 1 -1
13 Belišce NK 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
14 Split NK 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
15 Buje 2 1 0 1 3:13 -10 0 0 2 -1
16 INKER Zaprešič 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
17 Oriolik Oriovac 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
18 Kurilovec 2 0 2 0 3:3 0 0 0 2 =2
19 Varteks Varazdin 3 2 0 1 11:6 +5 0 0 3 -1
20 Cakovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
21 Nedeli 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
22 Zagorec 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
23 Vinogradar Lokošin Dol 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
24 Maksimir Zagreb 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
25 Hajduk Split 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
26 Zagora 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
27 Jadran Luka Plo 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
28 Slaven Belupo 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
29 Rudeš Zagreb 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
30 Gorica 3 3 0 0 20:1 +19 0 0 3 +3
31 HNK Sibenik 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
32 Opatija 3 2 0 1 6:4 +2 0 0 3 -1
33 Papuk Orahovica 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
34 Primorac Biograd 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
35 Suhopolje 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
36 Mladost Klostar Podravski 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
37 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
38 Karlovac NK 2 1 0 1 2:7 -5 0 1 1 -1
39 Novigrad 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
40 HNK Zagreb 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
41 Nehaj Sejn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
42 Mladost Petrinja 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
43 Istra 1961 Pula 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
44 Lokomotiva Zagreb 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
45 Dinamo Predavac 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
46 Zadarkomerc 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
47 Hrvace 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
48 Jadran Pore 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Zagorec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Maksimir Zagreb 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
3 Lokomotiva Zagreb 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 INKER Zaprešič 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Kurilovec 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
6 Karlovac NK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
7 HNK Rijeka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Bijelo Brdo BSK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
9 HNK Sibenik 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
10 Papuk Orahovica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Vuteks Sloga 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
12 Hajduk Split 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Jadran Luka Plo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Hrvace 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
15 Varteks Varazdin 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
16 Nedeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Nehaj Sejn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
18 Split NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Primorac Biograd 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Mladost Klostar Podravski 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Slavonija Slavonska Požega 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Slaven Belupo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Gorica 3 3 0 0 20:0 +20 0 0 3 +3
24 Segesta Sisak 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Vinogradar Lokošin Dol 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
26 Istra 1961 Pula 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
27 Dinamo Predavac 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
28 Oriolik Oriovac 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 Dinamo Zagreb 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Novigrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Sloga Nova Gradiška 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Opatija 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
33 Bjelovar NK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
34 Slavonac Komletinci 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
35 Zagora 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
36 Zadarkomerc 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
37 Jadran Pore 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
38 Cakovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 HNK Zagreb 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Mladost Petrinja 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
41 Belišce NK 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
42 Buje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 Suhopolje 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
44 HNK Osijek 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Bednja 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
46 Rudeš Zagreb 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Cibalia Vinkovci 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Borac Imbriovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Zagorec 1 0 0 0 0:10 -10 0 0 1 -1
2 Maksimir Zagreb 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
3 Lokomotiva Zagreb 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
4 INKER Zaprešič 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
5 Kurilovec 1 0 1 0 6:1 +5 0 0 1 =1
6 Karlovac NK 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
7 HNK Rijeka 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
8 Bijelo Brdo BSK 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
9 HNK Sibenik 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
10 Papuk Orahovica 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
11 Vuteks Sloga 1 0 1 0 10:1 +9 0 0 1 =1
12 Hajduk Split 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
13 Jadran Luka Plo 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
14 Hrvace 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Varteks Varazdin 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
16 Nedeli 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Nehaj Sejn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Split NK 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
19 Primorac Biograd 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
20 Mladost Klostar Podravski 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
21 Slavonija Slavonska Požega 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
22 Slaven Belupo 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
23 Gorica 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
24 Segesta Sisak 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
25 Vinogradar Lokošin Dol 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
26 Istra 1961 Pula 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
27 Dinamo Predavac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Oriolik Oriovac 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
29 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
30 Novigrad 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
31 Sloga Nova Gradiška 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
32 Opatija 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
33 Bjelovar NK 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
34 Slavonac Komletinci 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 Zagora 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Zadarkomerc 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
37 Jadran Pore 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
38 Cakovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
39 HNK Zagreb 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
40 Mladost Petrinja 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
41 Belišce NK 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
42 Buje 1 1 0 0 14:2 +12 0 0 1 +1
43 Suhopolje 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
44 HNK Osijek 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
45 Bednja 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 Rudeš Zagreb 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
47 Cibalia Vinkovci 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
48 Borac Imbriovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Bednja csapat statisztikáit HR Nogometni Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Bednja pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.