p, 2019 november 15. @ 02:56 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

HNK Osijek

HR Nogometni Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.09.24 Vuteks Sloga 0 : 8 HNK Osijek 14.25 9.25 1.11
1/8 2019.10.23 Zadarkomerc 0 : 3 HNK Osijek 20.25 8.28 1.10
1/4  2019.12.04 INKER Zaprešič - : - HNK Osijek - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 36
Nullára
Nyereség 100% (2/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 100% (2/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Rúgott gól/játék 5.50
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 5.50
Nem kapott gólt 100% (2/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (2/2) 0% (0/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 36.36% (4/11)
Második 63.64% (7/11)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (2/2) 100% (2/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Cakovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
2 Nedeli 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
3 Varteks Varazdin 3 2 0 1 11:6 +5 0 0 3 -1
4 Zagorec 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
5 Vinogradar Lokošin Dol 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
6 Maksimir Zagreb 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
7 Hajduk Split 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
8 Zagora 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
9 Jadran Luka Plo 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
10 Slaven Belupo 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
11 Rudeš Zagreb 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
12 Gorica 3 3 0 0 20:1 +19 0 0 3 +3
13 HNK Sibenik 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
14 Opatija 3 2 0 1 6:4 +2 0 0 3 -1
15 Papuk Orahovica 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
16 Primorac Biograd 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
17 Suhopolje 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
18 Mladost Klostar Podravski 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
19 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
20 Karlovac NK 2 1 0 1 2:7 -5 0 1 1 -1
21 Novigrad 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
22 Nehaj Sejn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
23 Mladost Petrinja 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
24 HNK Zagreb 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
25 Istra 1961 Pula 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
26 Lokomotiva Zagreb 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
27 Dinamo Predavac 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
28 Zadarkomerc 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
29 Hrvace 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
30 Jadran Pore 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
31 Segesta Sisak 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
32 Borac Imbriovec 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
33 Cibalia Vinkovci 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
34 Bjelovar NK 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
35 Vuteks Sloga 2 0 1 1 1:9 -8 0 0 2 -1
36 Slavonac Komletinci 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
37 HNK Osijek 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
38 Slavonija Slavonska Požega 2 1 0 1 3:5 -2 0 1 1 -1
39 Bednja 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
40 Sloga Nova Gradiška 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
41 Bijelo Brdo BSK 3 2 0 1 4:3 +1 0 2 1 -1
42 HNK Rijeka 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
43 Belišce NK 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
44 Split NK 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
45 Buje 2 1 0 1 3:13 -10 0 0 2 -1
46 INKER Zaprešič 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
47 Oriolik Oriovac 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
48 Kurilovec 2 0 2 0 3:3 0 0 0 2 =2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Primorac Biograd 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Mladost Klostar Podravski 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Slavonija Slavonska Požega 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Slaven Belupo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Gorica 3 3 0 0 20:0 +20 0 0 3 +3
6 Segesta Sisak 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Vinogradar Lokošin Dol 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
8 Istra 1961 Pula 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 Dinamo Predavac 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
10 Oriolik Oriovac 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
11 Dinamo Zagreb 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Novigrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Sloga Nova Gradiška 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
14 Opatija 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
15 Bjelovar NK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
16 Slavonac Komletinci 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
17 Zagora 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
18 Zadarkomerc 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
19 Jadran Pore 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
20 Cakovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Mladost Petrinja 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
22 HNK Zagreb 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Belišce NK 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
24 Buje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Suhopolje 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
26 HNK Osijek 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Bednja 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
28 Rudeš Zagreb 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Borac Imbriovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Cibalia Vinkovci 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Zagorec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Maksimir Zagreb 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
33 Lokomotiva Zagreb 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 INKER Zaprešič 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Kurilovec 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
36 Karlovac NK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
37 Bijelo Brdo BSK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
38 HNK Rijeka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 HNK Sibenik 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
40 Papuk Orahovica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Vuteks Sloga 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Hajduk Split 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Jadran Luka Plo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Hrvace 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
45 Nedeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Varteks Varazdin 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
47 Nehaj Sejn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Split NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Primorac Biograd 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
2 Mladost Klostar Podravski 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
3 Slavonija Slavonska Požega 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
4 Slaven Belupo 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
5 Gorica 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
6 Segesta Sisak 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
7 Vinogradar Lokošin Dol 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
8 Istra 1961 Pula 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
9 Dinamo Predavac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
10 Oriolik Oriovac 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
11 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
12 Novigrad 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
13 Sloga Nova Gradiška 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
14 Opatija 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
15 Bjelovar NK 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
16 Slavonac Komletinci 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
17 Zagora 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Zadarkomerc 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
19 Jadran Pore 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
20 Cakovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
21 Mladost Petrinja 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
22 HNK Zagreb 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
23 Belišce NK 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
24 Buje 1 1 0 0 14:2 +12 0 0 1 +1
25 Suhopolje 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
26 HNK Osijek 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
27 Bednja 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Rudeš Zagreb 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
29 Borac Imbriovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
30 Cibalia Vinkovci 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
31 Zagorec 1 0 0 0 0:10 -10 0 0 1 -1
32 Maksimir Zagreb 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
33 Lokomotiva Zagreb 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
34 INKER Zaprešič 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
35 Kurilovec 1 0 1 0 6:1 +5 0 0 1 =1
36 Karlovac NK 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
37 Bijelo Brdo BSK 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
38 HNK Rijeka 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
39 HNK Sibenik 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
40 Papuk Orahovica 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
41 Vuteks Sloga 1 0 1 0 10:1 +9 0 0 1 =1
42 Hajduk Split 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
43 Jadran Luka Plo 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
44 Hrvace 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
45 Nedeli 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 Varteks Varazdin 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
47 Nehaj Sejn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
48 Split NK 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1

Ez az oldal tartalmazza a(z) HNK Osijek csapat statisztikáit HR Nogometni Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted HNK Osijek pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.