sze, 2019 november 20. @ 14:47 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Primorac Biograd

HR Nogometni Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.08.28 Primorac Biograd 1 : 3 Bijelo Brdo BSK 1.93 3.37 3.67
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 100% (4/4)
Második 0% (0/4)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Opatija 3 2 0 1 6:4 +2 0 0 3 -1
2 Papuk Orahovica 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
3 HNK Sibenik 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
4 Suhopolje 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
5 Mladost Klostar Podravski 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
6 Primorac Biograd 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
7 Karlovac NK 2 1 0 1 2:7 -5 0 1 1 -1
8 Novigrad 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
9 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
10 Nehaj Sejn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
11 Mladost Petrinja 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
12 HNK Zagreb 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
13 Lokomotiva Zagreb 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
14 Dinamo Predavac 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
15 Istra 1961 Pula 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
16 Hrvace 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
17 Jadran Pore 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
18 Zadarkomerc 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
19 Segesta Sisak 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
20 Borac Imbriovec 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
21 Cibalia Vinkovci 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
22 Vuteks Sloga 2 0 1 1 1:9 -8 0 0 2 -1
23 Slavonac Komletinci 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
24 Bjelovar NK 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
25 Slavonija Slavonska Požega 2 1 0 1 3:5 -2 0 1 1 -1
26 Bednja 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
27 HNK Osijek 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
28 Sloga Nova Gradiška 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
29 Bijelo Brdo BSK 3 2 0 1 4:3 +1 0 2 1 -1
30 HNK Rijeka 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
31 Split NK 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
32 Buje 2 1 0 1 3:13 -10 0 0 2 -1
33 Belišce NK 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
34 Oriolik Oriovac 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
35 Kurilovec 2 0 2 0 3:3 0 0 0 2 =2
36 INKER Zaprešič 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
37 Cakovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
38 Nedeli 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
39 Varteks Varazdin 3 2 0 1 11:6 +5 0 0 3 -1
40 Vinogradar Lokošin Dol 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
41 Maksimir Zagreb 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
42 Zagorec 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
43 Zagora 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
44 Jadran Luka Plo 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
45 Hajduk Split 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
46 Rudeš Zagreb 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
47 Gorica 3 3 0 0 20:1 +19 0 0 3 +3
48 Slaven Belupo 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sloga Nova Gradiška 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Opatija 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
3 Slavonac Komletinci 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
4 Bjelovar NK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
5 Zagora 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
6 Jadran Pore 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
7 Zadarkomerc 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
8 Cakovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Mladost Petrinja 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
10 HNK Zagreb 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Buje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
12 Belišce NK 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
13 Suhopolje 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
14 Bednja 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
15 HNK Osijek 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Rudeš Zagreb 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Borac Imbriovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Cibalia Vinkovci 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Maksimir Zagreb 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
20 Zagorec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Lokomotiva Zagreb 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Kurilovec 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
23 INKER Zaprešič 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Karlovac NK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Bijelo Brdo BSK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
26 HNK Rijeka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Papuk Orahovica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 HNK Sibenik 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
29 Vuteks Sloga 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
30 Jadran Luka Plo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Hajduk Split 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Hrvace 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
33 Nedeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 Varteks Varazdin 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
35 Nehaj Sejn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
36 Split NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Mladost Klostar Podravski 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Primorac Biograd 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Slavonija Slavonska Požega 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Gorica 3 3 0 0 20:0 +20 0 0 3 +3
41 Slaven Belupo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Segesta Sisak 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Vinogradar Lokošin Dol 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
44 Dinamo Predavac 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
45 Istra 1961 Pula 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Oriolik Oriovac 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
47 Novigrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Dinamo Zagreb 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sloga Nova Gradiška 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
2 Opatija 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
3 Slavonac Komletinci 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
4 Bjelovar NK 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
5 Zagora 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Jadran Pore 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
7 Zadarkomerc 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
8 Cakovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
9 Mladost Petrinja 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 HNK Zagreb 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
11 Buje 1 1 0 0 14:2 +12 0 0 1 +1
12 Belišce NK 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
13 Suhopolje 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
14 Bednja 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
15 HNK Osijek 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
16 Rudeš Zagreb 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
17 Borac Imbriovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Cibalia Vinkovci 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
19 Maksimir Zagreb 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
20 Zagorec 1 0 0 0 0:10 -10 0 0 1 -1
21 Lokomotiva Zagreb 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
22 Kurilovec 1 0 1 0 6:1 +5 0 0 1 =1
23 INKER Zaprešič 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
24 Karlovac NK 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
25 Bijelo Brdo BSK 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
26 HNK Rijeka 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
27 Papuk Orahovica 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
28 HNK Sibenik 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
29 Vuteks Sloga 1 0 1 0 10:1 +9 0 0 1 =1
30 Jadran Luka Plo 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
31 Hajduk Split 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
32 Hrvace 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
33 Nedeli 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
34 Varteks Varazdin 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
35 Nehaj Sejn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
36 Split NK 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
37 Mladost Klostar Podravski 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
38 Primorac Biograd 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
39 Slavonija Slavonska Požega 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
40 Gorica 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
41 Slaven Belupo 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
42 Segesta Sisak 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
43 Vinogradar Lokošin Dol 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
44 Dinamo Predavac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
45 Istra 1961 Pula 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
46 Oriolik Oriovac 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
47 Novigrad 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
48 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2

Ez az oldal tartalmazza a(z) Primorac Biograd csapat statisztikáit HR Nogometni Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Primorac Biograd pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.