h, 2018 június 25. @ 14:05 (Europe/Budapest) | Időzóna választás
Tippjáték, totó, virtuális fogadások - több, mint 1.000 Euró havi nyeremények ITT!

Fehéroroszország Premier League 2018

Következő mérkőzések

Hazai Vendég 1 X 2 H2H
Ma @ 18:00
Vitsebsk FK Isloch Minsk 1.70 3.13 4.94
Ma @ 19:45
Dynamo Brest Horodeya Minsk reg. 1.34 4.22 7.65
p, 2018 június 29. @ 17:45
Luch Minsk BATE Borisov - - -
p, 2018 június 29. @ 19:45
Gomel FC Dynamo Brest - - -
szo, 2018 június 30. @ 15:45
Isloch Minsk Slutsk - - -
szo, 2018 június 30. @ 17:45
Torpedo Zhodzina Tarpeda - - -
szo, 2018 június 30. @ 19:45
Nyoman-Belcard Hrodna Minsk FK - - -
v, 2018 július 01. @ 15:45
Horodeya Minsk reg. Vitsebsk FK - - -
v, 2018 július 01. @ 17:45
Dynamo Minsk Dněpr Mogilev - - -
v, 2018 július 01. @ 19:45
Shakhtsyor Salihorsk Smolevichy-STI - - -

Legutóbbi eredmények

Összes eredmény
Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
v, 2018 június 24. @ 19:45
Luch Minsk 1 : 3 Torpedo Zhodzina 4.93 3.20 1.67
v, 2018 június 24. @ 17:45
BATE Borisov 0 : 0 Shakhtsyor Salihorsk 1.58 3.38 5.51
v, 2018 június 24. @ 15:45
Slutsk 0 : 1 Dynamo Minsk 4.60 3.25 1.70
szo, 2018 június 23. @ 17:45
Minsk FK 0 : 2 Gomel FC 2.12 2.74 3.65
szo, 2018 június 23. @ 15:45
Smolevichy-STI 0 : 1 Nyoman-Belcard Hrodna 3.69 2.92 2.01
p, 2018 június 22. @ 18:00
Dněpr Mogilev 1 : 2 Tarpeda 1.82 2.95 4.54
h, 2018 június 18. @ 19:45
Isloch Minsk 0 : 1 Dynamo Brest 3.57 2.92 2.06
h, 2018 június 18. @ 17:45
Gomel FC 0 : 2 Smolevichy-STI 1.84 2.91 4.62
h, 2018 június 18. @ 16:00
Dynamo Minsk 1 : 1 Vitsebsk FK 1.73 3.10 4.75
v, 2018 június 17. @ 19:45
Nyoman-Belcard Hrodna 2 : 3 BATE Borisov 5.41 3.42 1.59
v, 2018 június 17. @ 17:45
Torpedo Zhodzina 1 : 0 Dněpr Mogilev 1.51 3.51 6.08
v, 2018 június 17. @ 15:45
Shakhtsyor Salihorsk 4 : 0 Luch Minsk 1.20 5.03 12.80
szo, 2018 június 16. @ 18:45
Horodeya Minsk reg. 1 : 2 Minsk FK 2.53 2.72 2.91
szo, 2018 június 16. @ 16:45
Tarpeda 0 : 1 Slutsk 4.69 3.00 1.78
sze, 2018 június 13. @ 19:45
Dynamo Brest 1 : 1 Dynamo Minsk 2.89 2.95 2.39

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 BATE Borisov 13 10 2 1 21:6 +15 32 9 4 =1
2 Dynamo Minsk 13 8 4 1 17:6 +11 28 10 3 +1
3 Shakhtsyor Salihorsk 13 7 4 2 15:5 +10 25 9 4 =1
4 Vitsebsk FK 12 7 3 2 16:8 +8 24 10 2 =1
5 Nyoman-Belcard Hrodna 13 7 3 3 14:10 +4 24 10 3 +1
6 Torpedo Zhodzina 13 6 3 4 13:9 +4 21 10 3 +2
7 Slutsk 13 6 3 4 16:10 +6 21 10 3 -1
8 Dynamo Brest 12 3 7 2 15:15 0 16 8 4 +1
9 Krumkachy 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Isloch Minsk 12 3 6 3 8:10 -2 15 9 3 -1
11 Smolevichy-STI 13 3 4 6 10:12 -2 13 11 2 -1
12 Minsk FK 13 2 4 7 13:17 -4 10 9 4 -1
13 Gomel FC 13 2 4 7 6:14 -8 10 9 4 +1
14 Dněpr Mogilev 13 2 4 7 7:17 -10 10 9 4 -4
15 Tarpeda 13 2 4 7 6:17 -11 10 11 2 +1
16 Luch Minsk 13 2 3 8 9:22 -13 9 7 6 -4
17 Horodeya Minsk reg. 12 1 4 7 6:14 -8 7 9 3 -2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 BATE Borisov 7 5 2 0 12:2 +10 17 5 2 =1
2 Shakhtsyor Salihorsk 7 5 1 1 11:2 +9 16 4 3 +5
3 Torpedo Zhodzina 5 5 0 0 8:1 +7 15 4 1 +5
4 Vitsebsk FK 6 5 0 1 9:2 +7 15 5 1 +4
5 Dynamo Minsk 7 3 3 1 6:4 +2 12 5 2 =1
6 Dynamo Brest 5 2 3 0 9:6 +3 9 2 3 =2
7 Slutsk 5 2 2 1 8:3 +5 8 4 1 -1
8 Nyoman-Belcard Hrodna 7 2 2 3 5:7 -2 8 6 1 -2
9 Smolevichy-STI 6 2 2 2 6:6 0 8 5 1 -1
10 Isloch Minsk 7 1 4 2 4:5 -1 7 6 1 -1
11 Gomel FC 7 1 3 3 2:6 -4 6 6 1 -1
12 Tarpeda 6 1 2 3 2:4 -2 5 6 0 -1
13 Dněpr Mogilev 6 1 2 3 3:5 -2 5 5 1 -2
14 Horodeya Minsk reg. 7 1 2 4 5:9 -4 5 4 3 -1
15 Luch Minsk 8 1 2 5 6:14 -8 5 4 4 -2
16 Minsk FK 6 1 1 4 9:11 -2 4 4 2 -2
17 Krumkachy 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dynamo Minsk 6 5 1 0 11:2 +9 16 5 1 +1
2 Nyoman-Belcard Hrodna 6 5 1 0 9:3 +6 16 4 2 +5
3 BATE Borisov 6 5 0 1 9:4 +5 15 4 2 +1
4 Slutsk 8 4 1 3 8:7 +1 13 6 2 +1
5 Shakhtsyor Salihorsk 6 2 3 1 4:3 +1 9 5 1 =1
6 Vitsebsk FK 6 2 3 1 7:6 +1 9 5 1 =1
7 Isloch Minsk 5 2 2 1 4:5 -1 8 3 2 +1
8 Dynamo Brest 7 1 4 2 6:9 -3 7 6 1 +1
9 Torpedo Zhodzina 8 1 3 4 5:8 -3 6 6 2 +1
10 Minsk FK 7 1 3 3 4:6 -2 6 5 2 +1
11 Tarpeda 7 1 2 4 4:13 -9 5 5 2 +1
12 Dněpr Mogilev 7 1 2 4 4:12 -8 5 4 3 -2
13 Smolevichy-STI 7 1 2 4 4:6 -2 5 6 1 +1
14 Gomel FC 6 1 1 4 4:8 -4 4 3 3 +1
15 Luch Minsk 5 1 1 3 3:8 -5 4 3 2 -2
16 Horodeya Minsk reg. 5 0 2 3 1:5 -4 2 5 0 -1
17 Krumkachy 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Premier League bajnokság 2018 szezonjának az elkövetkezendő mérkőzéseit, fontosabb statisztikáit, korábbi nyertesek listáját, a tabellákat lebontva teljes, hazai és vendég eredmények szerint. Emellett megtalálod itt a csapatok listáját, a korábbi arhivált szezonokat. Innen eljuthatsz a csapatok statisztikai oldalakra valamint összehasonlithatod a csapatokat a következő mérkőzések alapján.