v, 2020 szeptember 27. @ 19:11 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Boom

Összehasonlitás ezzel

Beker van Belgie 2020/2021 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2020.09.13 Sint-Dymphna 0 : 4 Boom - - -
4 2020.09.20 Boom 4 : 0 Olympia Wijgmaal - - -
5  2020.10.10 City Pirates Antwerpen - : - Boom - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 31
Nullára
Nyereség 100% (2/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 100% (2/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Rúgott gól/játék 4.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 100% (2/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 2 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 62.5% (5/8)
Második 37.5% (3/8)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (2/2) 100% (2/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Waremme 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
2 Avanti 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
3 Solieres Sport 1 0 0 1 4:5 -1 0 0 1 -1
4 Walhain 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
5 Berlaar-Heikant 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
6 Sart-Bernard 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
7 Mechelen KRC 3 2 0 1 8:9 -1 0 0 3 -1
8 Excelsior Mariaburg 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Jodoigne 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
10 Wezel 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
11 Lille KFC 2 1 0 1 6:5 +1 0 1 1 -1
12 St-Jozef Rijkevorsel 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
13 Rhisnes 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
14 Entete Mons 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
15 Jeunesse Tamines 4 3 0 1 6:3 +3 0 2 2 -1
16 Buzet PAC 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
17 Ardennen 3 2 0 1 7:3 +4 0 1 2 -1
18 Givry 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
19 Sint-Dymphna 3 1 1 1 6:9 -3 0 0 3 -1
20 Olympic Charleroi 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
21 Virton 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
22 Excelsior Mariakerke 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
23 Habay-la-Neuve 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
24 Union Namur 3 2 0 1 6:4 +2 0 0 3 -1
25 Broechem 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
26 Aische 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
27 Montignies 2 1 0 1 9:5 +4 0 0 2 -1
28 Sparta Petegem 3 3 0 0 13:0 +13 0 0 3 +3
29 Ranst 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
30 Rechain 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Andennais 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Olympia Wijgmaal 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
33 Sint-Denijs Sport 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
34 Huccorgne 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
35 Houdinois 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
36 Wanze / Bas-Oha 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
37 Durbuy 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 -1
38 Deinze 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Kontich 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
40 Blankenberge 4 3 1 0 12:6 +6 0 0 4 =1
41 FC Dender 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
42 Bertem-Leefdaal 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
43 Gerpinnes 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
44 Verbroedering Lommel 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
45 Hoogstraten 3 2 0 1 8:6 +2 0 0 3 -1
46 Rapid Leest 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Nivellois 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
48 Union Lasne-Ohain 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Tempo Overijse 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
50 White Star Lauwe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
51 Spa 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
52 Ransart 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
53 Richelle United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
54 Zelzate 3 3 0 0 12:2 +10 0 0 3 +3
55 Rebecq 3 2 0 1 10:6 +4 0 0 3 -1
56 Westerlo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Kosova Schaerbeek 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
58 Stade Brainois 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
59 Waasland 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Stockel 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
61 Racing Vaux 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
62 Stade Disonais 2 1 0 1 10:5 +5 0 0 2 -1
63 Hamoir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
64 Lochristi 4 3 0 1 9:5 +4 0 1 3 -1
65 Torpedo Hasselt 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
66 Beringen FC 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
67 St.-Niklaas 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Stade Everois 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
69 Malonne 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
70 Bercheux 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
71 Bornem KSV 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
72 Jette 3 2 1 0 7:4 +3 0 1 2 +2
73 Vaux-Noville 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
74 Elsautoise 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
75 Seraing 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Alken 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
77 Aubel 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
78 Roeselare 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
79 AFC Evere 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
80 Arlon 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
81 Francs Borains 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
82 Jong Lede 4 4 0 0 8:2 +6 0 2 2 +4
83 Hornu 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
84 Forchies 1 0 0 1 1:9 -8 0 0 1 -1
85 Olsa Brakel 3 3 0 0 5:1 +4 0 2 1 +3
86 Crossing Cl de Schaerbeek 4 3 0 1 10:6 +4 0 0 4 -1
87 Hombourg 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
88 Marloie Sport 3 2 0 1 6:4 +2 0 0 3 -1
89 Sint-Eloois-Winkel 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
90 Groot Dilbeek VC 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
91 Tollembeek 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
92 Stockay-Warfusee 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
93 Chevetogne 2 1 0 1 6:10 -4 0 0 2 -1
94 Lierse Kempenzonen 2 1 0 1 5:2 +3 0 0 2 -1
95 Ronse 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
96 Schelle Sport 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
97 Dikkelvenne 2 1 0 1 7:4 +3 0 1 1 -1
98 Zwarte Leeuw 3 2 0 1 5:3 +2 0 1 2 -1
99 Eppegem 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
100 Entit 4 3 0 1 16:10 +6 0 0 4 -1
101 Diest 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Meldert 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
103 Munkzwalm 3 2 0 1 4:6 -2 0 1 2 -1
104 Opitter 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
105 Fernelmont-Hemptinne 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
106 La Roche 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
107 Latem 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
108 Mormont 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
109 Entente Blegnytoise II 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
110 Hades 3 3 0 0 7:1 +6 0 2 1 +3
111 Tilleur 3 2 0 1 7:8 -1 0 0 3 -1
112 La Louviere 2 1 0 1 5:2 +3 0 0 2 -1
113 Ixelles 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
114 KRC Gent 3 2 1 0 9:5 +4 0 0 3 =1
115 Union St-Gilloise 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Stade Bierbeek 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
117 Galmaarden 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
118 Groen Star Beek 3 2 0 1 11:4 +7 0 1 2 -1
119 Londezeel SK 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 -1
120 Dendermonde 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
121 Messancy 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
122 Noordstar Noorderwijk 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
123 Patro Eisden 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
124 Berchem Sport II 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
125 Walcourt 1 0 0 1 1:10 -9 0 0 1 -1
126 Gouvy 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
127 RWDM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Ganshoren 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
129 Sprimont II 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
130 Leopold Ci. 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
131 Diksmuide 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
132 Wellen 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
133 Tienen 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Hoboken 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
135 Melreux 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
136 Tournai FC 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
137 Kruibeke 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
138 Templeuve 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
139 Vorselaar 4 3 0 1 8:4 +4 0 1 3 -1
140 Grimbergen 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
141 Schaerbeek FC 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
142 Mesvin 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Arquet 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
144 Westhoek 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
145 Sint-Jozef Londerzeel 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
146 Braine 4 3 0 1 7:3 +4 0 2 2 -1
147 Warnant 3 1 2 0 8:5 +3 0 1 2 +1
148 Espoir Minerois 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
149 Eendracht Termien 2 1 1 0 7:3 +4 0 0 2 =1
150 Tubize AFC 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
151 Lauwe 3 2 0 1 7:6 +1 0 0 3 -1
152 Verlaine 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
153 Torhout 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
154 Rupelmonde 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
155 Herstal 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
156 Berg en Dal 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
157 Wielsbeke 4 2 1 1 8:7 +1 0 0 4 -1
158 Eendracht Aalter 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Fizoise JS 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
160 Oppagne-Weris 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
161 Witgoor Sport 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
162 Willebroekse 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 -1
163 Naastois 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
164 Herderen-Millen 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
165 Esperanza Pelt 4 2 2 0 11:8 +3 0 1 3 =1
166 Sint-Lenaarts 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
167 Mons 4 2 0 2 5:6 -1 0 1 3 -1
168 Oostduinkerke 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
169 Rhodienne-De Hoek 2 1 0 1 10:6 +4 0 0 2 -1
170 Sprimont Combl. 2 1 0 1 7:7 0 0 0 2 -1
171 Sassport Boezinge 2 0 2 0 5:5 0 0 0 2 =2
172 Rapid Symphorinois 3 2 0 1 6:3 +3 0 1 2 -1
173 Sart-Tilman 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
174 Huy 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
175 Standaard Meerbeek 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
176 Meix-Devant-Virton II 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
177 Herselt 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
178 Harelbeke 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
179 RFC Wetteren 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
180 Calcio Genk 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
181 Excelsior Bievene 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
182 Acren 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
183 Berchem Sp. 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
184 Crossing Vissenaken 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
185 Berlare 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
186 Oostnieuwkerke 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
187 Mandel United 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
188 Denderhoutem 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
189 Anzegem 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
190 Jeunesse Freylangeoise 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Oudenaarde 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
192 HO Kalken 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
193 Ster-Francorchamps II 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
194 Oud-Turnhout 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
195 De Kempen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
196 Betekom 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Raeren-Eynatten 3 1 1 1 4:6 -2 0 1 2 -1
198 Luingnois 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
199 Eendracht Zele 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
200 Couvin-Mariembourg 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
201 Juve Hasselt 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
202 RAAL La Louviere 3 3 0 0 7:3 +4 0 1 2 +3
203 Kadijk Overpelt 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
204 RFC de Liege 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
205 Dessel Sport 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
206 Lebbeke FC 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
207 Sint-Job 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
208 Waregem KRC 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
209 Haasdonk 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
210 Schoonbeek-Beverst 3 2 0 1 11:3 +8 0 1 2 -1
211 Glabbeek-Zuurbemde 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
212 Spouwen-Mopertingen 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
213 Houthulst 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
214 Ostiches 2 0 1 1 5:6 -1 0 0 2 -1
215 Bastogne 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
216 Menen 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
217 Excelsior Zedelgem 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
218 Standard Elen 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
219 Bossiere 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
220 Knokke 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
221 Eendracht Wervik 2 1 1 0 10:3 +7 0 0 2 =1
222 Vise 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
223 Rumbeke 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
224 Onhaye 3 2 0 1 6:5 +1 0 0 3 -1
225 Lommel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Dadizele 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
227 Gembloux 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
228 Waanrode 1 0 0 1 0:11 -11 0 0 1 -1
229 Hasselt 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
230 Saint-Josse 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
231 Aywaille 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
232 Herk 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
233 Voorde 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
234 Wemmel 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
235 Rochefort 4 4 0 0 21:4 +17 0 0 4 +4
236 SG-Tertre-Hautrage 3 3 0 0 6:1 +5 0 1 2 +3
237 Merelbeke 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
238 Lokeren-Temse 3 3 0 0 8:2 +6 0 0 3 +3
239 Vliermaal 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
240 Helson Helchteren 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
241 Schelde Serskamp 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 +1
242 City Pirates Antwerpen 3 3 0 0 8:2 +6 0 0 3 +3
243 Bocholtter 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
244 Eeklo Meetjesland 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
245 Saint-Hubert 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
246 Turnhout 2 1 0 1 11:1 +10 0 1 1 -1
247 Linden 2 1 0 1 2:6 -4 0 0 2 -1
248 Genappe 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
249 Weerstand Koersel 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
250 Lyra 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 -1
251 Sporting Bruxelles 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
252 Trois Frontieres 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
253 Beloeil 2 1 0 1 5:1 +4 0 1 1 -1
254 Gullegem 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
255 Heur Tongeren 3 1 2 0 4:3 +1 0 1 2 =2
256 Vacresse 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
257 Thes Sport 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
258 Punt-Larum 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
259 Houtvenne 2 0 2 0 3:3 0 0 0 2 =2
260 Aalst 3 3 0 0 9:4 +5 0 1 2 +3
261 Adegem 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
262 Bambrugge 3 3 0 0 12:2 +10 0 0 3 +3
263 Cappellen FC 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
264 Herent 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
265 Hoeilaart 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
266 Hoegaarden-Outgaarden 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
267 Heist KSK 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
268 TSC Proven 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
269 Olympic Burst 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
270 Aubel B 1 0 0 1 2:10 -8 0 0 1 -1
271 Wolvertem 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
272 Voorwaarts Zwevezele II 4 2 1 1 8:5 +3 0 1 3 -1
273 Tenneville Sports 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
274 Elene-Grotenberge 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
275 Meux 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
276 Bilzerse Waltwilder 4 3 0 1 6:4 +2 0 1 3 -1
277 Hamme 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
278 Jong Zulte 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
279 Oostkamp 2 1 0 1 8:6 +2 0 0 2 -1
280 Oud Heverlee 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
281 BX Brussels 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
282 Gosselies Sports 3 2 0 1 5:5 0 0 1 2 -1
283 Achel 3 2 0 1 8:6 +2 0 0 3 -1
284 Boom 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
285 Svelta Melsele 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
286 RAS Monceau 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
287 Nismes 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
288 Pepingen 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
289 Wevelgem City 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
290 Saint-Louis-Saint-Leger 1 0 0 1 0:11 -11 0 0 1 -1
291 Binche 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
292 Diegem Sport 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
293 Ninove 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
294 Meslin Grand-Marais 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sint-Lenaarts 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Sprimont Combl. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 BX Brussels 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
4 Sart-Tilman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 RAS Monceau 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Harelbeke 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
7 Wevelgem City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Excelsior Bievene 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Meslin Grand-Marais 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Ixelles 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Solieres Sport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Mechelen KRC 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
13 Dendermonde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Wezel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Walcourt 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Jeunesse Tamines 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
17 Ganshoren 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
18 Leopold Ci. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Tienen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Eeklo Meetjesland 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Melreux 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Genappe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Grimbergen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Sporting Bruxelles 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
25 Arquet 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
26 Vacresse 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Alken 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Houtvenne 2 0 2 0 3:0 +3 0 0 2 =2
29 Cappellen FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Jong Lede 4 4 0 0 8:0 +8 0 2 2 +4
31 Hoegaarden-Outgaarden 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
32 Hombourg 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
33 Wolvertem 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
34 Groot Dilbeek VC 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
35 Elene-Grotenberge 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
36 Ronse 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Lebbeke FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
38 Dikkelvenne 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
39 Schoonbeek-Beverst 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
40 Meldert 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Houthulst 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Fernelmont-Hemptinne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Standard Elen 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
44 Hades 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
45 RAAL La Louviere 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
46 Eendracht Wervik 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Lommel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Bertem-Leefdaal 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
49 Waanrode 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Nivellois 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Voorde 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
52 White Star Lauwe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 SG-Tertre-Hautrage 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
54 Wanze / Bas-Oha 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
55 Westerlo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Oostduinkerke 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
57 Stade Brainois 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
58 Rapid Symphorinois 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Hamoir 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Standaard Meerbeek 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Beringen FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
62 Calcio Genk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Bornem KSV 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Berchem Sp. 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
65 Berlare 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Denderhoutem 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Berlaar-Heikant 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
68 Jeunesse Freylangeoise 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
69 Jodoigne 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
70 De Kempen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 St-Jozef Rijkevorsel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Luingnois 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Ardennen 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
74 Diksmuide 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
75 Olympic Charleroi 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
76 Union Namur 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Kruibeke 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Montignies 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
79 Mesvin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Olympia Wijgmaal 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
81 Sint-Jozef Londerzeel 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Houdinois 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Thes Sport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
84 Tubize AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Adegem 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
86 Verlaine 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
87 Hoeilaart 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Wielsbeke 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 TSC Proven 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Oppagne-Weris 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
91 Tenneville Sports 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Esperanza Pelt 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 +2
93 Bilzerse Waltwilder 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
94 Oud Heverlee 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Eppegem 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
96 Achel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
97 Opitter 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 Pepingen 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
99 Latem 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Binche 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
101 Chevetogne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 La Louviere 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Rumbeke 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
104 KRC Gent 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
105 Gembloux 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
106 Londezeel SK 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
107 Saint-Josse 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Noordstar Noorderwijk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Rochefort 3 3 0 0 19:0 +19 0 0 3 +3
110 RWDM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Lokeren-Temse 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
112 Helson Helchteren 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Bocholtter 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Stockel 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
115 Saint-Hubert 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Torpedo Hasselt 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Lyra 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
118 Stade Everois 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
119 Beloeil 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
120 Vaux-Noville 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
121 Oostnieuwkerke 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Aubel 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Francs Borains 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
124 HO Kalken 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Forchies 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Raeren-Eynatten 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
127 Sint-Eloois-Winkel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Couvin-Mariembourg 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Elsautoise 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
130 Dessel Sport 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
131 Excelsior Mariakerke 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Sint-Job 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
133 Aische 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
134 Spouwen-Mopertingen 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
135 Ranst 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
136 Bastogne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Huccorgne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Knokke 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Durbuy 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
140 FC Dender 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Rupelmonde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Verbroedering Lommel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Fizoise JS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Tempo Overijse 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Willebroekse 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
146 Ransart 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Espoir Minerois 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Mons 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
149 Jong Zulte 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Rhodienne-De Hoek 2 1 0 0 10:0 +10 0 0 2 -1
151 Gosselies Sports 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Huy 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Svelta Melsele 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
154 Herselt 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Saint-Louis-Saint-Leger 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Acren 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Ninove 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
158 Waremme 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
159 Walhain 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Stade Bierbeek 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 Sart-Bernard 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
162 Messancy 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 Lille KFC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
164 Berchem Sport II 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
165 Entete Mons 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Sprimont II 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Racing Vaux 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 Schelde Serskamp 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
169 Wellen 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
170 Tournai FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Linden 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
172 Vorselaar 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
173 Trois Frontieres 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Westhoek 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
175 Heur Tongeren 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
176 Aalst 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
177 AFC Evere 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
178 Bambrugge 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
179 Hornu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Heist KSK 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
181 Crossing Cl de Schaerbeek 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
182 Aubel B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Tollembeek 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Meux 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
185 Kadijk Overpelt 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Lierse Kempenzonen 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
187 Zwarte Leeuw 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
188 Haasdonk 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
189 Diest 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Ostiches 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
191 La Roche 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Excelsior Zedelgem 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
193 Entente Blegnytoise II 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
194 Vise 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
195 Kontich 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
196 Onhaye 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
197 Gerpinnes 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
198 Hasselt 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
199 Rapid Leest 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Herk 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
201 Spa 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Merelbeke 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Zelzate 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Rebecq 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
205 Waasland 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Sassport Boezinge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
207 Stade Disonais 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
208 Meix-Devant-Virton II 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
209 St.-Niklaas 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 RFC Wetteren 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
211 Bercheux 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
212 Crossing Vissenaken 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
213 Galmaarden 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
214 Avanti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Mandel United 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
216 Oudenaarde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Excelsior Mariaburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Oud-Turnhout 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Rhisnes 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
220 Eendracht Zele 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Buzet PAC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
222 Virton 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
223 Hoboken 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Habay-la-Neuve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Templeuve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Sparta Petegem 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
227 Schaerbeek FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Andennais 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
229 Braine 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
230 Givry 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
231 Punt-Larum 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
232 Eendracht Termien 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
233 Torhout 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
234 Herent 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
235 Berg en Dal 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Olympic Burst 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Witgoor Sport 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
238 Voorwaarts Zwevezele II 3 1 1 0 7:0 +7 0 0 3 -1
239 Herderen-Millen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Hamme 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
241 Schelle Sport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Oostkamp 2 1 0 0 8:0 +8 0 0 2 -1
243 Entit 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
244 Boom 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
245 Munkzwalm 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
246 Nismes 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
247 Mormont 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
248 Diegem Sport 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
249 Stockay-Warfusee 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
250 Tilleur 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
251 Union St-Gilloise 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Dadizele 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
253 Groen Star Beek 3 2 0 0 11:0 +11 0 1 2 -1
254 Aywaille 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
255 Patro Eisden 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
256 Wemmel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
257 Gouvy 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Vliermaal 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
259 Kosova Schaerbeek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
260 City Pirates Antwerpen 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
261 Turnhout 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Lochristi 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
263 Weerstand Koersel 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
264 Malonne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Gullegem 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
266 Jette 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
267 Seraing 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 Roeselare 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
269 Anzegem 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
270 Arlon 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
271 Ster-Francorchamps II 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
272 Olsa Brakel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
273 Betekom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
274 Marloie Sport 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
275 Juve Hasselt 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
276 Sint-Dymphna 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
277 RFC de Liege 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
278 Waregem KRC 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
279 Broechem 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
280 Glabbeek-Zuurbemde 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
281 Rechain 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
282 Menen 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
283 Sint-Denijs Sport 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
284 Bossiere 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
285 Deinze 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
286 Lauwe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
287 Blankenberge 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
288 Herstal 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
289 Hoogstraten 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
290 Eendracht Aalter 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
291 Union Lasne-Ohain 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
292 Naastois 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
293 Richelle United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
294 Warnant 3 1 2 0 8:0 +8 0 1 2 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sint-Lenaarts 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
2 Sprimont Combl. 2 1 0 0 7:7 0 0 0 2 -1
3 BX Brussels 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
4 Sart-Tilman 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
5 RAS Monceau 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Harelbeke 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
7 Wevelgem City 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
8 Excelsior Bievene 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Meslin Grand-Marais 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
10 Ixelles 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
11 Solieres Sport 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
12 Mechelen KRC 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
13 Dendermonde 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
14 Wezel 2 1 0 0 2:5 -3 0 1 1 -1
15 Walcourt 1 0 0 0 1:10 -9 0 0 1 -1
16 Jeunesse Tamines 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
17 Ganshoren 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Leopold Ci. 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
19 Tienen 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Eeklo Meetjesland 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
21 Melreux 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
22 Genappe 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
23 Grimbergen 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
24 Sporting Bruxelles 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
25 Arquet 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
26 Vacresse 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
27 Alken 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
28 Houtvenne 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
29 Cappellen FC 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
30 Jong Lede 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
31 Hoegaarden-Outgaarden 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
32 Hombourg 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
33 Wolvertem 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
34 Groot Dilbeek VC 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
35 Elene-Grotenberge 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
36 Ronse 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
37 Lebbeke FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Dikkelvenne 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
39 Schoonbeek-Beverst 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
40 Meldert 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
41 Houthulst 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
42 Fernelmont-Hemptinne 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
43 Standard Elen 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
44 Hades 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
45 RAAL La Louviere 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
46 Eendracht Wervik 2 1 1 0 9:3 +6 0 0 2 =1
47 Lommel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Bertem-Leefdaal 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
49 Waanrode 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
50 Nivellois 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
51 Voorde 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
52 White Star Lauwe 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
53 SG-Tertre-Hautrage 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
54 Wanze / Bas-Oha 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
55 Westerlo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Oostduinkerke 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
57 Stade Brainois 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
58 Rapid Symphorinois 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
59 Hamoir 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
60 Standaard Meerbeek 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
61 Beringen FC 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
62 Calcio Genk 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
63 Bornem KSV 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
64 Berchem Sp. 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Berlare 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
66 Denderhoutem 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
67 Berlaar-Heikant 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
68 Jeunesse Freylangeoise 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
69 Jodoigne 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
70 De Kempen 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
71 St-Jozef Rijkevorsel 1 0 1 0 2:1 +1 0 0 1 =1
72 Luingnois 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
73 Ardennen 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
74 Diksmuide 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
75 Olympic Charleroi 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
76 Union Namur 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
77 Kruibeke 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
78 Montignies 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
79 Mesvin 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
80 Olympia Wijgmaal 2 1 0 0 1:4 -3 0 1 1 -1
81 Sint-Jozef Londerzeel 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
82 Houdinois 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
83 Thes Sport 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
84 Tubize AFC 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
85 Adegem 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
86 Verlaine 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
87 Hoeilaart 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
88 Wielsbeke 4 2 1 0 9:7 +2 0 0 4 -1
89 TSC Proven 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
90 Oppagne-Weris 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
91 Tenneville Sports 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
92 Esperanza Pelt 1 0 1 0 7:1 +6 0 1 0 =1
93 Bilzerse Waltwilder 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
94 Oud Heverlee 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Eppegem 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Achel 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
97 Opitter 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
98 Pepingen 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
99 Latem 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
100 Binche 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
101 Chevetogne 2 1 0 0 6:10 -4 0 0 2 -1
102 La Louviere 2 1 0 0 5:2 +3 0 0 2 -1
103 Rumbeke 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
104 KRC Gent 1 0 1 0 4:3 +1 0 0 1 =1
105 Gembloux 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
106 Londezeel SK 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
107 Saint-Josse 2 1 0 0 6:3 +3 0 0 2 -1
108 Noordstar Noorderwijk 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
109 Rochefort 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
110 RWDM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Lokeren-Temse 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
112 Helson Helchteren 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
113 Bocholtter 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
114 Stockel 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
115 Saint-Hubert 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
116 Torpedo Hasselt 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
117 Lyra 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
118 Stade Everois 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
119 Beloeil 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
120 Vaux-Noville 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
121 Oostnieuwkerke 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
122 Aubel 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
123 Francs Borains 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
124 HO Kalken 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
125 Forchies 1 0 0 0 1:9 -8 0 0 1 -1
126 Raeren-Eynatten 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
127 Sint-Eloois-Winkel 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
128 Couvin-Mariembourg 1 1 0 0 7:3 +4 0 0 1 +1
129 Elsautoise 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Dessel Sport 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
131 Excelsior Mariakerke 2 0 1 0 3:7 -4 0 0 2 -1
132 Sint-Job 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
133 Aische 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
134 Spouwen-Mopertingen 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
135 Ranst 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
136 Bastogne 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
137 Huccorgne 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
138 Knokke 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
139 Durbuy 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
140 FC Dender 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
141 Rupelmonde 1 0 0 0 0:7 -7 0 0 1 -1
142 Verbroedering Lommel 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
143 Fizoise JS 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
144 Tempo Overijse 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 -1
145 Willebroekse 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
146 Ransart 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
147 Espoir Minerois 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
148 Mons 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
149 Jong Zulte 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
150 Rhodienne-De Hoek 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
151 Gosselies Sports 2 2 0 0 7:2 +5 0 1 1 +2
152 Huy 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
153 Svelta Melsele 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
154 Herselt 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
155 Saint-Louis-Saint-Leger 1 0 0 0 0:11 -11 0 0 1 -1
156 Acren 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
157 Ninove 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
158 Waremme 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
159 Walhain 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
160 Stade Bierbeek 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
161 Sart-Bernard 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Messancy 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
163 Lille KFC 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
164 Berchem Sport II 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
165 Entete Mons 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
166 Sprimont II 2 0 1 0 2:4 -2 0 0 2 -1
167 Racing Vaux 1 0 1 0 6:1 +5 0 0 1 =1
168 Schelde Serskamp 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Wellen 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Tournai FC 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
171 Linden 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
172 Vorselaar 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
173 Trois Frontieres 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
174 Westhoek 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
175 Heur Tongeren 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
176 Aalst 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
177 AFC Evere 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
178 Bambrugge 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
179 Hornu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
180 Heist KSK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Crossing Cl de Schaerbeek 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
182 Aubel B 1 0 0 0 2:10 -8 0 0 1 -1
183 Tollembeek 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 Meux 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
185 Kadijk Overpelt 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
186 Lierse Kempenzonen 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
187 Zwarte Leeuw 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
188 Haasdonk 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
189 Diest 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Ostiches 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
191 La Roche 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
192 Excelsior Zedelgem 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
193 Entente Blegnytoise II 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
194 Vise 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
195 Kontich 1 0 0 0 5:4 +1 0 0 1 -1
196 Onhaye 2 1 0 0 3:5 -2 0 0 2 -1
197 Gerpinnes 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
198 Hasselt 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Rapid Leest 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Herk 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
201 Spa 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
202 Merelbeke 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Zelzate 3 3 0 0 12:2 +10 0 0 3 +3
204 Rebecq 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
205 Waasland 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Sassport Boezinge 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
207 Stade Disonais 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
208 Meix-Devant-Virton II 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
209 St.-Niklaas 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 RFC Wetteren 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Bercheux 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
212 Crossing Vissenaken 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
213 Galmaarden 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Avanti 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
215 Mandel United 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
216 Oudenaarde 2 0 0 0 0:6 -6 0 1 1 -2
217 Excelsior Mariaburg 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
218 Oud-Turnhout 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
219 Rhisnes 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
220 Eendracht Zele 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
221 Buzet PAC 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
222 Virton 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
223 Hoboken 3 2 0 0 6:6 0 0 0 3 -1
224 Habay-la-Neuve 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
225 Templeuve 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
226 Sparta Petegem 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
227 Schaerbeek FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
228 Andennais 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
229 Braine 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
230 Givry 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
231 Punt-Larum 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
232 Eendracht Termien 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
233 Torhout 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
234 Herent 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
235 Berg en Dal 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
236 Olympic Burst 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
237 Witgoor Sport 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
238 Voorwaarts Zwevezele II 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
239 Herderen-Millen 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
240 Hamme 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
241 Schelle Sport 1 0 0 0 0:7 -7 0 0 1 -1
242 Oostkamp 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
243 Entit 3 2 0 0 15:6 +9 0 0 3 -1
244 Boom 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
245 Munkzwalm 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
246 Nismes 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
247 Mormont 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
248 Diegem Sport 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
249 Stockay-Warfusee 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
250 Tilleur 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
251 Union St-Gilloise 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Dadizele 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
253 Groen Star Beek 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
254 Aywaille 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
255 Patro Eisden 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
256 Wemmel 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
257 Gouvy 2 0 1 0 4:4 0 0 0 2 -1
258 Vliermaal 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
259 Kosova Schaerbeek 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
260 City Pirates Antwerpen 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
261 Turnhout 2 1 0 0 11:1 +10 0 1 1 -1
262 Lochristi 3 2 0 0 4:5 -1 0 1 2 -1
263 Weerstand Koersel 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
264 Malonne 2 0 1 0 1:3 -2 0 1 1 -1
265 Gullegem 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
266 Jette 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 +1
267 Seraing 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 Roeselare 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
269 Anzegem 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
270 Arlon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
271 Ster-Francorchamps II 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
272 Olsa Brakel 3 3 0 0 5:1 +4 0 2 1 +3
273 Betekom 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
274 Marloie Sport 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
275 Juve Hasselt 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
276 Sint-Dymphna 1 0 1 0 10:2 +8 0 0 1 =1
277 RFC de Liege 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
278 Waregem KRC 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
279 Broechem 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
280 Glabbeek-Zuurbemde 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
281 Rechain 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
282 Menen 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
283 Sint-Denijs Sport 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
284 Bossiere 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
285 Deinze 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
286 Lauwe 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
287 Blankenberge 3 3 0 0 11:3 +8 0 0 3 +3
288 Herstal 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
289 Hoogstraten 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
290 Eendracht Aalter 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
291 Union Lasne-Ohain 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
292 Naastois 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
293 Richelle United 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
294 Warnant 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Boom csapat statisztikáit Beker van Belgie bajnokság 2020/2021 szezonjából. Megtekintheted Boom pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.