sze, 2019 augusztus 21. @ 12:21 (Europe/Budapest) | Időzóna választás
Tippjáték, totó, virtuális fogadások - több, mint 1.000 Euró havi nyeremények ITT!

Románia Liga II 2019/2020

Következő mérkőzések

Hazai Vendég 1 X 2 H2H
szo, 2019 augusztus 24. @ 10:00
Concordia Turris-Oltul Turnu Magurele 2.57 3.46 2.41
Juventus Bucureşti Rešita CSM 3.26 3.38 2.03
Csikszereda Dunarea Calarasi 2.25 3.30 2.75
Damila Maciuca Metaloglobus Bukure 6.18 4.58 1.40
szo, 2019 augusztus 24. @ 13:00
Pandurii Energeticianul 5.05 3.82 1.61
Ripensia Timisoara UT Arad 3.46 3.45 1.93
szo, 2019 augusztus 24. @ 17:00
Rapid Bucureşti ASU Poli Timisoara 1.37 4.47 6.93
v, 2019 augusztus 25. @ 14:30
Universitatea Cluj Gloria Buzău 1.95 3.53 3.50
h, 2019 augusztus 26. @ 17:00
Farul Constanta Petrolul Ploiesti 2.95 3.32 2.27
k, 2019 augusztus 27. @ 18:00
Mioveni Arges Piesti 2.74 3.27 2.44

Legutóbbi eredmények

Összes eredmény
Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
k, 2019 augusztus 20. @ 17:45
Turris-Oltul Turnu Magurele 3 : 1 Rapid Bucureşti 3.75 3.55 1.83
v, 2019 augusztus 18. @ 14:30
Dunarea Calarasi 1 : 3 Petrolul Ploiesti 3.19 3.34 2.04
v, 2019 augusztus 18. @ 12:00
Concordia 2 : 1 Farul Constanta 2.67 3.14 2.42
szo, 2019 augusztus 17. @ 17:00
ASU Poli Timisoara 0 : 1 Juventus Bucureşti 1.34 4.78 6.84
szo, 2019 augusztus 17. @ 14:30
Arges Piesti 1 : 0 Universitatea Cluj 2.39 3.24 2.66
szo, 2019 augusztus 17. @ 10:00
Gloria Buzău 7 : 0 Damila Maciuca 1.09 8.15 15.38
Metaloglobus Bukure 3 : 0 Ripensia Timisoara 2.24 3.27 2.85
Rešita CSM 3 : 1 Pandurii 1.15 6.78 12.56
UT Arad 3 : 0 Csikszereda 1.30 4.75 8.30
Energeticianul 0 : 1 Mioveni 2.63 3.28 2.41
h, 2019 augusztus 12. @ 17:00
Petrolul Ploiesti 0 : 3 UT Arad 1.75 3.59 4.01
v, 2019 augusztus 11. @ 14:30
Universitatea Cluj 3 : 0 Energeticianul 1.37 4.49 6.63
v, 2019 augusztus 11. @ 12:30
Damila Maciuca 0 : 3 Arges Piesti 6.81 4.50 1.36
szo, 2019 augusztus 10. @ 14:30
Rapid Bucureşti 3 : 1 Concordia 1.67 3.45 4.68
szo, 2019 augusztus 10. @ 10:00
Pandurii 0 : 3 ASU Poli Timisoara 4.07 3.56 1.73

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Gloria Buzău 3 3 0 0 10:1 +9 9 1 2 +3
2 UT Arad 3 3 0 0 9:0 +9 9 0 3 +3
3 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 3 0 0 8:1 +7 9 1 2 +3
4 Rešita CSM 3 2 1 0 6:2 +4 7 2 1 +1
5 Mioveni 3 2 1 0 3:1 +2 7 3 0 +1
6 Arges Piesti 3 2 0 1 5:2 +3 6 1 2 +2
7 Petrolul Ploiesti 3 2 0 1 5:5 0 6 0 3 +1
8 Concordia 3 2 0 1 4:4 0 6 1 2 +1
9 Rapid Bucureşti 3 1 1 1 4:4 0 4 1 2 -1
10 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Farul Constanta 3 1 1 1 2:2 0 4 2 1 -1
12 ASU Poli Timisoara 3 1 0 2 3:2 +1 3 2 1 -1
13 Universitatea Cluj 3 1 0 2 3:3 0 3 2 1 -1
14 Metaloglobus Bukure 3 1 0 2 4:5 -1 3 0 3 +1
15 Csikszereda 3 1 0 2 3:4 -1 3 1 2 -1
16 Ripensia Timisoara 3 1 0 2 3:6 -3 3 0 3 -2
17 Energeticianul 3 1 0 2 2:5 -3 3 1 2 -2
18 Juventus Bucureşti 3 1 0 2 1:4 -3 3 2 1 +1
19 Dunarea Calarasi 3 0 0 3 1:7 -6 0 1 2 -3
20 Pandurii 3 0 0 3 1:8 -7 0 1 2 -3
21 Damila Maciuca 3 0 0 3 1:12 -11 0 0 3 -3
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Concordia 2 2 0 0 3:1 +2 6 1 1 +2
2 Rešita CSM 2 2 0 0 5:1 +4 6 1 1 +2
3 Gloria Buzău 2 2 0 0 8:0 +8 6 1 1 +2
4 UT Arad 2 2 0 0 6:0 +6 6 0 2 +2
5 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 5:1 +4 6 1 1 +2
6 Rapid Bucureşti 2 1 1 0 3:1 +2 4 1 1 +1
7 Csikszereda 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
8 Energeticianul 2 1 0 1 2:2 0 3 1 1 -1
9 Arges Piesti 2 1 0 1 2:2 0 3 1 1 +1
10 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 4:2 +2 3 0 2 +1
11 Farul Constanta 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
12 Universitatea Cluj 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
13 Mioveni 1 0 1 0 1:1 0 1 1 0 =1
14 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
15 Pandurii 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
16 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
17 ASU Poli Timisoara 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
18 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Petrolul Ploiesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
20 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
21 Ripensia Timisoara 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Mioveni 2 2 0 0 2:0 +2 6 2 0 +2
2 Petrolul Ploiesti 2 2 0 0 5:2 +3 6 0 2 +2
3 ASU Poli Timisoara 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
4 Gloria Buzău 1 1 0 0 2:1 +1 3 0 1 +1
5 Arges Piesti 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
6 UT Arad 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
7 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
8 Juventus Bucureşti 2 1 0 1 1:1 0 3 2 0 +1
9 Ripensia Timisoara 2 1 0 1 2:4 -2 3 0 2 -1
10 Rešita CSM 1 0 1 0 1:1 0 1 1 0 =1
11 Farul Constanta 2 0 1 1 1:2 -1 1 1 1 -1
12 Dunarea Calarasi 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
13 Concordia 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
14 Pandurii 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
15 Csikszereda 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
16 Damila Maciuca 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
17 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Energeticianul 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
19 Metaloglobus Bukure 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
20 Universitatea Cluj 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
21 Rapid Bucureşti 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Liga II bajnokság 2019/2020 szezonjának az elkövetkezendő mérkőzéseit, fontosabb statisztikáit, korábbi nyertesek listáját, a tabellákat lebontva teljes, hazai és vendég eredmények szerint. Emellett megtalálod itt a csapatok listáját, a korábbi arhivált szezonokat. Innen eljuthatsz a csapatok statisztikai oldalakra valamint összehasonlithatod a csapatokat a következő mérkőzések alapján.