sze, 2019 november 20. @ 07:04 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Sabail Baku

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.11 Sabail Baku 2 : 3 Universitatea Craiova 4.15 3.44 1.81
1 2019.07.18 Universitatea Craiova 3 : 2 Sabail Baku 1.21 5.85 12.15
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 2 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 30% (3/10)
Második 70% (7/10)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 100% (2/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
2 BATE Borisov 4 2 1 1 4:4 0 0 2 2 +1
3 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
4 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
5 Caramba 6 2 2 2 9:10 -1 0 2 4 +1
6 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
7 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
8 Linfield Belfast 6 4 1 1 12:9 +3 0 1 5 -1
9 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
10 Steaua Bucureşti 8 4 2 2 10:5 +5 0 5 3 -1
11 Suduva Marijampole 6 4 1 1 16:6 +10 0 1 5 -1
12 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
13 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
14 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
15 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
16 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
17 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
18 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
19 Strasbourg 6 4 0 2 7:6 +1 0 3 3 -1
20 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
21 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
22 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
23 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
24 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
25 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
26 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
27 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
28 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
29 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
30 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
31 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
32 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
33 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
34 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
35 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
36 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
37 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
38 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
39 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
40 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
41 AIK Stockholm 4 1 1 2 4:8 -4 0 2 2 -2
42 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
43 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
44 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
45 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
46 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
47 Hapoel Beer Sheva 8 3 3 2 9:10 -1 0 5 3 -2
48 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
49 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
50 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
51 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
52 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
53 Molde FK 8 3 3 2 15:8 +7 0 3 5 =1
54 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
55 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
56 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
57 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
58 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
59 Ararat-Armenia 6 4 0 2 10:6 +4 0 2 4 -1
60 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
61 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
62 PAOK Saloniki 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
63 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
64 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
65 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
66 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
67 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
68 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
69 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
70 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
71 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
72 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
73 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
74 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
75 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
76 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
77 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
78 Spartak Moskva 4 2 0 2 6:6 0 0 1 3 -2
79 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
80 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
81 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
82 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
83 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
84 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
85 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
86 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
87 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
88 Athens AEK 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 +1
89 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
90 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
91 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
92 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
93 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
94 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
95 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
96 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
97 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
98 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
99 HNK Rijeka 4 2 1 1 6:3 +3 0 3 1 =1
100 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
101 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
102 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
103 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
104 AC Torino 6 3 1 2 16:7 +9 0 1 5 -2
105 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
106 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
107 Maribor Branik NK 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
108 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
109 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
110 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
111 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
112 Appolon Limassol 8 5 0 3 14:12 +2 0 1 7 -2
113 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
114 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
116 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
117 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
118 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
119 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
120 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
121 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
122 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
123 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
124 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
125 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
126 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
127 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
128 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
129 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
130 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
131 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
132 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
133 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
134 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
135 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
136 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
137 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
138 FC Antwerp 4 1 2 1 3:3 0 0 3 1 =2
139 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
140 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
141 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
142 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
143 Bnei Yehuda 4 1 1 2 4:7 -3 0 1 3 -2
144 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
145 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
147 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
148 Zorya Luhansk 6 3 2 1 9:7 +2 0 3 3 =1
149 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
150 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
151 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
152 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
153 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
154 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
155 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
156 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
157 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
158 Legia Warszawa 8 3 4 1 6:1 +5 0 7 1 -1
159 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
160 FC Sevilla 4 4 0 0 12:2 +10 12 1 3 +4
161 Espaňol Barcelona 10 8 2 0 28:5 +23 10 3 7 +3
162 Arsenal 4 3 1 0 11:3 +8 10 1 3 =1
163 FC Basel 4 3 1 0 10:3 +7 10 1 3 +2
164 Manchester United 4 3 1 0 5:0 +5 10 3 1 +2
165 Braga 8 7 1 0 18:8 +10 10 2 6 +2
166 Celtic Glasgow 6 5 1 0 13:4 +9 10 3 3 +3
167 Sporting Lisabon 4 3 0 1 7:4 +3 9 2 2 +3
168 Wolverhampton 10 9 0 1 23:6 +17 9 4 6 +3
169 CFR Cluj 4 3 0 1 4:3 +1 9 3 1 +2
170 AZ Alkmaar 10 4 6 0 22:4 +18 8 4 6 +2
171 Gent 10 5 4 1 23:14 +9 8 3 7 +1
172 LASK Linz 4 2 1 1 6:3 +3 7 2 2 +1
173 Young Boys Bern 4 2 1 1 6:4 +2 7 2 2 =1
174 Glasgow Rangers 12 8 3 1 25:6 +19 7 7 5 +1
175 PSV Eindhoven 8 5 2 1 16:7 +9 7 3 5 -1
176 Istanbul Büyüksehir 4 2 1 1 5:5 0 7 2 2 +2
177 FC Kobenhavn 6 2 3 1 7:5 +2 6 5 1 =3
178 Dinamo Kiev 4 1 3 0 3:2 +1 6 4 0 =3
179 Ludogorets Razgrad 10 5 3 2 24:11 +13 6 3 7 -2
180 Getafe 4 2 0 2 4:4 0 6 2 2 -2
181 Krasnodar FK 4 2 0 2 6:8 -2 6 1 3 +2
182 Frankfurt Eintracht 10 7 0 3 17:9 +8 6 3 7 -1
183 Standard Liege 4 2 0 2 5:7 -2 6 1 3 +1
184 AS Roma 4 1 2 1 7:4 +3 5 2 2 -1
185 Wolfsburg 4 1 2 1 7:7 0 5 1 3 -1
186 Malmö FF 12 7 3 2 26:8 +18 5 5 7 =1
187 Ferencvárosi TC 6 2 3 1 6:6 0 5 4 2 =1
188 Mönchengladbach 4 1 2 1 4:7 -3 5 2 2 +1
189 St. Andrä 4 1 1 2 5:5 0 4 2 2 -2
190 Slovan Bratislava 10 6 1 3 18:12 +6 4 4 6 -2
191 Garabag-Azersun Agdam 6 2 1 3 11:12 -1 4 0 6 -1
192 Apoel Nikósia 4 1 1 2 7:8 -1 4 1 3 +1
193 Feyenoord 8 4 2 2 14:5 +9 4 5 3 =1
194 Partizan Belgrad 10 5 2 3 14:11 +3 4 4 6 -2
195 FC Porto 4 1 1 2 3:6 -3 4 3 1 -1
196 St. Etienne 4 0 3 1 6:7 -1 3 2 2 =3
197 Lazio Roma 4 1 0 3 5:7 -2 3 0 4 -2
198 Oleksandrija FK 4 0 3 1 5:7 -2 3 2 2 =3
199 Dudelange F91 10 5 1 4 17:21 -4 3 2 8 -3
200 Lugano AC 4 0 2 2 1:3 -2 2 3 1 =1
201 Rennes 4 0 1 3 2:5 -3 1 3 1 -3
202 Guimaraes 10 5 2 3 18:7 +11 1 6 4 =1
203 Trabzonspor 8 2 2 4 10:14 -4 1 3 5 -2
204 CSKA Moskva 4 0 1 3 1:8 -7 1 3 1 =1
205 Besiktas 4 0 0 4 4:10 -6 0 1 3 -4
206 Rosenborg Trondheim 4 0 0 4 1:8 -7 0 3 1 -4
207 Astana FC 10 4 1 5 17:18 -1 0 3 7 -5
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 CFR Cluj 2 2 0 0 3:0 +3 6 1 1 +2
2 LASK Linz 2 2 0 0 5:0 +5 6 1 1 +2
3 FC Basel 2 2 0 0 7:0 +7 6 0 2 +2
4 Glasgow Rangers 6 6 0 0 15:0 +15 6 4 2 +6
5 Standard Liege 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
6 Young Boys Bern 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
7 Sporting Lisabon 2 2 0 0 3:0 +3 6 1 1 +2
8 FC Sevilla 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
9 Celtic Glasgow 3 3 0 0 6:0 +6 6 2 1 +3
10 Manchester United 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
11 Arsenal 2 2 0 0 7:0 +7 6 0 2 +2
12 Malmö FF 6 5 1 0 19:0 +19 4 1 5 +1
13 FC Porto 2 1 1 0 3:0 +3 4 1 1 =1
14 AS Roma 2 1 1 0 5:0 +5 4 1 1 =1
15 Braga 4 3 1 0 9:0 +9 4 1 3 +1
16 AZ Alkmaar 5 2 3 0 11:0 +11 4 3 2 +1
17 Gent 5 4 1 0 16:0 +16 4 0 5 =1
18 FC Kobenhavn 3 2 1 0 5:0 +5 4 2 1 =1
19 PSV Eindhoven 4 2 2 0 6:0 +6 4 2 2 =1
20 Feyenoord 4 3 1 0 10:0 +10 4 2 2 =1
21 Espaňol Barcelona 5 4 1 0 17:0 +17 4 1 4 +1
22 Dinamo Kiev 2 1 1 0 2:0 +2 4 2 0 =1
23 Istanbul Büyüksehir 2 1 1 0 2:0 +2 4 2 0 +1
24 Apoel Nikósia 2 1 0 0 5:0 +5 3 0 2 +1
25 Lazio Roma 2 1 0 0 3:0 +3 3 0 2 -1
26 Wolverhampton 5 4 0 0 9:0 +9 3 3 2 +1
27 Slovan Bratislava 5 4 0 0 9:0 +9 3 2 3 -1
28 Getafe 2 1 0 0 1:0 +1 3 2 0 -1
29 Ludogorets Razgrad 5 3 1 0 14:0 +14 3 2 3 -1
30 Wolfsburg 2 1 0 0 4:0 +4 3 0 2 -1
31 Frankfurt Eintracht 5 4 0 0 8:0 +8 3 1 4 +1
32 Mönchengladbach 2 1 0 0 2:0 +2 3 0 2 +1
33 Krasnodar FK 2 1 0 0 4:0 +4 3 0 2 +1
34 St. Etienne 2 0 2 0 2:0 +2 2 2 0 =2
35 Lugano AC 2 0 2 0 0:0 0 2 2 0 =2
36 Oleksandrija FK 2 0 2 0 3:0 +3 2 1 1 =2
37 St. Andrä 2 0 1 0 1:0 +1 1 1 1 -1
38 Trabzonspor 4 1 1 0 4:0 +4 1 2 2 -1
39 Ferencvárosi TC 3 1 1 0 4:0 +4 1 1 2 =1
40 Partizan Belgrad 5 3 1 0 10:0 +10 1 1 4 -1
41 Guimaraes 5 3 1 0 12:0 +12 1 3 2 =1
42 Garabag-Azersun Agdam 3 1 1 0 4:0 +4 1 0 3 =1
43 Rennes 2 0 1 0 1:0 +1 1 2 0 -1
44 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
45 AC Torino 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
46 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
47 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
49 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
50 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Strasbourg 3 3 0 0 5:0 +5 0 2 1 +3
53 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
55 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
56 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
57 Athens AEK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
58 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
59 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
60 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
61 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
63 Legia Warszawa 4 2 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
64 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
67 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
68 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
69 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
71 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
72 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
73 FC Antwerp 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
74 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
75 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
76 Hapoel Beer Sheva 4 3 0 0 6:0 +6 0 2 2 -1
77 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
78 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
79 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
80 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
81 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
82 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
84 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
85 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
87 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
88 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
89 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
91 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
92 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 BATE Borisov 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
94 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
96 Linfield Belfast 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
97 Steaua Bucureşti 4 1 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
98 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
99 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
101 Spartak Moskva 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
102 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
103 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
104 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
105 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
107 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
110 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
111 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
112 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Caramba 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
114 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
115 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
116 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
117 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
118 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
119 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
120 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
121 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
122 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
124 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 CSKA Moskva 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
126 Zorya Luhansk 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
127 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
128 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
129 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
130 Ararat-Armenia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 +1
131 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
134 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
136 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
137 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
138 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
140 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
141 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
142 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
144 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
145 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
146 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
147 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
148 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
149 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
150 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
151 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
152 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
153 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
154 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
155 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
156 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
158 Molde FK 4 2 2 0 11:0 +11 0 2 2 =1
159 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
160 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
161 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
162 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 Astana FC 5 3 0 0 13:0 +13 0 0 5 -2
164 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
165 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
166 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
167 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
168 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
169 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
170 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
172 HNK Rijeka 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
173 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
175 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
176 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
177 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
178 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
179 Suduva Marijampole 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
180 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
181 Appolon Limassol 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
182 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
183 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
184 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
185 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
186 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
187 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
188 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Bnei Yehuda 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
190 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
191 Dudelange F91 5 2 1 0 9:0 +9 0 1 4 -2
192 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
193 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
194 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
196 PAOK Saloniki 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
197 Rosenborg Trondheim 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
198 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
201 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
202 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
203 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
204 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
205 Besiktas 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
206 AIK Stockholm 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
207 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Wolverhampton 5 5 0 0 16:4 +12 6 1 4 +5
2 Braga 4 4 0 0 13:4 +9 6 1 3 +4
3 FC Sevilla 2 2 0 0 8:2 +6 6 0 2 +2
4 Espaňol Barcelona 5 4 1 0 13:3 +10 6 2 3 +2
5 Ferencvárosi TC 3 1 2 0 7:1 +6 4 3 0 +1
6 FC Basel 2 1 1 0 4:2 +2 4 1 1 +1
7 AZ Alkmaar 5 2 3 0 15:3 +12 4 1 4 +1
8 Gent 5 1 3 0 15:6 +9 4 3 2 +1
9 Celtic Glasgow 3 2 1 0 8:3 +5 4 1 2 +1
10 Manchester United 2 1 1 0 1:0 +1 4 2 0 +1
11 Arsenal 2 1 1 0 6:1 +5 4 1 1 =1
12 St. Andrä 2 1 0 0 8:1 +7 3 1 1 -1
13 CFR Cluj 2 1 0 0 2:2 0 3 2 0 +1
14 Partizan Belgrad 5 2 1 0 9:6 +3 3 3 2 -1
15 Getafe 2 1 0 0 4:3 +1 3 0 2 -1
16 Ludogorets Razgrad 5 2 2 0 12:9 +3 3 1 4 -1
17 Sporting Lisabon 2 1 0 0 5:3 +2 3 1 1 +1
18 Frankfurt Eintracht 5 3 0 0 14:4 +10 3 2 3 -1
19 Garabag-Azersun Agdam 3 1 0 0 13:6 +7 3 0 3 -1
20 PSV Eindhoven 4 3 0 0 12:5 +7 3 1 3 -1
21 Krasnodar FK 2 1 0 0 5:5 0 3 1 1 +1
22 Dudelange F91 5 3 0 0 20:9 +11 3 1 4 -1
23 Istanbul Büyüksehir 2 1 0 0 4:4 0 3 0 2 +1
24 Wolfsburg 2 0 2 0 7:3 +4 2 1 1 =2
25 FC Kobenhavn 3 0 2 0 4:3 +1 2 3 0 =2
26 Mönchengladbach 2 0 2 0 7:2 +5 2 2 0 =2
27 Dinamo Kiev 2 0 2 0 2:1 +1 2 2 0 =2
28 Apoel Nikósia 2 0 1 0 7:3 +4 1 1 1 =1
29 LASK Linz 2 0 1 0 2:2 0 1 1 1 =1
30 Malmö FF 6 2 2 0 11:4 +7 1 4 2 =1
31 St. Etienne 2 0 1 0 6:5 +1 1 0 2 =1
32 Slovan Bratislava 5 2 1 0 14:7 +7 1 2 3 -1
33 AS Roma 2 0 1 0 3:3 0 1 1 1 -1
34 Oleksandrija FK 2 0 1 0 5:4 +1 1 1 1 =1
35 Glasgow Rangers 6 2 3 0 11:5 +6 1 3 3 =1
36 Young Boys Bern 2 0 1 0 3:3 0 1 1 1 =1
37 CSKA Moskva 2 0 1 0 4:5 -1 1 1 1 =1
38 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
39 AC Torino 3 1 1 0 9:4 +5 0 1 2 -1
40 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
41 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Trabzonspor 4 1 1 0 13:7 +6 0 1 3 -2
43 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
44 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
45 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
46 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
47 Strasbourg 3 1 0 0 3:5 -2 0 1 2 -1
48 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
49 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
50 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
51 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
52 Athens AEK 2 2 0 0 8:0 +8 0 2 0 +2
53 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
54 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
55 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
56 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
57 Lazio Roma 2 0 0 0 5:4 +1 0 0 2 -2
58 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
59 Legia Warszawa 4 1 2 0 2:1 +1 0 4 0 -1
60 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
61 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
62 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
63 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
64 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
65 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
66 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
67 FC Porto 2 0 0 0 2:4 -2 0 2 0 -2
68 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
69 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
70 FC Antwerp 2 0 1 0 5:2 +3 0 2 0 =1
71 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
72 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
73 Hapoel Beer Sheva 4 0 3 0 7:6 +1 0 3 1 -1
74 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
75 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
76 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
77 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
78 Lugano AC 2 0 0 0 1:3 -2 0 1 1 -2
79 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
80 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
81 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
82 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
83 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
84 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
85 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
86 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
87 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
88 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
89 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
90 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
91 BATE Borisov 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
92 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
93 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
94 Linfield Belfast 3 1 1 0 9:5 +4 0 0 3 -1
95 Steaua Bucureşti 4 3 0 0 9:2 +7 0 2 2 -1
96 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
97 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
99 Spartak Moskva 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
100 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
101 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
102 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
103 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
104 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
105 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
106 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
107 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
108 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
109 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
110 Standard Liege 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
111 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
112 Caramba 3 0 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
113 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
114 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
115 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
116 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
117 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
118 Guimaraes 5 2 1 0 8:5 +3 0 3 2 -2
119 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
121 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
122 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
123 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
124 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
125 Zorya Luhansk 3 1 1 0 7:5 +2 0 1 2 -1
126 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
127 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
128 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
129 Ararat-Armenia 3 2 0 0 8:3 +5 0 1 2 -1
130 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
131 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
132 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
133 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
134 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
135 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
136 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
137 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
138 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
139 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
140 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
141 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
142 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
143 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
144 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
145 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
146 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
147 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
148 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
149 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
150 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
151 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
152 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
153 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
154 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
155 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
156 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
157 Molde FK 4 1 1 0 6:6 0 0 1 3 -2
158 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
159 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
160 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
161 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
162 Astana FC 5 1 1 0 13:9 +4 0 3 2 -3
163 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
164 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
165 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
166 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
167 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
168 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
169 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
170 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
171 HNK Rijeka 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
172 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
173 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
174 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
175 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
176 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
177 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
178 Suduva Marijampole 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
179 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
180 Appolon Limassol 4 2 0 0 11:6 +5 0 1 3 -1
181 Feyenoord 4 1 1 0 5:4 +1 0 3 1 -2
182 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
183 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
184 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
185 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
186 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
187 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
188 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
189 Bnei Yehuda 2 0 1 0 4:5 -1 0 0 2 -1
190 Rennes 2 0 0 0 3:3 0 0 1 1 -2
191 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
192 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
193 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
194 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
195 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
196 PAOK Saloniki 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
197 Rosenborg Trondheim 2 0 0 0 6:2 +4 0 2 0 -2
198 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
199 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
200 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
201 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
202 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
204 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
205 Besiktas 2 0 0 0 6:7 -1 0 0 2 -2
206 AIK Stockholm 2 1 0 0 7:3 +4 0 1 1 -1
207 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Sabail Baku csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Sabail Baku pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.