sze, 2020 február 19. @ 15:51 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Gzira United

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.09 Gzira United 0 : 2 Hajduk Split 10.45 4.97 1.28
1 2019.07.18 Hajduk Split 1 : 3 Gzira United 1.08 9.65 19.70
2 2019.07.25 Ventspils FK 4 : 0 Gzira United 1.64 3.65 5.20
2 2019.08.01 Gzira United 2 : 2 Ventspils FK 1.78 3.75 4.01
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 17
Nullára
Nyereség 0% (0/4)
Vereség 50% (2/4)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/4)
2 vagy több gól 25% (1/4)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 100% (4/4) 0% (0/4)
Rúgott gól/játék 1.25
Kapott gól/játék 2.25
Gól/játék 3.50
Nem kapott gólt 0% (0/4)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 100% (2/2)
Vendég 50% (1/2) 100% (2/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 3 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 1 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (4/14)
Második 71.43% (10/14)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 25% (1/4) 25% (1/4)
Döntetlen 0% (0/4) 25% (1/4)
Elveszitett 75% (3/4) 50% (2/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
2 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
3 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
4 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
5 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
6 Athens AEK 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 +1
7 Spartak Moskva 4 2 0 2 6:6 0 0 1 3 -2
8 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
9 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
10 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
11 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
12 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
13 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
14 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
15 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
16 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
17 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
18 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
19 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
20 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
21 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
22 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
23 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
24 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
25 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
26 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
27 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
28 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
29 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
30 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
31 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
32 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
33 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
34 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
35 Strasbourg 6 4 0 2 7:6 +1 0 3 3 -1
36 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
37 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
38 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
39 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
40 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
42 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
43 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
44 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
45 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
46 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
47 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
48 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
49 Appolon Limassol 8 5 0 3 14:12 +2 0 1 7 -2
50 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
51 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
52 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
53 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
54 Benfica Lisabon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Hapoel Beer Sheva 8 3 3 2 9:10 -1 0 5 3 -2
56 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
57 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
58 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
59 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
60 FC Antwerp 4 1 2 1 3:3 0 0 3 1 =2
61 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
62 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
63 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
64 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
65 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
66 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
67 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
68 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
69 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
70 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
71 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
72 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
73 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
75 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
76 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
77 Zorya Luhansk 6 3 2 1 9:7 +2 0 3 3 =1
78 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
79 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
80 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
81 Legia Warszawa 8 3 4 1 6:1 +5 0 7 1 -1
82 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
83 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
84 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
85 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
86 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
87 AC Torino 6 3 1 2 16:7 +9 0 1 5 -2
88 HNK Rijeka 4 2 1 1 6:3 +3 0 3 1 =1
89 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
90 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
91 Club Brugge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
93 Steaua Bucureşti 8 4 2 2 10:5 +5 0 5 3 -1
94 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
95 Caramba 6 2 2 2 9:10 -1 0 2 4 +1
96 Shahtior Donetsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Maribor Branik NK 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
98 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
99 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
100 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
101 Suduva Marijampole 6 4 1 1 16:6 +10 0 1 5 -1
102 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
103 BATE Borisov 4 2 1 1 4:4 0 0 2 2 +1
104 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
105 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
106 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
107 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
108 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
109 Olympiakos Piraeus 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
111 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
112 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
113 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
114 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
115 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
116 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
117 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
118 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
119 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
120 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
121 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
122 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
123 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
124 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
125 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
126 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
127 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
128 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
129 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
130 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
131 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
132 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
133 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
134 AIK Stockholm 4 1 1 2 4:8 -4 0 2 2 -2
135 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
136 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
137 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
138 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
139 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
140 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
141 Inter Milan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
143 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
144 Leverkusen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
146 PAOK Saloniki 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
147 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
148 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
149 Molde FK 8 3 3 2 15:8 +7 0 3 5 =1
150 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
151 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
152 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
153 Ararat-Armenia 6 4 0 2 10:6 +4 0 2 4 -1
154 Austria Salzburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
156 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
157 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
158 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
159 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
160 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
161 Ajax Amsterdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Bnei Yehuda 4 1 1 2 4:7 -3 0 1 3 -2
163 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
164 Linfield Belfast 6 4 1 1 12:9 +3 0 1 5 -1
165 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
166 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
167 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
168 FC Sevilla 6 5 0 1 14:3 +11 15 3 3 -1
169 Braga 10 8 2 0 25:13 +12 14 2 8 +1
170 FC Basel 6 4 1 1 12:4 +8 13 3 3 +1
171 Manchester United 6 4 1 1 10:2 +8 13 3 3 +1
172 LASK Linz 6 4 1 1 11:4 +7 13 2 4 +3
173 Wolverhampton 12 10 1 1 30:9 +21 13 4 8 +1
174 Celtic Glasgow 8 6 1 1 16:7 +9 13 4 4 -1
175 Gent 12 6 5 1 25:15 +10 12 4 8 +1
176 Sporting Lisabon 6 4 0 2 11:7 +4 12 2 4 -1
177 Getafe 6 4 0 2 8:4 +4 12 3 3 +2
178 CFR Cluj 6 4 0 2 6:4 +2 12 5 1 +1
179 Espaňol Barcelona 12 8 3 1 30:8 +22 11 4 8 -1
180 Arsenal 6 3 2 1 14:7 +7 11 1 5 =1
181 Wolfsburg 6 3 2 1 9:7 +2 11 3 3 +2
182 Malmö FF 14 9 3 2 31:11 +20 11 6 8 +2
183 Apoel Nikósia 6 3 1 2 10:8 +2 10 3 3 +3
184 FC Porto 6 3 1 2 8:9 -1 10 3 3 +2
185 Istanbul Büyüksehir 6 3 1 2 7:9 -2 10 2 4 +1
186 AZ Alkmaar 12 4 7 1 24:10 +14 9 4 8 -1
187 AS Roma 6 2 3 1 12:6 +6 9 2 4 =1
188 Glasgow Rangers 14 8 5 1 28:9 +19 9 8 6 =2
189 FC Kobenhavn 8 3 3 2 8:6 +2 9 7 1 -1
190 Frankfurt Eintracht 12 8 0 4 21:13 +8 9 3 9 -1
191 Krasnodar FK 6 3 0 3 7:11 -4 9 2 4 -1
192 Young Boys Bern 6 2 2 2 8:7 +1 8 3 3 =1
193 Ludogorets Razgrad 12 5 5 2 26:13 +13 8 5 7 =2
194 Partizan Belgrad 12 6 3 3 20:14 +6 8 4 8 +1
195 Standard Liege 6 2 2 2 8:10 -2 8 2 4 =2
196 PSV Eindhoven 10 5 3 2 17:12 +5 8 4 6 =1
197 Mönchengladbach 6 2 2 2 6:9 -3 8 3 3 -1
198 Dinamo Kiev 6 1 4 1 7:7 0 7 5 1 =1
199 Ferencvárosi TC 8 2 5 1 9:9 0 7 5 3 =3
200 Lazio Roma 6 2 0 4 6:9 -3 6 2 4 -1
201 St. Andrä 6 1 2 3 7:8 -1 5 3 3 =1
202 Feyenoord 10 4 3 3 18:10 +8 5 5 5 -1
203 Garabag-Azersun Agdam 8 2 2 4 12:15 -3 5 2 6 =1
204 Guimaraes 12 6 3 3 22:10 +12 5 7 5 +1
205 CSKA Moskva 6 1 2 3 3:9 -6 5 5 1 +1
206 St. Etienne 6 0 4 2 6:8 -2 4 4 2 -1
207 Slovan Bratislava 12 6 1 5 21:18 +3 4 4 8 -4
208 Rennes 6 1 1 4 5:8 -3 4 4 2 +1
209 Dudelange F91 12 5 2 5 18:24 -6 4 4 8 =1
210 Lugano AC 6 0 3 3 2:5 -3 3 5 1 =1
211 Oleksandrija FK 6 0 3 3 6:10 -4 3 3 3 -2
212 Besiktas 6 1 0 5 6:15 -9 3 1 5 -1
213 Astana FC 12 5 1 6 20:23 -3 3 3 9 -1
214 Rosenborg Trondheim 6 0 1 5 3:11 -8 1 4 2 =1
215 Trabzonspor 10 2 2 6 10:17 -7 1 5 5 -4
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 FC Basel 3 3 0 0 9:0 +9 9 1 2 +3
2 Celtic Glasgow 4 4 0 0 9:0 +9 9 2 2 +4
3 Manchester United 3 3 0 0 8:0 +8 9 1 2 +3
4 FC Sevilla 3 3 0 0 6:0 +6 9 2 1 +3
5 LASK Linz 3 3 0 0 8:0 +8 9 1 2 +3
6 Sporting Lisabon 3 3 0 0 7:0 +7 9 1 2 +3
7 CFR Cluj 3 3 0 0 5:0 +5 9 2 1 +3
8 Malmö FF 7 6 1 0 23:0 +23 7 1 6 +2
9 Glasgow Rangers 7 6 1 0 16:0 +16 7 5 2 =1
10 Standard Liege 3 2 1 0 6:0 +6 7 1 2 =1
11 FC Porto 3 2 1 0 6:0 +6 7 1 2 +1
12 Gent 6 5 1 0 18:0 +18 7 0 6 +1
13 Wolfsburg 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 +1
14 Krasnodar FK 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 +2
15 Young Boys Bern 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 -1
16 Getafe 3 2 0 0 4:0 +4 6 2 1 +1
17 Arsenal 3 2 0 0 8:0 +8 6 0 3 -1
18 Apoel Nikósia 3 2 0 0 6:0 +6 6 1 2 +2
19 Wolverhampton 6 5 0 0 13:0 +13 6 3 3 +2
20 Lazio Roma 3 2 0 0 4:0 +4 6 1 2 +1
21 AS Roma 3 1 2 0 7:0 +7 5 1 2 =2
22 PSV Eindhoven 5 2 3 0 7:0 +7 5 3 2 =2
23 Feyenoord 5 3 2 0 12:0 +12 5 2 3 =2
24 Dinamo Kiev 3 1 2 0 3:0 +3 5 3 0 =2
25 AZ Alkmaar 6 2 4 0 13:0 +13 5 3 3 =1
26 Braga 5 3 2 0 12:0 +12 5 1 4 =1
27 Partizan Belgrad 6 4 1 0 14:0 +14 4 1 5 +1
28 FC Kobenhavn 4 2 1 0 5:0 +5 4 3 1 -1
29 Espaňol Barcelona 6 4 1 0 17:0 +17 4 2 4 -1
30 Istanbul Büyüksehir 3 1 1 0 2:0 +2 4 2 1 -1
31 Ludogorets Razgrad 6 3 2 0 15:0 +15 4 3 3 =1
32 Rennes 3 1 1 0 3:0 +3 4 3 0 +1
33 Besiktas 3 1 0 0 3:0 +3 3 1 2 +1
34 Astana FC 6 4 0 0 15:0 +15 3 0 6 +1
35 Slovan Bratislava 6 4 0 0 11:0 +11 3 2 4 -2
36 St. Etienne 3 0 3 0 2:0 +2 3 3 0 =3
37 Frankfurt Eintracht 6 4 0 0 10:0 +10 3 1 5 -1
38 Mönchengladbach 3 1 0 0 3:0 +3 3 0 3 -1
39 Lugano AC 3 0 2 0 0:0 0 2 3 0 -1
40 Guimaraes 6 3 2 0 13:0 +13 2 4 2 =2
41 Garabag-Azersun Agdam 4 1 2 0 5:0 +5 2 1 3 =2
42 Oleksandrija FK 3 0 2 0 3:0 +3 2 2 1 -1
43 Ferencvárosi TC 4 1 2 0 6:0 +6 2 1 3 =2
44 CSKA Moskva 3 0 1 0 1:0 +1 1 3 0 =1
45 Trabzonspor 5 1 1 0 4:0 +4 1 3 2 -2
46 St. Andrä 3 0 1 0 1:0 +1 1 2 1 -2
47 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
48 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Hapoel Beer Sheva 4 3 0 0 6:0 +6 0 2 2 -1
50 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
51 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
52 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
53 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
54 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
55 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
56 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
57 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
58 Strasbourg 3 3 0 0 5:0 +5 0 2 1 +3
59 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
60 Olympiakos Piraeus 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
63 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
64 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
67 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
69 Club Brugge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Appolon Limassol 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
71 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
72 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
73 Ajax Amsterdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
75 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
76 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
77 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
78 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
81 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
83 Dudelange F91 6 2 1 0 9:0 +9 0 2 4 -3
84 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
85 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
87 PAOK Saloniki 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
88 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
89 Molde FK 4 2 2 0 11:0 +11 0 2 2 =1
90 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
91 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
93 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
94 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
95 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
96 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
99 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
100 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
101 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
102 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
103 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
104 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
106 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
108 Shahtior Donetsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
110 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
111 Suduva Marijampole 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
112 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
113 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
114 Athens AEK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
115 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
117 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
119 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
120 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
121 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
122 Legia Warszawa 4 2 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
123 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Austria Salzburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
126 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Rosenborg Trondheim 3 0 0 0 2:0 +2 0 1 2 -3
128 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
129 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Benfica Lisabon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
132 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
133 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
134 FC Antwerp 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
135 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
136 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
137 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
138 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
140 AIK Stockholm 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
141 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
142 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
143 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
144 Linfield Belfast 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
145 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
146 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
147 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
148 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
150 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
153 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
154 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
155 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
157 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
159 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
161 AC Torino 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
162 HNK Rijeka 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
163 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
164 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
165 Steaua Bucureşti 4 1 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
166 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Bnei Yehuda 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
168 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
170 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
171 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
172 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
173 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
174 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Caramba 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
176 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
177 Inter Milan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Leverkusen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
180 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
181 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
182 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
183 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
184 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
185 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
186 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
187 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
188 Zorya Luhansk 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
189 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
190 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
191 Ararat-Armenia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 +1
192 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
193 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
194 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
195 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
196 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
197 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
198 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
200 BATE Borisov 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
201 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
202 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
203 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Spartak Moskva 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
205 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
206 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
207 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
208 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
209 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
210 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
211 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
213 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
214 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
215 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Braga 5 5 0 0 20:6 +14 9 1 4 +5
2 Wolverhampton 6 5 1 0 19:7 +12 7 1 5 =1
3 Espaňol Barcelona 6 4 2 0 16:5 +11 7 2 4 =1
4 Getafe 3 2 0 0 5:3 +2 6 1 2 +1
5 FC Sevilla 3 2 0 0 8:3 +5 6 1 2 -1
6 Frankfurt Eintracht 6 4 0 0 19:5 +14 6 2 4 +1
7 Istanbul Büyüksehir 3 2 0 0 9:5 +4 6 0 3 +2
8 Wolfsburg 3 1 2 0 8:3 +5 5 2 1 +1
9 Arsenal 3 1 2 0 10:3 +7 5 1 2 =2
10 FC Kobenhavn 4 1 2 0 6:3 +3 5 4 0 +1
11 Mönchengladbach 3 1 2 0 10:2 +8 5 3 0 +1
12 Ferencvárosi TC 4 1 3 0 10:2 +8 5 4 0 =1
13 Gent 6 1 4 0 16:6 +10 5 4 2 =1
14 FC Basel 3 1 1 0 4:3 +1 4 2 1 -1
15 Celtic Glasgow 4 2 1 0 9:5 +4 4 2 2 -1
16 AS Roma 3 1 1 0 8:3 +5 4 1 2 +1
17 CSKA Moskva 3 1 1 0 6:5 +1 4 2 1 +1
18 Manchester United 3 1 1 0 2:2 0 4 2 1 -1
19 Partizan Belgrad 6 2 2 0 12:8 +4 4 3 3 =1
20 Dudelange F91 6 3 1 0 23:10 +13 4 2 4 =1
21 Apoel Nikósia 3 1 1 0 9:3 +6 4 2 1 +1
22 Malmö FF 7 3 2 0 15:4 +11 4 5 2 +1
23 AZ Alkmaar 6 2 3 0 17:7 +10 4 1 5 -1
24 Ludogorets Razgrad 6 2 3 0 14:10 +4 4 2 4 =1
25 St. Andrä 3 1 1 0 11:3 +8 4 1 2 =1
26 LASK Linz 3 1 1 0 4:3 +1 4 1 2 +1
27 Krasnodar FK 3 1 0 0 5:8 -3 3 1 2 -1
28 PSV Eindhoven 5 3 0 0 13:9 +4 3 1 4 -2
29 Guimaraes 6 3 1 0 12:7 +5 3 3 3 +1
30 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 0 14:8 +6 3 1 3 -2
31 FC Porto 3 1 0 0 6:5 +1 3 2 1 +1
32 Sporting Lisabon 3 1 0 0 5:6 -1 3 1 2 -1
33 CFR Cluj 3 1 0 0 2:3 -1 3 3 0 -1
34 Young Boys Bern 3 0 2 0 6:4 +2 2 2 1 =2
35 Dinamo Kiev 3 0 2 0 6:5 +1 2 2 1 -1
36 Glasgow Rangers 7 2 4 0 14:7 +7 2 3 4 =2
37 Lugano AC 3 0 1 0 3:4 -1 1 2 1 =1
38 Slovan Bratislava 6 2 1 0 19:9 +10 1 2 4 -2
39 St. Etienne 3 0 1 0 6:6 0 1 1 2 -1
40 Rosenborg Trondheim 3 0 1 0 9:3 +6 1 3 0 =1
41 Oleksandrija FK 3 0 1 0 7:6 +1 1 1 2 -1
42 Standard Liege 3 0 1 0 5:7 -2 1 1 2 =1
43 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
44 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
45 Hapoel Beer Sheva 4 0 3 0 7:6 +1 0 3 1 -1
46 Besiktas 3 0 0 0 7:11 -4 0 0 3 -3
47 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
48 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
49 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
50 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
51 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
52 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
53 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
54 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
55 Strasbourg 3 1 0 0 3:5 -2 0 1 2 -1
56 Astana FC 6 1 1 0 15:13 +2 0 3 3 -4
57 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
58 Olympiakos Piraeus 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
60 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
61 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
62 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
63 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
64 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
65 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
66 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
67 Club Brugge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Appolon Limassol 4 2 0 0 11:6 +5 0 1 3 -1
69 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
70 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
71 Ajax Amsterdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
73 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
74 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
76 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
77 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
78 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
79 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
80 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
81 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
82 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
83 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
84 PAOK Saloniki 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
85 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
86 Molde FK 4 1 1 0 6:6 0 0 1 3 -2
87 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
88 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
89 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
91 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
92 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
93 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
95 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
96 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
97 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
98 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
99 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
100 Feyenoord 5 1 1 0 9:7 +2 0 3 2 -3
101 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
103 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
104 Trabzonspor 5 1 1 0 14:9 +5 0 2 3 -3
105 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
106 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
107 Shahtior Donetsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
109 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
110 Suduva Marijampole 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
111 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
112 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
113 Athens AEK 2 2 0 0 8:0 +8 0 2 0 +2
114 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
115 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
116 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
117 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
118 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
119 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
120 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
121 Legia Warszawa 4 1 2 0 2:1 +1 0 4 0 -1
122 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
123 Austria Salzburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
125 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
126 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
127 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
128 Benfica Lisabon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
130 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
131 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
132 FC Antwerp 2 0 1 0 5:2 +3 0 2 0 =1
133 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
134 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
135 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
136 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
137 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
138 AIK Stockholm 2 1 0 0 7:3 +4 0 1 1 -1
139 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
140 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
141 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
142 Linfield Belfast 3 1 1 0 9:5 +4 0 0 3 -1
143 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
144 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
145 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
146 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
147 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
148 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
149 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
150 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
151 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
152 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
153 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
154 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
155 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
156 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
157 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
159 AC Torino 3 1 1 0 9:4 +5 0 1 2 -1
160 HNK Rijeka 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
161 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
162 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
163 Steaua Bucureşti 4 3 0 0 9:2 +7 0 2 2 -1
164 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
165 Bnei Yehuda 2 0 1 0 4:5 -1 0 0 2 -1
166 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
167 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
168 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
169 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
170 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
171 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
172 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
173 Caramba 3 0 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
174 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
175 Inter Milan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Leverkusen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
178 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
179 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
180 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
181 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
182 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
183 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
184 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
185 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
186 Zorya Luhansk 3 1 1 0 7:5 +2 0 1 2 -1
187 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
188 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
189 Ararat-Armenia 3 2 0 0 8:3 +5 0 1 2 -1
190 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
191 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
192 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
193 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
194 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
195 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
196 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
197 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
198 BATE Borisov 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
199 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
200 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
201 Lazio Roma 3 0 0 0 5:6 -1 0 1 2 -3
202 Rennes 3 0 0 0 4:6 -2 0 1 2 -3
203 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
204 Spartak Moskva 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
205 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
206 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
207 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
208 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
209 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
210 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
211 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
212 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
213 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
214 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
215 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Gzira United csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Gzira United pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.