cs, 2020 június 04. @ 04:31 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Pristina

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1/8 2019.06.27 Pristina 1 : 1 St Joseph's 1.24 6.01 10.94
1/8 2019.07.02 St Joseph's 2 : 0 Pristina 5.27 3.73 1.60
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 4
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Rúgott gól/játék 0.50
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 1 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 50% (2/4)
Második 50% (2/4)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 100% (2/2) 50% (1/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
2 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
3 Suduva Marijampole 6 4 1 1 16:6 +10 0 1 5 -1
4 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
5 BATE Borisov 4 2 1 1 4:4 0 0 2 2 +1
6 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
7 Shahtior Donetsk 3 2 1 0 7:5 +2 0 0 3 +1
8 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
9 Maribor Branik NK 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
10 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
11 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
12 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
13 Olympiakos Piraeus 3 1 1 1 2:2 0 0 3 0 =1
14 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
15 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
16 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
17 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
18 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
19 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
20 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
21 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
22 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
23 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
24 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
25 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
26 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
27 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
28 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
29 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
30 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
31 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
32 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
33 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
34 AIK Stockholm 4 1 1 2 4:8 -4 0 2 2 -2
35 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
36 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
37 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
38 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
39 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
40 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
41 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
42 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
43 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
44 Ararat-Armenia 6 4 0 2 10:6 +4 0 2 4 -1
45 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
46 Leverkusen 3 3 0 0 8:3 +5 0 0 3 +3
47 PAOK Saloniki 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
48 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
49 Linfield Belfast 6 4 1 1 12:9 +3 0 1 5 -1
50 Molde FK 8 3 3 2 15:8 +7 0 3 5 =1
51 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
52 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
53 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
54 Inter Milan 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
55 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
56 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
57 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
58 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
59 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
60 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
61 Austria Salzburg 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 =1
62 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
63 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
64 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
65 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
66 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
67 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
68 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
69 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
70 Ajax Amsterdam 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
71 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
72 Bnei Yehuda 4 1 1 2 4:7 -3 0 1 3 -2
73 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
74 Athens AEK 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 +1
75 Spartak Moskva 4 2 0 2 6:6 0 0 1 3 -2
76 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
77 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
78 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
79 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
80 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
81 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
82 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
83 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
84 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
85 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
86 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
87 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
88 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
89 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
90 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
91 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
92 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
93 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
94 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
95 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
96 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
97 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
98 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
99 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
100 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
101 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
102 Appolon Limassol 8 5 0 3 14:12 +2 0 1 7 -2
103 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
105 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
106 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
107 Strasbourg 6 4 0 2 7:6 +1 0 3 3 -1
108 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
109 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
110 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
111 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
112 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
113 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
114 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
115 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
116 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
117 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
118 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
119 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
120 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
121 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
122 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
123 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
124 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
126 FC Antwerp 4 1 2 1 3:3 0 0 3 1 =2
127 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
128 Zorya Luhansk 6 3 2 1 9:7 +2 0 3 3 =1
129 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
130 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
131 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
132 Benfica Lisabon 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 =1
133 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
134 Hapoel Beer Sheva 8 3 3 2 9:10 -1 0 5 3 -2
135 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
136 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
137 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
138 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
139 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
140 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
141 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
142 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
143 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
144 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
145 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
146 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
147 Legia Warszawa 8 3 4 1 6:1 +5 0 7 1 -1
148 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
149 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
150 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
151 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
152 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
153 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
154 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
155 Caramba 6 2 2 2 9:10 -1 0 2 4 +1
156 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
157 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
158 Club Brugge 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
159 Steaua Bucureşti 8 4 2 2 10:5 +5 0 5 3 -1
160 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
161 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
162 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
163 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
164 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
165 AC Torino 6 3 1 2 16:7 +9 0 1 5 -2
166 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
167 HNK Rijeka 4 2 1 1 6:3 +3 0 3 1 =1
168 FC Sevilla 8 5 2 1 15:4 +11 15 5 3 =2
169 Braga 12 8 2 2 27:17 +10 14 3 9 -2
170 FC Basel 9 7 1 1 19:4 +15 13 4 5 +4
171 Manchester United 9 6 2 1 21:3 +18 13 4 5 +2
172 LASK Linz 9 5 2 2 14:10 +4 13 4 5 -1
173 Wolverhampton 15 11 2 2 37:13 +24 13 5 10 =1
174 Celtic Glasgow 10 6 2 2 18:11 +7 13 5 5 -1
175 Gent 14 6 6 2 26:17 +9 12 6 8 =1
176 Sporting Lisabon 8 5 0 3 15:11 +4 12 2 6 -1
177 Getafe 8 5 0 3 11:6 +5 12 4 4 -1
178 CFR Cluj 8 4 2 2 7:5 +2 12 7 1 =2
179 Espaňol Barcelona 14 9 3 2 33:14 +19 11 4 10 +1
180 Arsenal 8 4 2 2 15:8 +7 11 3 5 -1
181 Wolfsburg 9 5 2 2 15:10 +5 11 3 6 -1
182 Malmö FF 16 9 3 4 32:16 +16 11 6 10 -2
183 Apoel Nikósia 8 3 1 4 10:12 -2 10 4 4 -2
184 FC Porto 8 3 1 4 10:14 -4 10 3 5 -2
185 Istanbul Büyüksehir 9 5 1 3 12:13 -1 10 3 6 +2
186 AZ Alkmaar 14 4 8 2 25:13 +12 9 6 8 -1
187 AS Roma 8 3 4 1 14:7 +7 9 4 4 =1
188 Glasgow Rangers 17 10 5 2 33:14 +19 9 9 8 -1
189 FC Kobenhavn 11 4 4 3 12:9 +3 9 9 2 -1
190 Frankfurt Eintracht 15 9 1 5 27:19 +8 9 3 12 -1
191 Krasnodar FK 6 3 0 3 7:11 -4 9 2 4 -1
192 Young Boys Bern 6 2 2 2 8:7 +1 8 3 3 =1
193 Ludogorets Razgrad 14 5 5 4 27:17 +10 8 6 8 -2
194 Partizan Belgrad 12 6 3 3 20:14 +6 8 4 8 +1
195 Standard Liege 6 2 2 2 8:10 -2 8 2 4 =2
196 PSV Eindhoven 10 5 3 2 17:12 +5 8 4 6 =1
197 Mönchengladbach 6 2 2 2 6:9 -3 8 3 3 -1
198 Dinamo Kiev 6 1 4 1 7:7 0 7 5 1 =1
199 Ferencvárosi TC 8 2 5 1 9:9 0 7 5 3 =3
200 Lazio Roma 6 2 0 4 6:9 -3 6 2 4 -1
201 St. Andrä 6 1 2 3 7:8 -1 5 3 3 =1
202 Feyenoord 10 4 3 3 18:10 +8 5 5 5 -1
203 Garabag-Azersun Agdam 8 2 2 4 12:15 -3 5 2 6 =1
204 Guimaraes 12 6 3 3 22:10 +12 5 7 5 +1
205 CSKA Moskva 6 1 2 3 3:9 -6 5 5 1 +1
206 St. Etienne 6 0 4 2 6:8 -2 4 4 2 -1
207 Slovan Bratislava 12 6 1 5 21:18 +3 4 4 8 -4
208 Rennes 6 1 1 4 5:8 -3 4 4 2 +1
209 Dudelange F91 12 5 2 5 18:24 -6 4 4 8 =1
210 Lugano AC 6 0 3 3 2:5 -3 3 5 1 =1
211 Oleksandrija FK 6 0 3 3 6:10 -4 3 3 3 -2
212 Besiktas 6 1 0 5 6:15 -9 3 1 5 -1
213 Astana FC 12 5 1 6 20:23 -3 3 3 9 -1
214 Rosenborg Trondheim 6 0 1 5 3:11 -8 1 4 2 =1
215 Trabzonspor 10 2 2 6 10:17 -7 1 5 5 -4
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 LASK Linz 5 4 0 0 10:0 +10 9 2 3 -1
2 CFR Cluj 4 3 1 0 6:0 +6 9 3 1 =1
3 Sporting Lisabon 4 4 0 0 10:0 +10 9 1 3 +4
4 FC Basel 4 4 0 0 10:0 +10 9 2 2 +4
5 Celtic Glasgow 5 4 0 0 10:0 +10 9 2 3 -1
6 Manchester United 4 4 0 0 13:0 +13 9 1 3 +4
7 FC Sevilla 4 3 1 0 6:0 +6 9 3 1 =1
8 Malmö FF 8 6 1 0 23:0 +23 7 1 7 -1
9 Glasgow Rangers 9 7 1 0 20:0 +20 7 5 4 -1
10 Standard Liege 3 2 1 0 6:0 +6 7 1 2 =1
11 FC Porto 4 2 1 0 7:0 +7 7 1 3 -1
12 Gent 7 5 2 0 19:0 +19 7 1 6 =1
13 Wolverhampton 7 6 0 0 17:0 +17 6 3 4 +3
14 Lazio Roma 3 2 0 0 4:0 +4 6 1 2 +1
15 Krasnodar FK 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 +2
16 Wolfsburg 5 3 0 0 8:0 +8 6 1 4 -1
17 Young Boys Bern 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 -1
18 Getafe 4 3 0 0 6:0 +6 6 3 1 +2
19 Arsenal 4 2 0 0 8:0 +8 6 1 3 -2
20 Apoel Nikósia 4 2 0 0 6:0 +6 6 1 3 -1
21 Dinamo Kiev 3 1 2 0 3:0 +3 5 3 0 =2
22 AZ Alkmaar 7 2 5 0 14:0 +14 5 4 3 =2
23 Braga 6 3 2 0 12:0 +12 5 2 4 -1
24 AS Roma 4 2 2 0 8:0 +8 5 2 2 +1
25 PSV Eindhoven 5 2 3 0 7:0 +7 5 3 2 =2
26 Feyenoord 5 3 2 0 12:0 +12 5 2 3 =2
27 Espaňol Barcelona 7 5 1 0 20:0 +20 4 2 5 +1
28 Ludogorets Razgrad 7 3 2 0 15:0 +15 4 4 3 -1
29 Istanbul Büyüksehir 5 3 1 0 6:0 +6 4 3 2 +2
30 Rennes 3 1 1 0 3:0 +3 4 3 0 +1
31 Partizan Belgrad 6 4 1 0 14:0 +14 4 1 5 +1
32 FC Kobenhavn 5 2 2 0 6:0 +6 4 4 1 =1
33 Mönchengladbach 3 1 0 0 3:0 +3 3 0 3 -1
34 Besiktas 3 1 0 0 3:0 +3 3 1 2 +1
35 Astana FC 6 4 0 0 15:0 +15 3 0 6 +1
36 Slovan Bratislava 6 4 0 0 11:0 +11 3 2 4 -2
37 St. Etienne 3 0 3 0 2:0 +2 3 3 0 =3
38 Frankfurt Eintracht 8 5 0 0 14:0 +14 3 1 7 -1
39 Ferencvárosi TC 4 1 2 0 6:0 +6 2 1 3 =2
40 Lugano AC 3 0 2 0 0:0 0 2 3 0 -1
41 Guimaraes 6 3 2 0 13:0 +13 2 4 2 =2
42 Garabag-Azersun Agdam 4 1 2 0 5:0 +5 2 1 3 =2
43 Oleksandrija FK 3 0 2 0 3:0 +3 2 2 1 -1
44 St. Andrä 3 0 1 0 1:0 +1 1 2 1 -2
45 CSKA Moskva 3 0 1 0 1:0 +1 1 3 0 =1
46 Trabzonspor 5 1 1 0 4:0 +4 1 3 2 -2
47 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
48 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
49 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
50 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
51 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
52 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
55 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
56 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
57 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
58 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
60 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
62 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
63 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
64 Caramba 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
65 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
67 Steaua Bucureşti 4 1 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
68 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
69 AC Torino 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
70 HNK Rijeka 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
71 Zorya Luhansk 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
72 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
73 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Bnei Yehuda 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
75 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
76 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
78 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
79 Ararat-Armenia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 +1
80 Leverkusen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
81 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
82 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
84 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
85 Inter Milan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
86 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
87 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
90 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
91 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
92 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
93 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
94 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
95 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
96 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
97 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
99 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
100 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
101 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 BATE Borisov 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
104 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
105 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
106 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Spartak Moskva 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
108 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
111 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
112 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
113 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
115 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
116 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
117 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
118 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
119 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
122 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
123 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
124 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
125 Hapoel Beer Sheva 4 3 0 0 6:0 +6 0 2 2 -1
126 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
127 Appolon Limassol 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
128 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
129 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
130 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
131 Strasbourg 3 3 0 0 5:0 +5 0 2 1 +3
132 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
133 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Olympiakos Piraeus 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
135 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
136 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
138 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
139 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
140 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
141 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Club Brugge 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
143 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
144 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
145 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
146 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
147 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
148 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
149 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
150 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
151 Ajax Amsterdam 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
152 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
153 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
155 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
156 Dudelange F91 6 2 1 0 9:0 +9 0 2 4 -3
157 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
158 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 PAOK Saloniki 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
160 Molde FK 4 2 2 0 11:0 +11 0 2 2 =1
161 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
162 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
163 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
165 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
166 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
169 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
170 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
171 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
172 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
173 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
174 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
177 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
179 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
180 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
181 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
182 Suduva Marijampole 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
183 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
184 Shahtior Donetsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
185 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
186 Athens AEK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
187 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
188 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
189 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
190 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
191 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
192 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
193 Linfield Belfast 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
194 Legia Warszawa 4 2 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
195 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
196 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
197 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
198 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
199 Rosenborg Trondheim 3 0 0 0 2:0 +2 0 1 2 -3
200 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
201 Austria Salzburg 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
202 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
204 FC Antwerp 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
205 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
207 Benfica Lisabon 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
208 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
209 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 AIK Stockholm 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
211 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
212 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
213 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
214 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Braga 6 5 0 0 23:9 +14 9 1 5 -1
2 Wolverhampton 8 5 2 0 22:11 +11 7 2 6 =1
3 Espaňol Barcelona 7 4 2 0 18:9 +9 7 2 5 -1
4 Istanbul Büyüksehir 4 2 0 0 11:8 +3 6 0 4 -1
5 Getafe 4 2 0 0 6:5 +1 6 1 3 -1
6 FC Sevilla 4 2 1 0 9:4 +5 6 2 2 =1
7 Frankfurt Eintracht 7 4 1 0 25:7 +18 6 2 5 =1
8 Mönchengladbach 3 1 2 0 10:2 +8 5 3 0 +1
9 Gent 7 1 4 0 17:7 +10 5 5 2 -1
10 Ferencvárosi TC 4 1 3 0 10:2 +8 5 4 0 =1
11 Wolfsburg 4 2 2 0 14:3 +11 5 2 2 +2
12 Arsenal 4 2 2 0 12:3 +9 5 2 2 +1
13 FC Kobenhavn 6 2 2 0 10:5 +5 5 5 1 -1
14 Ludogorets Razgrad 7 2 3 0 17:12 +5 4 2 5 -1
15 Malmö FF 8 3 2 0 19:6 +13 4 5 3 -1
16 AZ Alkmaar 7 2 3 0 18:9 +9 4 2 5 -2
17 St. Andrä 3 1 1 0 11:3 +8 4 1 2 =1
18 LASK Linz 4 1 2 0 10:4 +6 4 2 2 =1
19 FC Basel 5 3 1 0 10:3 +7 4 2 3 +2
20 Celtic Glasgow 5 2 2 0 13:6 +7 4 3 2 =1
21 CSKA Moskva 3 1 1 0 6:5 +1 4 2 1 +1
22 AS Roma 4 1 2 0 9:4 +5 4 2 2 =1
23 Manchester United 5 2 2 0 8:3 +5 4 3 2 +1
24 Partizan Belgrad 6 2 2 0 12:8 +4 4 3 3 =1
25 Dudelange F91 6 3 1 0 23:10 +13 4 2 4 =1
26 Apoel Nikósia 4 1 1 0 12:4 +8 4 3 1 -1
27 FC Porto 4 1 0 0 10:7 +3 3 2 2 -1
28 CFR Cluj 4 1 1 0 3:3 0 3 4 0 =1
29 Sporting Lisabon 4 1 0 0 7:9 -2 3 1 3 -2
30 Krasnodar FK 3 1 0 0 5:8 -3 3 1 2 -1
31 PSV Eindhoven 5 3 0 0 13:9 +4 3 1 4 -2
32 Guimaraes 6 3 1 0 12:7 +5 3 3 3 +1
33 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 0 14:8 +6 3 1 3 -2
34 Dinamo Kiev 3 0 2 0 6:5 +1 2 2 1 -1
35 Glasgow Rangers 8 3 4 0 20:7 +13 2 4 4 +1
36 Young Boys Bern 3 0 2 0 6:4 +2 2 2 1 =2
37 Standard Liege 3 0 1 0 5:7 -2 1 1 2 =1
38 Lugano AC 3 0 1 0 3:4 -1 1 2 1 =1
39 Slovan Bratislava 6 2 1 0 19:9 +10 1 2 4 -2
40 St. Etienne 3 0 1 0 6:6 0 1 1 2 -1
41 Rosenborg Trondheim 3 0 1 0 9:3 +6 1 3 0 =1
42 Oleksandrija FK 3 0 1 0 7:6 +1 1 1 2 -1
43 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
44 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
45 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
46 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
47 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
48 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
49 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
50 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
51 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
52 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
53 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
54 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
55 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
56 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
57 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
58 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
59 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
60 Caramba 3 0 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
61 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
62 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
63 Steaua Bucureşti 4 3 0 0 9:2 +7 0 2 2 -1
64 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
65 AC Torino 3 1 1 0 9:4 +5 0 1 2 -1
66 HNK Rijeka 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
67 Zorya Luhansk 3 1 1 0 7:5 +2 0 1 2 -1
68 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
69 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
70 Bnei Yehuda 2 0 1 0 4:5 -1 0 0 2 -1
71 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
72 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
73 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
74 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
75 Ararat-Armenia 3 2 0 0 8:3 +5 0 1 2 -1
76 Leverkusen 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
77 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
78 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
79 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
80 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
81 Inter Milan 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
82 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
83 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
84 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
85 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
86 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
87 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
88 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
89 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
90 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
91 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
92 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
93 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
94 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
95 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
96 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
97 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
98 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
99 BATE Borisov 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
100 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
101 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
102 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
103 Rennes 3 0 0 0 4:6 -2 0 1 2 -3
104 Spartak Moskva 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
105 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
106 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
107 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
108 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
109 Lazio Roma 3 0 0 0 5:6 -1 0 1 2 -3
110 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
111 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
112 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
113 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
114 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
115 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
116 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
117 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
118 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
119 Besiktas 3 0 0 0 7:11 -4 0 0 3 -3
120 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
121 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
122 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
123 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
124 Hapoel Beer Sheva 4 0 3 0 7:6 +1 0 3 1 -1
125 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
126 Appolon Limassol 4 2 0 0 11:6 +5 0 1 3 -1
127 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
128 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
129 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
130 Strasbourg 3 1 0 0 3:5 -2 0 1 2 -1
131 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Astana FC 6 1 1 0 15:13 +2 0 3 3 -4
133 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
134 Olympiakos Piraeus 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
135 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
136 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
137 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
138 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
139 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
140 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
141 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
142 Club Brugge 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
143 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
144 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
145 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
146 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
147 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
148 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
149 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
150 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
151 Ajax Amsterdam 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
152 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
153 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
155 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
156 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
157 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
158 PAOK Saloniki 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
159 Molde FK 4 1 1 0 6:6 0 0 1 3 -2
160 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
161 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
162 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
163 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
164 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
165 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
166 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
167 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
168 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
169 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
170 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
171 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
172 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
173 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
174 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
175 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
176 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
177 Trabzonspor 5 1 1 0 14:9 +5 0 2 3 -3
178 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
179 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
180 Feyenoord 5 1 1 0 9:7 +2 0 3 2 -3
181 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
183 Suduva Marijampole 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
184 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
185 Shahtior Donetsk 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 +1
186 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
187 Athens AEK 2 2 0 0 8:0 +8 0 2 0 +2
188 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
189 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
190 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
191 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
192 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
193 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
194 Linfield Belfast 3 1 1 0 9:5 +4 0 0 3 -1
195 Legia Warszawa 4 1 2 0 2:1 +1 0 4 0 -1
196 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
197 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
198 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
199 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
200 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
201 Austria Salzburg 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
202 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
203 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
204 FC Antwerp 2 0 1 0 5:2 +3 0 2 0 =1
205 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
206 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
207 Benfica Lisabon 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
208 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
209 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
210 AIK Stockholm 2 1 0 0 7:3 +4 0 1 1 -1
211 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
212 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
213 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
214 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Pristina csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Pristina pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.