p, 2019 augusztus 23. @ 18:40 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Pristina

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1/8 2019.06.27 Pristina 1 : 1 St Joseph's 1.24 6.01 10.94
1/8 2019.07.02 St Joseph's 2 : 0 Pristina 5.27 3.73 1.60
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 4
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Rúgott gól/játék 0.50
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 1 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 50% (2/4)
Második 50% (2/4)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 100% (2/2) 50% (1/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
2 AC Torino 5 3 1 1 15:5 +10 0 1 4 -1
3 BATE Borisov 3 1 1 1 2:4 -2 0 1 2 -1
4 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
5 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
6 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
7 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
8 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
9 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
10 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
11 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
12 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
13 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
14 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
15 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
16 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
17 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
18 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
19 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
20 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
21 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
22 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
23 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
24 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
25 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
26 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
27 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
28 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
29 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
30 FC Antwerp 3 1 1 1 2:2 0 0 3 0 =1
31 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
32 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
33 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
34 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
35 Braga 3 3 0 0 8:3 +5 0 1 2 +3
36 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
37 Garabag-Azersun Agdam 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
38 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
39 Zorya Luhansk 5 3 1 1 7:5 +2 0 3 2 -1
40 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
41 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
42 Glasgow Rangers 7 5 2 0 19:3 +16 0 3 4 =1
43 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
44 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
45 Suduva Marijampole 5 4 1 0 14:2 +12 0 1 4 =1
46 Wolverhampton 5 5 0 0 17:3 +14 0 1 4 +5
47 Molde FK 7 3 2 2 14:7 +7 0 2 5 -2
48 FC Kobenhavn 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
49 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
50 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
51 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
52 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
53 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
54 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
55 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
56 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
57 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
58 Bnei Yehuda 3 1 1 1 4:6 -2 0 0 3 -1
59 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
60 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
61 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
62 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
63 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
64 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
65 Steaua Bucureşti 7 4 2 1 10:4 +6 0 4 3 =1
66 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
68 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
69 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
70 Guimaraes 5 4 1 0 14:0 +14 0 2 3 =1
71 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
72 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
73 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
74 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
75 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
76 Ludogorets Razgrad 5 3 2 0 14:1 +13 0 2 3 =1
77 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
78 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
79 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
80 AIK Stockholm 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
81 AZ Alkmaar 5 2 3 0 8:1 +7 0 3 2 =1
82 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
83 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
84 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
85 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
86 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
87 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
88 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
89 Astana FC 5 4 1 0 16:2 +14 0 1 4 +4
90 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
91 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
92 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
93 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
94 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
96 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
97 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
98 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
99 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
100 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
101 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
102 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
103 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
104 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
105 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
106 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
107 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
108 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
109 Frankfurt Eintracht 5 4 0 1 10:3 +7 0 2 3 -1
110 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
111 Celtic Glasgow 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
112 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
113 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
114 Malmö FF 7 5 1 1 22:5 +17 0 1 6 +1
115 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
116 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
117 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
118 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
119 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
120 HNK Rijeka 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
121 Appolon Limassol 7 5 0 2 14:8 +6 0 1 6 -1
122 PAOK Saloniki 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
123 Dudelange F91 5 3 1 1 8:5 +3 0 2 3 -1
124 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
125 Caramba 5 1 2 2 8:10 -2 0 1 4 -1
126 PSV Eindhoven 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
127 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
128 Hapoel Beer Sheva 7 3 3 1 9:7 +2 0 5 2 -1
129 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
130 Linfield Belfast 5 4 1 0 11:7 +4 0 1 4 +4
131 Maribor Branik NK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
132 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
133 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
134 Gent 5 3 1 1 13:7 +6 0 1 4 +2
135 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
136 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
137 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
138 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
139 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
140 Slovan Bratislava 5 5 0 0 9:2 +7 0 3 2 +5
141 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
142 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
143 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
144 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
145 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
146 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
147 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
148 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
149 Feyenoord 3 2 1 0 8:1 +7 0 1 2 +1
150 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
151 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
152 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
153 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
154 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
155 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
156 Athens AEK 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
157 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
158 Spartak Moskva 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
159 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
160 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
161 Partizan Belgrad 5 4 0 1 9:3 +6 0 2 3 +1
162 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
163 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
164 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
165 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
166 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
167 Legia Warszawa 7 3 4 0 6:0 +6 0 6 1 =1
168 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
169 Ararat-Armenia 5 4 0 1 9:4 +5 0 2 3 +2
170 Espaňol Barcelona 5 5 0 0 16:2 +14 0 0 5 +5
171 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
172 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
173 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
174 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
175 Strasbourg 5 4 0 1 7:3 +4 0 3 2 +3
176 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
177 Trabzonspor 3 2 1 0 7:4 +3 0 0 3 +2
178 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
179 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
180 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ararat-Armenia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 +1
2 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
4 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
7 Braga 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
8 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
9 Zorya Luhansk 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
10 Glasgow Rangers 3 3 0 0 11:0 +11 0 1 2 +3
11 Suduva Marijampole 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
12 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
13 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
14 HNK Rijeka 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
15 Appolon Limassol 3 3 0 0 9:0 +9 0 0 3 +3
16 Dudelange F91 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
17 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
18 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
19 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
20 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
22 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
23 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
25 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
27 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
28 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
30 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Strasbourg 3 3 0 0 5:0 +5 0 2 1 +3
32 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
33 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
34 Guimaraes 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
35 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
36 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
37 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
39 AIK Stockholm 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
40 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
41 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
42 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
43 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
44 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
45 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
46 Wolverhampton 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
47 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
48 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
50 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
51 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Hapoel Beer Sheva 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
53 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
55 Gent 3 3 0 0 11:0 +11 0 0 3 +3
56 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
57 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
58 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
59 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
60 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
61 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
63 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
64 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
65 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
66 Celtic Glasgow 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
67 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 Malmö FF 4 4 0 0 16:0 +16 0 0 4 +4
69 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 BATE Borisov 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
71 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
72 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
75 AZ Alkmaar 3 1 2 0 5:0 +5 0 2 1 =1
76 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
77 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
78 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
79 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Partizan Belgrad 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
82 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
83 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
84 Legia Warszawa 4 2 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
85 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
86 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
89 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
91 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
92 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
93 Slovan Bratislava 3 3 0 0 4:0 +4 0 2 1 +3
94 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
95 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
96 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
99 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
100 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
104 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
105 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
106 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
107 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
109 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
110 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
111 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
112 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
114 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
117 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
118 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
119 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
120 Espaňol Barcelona 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
121 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
123 Trabzonspor 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
124 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
125 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
126 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
127 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
128 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
129 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
130 Ludogorets Razgrad 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
131 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
132 Feyenoord 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
133 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
134 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
135 Athens AEK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
136 Spartak Moskva 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
137 Molde FK 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 +1
138 FC Kobenhavn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
139 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
140 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
141 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
142 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 PSV Eindhoven 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
144 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Linfield Belfast 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
146 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
147 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
148 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
149 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
150 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
151 FC Antwerp 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
152 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
154 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
156 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
157 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
158 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
159 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
160 AC Torino 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
161 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
163 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
164 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
165 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
166 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
168 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Astana FC 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
170 Caramba 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
171 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
172 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
173 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
174 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
175 Bnei Yehuda 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
176 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
177 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
178 Steaua Bucureşti 4 1 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
179 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ararat-Armenia 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
2 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
3 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
4 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
5 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
6 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
7 Braga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
8 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
9 Zorya Luhansk 3 1 1 0 5:5 0 0 1 2 -1
10 Glasgow Rangers 4 2 2 0 9:2 +7 0 2 2 =1
11 Suduva Marijampole 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
12 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
13 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
14 HNK Rijeka 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
15 Appolon Limassol 4 2 0 0 7:6 +1 0 1 3 -1
16 Dudelange F91 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
17 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
18 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
19 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
20 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
21 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
22 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
23 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
24 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
25 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
26 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
27 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
28 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
29 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
30 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
31 Strasbourg 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 +1
32 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
33 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
34 Guimaraes 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
35 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
36 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
37 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
38 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
39 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
40 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
41 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
42 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
43 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
44 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
45 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
46 Wolverhampton 3 3 0 0 11:3 +8 0 0 3 +3
47 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
48 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
49 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
50 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
51 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
52 Hapoel Beer Sheva 4 0 3 0 4:6 -2 0 3 1 -1
53 Maribor Branik NK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
54 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
55 Gent 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 =1
56 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
57 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
58 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
59 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
60 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
61 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
62 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
63 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
64 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
65 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
66 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
68 Malmö FF 3 1 1 0 8:3 +5 0 1 2 -1
69 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
70 BATE Borisov 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
71 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
72 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
73 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
74 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
75 AZ Alkmaar 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
76 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
77 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
78 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
79 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
80 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
81 Partizan Belgrad 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
82 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
83 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
84 Legia Warszawa 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 +1
85 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
86 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
88 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
89 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
90 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
91 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
92 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
93 Slovan Bratislava 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
94 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
95 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
96 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
97 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
98 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
99 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
100 Garabag-Azersun Agdam 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
101 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
102 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
103 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
104 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
105 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
106 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
107 PAOK Saloniki 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
108 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
109 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
110 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
111 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
112 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
113 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
114 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
115 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
116 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
117 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
118 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
119 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
120 Espaňol Barcelona 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
121 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
122 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
123 Trabzonspor 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 +1
124 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
125 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
126 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
127 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
128 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
129 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
130 Ludogorets Razgrad 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 +1
131 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
132 Feyenoord 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
133 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
134 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
135 Athens AEK 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
136 Spartak Moskva 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
137 Molde FK 4 1 1 0 5:6 -1 0 1 3 -2
138 FC Kobenhavn 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
139 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
141 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
142 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
143 PSV Eindhoven 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
144 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
145 Linfield Belfast 2 1 1 0 8:3 +5 0 0 2 +1
146 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
147 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
148 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
149 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
150 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
151 FC Antwerp 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 =1
152 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
154 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
155 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
156 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
157 Frankfurt Eintracht 3 2 0 0 8:2 +6 0 1 2 -1
158 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
159 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
160 AC Torino 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
161 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
162 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
163 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
164 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
165 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
166 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
167 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
168 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
169 Astana FC 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 +1
170 Caramba 3 0 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
171 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
172 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
173 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
174 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
175 Bnei Yehuda 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
176 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
177 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
178 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
179 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
180 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Pristina csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Pristina pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.