k, 2018 október 23. @ 06:05 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Progres Niedercom

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2018.07.12 Gilan Qabala 0 : 2 Progres Niedercom 1.52 3.76 6.11
2 2018.07.19 Progres Niedercom 0 : 1 Gilan Qabala 2.90 3.27 2.22
3 2018.07.26 Budapest Honvéd 1 : 0 Progres Niedercom 1.84 3.36 3.97
3 2018.08.02 Progres Niedercom 2 : 0 Budapest Honvéd 2.53 3.00 2.73
4 2018.08.09 Ufa FK 2 : 1 Progres Niedercom 1.25 4.92 12.60
4 2018.08.16 Progres Niedercom 2 : 2 Ufa FK 3.63 3.07 2.07
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 17
Vendég Teljesitmény grafikon 12
Teljes Teljesitmény grafikon 14
Nullára
Nyereség 33.33% (2/6)
Vereség 33.33% (2/6)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/6)
2 vagy több gól 33.33% (2/6)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Vendég 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Teljes 66.67% (4/6) 33.33% (2/6) 50% (3/6) 50% (3/6)
Rúgott gól/játék 1.17
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.17
Nem kapott gólt 33.33% (2/6)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Vendég 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 2 2 1 1 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 1 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 30.77% (4/13)
Második 69.23% (9/13)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (2/6) 33.33% (2/6)
Döntetlen 33.33% (2/6) 16.67% (1/6)
Elveszitett 33.33% (2/6) 50% (3/6)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
2 Gent 4 2 1 1 4:3 +1 0 3 1 -1
3 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
4 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
5 Bröndby Kobenhavn 4 2 0 2 8:10 -2 0 1 3 -2
6 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
7 Trenčín 8 4 3 1 14:7 +7 0 5 3 -1
8 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
9 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
10 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
11 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
12 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
13 Vitesse Arnheim 4 1 1 2 5:5 0 0 2 2 -2
14 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
15 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
16 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
17 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
18 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
19 Zrinjski Mostar 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
20 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
21 HJK Helsinki 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
22 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
23 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
24 FC Basel 4 3 0 1 5:3 +2 0 3 1 -1
25 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
26 Olomouc 4 2 0 2 4:5 -1 0 2 2 -2
27 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
28 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
29 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
30 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
31 Molde FK 8 5 1 2 17:7 +10 0 2 6 +1
32 Progres Niedercom 6 2 1 3 7:6 +1 0 4 2 =1
33 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
34 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
35 CFR Cluj 4 2 0 2 9:5 +4 0 2 2 -2
36 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
37 Universitatea Craiova 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
38 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
39 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
40 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
41 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
42 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
43 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
44 Atalanta Bergamo 6 3 3 0 17:4 +13 0 3 3 =2
45 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
46 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
47 Kairat Almaty 6 3 0 3 14:7 +7 0 2 4 -3
48 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
49 Kukesi KS 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 +1
50 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
51 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
52 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
53 Partizan Belgrad 8 5 2 1 14:8 +6 0 3 5 -1
54 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
55 Lech Poznan 6 1 2 3 8:10 -2 0 3 3 -2
56 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
57 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
58 Legia Warszawa 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 =1
59 Dynamo Minsk 6 4 0 2 14:8 +6 0 1 5 -1
60 Alashkert FC 4 1 1 2 1:7 -6 0 3 1 -2
61 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
62 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
63 Shkendija 79 Tetovo 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
64 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
65 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
66 CSKA Sofia 6 3 0 3 9:6 +3 0 2 4 -2
67 Pyunik Yerevan 6 3 1 2 6:4 +2 0 4 2 -1
68 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 11:5 +6 0 2 4 +1
69 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
70 Torpedo Kutaisi 6 3 0 3 12:9 +3 0 2 4 -3
71 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
72 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
73 Braga 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
74 Luzern 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
75 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
76 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
77 Zorya Luhansk 4 0 3 1 5:6 -1 0 2 2 -1
78 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
79 Ufa FK 6 1 4 1 6:6 0 0 4 2 =1
80 Apoel Nikósia 6 3 1 2 11:6 +5 0 3 3 -1
81 Valur Reykjavík 4 2 0 2 5:3 +2 0 2 2 +1
82 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
83 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
84 Midtjylland FC 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
85 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
86 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
87 Burnley 6 0 5 1 7:9 -2 0 4 2 =1
88 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
89 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
90 Llansantffraid 4 1 1 2 4:7 -3 0 2 2 -2
91 Illichivets Mariupol 4 0 2 2 5:8 -3 0 1 3 -2
92 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
93 Olimpija Lublaň 6 3 2 1 14:6 +8 0 3 3 =1
94 Jagiellonia Bialystok 4 1 1 2 6:8 -2 0 2 2 -2
95 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
96 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
97 Žalgiris Vilnius 6 2 2 2 5:9 -4 0 4 2 -2
98 Spartak Zlatibor Voda 6 2 1 3 7:7 0 0 4 2 -3
99 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
100 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
101 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
102 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
103 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
104 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
105 Hajduk Split 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
106 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
107 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
108 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
109 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
110 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
111 Nordsjalland FC 6 4 0 2 8:6 +2 0 3 3 -2
112 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
113 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
114 Feyenoord 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
115 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
116 Sturm Graz 2 0 0 2 0:7 -7 0 1 1 -2
117 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
118 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
119 Hibernian 6 3 2 1 16:11 +5 0 2 4 -1
120 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
121 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
122 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
123 Maccabi Tel Aviv 8 4 3 1 11:8 +3 0 4 4 +1
124 Maribor Branik NK 6 3 2 1 6:3 +3 0 5 1 =1
125 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
126 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
127 Suduva Marijampole 4 1 2 1 2:4 -2 0 3 1 -1
128 Serif Tiraspol 4 2 0 2 3:5 -2 0 2 2 -1
129 Cork City 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
130 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
131 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
132 Slovan Bratislava 6 4 0 2 15:10 +5 0 0 6 -1
133 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
134 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
135 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
136 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
137 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
138 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
139 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
140 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
141 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
142 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
143 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
144 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
145 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Istanbul Büyüksehir 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
147 HNK Rijeka 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
148 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
149 Spartaks Jurmala 4 2 1 1 9:1 +8 0 2 2 =1
150 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
151 Dynamo Brest 4 2 1 1 6:8 -2 0 2 2 +1
152 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
153 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
154 LASK Linz 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 +1
155 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
156 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
157 Hapoel Haifa 4 1 1 2 3:7 -4 0 3 1 -2
158 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
159 Arsenal 2 2 0 0 7:2 +5 6 0 2 +2
160 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 6:1 +5 6 1 1 +2
161 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 6:2 +4 6 0 2 +2
162 Leverkusen 2 2 0 0 7:4 +3 6 0 2 +2
163 Austria Salzburg 2 2 0 0 6:3 +3 6 0 2 +2
164 Sporting Lisabon 2 2 0 0 4:1 +3 6 1 1 +2
165 Ac Milan 2 2 0 0 4:1 +3 6 1 1 +2
166 Krasnodar FK 2 2 0 0 3:1 +2 6 1 1 +2
167 Fc Zürich 2 2 0 0 2:0 +2 6 2 0 +2
168 Chelsea 2 2 0 0 2:0 +2 6 2 0 +2
169 Betis Sevilla 2 1 1 0 3:0 +3 4 1 1 +1
170 Glasgow Rangers 10 5 5 0 14:6 +8 4 7 3 +1
171 Astana FC 4 2 1 1 5:3 +2 4 3 1 +1
172 FC Kobenhavn 10 6 4 0 17:6 +11 4 6 4 +1
173 Zenit St.Petersburg 6 3 1 2 10:8 +2 4 2 4 +1
174 FC Sevilla 8 7 0 1 23:4 +19 3 2 6 -1
175 PAOK Saloniki 2 1 0 1 4:2 +2 3 1 1 +1
176 Leipzig 8 4 3 1 17:9 +8 3 3 5 +1
177 Sparta Sarpsborg 10 6 1 3 18:10 +8 3 4 6 +1
178 Genk 8 7 0 1 25:9 +16 3 2 6 -1
179 Rapid Wien 6 3 0 3 12:8 +4 3 1 5 -1
180 Besiktas 8 5 1 2 17:6 +11 3 4 4 -1
181 Malmö FF 4 2 1 1 6:4 +2 3 3 1 +1
182 Slavia Praha 2 1 0 1 1:1 0 3 2 0 -1
183 BATE Borisov 2 1 0 1 3:4 -1 3 1 1 -1
184 Fenerbahce 2 1 0 1 3:4 -1 3 1 1 +1
185 Celtic Glasgow 4 2 1 1 6:4 +2 3 2 2 -1
186 Rennes 2 1 0 1 2:3 -1 3 1 1 -1
187 Trnava 4 2 1 1 4:3 +1 3 4 0 -1
188 Lazio Roma 2 1 0 1 3:5 -2 3 0 2 -1
189 Standard Liege 2 1 0 1 3:6 -3 3 0 2 +1
190 Villarreal 2 0 2 0 5:5 0 2 0 2 =2
191 Dinamo Kiev 2 0 2 0 4:4 0 2 0 2 =2
192 Ol. Marseille 2 0 1 1 3:4 -1 1 0 2 =1
193 Appolon Limassol 10 5 1 4 17:11 +6 1 4 6 =1
194 Jablonec 2 0 1 1 3:4 -1 1 0 2 =1
195 Olympiakos Piraeus 6 3 2 1 12:6 +6 1 2 4 -1
196 Spartak Moskva 2 0 1 1 3:5 -2 1 1 1 =1
197 Akhisar Belediye Genclik Spor 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
198 Ludogorets Razgrad 6 3 1 2 9:5 +4 0 4 2 -2
199 Bordeaux 8 5 1 2 11:6 +5 0 4 4 -2
200 Vorskla Poltava 2 0 0 2 3:6 -3 0 0 2 -2
201 Larnaca AEK 8 4 2 2 17:6 +11 0 4 4 -2
202 Rosenborg Trondheim 6 4 0 2 11:5 +6 0 3 3 -2
203 Anderlecht 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
204 Fc Fehérvár 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
205 Dudelange F91 8 4 2 2 12:11 +1 0 3 5 -2
206 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Fc Zürich 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
2 Arsenal 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
3 FC Sevilla 4 4 0 0 13:0 +13 3 1 3 +4
4 Frankfurt Eintracht 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
5 Chelsea 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
6 Dinamo Zagreb 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
7 Ac Milan 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
8 Zenit St.Petersburg 3 3 0 0 8:0 +8 3 1 2 +3
9 Besiktas 4 4 0 0 13:0 +13 3 1 3 +4
10 Rennes 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
11 Krasnodar FK 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
12 Glasgow Rangers 5 4 1 0 10:0 +10 3 3 2 +3
13 Fenerbahce 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
14 Genk 4 4 0 0 14:0 +14 3 2 2 +4
15 Slavia Praha 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
16 Celtic Glasgow 2 2 0 0 4:0 +4 3 1 1 +2
17 Standard Liege 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
18 Leverkusen 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
19 Trnava 2 1 1 0 2:0 +2 3 2 0 +1
20 Rapid Wien 3 3 0 0 9:0 +9 3 1 2 +3
21 Sparta Sarpsborg 5 4 1 0 10:0 +10 3 3 2 +2
22 Sporting Lisabon 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
23 Betis Sevilla 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
24 Austria Salzburg 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
25 Astana FC 2 2 0 0 3:0 +3 3 2 0 +2
26 Malmö FF 2 1 1 0 4:0 +4 3 1 1 +1
27 Lazio Roma 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
28 Olympiakos Piraeus 3 2 1 0 7:0 +7 1 1 2 =1
29 Spartak Moskva 1 0 1 0 3:0 +3 1 0 1 =1
30 FC Kobenhavn 5 2 3 0 10:0 +10 1 3 2 =2
31 Dinamo Kiev 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
32 Villarreal 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
33 Jablonec 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
34 Appolon Limassol 5 4 1 0 12:0 +12 1 2 3 =1
35 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
36 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
37 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
38 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
39 HNK Rijeka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Kairat Almaty 3 2 0 0 10:0 +10 0 1 2 -1
41 Dudelange F91 4 2 1 0 6:0 +6 0 2 2 -1
42 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
43 Partizan Belgrad 4 3 1 0 8:0 +8 0 2 2 =1
44 Lech Poznan 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
45 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
46 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
47 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
48 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
49 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Maribor Branik NK 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
51 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
52 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
53 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
55 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
56 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
57 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
58 Garabag-Azersun Agdam 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
59 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
60 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
61 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
62 Kukesi KS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
63 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Zorya Luhansk 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
65 Apoel Nikósia 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
66 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
67 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
68 Midtjylland FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
69 Ol. Marseille 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
71 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
72 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
73 Dynamo Brest 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
74 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
75 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
76 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
77 PAOK Saloniki 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
80 Vorskla Poltava 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
82 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
86 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
87 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
89 Anderlecht 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Ufa FK 3 1 2 0 3:0 +3 0 2 1 =1
91 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Atalanta Bergamo 3 1 2 0 4:0 +4 0 2 1 =1
93 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
94 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
96 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
97 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
99 HJK Helsinki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
101 Olomouc 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
102 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
104 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
105 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
106 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
107 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
109 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
110 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
112 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
113 Trenčín 4 2 2 0 10:0 +10 0 2 2 =1
114 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
115 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
116 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
117 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Braga 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
119 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
120 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
122 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
123 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
125 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
126 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Leipzig 4 3 0 0 12:0 +12 0 0 4 -1
128 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
129 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
130 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
131 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
132 Maccabi Tel Aviv 4 4 0 0 7:0 +7 0 2 2 +4
133 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
134 Suduva Marijampole 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
135 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
136 Molde FK 4 4 0 0 13:0 +13 0 0 4 +4
137 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
138 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 CFR Cluj 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
140 Universitatea Craiova 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
141 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
142 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
143 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
144 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
145 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
146 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
147 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
148 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
150 Akhisar Belediye Genclik Spor 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Ludogorets Razgrad 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
152 Valur Reykjavík 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
153 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
154 Burnley 3 0 3 0 5:0 +5 0 2 1 =3
155 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Progres Niedercom 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
157 LASK Linz 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
158 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
159 Bordeaux 4 3 0 0 7:0 +7 0 1 3 -1
160 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
162 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
163 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
164 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
166 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
168 Serif Tiraspol 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
169 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
170 Fc Fehérvár 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
172 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
173 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
174 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
175 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
176 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
177 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
178 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
179 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
180 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Feyenoord 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
182 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
184 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
185 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
186 FC Basel 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
187 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
189 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
190 BATE Borisov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
192 Olimpija Lublaň 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
193 Larnaca AEK 4 3 0 0 12:0 +12 0 1 3 -1
194 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Gent 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
196 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
198 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
199 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Rosenborg Trondheim 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
201 Torpedo Kutaisi 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
202 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
203 Luzern 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
205 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
206 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Fc Zürich 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
2 Arsenal 1 1 0 0 5:0 +5 3 0 1 +1
3 Frankfurt Eintracht 1 1 0 0 3:1 +2 3 0 1 +1
4 Chelsea 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
5 Dinamo Zagreb 1 1 0 0 3:0 +3 3 1 0 +1
6 PAOK Saloniki 1 1 0 0 5:1 +4 3 0 1 +1
7 Ac Milan 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
8 FC Kobenhavn 5 4 1 0 10:2 +8 3 3 2 +1
9 Krasnodar FK 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
10 Leipzig 4 1 3 0 11:3 +8 3 3 1 +1
11 Leverkusen 1 1 0 0 5:2 +3 3 0 1 +1
12 Sporting Lisabon 1 1 0 0 2:1 +1 3 0 1 +1
13 Austria Salzburg 1 1 0 0 4:2 +2 3 0 1 +1
14 BATE Borisov 1 1 0 0 6:0 +6 3 1 0 +1
15 Ol. Marseille 1 0 1 0 4:2 +2 1 0 1 =1
16 Zenit St.Petersburg 3 0 1 0 3:7 -4 1 1 2 =1
17 Glasgow Rangers 5 1 4 0 7:3 +4 1 4 1 =3
18 Dinamo Kiev 1 0 1 0 4:2 +2 1 0 1 =1
19 Villarreal 1 0 1 0 5:3 +2 1 0 1 =1
20 Betis Sevilla 1 0 1 0 0:0 0 1 1 0 =1
21 Astana FC 2 0 1 0 2:3 -1 1 1 1 =1
22 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
23 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
24 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
25 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
26 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
27 Kairat Almaty 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
28 Dudelange F91 4 2 1 0 10:7 +3 0 1 3 -1
29 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
30 Partizan Belgrad 4 2 1 0 9:5 +4 0 1 3 -1
31 Lech Poznan 3 0 1 0 5:5 0 0 2 1 -1
32 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
33 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
34 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
35 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
36 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
37 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
38 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
39 Olympiakos Piraeus 3 1 1 0 6:5 +1 0 1 2 -1
40 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
41 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
42 FC Sevilla 4 3 0 0 11:3 +8 0 1 3 -1
43 Spartak Moskva 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
44 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
45 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
46 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
47 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
48 Garabag-Azersun Agdam 2 0 0 0 3:3 0 0 2 0 -2
49 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
50 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
51 Vitesse Arnheim 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
52 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
53 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
54 Zorya Luhansk 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
55 Apoel Nikósia 3 0 1 0 3:5 -2 0 2 1 -1
56 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
57 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
58 Midtjylland FC 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
59 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
60 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
61 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
62 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
63 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
64 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
65 Hapoel Haifa 2 1 0 0 6:2 +4 0 2 0 -1
66 Legia Warszawa 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
67 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
68 Vorskla Poltava 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
69 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
70 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
71 Cork City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
72 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
73 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
74 Slovan Bratislava 3 1 0 0 7:8 -1 0 0 3 -2
75 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
76 Besiktas 4 1 1 0 5:5 0 0 3 1 -1
77 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
78 Anderlecht 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
79 Ufa FK 3 0 2 0 5:4 +1 0 2 1 -1
80 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
81 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 14:2 +12 0 1 2 =1
82 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
83 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
84 Nordsjalland FC 3 2 0 0 7:3 +4 0 2 1 -1
85 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
86 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
87 Rennes 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
88 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
89 HJK Helsinki 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
90 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
91 Olomouc 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
92 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
93 Fenerbahce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
94 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
95 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 -1
96 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
97 Jagiellonia Bialystok 2 0 1 0 6:7 -1 0 0 2 -1
98 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
99 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 9:3 +6 0 2 1 -1
100 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
101 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
102 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 9:5 +4 0 1 1 -1
103 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
104 Trenčín 4 2 1 0 7:4 +3 0 3 1 -1
105 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
106 Genk 4 3 0 0 13:7 +6 0 0 4 -1
107 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 5:3 +2 0 2 1 -1
108 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
109 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
110 Braga 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
111 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
112 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
113 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
114 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
115 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
117 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
118 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
119 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
120 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
121 Slavia Praha 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
122 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Celtic Glasgow 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
124 Standard Liege 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
125 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
126 Maccabi Tel Aviv 4 0 3 0 6:6 0 0 2 2 -1
127 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
128 Suduva Marijampole 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
129 Pyunik Yerevan 3 1 0 0 4:4 0 0 1 2 -2
130 Molde FK 4 1 1 0 6:5 +1 0 2 2 -1
131 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
132 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
133 CFR Cluj 2 1 0 0 5:2 +3 0 2 0 -1
134 Universitatea Craiova 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
135 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
136 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
137 Trnava 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
138 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
139 Hajduk Split 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
140 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
141 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
142 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
143 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
144 Rapid Wien 3 0 0 0 4:7 -3 0 0 3 -3
145 Sparta Sarpsborg 5 2 0 0 11:7 +4 0 1 4 -2
146 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
147 Akhisar Belediye Genclik Spor 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
148 Ludogorets Razgrad 3 1 1 0 5:2 +3 0 3 0 -1
149 Valur Reykjavík 2 0 0 0 1:2 -1 0 2 0 -2
150 Jablonec 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
151 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
152 Burnley 3 0 2 0 4:4 0 0 2 1 -1
153 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
154 Progres Niedercom 3 1 0 0 6:3 +3 0 2 1 -2
155 LASK Linz 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
156 Hapoel Beer Sheva 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
157 Bordeaux 4 2 1 0 8:2 +6 0 3 1 -1
158 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
159 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
160 Spartak Zlatibor Voda 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
161 Dynamo Minsk 3 2 0 0 8:5 +3 0 1 2 -1
162 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
163 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
164 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
165 CSKA Sofia 3 1 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
166 Serif Tiraspol 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
167 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
168 Fc Fehérvár 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
169 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
170 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
171 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
172 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
173 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
174 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
175 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
176 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
177 Spartaks Jurmala 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
178 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
179 Feyenoord 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
180 Sturm Graz 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
181 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
182 Hibernian 3 1 1 0 10:8 +2 0 1 2 -1
183 Alashkert FC 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
184 FC Basel 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
185 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
186 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
187 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
188 Malmö FF 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
189 Appolon Limassol 5 1 0 0 8:8 0 0 2 3 -3
190 Llansantffraid 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
191 Olimpija Lublaň 3 1 2 0 9:3 +6 0 2 1 =1
192 Larnaca AEK 4 1 2 0 6:5 +1 0 3 1 -1
193 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
194 Gent 2 1 0 0 2:2 0 0 2 0 -1
195 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
196 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
197 Lazio Roma 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
198 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
199 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
200 Rosenborg Trondheim 3 2 0 0 8:1 +7 0 3 0 -1
201 Torpedo Kutaisi 3 1 0 0 7:6 +1 0 1 2 -2
202 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
203 Luzern 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
204 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
205 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
206 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Progres Niedercom csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Progres Niedercom pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.