szo, 2020 január 25. @ 00:32 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Plzeň Viktoria

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.08.08 FC Antwerp 1 : 0 Plzeň Viktoria 2.09 3.25 3.42
3 2019.08.15 Plzeň Viktoria 1 : 0 FC Antwerp 1.90 3.58 3.80
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 15
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 100% (2/2) 0% (0/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 0.50
Kapott gól/játék 0.50
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 50% (1/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 2 0 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 50% (1/2)
Második 50% (1/2)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
2 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
3 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
4 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
5 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
6 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
7 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
8 PAOK Saloniki 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
9 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
10 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
11 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
12 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
13 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
14 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
15 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
16 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
17 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
18 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
19 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
20 Appolon Limassol 8 5 0 3 14:12 +2 0 1 7 -2
21 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
22 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
23 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
25 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
26 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
27 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
28 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
29 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
30 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
31 Spartak Moskva 4 2 0 2 6:6 0 0 1 3 -2
32 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
33 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
34 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
35 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
36 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
37 Athens AEK 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 +1
38 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
39 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
40 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
41 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
42 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
43 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
44 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
45 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
46 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
47 HNK Rijeka 4 2 1 1 6:3 +3 0 3 1 =1
48 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
49 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
50 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
51 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
52 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
53 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
54 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
55 AC Torino 6 3 1 2 16:7 +9 0 1 5 -2
56 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
58 Maribor Branik NK 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
59 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
60 Zorya Luhansk 6 3 2 1 9:7 +2 0 3 3 =1
61 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
62 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
63 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
64 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
65 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
66 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
67 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
68 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
69 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
70 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
71 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
72 Caramba 6 2 2 2 9:10 -1 0 2 4 +1
73 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
74 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
75 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
76 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
77 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
78 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
79 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
80 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
81 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
82 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
83 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
84 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
85 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
86 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
87 FC Antwerp 4 1 2 1 3:3 0 0 3 1 =2
88 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
89 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
90 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
91 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
92 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
93 Bnei Yehuda 4 1 1 2 4:7 -3 0 1 3 -2
94 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
95 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
96 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
97 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
98 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
99 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
100 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
101 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
102 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
103 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
104 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
105 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
106 Legia Warszawa 8 3 4 1 6:1 +5 0 7 1 -1
107 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
108 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
109 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
110 BATE Borisov 4 2 1 1 4:4 0 0 2 2 +1
111 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
112 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
113 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
114 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
115 Linfield Belfast 6 4 1 1 12:9 +3 0 1 5 -1
116 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
117 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
118 Steaua Bucureşti 8 4 2 2 10:5 +5 0 5 3 -1
119 Suduva Marijampole 6 4 1 1 16:6 +10 0 1 5 -1
120 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
121 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
122 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
123 Ararat-Armenia 6 4 0 2 10:6 +4 0 2 4 -1
124 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
125 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
126 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
127 Strasbourg 6 4 0 2 7:6 +1 0 3 3 -1
128 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
129 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
130 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
131 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
132 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
133 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
134 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
135 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
136 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
137 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
138 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
139 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
140 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
141 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
142 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
143 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
144 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
145 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
146 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
147 AIK Stockholm 4 1 1 2 4:8 -4 0 2 2 -2
148 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
149 Molde FK 8 3 3 2 15:8 +7 0 3 5 =1
150 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
151 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
152 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
153 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
154 Hapoel Beer Sheva 8 3 3 2 9:10 -1 0 5 3 -2
155 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
156 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
157 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
158 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
159 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
160 FC Sevilla 6 5 0 1 14:3 +11 15 3 3 -1
161 Braga 10 8 2 0 25:13 +12 14 2 8 +1
162 FC Basel 6 4 1 1 12:4 +8 13 3 3 +1
163 Manchester United 6 4 1 1 10:2 +8 13 3 3 +1
164 LASK Linz 6 4 1 1 11:4 +7 13 2 4 +3
165 Wolverhampton 12 10 1 1 30:9 +21 13 4 8 +1
166 Celtic Glasgow 8 6 1 1 16:7 +9 13 4 4 -1
167 Gent 12 6 5 1 25:15 +10 12 4 8 +1
168 Sporting Lisabon 6 4 0 2 11:7 +4 12 2 4 -1
169 Getafe 6 4 0 2 8:4 +4 12 3 3 +2
170 CFR Cluj 6 4 0 2 6:4 +2 12 5 1 +1
171 Espaňol Barcelona 12 8 3 1 30:8 +22 11 4 8 -1
172 Arsenal 6 3 2 1 14:7 +7 11 1 5 =1
173 Wolfsburg 6 3 2 1 9:7 +2 11 3 3 +2
174 Malmö FF 14 9 3 2 31:11 +20 11 6 8 +2
175 Apoel Nikósia 6 3 1 2 10:8 +2 10 3 3 +3
176 FC Porto 6 3 1 2 8:9 -1 10 3 3 +2
177 Istanbul Büyüksehir 6 3 1 2 7:9 -2 10 2 4 +1
178 AZ Alkmaar 12 4 7 1 24:10 +14 9 4 8 -1
179 AS Roma 6 2 3 1 12:6 +6 9 2 4 =1
180 Glasgow Rangers 14 8 5 1 28:9 +19 9 8 6 =2
181 FC Kobenhavn 8 3 3 2 8:6 +2 9 7 1 -1
182 Frankfurt Eintracht 12 8 0 4 21:13 +8 9 3 9 -1
183 Krasnodar FK 6 3 0 3 7:11 -4 9 2 4 -1
184 Young Boys Bern 6 2 2 2 8:7 +1 8 3 3 =1
185 Ludogorets Razgrad 12 5 5 2 26:13 +13 8 5 7 =2
186 Partizan Belgrad 12 6 3 3 20:14 +6 8 4 8 +1
187 Standard Liege 6 2 2 2 8:10 -2 8 2 4 =2
188 PSV Eindhoven 10 5 3 2 17:12 +5 8 4 6 =1
189 Mönchengladbach 6 2 2 2 6:9 -3 8 3 3 -1
190 Dinamo Kiev 6 1 4 1 7:7 0 7 5 1 =1
191 Ferencvárosi TC 8 2 5 1 9:9 0 7 5 3 =3
192 Lazio Roma 6 2 0 4 6:9 -3 6 2 4 -1
193 St. Andrä 6 1 2 3 7:8 -1 5 3 3 =1
194 Feyenoord 10 4 3 3 18:10 +8 5 5 5 -1
195 Garabag-Azersun Agdam 8 2 2 4 12:15 -3 5 2 6 =1
196 Guimaraes 12 6 3 3 22:10 +12 5 7 5 +1
197 CSKA Moskva 6 1 2 3 3:9 -6 5 5 1 +1
198 St. Etienne 6 0 4 2 6:8 -2 4 4 2 -1
199 Slovan Bratislava 12 6 1 5 21:18 +3 4 4 8 -4
200 Rennes 6 1 1 4 5:8 -3 4 4 2 +1
201 Dudelange F91 12 5 2 5 18:24 -6 4 4 8 =1
202 Lugano AC 6 0 3 3 2:5 -3 3 5 1 =1
203 Oleksandrija FK 6 0 3 3 6:10 -4 3 3 3 -2
204 Besiktas 6 1 0 5 6:15 -9 3 1 5 -1
205 Astana FC 12 5 1 6 20:23 -3 3 3 9 -1
206 Rosenborg Trondheim 6 0 1 5 3:11 -8 1 4 2 =1
207 Trabzonspor 10 2 2 6 10:17 -7 1 5 5 -4
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sporting Lisabon 3 3 0 0 7:0 +7 9 1 2 +3
2 FC Sevilla 3 3 0 0 6:0 +6 9 2 1 +3
3 Celtic Glasgow 4 4 0 0 9:0 +9 9 2 2 +4
4 Manchester United 3 3 0 0 8:0 +8 9 1 2 +3
5 CFR Cluj 3 3 0 0 5:0 +5 9 2 1 +3
6 LASK Linz 3 3 0 0 8:0 +8 9 1 2 +3
7 FC Basel 3 3 0 0 9:0 +9 9 1 2 +3
8 Glasgow Rangers 7 6 1 0 16:0 +16 7 5 2 =1
9 Standard Liege 3 2 1 0 6:0 +6 7 1 2 =1
10 Gent 6 5 1 0 18:0 +18 7 0 6 +1
11 Malmö FF 7 6 1 0 23:0 +23 7 1 6 +2
12 FC Porto 3 2 1 0 6:0 +6 7 1 2 +1
13 Getafe 3 2 0 0 4:0 +4 6 2 1 +1
14 Young Boys Bern 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 -1
15 Wolfsburg 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 +1
16 Krasnodar FK 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 +2
17 Arsenal 3 2 0 0 8:0 +8 6 0 3 -1
18 Apoel Nikósia 3 2 0 0 6:0 +6 6 1 2 +2
19 Lazio Roma 3 2 0 0 4:0 +4 6 1 2 +1
20 Wolverhampton 6 5 0 0 13:0 +13 6 3 3 +2
21 Braga 5 3 2 0 12:0 +12 5 1 4 =1
22 AZ Alkmaar 6 2 4 0 13:0 +13 5 3 3 =1
23 PSV Eindhoven 5 2 3 0 7:0 +7 5 3 2 =2
24 Feyenoord 5 3 2 0 12:0 +12 5 2 3 =2
25 Dinamo Kiev 3 1 2 0 3:0 +3 5 3 0 =2
26 AS Roma 3 1 2 0 7:0 +7 5 1 2 =2
27 Partizan Belgrad 6 4 1 0 14:0 +14 4 1 5 +1
28 FC Kobenhavn 4 2 1 0 5:0 +5 4 3 1 -1
29 Rennes 3 1 1 0 3:0 +3 4 3 0 +1
30 Espaňol Barcelona 6 4 1 0 17:0 +17 4 2 4 -1
31 Istanbul Büyüksehir 3 1 1 0 2:0 +2 4 2 1 -1
32 Ludogorets Razgrad 6 3 2 0 15:0 +15 4 3 3 =1
33 Frankfurt Eintracht 6 4 0 0 10:0 +10 3 1 5 -1
34 Mönchengladbach 3 1 0 0 3:0 +3 3 0 3 -1
35 Astana FC 6 4 0 0 15:0 +15 3 0 6 +1
36 Besiktas 3 1 0 0 3:0 +3 3 1 2 +1
37 St. Etienne 3 0 3 0 2:0 +2 3 3 0 =3
38 Slovan Bratislava 6 4 0 0 11:0 +11 3 2 4 -2
39 Guimaraes 6 3 2 0 13:0 +13 2 4 2 =2
40 Garabag-Azersun Agdam 4 1 2 0 5:0 +5 2 1 3 =2
41 Oleksandrija FK 3 0 2 0 3:0 +3 2 2 1 -1
42 Ferencvárosi TC 4 1 2 0 6:0 +6 2 1 3 =2
43 Lugano AC 3 0 2 0 0:0 0 2 3 0 -1
44 CSKA Moskva 3 0 1 0 1:0 +1 1 3 0 =1
45 St. Andrä 3 0 1 0 1:0 +1 1 2 1 -2
46 Trabzonspor 5 1 1 0 4:0 +4 1 3 2 -2
47 BATE Borisov 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
48 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
49 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
50 Linfield Belfast 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
51 Steaua Bucureşti 4 1 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
52 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
53 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
54 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
55 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
56 Spartak Moskva 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
57 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
59 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
60 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
61 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
62 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
64 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
65 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
66 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
67 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
70 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
71 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
72 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
73 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
74 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
75 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
76 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
77 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
78 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
79 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
80 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
81 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
83 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
85 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
89 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
90 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
91 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
92 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
94 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
95 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
96 Appolon Limassol 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
97 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
98 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
100 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
101 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
102 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
103 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
105 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
106 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Molde FK 4 2 2 0 11:0 +11 0 2 2 =1
108 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
110 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
111 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
112 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
114 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
115 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
117 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
118 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
120 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
121 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
122 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
123 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
124 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
126 HNK Rijeka 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
127 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
130 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
131 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
132 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
133 Suduva Marijampole 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
134 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
135 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
136 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
138 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
139 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
140 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
141 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Bnei Yehuda 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
143 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
144 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
145 Dudelange F91 6 2 1 0 9:0 +9 0 2 4 -3
146 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
148 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
149 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
150 PAOK Saloniki 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
151 Rosenborg Trondheim 3 0 0 0 2:0 +2 0 1 2 -3
152 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
153 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
154 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
155 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
156 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
157 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
158 AIK Stockholm 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
159 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
160 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
161 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
162 AC Torino 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
163 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
164 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
165 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
167 Strasbourg 3 3 0 0 5:0 +5 0 2 1 +3
168 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
171 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
172 Athens AEK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
173 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
174 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
175 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
177 Legia Warszawa 4 2 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
178 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
181 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
182 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
183 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
185 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
186 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
187 FC Antwerp 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
188 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
189 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
190 Caramba 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
191 Hapoel Beer Sheva 4 3 0 0 6:0 +6 0 2 2 -1
192 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
193 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
194 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
195 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
197 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
200 Zorya Luhansk 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
201 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
202 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
203 Ararat-Armenia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 +1
204 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
205 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
206 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
207 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Braga 5 5 0 0 20:6 +14 9 1 4 +5
2 Espaňol Barcelona 6 4 2 0 16:5 +11 7 2 4 =1
3 Wolverhampton 6 5 1 0 19:7 +12 7 1 5 =1
4 Getafe 3 2 0 0 5:3 +2 6 1 2 +1
5 FC Sevilla 3 2 0 0 8:3 +5 6 1 2 -1
6 Frankfurt Eintracht 6 4 0 0 19:5 +14 6 2 4 +1
7 Istanbul Büyüksehir 3 2 0 0 9:5 +4 6 0 3 +2
8 Wolfsburg 3 1 2 0 8:3 +5 5 2 1 +1
9 Gent 6 1 4 0 16:6 +10 5 4 2 =1
10 FC Kobenhavn 4 1 2 0 6:3 +3 5 4 0 +1
11 Mönchengladbach 3 1 2 0 10:2 +8 5 3 0 +1
12 Arsenal 3 1 2 0 10:3 +7 5 1 2 =2
13 Ferencvárosi TC 4 1 3 0 10:2 +8 5 4 0 =1
14 Partizan Belgrad 6 2 2 0 12:8 +4 4 3 3 =1
15 AZ Alkmaar 6 2 3 0 17:7 +10 4 1 5 -1
16 CSKA Moskva 3 1 1 0 6:5 +1 4 2 1 +1
17 Celtic Glasgow 4 2 1 0 9:5 +4 4 2 2 -1
18 Manchester United 3 1 1 0 2:2 0 4 2 1 -1
19 Dudelange F91 6 3 1 0 23:10 +13 4 2 4 =1
20 St. Andrä 3 1 1 0 11:3 +8 4 1 2 =1
21 Apoel Nikósia 3 1 1 0 9:3 +6 4 2 1 +1
22 LASK Linz 3 1 1 0 4:3 +1 4 1 2 +1
23 Malmö FF 7 3 2 0 15:4 +11 4 5 2 +1
24 Ludogorets Razgrad 6 2 3 0 14:10 +4 4 2 4 =1
25 AS Roma 3 1 1 0 8:3 +5 4 1 2 +1
26 FC Basel 3 1 1 0 4:3 +1 4 2 1 -1
27 Guimaraes 6 3 1 0 12:7 +5 3 3 3 +1
28 Krasnodar FK 3 1 0 0 5:8 -3 3 1 2 -1
29 Sporting Lisabon 3 1 0 0 5:6 -1 3 1 2 -1
30 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 0 14:8 +6 3 1 3 -2
31 PSV Eindhoven 5 3 0 0 13:9 +4 3 1 4 -2
32 CFR Cluj 3 1 0 0 2:3 -1 3 3 0 -1
33 FC Porto 3 1 0 0 6:5 +1 3 2 1 +1
34 Glasgow Rangers 7 2 4 0 14:7 +7 2 3 4 =2
35 Young Boys Bern 3 0 2 0 6:4 +2 2 2 1 =2
36 Dinamo Kiev 3 0 2 0 6:5 +1 2 2 1 -1
37 Standard Liege 3 0 1 0 5:7 -2 1 1 2 =1
38 Rosenborg Trondheim 3 0 1 0 9:3 +6 1 3 0 =1
39 Oleksandrija FK 3 0 1 0 7:6 +1 1 1 2 -1
40 St. Etienne 3 0 1 0 6:6 0 1 1 2 -1
41 Slovan Bratislava 6 2 1 0 19:9 +10 1 2 4 -2
42 Lugano AC 3 0 1 0 3:4 -1 1 2 1 =1
43 BATE Borisov 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
44 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
45 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
46 Linfield Belfast 3 1 1 0 9:5 +4 0 0 3 -1
47 Steaua Bucureşti 4 3 0 0 9:2 +7 0 2 2 -1
48 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
49 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
50 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
51 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
52 Spartak Moskva 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
53 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
54 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
55 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
56 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
57 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
58 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
59 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
60 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
61 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
62 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
63 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
64 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
65 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
66 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
67 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
68 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
69 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
70 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
71 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
73 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
74 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
75 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
76 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
77 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
78 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
79 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
80 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
81 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
82 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
83 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
84 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
85 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
86 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
87 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
88 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
89 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
90 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
91 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
92 Appolon Limassol 4 2 0 0 11:6 +5 0 1 3 -1
93 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
94 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
95 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
96 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
97 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
98 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
99 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
100 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
101 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
102 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
103 Molde FK 4 1 1 0 6:6 0 0 1 3 -2
104 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
105 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
106 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
107 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
108 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
109 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
110 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
111 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
112 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
113 Astana FC 6 1 1 0 15:13 +2 0 3 3 -4
114 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
115 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
117 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
118 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
119 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
120 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
121 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
122 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
123 HNK Rijeka 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
124 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
125 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
126 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
127 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
128 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
129 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
130 Suduva Marijampole 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
131 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
132 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
133 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
134 Feyenoord 5 1 1 0 9:7 +2 0 3 2 -3
135 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
136 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
137 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
138 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
139 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
140 Bnei Yehuda 2 0 1 0 4:5 -1 0 0 2 -1
141 Rennes 3 0 0 0 4:6 -2 0 1 2 -3
142 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
143 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
144 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
145 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
146 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
147 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
148 PAOK Saloniki 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
149 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
150 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
151 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
152 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
154 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
155 Besiktas 3 0 0 0 7:11 -4 0 0 3 -3
156 AIK Stockholm 2 1 0 0 7:3 +4 0 1 1 -1
157 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
158 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
159 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
160 AC Torino 3 1 1 0 9:4 +5 0 1 2 -1
161 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
162 Trabzonspor 5 1 1 0 14:9 +5 0 2 3 -3
163 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
164 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
165 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
166 Strasbourg 3 1 0 0 3:5 -2 0 1 2 -1
167 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
168 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
169 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
170 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
171 Athens AEK 2 2 0 0 8:0 +8 0 2 0 +2
172 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
173 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
174 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Lazio Roma 3 0 0 0 5:6 -1 0 1 2 -3
176 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
177 Legia Warszawa 4 1 2 0 2:1 +1 0 4 0 -1
178 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
179 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
180 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
181 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
182 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
183 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
184 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
185 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
186 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
187 FC Antwerp 2 0 1 0 5:2 +3 0 2 0 =1
188 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
189 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
190 Caramba 3 0 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
191 Hapoel Beer Sheva 4 0 3 0 7:6 +1 0 3 1 -1
192 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
193 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
194 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
195 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
196 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
197 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
198 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
199 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
200 Zorya Luhansk 3 1 1 0 7:5 +2 0 1 2 -1
201 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
202 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
203 Ararat-Armenia 3 2 0 0 8:3 +5 0 1 2 -1
204 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
205 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
206 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
207 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Plzeň Viktoria csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Plzeň Viktoria pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.