k, 2018 október 23. @ 05:09 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Olimpija Lublaň

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2018.07.26 Olimpija Lublaň 5 : 1 Crusaders Belfast 1.16 6.45 13.00
3 2018.08.02 Crusaders Belfast 1 : 1 Olimpija Lublaň 4.66 4.04 1.59
4 2018.08.09 Olimpija Lublaň 3 : 0 HJK Helsinki 2.34 3.02 3.09
4 2018.08.16 HJK Helsinki 1 : 4 Olimpija Lublaň 2.01 3.18 3.63
5 2018.08.23 Olimpija Lublaň 0 : 2 Trnava 2.05 3.07 3.72
5 2018.08.30 Trnava 1 : 1 Olimpija Lublaň 2.30 3.25 3.16
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 21
Vendég Teljesitmény grafikon 32
Teljes Teljesitmény grafikon 30
Nullára
Nyereség 16.67% (1/6)
Vereség 16.67% (1/6)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/6)
2 vagy több gól 50% (3/6)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Vendég 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Teljes 50% (3/6) 50% (3/6) 66.67% (4/6) 33.33% (2/6)
Rúgott gól/játék 2.33
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 3.33
Nem kapott gólt 16.67% (1/6)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Vendég 100% (3/3) 100% (3/3)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 3 1 0 1 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
2 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 45% (9/20)
Második 55% (11/20)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (3/6) 50% (3/6)
Döntetlen 33.33% (2/6) 33.33% (2/6)
Elveszitett 16.67% (1/6) 16.67% (1/6)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
2 Hibernian 6 3 2 1 16:11 +5 0 2 4 -1
3 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
4 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
5 Nordsjalland FC 6 4 0 2 8:6 +2 0 3 3 -2
6 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
7 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
8 Feyenoord 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
9 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
10 Progres Niedercom 6 2 1 3 7:6 +1 0 4 2 =1
11 Sturm Graz 2 0 0 2 0:7 -7 0 1 1 -2
12 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
13 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
14 Suduva Marijampole 4 1 2 1 2:4 -2 0 3 1 -1
15 Kairat Almaty 6 3 0 3 14:7 +7 0 2 4 -3
16 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
17 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
18 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
19 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
20 Maccabi Tel Aviv 8 4 3 1 11:8 +3 0 4 4 +1
21 Maribor Branik NK 6 3 2 1 6:3 +3 0 5 1 =1
22 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
23 Serif Tiraspol 4 2 0 2 3:5 -2 0 2 2 -1
24 Cork City 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
25 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
26 Kukesi KS 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 +1
27 Slovan Bratislava 6 4 0 2 15:10 +5 0 0 6 -1
28 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
29 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
30 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
31 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
32 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
33 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
34 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
35 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
36 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
37 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
38 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
39 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Alashkert FC 4 1 1 2 1:7 -6 0 3 1 -2
41 Istanbul Büyüksehir 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
42 HNK Rijeka 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
43 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
44 Hapoel Haifa 4 1 1 2 3:7 -4 0 3 1 -2
45 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
46 Zorya Luhansk 4 0 3 1 5:6 -1 0 2 2 -1
47 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
48 Dynamo Brest 4 2 1 1 6:8 -2 0 2 2 +1
49 Pyunik Yerevan 6 3 1 2 6:4 +2 0 4 2 -1
50 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
51 LASK Linz 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 +1
52 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
53 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
54 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
55 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
56 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
57 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
58 Gent 4 2 1 1 4:3 +1 0 3 1 -1
59 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
60 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
61 Bröndby Kobenhavn 4 2 0 2 8:10 -2 0 1 3 -2
62 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
63 Ufa FK 6 1 4 1 6:6 0 0 4 2 =1
64 Trenčín 8 4 3 1 14:7 +7 0 5 3 -1
65 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
66 Zrinjski Mostar 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
67 Vitesse Arnheim 4 1 1 2 5:5 0 0 2 2 -2
68 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
69 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
70 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
71 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
72 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
73 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
74 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
75 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
76 HJK Helsinki 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
77 Spartak Zlatibor Voda 6 2 1 3 7:7 0 0 4 2 -3
78 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
79 FC Basel 4 3 0 1 5:3 +2 0 3 1 -1
80 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
81 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
82 Olomouc 4 2 0 2 4:5 -1 0 2 2 -2
83 CFR Cluj 4 2 0 2 9:5 +4 0 2 2 -2
84 Universitatea Craiova 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
85 Molde FK 8 5 1 2 17:7 +10 0 2 6 +1
86 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
87 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
88 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
89 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
90 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
91 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
92 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
93 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
94 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
95 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
96 Atalanta Bergamo 6 3 3 0 17:4 +13 0 3 3 =2
97 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
98 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
99 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
100 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
101 Lech Poznan 6 1 2 3 8:10 -2 0 3 3 -2
102 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
103 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
104 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
105 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
106 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
107 Partizan Belgrad 8 5 2 1 14:8 +6 0 3 5 -1
108 Shkendija 79 Tetovo 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
109 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
110 CSKA Sofia 6 3 0 3 9:6 +3 0 2 4 -2
111 Legia Warszawa 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 =1
112 Dynamo Minsk 6 4 0 2 14:8 +6 0 1 5 -1
113 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
114 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
115 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
116 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
117 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
118 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
119 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 11:5 +6 0 2 4 +1
120 Torpedo Kutaisi 6 3 0 3 12:9 +3 0 2 4 -3
121 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
122 Spartaks Jurmala 4 2 1 1 9:1 +8 0 2 2 =1
123 Braga 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
124 Luzern 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
125 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
126 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
127 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
128 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
129 Burnley 6 0 5 1 7:9 -2 0 4 2 =1
130 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
131 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
132 Apoel Nikósia 6 3 1 2 11:6 +5 0 3 3 -1
133 Valur Reykjavík 4 2 0 2 5:3 +2 0 2 2 +1
134 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
135 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
136 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
137 Midtjylland FC 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
138 Jagiellonia Bialystok 4 1 1 2 6:8 -2 0 2 2 -2
139 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
140 Žalgiris Vilnius 6 2 2 2 5:9 -4 0 4 2 -2
141 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
142 Llansantffraid 4 1 1 2 4:7 -3 0 2 2 -2
143 Illichivets Mariupol 4 0 2 2 5:8 -3 0 1 3 -2
144 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
145 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
146 Olimpija Lublaň 6 3 2 1 14:6 +8 0 3 3 =1
147 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
148 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
149 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
150 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
151 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
152 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
153 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
154 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
155 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
156 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
157 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
158 Hajduk Split 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
159 Arsenal 2 2 0 0 7:2 +5 6 0 2 +2
160 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 6:1 +5 6 1 1 +2
161 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 6:2 +4 6 0 2 +2
162 Leverkusen 2 2 0 0 7:4 +3 6 0 2 +2
163 Austria Salzburg 2 2 0 0 6:3 +3 6 0 2 +2
164 Sporting Lisabon 2 2 0 0 4:1 +3 6 1 1 +2
165 Ac Milan 2 2 0 0 4:1 +3 6 1 1 +2
166 Krasnodar FK 2 2 0 0 3:1 +2 6 1 1 +2
167 Fc Zürich 2 2 0 0 2:0 +2 6 2 0 +2
168 Chelsea 2 2 0 0 2:0 +2 6 2 0 +2
169 Betis Sevilla 2 1 1 0 3:0 +3 4 1 1 +1
170 Glasgow Rangers 10 5 5 0 14:6 +8 4 7 3 +1
171 Astana FC 4 2 1 1 5:3 +2 4 3 1 +1
172 FC Kobenhavn 10 6 4 0 17:6 +11 4 6 4 +1
173 Zenit St.Petersburg 6 3 1 2 10:8 +2 4 2 4 +1
174 FC Sevilla 8 7 0 1 23:4 +19 3 2 6 -1
175 PAOK Saloniki 2 1 0 1 4:2 +2 3 1 1 +1
176 Leipzig 8 4 3 1 17:9 +8 3 3 5 +1
177 Sparta Sarpsborg 10 6 1 3 18:10 +8 3 4 6 +1
178 Genk 8 7 0 1 25:9 +16 3 2 6 -1
179 Rapid Wien 6 3 0 3 12:8 +4 3 1 5 -1
180 Besiktas 8 5 1 2 17:6 +11 3 4 4 -1
181 Malmö FF 4 2 1 1 6:4 +2 3 3 1 +1
182 Slavia Praha 2 1 0 1 1:1 0 3 2 0 -1
183 BATE Borisov 2 1 0 1 3:4 -1 3 1 1 -1
184 Fenerbahce 2 1 0 1 3:4 -1 3 1 1 +1
185 Celtic Glasgow 4 2 1 1 6:4 +2 3 2 2 -1
186 Rennes 2 1 0 1 2:3 -1 3 1 1 -1
187 Trnava 4 2 1 1 4:3 +1 3 4 0 -1
188 Lazio Roma 2 1 0 1 3:5 -2 3 0 2 -1
189 Standard Liege 2 1 0 1 3:6 -3 3 0 2 +1
190 Villarreal 2 0 2 0 5:5 0 2 0 2 =2
191 Dinamo Kiev 2 0 2 0 4:4 0 2 0 2 =2
192 Ol. Marseille 2 0 1 1 3:4 -1 1 0 2 =1
193 Appolon Limassol 10 5 1 4 17:11 +6 1 4 6 =1
194 Jablonec 2 0 1 1 3:4 -1 1 0 2 =1
195 Olympiakos Piraeus 6 3 2 1 12:6 +6 1 2 4 -1
196 Spartak Moskva 2 0 1 1 3:5 -2 1 1 1 =1
197 Akhisar Belediye Genclik Spor 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
198 Ludogorets Razgrad 6 3 1 2 9:5 +4 0 4 2 -2
199 Bordeaux 8 5 1 2 11:6 +5 0 4 4 -2
200 Vorskla Poltava 2 0 0 2 3:6 -3 0 0 2 -2
201 Larnaca AEK 8 4 2 2 17:6 +11 0 4 4 -2
202 Rosenborg Trondheim 6 4 0 2 11:5 +6 0 3 3 -2
203 Anderlecht 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
204 Fc Fehérvár 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
205 Dudelange F91 8 4 2 2 12:11 +1 0 3 5 -2
206 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sporting Lisabon 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
2 Betis Sevilla 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
3 Austria Salzburg 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
4 Krasnodar FK 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
5 Malmö FF 2 1 1 0 4:0 +4 3 1 1 +1
6 Astana FC 2 2 0 0 3:0 +3 3 2 0 +2
7 Lazio Roma 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
8 Fc Zürich 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
9 Frankfurt Eintracht 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
10 Arsenal 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
11 FC Sevilla 4 4 0 0 13:0 +13 3 1 3 +4
12 Chelsea 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
13 Dinamo Zagreb 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
14 Zenit St.Petersburg 3 3 0 0 8:0 +8 3 1 2 +3
15 Ac Milan 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
16 Besiktas 4 4 0 0 13:0 +13 3 1 3 +4
17 Rennes 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
18 Glasgow Rangers 5 4 1 0 10:0 +10 3 3 2 +3
19 Fenerbahce 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
20 Genk 4 4 0 0 14:0 +14 3 2 2 +4
21 Celtic Glasgow 2 2 0 0 4:0 +4 3 1 1 +2
22 Slavia Praha 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
23 Leverkusen 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
24 Standard Liege 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
25 Trnava 2 1 1 0 2:0 +2 3 2 0 +1
26 Rapid Wien 3 3 0 0 9:0 +9 3 1 2 +3
27 Sparta Sarpsborg 5 4 1 0 10:0 +10 3 3 2 +2
28 Jablonec 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
29 Olympiakos Piraeus 3 2 1 0 7:0 +7 1 1 2 =1
30 Spartak Moskva 1 0 1 0 3:0 +3 1 0 1 =1
31 FC Kobenhavn 5 2 3 0 10:0 +10 1 3 2 =2
32 Appolon Limassol 5 4 1 0 12:0 +12 1 2 3 =1
33 Dinamo Kiev 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
34 Villarreal 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
35 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
36 Burnley 3 0 3 0 5:0 +5 0 2 1 =3
37 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
38 Valur Reykjavík 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
39 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
40 Bordeaux 4 3 0 0 7:0 +7 0 1 3 -1
41 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
42 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
44 LASK Linz 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
45 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
46 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
48 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
50 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
52 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
53 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Serif Tiraspol 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
55 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
56 Fc Fehérvár 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
58 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
59 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
60 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
62 Ufa FK 3 1 2 0 3:0 +3 0 2 1 =1
63 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
65 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
66 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Feyenoord 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
68 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
69 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
71 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
72 FC Basel 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
73 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Larnaca AEK 4 3 0 0 12:0 +12 0 1 3 -1
75 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 BATE Borisov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
79 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
80 Olimpija Lublaň 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
81 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
82 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Gent 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
84 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
85 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
86 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
87 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
88 Rosenborg Trondheim 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
89 Torpedo Kutaisi 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
90 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
91 Luzern 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
93 Kairat Almaty 3 2 0 0 10:0 +10 0 1 2 -1
94 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
95 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
97 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
98 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
99 HNK Rijeka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Lech Poznan 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
101 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
102 Dudelange F91 4 2 1 0 6:0 +6 0 2 2 -1
103 Leipzig 4 3 0 0 12:0 +12 0 0 4 -1
104 Partizan Belgrad 4 3 1 0 8:0 +8 0 2 2 =1
105 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
106 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
107 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
108 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
110 Maribor Branik NK 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
111 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
112 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
115 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
116 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
117 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
118 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
119 Garabag-Azersun Agdam 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
120 Zorya Luhansk 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
121 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
122 Akhisar Belediye Genclik Spor 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Ol. Marseille 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
127 Apoel Nikósia 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
128 Ludogorets Razgrad 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
129 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
130 Midtjylland FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
131 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
132 PAOK Saloniki 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Dynamo Brest 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
135 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
136 Progres Niedercom 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
137 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
138 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
139 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
140 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
141 Vorskla Poltava 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
145 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
146 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Anderlecht 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
149 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Atalanta Bergamo 3 1 2 0 4:0 +4 0 2 1 =1
151 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
152 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
153 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
155 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
156 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
158 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
159 HJK Helsinki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
161 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
162 Olomouc 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
163 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
164 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
165 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
166 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
167 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
169 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Trenčín 4 2 2 0 10:0 +10 0 2 2 =1
171 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
172 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
173 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
175 Braga 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
176 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
177 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
178 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
179 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
181 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
182 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
184 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
185 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
186 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
187 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
188 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
189 Suduva Marijampole 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
190 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
191 Maccabi Tel Aviv 4 4 0 0 7:0 +7 0 2 2 +4
192 Universitatea Craiova 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
193 Molde FK 4 4 0 0 13:0 +13 0 0 4 +4
194 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
195 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
196 CFR Cluj 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
197 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
198 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
199 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
200 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
201 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
202 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
203 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
204 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
205 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
206 Kukesi KS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sporting Lisabon 1 1 0 0 2:1 +1 3 0 1 +1
2 Austria Salzburg 1 1 0 0 4:2 +2 3 0 1 +1
3 Krasnodar FK 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
4 BATE Borisov 1 1 0 0 6:0 +6 3 1 0 +1
5 Leipzig 4 1 3 0 11:3 +8 3 3 1 +1
6 Fc Zürich 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
7 Frankfurt Eintracht 1 1 0 0 3:1 +2 3 0 1 +1
8 Arsenal 1 1 0 0 5:0 +5 3 0 1 +1
9 Chelsea 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
10 Dinamo Zagreb 1 1 0 0 3:0 +3 3 1 0 +1
11 PAOK Saloniki 1 1 0 0 5:1 +4 3 0 1 +1
12 Ac Milan 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
13 FC Kobenhavn 5 4 1 0 10:2 +8 3 3 2 +1
14 Leverkusen 1 1 0 0 5:2 +3 3 0 1 +1
15 Betis Sevilla 1 0 1 0 0:0 0 1 1 0 =1
16 Astana FC 2 0 1 0 2:3 -1 1 1 1 =1
17 Ol. Marseille 1 0 1 0 4:2 +2 1 0 1 =1
18 Zenit St.Petersburg 3 0 1 0 3:7 -4 1 1 2 =1
19 Glasgow Rangers 5 1 4 0 7:3 +4 1 4 1 =3
20 Dinamo Kiev 1 0 1 0 4:2 +2 1 0 1 =1
21 Villarreal 1 0 1 0 5:3 +2 1 0 1 =1
22 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
23 Burnley 3 0 2 0 4:4 0 0 2 1 -1
24 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
25 Valur Reykjavík 2 0 0 0 1:2 -1 0 2 0 -2
26 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
27 Jablonec 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
28 Bordeaux 4 2 1 0 8:2 +6 0 3 1 -1
29 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
30 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
31 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
32 LASK Linz 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
33 Hapoel Beer Sheva 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
34 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
35 CSKA Sofia 3 1 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
36 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
37 Dynamo Minsk 3 2 0 0 8:5 +3 0 1 2 -1
38 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
39 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
40 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
41 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
42 Serif Tiraspol 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
43 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
44 Fc Fehérvár 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
45 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
46 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
47 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
48 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
49 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
50 Ufa FK 3 0 2 0 5:4 +1 0 2 1 -1
51 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
52 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
53 Hibernian 3 1 1 0 10:8 +2 0 1 2 -1
54 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
55 Feyenoord 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
56 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
57 Sturm Graz 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
58 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
59 Malmö FF 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
60 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
61 FC Basel 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
62 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
63 Larnaca AEK 4 1 2 0 6:5 +1 0 3 1 -1
64 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
65 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
66 Llansantffraid 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
67 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
68 Olimpija Lublaň 3 1 2 0 9:3 +6 0 2 1 =1
69 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
70 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
71 Gent 2 1 0 0 2:2 0 0 2 0 -1
72 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
73 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
74 Lazio Roma 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
75 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
76 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
77 Rosenborg Trondheim 3 2 0 0 8:1 +7 0 3 0 -1
78 Torpedo Kutaisi 3 1 0 0 7:6 +1 0 1 2 -2
79 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
80 Luzern 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
81 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
82 Kairat Almaty 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
83 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
84 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
85 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
86 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
87 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
88 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
89 Lech Poznan 3 0 1 0 5:5 0 0 2 1 -1
90 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
91 Dudelange F91 4 2 1 0 10:7 +3 0 1 3 -1
92 Partizan Belgrad 4 2 1 0 9:5 +4 0 1 3 -1
93 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
94 Olympiakos Piraeus 3 1 1 0 6:5 +1 0 1 2 -1
95 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
96 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
97 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
98 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
99 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
100 Spartak Moskva 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
101 Pyunik Yerevan 3 1 0 0 4:4 0 0 1 2 -2
102 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
103 FC Sevilla 4 3 0 0 11:3 +8 0 1 3 -1
104 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
105 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
106 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
107 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
108 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
109 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
110 Garabag-Azersun Agdam 2 0 0 0 3:3 0 0 2 0 -2
111 Zorya Luhansk 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
112 Vitesse Arnheim 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
113 Akhisar Belediye Genclik Spor 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
114 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
115 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
116 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
117 Apoel Nikósia 3 0 1 0 3:5 -2 0 2 1 -1
118 Ludogorets Razgrad 3 1 1 0 5:2 +3 0 3 0 -1
119 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
120 Midtjylland FC 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
121 Hapoel Haifa 2 1 0 0 6:2 +4 0 2 0 -1
122 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
123 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
124 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
125 Progres Niedercom 3 1 0 0 6:3 +3 0 2 1 -2
126 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
127 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
128 Legia Warszawa 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
129 Spartak Zlatibor Voda 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
130 Vorskla Poltava 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
131 Besiktas 4 1 1 0 5:5 0 0 3 1 -1
132 Cork City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
133 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
134 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
135 Slovan Bratislava 3 1 0 0 7:8 -1 0 0 3 -2
136 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
137 Anderlecht 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
138 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
139 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
140 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 14:2 +12 0 1 2 =1
141 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
142 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
143 Rennes 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
144 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
145 Nordsjalland FC 3 2 0 0 7:3 +4 0 2 1 -1
146 Spartaks Jurmala 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
147 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
148 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
149 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
150 HJK Helsinki 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
151 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
152 Alashkert FC 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
153 Olomouc 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
154 Jagiellonia Bialystok 2 0 1 0 6:7 -1 0 0 2 -1
155 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 9:3 +6 0 2 1 -1
156 Fenerbahce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
157 Appolon Limassol 5 1 0 0 8:8 0 0 2 3 -3
158 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 -1
159 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
160 Genk 4 3 0 0 13:7 +6 0 0 4 -1
161 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
162 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 9:5 +4 0 1 1 -1
163 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
164 Trenčín 4 2 1 0 7:4 +3 0 3 1 -1
165 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
166 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 5:3 +2 0 2 1 -1
167 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
168 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
169 Braga 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
170 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
171 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
172 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
173 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
174 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
175 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
176 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
178 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
179 Celtic Glasgow 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
180 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
181 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
182 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
183 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
184 Slavia Praha 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
185 Suduva Marijampole 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
186 Standard Liege 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
187 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
188 Maccabi Tel Aviv 4 0 3 0 6:6 0 0 2 2 -1
189 Universitatea Craiova 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
190 Molde FK 4 1 1 0 6:5 +1 0 2 2 -1
191 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
192 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
193 CFR Cluj 2 1 0 0 5:2 +3 0 2 0 -1
194 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
195 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
196 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
197 Trnava 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
198 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
199 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
200 Hajduk Split 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
201 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
202 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
203 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
204 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
205 Rapid Wien 3 0 0 0 4:7 -3 0 0 3 -3
206 Sparta Sarpsborg 5 2 0 0 11:7 +4 0 1 4 -2

Ez az oldal tartalmazza a(z) Olimpija Lublaň csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Olimpija Lublaň pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.