sze, 2020 április 01. @ 09:32 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Olimpija Lublaň

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.11 Olimpija Lublaň 2 : 3 Daugava Riga 1.40 4.53 6.85
1 2019.07.18 Daugava Riga 0 : 2 Olimpija Lublaň 4.23 3.98 1.69
2 2019.07.25 Malatyaspor 2 : 2 Olimpija Lublaň 1.88 3.49 3.87
2 2019.08.01 Olimpija Lublaň 0 : 1 Malatyaspor 2.08 3.34 3.25
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 26
Teljes Teljesitmény grafikon 20
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 25% (1/4)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/4)
2 vagy több gól 25% (1/4)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 50% (2/4) 50% (2/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 25% (1/4)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 100% (2/2)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 0 1 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 2 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 25% (3/12)
Második 75% (9/12)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 25% (1/4) 25% (1/4)
Döntetlen 75% (3/4) 25% (1/4)
Elveszitett 0% (0/4) 50% (2/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
2 FC Antwerp 4 1 2 1 3:3 0 0 3 1 =2
3 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
4 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
5 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
6 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
7 Benfica Lisabon 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 =1
8 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
9 Hapoel Beer Sheva 8 3 3 2 9:10 -1 0 5 3 -2
10 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
11 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
12 Zorya Luhansk 6 3 2 1 9:7 +2 0 3 3 =1
13 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
14 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
15 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
16 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
17 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
18 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
20 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
21 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
22 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
23 Legia Warszawa 8 3 4 1 6:1 +5 0 7 1 -1
24 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
25 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
26 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
27 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
28 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
29 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
30 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
31 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
32 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
33 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
34 Club Brugge 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
35 Steaua Bucureşti 8 4 2 2 10:5 +5 0 5 3 -1
36 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
37 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
38 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
39 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
40 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
41 AC Torino 6 3 1 2 16:7 +9 0 1 5 -2
42 Caramba 6 2 2 2 9:10 -1 0 2 4 +1
43 HNK Rijeka 4 2 1 1 6:3 +3 0 3 1 =1
44 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
45 Suduva Marijampole 6 4 1 1 16:6 +10 0 1 5 -1
46 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
47 BATE Borisov 4 2 1 1 4:4 0 0 2 2 +1
48 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
49 Shahtior Donetsk 3 2 1 0 7:5 +2 0 0 3 +1
50 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
51 Maribor Branik NK 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
52 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
53 Olympiakos Piraeus 3 1 1 1 2:2 0 0 3 0 =1
54 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
55 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
56 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
57 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
58 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
59 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
60 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
61 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
62 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
63 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
64 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
65 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
66 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
67 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
68 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
69 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
70 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
71 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
72 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
73 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
74 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
75 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
76 AIK Stockholm 4 1 1 2 4:8 -4 0 2 2 -2
77 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
78 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
79 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
80 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
81 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
82 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
83 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
84 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
85 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
86 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
87 PAOK Saloniki 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
88 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
89 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
90 Molde FK 8 3 3 2 15:8 +7 0 3 5 =1
91 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
92 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
93 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
94 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
95 Inter Milan 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
96 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
97 Ararat-Armenia 6 4 0 2 10:6 +4 0 2 4 -1
98 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
99 Leverkusen 3 3 0 0 8:3 +5 0 0 3 +3
100 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
101 Linfield Belfast 6 4 1 1 12:9 +3 0 1 5 -1
102 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
103 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
104 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
105 Austria Salzburg 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 =1
106 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
107 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
108 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
109 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
110 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
111 Ajax Amsterdam 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
112 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
113 Bnei Yehuda 4 1 1 2 4:7 -3 0 1 3 -2
114 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
115 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
116 Athens AEK 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 +1
117 Spartak Moskva 4 2 0 2 6:6 0 0 1 3 -2
118 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
119 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
120 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
121 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
122 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
123 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
124 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
125 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
126 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
127 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
128 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
129 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
130 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
131 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
132 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
133 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
134 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
135 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
136 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
137 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
138 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
139 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
140 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
141 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
142 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
143 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
144 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
145 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
146 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
147 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
148 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
149 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
150 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
151 Appolon Limassol 8 5 0 3 14:12 +2 0 1 7 -2
152 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
154 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
155 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
156 Strasbourg 6 4 0 2 7:6 +1 0 3 3 -1
157 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
158 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
159 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
160 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
161 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
162 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
163 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
164 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
165 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
166 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
167 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
168 FC Sevilla 8 5 2 1 15:4 +11 15 5 3 =2
169 Braga 12 8 2 2 27:17 +10 14 3 9 -2
170 FC Basel 9 7 1 1 19:4 +15 13 4 5 +4
171 Manchester United 9 6 2 1 21:3 +18 13 4 5 +2
172 LASK Linz 9 5 2 2 14:10 +4 13 4 5 -1
173 Wolverhampton 15 11 2 2 37:13 +24 13 5 10 =1
174 Celtic Glasgow 10 6 2 2 18:11 +7 13 5 5 -1
175 Gent 14 6 6 2 26:17 +9 12 6 8 =1
176 Sporting Lisabon 8 5 0 3 15:11 +4 12 2 6 -1
177 Getafe 8 5 0 3 11:6 +5 12 4 4 -1
178 CFR Cluj 8 4 2 2 7:5 +2 12 7 1 =2
179 Espaňol Barcelona 14 9 3 2 33:14 +19 11 4 10 +1
180 Arsenal 8 4 2 2 15:8 +7 11 3 5 -1
181 Wolfsburg 9 5 2 2 15:10 +5 11 3 6 -1
182 Malmö FF 16 9 3 4 32:16 +16 11 6 10 -2
183 Apoel Nikósia 8 3 1 4 10:12 -2 10 4 4 -2
184 FC Porto 8 3 1 4 10:14 -4 10 3 5 -2
185 Istanbul Büyüksehir 9 5 1 3 12:13 -1 10 3 6 +2
186 AZ Alkmaar 14 4 8 2 25:13 +12 9 6 8 -1
187 AS Roma 8 3 4 1 14:7 +7 9 4 4 =1
188 Glasgow Rangers 17 10 5 2 33:14 +19 9 9 8 -1
189 FC Kobenhavn 11 4 4 3 12:9 +3 9 9 2 -1
190 Frankfurt Eintracht 15 9 1 5 27:19 +8 9 3 12 -1
191 Krasnodar FK 6 3 0 3 7:11 -4 9 2 4 -1
192 Young Boys Bern 6 2 2 2 8:7 +1 8 3 3 =1
193 Ludogorets Razgrad 14 5 5 4 27:17 +10 8 6 8 -2
194 Partizan Belgrad 12 6 3 3 20:14 +6 8 4 8 +1
195 Standard Liege 6 2 2 2 8:10 -2 8 2 4 =2
196 PSV Eindhoven 10 5 3 2 17:12 +5 8 4 6 =1
197 Mönchengladbach 6 2 2 2 6:9 -3 8 3 3 -1
198 Dinamo Kiev 6 1 4 1 7:7 0 7 5 1 =1
199 Ferencvárosi TC 8 2 5 1 9:9 0 7 5 3 =3
200 Lazio Roma 6 2 0 4 6:9 -3 6 2 4 -1
201 St. Andrä 6 1 2 3 7:8 -1 5 3 3 =1
202 Feyenoord 10 4 3 3 18:10 +8 5 5 5 -1
203 Garabag-Azersun Agdam 8 2 2 4 12:15 -3 5 2 6 =1
204 Guimaraes 12 6 3 3 22:10 +12 5 7 5 +1
205 CSKA Moskva 6 1 2 3 3:9 -6 5 5 1 +1
206 St. Etienne 6 0 4 2 6:8 -2 4 4 2 -1
207 Slovan Bratislava 12 6 1 5 21:18 +3 4 4 8 -4
208 Rennes 6 1 1 4 5:8 -3 4 4 2 +1
209 Dudelange F91 12 5 2 5 18:24 -6 4 4 8 =1
210 Lugano AC 6 0 3 3 2:5 -3 3 5 1 =1
211 Oleksandrija FK 6 0 3 3 6:10 -4 3 3 3 -2
212 Besiktas 6 1 0 5 6:15 -9 3 1 5 -1
213 Astana FC 12 5 1 6 20:23 -3 3 3 9 -1
214 Rosenborg Trondheim 6 0 1 5 3:11 -8 1 4 2 =1
215 Trabzonspor 10 2 2 6 10:17 -7 1 5 5 -4
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 FC Sevilla 4 3 1 0 6:0 +6 9 3 1 =1
2 LASK Linz 5 4 0 0 10:0 +10 9 2 3 -1
3 Sporting Lisabon 4 4 0 0 10:0 +10 9 1 3 +4
4 CFR Cluj 4 3 1 0 6:0 +6 9 3 1 =1
5 FC Basel 4 4 0 0 10:0 +10 9 2 2 +4
6 Celtic Glasgow 5 4 0 0 10:0 +10 9 2 3 -1
7 Manchester United 4 4 0 0 13:0 +13 9 1 3 +4
8 Malmö FF 8 6 1 0 23:0 +23 7 1 7 -1
9 Glasgow Rangers 9 7 1 0 20:0 +20 7 5 4 -1
10 Standard Liege 3 2 1 0 6:0 +6 7 1 2 =1
11 FC Porto 4 2 1 0 7:0 +7 7 1 3 -1
12 Gent 7 5 2 0 19:0 +19 7 1 6 =1
13 Apoel Nikósia 4 2 0 0 6:0 +6 6 1 3 -1
14 Wolverhampton 7 6 0 0 17:0 +17 6 3 4 +3
15 Lazio Roma 3 2 0 0 4:0 +4 6 1 2 +1
16 Krasnodar FK 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 +2
17 Wolfsburg 5 3 0 0 8:0 +8 6 1 4 -1
18 Young Boys Bern 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 -1
19 Getafe 4 3 0 0 6:0 +6 6 3 1 +2
20 Arsenal 4 2 0 0 8:0 +8 6 1 3 -2
21 Feyenoord 5 3 2 0 12:0 +12 5 2 3 =2
22 Dinamo Kiev 3 1 2 0 3:0 +3 5 3 0 =2
23 AZ Alkmaar 7 2 5 0 14:0 +14 5 4 3 =2
24 Braga 6 3 2 0 12:0 +12 5 2 4 -1
25 AS Roma 4 2 2 0 8:0 +8 5 2 2 +1
26 PSV Eindhoven 5 2 3 0 7:0 +7 5 3 2 =2
27 FC Kobenhavn 5 2 2 0 6:0 +6 4 4 1 =1
28 Espaňol Barcelona 7 5 1 0 20:0 +20 4 2 5 +1
29 Ludogorets Razgrad 7 3 2 0 15:0 +15 4 4 3 -1
30 Istanbul Büyüksehir 5 3 1 0 6:0 +6 4 3 2 +2
31 Rennes 3 1 1 0 3:0 +3 4 3 0 +1
32 Partizan Belgrad 6 4 1 0 14:0 +14 4 1 5 +1
33 Frankfurt Eintracht 8 5 0 0 14:0 +14 3 1 7 -1
34 Mönchengladbach 3 1 0 0 3:0 +3 3 0 3 -1
35 Besiktas 3 1 0 0 3:0 +3 3 1 2 +1
36 Astana FC 6 4 0 0 15:0 +15 3 0 6 +1
37 Slovan Bratislava 6 4 0 0 11:0 +11 3 2 4 -2
38 St. Etienne 3 0 3 0 2:0 +2 3 3 0 =3
39 Garabag-Azersun Agdam 4 1 2 0 5:0 +5 2 1 3 =2
40 Oleksandrija FK 3 0 2 0 3:0 +3 2 2 1 -1
41 Ferencvárosi TC 4 1 2 0 6:0 +6 2 1 3 =2
42 Lugano AC 3 0 2 0 0:0 0 2 3 0 -1
43 Guimaraes 6 3 2 0 13:0 +13 2 4 2 =2
44 Trabzonspor 5 1 1 0 4:0 +4 1 3 2 -2
45 St. Andrä 3 0 1 0 1:0 +1 1 2 1 -2
46 CSKA Moskva 3 0 1 0 1:0 +1 1 3 0 =1
47 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
48 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
49 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
50 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
51 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
53 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
54 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
55 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
57 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Suduva Marijampole 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
59 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
60 Shahtior Donetsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
61 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
63 Athens AEK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
64 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
65 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
67 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
68 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
69 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
70 Legia Warszawa 4 2 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
71 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
72 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
73 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
74 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
75 Rosenborg Trondheim 3 0 0 0 2:0 +2 0 1 2 -3
76 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
77 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Austria Salzburg 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
79 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
80 Linfield Belfast 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
81 FC Antwerp 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
82 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
84 Benfica Lisabon 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
85 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
86 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
87 AIK Stockholm 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
88 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
89 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
90 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
92 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
94 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
95 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
96 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
97 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
98 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
100 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
101 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
102 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
105 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
106 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
108 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
109 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
112 Steaua Bucureşti 4 1 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
113 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
114 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
115 AC Torino 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
116 HNK Rijeka 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
117 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
118 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
119 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
120 Caramba 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
121 Bnei Yehuda 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
122 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
124 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
125 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
126 Zorya Luhansk 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
127 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
128 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Inter Milan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
130 Leverkusen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
131 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
132 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
134 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
136 Ararat-Armenia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 +1
137 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
138 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
139 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
140 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
141 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
142 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
145 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
146 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
148 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 BATE Borisov 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
150 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
151 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
152 Spartak Moskva 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
153 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
154 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
155 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
156 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
157 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
158 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
160 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
161 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
162 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
163 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
164 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
165 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
168 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
169 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
170 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
171 Hapoel Beer Sheva 4 3 0 0 6:0 +6 0 2 2 -1
172 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
173 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
175 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
176 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
177 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
178 Strasbourg 3 3 0 0 5:0 +5 0 2 1 +3
179 Olympiakos Piraeus 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
180 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
181 Appolon Limassol 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
182 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
183 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
184 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
185 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Club Brugge 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
189 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
190 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
194 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
195 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 Ajax Amsterdam 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
197 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
198 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
199 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
200 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
201 Dudelange F91 6 2 1 0 9:0 +9 0 2 4 -3
202 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
203 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
204 PAOK Saloniki 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
205 Molde FK 4 2 2 0 11:0 +11 0 2 2 =1
206 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
207 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
208 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
211 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
212 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
213 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
214 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
215 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Braga 6 5 0 0 23:9 +14 9 1 5 -1
2 Wolverhampton 8 5 2 0 22:11 +11 7 2 6 =1
3 Espaňol Barcelona 7 4 2 0 18:9 +9 7 2 5 -1
4 FC Sevilla 4 2 1 0 9:4 +5 6 2 2 =1
5 Frankfurt Eintracht 7 4 1 0 25:7 +18 6 2 5 =1
6 Istanbul Büyüksehir 4 2 0 0 11:8 +3 6 0 4 -1
7 Getafe 4 2 0 0 6:5 +1 6 1 3 -1
8 FC Kobenhavn 6 2 2 0 10:5 +5 5 5 1 -1
9 Mönchengladbach 3 1 2 0 10:2 +8 5 3 0 +1
10 Gent 7 1 4 0 17:7 +10 5 5 2 -1
11 Ferencvárosi TC 4 1 3 0 10:2 +8 5 4 0 =1
12 Wolfsburg 4 2 2 0 14:3 +11 5 2 2 +2
13 Arsenal 4 2 2 0 12:3 +9 5 2 2 +1
14 Apoel Nikósia 4 1 1 0 12:4 +8 4 3 1 -1
15 Malmö FF 8 3 2 0 19:6 +13 4 5 3 -1
16 Ludogorets Razgrad 7 2 3 0 17:12 +5 4 2 5 -1
17 AZ Alkmaar 7 2 3 0 18:9 +9 4 2 5 -2
18 St. Andrä 3 1 1 0 11:3 +8 4 1 2 =1
19 LASK Linz 4 1 2 0 10:4 +6 4 2 2 =1
20 FC Basel 5 3 1 0 10:3 +7 4 2 3 +2
21 Celtic Glasgow 5 2 2 0 13:6 +7 4 3 2 =1
22 CSKA Moskva 3 1 1 0 6:5 +1 4 2 1 +1
23 AS Roma 4 1 2 0 9:4 +5 4 2 2 =1
24 Manchester United 5 2 2 0 8:3 +5 4 3 2 +1
25 Partizan Belgrad 6 2 2 0 12:8 +4 4 3 3 =1
26 Dudelange F91 6 3 1 0 23:10 +13 4 2 4 =1
27 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 0 14:8 +6 3 1 3 -2
28 FC Porto 4 1 0 0 10:7 +3 3 2 2 -1
29 Sporting Lisabon 4 1 0 0 7:9 -2 3 1 3 -2
30 CFR Cluj 4 1 1 0 3:3 0 3 4 0 =1
31 Krasnodar FK 3 1 0 0 5:8 -3 3 1 2 -1
32 PSV Eindhoven 5 3 0 0 13:9 +4 3 1 4 -2
33 Guimaraes 6 3 1 0 12:7 +5 3 3 3 +1
34 Dinamo Kiev 3 0 2 0 6:5 +1 2 2 1 -1
35 Glasgow Rangers 8 3 4 0 20:7 +13 2 4 4 +1
36 Young Boys Bern 3 0 2 0 6:4 +2 2 2 1 =2
37 Rosenborg Trondheim 3 0 1 0 9:3 +6 1 3 0 =1
38 Oleksandrija FK 3 0 1 0 7:6 +1 1 1 2 -1
39 Standard Liege 3 0 1 0 5:7 -2 1 1 2 =1
40 Lugano AC 3 0 1 0 3:4 -1 1 2 1 =1
41 Slovan Bratislava 6 2 1 0 19:9 +10 1 2 4 -2
42 St. Etienne 3 0 1 0 6:6 0 1 1 2 -1
43 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
44 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
45 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
46 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
48 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
49 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
50 Trabzonspor 5 1 1 0 14:9 +5 0 2 3 -3
51 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
52 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
53 Feyenoord 5 1 1 0 9:7 +2 0 3 2 -3
54 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
56 Suduva Marijampole 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
57 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
58 Shahtior Donetsk 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 +1
59 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
60 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
61 Athens AEK 2 2 0 0 8:0 +8 0 2 0 +2
62 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
63 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
64 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
65 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
66 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
67 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
68 Legia Warszawa 4 1 2 0 2:1 +1 0 4 0 -1
69 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
70 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
71 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
72 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
73 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
74 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
75 Austria Salzburg 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
76 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
77 Linfield Belfast 3 1 1 0 9:5 +4 0 0 3 -1
78 FC Antwerp 2 0 1 0 5:2 +3 0 2 0 =1
79 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
80 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
81 Benfica Lisabon 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
82 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
83 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
84 AIK Stockholm 2 1 0 0 7:3 +4 0 1 1 -1
85 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
86 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
87 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
88 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
89 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
90 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
91 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
92 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
93 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
94 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
95 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
96 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
97 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
98 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
99 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
101 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
102 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
103 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
104 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
105 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
106 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
107 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
108 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
109 Steaua Bucureşti 4 3 0 0 9:2 +7 0 2 2 -1
110 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
111 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
112 AC Torino 3 1 1 0 9:4 +5 0 1 2 -1
113 HNK Rijeka 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
114 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
115 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
116 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
117 Caramba 3 0 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
118 Bnei Yehuda 2 0 1 0 4:5 -1 0 0 2 -1
119 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
120 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
121 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
122 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
123 Zorya Luhansk 3 1 1 0 7:5 +2 0 1 2 -1
124 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
125 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
126 Inter Milan 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
127 Leverkusen 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
128 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
129 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
130 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
131 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
132 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
133 Ararat-Armenia 3 2 0 0 8:3 +5 0 1 2 -1
134 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
135 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
136 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
137 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
138 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
139 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
140 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
141 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
142 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
143 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
144 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
145 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
146 BATE Borisov 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
147 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
148 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
149 Spartak Moskva 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
150 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
151 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
152 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
153 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
154 Lazio Roma 3 0 0 0 5:6 -1 0 1 2 -3
155 Rennes 3 0 0 0 4:6 -2 0 1 2 -3
156 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
157 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
158 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
159 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
160 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
161 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
162 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
163 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
164 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
165 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
166 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
167 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
168 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
169 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
170 Hapoel Beer Sheva 4 0 3 0 7:6 +1 0 3 1 -1
171 Besiktas 3 0 0 0 7:11 -4 0 0 3 -3
172 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
173 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
174 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
175 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
176 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
177 Astana FC 6 1 1 0 15:13 +2 0 3 3 -4
178 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
179 Strasbourg 3 1 0 0 3:5 -2 0 1 2 -1
180 Olympiakos Piraeus 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
181 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
182 Appolon Limassol 4 2 0 0 11:6 +5 0 1 3 -1
183 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
184 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
185 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
186 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
187 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
188 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
189 Club Brugge 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
190 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
191 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
192 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
193 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
194 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
195 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
196 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
197 Ajax Amsterdam 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
198 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
199 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
200 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
201 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
202 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
203 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
204 PAOK Saloniki 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
205 Molde FK 4 1 1 0 6:6 0 0 1 3 -2
206 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
207 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
208 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
209 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
211 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
212 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
213 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
214 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
215 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Olimpija Lublaň csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Olimpija Lublaň pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.