v, 2019 október 20. @ 23:21 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Olimpija Lublaň

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.11 Olimpija Lublaň 2 : 3 Daugava Riga 1.40 4.53 6.85
1 2019.07.18 Daugava Riga 0 : 2 Olimpija Lublaň 4.23 3.98 1.69
2 2019.07.25 Malatyaspor 2 : 2 Olimpija Lublaň 1.88 3.49 3.87
2 2019.08.01 Olimpija Lublaň 0 : 1 Malatyaspor 2.08 3.34 3.25
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 26
Teljes Teljesitmény grafikon 20
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 25% (1/4)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/4)
2 vagy több gól 25% (1/4)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 50% (2/4) 50% (2/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 25% (1/4)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 100% (2/2)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 0 1 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 2 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 25% (3/12)
Második 75% (9/12)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 25% (1/4) 25% (1/4)
Döntetlen 75% (3/4) 25% (1/4)
Elveszitett 0% (0/4) 50% (2/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
2 Hapoel Beer Sheva 8 3 3 2 9:10 -1 0 5 3 -2
3 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
4 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
5 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
6 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
7 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
8 Molde FK 8 3 3 2 15:8 +7 0 3 5 =1
9 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
10 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
11 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
12 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
13 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
14 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
15 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 PAOK Saloniki 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
17 Zorya Luhansk 6 3 2 1 9:7 +2 0 3 3 =1
18 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
19 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
20 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
21 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
22 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
23 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
24 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
25 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
26 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
27 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
28 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
29 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
30 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
31 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
32 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
33 Caramba 6 2 2 2 9:10 -1 0 2 4 +1
34 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
35 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
36 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
37 Spartak Moskva 4 2 0 2 6:6 0 0 1 3 -2
38 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
39 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
40 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
41 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
42 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
43 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
44 Athens AEK 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 +1
45 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
46 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
47 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
48 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
49 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
50 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
51 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
52 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
53 HNK Rijeka 4 2 1 1 6:3 +3 0 3 1 =1
54 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
55 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
56 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
57 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
58 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
59 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
60 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
61 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
62 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
63 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
64 Maribor Branik NK 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
65 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
66 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
67 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
68 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
69 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
70 AC Torino 6 3 1 2 16:7 +9 0 1 5 -2
71 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
72 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
73 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
74 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
75 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
76 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
77 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
78 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
79 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
80 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
81 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
82 Ararat-Armenia 6 4 0 2 10:6 +4 0 2 4 -1
83 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
84 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
85 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
86 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
87 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
88 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
89 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
90 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
91 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
92 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
93 FC Antwerp 4 1 2 1 3:3 0 0 3 1 =2
94 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
95 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
96 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
97 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
98 Bnei Yehuda 4 1 1 2 4:7 -3 0 1 3 -2
99 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
100 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
101 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
102 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
103 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
104 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
105 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
106 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
107 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
108 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
109 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
110 Legia Warszawa 8 3 4 1 6:1 +5 0 7 1 -1
111 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
112 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
113 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
114 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
115 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
116 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
117 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
118 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
119 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
120 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
121 Linfield Belfast 6 4 1 1 12:9 +3 0 1 5 -1
122 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
123 Steaua Bucureşti 8 4 2 2 10:5 +5 0 5 3 -1
124 Suduva Marijampole 6 4 1 1 16:6 +10 0 1 5 -1
125 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
126 BATE Borisov 4 2 1 1 4:4 0 0 2 2 +1
127 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
128 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
129 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
130 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
131 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
132 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
133 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
134 Strasbourg 6 4 0 2 7:6 +1 0 3 3 -1
135 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
136 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
137 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
138 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
139 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
140 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
141 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
143 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
144 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
145 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
146 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
147 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
148 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
149 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
150 Appolon Limassol 8 5 0 3 14:12 +2 0 1 7 -2
151 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
152 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
153 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
154 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
155 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
156 AIK Stockholm 4 1 1 2 4:8 -4 0 2 2 -2
157 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
158 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
159 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
160 Ludogorets Razgrad 8 5 3 0 24:4 +20 6 2 6 +2
161 Arsenal 2 2 0 0 7:0 +7 6 0 2 +2
162 PSV Eindhoven 6 5 1 0 15:3 +12 6 2 4 +4
163 FC Sevilla 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
164 Getafe 2 2 0 0 3:1 +2 6 1 1 +2
165 FC Basel 2 1 1 0 7:2 +5 4 0 2 =1
166 St. Andrä 2 1 1 0 5:1 +4 4 1 1 =1
167 AS Roma 2 1 1 0 5:1 +4 4 1 1 =1
168 Slovan Bratislava 8 6 1 1 17:9 +8 4 3 5 =1
169 Espaňol Barcelona 8 6 2 0 21:5 +16 4 2 6 +1
170 Wolfsburg 2 1 1 0 4:2 +2 4 1 1 =1
171 Celtic Glasgow 4 3 1 0 9:2 +7 4 3 1 +1
172 Partizan Belgrad 8 5 2 1 14:7 +7 4 3 5 +1
173 Gent 8 4 3 1 18:11 +7 4 3 5 =1
174 Braga 6 5 1 0 13:6 +7 4 2 4 =1
175 FC Kobenhavn 4 2 1 1 5:3 +2 4 3 1 =1
176 Dinamo Kiev 2 1 1 0 1:0 +1 4 2 0 =1
177 Manchester United 2 1 1 0 1:0 +1 4 2 0 =1
178 Feyenoord 6 4 1 1 13:2 +11 3 3 3 +1
179 Garabag-Azersun Agdam 4 2 0 2 8:8 0 3 0 4 +1
180 Sporting Lisabon 2 1 0 1 4:4 0 3 0 2 +1
181 Lazio Roma 2 1 0 1 3:3 0 3 0 2 +1
182 Young Boys Bern 2 1 0 1 3:3 0 3 0 2 +1
183 Glasgow Rangers 10 7 2 1 22:5 +17 3 5 5 -1
184 LASK Linz 2 1 0 1 2:2 0 3 1 1 -1
185 Wolverhampton 8 7 0 1 20:5 +15 3 3 5 +1
186 CFR Cluj 2 1 0 1 2:3 -1 3 1 1 -1
187 FC Porto 2 1 0 1 2:3 -1 3 1 1 -1
188 Dudelange F91 8 5 1 2 15:13 +2 3 2 6 -1
189 Frankfurt Eintracht 8 6 0 2 14:6 +8 3 3 5 +1
190 Standard Liege 2 1 0 1 2:4 -2 3 1 1 -1
191 AZ Alkmaar 8 2 6 0 11:4 +7 2 4 4 =4
192 St. Etienne 2 0 1 1 3:4 -1 1 1 1 =1
193 Rennes 2 0 1 1 2:3 -1 1 1 1 -1
194 Trabzonspor 6 2 2 2 9:9 0 1 2 4 =1
195 Malmö FF 10 6 2 2 24:7 +17 1 4 6 =1
196 Lugano AC 2 0 1 1 0:1 -1 1 2 0 =1
197 Oleksandrija FK 2 0 1 1 2:4 -2 1 1 1 =1
198 Ferencvárosi TC 4 1 2 1 5:6 -1 1 2 2 -1
199 Mönchengladbach 2 0 1 1 1:5 -4 1 1 1 =1
200 Istanbul Büyüksehir 2 0 1 1 1:5 -4 1 1 1 =1
201 Apoel Nikósia 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
202 Astana FC 8 4 1 3 17:7 +10 0 3 5 -3
203 Besiktas 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
204 Guimaraes 8 5 1 2 15:3 +12 0 5 3 -2
205 Rosenborg Trondheim 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
206 CSKA Moskva 2 0 0 2 1:7 -6 0 1 1 -2
207 Krasnodar FK 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 AS Roma 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
2 FC Basel 1 1 0 0 5:0 +5 3 0 1 +1
3 Glasgow Rangers 5 5 0 0 13:0 +13 3 3 2 +5
4 Getafe 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
5 Standard Liege 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
6 Young Boys Bern 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
7 Wolfsburg 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
8 Sporting Lisabon 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
9 FC Sevilla 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
10 Gent 4 4 0 0 14:0 +14 3 0 4 +4
11 FC Kobenhavn 2 2 0 0 4:0 +4 3 1 1 +2
12 Celtic Glasgow 2 2 0 0 4:0 +4 3 2 0 +2
13 PSV Eindhoven 3 2 1 0 6:0 +6 3 1 2 +2
14 Manchester United 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
15 Feyenoord 3 3 0 0 9:0 +9 3 1 2 +3
16 Ludogorets Razgrad 4 3 1 0 14:0 +14 3 1 3 +1
17 Arsenal 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
18 Dinamo Kiev 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
19 CFR Cluj 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
20 Lazio Roma 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
21 LASK Linz 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
22 FC Porto 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
23 Slovan Bratislava 4 4 0 0 8:0 +8 3 2 2 +4
24 Braga 3 2 1 0 6:0 +6 1 1 2 =1
25 Partizan Belgrad 4 3 1 0 10:0 +10 1 0 4 =1
26 AZ Alkmaar 4 1 3 0 5:0 +5 1 3 1 =2
27 Oleksandrija FK 1 0 1 0 1:0 +1 1 1 0 =1
28 Rennes 1 0 1 0 1:0 +1 1 1 0 =1
29 Espaňol Barcelona 4 3 1 0 11:0 +11 1 1 3 =1
30 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 1:0 +1 1 1 0 =1
31 St. Andrä 1 0 1 0 1:0 +1 1 1 0 =1
32 Trabzonspor 3 1 1 0 4:0 +4 1 1 2 =1
33 Malmö FF 5 4 1 0 17:0 +17 1 1 4 =1
34 St. Etienne 1 0 1 0 1:0 +1 1 1 0 =1
35 Lugano AC 1 0 1 0 0:0 0 1 1 0 =1
36 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
37 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
39 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
40 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
41 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
42 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
43 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
44 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
45 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
47 Appolon Limassol 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
48 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
50 Linfield Belfast 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
51 Steaua Bucureşti 4 1 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
52 BATE Borisov 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
53 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
55 Spartak Moskva 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
56 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
57 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
59 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
60 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
61 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
62 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
64 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
65 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
66 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
67 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
69 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
71 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
72 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
73 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
74 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
75 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
76 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
77 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
78 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
79 Guimaraes 4 3 0 0 11:0 +11 0 2 2 -1
80 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
81 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
82 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 CSKA Moskva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
85 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
86 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
88 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
91 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Frankfurt Eintracht 4 3 0 0 6:0 +6 0 1 3 -1
93 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
95 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
96 Garabag-Azersun Agdam 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
97 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
98 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
99 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
100 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
103 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
104 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
105 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
106 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
107 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
108 Mönchengladbach 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
110 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
111 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
112 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
113 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
114 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
115 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
116 Molde FK 4 2 2 0 11:0 +11 0 2 2 =1
117 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
118 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
119 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Astana FC 4 3 0 0 13:0 +13 0 0 4 -1
122 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
124 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
125 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
126 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
127 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 HNK Rijeka 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
130 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
132 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
133 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
136 Suduva Marijampole 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
137 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
140 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
141 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
142 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
143 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
144 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
145 Bnei Yehuda 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
146 Caramba 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
147 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
148 Dudelange F91 4 2 1 0 7:0 +7 0 1 3 -1
149 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
150 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
151 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
152 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
153 PAOK Saloniki 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
154 Rosenborg Trondheim 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
156 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
158 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
159 Zorya Luhansk 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
160 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Ararat-Armenia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 +1
162 Besiktas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
163 AIK Stockholm 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
164 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
165 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
166 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
167 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
168 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
169 AC Torino 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
170 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
172 Strasbourg 3 3 0 0 5:0 +5 0 2 1 +3
173 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 Apoel Nikósia 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
175 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
177 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
178 Athens AEK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
179 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
181 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
182 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
183 Ferencvárosi TC 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
184 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
185 Legia Warszawa 4 2 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
186 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
187 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
188 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
189 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
191 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
192 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
194 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
195 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
196 FC Antwerp 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
197 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
198 Hapoel Beer Sheva 4 3 0 0 6:0 +6 0 2 2 -1
199 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
200 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
201 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
202 Krasnodar FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
204 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
205 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
206 Wolverhampton 4 3 0 0 8:0 +8 0 2 2 -1
207 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Braga 3 3 0 0 10:3 +7 3 1 2 +3
2 Partizan Belgrad 4 2 1 0 8:3 +5 3 3 1 +1
3 Getafe 1 1 0 0 2:1 +1 3 0 1 +1
4 FC Sevilla 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
5 Frankfurt Eintracht 4 3 0 0 12:2 +10 3 2 2 +1
6 Garabag-Azersun Agdam 2 1 0 0 10:4 +6 3 0 2 +1
7 PSV Eindhoven 3 3 0 0 11:1 +10 3 1 2 +3
8 Dudelange F91 4 3 0 0 15:6 +9 3 1 3 +1
9 Ludogorets Razgrad 4 2 2 0 11:3 +8 3 1 3 +1
10 Arsenal 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
11 Espaňol Barcelona 4 3 1 0 12:3 +9 3 1 3 +1
12 St. Andrä 1 1 0 0 5:0 +5 3 0 1 +1
13 Wolverhampton 4 4 0 0 14:3 +11 3 1 3 +4
14 AS Roma 1 0 1 0 1:1 0 1 1 0 =1
15 FC Basel 1 0 1 0 2:2 0 1 0 1 =1
16 AZ Alkmaar 4 1 3 0 10:3 +7 1 1 3 =3
17 Wolfsburg 1 0 1 0 2:1 +1 1 1 0 =1
18 Gent 4 0 3 0 10:5 +5 1 3 1 =3
19 FC Kobenhavn 2 0 1 0 2:2 0 1 2 0 =1
20 Mönchengladbach 1 0 1 0 5:1 +4 1 1 0 =1
21 Celtic Glasgow 2 1 1 0 5:2 +3 1 1 1 =1
22 Manchester United 1 0 1 0 0:0 0 1 1 0 =1
23 Dinamo Kiev 1 0 1 0 0:0 0 1 1 0 =1
24 Ferencvárosi TC 2 0 2 0 6:1 +5 1 2 0 =2
25 Slovan Bratislava 4 2 1 0 12:6 +6 1 1 3 =1
26 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
27 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
28 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
29 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
30 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
31 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
32 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
33 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
34 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
35 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
36 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
37 Appolon Limassol 4 2 0 0 11:6 +5 0 1 3 -1
38 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
39 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
40 Linfield Belfast 3 1 1 0 9:5 +4 0 0 3 -1
41 Steaua Bucureşti 4 3 0 0 9:2 +7 0 2 2 -1
42 BATE Borisov 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
43 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
44 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
45 Spartak Moskva 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
46 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
48 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
49 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
50 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
51 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
52 Glasgow Rangers 5 2 2 0 10:4 +6 0 2 3 -1
53 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
54 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
55 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
56 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
57 Standard Liege 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
58 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
59 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
60 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
61 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
63 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
64 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
65 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
66 Young Boys Bern 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
67 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
68 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
70 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
71 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
72 Guimaraes 4 2 1 0 5:2 +3 0 3 1 -1
73 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
74 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
75 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
76 CSKA Moskva 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
77 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
78 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
79 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
80 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
81 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
82 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
83 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
84 Sporting Lisabon 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
85 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
86 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
87 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
88 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
89 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
90 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
91 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
92 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
93 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
94 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
95 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
96 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
97 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
98 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
99 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
100 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
101 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
102 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
103 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
104 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
105 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
106 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
107 Molde FK 4 1 1 0 6:6 0 0 1 3 -2
108 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
109 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
110 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
111 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
112 Astana FC 4 1 1 0 8:3 +5 0 3 1 -2
113 Oleksandrija FK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
114 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
115 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
116 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
117 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
118 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
119 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
120 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 HNK Rijeka 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
122 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
123 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
124 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
125 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
126 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
127 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
128 Suduva Marijampole 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
129 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
130 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
131 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
132 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
133 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
134 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
135 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
136 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
137 Feyenoord 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
138 Bnei Yehuda 2 0 1 0 4:5 -1 0 0 2 -1
139 Caramba 3 0 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
140 Rennes 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
141 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
142 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
143 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
144 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
145 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
146 PAOK Saloniki 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
147 Rosenborg Trondheim 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
148 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
149 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
150 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
151 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Zorya Luhansk 3 1 1 0 7:5 +2 0 1 2 -1
153 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
154 Istanbul Büyüksehir 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
155 Ararat-Armenia 3 2 0 0 8:3 +5 0 1 2 -1
156 Besiktas 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
157 AIK Stockholm 2 1 0 0 7:3 +4 0 1 1 -1
158 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
159 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
160 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
161 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
162 Trabzonspor 3 1 1 0 10:4 +6 0 1 2 -1
163 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
164 AC Torino 3 1 1 0 9:4 +5 0 1 2 -1
165 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
166 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
167 Strasbourg 3 1 0 0 3:5 -2 0 1 2 -1
168 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
169 Apoel Nikósia 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
170 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
171 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
172 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
173 CFR Cluj 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
174 Athens AEK 2 2 0 0 8:0 +8 0 2 0 +2
175 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
176 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
177 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
178 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
179 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
180 Legia Warszawa 4 1 2 0 2:1 +1 0 4 0 -1
181 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
182 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
183 Lazio Roma 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
184 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
185 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
186 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
187 Malmö FF 5 2 1 0 10:4 +6 0 3 2 -1
188 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
189 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
190 LASK Linz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
192 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
193 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
194 FC Antwerp 2 0 1 0 5:2 +3 0 2 0 =1
195 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
196 FC Porto 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
197 Hapoel Beer Sheva 4 0 3 0 7:6 +1 0 3 1 -1
198 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
199 St. Etienne 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
200 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
201 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
202 Krasnodar FK 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
203 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
204 Lugano AC 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
205 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
206 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
207 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Olimpija Lublaň csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Olimpija Lublaň pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.