k, 2019 december 10. @ 03:57 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Domzale

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.11 Balzan Youths FC 3 : 4 Domzale 5.28 4.38 1.50
1 2019.07.18 Domzale 1 : 0 Balzan Youths FC 1.18 6.58 12.15
2 2019.07.25 Domzale 2 : 2 Malmö FF 3.86 3.27 1.97
2 2019.08.01 Malmö FF 3 : 2 Domzale 1.36 4.75 7.25
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 17
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 21
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 0% (0/4)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (2/4)
2 vagy több gól 0% (0/4)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Rúgott gól/játék 2.25
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.25
Nem kapott gólt 25% (1/4)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 1 1 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 1 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 58.82% (10/17)
Második 41.18% (7/17)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 25% (1/4) 50% (2/4)
Döntetlen 50% (2/4) 25% (1/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
2 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
3 Ararat-Armenia 6 4 0 2 10:6 +4 0 2 4 -1
4 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
5 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
6 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
7 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
8 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
9 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
10 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
11 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
12 FC Antwerp 4 1 2 1 3:3 0 0 3 1 =2
13 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
14 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
15 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
16 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
17 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
18 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
19 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
20 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
21 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
22 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
23 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
24 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
25 Bnei Yehuda 4 1 1 2 4:7 -3 0 1 3 -2
26 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
27 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
28 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
29 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
30 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
31 Legia Warszawa 8 3 4 1 6:1 +5 0 7 1 -1
32 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
33 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
34 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
35 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
36 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
37 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
38 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
39 Linfield Belfast 6 4 1 1 12:9 +3 0 1 5 -1
40 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
41 Steaua Bucureşti 8 4 2 2 10:5 +5 0 5 3 -1
42 Suduva Marijampole 6 4 1 1 16:6 +10 0 1 5 -1
43 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
44 BATE Borisov 4 2 1 1 4:4 0 0 2 2 +1
45 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
46 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
47 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
48 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
49 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
50 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
51 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
52 Strasbourg 6 4 0 2 7:6 +1 0 3 3 -1
53 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
54 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
55 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
56 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
57 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
58 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
59 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
60 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
61 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
62 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
63 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
64 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
65 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
66 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
67 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
68 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
69 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
70 Appolon Limassol 8 5 0 3 14:12 +2 0 1 7 -2
71 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
72 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
74 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
75 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
76 AIK Stockholm 4 1 1 2 4:8 -4 0 2 2 -2
77 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
78 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
79 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
80 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
81 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
82 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
83 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
84 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
85 Molde FK 8 3 3 2 15:8 +7 0 3 5 =1
86 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
87 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
88 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
89 Hapoel Beer Sheva 8 3 3 2 9:10 -1 0 5 3 -2
90 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
91 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
92 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
93 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
94 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 PAOK Saloniki 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
96 Zorya Luhansk 6 3 2 1 9:7 +2 0 3 3 =1
97 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
98 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
99 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
100 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
101 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
102 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
103 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
104 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
105 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
106 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
107 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
108 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
109 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
110 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
111 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
112 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
113 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
114 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
115 Spartak Moskva 4 2 0 2 6:6 0 0 1 3 -2
116 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
117 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
118 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
119 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
120 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
121 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
122 Caramba 6 2 2 2 9:10 -1 0 2 4 +1
123 Athens AEK 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 +1
124 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
125 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
126 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
127 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
128 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
129 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
130 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
131 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
132 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
133 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
134 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
135 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
136 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
137 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
138 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
139 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
140 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
141 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
142 HNK Rijeka 4 2 1 1 6:3 +3 0 3 1 =1
143 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
144 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
145 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
146 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
147 AC Torino 6 3 1 2 16:7 +9 0 1 5 -2
148 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
149 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
150 Maribor Branik NK 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
151 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
152 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
153 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
154 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
155 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
156 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
157 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
158 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
159 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
160 FC Sevilla 5 5 0 0 14:2 +12 15 2 3 +5
161 Celtic Glasgow 7 6 1 0 16:5 +11 13 3 4 +4
162 Sporting Lisabon 5 4 0 1 11:4 +7 12 2 3 +4
163 Espaňol Barcelona 11 8 3 0 30:7 +23 11 3 8 =1
164 Braga 9 7 2 0 21:11 +10 11 2 7 =1
165 Arsenal 5 3 1 1 12:5 +7 10 1 4 -1
166 FC Basel 5 3 1 1 10:4 +6 10 2 3 -1
167 LASK Linz 5 3 1 1 8:4 +4 10 2 3 +2
168 Manchester United 5 3 1 1 6:2 +4 10 3 2 -1
169 Wolverhampton 11 9 1 1 26:9 +17 10 4 7 =1
170 AZ Alkmaar 11 4 7 0 24:6 +18 9 4 7 =1
171 Gent 11 5 5 1 23:14 +9 9 4 7 =1
172 FC Kobenhavn 7 3 3 1 8:5 +3 9 6 1 +1
173 Getafe 5 3 0 2 5:4 +1 9 3 2 +1
174 CFR Cluj 5 3 0 2 4:4 0 9 4 1 -1
175 Frankfurt Eintracht 11 8 0 3 19:10 +9 9 3 8 +1
176 Krasnodar FK 5 3 0 2 7:8 -1 9 2 3 +3
177 AS Roma 5 2 2 1 10:4 +6 8 2 3 +1
178 Glasgow Rangers 13 8 4 1 27:8 +19 8 7 6 =1
179 Wolfsburg 5 2 2 1 8:7 +1 8 2 3 +1
180 Malmö FF 13 8 3 2 30:11 +19 8 5 8 +1
181 Mönchengladbach 5 2 2 1 5:7 -2 8 3 2 +2
182 Apoel Nikósia 5 2 1 2 9:8 +1 7 2 3 +2
183 Young Boys Bern 5 2 1 2 7:6 +1 7 2 3 -1
184 Ludogorets Razgrad 11 5 4 2 25:12 +13 7 4 7 =1
185 Standard Liege 5 2 1 2 6:8 -2 7 2 3 =1
186 FC Porto 5 2 1 2 5:7 -2 7 3 2 +1
187 PSV Eindhoven 9 5 2 2 16:11 +5 7 3 6 -2
188 Istanbul Büyüksehir 5 2 1 2 5:8 -3 7 2 3 -1
189 Dinamo Kiev 5 1 3 1 6:6 0 6 4 1 -1
190 Lazio Roma 5 2 0 3 6:7 -1 6 1 4 +1
191 Ferencvárosi TC 7 2 4 1 8:8 0 6 4 3 =2
192 Feyenoord 9 4 3 2 16:7 +9 5 5 4 =2
193 Partizan Belgrad 11 5 3 3 16:13 +3 5 4 7 =1
194 St. Etienne 5 0 4 1 6:7 -1 4 3 2 =4
195 St. Andrä 5 1 1 3 5:6 -1 4 3 2 -3
196 Slovan Bratislava 11 6 1 4 19:14 +5 4 4 7 -3
197 Garabag-Azersun Agdam 7 2 1 4 11:14 -3 4 1 6 -2
198 Oleksandrija FK 5 0 3 2 5:8 -3 3 3 2 -1
199 Besiktas 5 1 0 4 6:11 -5 3 1 4 +1
200 Dudelange F91 11 5 1 5 17:23 -6 3 3 8 -4
201 Astana FC 11 5 1 5 19:19 0 3 3 8 +1
202 Lugano AC 5 0 2 3 1:4 -3 2 4 1 -1
203 Guimaraes 11 5 3 3 19:8 +11 2 7 4 =2
204 CSKA Moskva 5 0 2 3 2:9 -7 2 4 1 =2
205 Rennes 5 0 1 4 3:8 -5 1 3 2 -4
206 Trabzonspor 9 2 2 5 10:15 -5 1 4 5 -3
207 Rosenborg Trondheim 5 0 0 5 2:10 -8 0 3 2 -5
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sporting Lisabon 3 3 0 0 7:0 +7 9 1 2 +3
2 FC Sevilla 3 3 0 0 6:0 +6 9 2 1 +3
3 Celtic Glasgow 4 4 0 0 9:0 +9 9 2 2 +4
4 Malmö FF 7 6 1 0 23:0 +23 7 1 6 +2
5 Manchester United 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
6 Arsenal 3 2 0 0 8:0 +8 6 0 3 -1
7 CFR Cluj 2 2 0 0 3:0 +3 6 1 1 +2
8 Lazio Roma 3 2 0 0 4:0 +4 6 1 2 +1
9 LASK Linz 2 2 0 0 5:0 +5 6 1 1 +2
10 Krasnodar FK 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 +2
11 FC Basel 2 2 0 0 7:0 +7 6 0 2 +2
12 Glasgow Rangers 6 6 0 0 15:0 +15 6 4 2 +6
13 Standard Liege 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
14 Young Boys Bern 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 -1
15 Feyenoord 5 3 2 0 12:0 +12 5 2 3 =2
16 Braga 5 3 2 0 12:0 +12 5 1 4 =1
17 AZ Alkmaar 6 2 4 0 13:0 +13 5 3 3 =1
18 PSV Eindhoven 4 2 2 0 6:0 +6 4 2 2 =1
19 Espaňol Barcelona 5 4 1 0 17:0 +17 4 1 4 +1
20 Dinamo Kiev 2 1 1 0 2:0 +2 4 2 0 =1
21 Istanbul Büyüksehir 3 1 1 0 2:0 +2 4 2 1 -1
22 FC Porto 2 1 1 0 3:0 +3 4 1 1 =1
23 AS Roma 2 1 1 0 5:0 +5 4 1 1 =1
24 Gent 5 4 1 0 16:0 +16 4 0 5 =1
25 FC Kobenhavn 3 2 1 0 5:0 +5 4 2 1 =1
26 Ludogorets Razgrad 5 3 1 0 14:0 +14 3 2 3 -1
27 Besiktas 3 1 0 0 3:0 +3 3 1 2 +1
28 Apoel Nikósia 2 1 0 0 5:0 +5 3 0 2 +1
29 St. Etienne 3 0 3 0 2:0 +2 3 3 0 =3
30 Wolverhampton 5 4 0 0 9:0 +9 3 3 2 +1
31 Slovan Bratislava 5 4 0 0 9:0 +9 3 2 3 -1
32 Getafe 2 1 0 0 1:0 +1 3 2 0 -1
33 Wolfsburg 2 1 0 0 4:0 +4 3 0 2 -1
34 Frankfurt Eintracht 5 4 0 0 8:0 +8 3 1 4 +1
35 Mönchengladbach 2 1 0 0 2:0 +2 3 0 2 +1
36 Astana FC 6 4 0 0 15:0 +15 3 0 6 +1
37 Ferencvárosi TC 4 1 2 0 6:0 +6 2 1 3 =2
38 Lugano AC 3 0 2 0 0:0 0 2 3 0 -1
39 Guimaraes 6 3 2 0 13:0 +13 2 4 2 =2
40 Oleksandrija FK 3 0 2 0 3:0 +3 2 2 1 -1
41 Rennes 2 0 1 0 1:0 +1 1 2 0 -1
42 St. Andrä 3 0 1 0 1:0 +1 1 2 1 -2
43 Trabzonspor 5 1 1 0 4:0 +4 1 3 2 -2
44 Partizan Belgrad 5 3 1 0 10:0 +10 1 1 4 -1
45 CSKA Moskva 3 0 1 0 1:0 +1 1 3 0 =1
46 Garabag-Azersun Agdam 3 1 1 0 4:0 +4 1 0 3 =1
47 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
48 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
49 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
50 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
52 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
54 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
55 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 HNK Rijeka 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
57 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
59 Suduva Marijampole 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
60 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
61 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
62 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
63 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
65 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
66 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
67 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
68 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
69 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
70 Dudelange F91 6 2 1 0 9:0 +9 0 2 4 -3
71 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
72 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
73 Bnei Yehuda 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
74 Caramba 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
75 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
76 PAOK Saloniki 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
77 Rosenborg Trondheim 3 0 0 0 2:0 +2 0 1 2 -3
78 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
79 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
80 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
81 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
82 Zorya Luhansk 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
83 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Ararat-Armenia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 +1
86 AIK Stockholm 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
87 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
88 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
89 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
90 AC Torino 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
91 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
92 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
93 Strasbourg 3 3 0 0 5:0 +5 0 2 1 +3
94 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
97 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
99 Athens AEK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
100 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
101 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
102 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
103 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
104 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
105 Legia Warszawa 4 2 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
106 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
107 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
108 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
109 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
111 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
114 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
115 FC Antwerp 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
116 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
118 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
119 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
120 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
121 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
122 Hapoel Beer Sheva 4 3 0 0 6:0 +6 0 2 2 -1
123 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
124 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
125 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
129 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
130 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
131 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
132 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
133 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
134 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
135 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
137 Appolon Limassol 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
138 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
139 Linfield Belfast 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
140 Steaua Bucureşti 4 1 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
141 BATE Borisov 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
142 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
144 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
145 Spartak Moskva 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
146 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
147 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
149 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
151 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
153 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
155 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
156 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
157 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
158 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
159 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
161 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
162 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
163 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
164 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
165 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
166 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
167 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
168 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
170 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
172 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
173 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
174 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
175 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
177 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
178 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
179 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
180 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
182 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
183 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
185 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
186 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
187 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
190 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
191 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
192 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
193 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
194 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
195 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
196 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
197 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
198 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
199 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
200 Molde FK 4 2 2 0 11:0 +11 0 2 2 =1
201 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
202 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
203 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
204 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
206 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
207 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Espaňol Barcelona 6 4 2 0 15:5 +10 7 2 4 =1
2 Wolverhampton 6 5 1 0 19:7 +12 7 1 5 =1
3 Braga 4 4 0 0 16:4 +12 6 1 3 +4
4 Getafe 3 2 0 0 5:3 +2 6 1 2 +1
5 Frankfurt Eintracht 6 4 0 0 16:5 +11 6 2 4 +1
6 FC Sevilla 2 2 0 0 8:2 +6 6 0 2 +2
7 Wolfsburg 3 1 2 0 8:3 +5 5 2 1 +1
8 Gent 6 1 4 0 15:6 +9 5 4 2 =1
9 Mönchengladbach 3 1 2 0 8:2 +6 5 3 0 +1
10 FC Kobenhavn 4 1 2 0 5:3 +2 5 4 0 +1
11 Manchester United 3 1 1 0 2:2 0 4 2 1 -1
12 Ludogorets Razgrad 6 2 3 0 13:10 +3 4 2 4 =1
13 Arsenal 2 1 1 0 8:1 +7 4 1 1 =1
14 Apoel Nikósia 3 1 1 0 9:3 +6 4 2 1 +1
15 Ferencvárosi TC 3 1 2 0 9:1 +8 4 3 0 +1
16 LASK Linz 3 1 1 0 4:3 +1 4 1 2 +1
17 AS Roma 3 1 1 0 6:3 +3 4 1 2 +1
18 FC Basel 3 1 1 0 4:3 +1 4 2 1 -1
19 Partizan Belgrad 6 2 2 0 11:8 +3 4 3 3 =1
20 AZ Alkmaar 5 2 3 0 17:3 +14 4 1 4 +1
21 Celtic Glasgow 3 2 1 0 9:3 +6 4 1 2 +1
22 PSV Eindhoven 5 3 0 0 12:9 +3 3 1 4 -2
23 Dudelange F91 5 3 0 0 22:9 +13 3 1 4 -1
24 Istanbul Büyüksehir 2 1 0 0 7:4 +3 3 0 2 +1
25 St. Andrä 2 1 0 0 9:1 +8 3 1 1 -1
26 CFR Cluj 3 1 0 0 2:3 -1 3 3 0 -1
27 FC Porto 3 1 0 0 4:5 -1 3 2 1 +1
28 Krasnodar FK 2 1 0 0 5:5 0 3 1 1 +1
29 Sporting Lisabon 2 1 0 0 5:3 +2 3 1 1 +1
30 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 0 13:8 +5 3 1 3 -2
31 Dinamo Kiev 3 0 2 0 5:5 0 2 2 1 -1
32 Glasgow Rangers 7 2 4 0 13:7 +6 2 3 4 =2
33 Malmö FF 6 2 2 0 14:4 +10 1 4 2 =1
34 St. Etienne 2 0 1 0 6:5 +1 1 0 2 =1
35 Slovan Bratislava 6 2 1 0 15:9 +6 1 2 4 -2
36 Standard Liege 3 0 1 0 3:7 -4 1 1 2 =1
37 Young Boys Bern 2 0 1 0 5:3 +2 1 1 1 =1
38 CSKA Moskva 2 0 1 0 5:5 0 1 1 1 =1
39 Oleksandrija FK 2 0 1 0 6:4 +2 1 1 1 =1
40 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
41 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
42 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
43 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
44 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
45 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
46 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
47 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
48 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 HNK Rijeka 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
50 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
51 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
52 Suduva Marijampole 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
53 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
54 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
55 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
56 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
57 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
58 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
59 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
60 Feyenoord 4 1 1 0 7:4 +3 0 3 1 -2
61 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
62 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
63 Rennes 3 0 0 0 4:6 -2 0 1 2 -3
64 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
65 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
66 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
67 Bnei Yehuda 2 0 1 0 4:5 -1 0 0 2 -1
68 Caramba 3 0 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
69 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
70 PAOK Saloniki 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
71 Rosenborg Trondheim 2 0 0 0 8:2 +6 0 2 0 -2
72 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
73 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
74 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
75 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Zorya Luhansk 3 1 1 0 7:5 +2 0 1 2 -1
77 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
78 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
79 Ararat-Armenia 3 2 0 0 8:3 +5 0 1 2 -1
80 Besiktas 2 0 0 0 7:7 0 0 0 2 -2
81 AIK Stockholm 2 1 0 0 7:3 +4 0 1 1 -1
82 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
83 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
84 Trabzonspor 4 1 1 0 14:7 +7 0 1 3 -2
85 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
86 AC Torino 3 1 1 0 9:4 +5 0 1 2 -1
87 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
88 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
89 Strasbourg 3 1 0 0 3:5 -2 0 1 2 -1
90 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
91 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
92 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
93 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
94 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
95 Athens AEK 2 2 0 0 8:0 +8 0 2 0 +2
96 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
97 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
98 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
99 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
100 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
101 Legia Warszawa 4 1 2 0 2:1 +1 0 4 0 -1
102 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
103 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
104 Lazio Roma 2 0 0 0 5:4 +1 0 0 2 -2
105 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
106 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
107 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
108 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
109 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
110 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
111 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
112 FC Antwerp 2 0 1 0 5:2 +3 0 2 0 =1
113 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
114 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
115 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
116 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
117 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
118 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
119 Hapoel Beer Sheva 4 0 3 0 7:6 +1 0 3 1 -1
120 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
121 Lugano AC 2 0 0 0 2:3 -1 0 1 1 -2
122 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
123 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
124 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
125 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
126 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
127 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
128 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
129 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
130 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
131 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
132 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
133 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
134 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
135 Appolon Limassol 4 2 0 0 11:6 +5 0 1 3 -1
136 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
137 Linfield Belfast 3 1 1 0 9:5 +4 0 0 3 -1
138 Steaua Bucureşti 4 3 0 0 9:2 +7 0 2 2 -1
139 BATE Borisov 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
140 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
141 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
142 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
143 Spartak Moskva 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
144 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
145 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
146 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
147 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
148 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
149 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
150 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
151 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
152 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
153 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
154 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
155 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
156 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
157 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
159 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
160 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
161 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
162 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
163 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
164 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
165 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
166 Guimaraes 5 2 1 0 9:5 +4 0 3 2 -2
167 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
168 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
169 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
170 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
171 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
172 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
173 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
174 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
175 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
176 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
177 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
178 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
179 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
180 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
181 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
182 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
183 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
184 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
185 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
186 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
187 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
188 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
189 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
190 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
191 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
192 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
193 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
194 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
195 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
196 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
197 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
198 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
199 Molde FK 4 1 1 0 6:6 0 0 1 3 -2
200 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
201 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
202 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
203 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
204 Astana FC 5 1 1 0 14:9 +5 0 3 2 -3
205 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
206 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
207 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Domzale csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Domzale pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.