v, 2018 december 16. @ 20:57 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

College Europa

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2018.06.28 College Europa 1 : 1 Pristina 2.87 3.06 2.36
1 2018.07.05 Pristina 5 : 0 College Europa 1.56 3.51 5.84
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 4
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Rúgott gól/játék 0.50
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 3.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 1 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 57.14% (4/7)
Második 42.86% (3/7)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 0% (0/2)
Döntetlen 0% (0/2) 50% (1/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
2 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
3 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
4 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
5 Serif Tiraspol 4 2 0 2 3:5 -2 0 2 2 -1
6 Zorya Luhansk 4 0 3 1 5:6 -1 0 2 2 -1
7 Cork City 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
8 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
9 Pyunik Yerevan 6 3 1 2 6:4 +2 0 4 2 -1
10 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
11 Slovan Bratislava 6 4 0 2 15:10 +5 0 0 6 -1
12 Istanbul Büyüksehir 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
13 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
14 HNK Rijeka 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
15 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
16 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
17 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
18 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
19 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
20 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
21 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
22 Ufa FK 6 1 4 1 6:6 0 0 4 2 =1
23 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
25 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
26 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
27 Hapoel Haifa 4 1 1 2 3:7 -4 0 3 1 -2
28 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
29 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
30 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
31 Dynamo Brest 4 2 1 1 6:8 -2 0 2 2 +1
32 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
33 LASK Linz 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 +1
34 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
35 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
36 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
37 Gent 4 2 1 1 4:3 +1 0 3 1 -1
38 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
39 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
40 Bröndby Kobenhavn 4 2 0 2 8:10 -2 0 1 3 -2
41 Spartak Zlatibor Voda 6 2 1 3 7:7 0 0 4 2 -3
42 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
43 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
44 Trenčín 8 4 3 1 14:7 +7 0 5 3 -1
45 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
46 Zrinjski Mostar 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
47 Vitesse Arnheim 4 1 1 2 5:5 0 0 2 2 -2
48 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
49 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
50 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
51 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
52 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
53 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
54 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
55 Olomouc 4 2 0 2 4:5 -1 0 2 2 -2
56 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
57 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
58 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
59 HJK Helsinki 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
60 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
61 FC Basel 4 3 0 1 5:3 +2 0 3 1 -1
62 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
63 CFR Cluj 4 2 0 2 9:5 +4 0 2 2 -2
64 Universitatea Craiova 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
65 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
66 Molde FK 8 5 1 2 17:7 +10 0 2 6 +1
67 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
68 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
69 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
70 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
71 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
72 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
73 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
74 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
75 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
76 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
77 Atalanta Bergamo 6 3 3 0 17:4 +13 0 3 3 =2
78 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
79 Partizan Belgrad 8 5 2 1 14:8 +6 0 3 5 -1
80 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
81 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
82 Lech Poznan 6 1 2 3 8:10 -2 0 3 3 -2
83 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
84 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
85 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
86 Spartaks Jurmala 4 2 1 1 9:1 +8 0 2 2 =1
87 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
88 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
89 Shkendija 79 Tetovo 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
90 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
91 CSKA Sofia 6 3 0 3 9:6 +3 0 2 4 -2
92 Legia Warszawa 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 =1
93 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
94 Dynamo Minsk 6 4 0 2 14:8 +6 0 1 5 -1
95 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
96 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
97 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
98 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
99 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
100 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
101 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 11:5 +6 0 2 4 +1
102 Torpedo Kutaisi 6 3 0 3 12:9 +3 0 2 4 -3
103 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
104 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
105 Braga 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
106 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
107 Luzern 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
108 Midtjylland FC 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
109 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
110 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
111 Burnley 6 0 5 1 7:9 -2 0 4 2 =1
112 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
113 Apoel Nikósia 6 3 1 2 11:6 +5 0 3 3 -1
114 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
115 Valur Reykjavík 4 2 0 2 5:3 +2 0 2 2 +1
116 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
117 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
118 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
119 Progres Niedercom 6 2 1 3 7:6 +1 0 4 2 =1
120 Olimpija Lublaň 6 3 2 1 14:6 +8 0 3 3 =1
121 Jagiellonia Bialystok 4 1 1 2 6:8 -2 0 2 2 -2
122 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
123 Žalgiris Vilnius 6 2 2 2 5:9 -4 0 4 2 -2
124 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
125 Llansantffraid 4 1 1 2 4:7 -3 0 2 2 -2
126 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
127 Illichivets Mariupol 4 0 2 2 5:8 -3 0 1 3 -2
128 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
129 Hajduk Split 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
130 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
131 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
132 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
133 Kairat Almaty 6 3 0 3 14:7 +7 0 2 4 -3
134 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
135 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
136 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
137 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
138 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
139 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
140 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
141 Sturm Graz 2 0 0 2 0:7 -7 0 1 1 -2
142 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
143 Hibernian 6 3 2 1 16:11 +5 0 2 4 -1
144 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
145 Nordsjalland FC 6 4 0 2 8:6 +2 0 3 3 -2
146 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
147 Feyenoord 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
148 Kukesi KS 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 +1
149 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
150 Maccabi Tel Aviv 8 4 3 1 11:8 +3 0 4 4 +1
151 Alashkert FC 4 1 1 2 1:7 -6 0 3 1 -2
152 Maribor Branik NK 6 3 2 1 6:3 +3 0 5 1 =1
153 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
154 Suduva Marijampole 4 1 2 1 2:4 -2 0 3 1 -1
155 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
156 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
157 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
158 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
159 Frankfurt Eintracht 6 6 0 0 17:5 +12 18 1 5 +6
160 Austria Salzburg 6 6 0 0 17:6 +11 18 1 5 +6
161 Arsenal 6 5 1 0 12:2 +10 16 3 3 +2
162 Chelsea 6 5 1 0 12:3 +9 16 3 3 =1
163 Dinamo Zagreb 6 4 2 0 11:3 +8 14 3 3 =2
164 Sporting Lisabon 6 4 1 1 13:3 +10 13 3 3 +2
165 Leverkusen 6 4 1 1 16:9 +7 13 2 4 +1
166 FC Sevilla 12 10 0 2 35:7 +28 12 3 9 +1
167 Krasnodar FK 6 4 0 2 8:8 0 12 1 5 -1
168 Betis Sevilla 6 3 3 0 7:2 +5 12 4 2 =1
169 Genk 12 9 2 1 36:14 +22 11 3 9 +1
170 Dinamo Kiev 6 3 2 1 10:7 +3 11 2 4 -1
171 Zenit St.Petersburg 10 5 2 3 14:12 +2 11 5 5 -1
172 Villarreal 6 2 4 0 12:5 +7 10 3 3 +1
173 Olympiakos Piraeus 10 6 2 2 22:9 +13 10 4 6 +1
174 Ac Milan 6 3 1 2 12:9 +3 10 2 4 -1
175 Rapid Wien 10 5 1 4 15:14 +1 10 3 7 +2
176 Fc Zürich 6 3 1 2 7:6 +1 10 4 2 =1
177 Slavia Praha 6 3 1 2 4:3 +1 10 6 0 +1
178 Standard Liege 6 3 1 2 7:9 -2 10 2 4 =1
179 Malmö FF 8 3 4 1 11:8 +3 9 6 2 +1
180 BATE Borisov 6 3 0 3 9:9 0 9 3 3 +2
181 Rennes 6 3 0 3 7:8 -1 9 3 3 +2
182 Lazio Roma 6 3 0 3 9:11 -2 9 1 5 -2
183 Celtic Glasgow 8 4 1 3 10:9 +1 9 4 4 -1
184 Astana FC 8 3 2 3 8:8 0 8 6 2 -2
185 Fenerbahce 6 2 2 2 7:7 0 8 4 2 -1
186 Leipzig 12 5 4 3 21:13 +8 7 6 6 =1
187 Appolon Limassol 14 7 1 6 24:17 +7 7 6 8 +2
188 Bordeaux 12 7 2 3 16:9 +7 7 7 5 +2
189 Besiktas 12 6 2 4 23:14 +9 7 6 6 -1
190 Fc Fehérvár 6 2 1 3 5:7 -2 7 5 1 =1
191 Trnava 8 3 2 3 7:8 -1 7 6 2 +1
192 Glasgow Rangers 14 5 7 2 17:11 +6 6 10 4 -1
193 Jablonec 6 1 2 3 6:8 -2 5 3 3 +1
194 FC Kobenhavn 14 6 5 3 17:9 +8 5 10 4 -2
195 Spartak Moskva 6 1 2 3 8:12 -4 5 3 3 -2
196 Sparta Sarpsborg 14 6 3 5 22:19 +3 5 6 8 -2
197 Larnaca AEK 12 5 4 3 21:13 +8 5 6 6 -1
198 Ludogorets Razgrad 10 3 5 2 12:8 +4 4 8 2 =4
199 Anderlecht 6 0 3 3 2:7 -5 3 5 1 =2
200 PAOK Saloniki 6 1 0 5 5:12 -7 3 3 3 -4
201 Vorskla Poltava 6 1 0 5 4:13 -9 3 2 4 -3
202 Garabag-Azersun Agdam 8 2 0 6 5:14 -9 3 5 3 -2
203 Ol. Marseille 6 0 1 5 6:16 -10 1 0 6 -4
204 Akhisar Belediye Genclik Spor 6 0 1 5 4:14 -10 1 2 4 =1
205 Rosenborg Trondheim 10 4 1 5 14:15 -1 1 5 5 =1
206 Dudelange F91 12 4 3 5 15:23 -8 1 5 7 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Austria Salzburg 3 3 0 0 7:0 +7 9 1 2 +3
2 Frankfurt Eintracht 3 3 0 0 10:0 +10 9 1 2 +3
3 FC Sevilla 6 6 0 0 22:0 +22 9 1 5 +6
4 Chelsea 3 3 0 0 8:0 +8 9 1 2 +3
5 Zenit St.Petersburg 5 5 0 0 11:0 +11 9 2 3 +5
6 Standard Liege 3 3 0 0 5:0 +5 9 1 2 +3
7 Krasnodar FK 3 3 0 0 6:0 +6 9 0 3 +3
8 Olympiakos Piraeus 5 4 1 0 15:0 +15 7 1 4 +2
9 Arsenal 3 2 1 0 5:0 +5 7 2 1 +1
10 Dinamo Zagreb 3 2 1 0 7:0 +7 7 1 2 =1
11 Fenerbahce 3 2 1 0 4:0 +4 7 3 0 =1
12 Genk 6 5 1 0 19:0 +19 7 3 3 +1
13 Slavia Praha 3 2 1 0 3:0 +3 7 3 0 +1
14 Leverkusen 3 2 1 0 6:0 +6 7 2 1 =1
15 Villarreal 3 2 1 0 9:0 +9 7 1 2 +2
16 Rapid Wien 5 4 1 0 10:0 +10 7 3 2 +1
17 Betis Sevilla 3 2 1 0 5:0 +5 7 2 1 +1
18 Astana FC 4 3 0 0 5:0 +5 6 3 1 -1
19 Lazio Roma 3 2 0 0 5:0 +5 6 0 3 -1
20 Fc Zürich 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 -1
21 Ac Milan 3 2 0 0 9:0 +9 6 0 3 +1
22 Rennes 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 +1
23 Celtic Glasgow 4 3 0 0 7:0 +7 6 1 3 -1
24 Trnava 4 2 1 0 4:0 +4 6 3 1 +1
25 Sporting Lisabon 3 2 0 0 5:0 +5 6 2 1 +1
26 Malmö FF 4 1 3 0 7:0 +7 5 2 2 =2
27 Glasgow Rangers 7 4 3 0 10:0 +10 5 5 2 =2
28 Leipzig 6 4 1 0 15:0 +15 4 2 4 =1
29 Spartak Moskva 3 1 1 0 8:0 +8 4 0 3 -1
30 Appolon Limassol 7 5 1 0 16:0 +16 4 3 4 +1
31 Dinamo Kiev 3 1 1 0 5:0 +5 4 1 2 -1
32 Sparta Sarpsborg 7 4 2 0 13:0 +13 4 4 3 -1
33 Bordeaux 6 4 1 0 10:0 +10 4 3 3 +1
34 Fc Fehérvár 3 1 1 0 3:0 +3 4 2 1 =1
35 BATE Borisov 3 1 0 0 3:0 +3 3 2 1 +1
36 Besiktas 6 4 0 0 15:0 +15 3 2 4 -2
37 Ludogorets Razgrad 5 2 2 0 8:0 +8 2 3 2 =2
38 Anderlecht 3 0 2 0 2:0 +2 2 2 1 =2
39 Jablonec 3 0 2 0 3:0 +3 2 2 1 -1
40 Larnaca AEK 6 3 1 0 14:0 +14 1 2 4 -1
41 Dudelange F91 6 2 2 0 6:0 +6 1 4 2 =1
42 Akhisar Belediye Genclik Spor 3 0 1 0 2:0 +2 1 2 1 =1
43 FC Kobenhavn 7 2 3 0 10:0 +10 1 5 2 -2
44 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
45 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
46 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
47 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
49 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
50 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
52 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
53 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Feyenoord 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
55 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
56 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
58 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
59 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 FC Basel 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
61 Olimpija Lublaň 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
62 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
64 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
65 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Gent 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
67 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
68 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
69 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
70 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
71 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
73 Rosenborg Trondheim 5 2 0 0 9:0 +9 0 1 4 -3
74 Torpedo Kutaisi 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
75 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
76 Luzern 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 HNK Rijeka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Kairat Almaty 3 2 0 0 10:0 +10 0 1 2 -1
79 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
80 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
81 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
82 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
83 Partizan Belgrad 4 3 1 0 8:0 +8 0 2 2 =1
84 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Lech Poznan 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
86 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
87 Maribor Branik NK 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
88 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
89 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
90 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Progres Niedercom 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
92 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
93 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 0 4:0 +4 0 1 3 -3
95 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
96 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
97 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
98 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
99 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
100 Zorya Luhansk 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
101 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
102 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
103 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
104 Midtjylland FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
105 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
106 Ol. Marseille 3 0 0 0 3:0 +3 0 0 3 -3
107 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
108 Apoel Nikósia 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
109 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
110 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
111 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
112 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
113 PAOK Saloniki 3 0 0 0 1:0 +1 0 2 1 -3
114 Dynamo Brest 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
115 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
116 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
117 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
118 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
119 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
121 Vorskla Poltava 3 0 0 0 1:0 +1 0 1 2 -3
122 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
126 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
127 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Atalanta Bergamo 3 1 2 0 4:0 +4 0 2 1 =1
129 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
131 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
132 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
133 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Olomouc 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
136 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 HJK Helsinki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
139 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
141 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
142 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
143 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
144 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
145 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
146 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
147 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
149 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
150 Trenčín 4 2 2 0 10:0 +10 0 2 2 =1
151 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
152 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
153 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Braga 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
155 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
156 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
157 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
158 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
159 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
160 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
161 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
162 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
164 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
165 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
166 Kukesi KS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
167 Maccabi Tel Aviv 4 4 0 0 7:0 +7 0 2 2 +4
168 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
169 Suduva Marijampole 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
170 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
171 CFR Cluj 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
172 Universitatea Craiova 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
173 Molde FK 4 4 0 0 13:0 +13 0 0 4 +4
174 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
175 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
176 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
177 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
178 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
179 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
181 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
182 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
183 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
184 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
185 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
186 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
187 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
188 Burnley 3 0 3 0 5:0 +5 0 2 1 =3
189 Valur Reykjavík 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
190 Ufa FK 3 1 2 0 3:0 +3 0 2 1 =1
191 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
192 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
193 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
194 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 LASK Linz 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
196 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
197 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
199 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
200 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
201 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
202 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
203 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Serif Tiraspol 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
205 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Austria Salzburg 3 3 0 0 11:5 +6 9 0 3 +3
2 Frankfurt Eintracht 3 3 0 0 8:4 +4 9 0 3 +3
3 Arsenal 3 3 0 0 9:0 +9 9 1 2 +3
4 Dinamo Zagreb 3 2 1 0 6:1 +5 7 2 1 =1
5 Chelsea 3 2 1 0 5:2 +3 7 2 1 =1
6 Dinamo Kiev 3 2 1 0 9:3 +6 7 1 2 +2
7 Sporting Lisabon 3 2 1 0 9:2 +7 7 1 2 +1
8 BATE Borisov 3 2 0 0 11:4 +7 6 1 2 +1
9 Leverkusen 3 2 0 0 13:6 +7 6 0 3 +1
10 Betis Sevilla 3 1 2 0 3:1 +2 5 2 1 =1
11 Malmö FF 4 2 1 0 9:3 +6 4 4 0 +1
12 Larnaca AEK 6 2 3 0 14:6 +8 4 4 2 +1
13 Fc Zürich 3 1 1 0 6:2 +4 4 3 0 =1
14 Ac Milan 3 1 1 0 8:4 +4 4 2 1 -1
15 Besiktas 6 2 2 0 14:8 +6 4 4 2 +1
16 FC Kobenhavn 7 4 2 0 12:3 +9 4 5 2 -1
17 Genk 6 4 1 0 20:11 +9 4 0 6 =1
18 Leipzig 6 1 3 0 13:6 +7 3 4 2 -2
19 Lazio Roma 3 1 0 0 8:7 +1 3 1 2 -1
20 Olympiakos Piraeus 5 2 1 0 10:6 +4 3 3 2 -1
21 FC Sevilla 6 4 0 0 14:6 +8 3 2 4 -1
22 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 0 11:4 +7 3 4 0 -1
23 PAOK Saloniki 3 1 0 0 10:6 +4 3 1 2 -2
24 Vorskla Poltava 3 1 0 0 9:7 +2 3 1 2 -1
25 Appolon Limassol 7 2 0 0 14:11 +3 3 3 4 +1
26 Rennes 3 1 0 0 5:5 0 3 2 1 +1
27 Slavia Praha 3 1 0 0 1:3 -2 3 3 0 -1
28 Celtic Glasgow 4 1 1 0 6:6 0 3 3 1 +1
29 Villarreal 3 0 3 0 5:3 +2 3 2 1 =3
30 Rapid Wien 5 1 0 0 6:13 -7 3 0 5 +1
31 Jablonec 3 1 0 0 7:4 +3 3 1 2 +1
32 Bordeaux 6 3 1 0 11:4 +7 3 4 2 +1
33 Krasnodar FK 3 1 0 0 5:5 0 3 1 2 -2
34 Fc Fehérvár 3 1 0 0 6:3 +3 3 3 0 -1
35 Astana FC 4 0 2 0 5:6 -1 2 3 1 -1
36 Ludogorets Razgrad 5 1 3 0 8:4 +4 2 5 0 =2
37 Zenit St.Petersburg 5 0 2 0 5:10 -5 2 3 2 -1
38 Rosenborg Trondheim 5 2 1 0 15:5 +10 1 4 1 =1
39 Spartak Moskva 3 0 1 0 8:4 +4 1 3 0 -1
40 Ol. Marseille 3 0 1 0 11:8 +3 1 0 3 -2
41 Anderlecht 3 0 1 0 4:3 +1 1 3 0 =1
42 Glasgow Rangers 7 1 4 0 10:8 +2 1 5 2 -2
43 Fenerbahce 3 0 1 0 3:7 -4 1 1 2 -1
44 Standard Liege 3 0 1 0 4:7 -3 1 1 2 =1
45 Trnava 4 1 1 0 6:5 +1 1 3 1 =1
46 Sparta Sarpsborg 7 2 1 0 16:12 +4 1 2 5 -1
47 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
48 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
49 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
50 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
51 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
52 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
53 Sturm Graz 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
54 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
55 Hibernian 3 1 1 0 10:8 +2 0 1 2 -1
56 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
57 Feyenoord 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
58 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
59 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
60 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
61 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
62 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
63 FC Basel 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
64 Olimpija Lublaň 3 1 2 0 9:3 +6 0 2 1 =1
65 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
66 Llansantffraid 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
67 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
68 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
69 Gent 2 1 0 0 2:2 0 0 2 0 -1
70 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
71 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
72 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
73 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
74 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
75 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
76 Torpedo Kutaisi 3 1 0 0 7:6 +1 0 1 2 -2
77 Pyunik Yerevan 3 1 0 0 4:4 0 0 1 2 -2
78 Luzern 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
79 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
80 Kairat Almaty 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
81 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
82 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
83 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
84 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
85 Partizan Belgrad 4 2 1 0 9:5 +4 0 1 3 -1
86 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
87 Lech Poznan 3 0 1 0 5:5 0 0 2 1 -1
88 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
89 Dudelange F91 6 2 1 0 15:17 -2 0 1 5 -3
90 Akhisar Belediye Genclik Spor 3 0 0 0 6:10 -4 0 0 3 -3
91 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
92 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
93 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
94 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
95 Progres Niedercom 3 1 0 0 6:3 +3 0 2 1 -2
96 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
97 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
98 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
99 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
100 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
101 Spartak Zlatibor Voda 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
102 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
103 Zorya Luhansk 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
104 Vitesse Arnheim 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
105 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
106 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
107 Midtjylland FC 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
108 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
109 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
110 Apoel Nikósia 3 0 1 0 3:5 -2 0 2 1 -1
111 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
112 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
113 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
114 Hapoel Haifa 2 1 0 0 6:2 +4 0 2 0 -1
115 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
116 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
117 Spartaks Jurmala 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
118 Alashkert FC 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
119 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
120 Legia Warszawa 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
121 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
122 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
123 Cork City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
124 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
125 Slovan Bratislava 3 1 0 0 7:8 -1 0 0 3 -2
126 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
127 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
128 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 14:2 +12 0 1 2 =1
129 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
130 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
131 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
132 Nordsjalland FC 3 2 0 0 7:3 +4 0 2 1 -1
133 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
134 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
135 Olomouc 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
136 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
137 HJK Helsinki 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
138 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
139 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
140 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
141 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
142 Jagiellonia Bialystok 2 0 1 0 6:7 -1 0 0 2 -1
143 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 9:3 +6 0 2 1 -1
144 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
145 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 -1
146 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
147 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
148 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 9:5 +4 0 1 1 -1
149 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
150 Trenčín 4 2 1 0 7:4 +3 0 3 1 -1
151 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
152 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 5:3 +2 0 2 1 -1
153 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
154 Braga 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
155 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
156 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
157 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
158 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
159 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
160 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
161 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
162 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
164 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
165 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
166 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
167 Maccabi Tel Aviv 4 0 3 0 6:6 0 0 2 2 -1
168 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
169 Suduva Marijampole 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
170 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
171 CFR Cluj 2 1 0 0 5:2 +3 0 2 0 -1
172 Universitatea Craiova 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
173 Molde FK 4 1 1 0 6:5 +1 0 2 2 -1
174 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
175 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
176 Hajduk Split 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
177 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
178 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
179 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
180 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
181 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
182 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
183 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
184 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
185 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
186 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
187 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
188 Burnley 3 0 2 0 4:4 0 0 2 1 -1
189 Valur Reykjavík 2 0 0 0 1:2 -1 0 2 0 -2
190 Ufa FK 3 0 2 0 5:4 +1 0 2 1 -1
191 Hapoel Beer Sheva 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
192 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
193 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
194 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
195 LASK Linz 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
196 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
197 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
198 CSKA Sofia 3 1 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
199 Dynamo Minsk 3 2 0 0 8:5 +3 0 1 2 -1
200 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
201 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
202 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
203 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
204 Serif Tiraspol 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
205 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
206 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) College Europa csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted College Europa pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.