szo, 2020 február 22. @ 07:00 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Traku FK

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.11 Traku FK 1 : 1 Klakksvik KI 1.72 3.64 4.47
1 2019.07.16 Klakksvik KI 0 : 0 Traku FK 2.18 3.23 3.23
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 10
Teljes Teljesitmény grafikon 14
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Rúgott gól/játék 0.50
Kapott gól/játék 0.50
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 50% (1/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 0% (0/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 0 1 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 1 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/2)
Második 100% (2/2)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 100% (2/2) 100% (2/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
2 Suduva Marijampole 6 4 1 1 16:6 +10 0 1 5 -1
3 BATE Borisov 4 2 1 1 4:4 0 0 2 2 +1
4 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
5 Shahtior Donetsk 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
6 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
7 Maribor Branik NK 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
8 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
9 Olympiakos Piraeus 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
10 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
11 Zorya Luhansk 6 3 2 1 9:7 +2 0 3 3 =1
12 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
13 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
14 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
15 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
16 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
17 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
19 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
20 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
21 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
22 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
23 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
24 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
25 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
26 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
27 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
28 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
29 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
30 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
31 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
32 AIK Stockholm 4 1 1 2 4:8 -4 0 2 2 -2
33 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
34 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
35 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
36 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
37 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
38 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
39 Caramba 6 2 2 2 9:10 -1 0 2 4 +1
40 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
41 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
42 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
43 PAOK Saloniki 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
44 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
45 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
46 Molde FK 8 3 3 2 15:8 +7 0 3 5 =1
47 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
48 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
49 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
50 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
51 Inter Milan 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
52 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
53 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
54 Leverkusen 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
55 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
56 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
57 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
58 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
59 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
60 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
61 Austria Salzburg 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
62 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
63 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
64 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
65 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
66 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
67 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
68 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
69 Ajax Amsterdam 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
70 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
71 Bnei Yehuda 4 1 1 2 4:7 -3 0 1 3 -2
72 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
73 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
74 Athens AEK 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 +1
75 Spartak Moskva 4 2 0 2 6:6 0 0 1 3 -2
76 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
77 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
78 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
79 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
80 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
81 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
82 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
83 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
84 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
85 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
86 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
87 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
88 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
89 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
90 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
91 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
92 Ararat-Armenia 6 4 0 2 10:6 +4 0 2 4 -1
93 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
94 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
95 Linfield Belfast 6 4 1 1 12:9 +3 0 1 5 -1
96 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
97 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
98 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
99 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
100 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
101 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
102 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
103 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
104 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
105 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
106 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
107 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
108 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
109 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
110 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
111 Strasbourg 6 4 0 2 7:6 +1 0 3 3 -1
112 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
113 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
114 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
115 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
116 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
117 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
118 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
119 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
120 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
121 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
122 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
123 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
124 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
125 FC Antwerp 4 1 2 1 3:3 0 0 3 1 =2
126 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
127 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
128 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
129 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
130 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
131 Benfica Lisabon 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
133 Hapoel Beer Sheva 8 3 3 2 9:10 -1 0 5 3 -2
134 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
135 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
136 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
137 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
138 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
139 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
140 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
141 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
142 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
143 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
144 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
145 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
146 Legia Warszawa 8 3 4 1 6:1 +5 0 7 1 -1
147 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
148 Appolon Limassol 8 5 0 3 14:12 +2 0 1 7 -2
149 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
150 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
151 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
153 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
154 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
155 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
156 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
157 Club Brugge 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
158 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
159 Steaua Bucureşti 8 4 2 2 10:5 +5 0 5 3 -1
160 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
161 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
162 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
163 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
164 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
165 AC Torino 6 3 1 2 16:7 +9 0 1 5 -2
166 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
167 HNK Rijeka 4 2 1 1 6:3 +3 0 3 1 =1
168 FC Sevilla 7 5 1 1 15:4 +11 15 4 3 =1
169 Braga 11 8 2 1 27:16 +11 14 2 9 -1
170 FC Basel 7 5 1 1 15:4 +11 13 3 4 +2
171 Manchester United 7 4 2 1 11:3 +8 13 4 3 =1
172 LASK Linz 7 4 2 1 12:5 +7 13 3 4 =1
173 Wolverhampton 13 11 1 1 34:9 +25 13 4 9 +2
174 Celtic Glasgow 9 6 2 1 17:8 +9 13 5 4 =1
175 Gent 13 6 5 2 25:16 +9 12 5 8 -1
176 Sporting Lisabon 7 5 0 2 14:8 +6 12 2 5 +1
177 Getafe 7 5 0 2 10:4 +6 12 4 3 +3
178 CFR Cluj 7 4 1 2 7:5 +2 12 6 1 =1
179 Espaňol Barcelona 13 8 3 2 30:12 +18 11 4 9 -2
180 Arsenal 7 4 2 1 15:7 +8 11 2 5 +1
181 Wolfsburg 7 4 2 1 11:8 +3 11 3 4 +3
182 Malmö FF 15 9 3 3 32:13 +19 11 6 9 -1
183 Apoel Nikósia 7 3 1 3 10:11 -1 10 3 4 -1
184 FC Porto 7 3 1 3 9:11 -2 10 3 4 -1
185 Istanbul Büyüksehir 7 3 1 3 8:12 -4 10 2 5 -1
186 AZ Alkmaar 13 4 8 1 25:11 +14 9 5 8 =1
187 AS Roma 7 3 3 1 13:6 +7 9 3 4 +1
188 Glasgow Rangers 15 9 5 1 31:11 +20 9 8 7 +1
189 FC Kobenhavn 9 3 4 2 9:7 +2 9 8 1 =1
190 Frankfurt Eintracht 13 9 0 4 25:14 +11 9 3 10 +1
191 Krasnodar FK 6 3 0 3 7:11 -4 9 2 4 -1
192 Young Boys Bern 6 2 2 2 8:7 +1 8 3 3 =1
193 Ludogorets Razgrad 13 5 5 3 26:15 +11 8 6 7 -1
194 Partizan Belgrad 12 6 3 3 20:14 +6 8 4 8 +1
195 Standard Liege 6 2 2 2 8:10 -2 8 2 4 =2
196 PSV Eindhoven 10 5 3 2 17:12 +5 8 4 6 =1
197 Mönchengladbach 6 2 2 2 6:9 -3 8 3 3 -1
198 Dinamo Kiev 6 1 4 1 7:7 0 7 5 1 =1
199 Ferencvárosi TC 8 2 5 1 9:9 0 7 5 3 =3
200 Lazio Roma 6 2 0 4 6:9 -3 6 2 4 -1
201 St. Andrä 6 1 2 3 7:8 -1 5 3 3 =1
202 Feyenoord 10 4 3 3 18:10 +8 5 5 5 -1
203 Garabag-Azersun Agdam 8 2 2 4 12:15 -3 5 2 6 =1
204 Guimaraes 12 6 3 3 22:10 +12 5 7 5 +1
205 CSKA Moskva 6 1 2 3 3:9 -6 5 5 1 +1
206 St. Etienne 6 0 4 2 6:8 -2 4 4 2 -1
207 Slovan Bratislava 12 6 1 5 21:18 +3 4 4 8 -4
208 Rennes 6 1 1 4 5:8 -3 4 4 2 +1
209 Dudelange F91 12 5 2 5 18:24 -6 4 4 8 =1
210 Lugano AC 6 0 3 3 2:5 -3 3 5 1 =1
211 Oleksandrija FK 6 0 3 3 6:10 -4 3 3 3 -2
212 Besiktas 6 1 0 5 6:15 -9 3 1 5 -1
213 Astana FC 12 5 1 6 20:23 -3 3 3 9 -1
214 Rosenborg Trondheim 6 0 1 5 3:11 -8 1 4 2 =1
215 Trabzonspor 10 2 2 6 10:17 -7 1 5 5 -4
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 LASK Linz 3 3 0 0 8:0 +8 9 1 2 +3
2 Sporting Lisabon 4 4 0 0 10:0 +10 9 1 3 +4
3 CFR Cluj 4 3 1 0 6:0 +6 9 3 1 =1
4 FC Basel 3 3 0 0 9:0 +9 9 1 2 +3
5 Celtic Glasgow 4 4 0 0 9:0 +9 9 2 2 +4
6 Manchester United 3 3 0 0 8:0 +8 9 1 2 +3
7 FC Sevilla 3 3 0 0 6:0 +6 9 2 1 +3
8 Malmö FF 7 6 1 0 23:0 +23 7 1 6 +2
9 Glasgow Rangers 8 7 1 0 19:0 +19 7 5 3 +1
10 Standard Liege 3 2 1 0 6:0 +6 7 1 2 =1
11 FC Porto 3 2 1 0 6:0 +6 7 1 2 +1
12 Gent 6 5 1 0 18:0 +18 7 0 6 +1
13 Wolverhampton 7 6 0 0 17:0 +17 6 3 4 +3
14 Krasnodar FK 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 +2
15 Lazio Roma 3 2 0 0 4:0 +4 6 1 2 +1
16 Wolfsburg 4 3 0 0 7:0 +7 6 1 3 +2
17 Young Boys Bern 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 -1
18 Getafe 4 3 0 0 6:0 +6 6 3 1 +2
19 Arsenal 3 2 0 0 8:0 +8 6 0 3 -1
20 Apoel Nikósia 4 2 0 0 6:0 +6 6 1 3 -1
21 Dinamo Kiev 3 1 2 0 3:0 +3 5 3 0 =2
22 AZ Alkmaar 7 2 5 0 14:0 +14 5 4 3 =2
23 Braga 5 3 2 0 12:0 +12 5 1 4 =1
24 AS Roma 4 2 2 0 8:0 +8 5 2 2 +1
25 PSV Eindhoven 5 2 3 0 7:0 +7 5 3 2 =2
26 Feyenoord 5 3 2 0 12:0 +12 5 2 3 =2
27 Espaňol Barcelona 6 4 1 0 17:0 +17 4 2 4 -1
28 Istanbul Büyüksehir 3 1 1 0 2:0 +2 4 2 1 -1
29 Rennes 3 1 1 0 3:0 +3 4 3 0 +1
30 Partizan Belgrad 6 4 1 0 14:0 +14 4 1 5 +1
31 Ludogorets Razgrad 7 3 2 0 15:0 +15 4 4 3 -1
32 FC Kobenhavn 5 2 2 0 6:0 +6 4 4 1 =1
33 Mönchengladbach 3 1 0 0 3:0 +3 3 0 3 -1
34 Besiktas 3 1 0 0 3:0 +3 3 1 2 +1
35 Astana FC 6 4 0 0 15:0 +15 3 0 6 +1
36 Slovan Bratislava 6 4 0 0 11:0 +11 3 2 4 -2
37 St. Etienne 3 0 3 0 2:0 +2 3 3 0 =3
38 Frankfurt Eintracht 7 5 0 0 14:0 +14 3 1 6 +1
39 Ferencvárosi TC 4 1 2 0 6:0 +6 2 1 3 =2
40 Lugano AC 3 0 2 0 0:0 0 2 3 0 -1
41 Guimaraes 6 3 2 0 13:0 +13 2 4 2 =2
42 Oleksandrija FK 3 0 2 0 3:0 +3 2 2 1 -1
43 Garabag-Azersun Agdam 4 1 2 0 5:0 +5 2 1 3 =2
44 St. Andrä 3 0 1 0 1:0 +1 1 2 1 -2
45 CSKA Moskva 3 0 1 0 1:0 +1 1 3 0 =1
46 Trabzonspor 5 1 1 0 4:0 +4 1 3 2 -2
47 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
48 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
49 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
50 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
51 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
52 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
54 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
55 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
56 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
57 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
59 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
60 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
62 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
63 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
66 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Steaua Bucureşti 4 1 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
68 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
69 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
70 AC Torino 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
71 HNK Rijeka 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
72 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
73 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
74 Bnei Yehuda 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
75 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
78 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
79 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
80 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
81 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
82 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
83 Inter Milan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Leverkusen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
85 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
86 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Appolon Limassol 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
88 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
89 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
90 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
91 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
92 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
93 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
94 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
96 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
99 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
102 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 BATE Borisov 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
104 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
105 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
106 Spartak Moskva 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
107 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
108 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
110 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
111 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
112 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
114 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
115 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
116 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
118 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
119 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
120 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
123 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
124 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
125 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
126 Hapoel Beer Sheva 4 3 0 0 6:0 +6 0 2 2 -1
127 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
128 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
130 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
131 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
132 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 Strasbourg 3 3 0 0 5:0 +5 0 2 1 +3
134 Olympiakos Piraeus 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
136 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
138 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
139 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
140 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
141 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Club Brugge 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
143 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
144 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
145 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
146 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
147 Linfield Belfast 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
148 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
149 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
150 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
151 Ajax Amsterdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
153 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
154 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
155 Dudelange F91 6 2 1 0 9:0 +9 0 2 4 -3
156 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
157 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 PAOK Saloniki 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
159 Molde FK 4 2 2 0 11:0 +11 0 2 2 =1
160 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
162 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
163 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
164 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
165 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
168 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
169 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
170 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
171 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
172 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
173 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
175 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
176 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
177 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
178 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
179 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
180 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
181 Suduva Marijampole 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
182 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
183 Shahtior Donetsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
184 Caramba 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
185 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
186 Athens AEK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
187 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
188 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
189 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
190 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
191 Zorya Luhansk 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
192 Legia Warszawa 4 2 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
193 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
194 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
196 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
197 Rosenborg Trondheim 3 0 0 0 2:0 +2 0 1 2 -3
198 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
199 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
200 Austria Salzburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Ararat-Armenia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 +1
202 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
203 FC Antwerp 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
204 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
206 Benfica Lisabon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
208 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
209 AIK Stockholm 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
210 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
212 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
213 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
214 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
215 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Braga 6 5 0 0 22:9 +13 9 1 5 -1
2 Wolverhampton 6 5 1 0 19:7 +12 7 1 5 =1
3 Espaňol Barcelona 7 4 2 0 16:9 +7 7 2 5 -1
4 Istanbul Büyüksehir 4 2 0 0 10:8 +2 6 0 4 -1
5 Getafe 3 2 0 0 5:3 +2 6 1 2 +1
6 FC Sevilla 4 2 1 0 9:4 +5 6 2 2 =1
7 Frankfurt Eintracht 6 4 0 0 20:5 +15 6 2 4 +1
8 Mönchengladbach 3 1 2 0 10:2 +8 5 3 0 +1
9 Gent 7 1 4 0 16:7 +9 5 5 2 -1
10 Ferencvárosi TC 4 1 3 0 10:2 +8 5 4 0 =1
11 Wolfsburg 3 1 2 0 9:3 +6 5 2 1 +1
12 Arsenal 4 2 2 0 11:3 +8 5 2 2 +1
13 FC Kobenhavn 4 1 2 0 7:3 +4 5 4 0 +1
14 Malmö FF 8 3 2 0 16:6 +10 4 5 3 -1
15 AZ Alkmaar 6 2 3 0 18:7 +11 4 1 5 -1
16 St. Andrä 3 1 1 0 11:3 +8 4 1 2 =1
17 LASK Linz 4 1 2 0 5:4 +1 4 2 2 =1
18 FC Basel 4 2 1 0 7:3 +4 4 2 2 +1
19 Celtic Glasgow 5 2 2 0 10:6 +4 4 3 2 =1
20 CSKA Moskva 3 1 1 0 6:5 +1 4 2 1 +1
21 AS Roma 3 1 1 0 8:3 +5 4 1 2 +1
22 Manchester United 4 1 2 0 3:3 0 4 3 1 =1
23 Partizan Belgrad 6 2 2 0 12:8 +4 4 3 3 =1
24 Dudelange F91 6 3 1 0 23:10 +13 4 2 4 =1
25 Apoel Nikósia 3 1 1 0 12:3 +9 4 2 1 +1
26 Ludogorets Razgrad 6 2 3 0 16:10 +6 4 2 4 =1
27 Krasnodar FK 3 1 0 0 5:8 -3 3 1 2 -1
28 FC Porto 4 1 0 0 7:7 0 3 2 2 -1
29 Sporting Lisabon 3 1 0 0 6:6 0 3 1 2 -1
30 CFR Cluj 3 1 0 0 3:3 0 3 3 0 -1
31 PSV Eindhoven 5 3 0 0 13:9 +4 3 1 4 -2
32 Guimaraes 6 3 1 0 12:7 +5 3 3 3 +1
33 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 0 14:8 +6 3 1 3 -2
34 Dinamo Kiev 3 0 2 0 6:5 +1 2 2 1 -1
35 Glasgow Rangers 7 2 4 0 16:7 +9 2 3 4 =2
36 Young Boys Bern 3 0 2 0 6:4 +2 2 2 1 =2
37 Standard Liege 3 0 1 0 5:7 -2 1 1 2 =1
38 Lugano AC 3 0 1 0 3:4 -1 1 2 1 =1
39 Slovan Bratislava 6 2 1 0 19:9 +10 1 2 4 -2
40 Oleksandrija FK 3 0 1 0 7:6 +1 1 1 2 -1
41 St. Etienne 3 0 1 0 6:6 0 1 1 2 -1
42 Rosenborg Trondheim 3 0 1 0 9:3 +6 1 3 0 =1
43 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
44 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
45 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
46 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
47 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
48 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
49 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
50 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
51 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
52 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
53 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
54 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
55 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
56 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
57 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
58 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
59 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
60 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
61 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
62 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
63 Steaua Bucureşti 4 3 0 0 9:2 +7 0 2 2 -1
64 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
65 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
66 AC Torino 3 1 1 0 9:4 +5 0 1 2 -1
67 HNK Rijeka 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
68 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
69 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
70 Bnei Yehuda 2 0 1 0 4:5 -1 0 0 2 -1
71 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
72 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
73 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
74 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
75 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
76 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
77 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
78 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
79 Inter Milan 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
80 Leverkusen 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
81 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
82 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
83 Appolon Limassol 4 2 0 0 11:6 +5 0 1 3 -1
84 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
85 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
86 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
87 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
89 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
90 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
91 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
92 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
93 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
94 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
95 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
96 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
97 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
98 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
99 BATE Borisov 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
100 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
101 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
102 Spartak Moskva 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
103 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
104 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
105 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
106 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
107 Lazio Roma 3 0 0 0 5:6 -1 0 1 2 -3
108 Rennes 3 0 0 0 4:6 -2 0 1 2 -3
109 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
110 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
111 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
112 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
113 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
114 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
116 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
117 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
118 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
119 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
120 Besiktas 3 0 0 0 7:11 -4 0 0 3 -3
121 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
122 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
123 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
124 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
125 Hapoel Beer Sheva 4 0 3 0 7:6 +1 0 3 1 -1
126 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
127 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
128 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
129 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
130 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
131 Astana FC 6 1 1 0 15:13 +2 0 3 3 -4
132 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
133 Strasbourg 3 1 0 0 3:5 -2 0 1 2 -1
134 Olympiakos Piraeus 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
135 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
136 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
137 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
138 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
139 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
140 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
141 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
142 Club Brugge 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
143 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
144 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
145 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
146 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
147 Linfield Belfast 3 1 1 0 9:5 +4 0 0 3 -1
148 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
149 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
150 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
151 Ajax Amsterdam 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
152 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
153 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
154 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
155 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
156 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
157 PAOK Saloniki 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
158 Molde FK 4 1 1 0 6:6 0 0 1 3 -2
159 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
160 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
161 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
162 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
163 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
164 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
165 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
167 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
168 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
169 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
170 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
171 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
173 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
174 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
175 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
176 Trabzonspor 5 1 1 0 14:9 +5 0 2 3 -3
177 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
178 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
179 Feyenoord 5 1 1 0 9:7 +2 0 3 2 -3
180 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
182 Suduva Marijampole 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
183 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
184 Shahtior Donetsk 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
185 Caramba 3 0 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
186 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
187 Athens AEK 2 2 0 0 8:0 +8 0 2 0 +2
188 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
189 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
190 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
191 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
192 Zorya Luhansk 3 1 1 0 7:5 +2 0 1 2 -1
193 Legia Warszawa 4 1 2 0 2:1 +1 0 4 0 -1
194 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
195 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
196 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
197 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
198 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
199 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
200 Austria Salzburg 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
201 Ararat-Armenia 3 2 0 0 8:3 +5 0 1 2 -1
202 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
203 FC Antwerp 2 0 1 0 5:2 +3 0 2 0 =1
204 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
205 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
206 Benfica Lisabon 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
208 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
209 AIK Stockholm 2 1 0 0 7:3 +4 0 1 1 -1
210 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
211 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
212 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
213 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
214 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
215 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Traku FK csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Traku FK pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.