h, 2018 december 10. @ 17:04 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trenčín

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2018.07.12 Buducnost Podgorica 0 : 2 Trenčín 3.10 3.33 2.10
2 2018.07.19 Trenčín 1 : 1 Buducnost Podgorica 1.47 4.03 5.90
3 2018.07.26 Górnik Zabrze 0 : 1 Trenčín 2.84 3.15 2.35
3 2018.08.02 Trenčín 4 : 1 Górnik Zabrze 1.71 3.61 4.27
4 2018.08.09 Trenčín 4 : 0 Feyenoord 3.50 3.65 1.93
4 2018.08.16 Feyenoord 1 : 1 Trenčín 1.24 5.90 9.65
5 2018.08.23 Trenčín 1 : 1 Larnaca AEK 2.41 3.35 2.69
5 2018.08.30 Larnaca AEK 3 : 0 Trenčín 1.55 4.26 5.49
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 28
Vendég Teljesitmény grafikon 28
Teljes Teljesitmény grafikon 19
Nullára
Nyereség 37.5% (3/8)
Vereség 12.5% (1/8)
Nyerési küszöb
1 gól 12.5% (1/8)
2 vagy több gól 37.5% (3/8)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (2/4) 50% (2/4) 75% (3/4) 25% (1/4)
Vendég 75% (3/4) 25% (1/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Teljes 62.5% (5/8) 37.5% (3/8) 62.5% (5/8) 37.5% (3/8)
Rúgott gól/játék 1.75
Kapott gól/játék 0.88
Gól/játék 2.62
Nem kapott gólt 37.5% (3/8)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (4/4) 75% (3/4)
Vendég 75% (3/4) 50% (2/4)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 4 1 1 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
2 0 0 0 2 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 57.14% (12/21)
Második 42.86% (9/21)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (4/8) 50% (4/8)
Döntetlen 37.5% (3/8) 37.5% (3/8)
Elveszitett 12.5% (1/8) 12.5% (1/8)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hajduk Split 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
2 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
3 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
4 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
5 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
6 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
7 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
8 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
9 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
10 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
11 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
12 Sturm Graz 2 0 0 2 0:7 -7 0 1 1 -2
13 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
14 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
15 Hibernian 6 3 2 1 16:11 +5 0 2 4 -1
16 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
17 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
18 Nordsjalland FC 6 4 0 2 8:6 +2 0 3 3 -2
19 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
20 Progres Niedercom 6 2 1 3 7:6 +1 0 4 2 =1
21 Feyenoord 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
22 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
23 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
24 Maccabi Tel Aviv 8 4 3 1 11:8 +3 0 4 4 +1
25 Maribor Branik NK 6 3 2 1 6:3 +3 0 5 1 =1
26 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
27 Kairat Almaty 6 3 0 3 14:7 +7 0 2 4 -3
28 Suduva Marijampole 4 1 2 1 2:4 -2 0 3 1 -1
29 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
30 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
31 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
32 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
33 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
34 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
35 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
36 Serif Tiraspol 4 2 0 2 3:5 -2 0 2 2 -1
37 Cork City 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
38 Kukesi KS 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 +1
39 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
40 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
41 Slovan Bratislava 6 4 0 2 15:10 +5 0 0 6 -1
42 Istanbul Büyüksehir 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
43 HNK Rijeka 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
44 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
45 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
46 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
47 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
48 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
49 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
50 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
51 Alashkert FC 4 1 1 2 1:7 -6 0 3 1 -2
52 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
53 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
55 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
56 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
57 Hapoel Haifa 4 1 1 2 3:7 -4 0 3 1 -2
58 Zorya Luhansk 4 0 3 1 5:6 -1 0 2 2 -1
59 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
60 Pyunik Yerevan 6 3 1 2 6:4 +2 0 4 2 -1
61 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
62 Dynamo Brest 4 2 1 1 6:8 -2 0 2 2 +1
63 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
64 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
65 LASK Linz 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 +1
66 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
67 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
68 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
69 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
70 Gent 4 2 1 1 4:3 +1 0 3 1 -1
71 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
72 Ufa FK 6 1 4 1 6:6 0 0 4 2 =1
73 Bröndby Kobenhavn 4 2 0 2 8:10 -2 0 1 3 -2
74 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
75 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
76 Trenčín 8 4 3 1 14:7 +7 0 5 3 -1
77 Zrinjski Mostar 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
78 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
79 Vitesse Arnheim 4 1 1 2 5:5 0 0 2 2 -2
80 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
81 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
82 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
83 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
84 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
85 Olomouc 4 2 0 2 4:5 -1 0 2 2 -2
86 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
87 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
88 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
89 Spartak Zlatibor Voda 6 2 1 3 7:7 0 0 4 2 -3
90 HJK Helsinki 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
91 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
92 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
93 FC Basel 4 3 0 1 5:3 +2 0 3 1 -1
94 CFR Cluj 4 2 0 2 9:5 +4 0 2 2 -2
95 Universitatea Craiova 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
96 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
97 Molde FK 8 5 1 2 17:7 +10 0 2 6 +1
98 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
99 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
100 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
101 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
102 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
103 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
104 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
105 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
106 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
107 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
108 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
109 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
110 Atalanta Bergamo 6 3 3 0 17:4 +13 0 3 3 =2
111 Partizan Belgrad 8 5 2 1 14:8 +6 0 3 5 -1
112 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
113 Lech Poznan 6 1 2 3 8:10 -2 0 3 3 -2
114 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
115 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
116 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
117 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
118 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
119 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
120 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
121 Shkendija 79 Tetovo 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
122 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
123 CSKA Sofia 6 3 0 3 9:6 +3 0 2 4 -2
124 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
125 Legia Warszawa 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 =1
126 Dynamo Minsk 6 4 0 2 14:8 +6 0 1 5 -1
127 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
128 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
129 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
130 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
131 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
132 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 11:5 +6 0 2 4 +1
133 Spartaks Jurmala 4 2 1 1 9:1 +8 0 2 2 =1
134 Torpedo Kutaisi 6 3 0 3 12:9 +3 0 2 4 -3
135 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
136 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
137 Braga 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
138 Luzern 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
139 Midtjylland FC 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
140 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
141 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
142 Burnley 6 0 5 1 7:9 -2 0 4 2 =1
143 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
144 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
145 Apoel Nikósia 6 3 1 2 11:6 +5 0 3 3 -1
146 Valur Reykjavík 4 2 0 2 5:3 +2 0 2 2 +1
147 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
148 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
149 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
150 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
151 Olimpija Lublaň 6 3 2 1 14:6 +8 0 3 3 =1
152 Jagiellonia Bialystok 4 1 1 2 6:8 -2 0 2 2 -2
153 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
154 Žalgiris Vilnius 6 2 2 2 5:9 -4 0 4 2 -2
155 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
156 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
157 Llansantffraid 4 1 1 2 4:7 -3 0 2 2 -2
158 Illichivets Mariupol 4 0 2 2 5:8 -3 0 1 3 -2
159 Frankfurt Eintracht 5 5 0 0 15:4 +11 15 1 4 +5
160 Austria Salzburg 5 5 0 0 15:5 +10 15 1 4 +5
161 Chelsea 5 5 0 0 10:1 +9 15 3 2 +5
162 Arsenal 5 4 1 0 11:2 +9 13 2 3 +1
163 Dinamo Zagreb 5 4 1 0 11:3 +8 13 2 3 =1
164 Krasnodar FK 5 4 0 1 8:5 +3 12 1 4 +2
165 Betis Sevilla 5 3 2 0 7:2 +5 11 3 2 +1
166 Dinamo Kiev 5 3 2 0 10:6 +4 11 1 4 +3
167 Zenit St.Petersburg 9 5 2 2 14:10 +4 11 4 5 +1
168 Sporting Lisabon 5 3 1 1 10:3 +7 10 3 2 +1
169 Ac Milan 5 3 1 1 11:6 +5 10 2 3 +1
170 Leverkusen 5 3 1 1 11:8 +3 10 2 3 =1
171 FC Sevilla 11 9 0 2 32:7 +25 9 3 8 -1
172 Fc Zürich 5 3 0 2 6:5 +1 9 3 2 -2
173 Lazio Roma 5 3 0 2 8:9 -1 9 1 4 -1
174 Celtic Glasgow 7 4 1 2 9:7 +2 9 4 3 +2
175 Standard Liege 5 3 0 2 7:9 -2 9 1 4 +1
176 Genk 11 8 2 1 32:14 +18 8 3 8 =2
177 Astana FC 7 3 2 2 8:6 +2 8 5 2 -1
178 Fenerbahce 5 2 2 1 7:6 +1 8 3 2 =1
179 Villarreal 5 1 4 0 10:5 +5 7 2 3 =2
180 Olympiakos Piraeus 9 5 2 2 19:8 +11 7 4 5 -1
181 Besiktas 11 6 2 3 23:13 +10 7 5 6 +1
182 Slavia Praha 5 2 1 2 2:3 -1 7 5 0 -1
183 Rapid Wien 9 4 1 4 14:14 0 7 2 7 +1
184 Glasgow Rangers 13 5 7 1 17:10 +7 6 9 4 =1
185 Leipzig 11 5 3 3 20:12 +8 6 5 6 -2
186 Malmö FF 7 2 4 1 10:8 +2 6 5 2 =3
187 BATE Borisov 5 2 0 3 6:8 -2 6 3 2 +1
188 Fc Fehérvár 5 2 0 3 3:5 -2 6 5 0 -1
189 Rennes 5 2 0 3 5:8 -3 6 2 3 +1
190 Sparta Sarpsborg 13 6 3 4 22:15 +7 5 6 7 -1
191 FC Kobenhavn 13 6 5 2 17:8 +9 5 9 4 -1
192 Larnaca AEK 11 5 4 2 20:8 +12 5 6 5 +1
193 Spartak Moskva 5 1 2 2 8:10 -2 5 2 3 -1
194 Bordeaux 11 6 2 3 15:9 +6 4 6 5 +1
195 Appolon Limassol 13 6 1 6 21:16 +5 4 6 7 +1
196 Trnava 7 2 2 3 6:8 -2 4 5 2 =1
197 Ludogorets Razgrad 9 3 4 2 11:7 +4 3 7 2 =3
198 PAOK Saloniki 5 1 0 4 4:9 -5 3 3 2 -3
199 Vorskla Poltava 5 1 0 4 4:10 -6 3 2 3 -2
200 Garabag-Azersun Agdam 7 2 0 5 5:13 -8 3 4 3 -1
201 Jablonec 5 0 2 3 5:8 -3 2 2 3 -2
202 Anderlecht 5 0 2 3 2:7 -5 2 4 1 =1
203 Ol. Marseille 5 0 1 4 5:13 -8 1 0 5 -3
204 Akhisar Belediye Genclik Spor 5 0 0 5 4:14 -10 0 1 4 -5
205 Rosenborg Trondheim 9 4 0 5 13:14 -1 0 4 5 -5
206 Dudelange F91 11 4 2 5 15:23 -8 0 4 7 -5
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Standard Liege 3 3 0 0 5:0 +5 9 1 2 +3
2 Austria Salzburg 3 3 0 0 7:0 +7 9 1 2 +3
3 Krasnodar FK 3 3 0 0 6:0 +6 9 0 3 +3
4 Frankfurt Eintracht 3 3 0 0 10:0 +10 9 1 2 +3
5 Chelsea 3 3 0 0 8:0 +8 9 1 2 +3
6 Zenit St.Petersburg 5 5 0 0 11:0 +11 9 2 3 +5
7 Leverkusen 3 2 1 0 6:0 +6 7 2 1 =1
8 Betis Sevilla 3 2 1 0 5:0 +5 7 2 1 +1
9 Fenerbahce 3 2 1 0 4:0 +4 7 3 0 =1
10 Celtic Glasgow 3 3 0 0 6:0 +6 6 1 2 +3
11 Astana FC 4 3 0 0 5:0 +5 6 3 1 -1
12 Lazio Roma 2 2 0 0 4:0 +4 6 0 2 +2
13 Fc Zürich 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 -1
14 FC Sevilla 5 5 0 0 19:0 +19 6 1 4 +5
15 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 7:0 +7 6 0 2 +2
16 Ac Milan 3 2 0 0 9:0 +9 6 0 3 +1
17 Malmö FF 4 1 3 0 7:0 +7 5 2 2 =2
18 Glasgow Rangers 7 4 3 0 10:0 +10 5 5 2 =2
19 Slavia Praha 2 1 1 0 1:0 +1 4 2 0 =1
20 Dinamo Kiev 2 1 1 0 5:0 +5 4 0 2 +1
21 Villarreal 2 1 1 0 7:0 +7 4 0 2 +1
22 Sparta Sarpsborg 7 4 2 0 13:0 +13 4 4 3 -1
23 Rapid Wien 4 3 1 0 9:0 +9 4 2 2 =1
24 Bordeaux 6 4 1 0 10:0 +10 4 3 3 +1
25 Olympiakos Piraeus 4 3 1 0 12:0 +12 4 1 3 +1
26 Spartak Moskva 3 1 1 0 8:0 +8 4 0 3 -1
27 Arsenal 2 1 1 0 4:0 +4 4 1 1 =1
28 Appolon Limassol 7 5 1 0 16:0 +16 4 3 4 +1
29 Genk 5 4 1 0 15:0 +15 4 3 2 =1
30 Trnava 3 1 1 0 3:0 +3 3 2 1 -1
31 Sporting Lisabon 2 1 0 0 2:0 +2 3 2 0 -1
32 Fc Fehérvár 2 1 0 0 1:0 +1 3 2 0 +1
33 BATE Borisov 3 1 0 0 3:0 +3 3 2 1 +1
34 Leipzig 5 4 0 0 14:0 +14 3 1 4 +1
35 Besiktas 5 4 0 0 15:0 +15 3 1 4 -1
36 Rennes 2 1 0 0 3:0 +3 3 0 2 -1
37 Jablonec 3 0 2 0 3:0 +3 2 2 1 -1
38 Anderlecht 3 0 2 0 2:0 +2 2 2 1 =2
39 Larnaca AEK 5 3 1 0 13:0 +13 1 2 3 =1
40 Ludogorets Razgrad 4 2 1 0 7:0 +7 1 2 2 =1
41 FC Kobenhavn 6 2 3 0 10:0 +10 1 4 2 -1
42 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
43 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
44 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
45 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
47 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
49 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
50 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
51 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
53 Maccabi Tel Aviv 4 4 0 0 7:0 +7 0 2 2 +4
54 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
55 Suduva Marijampole 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
56 CFR Cluj 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
57 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
58 Universitatea Craiova 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
59 Molde FK 4 4 0 0 13:0 +13 0 0 4 +4
60 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
61 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
62 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
63 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
64 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
65 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
66 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
67 Kukesi KS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
68 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
69 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
70 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
71 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
72 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
73 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
74 Burnley 3 0 3 0 5:0 +5 0 2 1 =3
75 Valur Reykjavík 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
76 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
77 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
78 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
79 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 LASK Linz 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
81 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
82 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
83 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
85 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
86 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
87 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
89 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
90 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
92 Serif Tiraspol 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
93 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Ufa FK 3 1 2 0 3:0 +3 0 2 1 =1
95 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
96 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
97 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
98 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
100 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
101 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
102 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
103 Feyenoord 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
104 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
106 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
107 FC Basel 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
108 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Olimpija Lublaň 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
110 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
111 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
113 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
114 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
115 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
117 Gent 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
118 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
119 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
120 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
121 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
122 Rosenborg Trondheim 5 2 0 0 9:0 +9 0 1 4 -3
123 Torpedo Kutaisi 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
124 Luzern 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 HNK Rijeka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Kairat Almaty 3 2 0 0 10:0 +10 0 1 2 -1
128 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
129 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
130 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
131 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
132 Partizan Belgrad 4 3 1 0 8:0 +8 0 2 2 =1
133 Lech Poznan 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
134 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
135 Dudelange F91 5 2 1 0 6:0 +6 0 3 2 -2
136 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
137 Maribor Branik NK 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
138 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
139 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
140 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
141 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
143 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
146 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 0 4:0 +4 0 1 3 -3
147 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
148 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
149 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
150 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
151 Akhisar Belediye Genclik Spor 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
152 Zorya Luhansk 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
153 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
155 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
156 Midtjylland FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
157 Ol. Marseille 2 0 0 0 2:0 +2 0 0 2 -2
158 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
159 Apoel Nikósia 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
160 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
161 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
162 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
163 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
164 Progres Niedercom 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
165 PAOK Saloniki 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
166 Dynamo Brest 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
167 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
168 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
169 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
170 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Vorskla Poltava 3 0 0 0 1:0 +1 0 1 2 -3
172 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
173 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
175 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
178 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
179 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
180 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Atalanta Bergamo 3 1 2 0 4:0 +4 0 2 1 =1
182 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
183 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
185 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
187 Olomouc 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
188 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
189 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
190 HJK Helsinki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
192 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
193 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
194 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
195 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
196 Trenčín 4 2 2 0 10:0 +10 0 2 2 =1
197 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
198 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
201 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
203 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
204 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
205 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
206 Braga 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Arsenal 3 3 0 0 9:0 +9 9 1 2 +3
2 Dinamo Kiev 3 2 1 0 8:3 +5 7 1 2 +2
3 Sporting Lisabon 3 2 1 0 9:2 +7 7 1 2 +1
4 Dinamo Zagreb 3 2 1 0 6:1 +5 7 2 1 =1
5 Austria Salzburg 2 2 0 0 9:4 +5 6 0 2 +2
6 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 6:3 +3 6 0 2 +2
7 Chelsea 2 2 0 0 3:0 +3 6 2 0 +2
8 Betis Sevilla 2 1 1 0 3:1 +2 4 1 1 +1
9 Larnaca AEK 6 2 3 0 9:6 +3 4 4 2 +1
10 Ac Milan 2 1 1 0 7:1 +6 4 2 0 =1
11 Besiktas 6 2 2 0 13:8 +5 4 4 2 +1
12 FC Kobenhavn 7 4 2 0 11:3 +8 4 5 2 -1
13 Genk 6 4 1 0 20:11 +9 4 0 6 =1
14 Slavia Praha 3 1 0 0 1:3 -2 3 3 0 -1
15 Celtic Glasgow 4 1 1 0 4:6 -2 3 3 1 +1
16 Leverkusen 2 1 0 0 8:5 +3 3 0 2 -1
17 Villarreal 3 0 3 0 5:3 +2 3 2 1 =3
18 Rapid Wien 5 1 0 0 6:13 -7 3 0 5 +1
19 Fc Fehérvár 3 1 0 0 4:3 +1 3 3 0 -1
20 Krasnodar FK 2 1 0 0 5:2 +3 3 1 1 -1
21 BATE Borisov 2 1 0 0 8:3 +5 3 1 1 -1
22 Lazio Roma 3 1 0 0 6:7 -1 3 1 2 -1
23 Leipzig 6 1 3 0 12:6 +6 3 4 2 -2
24 Fc Zürich 2 1 0 0 5:1 +4 3 2 0 -1
25 Olympiakos Piraeus 5 2 1 0 9:6 +3 3 3 2 -1
26 FC Sevilla 6 4 0 0 14:6 +8 3 2 4 -1
27 Garabag-Azersun Agdam 3 1 0 0 11:3 +8 3 3 0 +1
28 PAOK Saloniki 3 1 0 0 7:6 +1 3 1 2 -2
29 Vorskla Poltava 2 1 0 0 9:4 +5 3 1 1 +1
30 Rennes 3 1 0 0 5:5 0 3 2 1 +1
31 Astana FC 3 0 2 0 5:4 +1 2 2 1 =2
32 Ludogorets Razgrad 5 1 3 0 7:4 +3 2 5 0 =2
33 Zenit St.Petersburg 4 0 2 0 5:8 -3 2 2 2 =2
34 Trnava 4 1 1 0 6:5 +1 1 3 1 =1
35 Sparta Sarpsborg 6 2 1 0 16:8 +8 1 2 4 =1
36 Malmö FF 3 1 1 0 8:3 +5 1 3 0 =1
37 Spartak Moskva 2 0 1 0 8:2 +6 1 2 0 =1
38 Ol. Marseille 3 0 1 0 8:8 0 1 0 3 -2
39 Glasgow Rangers 6 1 4 0 10:7 +3 1 4 2 -1
40 Fenerbahce 2 0 1 0 3:6 -3 1 0 2 =1
41 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
42 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
43 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
44 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
45 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
46 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
48 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
49 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
50 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
51 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
52 Maccabi Tel Aviv 4 0 3 0 6:6 0 0 2 2 -1
53 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
54 Suduva Marijampole 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
55 Standard Liege 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
56 CFR Cluj 2 1 0 0 5:2 +3 0 2 0 -1
57 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
58 Universitatea Craiova 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
59 Molde FK 4 1 1 0 6:5 +1 0 2 2 -1
60 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
61 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
62 Hajduk Split 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
63 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
64 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
65 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
66 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
67 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
68 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
69 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
70 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
71 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
72 Jablonec 2 0 0 0 6:4 +2 0 0 2 -2
73 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
74 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
75 Burnley 3 0 2 0 4:4 0 0 2 1 -1
76 Valur Reykjavík 2 0 0 0 1:2 -1 0 2 0 -2
77 Hapoel Beer Sheva 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
78 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
79 Bordeaux 5 2 1 0 10:4 +6 0 3 2 -2
80 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
81 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
82 LASK Linz 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
83 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
84 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
85 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
86 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
87 CSKA Sofia 3 1 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
88 Dynamo Minsk 3 2 0 0 8:5 +3 0 1 2 -1
89 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
90 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
91 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
92 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
93 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
94 Serif Tiraspol 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
95 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
96 Ufa FK 3 0 2 0 5:4 +1 0 2 1 -1
97 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
98 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
99 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
100 Sturm Graz 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
101 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
102 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
103 Hibernian 3 1 1 0 10:8 +2 0 1 2 -1
104 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
105 Feyenoord 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
106 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
107 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
108 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
109 FC Basel 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
110 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
111 Olimpija Lublaň 3 1 2 0 9:3 +6 0 2 1 =1
112 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
113 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
114 Llansantffraid 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
115 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
116 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
117 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
118 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
119 Gent 2 1 0 0 2:2 0 0 2 0 -1
120 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
121 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
122 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
123 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
124 Rosenborg Trondheim 4 2 0 0 14:4 +10 0 3 1 -2
125 Torpedo Kutaisi 3 1 0 0 7:6 +1 0 1 2 -2
126 Luzern 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
127 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
128 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
129 Kairat Almaty 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
130 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
131 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
132 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
133 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
134 Partizan Belgrad 4 2 1 0 9:5 +4 0 1 3 -1
135 Lech Poznan 3 0 1 0 5:5 0 0 2 1 -1
136 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
137 Dudelange F91 6 2 1 0 15:17 -2 0 1 5 -3
138 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
139 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
140 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
141 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
142 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
143 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
144 Pyunik Yerevan 3 1 0 0 4:4 0 0 1 2 -2
145 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
146 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
147 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
148 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
149 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
150 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
151 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
152 Akhisar Belediye Genclik Spor 3 0 0 0 6:10 -4 0 0 3 -3
153 Zorya Luhansk 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
154 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
155 Vitesse Arnheim 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
156 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
157 Midtjylland FC 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
158 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
159 Apoel Nikósia 3 0 1 0 3:5 -2 0 2 1 -1
160 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
161 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
162 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
163 Hapoel Haifa 2 1 0 0 6:2 +4 0 2 0 -1
164 Progres Niedercom 3 1 0 0 6:3 +3 0 2 1 -2
165 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
166 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
167 Spartak Zlatibor Voda 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
168 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
169 Legia Warszawa 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
170 Slovan Bratislava 3 1 0 0 7:8 -1 0 0 3 -2
171 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
172 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
173 Cork City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
174 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
175 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
176 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
177 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
178 Anderlecht 2 0 0 0 4:3 +1 0 2 0 -2
179 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
180 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 14:2 +12 0 1 2 =1
181 Spartaks Jurmala 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
182 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
183 Nordsjalland FC 3 2 0 0 7:3 +4 0 2 1 -1
184 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
185 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
186 Olomouc 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
187 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
188 Alashkert FC 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
189 HJK Helsinki 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
190 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
191 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
192 Appolon Limassol 6 1 0 0 11:10 +1 0 3 3 -4
193 Jagiellonia Bialystok 2 0 1 0 6:7 -1 0 0 2 -1
194 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 9:3 +6 0 2 1 -1
195 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 -1
196 Trenčín 4 2 1 0 7:4 +3 0 3 1 -1
197 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
198 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
199 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
200 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 9:5 +4 0 1 1 -1
201 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
202 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
203 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
204 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 5:3 +2 0 2 1 -1
205 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
206 Braga 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Trenčín csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Trenčín pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.