cs, 2019 augusztus 22. @ 09:02 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

La Fiorita

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1/8 2019.06.27 La Fiorita 0 : 1 Engordany UE 2.16 3.29 3.27
1/8 2019.07.04 Engordany UE 2 : 1 La Fiorita 1.90 3.27 4.19
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 0.50
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 50% (2/4)
Második 50% (2/4)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 100% (2/2) 100% (2/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
2 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
3 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
4 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
5 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
6 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
7 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
8 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
9 Slovan Bratislava 4 4 0 0 8:2 +6 0 2 2 +4
10 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
11 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
12 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
13 Athens AEK 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
14 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
15 Spartak Moskva 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
16 Feyenoord 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
17 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
18 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
19 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
20 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
21 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
22 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
23 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
24 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
25 Legia Warszawa 6 3 3 0 6:0 +6 0 5 1 +1
26 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
27 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
28 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
29 Partizan Belgrad 4 3 0 1 7:2 +5 0 2 2 -1
30 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
31 Ararat-Armenia 4 3 0 1 7:3 +4 0 2 2 +1
32 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
33 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
34 Strasbourg 4 3 0 1 6:3 +3 0 2 2 +2
35 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
36 Trabzonspor 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
37 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
38 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
39 Espaňol Barcelona 4 4 0 0 13:1 +12 0 0 4 +4
40 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
41 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
42 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
43 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
44 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
45 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
46 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
47 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
48 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
49 AC Torino 4 3 1 0 13:2 +11 0 1 3 =1
50 BATE Borisov 2 1 1 0 2:1 +1 0 1 1 =1
51 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
52 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
53 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
54 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
55 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
57 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
58 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
59 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
60 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
61 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
62 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
63 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
64 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
65 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
66 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
67 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
68 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
69 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
70 FC Antwerp 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
71 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
72 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
73 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
74 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
75 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
76 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
77 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
78 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
79 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
80 Glasgow Rangers 6 5 1 0 19:3 +16 0 2 4 +2
81 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
82 Suduva Marijampole 4 4 0 0 14:2 +12 0 0 4 +4
83 Braga 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
84 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
85 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
86 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
88 Zorya Luhansk 4 3 1 0 6:2 +4 0 3 1 +1
89 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
90 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
91 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
92 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
93 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
94 Wolverhampton 4 4 0 0 14:1 +13 0 1 3 +4
95 Molde FK 6 3 2 1 13:5 +8 0 2 4 -1
96 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
99 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
100 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
101 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
102 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
103 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
104 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
105 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 +1
106 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
107 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
108 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
109 Bnei Yehuda 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
110 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
111 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
112 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
113 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
114 Ludogorets Razgrad 4 3 1 0 14:1 +13 0 1 3 +3
115 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
116 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
117 AIK Stockholm 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
118 Guimaraes 4 4 0 0 14:0 +14 0 1 3 +4
119 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
120 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
121 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
122 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
123 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
124 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
125 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
126 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
127 Astana FC 4 3 1 0 13:2 +11 0 1 3 +3
128 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
129 AZ Alkmaar 4 2 2 0 7:0 +7 0 2 2 +1
130 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
131 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
132 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
133 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
134 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
136 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
137 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
138 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
139 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
140 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
141 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
142 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
143 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
144 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
145 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
146 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
147 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
148 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
149 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
151 Malmö FF 6 4 1 1 19:5 +14 0 1 5 -1
152 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
153 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
154 Caramba 4 1 2 1 7:7 0 0 1 3 =2
155 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
156 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
157 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
158 Frankfurt Eintracht 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
159 Appolon Limassol 6 5 0 1 14:5 +9 0 1 5 +3
160 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Dudelange F91 4 3 1 0 7:3 +4 0 2 2 +2
162 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
163 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
164 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
165 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
166 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
167 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
168 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
169 HNK Rijeka 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
170 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
171 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
172 Gent 4 2 1 1 11:6 +5 0 1 3 +1
173 PSV Eindhoven 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
174 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
175 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
176 Hapoel Beer Sheva 6 3 3 0 9:4 +5 0 5 1 +1
177 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
178 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
179 Linfield Belfast 4 3 1 0 8:5 +3 0 1 3 +3
180 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
2 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Molde FK 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 +1
4 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
7 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
8 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
9 PSV Eindhoven 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
10 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Linfield Belfast 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
13 FC Antwerp 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
14 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
15 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
16 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
17 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
18 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
19 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
20 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
21 Caramba 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
22 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
23 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
24 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
25 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
26 AC Torino 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
27 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
29 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
30 Astana FC 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
31 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
32 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
35 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
36 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
37 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
38 Ararat-Armenia 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
39 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
40 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
42 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
43 Bnei Yehuda 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
44 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
45 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
47 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
49 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
50 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Glasgow Rangers 3 3 0 0 11:0 +11 0 1 2 +3
52 Suduva Marijampole 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
53 Braga 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
54 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
55 Zorya Luhansk 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
56 Appolon Limassol 3 3 0 0 9:0 +9 0 0 3 +3
57 Dudelange F91 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
58 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
59 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
60 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
61 HNK Rijeka 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
62 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
63 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
64 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
65 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
69 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
71 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
73 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
74 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
75 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
76 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
77 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Strasbourg 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
79 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 AIK Stockholm 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
81 Guimaraes 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
82 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
83 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
84 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
85 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
86 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
88 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
89 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
90 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
91 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
92 Wolverhampton 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
93 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
94 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
95 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
96 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
97 Gent 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
98 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Hapoel Beer Sheva 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
101 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
103 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
105 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
106 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
108 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Malmö FF 3 3 0 0 13:0 +13 0 0 3 +3
110 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
111 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
112 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
113 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
115 BATE Borisov 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
116 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
117 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
118 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
120 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 AZ Alkmaar 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
122 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
123 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
125 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
126 Legia Warszawa 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
127 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Partizan Belgrad 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
130 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
131 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
133 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
136 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
137 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
138 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
140 Slovan Bratislava 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
141 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
142 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
144 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
145 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
146 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
150 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
151 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
152 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
153 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
154 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
155 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
156 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
157 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
158 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
159 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
160 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
161 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
162 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
164 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
165 Trabzonspor 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
166 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
167 Espaňol Barcelona 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
168 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
170 Ludogorets Razgrad 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
171 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
172 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
173 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
175 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
176 Athens AEK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
177 Spartak Moskva 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
178 Feyenoord 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
179 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
180 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
2 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
3 Molde FK 3 1 1 0 4:4 0 0 1 2 -1
4 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
8 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
9 PSV Eindhoven 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
10 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
11 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
12 Linfield Belfast 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 +1
13 FC Antwerp 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
14 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
15 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
16 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
17 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
18 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
19 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
20 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
21 Caramba 2 0 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
22 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
23 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
24 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
25 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
26 AC Torino 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
27 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
28 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
29 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
30 Astana FC 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 +1
31 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
32 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
33 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
34 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
35 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
36 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
37 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
38 Ararat-Armenia 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
39 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
40 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
41 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
42 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
43 Bnei Yehuda 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
44 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
45 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
46 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
48 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
49 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
50 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
51 Glasgow Rangers 3 2 1 0 9:2 +7 0 1 2 +1
52 Suduva Marijampole 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
53 Braga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
54 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
55 Zorya Luhansk 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
56 Appolon Limassol 3 2 0 0 7:3 +4 0 1 2 +1
57 Dudelange F91 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
58 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
59 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
60 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
61 HNK Rijeka 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
62 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
63 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
64 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
65 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
66 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
67 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
68 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
69 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
70 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
71 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
72 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
73 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
74 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
75 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
76 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
77 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
78 Strasbourg 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 +1
79 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
80 AIK Stockholm 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
81 Guimaraes 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
82 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
83 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
84 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
85 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
86 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
87 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
88 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
89 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
90 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
91 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
92 Wolverhampton 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
93 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
94 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
95 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
96 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
97 Gent 2 0 1 0 5:3 +2 0 1 1 =1
98 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
99 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
100 Hapoel Beer Sheva 3 0 3 0 4:3 +1 0 3 0 =3
101 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
103 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
104 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
105 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
106 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
107 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
108 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Malmö FF 3 1 1 0 8:3 +5 0 1 2 -1
110 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
111 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
112 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
113 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
114 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
115 BATE Borisov 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
116 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
117 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
118 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
120 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
121 AZ Alkmaar 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
122 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
123 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
126 Legia Warszawa 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 +1
127 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
128 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
129 Partizan Belgrad 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
130 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
131 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
132 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
133 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
134 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
135 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
136 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
137 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
138 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
139 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
140 Slovan Bratislava 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
141 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
142 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
143 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
144 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
145 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
146 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
148 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
150 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
151 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
152 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
153 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
154 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
155 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
156 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
157 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
158 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
159 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
160 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
161 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
162 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
163 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
164 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
165 Trabzonspor 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
166 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
167 Espaňol Barcelona 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
168 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
169 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
170 Ludogorets Razgrad 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 +1
171 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
172 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
173 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
174 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
175 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
176 Athens AEK 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
177 Spartak Moskva 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
178 Feyenoord 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
179 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
180 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) La Fiorita csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted La Fiorita pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.