sze, 2018 október 17. @ 14:36 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Tobol Kostanay

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2018.07.10 Samtredia FC 0 : 1 Tobol Kostanay 6.25 3.92 1.46
2 2018.07.19 Tobol Kostanay 2 : 0 Samtredia FC 1.29 4.70 8.75
3 2018.07.26 Tobol Kostanay 2 : 1 Pyunik Yerevan 1.61 3.37 5.70
3 2018.07.31 Pyunik Yerevan 1 : 0 Tobol Kostanay 2.22 2.99 3.20
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 27
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 29
Nullára
Nyereség 50% (2/4)
Vereség 25% (1/4)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (2/4)
2 vagy több gól 25% (1/4)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 0% (0/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 75% (3/4) 25% (1/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Rúgott gól/játék 1.25
Kapott gól/játék 0.50
Gól/játék 1.75
Nem kapott gólt 50% (2/4)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 2 1 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 1 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 14.29% (1/7)
Második 85.71% (6/7)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 25% (1/4) 75% (3/4)
Döntetlen 75% (3/4) 0% (0/4)
Elveszitett 0% (0/4) 25% (1/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
2 Shkendija 79 Tetovo 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
3 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
4 CSKA Sofia 6 3 0 3 9:6 +3 0 2 4 -2
5 Legia Warszawa 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 =1
6 Dynamo Minsk 6 4 0 2 14:8 +6 0 1 5 -1
7 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
8 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
9 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
10 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
11 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
12 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
13 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
14 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
15 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 11:5 +6 0 2 4 +1
16 Torpedo Kutaisi 6 3 0 3 12:9 +3 0 2 4 -3
17 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
18 Spartaks Jurmala 4 2 1 1 9:1 +8 0 2 2 =1
19 Braga 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
20 Luzern 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
21 Midtjylland FC 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
22 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
23 Burnley 6 0 5 1 7:9 -2 0 4 2 =1
24 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
25 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
26 Apoel Nikósia 6 3 1 2 11:6 +5 0 3 3 -1
27 Valur Reykjavík 4 2 0 2 5:3 +2 0 2 2 +1
28 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
29 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
30 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
31 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
32 Jagiellonia Bialystok 4 1 1 2 6:8 -2 0 2 2 -2
33 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
34 Žalgiris Vilnius 6 2 2 2 5:9 -4 0 4 2 -2
35 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
36 Llansantffraid 4 1 1 2 4:7 -3 0 2 2 -2
37 Illichivets Mariupol 4 0 2 2 5:8 -3 0 1 3 -2
38 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
39 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
40 Olimpija Lublaň 6 3 2 1 14:6 +8 0 3 3 =1
41 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
42 Hajduk Split 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
43 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
44 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
45 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
46 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
47 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
48 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
49 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
50 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
51 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
52 Sturm Graz 2 0 0 2 0:7 -7 0 1 1 -2
53 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
54 Hibernian 6 3 2 1 16:11 +5 0 2 4 -1
55 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
56 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
57 Nordsjalland FC 6 4 0 2 8:6 +2 0 3 3 -2
58 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
59 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
60 Feyenoord 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
61 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
62 Progres Niedercom 6 2 1 3 7:6 +1 0 4 2 =1
63 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
64 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
65 Suduva Marijampole 4 1 2 1 2:4 -2 0 3 1 -1
66 Kairat Almaty 6 3 0 3 14:7 +7 0 2 4 -3
67 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
68 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
69 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
70 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
71 Maccabi Tel Aviv 8 4 3 1 11:8 +3 0 4 4 +1
72 Maribor Branik NK 6 3 2 1 6:3 +3 0 5 1 =1
73 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
74 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
75 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
76 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
77 Serif Tiraspol 4 2 0 2 3:5 -2 0 2 2 -1
78 Cork City 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
79 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
80 Kukesi KS 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 +1
81 Slovan Bratislava 6 4 0 2 15:10 +5 0 0 6 -1
82 Istanbul Büyüksehir 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
83 HNK Rijeka 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
84 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
85 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
86 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
87 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
88 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
89 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
90 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
91 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
92 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Alashkert FC 4 1 1 2 1:7 -6 0 3 1 -2
94 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
95 Hapoel Haifa 4 1 1 2 3:7 -4 0 3 1 -2
96 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
97 Zorya Luhansk 4 0 3 1 5:6 -1 0 2 2 -1
98 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
99 Dynamo Brest 4 2 1 1 6:8 -2 0 2 2 +1
100 Pyunik Yerevan 6 3 1 2 6:4 +2 0 4 2 -1
101 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
102 LASK Linz 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 +1
103 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
104 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
105 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
106 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
107 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
108 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
109 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
110 Gent 4 2 1 1 4:3 +1 0 3 1 -1
111 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
112 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
113 Bröndby Kobenhavn 4 2 0 2 8:10 -2 0 1 3 -2
114 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
115 Ufa FK 6 1 4 1 6:6 0 0 4 2 =1
116 Trenčín 8 4 3 1 14:7 +7 0 5 3 -1
117 Zrinjski Mostar 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
118 Vitesse Arnheim 4 1 1 2 5:5 0 0 2 2 -2
119 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
120 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
121 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
122 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
123 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
124 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
125 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
126 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
127 HJK Helsinki 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
128 Spartak Zlatibor Voda 6 2 1 3 7:7 0 0 4 2 -3
129 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
130 FC Basel 4 3 0 1 5:3 +2 0 3 1 -1
131 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
132 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
133 Olomouc 4 2 0 2 4:5 -1 0 2 2 -2
134 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
135 CFR Cluj 4 2 0 2 9:5 +4 0 2 2 -2
136 Universitatea Craiova 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
137 Molde FK 8 5 1 2 17:7 +10 0 2 6 +1
138 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
139 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
140 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
141 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
142 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
143 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
144 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
145 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
146 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
147 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
148 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
149 Atalanta Bergamo 6 3 3 0 17:4 +13 0 3 3 =2
150 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
151 Partizan Belgrad 8 5 2 1 14:8 +6 0 3 5 -1
152 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
153 Lech Poznan 6 1 2 3 8:10 -2 0 3 3 -2
154 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
155 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
156 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
157 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
158 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
159 Arsenal 2 2 0 0 7:2 +5 6 0 2 +2
160 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 6:1 +5 6 1 1 +2
161 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 6:2 +4 6 0 2 +2
162 Leverkusen 2 2 0 0 7:4 +3 6 0 2 +2
163 Austria Salzburg 2 2 0 0 6:3 +3 6 0 2 +2
164 Sporting Lisabon 2 2 0 0 4:1 +3 6 1 1 +2
165 Ac Milan 2 2 0 0 4:1 +3 6 1 1 +2
166 Krasnodar FK 2 2 0 0 3:1 +2 6 1 1 +2
167 Fc Zürich 2 2 0 0 2:0 +2 6 2 0 +2
168 Chelsea 2 2 0 0 2:0 +2 6 2 0 +2
169 Betis Sevilla 2 1 1 0 3:0 +3 4 1 1 +1
170 Glasgow Rangers 10 5 5 0 14:6 +8 4 7 3 +1
171 Astana FC 4 2 1 1 5:3 +2 4 3 1 +1
172 FC Kobenhavn 10 6 4 0 17:6 +11 4 6 4 +1
173 Zenit St.Petersburg 6 3 1 2 10:8 +2 4 2 4 +1
174 FC Sevilla 8 7 0 1 23:4 +19 3 2 6 -1
175 PAOK Saloniki 2 1 0 1 4:2 +2 3 1 1 +1
176 Leipzig 8 4 3 1 17:9 +8 3 3 5 +1
177 Sparta Sarpsborg 10 6 1 3 18:10 +8 3 4 6 +1
178 Genk 8 7 0 1 25:9 +16 3 2 6 -1
179 Rapid Wien 6 3 0 3 12:8 +4 3 1 5 -1
180 Besiktas 8 5 1 2 17:6 +11 3 4 4 -1
181 Malmö FF 4 2 1 1 6:4 +2 3 3 1 +1
182 Slavia Praha 2 1 0 1 1:1 0 3 2 0 -1
183 BATE Borisov 2 1 0 1 3:4 -1 3 1 1 -1
184 Fenerbahce 2 1 0 1 3:4 -1 3 1 1 +1
185 Celtic Glasgow 4 2 1 1 6:4 +2 3 2 2 -1
186 Rennes 2 1 0 1 2:3 -1 3 1 1 -1
187 Trnava 4 2 1 1 4:3 +1 3 4 0 -1
188 Lazio Roma 2 1 0 1 3:5 -2 3 0 2 -1
189 Standard Liege 2 1 0 1 3:6 -3 3 0 2 +1
190 Villarreal 2 0 2 0 5:5 0 2 0 2 =2
191 Dinamo Kiev 2 0 2 0 4:4 0 2 0 2 =2
192 Ol. Marseille 2 0 1 1 3:4 -1 1 0 2 =1
193 Appolon Limassol 10 5 1 4 17:11 +6 1 4 6 =1
194 Jablonec 2 0 1 1 3:4 -1 1 0 2 =1
195 Olympiakos Piraeus 6 3 2 1 12:6 +6 1 2 4 -1
196 Spartak Moskva 2 0 1 1 3:5 -2 1 1 1 =1
197 Akhisar Belediye Genclik Spor 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
198 Ludogorets Razgrad 6 3 1 2 9:5 +4 0 4 2 -2
199 Bordeaux 8 5 1 2 11:6 +5 0 4 4 -2
200 Vorskla Poltava 2 0 0 2 3:6 -3 0 0 2 -2
201 Larnaca AEK 8 4 2 2 17:6 +11 0 4 4 -2
202 Rosenborg Trondheim 6 4 0 2 11:5 +6 0 3 3 -2
203 Anderlecht 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
204 Fc Fehérvár 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
205 Dudelange F91 8 4 2 2 12:11 +1 0 3 5 -2
206 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Glasgow Rangers 5 4 1 0 10:0 +10 3 3 2 +3
2 Fenerbahce 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
3 Genk 4 4 0 0 14:0 +14 3 2 2 +4
4 Slavia Praha 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
5 Celtic Glasgow 2 2 0 0 4:0 +4 3 1 1 +2
6 Leverkusen 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
7 Standard Liege 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
8 Trnava 2 1 1 0 2:0 +2 3 2 0 +1
9 Sparta Sarpsborg 5 4 1 0 10:0 +10 3 3 2 +2
10 Rapid Wien 3 3 0 0 9:0 +9 3 1 2 +3
11 Sporting Lisabon 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
12 Betis Sevilla 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
13 Austria Salzburg 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
14 Krasnodar FK 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
15 Malmö FF 2 1 1 0 4:0 +4 3 1 1 +1
16 Astana FC 2 2 0 0 3:0 +3 3 2 0 +2
17 Lazio Roma 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
18 Fc Zürich 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
19 Frankfurt Eintracht 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
20 Arsenal 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
21 FC Sevilla 4 4 0 0 13:0 +13 3 1 3 +4
22 Dinamo Zagreb 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
23 Chelsea 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
24 Zenit St.Petersburg 3 3 0 0 8:0 +8 3 1 2 +3
25 Ac Milan 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
26 Besiktas 4 4 0 0 13:0 +13 3 1 3 +4
27 Rennes 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
28 Appolon Limassol 5 4 1 0 12:0 +12 1 2 3 =1
29 Dinamo Kiev 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
30 Villarreal 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
31 Jablonec 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
32 Olympiakos Piraeus 3 2 1 0 7:0 +7 1 1 2 =1
33 Spartak Moskva 1 0 1 0 3:0 +3 1 0 1 =1
34 FC Kobenhavn 5 2 3 0 10:0 +10 1 3 2 =2
35 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
36 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
37 HJK Helsinki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
39 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
40 Olomouc 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
41 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
42 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
43 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
44 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
45 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
46 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
48 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Trenčín 4 2 2 0 10:0 +10 0 2 2 =1
50 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
51 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
52 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
53 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Braga 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
56 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
57 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
58 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
59 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
60 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
63 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
64 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
66 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
67 Suduva Marijampole 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
68 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
69 Maccabi Tel Aviv 4 4 0 0 7:0 +7 0 2 2 +4
70 CFR Cluj 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
71 Universitatea Craiova 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
72 Molde FK 4 4 0 0 13:0 +13 0 0 4 +4
73 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
74 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
75 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
76 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
77 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
78 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
79 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
80 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
81 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
82 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
83 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
84 Kukesi KS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
85 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
86 Burnley 3 0 3 0 5:0 +5 0 2 1 =3
87 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
88 Valur Reykjavík 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
89 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
90 Bordeaux 4 3 0 0 7:0 +7 0 1 3 -1
91 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
92 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
94 LASK Linz 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
95 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
96 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
98 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
100 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
102 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
103 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
104 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
105 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Serif Tiraspol 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
107 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
108 Fc Fehérvár 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
111 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
113 Ufa FK 3 1 2 0 3:0 +3 0 2 1 =1
114 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
116 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
117 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
118 Feyenoord 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
119 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
120 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
121 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
122 FC Basel 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
123 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 Larnaca AEK 4 3 0 0 12:0 +12 0 1 3 -1
125 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 BATE Borisov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
129 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
130 Olimpija Lublaň 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
131 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
132 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
133 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Gent 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
135 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
136 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
137 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
138 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
139 Rosenborg Trondheim 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
140 Torpedo Kutaisi 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
141 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
142 Luzern 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 HNK Rijeka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Kairat Almaty 3 2 0 0 10:0 +10 0 1 2 -1
145 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
146 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
147 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
148 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
149 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
150 Lech Poznan 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
151 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
152 Dudelange F91 4 2 1 0 6:0 +6 0 2 2 -1
153 Leipzig 4 3 0 0 12:0 +12 0 0 4 -1
154 Partizan Belgrad 4 3 1 0 8:0 +8 0 2 2 =1
155 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
156 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
157 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
158 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
160 Maribor Branik NK 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
161 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
162 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
163 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 Garabag-Azersun Agdam 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
165 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
166 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
167 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
168 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
169 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
170 Zorya Luhansk 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
171 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
172 Akhisar Belediye Genclik Spor 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
173 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
174 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
175 Ol. Marseille 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
177 Apoel Nikósia 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
178 Ludogorets Razgrad 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
179 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
180 Midtjylland FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
181 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
182 PAOK Saloniki 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Dynamo Brest 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
185 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
186 Progres Niedercom 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
187 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
188 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
189 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
191 Vorskla Poltava 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
193 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
196 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
197 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
198 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
199 Anderlecht 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
201 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Atalanta Bergamo 3 1 2 0 4:0 +4 0 2 1 =1
203 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
205 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
206 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Leverkusen 1 1 0 0 5:2 +3 3 0 1 +1
2 Sporting Lisabon 1 1 0 0 2:1 +1 3 0 1 +1
3 Austria Salzburg 1 1 0 0 4:2 +2 3 0 1 +1
4 Krasnodar FK 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
5 BATE Borisov 1 1 0 0 6:0 +6 3 1 0 +1
6 Leipzig 4 1 3 0 11:3 +8 3 3 1 +1
7 Fc Zürich 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
8 Frankfurt Eintracht 1 1 0 0 3:1 +2 3 0 1 +1
9 Arsenal 1 1 0 0 5:0 +5 3 0 1 +1
10 Dinamo Zagreb 1 1 0 0 3:0 +3 3 1 0 +1
11 Chelsea 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
12 PAOK Saloniki 1 1 0 0 5:1 +4 3 0 1 +1
13 Ac Milan 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
14 FC Kobenhavn 5 4 1 0 10:2 +8 3 3 2 +1
15 Glasgow Rangers 5 1 4 0 7:3 +4 1 4 1 =3
16 Dinamo Kiev 1 0 1 0 4:2 +2 1 0 1 =1
17 Villarreal 1 0 1 0 5:3 +2 1 0 1 =1
18 Betis Sevilla 1 0 1 0 0:0 0 1 1 0 =1
19 Astana FC 2 0 1 0 2:3 -1 1 1 1 =1
20 Ol. Marseille 1 0 1 0 4:2 +2 1 0 1 =1
21 Zenit St.Petersburg 3 0 1 0 3:7 -4 1 1 2 =1
22 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
23 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
24 HJK Helsinki 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
25 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
26 Alashkert FC 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
27 Olomouc 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
28 Jagiellonia Bialystok 2 0 1 0 6:7 -1 0 0 2 -1
29 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 9:3 +6 0 2 1 -1
30 Fenerbahce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
31 Appolon Limassol 5 1 0 0 8:8 0 0 2 3 -3
32 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 -1
33 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
34 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
35 Genk 4 3 0 0 13:7 +6 0 0 4 -1
36 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
37 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 9:5 +4 0 1 1 -1
38 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
39 Trenčín 4 2 1 0 7:4 +3 0 3 1 -1
40 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
41 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
42 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 5:3 +2 0 2 1 -1
43 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
44 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
45 Braga 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
46 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
47 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
48 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
49 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
50 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
51 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Slavia Praha 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
53 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
54 Celtic Glasgow 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
55 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
56 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
57 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
58 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
59 Suduva Marijampole 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
60 Standard Liege 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
61 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
62 Maccabi Tel Aviv 4 0 3 0 6:6 0 0 2 2 -1
63 CFR Cluj 2 1 0 0 5:2 +3 0 2 0 -1
64 Universitatea Craiova 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
65 Molde FK 4 1 1 0 6:5 +1 0 2 2 -1
66 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
67 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
68 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
69 Hajduk Split 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
70 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
71 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
72 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
73 Trnava 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
74 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
75 Sparta Sarpsborg 5 2 0 0 11:7 +4 0 1 4 -2
76 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
77 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
78 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
79 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
80 Rapid Wien 3 0 0 0 4:7 -3 0 0 3 -3
81 Jablonec 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
82 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
83 Burnley 3 0 2 0 4:4 0 0 2 1 -1
84 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
85 Valur Reykjavík 2 0 0 0 1:2 -1 0 2 0 -2
86 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
87 Bordeaux 4 2 1 0 8:2 +6 0 3 1 -1
88 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
89 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
90 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
91 LASK Linz 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
92 Hapoel Beer Sheva 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
93 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
94 CSKA Sofia 3 1 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
95 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
96 Dynamo Minsk 3 2 0 0 8:5 +3 0 1 2 -1
97 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
98 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
99 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
100 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
101 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
102 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
103 Serif Tiraspol 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
104 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
105 Fc Fehérvár 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
106 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
107 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
108 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
109 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
110 Ufa FK 3 0 2 0 5:4 +1 0 2 1 -1
111 Sturm Graz 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
112 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
113 Hibernian 3 1 1 0 10:8 +2 0 1 2 -1
114 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
115 Feyenoord 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
116 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
117 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
118 Malmö FF 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
119 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
120 FC Basel 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
121 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
122 Larnaca AEK 4 1 2 0 6:5 +1 0 3 1 -1
123 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
124 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
125 Llansantffraid 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
126 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
127 Olimpija Lublaň 3 1 2 0 9:3 +6 0 2 1 =1
128 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
129 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
130 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
131 Gent 2 1 0 0 2:2 0 0 2 0 -1
132 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
133 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
134 Lazio Roma 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
135 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
136 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
137 Rosenborg Trondheim 3 2 0 0 8:1 +7 0 3 0 -1
138 Torpedo Kutaisi 3 1 0 0 7:6 +1 0 1 2 -2
139 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
140 Luzern 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
141 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
142 Kairat Almaty 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
143 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
144 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
145 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
146 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
147 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
148 Lech Poznan 3 0 1 0 5:5 0 0 2 1 -1
149 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
150 Dudelange F91 4 2 1 0 10:7 +3 0 1 3 -1
151 Partizan Belgrad 4 2 1 0 9:5 +4 0 1 3 -1
152 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
153 Olympiakos Piraeus 3 1 1 0 6:5 +1 0 1 2 -1
154 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
155 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
156 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
157 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
158 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
159 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
160 Spartak Moskva 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
161 Pyunik Yerevan 3 1 0 0 4:4 0 0 1 2 -2
162 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
163 FC Sevilla 4 3 0 0 11:3 +8 0 1 3 -1
164 Garabag-Azersun Agdam 2 0 0 0 3:3 0 0 2 0 -2
165 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
166 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
167 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
168 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
169 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
170 Zorya Luhansk 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
171 Vitesse Arnheim 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
172 Akhisar Belediye Genclik Spor 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
173 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
174 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
175 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
176 Apoel Nikósia 3 0 1 0 3:5 -2 0 2 1 -1
177 Ludogorets Razgrad 3 1 1 0 5:2 +3 0 3 0 -1
178 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
179 Midtjylland FC 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
180 Hapoel Haifa 2 1 0 0 6:2 +4 0 2 0 -1
181 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
182 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
183 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
184 Progres Niedercom 3 1 0 0 6:3 +3 0 2 1 -2
185 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
186 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
187 Legia Warszawa 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
188 Spartak Zlatibor Voda 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
189 Vorskla Poltava 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
190 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
191 Besiktas 4 1 1 0 5:5 0 0 3 1 -1
192 Cork City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
193 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
194 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
195 Slovan Bratislava 3 1 0 0 7:8 -1 0 0 3 -2
196 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
197 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
198 Anderlecht 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
199 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
200 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
201 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 14:2 +12 0 1 2 =1
202 Rennes 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
203 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
204 Nordsjalland FC 3 2 0 0 7:3 +4 0 2 1 -1
205 Spartaks Jurmala 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
206 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Tobol Kostanay csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Tobol Kostanay pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.