h, 2018 november 19. @ 01:28 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Partizani Tirana

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2018.07.12 Partizani Tirana 0 : 1 Maribor Branik NK 5.60 3.89 1.51
2 2018.07.19 Maribor Branik NK 2 : 0 Partizani Tirana 1.21 5.45 11.10
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 100% (2/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 1.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (1/3)
Második 66.67% (2/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 100% (2/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
2 Hibernian 6 3 2 1 16:11 +5 0 2 4 -1
3 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
4 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
5 Nordsjalland FC 6 4 0 2 8:6 +2 0 3 3 -2
6 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
7 Feyenoord 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
8 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
9 Sturm Graz 2 0 0 2 0:7 -7 0 1 1 -2
10 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
11 Suduva Marijampole 4 1 2 1 2:4 -2 0 3 1 -1
12 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
13 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
14 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
15 Maccabi Tel Aviv 8 4 3 1 11:8 +3 0 4 4 +1
16 Maribor Branik NK 6 3 2 1 6:3 +3 0 5 1 =1
17 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
18 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
19 Spartak Zlatibor Voda 6 2 1 3 7:7 0 0 4 2 -3
20 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
21 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
22 Serif Tiraspol 4 2 0 2 3:5 -2 0 2 2 -1
23 Cork City 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
24 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
25 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
26 Slovan Bratislava 6 4 0 2 15:10 +5 0 0 6 -1
27 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
28 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
29 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
30 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
31 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
32 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
33 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
34 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
35 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
36 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
37 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Istanbul Büyüksehir 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
39 HNK Rijeka 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
40 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
41 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
42 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
43 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
44 Dynamo Brest 4 2 1 1 6:8 -2 0 2 2 +1
45 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
46 LASK Linz 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 +1
47 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
48 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
49 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
50 Hapoel Haifa 4 1 1 2 3:7 -4 0 3 1 -2
51 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
52 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
53 Gent 4 2 1 1 4:3 +1 0 3 1 -1
54 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
55 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
56 Bröndby Kobenhavn 4 2 0 2 8:10 -2 0 1 3 -2
57 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
58 Trenčín 8 4 3 1 14:7 +7 0 5 3 -1
59 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
60 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
61 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
62 Zrinjski Mostar 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
63 Spartaks Jurmala 4 2 1 1 9:1 +8 0 2 2 =1
64 Vitesse Arnheim 4 1 1 2 5:5 0 0 2 2 -2
65 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
66 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
67 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
68 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
69 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
70 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
71 HJK Helsinki 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
72 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
73 FC Basel 4 3 0 1 5:3 +2 0 3 1 -1
74 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
75 Olomouc 4 2 0 2 4:5 -1 0 2 2 -2
76 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
77 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
78 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
79 Universitatea Craiova 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
80 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
81 Molde FK 8 5 1 2 17:7 +10 0 2 6 +1
82 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
83 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
84 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
85 CFR Cluj 4 2 0 2 9:5 +4 0 2 2 -2
86 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
87 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
88 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
89 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
90 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
91 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
92 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
93 Atalanta Bergamo 6 3 3 0 17:4 +13 0 3 3 =2
94 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
95 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
96 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
97 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
98 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
99 Progres Niedercom 6 2 1 3 7:6 +1 0 4 2 =1
100 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
101 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
102 Partizan Belgrad 8 5 2 1 14:8 +6 0 3 5 -1
103 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
104 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
105 Lech Poznan 6 1 2 3 8:10 -2 0 3 3 -2
106 CSKA Sofia 6 3 0 3 9:6 +3 0 2 4 -2
107 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
108 Legia Warszawa 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 =1
109 Dynamo Minsk 6 4 0 2 14:8 +6 0 1 5 -1
110 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
111 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
112 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
113 Kairat Almaty 6 3 0 3 14:7 +7 0 2 4 -3
114 Shkendija 79 Tetovo 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
115 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
116 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
117 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
118 Kukesi KS 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 +1
119 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 11:5 +6 0 2 4 +1
120 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
121 Torpedo Kutaisi 6 3 0 3 12:9 +3 0 2 4 -3
122 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
123 Braga 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
124 Luzern 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
125 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
126 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
127 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
128 Burnley 6 0 5 1 7:9 -2 0 4 2 =1
129 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
130 Alashkert FC 4 1 1 2 1:7 -6 0 3 1 -2
131 Apoel Nikósia 6 3 1 2 11:6 +5 0 3 3 -1
132 Valur Reykjavík 4 2 0 2 5:3 +2 0 2 2 +1
133 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
134 Midtjylland FC 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
135 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
136 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
137 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
138 Žalgiris Vilnius 6 2 2 2 5:9 -4 0 4 2 -2
139 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
140 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
141 Llansantffraid 4 1 1 2 4:7 -3 0 2 2 -2
142 Illichivets Mariupol 4 0 2 2 5:8 -3 0 1 3 -2
143 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
144 Olimpija Lublaň 6 3 2 1 14:6 +8 0 3 3 =1
145 Zorya Luhansk 4 0 3 1 5:6 -1 0 2 2 -1
146 Jagiellonia Bialystok 4 1 1 2 6:8 -2 0 2 2 -2
147 Pyunik Yerevan 6 3 1 2 6:4 +2 0 4 2 -1
148 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
149 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
150 Ufa FK 6 1 4 1 6:6 0 0 4 2 =1
151 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
152 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
153 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
154 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
155 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
156 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
157 Hajduk Split 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
158 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
159 Austria Salzburg 4 4 0 0 14:5 +9 12 0 4 +4
160 Dinamo Zagreb 4 4 0 0 11:3 +8 12 1 3 +4
161 Frankfurt Eintracht 4 4 0 0 11:4 +7 12 1 3 +4
162 Chelsea 4 4 0 0 6:1 +5 12 3 1 +4
163 Arsenal 4 3 1 0 8:2 +6 10 2 2 =1
164 FC Sevilla 10 9 0 1 32:6 +26 9 2 8 +2
165 Leverkusen 4 3 0 1 10:7 +3 9 1 3 +1
166 Krasnodar FK 4 3 0 1 6:4 +2 9 1 3 +1
167 Fc Zürich 4 3 0 1 5:3 +2 9 3 1 -1
168 Lazio Roma 4 3 0 1 8:7 +1 9 0 4 +2
169 Betis Sevilla 4 2 2 0 6:2 +4 8 2 2 =1
170 Dinamo Kiev 4 2 2 0 9:6 +3 8 0 4 +2
171 Astana FC 6 3 2 1 8:5 +3 8 4 2 +1
172 Zenit St.Petersburg 8 4 2 2 13:10 +3 8 3 5 =1
173 Olympiakos Piraeus 8 5 2 1 19:7 +12 7 3 5 +2
174 Genk 10 8 1 1 30:12 +18 7 3 7 =1
175 Ac Milan 4 2 1 1 6:4 +2 7 2 2 =1
176 Sporting Lisabon 4 2 1 1 4:2 +2 7 3 1 =1
177 Fenerbahce 4 2 1 1 7:6 +1 7 2 2 +1
178 Slavia Praha 4 2 1 1 2:1 +1 7 4 0 =1
179 Villarreal 4 1 3 0 10:5 +5 6 1 3 =1
180 Leipzig 10 5 3 2 20:11 +9 6 4 6 -1
181 Fc Fehérvár 4 2 0 2 3:3 0 6 4 0 +2
182 Celtic Glasgow 6 3 1 2 8:7 +1 6 3 3 +1
183 Standard Liege 4 2 0 2 6:9 -3 6 0 4 -1
184 Glasgow Rangers 12 5 6 1 17:10 +7 5 8 4 -1
185 Sparta Sarpsborg 12 6 3 3 20:12 +8 5 6 6 =2
186 FC Kobenhavn 12 6 5 1 17:7 +10 5 8 4 =1
187 Malmö FF 6 2 3 1 8:6 +2 5 5 1 =2
188 Spartak Moskva 4 1 2 1 7:8 -1 5 2 2 +1
189 Besiktas 10 5 2 3 20:11 +9 4 5 5 =1
190 Rapid Wien 8 3 1 4 12:13 -1 4 2 6 =1
191 PAOK Saloniki 4 1 0 3 4:5 -1 3 3 1 -2
192 Vorskla Poltava 4 1 0 3 4:7 -3 3 2 2 -1
193 BATE Borisov 4 1 0 3 4:8 -4 3 2 2 -3
194 Rennes 4 1 0 3 4:8 -4 3 1 3 -3
195 Trnava 6 2 1 3 6:8 -2 3 4 2 -3
196 Garabag-Azersun Agdam 6 2 0 4 4:7 -3 3 4 2 +1
197 Jablonec 4 0 2 2 5:7 -2 2 1 3 -1
198 Ludogorets Razgrad 8 3 3 2 10:6 +4 2 6 2 =2
199 Larnaca AEK 10 4 4 2 18:7 +11 2 6 4 =2
200 Bordeaux 10 5 2 3 13:9 +4 1 5 5 =1
201 Ol. Marseille 4 0 1 3 5:9 -4 1 0 4 -2
202 Appolon Limassol 12 5 1 6 19:16 +3 1 5 7 -2
203 Anderlecht 4 0 1 3 2:7 -5 1 3 1 -1
204 Akhisar Belediye Genclik Spor 4 0 0 4 3:12 -9 0 1 3 -4
205 Rosenborg Trondheim 8 4 0 4 13:13 0 0 3 5 -4
206 Dudelange F91 10 4 2 4 13:18 -5 0 4 6 -4
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Austria Salzburg 2 2 0 0 6:0 +6 6 0 2 +2
2 Astana FC 3 3 0 0 5:0 +5 6 2 1 +3
3 Lazio Roma 2 2 0 0 4:0 +4 6 0 2 +2
4 Fc Zürich 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
5 FC Sevilla 5 5 0 0 19:0 +19 6 1 4 +5
6 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 6:0 +6 6 1 1 +2
7 Chelsea 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
8 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 7:0 +7 6 0 2 +2
9 Zenit St.Petersburg 4 4 0 0 10:0 +10 6 1 3 +4
10 Fenerbahce 2 2 0 0 4:0 +4 6 2 0 +2
11 Krasnodar FK 2 2 0 0 4:0 +4 6 0 2 +2
12 Celtic Glasgow 3 3 0 0 6:0 +6 6 1 2 +3
13 Standard Liege 2 2 0 0 4:0 +4 6 0 2 +2
14 Leverkusen 2 2 0 0 5:0 +5 6 1 1 +2
15 Betis Sevilla 2 1 1 0 4:0 +4 4 1 1 =1
16 Malmö FF 3 1 2 0 5:0 +5 4 2 1 =1
17 Olympiakos Piraeus 4 3 1 0 12:0 +12 4 1 3 +1
18 Spartak Moskva 2 1 1 0 7:0 +7 4 0 2 +1
19 Arsenal 2 1 1 0 4:0 +4 4 1 1 =1
20 Glasgow Rangers 6 4 2 0 10:0 +10 4 4 2 =1
21 Genk 5 4 1 0 15:0 +15 4 3 2 =1
22 Slavia Praha 2 1 1 0 1:0 +1 4 2 0 =1
23 Dinamo Kiev 2 1 1 0 5:0 +5 4 0 2 +1
24 Villarreal 2 1 1 0 7:0 +7 4 0 2 +1
25 Rapid Wien 4 3 1 0 9:0 +9 4 2 2 =1
26 Sparta Sarpsborg 6 4 2 0 11:0 +11 4 4 2 =1
27 Sporting Lisabon 2 1 0 0 2:0 +2 3 2 0 -1
28 Fc Fehérvár 2 1 0 0 1:0 +1 3 2 0 +1
29 Ac Milan 2 1 0 0 4:0 +4 3 0 2 -1
30 Besiktas 5 4 0 0 15:0 +15 3 1 4 -1
31 Rennes 2 1 0 0 3:0 +3 3 0 2 -1
32 Trnava 3 1 1 0 3:0 +3 3 2 1 -1
33 Leipzig 5 4 0 0 14:0 +14 3 1 4 +1
34 Jablonec 2 0 2 0 3:0 +3 2 1 1 =2
35 Bordeaux 5 3 1 0 8:0 +8 1 2 3 =1
36 Ludogorets Razgrad 4 2 1 0 7:0 +7 1 2 2 =1
37 Larnaca AEK 5 3 1 0 13:0 +13 1 2 3 =1
38 Appolon Limassol 6 4 1 0 14:0 +14 1 2 4 -1
39 Anderlecht 2 0 1 0 2:0 +2 1 1 1 =1
40 FC Kobenhavn 6 2 3 0 10:0 +10 1 4 2 -1
41 Burnley 3 0 3 0 5:0 +5 0 2 1 =3
42 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
43 Valur Reykjavík 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
44 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
45 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
46 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
47 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 LASK Linz 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
50 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
51 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
52 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
53 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
54 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
55 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
57 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
59 Serif Tiraspol 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
60 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
61 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
62 Akhisar Belediye Genclik Spor 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
63 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
64 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
66 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
68 Progres Niedercom 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
69 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Feyenoord 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
71 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
74 FC Basel 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
75 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
77 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
78 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
80 BATE Borisov 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
81 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
82 Olimpija Lublaň 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
83 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Gent 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
85 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
86 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
87 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
88 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
89 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
90 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
91 Rosenborg Trondheim 4 2 0 0 9:0 +9 0 0 4 -2
92 Torpedo Kutaisi 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
93 Luzern 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
95 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
96 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
97 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
98 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
99 HNK Rijeka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
101 Kairat Almaty 3 2 0 0 10:0 +10 0 1 2 -1
102 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
103 Dudelange F91 5 2 1 0 6:0 +6 0 3 2 -2
104 Partizan Belgrad 4 3 1 0 8:0 +8 0 2 2 =1
105 Lech Poznan 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
106 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
108 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Maribor Branik NK 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
110 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
111 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
112 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
115 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
117 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
118 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
119 Garabag-Azersun Agdam 3 1 0 0 3:0 +3 0 1 2 -2
120 Zorya Luhansk 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
121 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
122 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
123 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
125 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
126 Apoel Nikósia 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
127 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
128 Midtjylland FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
129 Ol. Marseille 2 0 0 0 2:0 +2 0 0 2 -2
130 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
131 PAOK Saloniki 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
132 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
133 Dynamo Brest 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
134 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
135 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
136 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
137 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
139 Vorskla Poltava 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
140 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
141 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
142 Kukesi KS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
143 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
146 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
148 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Atalanta Bergamo 3 1 2 0 4:0 +4 0 2 1 =1
150 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
151 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
152 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
154 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
156 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
157 HJK Helsinki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
159 Olomouc 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
160 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
162 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
163 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
164 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
165 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
166 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
167 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
168 Ufa FK 3 1 2 0 3:0 +3 0 2 1 =1
169 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
171 Trenčín 4 2 2 0 10:0 +10 0 2 2 =1
172 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
173 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
174 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
175 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Braga 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
177 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
178 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
179 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
180 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
182 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
184 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
185 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
186 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
187 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
189 Suduva Marijampole 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
190 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
191 Maccabi Tel Aviv 4 4 0 0 7:0 +7 0 2 2 +4
192 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
193 Universitatea Craiova 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
194 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
195 Molde FK 4 4 0 0 13:0 +13 0 0 4 +4
196 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
197 CFR Cluj 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
198 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
199 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
200 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
201 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
202 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
203 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
205 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
206 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Austria Salzburg 2 2 0 0 9:4 +5 6 0 2 +2
2 Arsenal 2 2 0 0 6:0 +6 6 1 1 +2
3 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 6:3 +3 6 0 2 +2
4 Chelsea 2 2 0 0 3:0 +3 6 2 0 +2
5 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 6:1 +5 6 1 1 +2
6 Sporting Lisabon 2 1 1 0 3:1 +2 4 1 1 =1
7 Betis Sevilla 2 1 1 0 3:1 +2 4 1 1 +1
8 Ac Milan 2 1 1 0 5:1 +4 4 2 0 =1
9 FC Kobenhavn 6 4 2 0 11:2 +9 4 4 2 =1
10 Dinamo Kiev 2 1 1 0 7:3 +4 4 0 2 +1
11 Fc Fehérvár 2 1 0 0 4:1 +3 3 2 0 +1
12 BATE Borisov 2 1 0 0 8:3 +5 3 1 1 -1
13 Lazio Roma 2 1 0 0 6:5 +1 3 0 2 +1
14 Fc Zürich 2 1 0 0 3:1 +2 3 2 0 -1
15 Olympiakos Piraeus 4 2 1 0 9:5 +4 3 2 2 +1
16 FC Sevilla 5 4 0 0 14:5 +9 3 1 4 +1
17 Garabag-Azersun Agdam 3 1 0 0 5:3 +2 3 3 0 +1
18 PAOK Saloniki 2 1 0 0 7:2 +5 3 1 1 -1
19 Vorskla Poltava 2 1 0 0 6:4 +2 3 1 1 +1
20 Genk 5 4 0 0 18:9 +9 3 0 5 +1
21 Krasnodar FK 2 1 0 0 4:2 +2 3 1 1 -1
22 Slavia Praha 2 1 0 0 1:1 0 3 2 0 +1
23 Leverkusen 2 1 0 0 7:5 +2 3 0 2 -1
24 Leipzig 5 1 3 0 12:5 +7 3 3 2 -1
25 Astana FC 3 0 2 0 4:4 0 2 2 1 =2
26 Zenit St.Petersburg 4 0 2 0 5:8 -3 2 2 2 =2
27 Villarreal 2 0 2 0 5:3 +2 2 1 1 =2
28 Ludogorets Razgrad 4 1 2 0 6:3 +3 1 4 0 =1
29 Malmö FF 3 1 1 0 6:3 +3 1 3 0 =1
30 Larnaca AEK 5 1 3 0 7:5 +2 1 4 1 =1
31 Spartak Moskva 2 0 1 0 6:2 +4 1 2 0 =1
32 Ol. Marseille 2 0 1 0 8:4 +4 1 0 2 -1
33 Besiktas 5 1 2 0 10:6 +4 1 4 1 =1
34 Glasgow Rangers 6 1 4 0 10:7 +3 1 4 2 -1
35 Fenerbahce 2 0 1 0 3:6 -3 1 0 2 =1
36 Sparta Sarpsborg 6 2 1 0 13:8 +5 1 2 4 =1
37 Burnley 3 0 2 0 4:4 0 0 2 1 -1
38 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
39 Valur Reykjavík 2 0 0 0 1:2 -1 0 2 0 -2
40 Jablonec 2 0 0 0 5:4 +1 0 0 2 -2
41 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
42 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
43 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
44 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
45 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
46 LASK Linz 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
47 Hapoel Beer Sheva 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
48 Bordeaux 5 2 1 0 10:4 +6 0 3 2 -2
49 Pyunik Yerevan 3 1 0 0 4:4 0 0 1 2 -2
50 CSKA Sofia 3 1 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
51 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
52 Dynamo Minsk 3 2 0 0 8:5 +3 0 1 2 -1
53 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
54 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
55 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
56 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
57 Serif Tiraspol 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
58 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
59 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
60 Akhisar Belediye Genclik Spor 2 0 0 0 5:8 -3 0 0 2 -2
61 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
62 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
63 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
64 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
65 Hibernian 3 1 1 0 10:8 +2 0 1 2 -1
66 Progres Niedercom 3 1 0 0 6:3 +3 0 2 1 -2
67 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
68 Feyenoord 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
69 Sturm Graz 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
70 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
71 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
72 FC Basel 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
73 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
74 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
75 Spartak Zlatibor Voda 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
76 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
77 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
78 Llansantffraid 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
79 Olimpija Lublaň 3 1 2 0 9:3 +6 0 2 1 =1
80 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
81 Gent 2 1 0 0 2:2 0 0 2 0 -1
82 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
83 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
84 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
85 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
86 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
87 Spartaks Jurmala 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
88 Rosenborg Trondheim 4 2 0 0 13:4 +9 0 3 1 -2
89 Torpedo Kutaisi 3 1 0 0 7:6 +1 0 1 2 -2
90 Luzern 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
91 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
92 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
93 Alashkert FC 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
94 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
95 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
96 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
97 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
98 Kairat Almaty 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
99 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
100 Dudelange F91 5 2 1 0 13:12 +1 0 1 4 -2
101 Partizan Belgrad 4 2 1 0 9:5 +4 0 1 3 -1
102 Lech Poznan 3 0 1 0 5:5 0 0 2 1 -1
103 Appolon Limassol 6 1 0 0 11:10 +1 0 3 3 -4
104 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
105 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
106 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
107 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
108 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
109 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
110 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
111 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
112 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
113 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
114 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
115 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
116 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
117 Zorya Luhansk 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
118 Vitesse Arnheim 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
119 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
120 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
121 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
122 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
123 Apoel Nikósia 3 0 1 0 3:5 -2 0 2 1 -1
124 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
125 Midtjylland FC 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
126 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
127 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
128 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
129 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
130 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
131 Hapoel Haifa 2 1 0 0 6:2 +4 0 2 0 -1
132 Legia Warszawa 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
133 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
134 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
135 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
136 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
137 Cork City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
138 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
139 Slovan Bratislava 3 1 0 0 7:8 -1 0 0 3 -2
140 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
141 Anderlecht 2 0 0 0 4:3 +1 0 2 0 -2
142 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
143 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
144 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 14:2 +12 0 1 2 =1
145 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
146 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
147 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
148 Nordsjalland FC 3 2 0 0 7:3 +4 0 2 1 -1
149 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
150 Rennes 2 0 0 0 4:5 -1 0 1 1 -2
151 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
152 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
153 HJK Helsinki 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
154 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
155 Olomouc 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
156 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
157 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
158 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 9:3 +6 0 2 1 -1
159 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
160 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 -1
161 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
162 Jagiellonia Bialystok 2 0 1 0 6:7 -1 0 0 2 -1
163 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
164 Ufa FK 3 0 2 0 5:4 +1 0 2 1 -1
165 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
166 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 9:5 +4 0 1 1 -1
167 Trenčín 4 2 1 0 7:4 +3 0 3 1 -1
168 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
169 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 5:3 +2 0 2 1 -1
170 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
171 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
172 Braga 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
173 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
174 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
175 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
176 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
177 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
178 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
180 Celtic Glasgow 3 0 1 0 3:6 -3 0 2 1 -2
181 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
182 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
183 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
184 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
185 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
186 Suduva Marijampole 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
187 Standard Liege 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
188 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
189 Maccabi Tel Aviv 4 0 3 0 6:6 0 0 2 2 -1
190 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
191 Universitatea Craiova 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
192 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
193 Molde FK 4 1 1 0 6:5 +1 0 2 2 -1
194 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
195 CFR Cluj 2 1 0 0 5:2 +3 0 2 0 -1
196 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
197 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
198 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
199 Trnava 3 1 0 0 6:5 +1 0 2 1 -2
200 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
201 Hajduk Split 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
202 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
203 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
204 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
205 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
206 Rapid Wien 4 0 0 0 4:12 -8 0 0 4 -4

Ez az oldal tartalmazza a(z) Partizani Tirana csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Partizani Tirana pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.