k, 2019 november 12. @ 22:18 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Daugava Riga

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.11 Olimpija Lublaň 2 : 3 Daugava Riga 1.40 4.53 6.85
1 2019.07.18 Daugava Riga 0 : 2 Olimpija Lublaň 4.23 3.98 1.69
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 14.29% (1/7)
Második 85.71% (6/7)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
2 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
3 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
4 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
5 HNK Rijeka 4 2 1 1 6:3 +3 0 3 1 =1
6 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
7 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
8 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
9 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
10 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
11 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
12 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
13 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
14 Maribor Branik NK 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
15 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
16 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
17 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
18 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
19 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
20 AC Torino 6 3 1 2 16:7 +9 0 1 5 -2
21 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
22 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
23 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
24 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
25 Ararat-Armenia 6 4 0 2 10:6 +4 0 2 4 -1
26 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
27 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
28 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
29 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
30 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
31 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
32 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
33 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
34 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
35 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
36 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
37 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
38 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
39 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
40 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
41 FC Antwerp 4 1 2 1 3:3 0 0 3 1 =2
42 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
43 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
44 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
45 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
46 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
47 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
48 Bnei Yehuda 4 1 1 2 4:7 -3 0 1 3 -2
49 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
50 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
51 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
52 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
53 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
54 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
55 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
56 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
57 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
58 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
59 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
60 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
61 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
62 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
63 Legia Warszawa 8 3 4 1 6:1 +5 0 7 1 -1
64 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
65 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
66 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
67 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
68 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
69 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
70 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
71 Linfield Belfast 6 4 1 1 12:9 +3 0 1 5 -1
72 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
73 Steaua Bucureşti 8 4 2 2 10:5 +5 0 5 3 -1
74 Suduva Marijampole 6 4 1 1 16:6 +10 0 1 5 -1
75 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
76 BATE Borisov 4 2 1 1 4:4 0 0 2 2 +1
77 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
78 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
79 Appolon Limassol 8 5 0 3 14:12 +2 0 1 7 -2
80 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
81 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
82 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
84 Strasbourg 6 4 0 2 7:6 +1 0 3 3 -1
85 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
86 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
87 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
88 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
89 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
90 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
91 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
92 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
93 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
94 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
95 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
96 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
97 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
98 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
99 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
100 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
101 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
102 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
103 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
104 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
105 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
106 AIK Stockholm 4 1 1 2 4:8 -4 0 2 2 -2
107 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
108 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
109 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
110 Hapoel Beer Sheva 8 3 3 2 9:10 -1 0 5 3 -2
111 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
112 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
113 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
114 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
116 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
117 Molde FK 8 3 3 2 15:8 +7 0 3 5 =1
118 Zorya Luhansk 6 3 2 1 9:7 +2 0 3 3 =1
119 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
120 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
121 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
122 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
123 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
124 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
125 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
126 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
127 PAOK Saloniki 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
128 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
129 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
130 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
131 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
132 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
133 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
134 Caramba 6 2 2 2 9:10 -1 0 2 4 +1
135 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
136 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
137 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
138 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
139 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
140 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
141 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
142 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
143 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
144 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
145 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
146 Spartak Moskva 4 2 0 2 6:6 0 0 1 3 -2
147 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
148 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
149 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
150 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
151 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
152 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
153 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
154 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
155 Athens AEK 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 +1
156 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
157 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
158 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
159 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
160 FC Sevilla 4 4 0 0 12:2 +10 12 1 3 +4
161 Espaňol Barcelona 10 8 2 0 28:5 +23 10 3 7 +3
162 Arsenal 4 3 1 0 11:3 +8 10 1 3 =1
163 FC Basel 4 3 1 0 10:3 +7 10 1 3 +2
164 Manchester United 4 3 1 0 5:0 +5 10 3 1 +2
165 Braga 8 7 1 0 18:8 +10 10 2 6 +2
166 Celtic Glasgow 6 5 1 0 13:4 +9 10 3 3 +3
167 Sporting Lisabon 4 3 0 1 7:4 +3 9 2 2 +3
168 Wolverhampton 10 9 0 1 23:6 +17 9 4 6 +3
169 CFR Cluj 4 3 0 1 4:3 +1 9 3 1 +2
170 AZ Alkmaar 10 4 6 0 22:4 +18 8 4 6 +2
171 Gent 10 5 4 1 23:14 +9 8 3 7 +1
172 LASK Linz 4 2 1 1 6:3 +3 7 2 2 +1
173 Young Boys Bern 4 2 1 1 6:4 +2 7 2 2 =1
174 Glasgow Rangers 12 8 3 1 25:6 +19 7 7 5 +1
175 PSV Eindhoven 8 5 2 1 16:7 +9 7 3 5 -1
176 Istanbul Büyüksehir 4 2 1 1 5:5 0 7 2 2 +2
177 FC Kobenhavn 6 2 3 1 7:5 +2 6 5 1 =3
178 Dinamo Kiev 4 1 3 0 3:2 +1 6 4 0 =3
179 Ludogorets Razgrad 10 5 3 2 24:11 +13 6 3 7 -2
180 Getafe 4 2 0 2 4:4 0 6 2 2 -2
181 Krasnodar FK 4 2 0 2 6:8 -2 6 1 3 +2
182 Frankfurt Eintracht 10 7 0 3 17:9 +8 6 3 7 -1
183 Standard Liege 4 2 0 2 5:7 -2 6 1 3 +1
184 AS Roma 4 1 2 1 7:4 +3 5 2 2 -1
185 Wolfsburg 4 1 2 1 7:7 0 5 1 3 -1
186 Malmö FF 12 7 3 2 26:8 +18 5 5 7 =1
187 Ferencvárosi TC 6 2 3 1 6:6 0 5 4 2 =1
188 Mönchengladbach 4 1 2 1 4:7 -3 5 2 2 +1
189 St. Andrä 4 1 1 2 5:5 0 4 2 2 -2
190 Slovan Bratislava 10 6 1 3 18:12 +6 4 4 6 -2
191 Garabag-Azersun Agdam 6 2 1 3 11:12 -1 4 0 6 -1
192 Apoel Nikósia 4 1 1 2 7:8 -1 4 1 3 +1
193 Feyenoord 8 4 2 2 14:5 +9 4 5 3 =1
194 Partizan Belgrad 10 5 2 3 14:11 +3 4 4 6 -2
195 FC Porto 4 1 1 2 3:6 -3 4 3 1 -1
196 St. Etienne 4 0 3 1 6:7 -1 3 2 2 =3
197 Lazio Roma 4 1 0 3 5:7 -2 3 0 4 -2
198 Oleksandrija FK 4 0 3 1 5:7 -2 3 2 2 =3
199 Dudelange F91 10 5 1 4 17:21 -4 3 2 8 -3
200 Lugano AC 4 0 2 2 1:3 -2 2 3 1 =1
201 Rennes 4 0 1 3 2:5 -3 1 3 1 -3
202 Guimaraes 10 5 2 3 18:7 +11 1 6 4 =1
203 Trabzonspor 8 2 2 4 10:14 -4 1 3 5 -2
204 CSKA Moskva 4 0 1 3 1:8 -7 1 3 1 =1
205 Besiktas 4 0 0 4 4:10 -6 0 1 3 -4
206 Rosenborg Trondheim 4 0 0 4 1:8 -7 0 3 1 -4
207 Astana FC 10 4 1 5 17:18 -1 0 3 7 -5
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 FC Sevilla 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
2 Celtic Glasgow 3 3 0 0 6:0 +6 6 2 1 +3
3 Manchester United 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
4 Arsenal 2 2 0 0 7:0 +7 6 0 2 +2
5 CFR Cluj 2 2 0 0 3:0 +3 6 1 1 +2
6 LASK Linz 2 2 0 0 5:0 +5 6 1 1 +2
7 FC Basel 2 2 0 0 7:0 +7 6 0 2 +2
8 Glasgow Rangers 6 6 0 0 15:0 +15 6 4 2 +6
9 Standard Liege 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
10 Young Boys Bern 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
11 Sporting Lisabon 2 2 0 0 3:0 +3 6 1 1 +2
12 Gent 5 4 1 0 16:0 +16 4 0 5 =1
13 FC Kobenhavn 3 2 1 0 5:0 +5 4 2 1 =1
14 PSV Eindhoven 4 2 2 0 6:0 +6 4 2 2 =1
15 Feyenoord 4 3 1 0 10:0 +10 4 2 2 =1
16 Espaňol Barcelona 5 4 1 0 17:0 +17 4 1 4 +1
17 Dinamo Kiev 2 1 1 0 2:0 +2 4 2 0 =1
18 Istanbul Büyüksehir 2 1 1 0 2:0 +2 4 2 0 +1
19 Malmö FF 6 5 1 0 19:0 +19 4 1 5 +1
20 FC Porto 2 1 1 0 3:0 +3 4 1 1 =1
21 AS Roma 2 1 1 0 5:0 +5 4 1 1 =1
22 Braga 4 3 1 0 9:0 +9 4 1 3 +1
23 AZ Alkmaar 5 2 3 0 11:0 +11 4 3 2 +1
24 Frankfurt Eintracht 5 4 0 0 8:0 +8 3 1 4 +1
25 Mönchengladbach 2 1 0 0 2:0 +2 3 0 2 +1
26 Ludogorets Razgrad 5 3 1 0 14:0 +14 3 2 3 -1
27 Apoel Nikósia 2 1 0 0 5:0 +5 3 0 2 +1
28 Lazio Roma 2 1 0 0 3:0 +3 3 0 2 -1
29 Krasnodar FK 2 1 0 0 4:0 +4 3 0 2 +1
30 Slovan Bratislava 5 4 0 0 9:0 +9 3 2 3 -1
31 Wolverhampton 5 4 0 0 9:0 +9 3 3 2 +1
32 Getafe 2 1 0 0 1:0 +1 3 2 0 -1
33 Wolfsburg 2 1 0 0 4:0 +4 3 0 2 -1
34 Oleksandrija FK 2 0 2 0 3:0 +3 2 1 1 =2
35 St. Etienne 2 0 2 0 2:0 +2 2 2 0 =2
36 Lugano AC 2 0 2 0 0:0 0 2 2 0 =2
37 Garabag-Azersun Agdam 3 1 1 0 4:0 +4 1 0 3 =1
38 Rennes 2 0 1 0 1:0 +1 1 2 0 -1
39 St. Andrä 2 0 1 0 1:0 +1 1 1 1 -1
40 Trabzonspor 4 1 1 0 4:0 +4 1 2 2 -1
41 Ferencvárosi TC 3 1 1 0 4:0 +4 1 1 2 =1
42 Partizan Belgrad 5 3 1 0 10:0 +10 1 1 4 -1
43 Guimaraes 5 3 1 0 12:0 +12 1 3 2 =1
44 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
45 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
48 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
50 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
51 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
52 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
53 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
54 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
55 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
56 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
57 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
58 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
60 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
61 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
62 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
64 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
65 Molde FK 4 2 2 0 11:0 +11 0 2 2 =1
66 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
67 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
68 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 Astana FC 5 3 0 0 13:0 +13 0 0 5 -2
71 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
73 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
74 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
75 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
77 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
78 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
79 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
80 HNK Rijeka 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
81 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
83 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Caramba 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
85 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
86 Suduva Marijampole 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
87 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
89 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
90 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
91 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
92 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
93 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
94 Bnei Yehuda 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
95 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
97 Dudelange F91 5 2 1 0 9:0 +9 0 1 4 -2
98 Zorya Luhansk 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
99 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
100 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
101 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
102 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
103 Ararat-Armenia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 +1
104 PAOK Saloniki 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
105 Rosenborg Trondheim 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
106 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
107 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
108 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
109 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
110 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
112 Besiktas 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
113 AIK Stockholm 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
114 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
115 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
117 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
118 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
119 AC Torino 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
120 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
122 Strasbourg 3 3 0 0 5:0 +5 0 2 1 +3
123 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
125 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
126 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
127 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
128 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Athens AEK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
130 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
131 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
132 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
133 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
134 Legia Warszawa 4 2 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
135 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
136 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
137 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
138 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
139 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
142 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
143 FC Antwerp 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
144 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Hapoel Beer Sheva 4 3 0 0 6:0 +6 0 2 2 -1
146 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
147 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
148 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
149 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
150 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
151 Appolon Limassol 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
152 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
153 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
154 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
158 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
159 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
160 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
162 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
163 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
164 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
165 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
166 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
167 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
168 Linfield Belfast 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
169 Steaua Bucureşti 4 1 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
170 BATE Borisov 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
171 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
172 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
173 Spartak Moskva 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
174 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
175 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
176 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
177 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
178 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
179 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
180 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
184 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
185 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
186 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
187 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
188 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
189 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
190 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
191 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
192 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
194 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
195 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
196 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
197 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
198 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 CSKA Moskva 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
201 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
202 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
203 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
205 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 FC Sevilla 2 2 0 0 8:2 +6 6 0 2 +2
2 Espaňol Barcelona 5 4 1 0 13:3 +10 6 2 3 +2
3 Wolverhampton 5 5 0 0 16:4 +12 6 1 4 +5
4 Braga 4 4 0 0 13:4 +9 6 1 3 +4
5 Gent 5 1 3 0 15:6 +9 4 3 2 +1
6 Celtic Glasgow 3 2 1 0 8:3 +5 4 1 2 +1
7 Manchester United 2 1 1 0 1:0 +1 4 2 0 +1
8 Arsenal 2 1 1 0 6:1 +5 4 1 1 =1
9 Ferencvárosi TC 3 1 2 0 7:1 +6 4 3 0 +1
10 FC Basel 2 1 1 0 4:2 +2 4 1 1 +1
11 AZ Alkmaar 5 2 3 0 15:3 +12 4 1 4 +1
12 Frankfurt Eintracht 5 3 0 0 14:4 +10 3 2 3 -1
13 Garabag-Azersun Agdam 3 1 0 0 13:6 +7 3 0 3 -1
14 PSV Eindhoven 4 3 0 0 12:5 +7 3 1 3 -1
15 Ludogorets Razgrad 5 2 2 0 12:9 +3 3 1 4 -1
16 Dudelange F91 5 3 0 0 20:9 +11 3 1 4 -1
17 Istanbul Büyüksehir 2 1 0 0 4:4 0 3 0 2 +1
18 St. Andrä 2 1 0 0 8:1 +7 3 1 1 -1
19 CFR Cluj 2 1 0 0 2:2 0 3 2 0 +1
20 Krasnodar FK 2 1 0 0 5:5 0 3 1 1 +1
21 Partizan Belgrad 5 2 1 0 9:6 +3 3 3 2 -1
22 Getafe 2 1 0 0 4:3 +1 3 0 2 -1
23 Sporting Lisabon 2 1 0 0 5:3 +2 3 1 1 +1
24 FC Kobenhavn 3 0 2 0 4:3 +1 2 3 0 =2
25 Mönchengladbach 2 0 2 0 7:2 +5 2 2 0 =2
26 Dinamo Kiev 2 0 2 0 2:1 +1 2 2 0 =2
27 Wolfsburg 2 0 2 0 7:3 +4 2 1 1 =2
28 Oleksandrija FK 2 0 1 0 5:4 +1 1 1 1 =1
29 Apoel Nikósia 2 0 1 0 7:3 +4 1 1 1 =1
30 LASK Linz 2 0 1 0 2:2 0 1 1 1 =1
31 Malmö FF 6 2 2 0 11:4 +7 1 4 2 =1
32 St. Etienne 2 0 1 0 6:5 +1 1 0 2 =1
33 Slovan Bratislava 5 2 1 0 14:7 +7 1 2 3 -1
34 AS Roma 2 0 1 0 3:3 0 1 1 1 -1
35 Glasgow Rangers 6 2 3 0 11:5 +6 1 3 3 =1
36 Young Boys Bern 2 0 1 0 3:3 0 1 1 1 =1
37 CSKA Moskva 2 0 1 0 4:5 -1 1 1 1 =1
38 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
39 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
40 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
41 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
42 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
43 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
44 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
45 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
46 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
47 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
48 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
49 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
50 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
51 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
52 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
53 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
54 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
55 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
56 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
57 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
58 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
59 Molde FK 4 1 1 0 6:6 0 0 1 3 -2
60 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
61 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
62 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
64 Astana FC 5 1 1 0 13:9 +4 0 3 2 -3
65 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
66 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
67 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
68 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
69 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
70 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
71 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
72 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
73 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
74 HNK Rijeka 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
75 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
76 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
77 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
78 Caramba 3 0 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
79 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
80 Suduva Marijampole 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
81 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
82 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
83 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
84 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
85 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
86 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
87 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
88 Feyenoord 4 1 1 0 5:4 +1 0 3 1 -2
89 Bnei Yehuda 2 0 1 0 4:5 -1 0 0 2 -1
90 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
91 Rennes 2 0 0 0 3:3 0 0 1 1 -2
92 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
93 Zorya Luhansk 3 1 1 0 7:5 +2 0 1 2 -1
94 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
95 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
96 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
97 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
98 Ararat-Armenia 3 2 0 0 8:3 +5 0 1 2 -1
99 PAOK Saloniki 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
100 Rosenborg Trondheim 2 0 0 0 6:2 +4 0 2 0 -2
101 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
102 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
103 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
104 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
106 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
107 Besiktas 2 0 0 0 6:7 -1 0 0 2 -2
108 AIK Stockholm 2 1 0 0 7:3 +4 0 1 1 -1
109 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
110 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
111 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
112 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
113 Trabzonspor 4 1 1 0 13:7 +6 0 1 3 -2
114 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
115 AC Torino 3 1 1 0 9:4 +5 0 1 2 -1
116 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
117 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
118 Strasbourg 3 1 0 0 3:5 -2 0 1 2 -1
119 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
120 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
121 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
122 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
123 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
124 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
125 Athens AEK 2 2 0 0 8:0 +8 0 2 0 +2
126 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
127 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
128 Lazio Roma 2 0 0 0 5:4 +1 0 0 2 -2
129 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
130 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
131 Legia Warszawa 4 1 2 0 2:1 +1 0 4 0 -1
132 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
133 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
134 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
135 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
136 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
137 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
138 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
139 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
140 FC Antwerp 2 0 1 0 5:2 +3 0 2 0 =1
141 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
142 FC Porto 2 0 0 0 2:4 -2 0 2 0 -2
143 Hapoel Beer Sheva 4 0 3 0 7:6 +1 0 3 1 -1
144 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
145 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
146 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
147 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
148 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
149 Appolon Limassol 4 2 0 0 11:6 +5 0 1 3 -1
150 Lugano AC 2 0 0 0 1:3 -2 0 1 1 -2
151 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
152 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
153 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
154 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
155 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
156 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
157 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
158 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
159 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
160 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
161 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
162 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
163 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
164 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
165 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
166 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
167 Linfield Belfast 3 1 1 0 9:5 +4 0 0 3 -1
168 Steaua Bucureşti 4 3 0 0 9:2 +7 0 2 2 -1
169 BATE Borisov 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
170 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
171 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
172 Spartak Moskva 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
173 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
174 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
175 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
176 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
177 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
178 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
179 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
181 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
182 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
183 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
184 Standard Liege 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
185 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
186 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
187 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
188 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
189 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
190 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
191 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
192 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
193 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
194 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
195 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
196 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
197 Guimaraes 5 2 1 0 8:5 +3 0 3 2 -2
198 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
199 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
200 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
201 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
202 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
203 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
204 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
205 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
206 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
207 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Daugava Riga csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Daugava Riga pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.