h, 2018 november 19. @ 22:48 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Hafnarfjordur FH

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2018.07.12 Lahti FC 0 : 3 Hafnarfjordur FH 2.42 3.11 2.74
2 2018.07.19 Hafnarfjordur FH 0 : 0 Lahti FC 1.81 3.42 3.94
3 2018.07.26 Hapoel Haifa 1 : 1 Hafnarfjordur FH 1.68 3.26 5.15
3 2018.08.02 Hafnarfjordur FH 0 : 1 Hapoel Haifa 3.02 2.95 2.35
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 4
Vendég Teljesitmény grafikon 26
Teljes Teljesitmény grafikon 19
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 25% (1/4)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/4)
2 vagy több gól 25% (1/4)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 75% (3/4) 25% (1/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 0.50
Gól/játék 1.50
Nem kapott gólt 50% (2/4)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 1 1 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 1 1 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (2/6)
Második 66.67% (4/6)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 25% (1/4) 25% (1/4)
Döntetlen 75% (3/4) 50% (2/4)
Elveszitett 0% (0/4) 25% (1/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
2 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
3 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
4 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
5 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
6 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 11:5 +6 0 2 4 +1
7 Torpedo Kutaisi 6 3 0 3 12:9 +3 0 2 4 -3
8 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
9 Braga 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
10 Luzern 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
11 Midtjylland FC 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
12 Spartak Zlatibor Voda 6 2 1 3 7:7 0 0 4 2 -3
13 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
14 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
15 Burnley 6 0 5 1 7:9 -2 0 4 2 =1
16 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
17 Apoel Nikósia 6 3 1 2 11:6 +5 0 3 3 -1
18 Valur Reykjavík 4 2 0 2 5:3 +2 0 2 2 +1
19 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
20 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
21 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
22 Olimpija Lublaň 6 3 2 1 14:6 +8 0 3 3 =1
23 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
24 Jagiellonia Bialystok 4 1 1 2 6:8 -2 0 2 2 -2
25 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
26 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
27 Žalgiris Vilnius 6 2 2 2 5:9 -4 0 4 2 -2
28 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
29 Llansantffraid 4 1 1 2 4:7 -3 0 2 2 -2
30 Illichivets Mariupol 4 0 2 2 5:8 -3 0 1 3 -2
31 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
32 Hajduk Split 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
33 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
34 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
35 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
36 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
37 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
38 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
39 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
40 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
41 Sturm Graz 2 0 0 2 0:7 -7 0 1 1 -2
42 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
43 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
44 Hibernian 6 3 2 1 16:11 +5 0 2 4 -1
45 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
46 Nordsjalland FC 6 4 0 2 8:6 +2 0 3 3 -2
47 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
48 Feyenoord 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
49 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
50 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
51 Maccabi Tel Aviv 8 4 3 1 11:8 +3 0 4 4 +1
52 Maribor Branik NK 6 3 2 1 6:3 +3 0 5 1 =1
53 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
54 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
55 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
56 Suduva Marijampole 4 1 2 1 2:4 -2 0 3 1 -1
57 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
58 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
59 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
60 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
61 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
62 Spartaks Jurmala 4 2 1 1 9:1 +8 0 2 2 =1
63 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
64 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
65 Serif Tiraspol 4 2 0 2 3:5 -2 0 2 2 -1
66 Cork City 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
67 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
68 Slovan Bratislava 6 4 0 2 15:10 +5 0 0 6 -1
69 Istanbul Büyüksehir 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
70 HNK Rijeka 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
71 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
72 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
73 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
74 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
75 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
76 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
77 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
78 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
79 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
81 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
82 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
83 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
84 Hapoel Haifa 4 1 1 2 3:7 -4 0 3 1 -2
85 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
86 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
87 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
88 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
89 Dynamo Brest 4 2 1 1 6:8 -2 0 2 2 +1
90 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
91 LASK Linz 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 +1
92 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
93 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
94 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
95 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
96 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
97 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
98 Gent 4 2 1 1 4:3 +1 0 3 1 -1
99 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
100 Bröndby Kobenhavn 4 2 0 2 8:10 -2 0 1 3 -2
101 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
102 Trenčín 8 4 3 1 14:7 +7 0 5 3 -1
103 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
104 Zrinjski Mostar 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
105 Progres Niedercom 6 2 1 3 7:6 +1 0 4 2 =1
106 Vitesse Arnheim 4 1 1 2 5:5 0 0 2 2 -2
107 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
108 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
109 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
110 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
111 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
112 Olomouc 4 2 0 2 4:5 -1 0 2 2 -2
113 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
114 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
115 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
116 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
117 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
118 HJK Helsinki 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
119 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
120 FC Basel 4 3 0 1 5:3 +2 0 3 1 -1
121 Kairat Almaty 6 3 0 3 14:7 +7 0 2 4 -3
122 CFR Cluj 4 2 0 2 9:5 +4 0 2 2 -2
123 Kukesi KS 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 +1
124 Universitatea Craiova 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
125 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
126 Molde FK 8 5 1 2 17:7 +10 0 2 6 +1
127 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
128 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
129 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
130 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
131 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
132 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
133 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
134 Alashkert FC 4 1 1 2 1:7 -6 0 3 1 -2
135 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
136 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
137 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
138 Atalanta Bergamo 6 3 3 0 17:4 +13 0 3 3 =2
139 Partizan Belgrad 8 5 2 1 14:8 +6 0 3 5 -1
140 Pyunik Yerevan 6 3 1 2 6:4 +2 0 4 2 -1
141 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
142 Lech Poznan 6 1 2 3 8:10 -2 0 3 3 -2
143 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
144 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
145 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
146 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
147 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
148 Zorya Luhansk 4 0 3 1 5:6 -1 0 2 2 -1
149 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
150 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
151 Shkendija 79 Tetovo 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
152 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
153 Ufa FK 6 1 4 1 6:6 0 0 4 2 =1
154 CSKA Sofia 6 3 0 3 9:6 +3 0 2 4 -2
155 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
156 Legia Warszawa 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 =1
157 Dynamo Minsk 6 4 0 2 14:8 +6 0 1 5 -1
158 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
159 Austria Salzburg 4 4 0 0 14:5 +9 12 0 4 +4
160 Dinamo Zagreb 4 4 0 0 11:3 +8 12 1 3 +4
161 Frankfurt Eintracht 4 4 0 0 11:4 +7 12 1 3 +4
162 Chelsea 4 4 0 0 6:1 +5 12 3 1 +4
163 Arsenal 4 3 1 0 8:2 +6 10 2 2 =1
164 FC Sevilla 10 9 0 1 32:6 +26 9 2 8 +2
165 Leverkusen 4 3 0 1 10:7 +3 9 1 3 +1
166 Krasnodar FK 4 3 0 1 6:4 +2 9 1 3 +1
167 Fc Zürich 4 3 0 1 5:3 +2 9 3 1 -1
168 Lazio Roma 4 3 0 1 8:7 +1 9 0 4 +2
169 Betis Sevilla 4 2 2 0 6:2 +4 8 2 2 =1
170 Dinamo Kiev 4 2 2 0 9:6 +3 8 0 4 +2
171 Astana FC 6 3 2 1 8:5 +3 8 4 2 +1
172 Zenit St.Petersburg 8 4 2 2 13:10 +3 8 3 5 =1
173 Olympiakos Piraeus 8 5 2 1 19:7 +12 7 3 5 +2
174 Genk 10 8 1 1 30:12 +18 7 3 7 =1
175 Ac Milan 4 2 1 1 6:4 +2 7 2 2 =1
176 Sporting Lisabon 4 2 1 1 4:2 +2 7 3 1 =1
177 Fenerbahce 4 2 1 1 7:6 +1 7 2 2 +1
178 Slavia Praha 4 2 1 1 2:1 +1 7 4 0 =1
179 Villarreal 4 1 3 0 10:5 +5 6 1 3 =1
180 Leipzig 10 5 3 2 20:11 +9 6 4 6 -1
181 Fc Fehérvár 4 2 0 2 3:3 0 6 4 0 +2
182 Celtic Glasgow 6 3 1 2 8:7 +1 6 3 3 +1
183 Standard Liege 4 2 0 2 6:9 -3 6 0 4 -1
184 Glasgow Rangers 12 5 6 1 17:10 +7 5 8 4 -1
185 Sparta Sarpsborg 12 6 3 3 20:12 +8 5 6 6 =2
186 FC Kobenhavn 12 6 5 1 17:7 +10 5 8 4 =1
187 Malmö FF 6 2 3 1 8:6 +2 5 5 1 =2
188 Spartak Moskva 4 1 2 1 7:8 -1 5 2 2 +1
189 Besiktas 10 5 2 3 20:11 +9 4 5 5 =1
190 Rapid Wien 8 3 1 4 12:13 -1 4 2 6 =1
191 PAOK Saloniki 4 1 0 3 4:5 -1 3 3 1 -2
192 Vorskla Poltava 4 1 0 3 4:7 -3 3 2 2 -1
193 BATE Borisov 4 1 0 3 4:8 -4 3 2 2 -3
194 Rennes 4 1 0 3 4:8 -4 3 1 3 -3
195 Trnava 6 2 1 3 6:8 -2 3 4 2 -3
196 Garabag-Azersun Agdam 6 2 0 4 4:7 -3 3 4 2 +1
197 Jablonec 4 0 2 2 5:7 -2 2 1 3 -1
198 Ludogorets Razgrad 8 3 3 2 10:6 +4 2 6 2 =2
199 Larnaca AEK 10 4 4 2 18:7 +11 2 6 4 =2
200 Bordeaux 10 5 2 3 13:9 +4 1 5 5 =1
201 Ol. Marseille 4 0 1 3 5:9 -4 1 0 4 -2
202 Appolon Limassol 12 5 1 6 19:16 +3 1 5 7 -2
203 Anderlecht 4 0 1 3 2:7 -5 1 3 1 -1
204 Akhisar Belediye Genclik Spor 4 0 0 4 3:12 -9 0 1 3 -4
205 Rosenborg Trondheim 8 4 0 4 13:13 0 0 3 5 -4
206 Dudelange F91 10 4 2 4 13:18 -5 0 4 6 -4
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Celtic Glasgow 3 3 0 0 6:0 +6 6 1 2 +3
2 Leverkusen 2 2 0 0 5:0 +5 6 1 1 +2
3 Standard Liege 2 2 0 0 4:0 +4 6 0 2 +2
4 Austria Salzburg 2 2 0 0 6:0 +6 6 0 2 +2
5 Astana FC 3 3 0 0 5:0 +5 6 2 1 +3
6 Lazio Roma 2 2 0 0 4:0 +4 6 0 2 +2
7 Fc Zürich 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
8 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 6:0 +6 6 1 1 +2
9 FC Sevilla 5 5 0 0 19:0 +19 6 1 4 +5
10 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 7:0 +7 6 0 2 +2
11 Chelsea 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
12 Krasnodar FK 2 2 0 0 4:0 +4 6 0 2 +2
13 Zenit St.Petersburg 4 4 0 0 10:0 +10 6 1 3 +4
14 Fenerbahce 2 2 0 0 4:0 +4 6 2 0 +2
15 Genk 5 4 1 0 15:0 +15 4 3 2 =1
16 Slavia Praha 2 1 1 0 1:0 +1 4 2 0 =1
17 Dinamo Kiev 2 1 1 0 5:0 +5 4 0 2 +1
18 Villarreal 2 1 1 0 7:0 +7 4 0 2 +1
19 Sparta Sarpsborg 6 4 2 0 11:0 +11 4 4 2 =1
20 Rapid Wien 4 3 1 0 9:0 +9 4 2 2 =1
21 Betis Sevilla 2 1 1 0 4:0 +4 4 1 1 =1
22 Malmö FF 3 1 2 0 5:0 +5 4 2 1 =1
23 Olympiakos Piraeus 4 3 1 0 12:0 +12 4 1 3 +1
24 Spartak Moskva 2 1 1 0 7:0 +7 4 0 2 +1
25 Arsenal 2 1 1 0 4:0 +4 4 1 1 =1
26 Glasgow Rangers 6 4 2 0 10:0 +10 4 4 2 =1
27 Trnava 3 1 1 0 3:0 +3 3 2 1 -1
28 Sporting Lisabon 2 1 0 0 2:0 +2 3 2 0 -1
29 Fc Fehérvár 2 1 0 0 1:0 +1 3 2 0 +1
30 Ac Milan 2 1 0 0 4:0 +4 3 0 2 -1
31 Besiktas 5 4 0 0 15:0 +15 3 1 4 -1
32 Rennes 2 1 0 0 3:0 +3 3 0 2 -1
33 Leipzig 5 4 0 0 14:0 +14 3 1 4 +1
34 Jablonec 2 0 2 0 3:0 +3 2 1 1 =2
35 Ludogorets Razgrad 4 2 1 0 7:0 +7 1 2 2 =1
36 Bordeaux 5 3 1 0 8:0 +8 1 2 3 =1
37 Appolon Limassol 6 4 1 0 14:0 +14 1 2 4 -1
38 Larnaca AEK 5 3 1 0 13:0 +13 1 2 3 =1
39 Anderlecht 2 0 1 0 2:0 +2 1 1 1 =1
40 FC Kobenhavn 6 2 3 0 10:0 +10 1 4 2 -1
41 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
42 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
43 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
45 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
46 Trenčín 4 2 2 0 10:0 +10 0 2 2 =1
47 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
48 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
49 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
50 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
51 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Braga 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
53 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
54 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
55 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
56 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
58 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Akhisar Belediye Genclik Spor 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
60 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
61 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
64 Maccabi Tel Aviv 4 4 0 0 7:0 +7 0 2 2 +4
65 Suduva Marijampole 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
66 CFR Cluj 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
67 Progres Niedercom 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
68 Universitatea Craiova 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
69 Molde FK 4 4 0 0 13:0 +13 0 0 4 +4
70 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
71 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
73 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
74 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
75 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
76 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
77 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
78 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
79 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
80 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
81 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
82 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
83 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
84 Burnley 3 0 3 0 5:0 +5 0 2 1 =3
85 Valur Reykjavík 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
86 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
87 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
88 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
89 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 LASK Linz 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
91 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
93 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
94 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
95 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
97 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
98 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
99 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Serif Tiraspol 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
101 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
104 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
105 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
106 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
109 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
110 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
111 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Feyenoord 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
113 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
115 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
116 FC Basel 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
117 Olimpija Lublaň 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
118 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
119 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 BATE Borisov 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
121 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
122 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
123 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
124 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
125 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Gent 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
127 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
128 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
129 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
130 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
131 Rosenborg Trondheim 4 2 0 0 9:0 +9 0 0 4 -2
132 Torpedo Kutaisi 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
133 Luzern 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
135 HNK Rijeka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Kairat Almaty 3 2 0 0 10:0 +10 0 1 2 -1
137 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
138 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
139 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
140 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
141 Partizan Belgrad 4 3 1 0 8:0 +8 0 2 2 =1
142 Kukesi KS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
143 Lech Poznan 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
144 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
145 Dudelange F91 5 2 1 0 6:0 +6 0 3 2 -2
146 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
147 Maribor Branik NK 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
148 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
149 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
150 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
151 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
153 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Garabag-Azersun Agdam 3 1 0 0 3:0 +3 0 1 2 -2
155 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
156 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
157 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
158 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
159 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
160 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
161 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
162 Zorya Luhansk 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
163 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
164 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
165 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Midtjylland FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
167 Ufa FK 3 1 2 0 3:0 +3 0 2 1 =1
168 Ol. Marseille 2 0 0 0 2:0 +2 0 0 2 -2
169 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
170 Apoel Nikósia 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
171 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
172 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
173 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
174 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
175 PAOK Saloniki 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
176 Dynamo Brest 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
177 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
178 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
179 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
180 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
181 Vorskla Poltava 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
182 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
183 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
184 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
185 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
188 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
189 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
190 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
191 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Atalanta Bergamo 3 1 2 0 4:0 +4 0 2 1 =1
193 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
194 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
196 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Olomouc 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
199 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
201 HJK Helsinki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
203 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
204 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
205 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
206 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Austria Salzburg 2 2 0 0 9:4 +5 6 0 2 +2
2 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 6:3 +3 6 0 2 +2
3 Arsenal 2 2 0 0 6:0 +6 6 1 1 +2
4 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 6:1 +5 6 1 1 +2
5 Chelsea 2 2 0 0 3:0 +3 6 2 0 +2
6 Dinamo Kiev 2 1 1 0 7:3 +4 4 0 2 +1
7 Sporting Lisabon 2 1 1 0 3:1 +2 4 1 1 =1
8 Betis Sevilla 2 1 1 0 3:1 +2 4 1 1 +1
9 Ac Milan 2 1 1 0 5:1 +4 4 2 0 =1
10 FC Kobenhavn 6 4 2 0 11:2 +9 4 4 2 =1
11 Genk 5 4 0 0 18:9 +9 3 0 5 +1
12 Slavia Praha 2 1 0 0 1:1 0 3 2 0 +1
13 Leverkusen 2 1 0 0 7:5 +2 3 0 2 -1
14 Fc Fehérvár 2 1 0 0 4:1 +3 3 2 0 +1
15 BATE Borisov 2 1 0 0 8:3 +5 3 1 1 -1
16 Lazio Roma 2 1 0 0 6:5 +1 3 0 2 +1
17 Fc Zürich 2 1 0 0 3:1 +2 3 2 0 -1
18 Olympiakos Piraeus 4 2 1 0 9:5 +4 3 2 2 +1
19 FC Sevilla 5 4 0 0 14:5 +9 3 1 4 +1
20 Garabag-Azersun Agdam 3 1 0 0 5:3 +2 3 3 0 +1
21 Krasnodar FK 2 1 0 0 4:2 +2 3 1 1 -1
22 PAOK Saloniki 2 1 0 0 7:2 +5 3 1 1 -1
23 Vorskla Poltava 2 1 0 0 6:4 +2 3 1 1 +1
24 Leipzig 5 1 3 0 12:5 +7 3 3 2 -1
25 Villarreal 2 0 2 0 5:3 +2 2 1 1 =2
26 Astana FC 3 0 2 0 4:4 0 2 2 1 =2
27 Zenit St.Petersburg 4 0 2 0 5:8 -3 2 2 2 =2
28 Ludogorets Razgrad 4 1 2 0 6:3 +3 1 4 0 =1
29 Sparta Sarpsborg 6 2 1 0 13:8 +5 1 2 4 =1
30 Malmö FF 3 1 1 0 6:3 +3 1 3 0 =1
31 Larnaca AEK 5 1 3 0 7:5 +2 1 4 1 =1
32 Spartak Moskva 2 0 1 0 6:2 +4 1 2 0 =1
33 Ol. Marseille 2 0 1 0 8:4 +4 1 0 2 -1
34 Besiktas 5 1 2 0 10:6 +4 1 4 1 =1
35 Glasgow Rangers 6 1 4 0 10:7 +3 1 4 2 -1
36 Fenerbahce 2 0 1 0 3:6 -3 1 0 2 =1
37 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
38 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
39 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
40 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 9:5 +4 0 1 1 -1
41 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
42 Trenčín 4 2 1 0 7:4 +3 0 3 1 -1
43 Pyunik Yerevan 3 1 0 0 4:4 0 0 1 2 -2
44 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
45 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
46 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 5:3 +2 0 2 1 -1
47 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
48 Braga 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
49 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
50 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
51 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
52 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
53 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
54 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Akhisar Belediye Genclik Spor 2 0 0 0 5:8 -3 0 0 2 -2
56 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
57 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
58 Celtic Glasgow 3 0 1 0 3:6 -3 0 2 1 -2
59 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
60 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
61 Maccabi Tel Aviv 4 0 3 0 6:6 0 0 2 2 -1
62 Suduva Marijampole 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
63 Standard Liege 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
64 CFR Cluj 2 1 0 0 5:2 +3 0 2 0 -1
65 Progres Niedercom 3 1 0 0 6:3 +3 0 2 1 -2
66 Universitatea Craiova 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
67 Molde FK 4 1 1 0 6:5 +1 0 2 2 -1
68 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
69 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
70 Spartak Zlatibor Voda 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
71 Hajduk Split 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
72 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
73 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
74 Trnava 3 1 0 0 6:5 +1 0 2 1 -2
75 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
76 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
77 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
78 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
79 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
80 Rapid Wien 4 0 0 0 4:12 -8 0 0 4 -4
81 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
82 Jablonec 2 0 0 0 5:4 +1 0 0 2 -2
83 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
84 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
85 Burnley 3 0 2 0 4:4 0 0 2 1 -1
86 Valur Reykjavík 2 0 0 0 1:2 -1 0 2 0 -2
87 Hapoel Beer Sheva 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
88 Spartaks Jurmala 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
89 Bordeaux 5 2 1 0 10:4 +6 0 3 2 -2
90 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
91 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
92 LASK Linz 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
93 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
94 Alashkert FC 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
95 CSKA Sofia 3 1 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
96 Dynamo Minsk 3 2 0 0 8:5 +3 0 1 2 -1
97 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
98 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
99 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
100 Appolon Limassol 6 1 0 0 11:10 +1 0 3 3 -4
101 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
102 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
103 Serif Tiraspol 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
104 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
105 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
106 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
107 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
108 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
109 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
110 Sturm Graz 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
111 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
112 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
113 Hibernian 3 1 1 0 10:8 +2 0 1 2 -1
114 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
115 Feyenoord 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
116 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
117 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
118 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
119 FC Basel 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
120 Olimpija Lublaň 3 1 2 0 9:3 +6 0 2 1 =1
121 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
122 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
123 Llansantffraid 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
124 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
125 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
126 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
127 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
128 Gent 2 1 0 0 2:2 0 0 2 0 -1
129 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
130 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
131 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
132 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
133 Rosenborg Trondheim 4 2 0 0 13:4 +9 0 3 1 -2
134 Torpedo Kutaisi 3 1 0 0 7:6 +1 0 1 2 -2
135 Luzern 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
136 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
137 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
138 Kairat Almaty 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
139 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
140 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
141 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
142 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
143 Partizan Belgrad 4 2 1 0 9:5 +4 0 1 3 -1
144 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
145 Lech Poznan 3 0 1 0 5:5 0 0 2 1 -1
146 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
147 Dudelange F91 5 2 1 0 13:12 +1 0 1 4 -2
148 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
149 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
150 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
151 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
152 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
153 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
154 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
155 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
156 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
157 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
158 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
159 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
160 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
161 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
162 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
163 Zorya Luhansk 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
164 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
165 Vitesse Arnheim 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
166 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
167 Midtjylland FC 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
168 Ufa FK 3 0 2 0 5:4 +1 0 2 1 -1
169 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
170 Apoel Nikósia 3 0 1 0 3:5 -2 0 2 1 -1
171 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
172 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
173 Hapoel Haifa 2 1 0 0 6:2 +4 0 2 0 -1
174 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
175 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
176 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
177 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
178 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
179 Legia Warszawa 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
180 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
181 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
182 Cork City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
183 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
184 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
185 Slovan Bratislava 3 1 0 0 7:8 -1 0 0 3 -2
186 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
187 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
188 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
189 Anderlecht 2 0 0 0 4:3 +1 0 2 0 -2
190 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
191 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 14:2 +12 0 1 2 =1
192 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
193 Rennes 2 0 0 0 4:5 -1 0 1 1 -2
194 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
195 Nordsjalland FC 3 2 0 0 7:3 +4 0 2 1 -1
196 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
197 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
198 Olomouc 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
199 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
200 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
201 HJK Helsinki 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
202 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
203 Jagiellonia Bialystok 2 0 1 0 6:7 -1 0 0 2 -1
204 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 9:3 +6 0 2 1 -1
205 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 -1
206 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Hafnarfjordur FH csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Hafnarfjordur FH pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.