h, 2018 december 10. @ 16:05 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Ilves Tampere

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2018.07.12 Ilves Tampere 0 : 1 Slavia Sofia 2.46 2.99 2.84
2 2018.07.19 Slavia Sofia 2 : 1 Ilves Tampere 1.55 3.66 5.50
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 0.50
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 25% (1/4)
Második 75% (3/4)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 100% (2/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
2 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
3 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
4 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
5 Serif Tiraspol 4 2 0 2 3:5 -2 0 2 2 -1
6 Cork City 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
7 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
8 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
9 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
10 Slovan Bratislava 6 4 0 2 15:10 +5 0 0 6 -1
11 Istanbul Büyüksehir 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
12 HNK Rijeka 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
13 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
14 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
15 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
16 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
17 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
18 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
19 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
20 Progres Niedercom 6 2 1 3 7:6 +1 0 4 2 =1
21 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
22 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
24 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
25 Hapoel Haifa 4 1 1 2 3:7 -4 0 3 1 -2
26 Kairat Almaty 6 3 0 3 14:7 +7 0 2 4 -3
27 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
28 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
29 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
30 Dynamo Brest 4 2 1 1 6:8 -2 0 2 2 +1
31 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
32 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
33 LASK Linz 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 +1
34 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
35 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
36 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
37 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
38 Gent 4 2 1 1 4:3 +1 0 3 1 -1
39 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
40 Kukesi KS 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 +1
41 Bröndby Kobenhavn 4 2 0 2 8:10 -2 0 1 3 -2
42 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
43 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
44 Trenčín 8 4 3 1 14:7 +7 0 5 3 -1
45 Zrinjski Mostar 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
46 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
47 Vitesse Arnheim 4 1 1 2 5:5 0 0 2 2 -2
48 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
49 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
50 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
51 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
52 Alashkert FC 4 1 1 2 1:7 -6 0 3 1 -2
53 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
54 Olomouc 4 2 0 2 4:5 -1 0 2 2 -2
55 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
56 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
57 Zorya Luhansk 4 0 3 1 5:6 -1 0 2 2 -1
58 Pyunik Yerevan 6 3 1 2 6:4 +2 0 4 2 -1
59 HJK Helsinki 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
60 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
61 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
62 FC Basel 4 3 0 1 5:3 +2 0 3 1 -1
63 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
64 CFR Cluj 4 2 0 2 9:5 +4 0 2 2 -2
65 Universitatea Craiova 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
66 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
67 Molde FK 8 5 1 2 17:7 +10 0 2 6 +1
68 Ufa FK 6 1 4 1 6:6 0 0 4 2 =1
69 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
70 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
71 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
72 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
73 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
74 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
75 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
76 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
77 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
78 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
79 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
80 Atalanta Bergamo 6 3 3 0 17:4 +13 0 3 3 =2
81 Partizan Belgrad 8 5 2 1 14:8 +6 0 3 5 -1
82 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
83 Lech Poznan 6 1 2 3 8:10 -2 0 3 3 -2
84 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
85 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
86 Spartak Zlatibor Voda 6 2 1 3 7:7 0 0 4 2 -3
87 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
88 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
89 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
90 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
91 Shkendija 79 Tetovo 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
92 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
93 CSKA Sofia 6 3 0 3 9:6 +3 0 2 4 -2
94 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
95 Legia Warszawa 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 =1
96 Dynamo Minsk 6 4 0 2 14:8 +6 0 1 5 -1
97 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
98 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
99 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
100 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
101 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
102 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
103 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
104 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 11:5 +6 0 2 4 +1
105 Torpedo Kutaisi 6 3 0 3 12:9 +3 0 2 4 -3
106 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
107 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
108 Braga 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
109 Luzern 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
110 Midtjylland FC 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
111 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
112 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
113 Burnley 6 0 5 1 7:9 -2 0 4 2 =1
114 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
115 Apoel Nikósia 6 3 1 2 11:6 +5 0 3 3 -1
116 Valur Reykjavík 4 2 0 2 5:3 +2 0 2 2 +1
117 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
118 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
119 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
120 Olimpija Lublaň 6 3 2 1 14:6 +8 0 3 3 =1
121 Jagiellonia Bialystok 4 1 1 2 6:8 -2 0 2 2 -2
122 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
123 Žalgiris Vilnius 6 2 2 2 5:9 -4 0 4 2 -2
124 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
125 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
126 Llansantffraid 4 1 1 2 4:7 -3 0 2 2 -2
127 Illichivets Mariupol 4 0 2 2 5:8 -3 0 1 3 -2
128 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
129 Hajduk Split 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
130 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
131 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
132 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
133 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
134 Spartaks Jurmala 4 2 1 1 9:1 +8 0 2 2 =1
135 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
136 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
137 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
138 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
139 Sturm Graz 2 0 0 2 0:7 -7 0 1 1 -2
140 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
141 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
142 Hibernian 6 3 2 1 16:11 +5 0 2 4 -1
143 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
144 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
145 Nordsjalland FC 6 4 0 2 8:6 +2 0 3 3 -2
146 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
147 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
148 Feyenoord 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
149 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
150 Maccabi Tel Aviv 8 4 3 1 11:8 +3 0 4 4 +1
151 Maribor Branik NK 6 3 2 1 6:3 +3 0 5 1 =1
152 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
153 Suduva Marijampole 4 1 2 1 2:4 -2 0 3 1 -1
154 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
155 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
156 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
157 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
158 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
159 Frankfurt Eintracht 5 5 0 0 15:4 +11 15 1 4 +5
160 Austria Salzburg 5 5 0 0 15:5 +10 15 1 4 +5
161 Chelsea 5 5 0 0 10:1 +9 15 3 2 +5
162 Arsenal 5 4 1 0 11:2 +9 13 2 3 +1
163 Dinamo Zagreb 5 4 1 0 11:3 +8 13 2 3 =1
164 Krasnodar FK 5 4 0 1 8:5 +3 12 1 4 +2
165 Betis Sevilla 5 3 2 0 7:2 +5 11 3 2 +1
166 Dinamo Kiev 5 3 2 0 10:6 +4 11 1 4 +3
167 Zenit St.Petersburg 9 5 2 2 14:10 +4 11 4 5 +1
168 Sporting Lisabon 5 3 1 1 10:3 +7 10 3 2 +1
169 Ac Milan 5 3 1 1 11:6 +5 10 2 3 +1
170 Leverkusen 5 3 1 1 11:8 +3 10 2 3 =1
171 FC Sevilla 11 9 0 2 32:7 +25 9 3 8 -1
172 Fc Zürich 5 3 0 2 6:5 +1 9 3 2 -2
173 Lazio Roma 5 3 0 2 8:9 -1 9 1 4 -1
174 Celtic Glasgow 7 4 1 2 9:7 +2 9 4 3 +2
175 Standard Liege 5 3 0 2 7:9 -2 9 1 4 +1
176 Genk 11 8 2 1 32:14 +18 8 3 8 =2
177 Astana FC 7 3 2 2 8:6 +2 8 5 2 -1
178 Fenerbahce 5 2 2 1 7:6 +1 8 3 2 =1
179 Villarreal 5 1 4 0 10:5 +5 7 2 3 =2
180 Olympiakos Piraeus 9 5 2 2 19:8 +11 7 4 5 -1
181 Besiktas 11 6 2 3 23:13 +10 7 5 6 +1
182 Slavia Praha 5 2 1 2 2:3 -1 7 5 0 -1
183 Rapid Wien 9 4 1 4 14:14 0 7 2 7 +1
184 Glasgow Rangers 13 5 7 1 17:10 +7 6 9 4 =1
185 Leipzig 11 5 3 3 20:12 +8 6 5 6 -2
186 Malmö FF 7 2 4 1 10:8 +2 6 5 2 =3
187 BATE Borisov 5 2 0 3 6:8 -2 6 3 2 +1
188 Fc Fehérvár 5 2 0 3 3:5 -2 6 5 0 -1
189 Rennes 5 2 0 3 5:8 -3 6 2 3 +1
190 Sparta Sarpsborg 13 6 3 4 22:15 +7 5 6 7 -1
191 FC Kobenhavn 13 6 5 2 17:8 +9 5 9 4 -1
192 Larnaca AEK 11 5 4 2 20:8 +12 5 6 5 +1
193 Spartak Moskva 5 1 2 2 8:10 -2 5 2 3 -1
194 Bordeaux 11 6 2 3 15:9 +6 4 6 5 +1
195 Appolon Limassol 13 6 1 6 21:16 +5 4 6 7 +1
196 Trnava 7 2 2 3 6:8 -2 4 5 2 =1
197 Ludogorets Razgrad 9 3 4 2 11:7 +4 3 7 2 =3
198 PAOK Saloniki 5 1 0 4 4:9 -5 3 3 2 -3
199 Vorskla Poltava 5 1 0 4 4:10 -6 3 2 3 -2
200 Garabag-Azersun Agdam 7 2 0 5 5:13 -8 3 4 3 -1
201 Jablonec 5 0 2 3 5:8 -3 2 2 3 -2
202 Anderlecht 5 0 2 3 2:7 -5 2 4 1 =1
203 Ol. Marseille 5 0 1 4 5:13 -8 1 0 5 -3
204 Akhisar Belediye Genclik Spor 5 0 0 5 4:14 -10 0 1 4 -5
205 Rosenborg Trondheim 9 4 0 5 13:14 -1 0 4 5 -5
206 Dudelange F91 11 4 2 5 15:23 -8 0 4 7 -5
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Austria Salzburg 3 3 0 0 7:0 +7 9 1 2 +3
2 Frankfurt Eintracht 3 3 0 0 10:0 +10 9 1 2 +3
3 Chelsea 3 3 0 0 8:0 +8 9 1 2 +3
4 Zenit St.Petersburg 5 5 0 0 11:0 +11 9 2 3 +5
5 Krasnodar FK 3 3 0 0 6:0 +6 9 0 3 +3
6 Standard Liege 3 3 0 0 5:0 +5 9 1 2 +3
7 Fenerbahce 3 2 1 0 4:0 +4 7 3 0 =1
8 Leverkusen 3 2 1 0 6:0 +6 7 2 1 =1
9 Betis Sevilla 3 2 1 0 5:0 +5 7 2 1 +1
10 Astana FC 4 3 0 0 5:0 +5 6 3 1 -1
11 Lazio Roma 2 2 0 0 4:0 +4 6 0 2 +2
12 Fc Zürich 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 -1
13 FC Sevilla 5 5 0 0 19:0 +19 6 1 4 +5
14 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 7:0 +7 6 0 2 +2
15 Ac Milan 3 2 0 0 9:0 +9 6 0 3 +1
16 Celtic Glasgow 3 3 0 0 6:0 +6 6 1 2 +3
17 Malmö FF 4 1 3 0 7:0 +7 5 2 2 =2
18 Glasgow Rangers 7 4 3 0 10:0 +10 5 5 2 =2
19 Appolon Limassol 7 5 1 0 16:0 +16 4 3 4 +1
20 Olympiakos Piraeus 4 3 1 0 12:0 +12 4 1 3 +1
21 Spartak Moskva 3 1 1 0 8:0 +8 4 0 3 -1
22 Arsenal 2 1 1 0 4:0 +4 4 1 1 =1
23 Genk 5 4 1 0 15:0 +15 4 3 2 =1
24 Slavia Praha 2 1 1 0 1:0 +1 4 2 0 =1
25 Dinamo Kiev 2 1 1 0 5:0 +5 4 0 2 +1
26 Villarreal 2 1 1 0 7:0 +7 4 0 2 +1
27 Sparta Sarpsborg 7 4 2 0 13:0 +13 4 4 3 -1
28 Rapid Wien 4 3 1 0 9:0 +9 4 2 2 =1
29 Bordeaux 6 4 1 0 10:0 +10 4 3 3 +1
30 BATE Borisov 3 1 0 0 3:0 +3 3 2 1 +1
31 Besiktas 5 4 0 0 15:0 +15 3 1 4 -1
32 Rennes 2 1 0 0 3:0 +3 3 0 2 -1
33 Trnava 3 1 1 0 3:0 +3 3 2 1 -1
34 Leipzig 5 4 0 0 14:0 +14 3 1 4 +1
35 Sporting Lisabon 2 1 0 0 2:0 +2 3 2 0 -1
36 Fc Fehérvár 2 1 0 0 1:0 +1 3 2 0 +1
37 Anderlecht 3 0 2 0 2:0 +2 2 2 1 =2
38 Jablonec 3 0 2 0 3:0 +3 2 2 1 -1
39 Ludogorets Razgrad 4 2 1 0 7:0 +7 1 2 2 =1
40 Larnaca AEK 5 3 1 0 13:0 +13 1 2 3 =1
41 FC Kobenhavn 6 2 3 0 10:0 +10 1 4 2 -1
42 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
44 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
45 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
46 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
48 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
50 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
51 Progres Niedercom 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
52 Feyenoord 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
53 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
54 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
55 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
56 FC Basel 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
57 Olimpija Lublaň 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
58 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
59 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
60 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
61 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
62 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
64 Gent 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
65 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
66 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
67 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
68 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
69 Rosenborg Trondheim 5 2 0 0 9:0 +9 0 1 4 -3
70 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
71 Torpedo Kutaisi 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
72 Luzern 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 HNK Rijeka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Kairat Almaty 3 2 0 0 10:0 +10 0 1 2 -1
75 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
76 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
77 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
78 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
79 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
80 Partizan Belgrad 4 3 1 0 8:0 +8 0 2 2 =1
81 Lech Poznan 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
82 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
83 Dudelange F91 5 2 1 0 6:0 +6 0 3 2 -2
84 Maribor Branik NK 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
85 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
86 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
87 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
92 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 0 4:0 +4 0 1 3 -3
93 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
94 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
95 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
97 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
98 Zorya Luhansk 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
99 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
100 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
101 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
102 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
103 Midtjylland FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
104 Ol. Marseille 2 0 0 0 2:0 +2 0 0 2 -2
105 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
106 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
107 Apoel Nikósia 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
108 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
109 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
110 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
111 PAOK Saloniki 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
112 Dynamo Brest 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
113 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
114 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
115 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
116 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
117 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Vorskla Poltava 3 0 0 0 1:0 +1 0 1 2 -3
119 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
120 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Kukesi KS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
123 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
125 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
126 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
127 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
129 Atalanta Bergamo 3 1 2 0 4:0 +4 0 2 1 =1
130 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
131 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
132 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
133 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Olomouc 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
135 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
137 HJK Helsinki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
139 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
140 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
141 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
142 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
143 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
144 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
145 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
146 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
147 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Ufa FK 3 1 2 0 3:0 +3 0 2 1 =1
149 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
150 Trenčín 4 2 2 0 10:0 +10 0 2 2 =1
151 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
152 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
153 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
155 Braga 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
156 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
157 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
158 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
160 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
161 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
163 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
165 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
166 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
167 Maccabi Tel Aviv 4 4 0 0 7:0 +7 0 2 2 +4
168 Suduva Marijampole 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
169 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
170 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
171 CFR Cluj 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
172 Universitatea Craiova 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
173 Molde FK 4 4 0 0 13:0 +13 0 0 4 +4
174 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
175 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
176 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
177 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
178 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
179 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
180 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
181 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
182 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
183 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
184 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
185 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
186 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
187 Burnley 3 0 3 0 5:0 +5 0 2 1 =3
188 Valur Reykjavík 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
189 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
190 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
191 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
192 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
193 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
194 LASK Linz 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
195 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
198 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
199 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
200 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
201 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
202 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
203 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Akhisar Belediye Genclik Spor 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
205 Serif Tiraspol 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
206 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Arsenal 3 3 0 0 9:0 +9 9 1 2 +3
2 Dinamo Zagreb 3 2 1 0 6:1 +5 7 2 1 =1
3 Dinamo Kiev 3 2 1 0 8:3 +5 7 1 2 +2
4 Sporting Lisabon 3 2 1 0 9:2 +7 7 1 2 +1
5 Austria Salzburg 2 2 0 0 9:4 +5 6 0 2 +2
6 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 6:3 +3 6 0 2 +2
7 Chelsea 2 2 0 0 3:0 +3 6 2 0 +2
8 Larnaca AEK 6 2 3 0 9:6 +3 4 4 2 +1
9 Ac Milan 2 1 1 0 7:1 +6 4 2 0 =1
10 Besiktas 6 2 2 0 13:8 +5 4 4 2 +1
11 FC Kobenhavn 7 4 2 0 11:3 +8 4 5 2 -1
12 Genk 6 4 1 0 20:11 +9 4 0 6 =1
13 Betis Sevilla 2 1 1 0 3:1 +2 4 1 1 +1
14 BATE Borisov 2 1 0 0 8:3 +5 3 1 1 -1
15 Lazio Roma 3 1 0 0 6:7 -1 3 1 2 -1
16 Fc Zürich 2 1 0 0 5:1 +4 3 2 0 -1
17 Olympiakos Piraeus 5 2 1 0 9:6 +3 3 3 2 -1
18 FC Sevilla 6 4 0 0 14:6 +8 3 2 4 -1
19 Garabag-Azersun Agdam 3 1 0 0 11:3 +8 3 3 0 +1
20 PAOK Saloniki 3 1 0 0 7:6 +1 3 1 2 -2
21 Vorskla Poltava 2 1 0 0 9:4 +5 3 1 1 +1
22 Rennes 3 1 0 0 5:5 0 3 2 1 +1
23 Krasnodar FK 2 1 0 0 5:2 +3 3 1 1 -1
24 Slavia Praha 3 1 0 0 1:3 -2 3 3 0 -1
25 Celtic Glasgow 4 1 1 0 4:6 -2 3 3 1 +1
26 Leverkusen 2 1 0 0 8:5 +3 3 0 2 -1
27 Villarreal 3 0 3 0 5:3 +2 3 2 1 =3
28 Leipzig 6 1 3 0 12:6 +6 3 4 2 -2
29 Rapid Wien 5 1 0 0 6:13 -7 3 0 5 +1
30 Fc Fehérvár 3 1 0 0 4:3 +1 3 3 0 -1
31 Ludogorets Razgrad 5 1 3 0 7:4 +3 2 5 0 =2
32 Astana FC 3 0 2 0 5:4 +1 2 2 1 =2
33 Zenit St.Petersburg 4 0 2 0 5:8 -3 2 2 2 =2
34 Malmö FF 3 1 1 0 8:3 +5 1 3 0 =1
35 Spartak Moskva 2 0 1 0 8:2 +6 1 2 0 =1
36 Ol. Marseille 3 0 1 0 8:8 0 1 0 3 -2
37 Glasgow Rangers 6 1 4 0 10:7 +3 1 4 2 -1
38 Fenerbahce 2 0 1 0 3:6 -3 1 0 2 =1
39 Trnava 4 1 1 0 6:5 +1 1 3 1 =1
40 Sparta Sarpsborg 6 2 1 0 16:8 +8 1 2 4 =1
41 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
42 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
43 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
44 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
45 Sturm Graz 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
46 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
47 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
48 Hibernian 3 1 1 0 10:8 +2 0 1 2 -1
49 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
50 Progres Niedercom 3 1 0 0 6:3 +3 0 2 1 -2
51 Feyenoord 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
52 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
53 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
54 Spartak Zlatibor Voda 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
55 FC Basel 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
56 Olimpija Lublaň 3 1 2 0 9:3 +6 0 2 1 =1
57 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
58 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
59 Llansantffraid 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
60 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
61 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
62 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
63 Gent 2 1 0 0 2:2 0 0 2 0 -1
64 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
65 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
66 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
67 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
68 Rosenborg Trondheim 4 2 0 0 14:4 +10 0 3 1 -2
69 Spartaks Jurmala 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
70 Torpedo Kutaisi 3 1 0 0 7:6 +1 0 1 2 -2
71 Luzern 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
72 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
73 Kairat Almaty 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
74 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
75 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
76 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
77 Alashkert FC 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
78 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
79 Partizan Belgrad 4 2 1 0 9:5 +4 0 1 3 -1
80 Lech Poznan 3 0 1 0 5:5 0 0 2 1 -1
81 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
82 Appolon Limassol 6 1 0 0 11:10 +1 0 3 3 -4
83 Dudelange F91 6 2 1 0 15:17 -2 0 1 5 -3
84 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
85 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
86 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
87 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
88 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
89 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
90 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
91 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
92 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
93 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
94 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
95 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
96 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
97 Zorya Luhansk 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
98 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
99 Vitesse Arnheim 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
100 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
101 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
102 Midtjylland FC 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
103 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
104 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
105 Apoel Nikósia 3 0 1 0 3:5 -2 0 2 1 -1
106 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
107 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
108 Hapoel Haifa 2 1 0 0 6:2 +4 0 2 0 -1
109 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
110 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
111 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
112 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
113 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
114 Legia Warszawa 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
115 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
116 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
117 Cork City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
118 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
119 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
120 Slovan Bratislava 3 1 0 0 7:8 -1 0 0 3 -2
121 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
122 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Anderlecht 2 0 0 0 4:3 +1 0 2 0 -2
124 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
125 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
126 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 14:2 +12 0 1 2 =1
127 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
128 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
129 Nordsjalland FC 3 2 0 0 7:3 +4 0 2 1 -1
130 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
131 Olomouc 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
132 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
133 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
134 HJK Helsinki 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
135 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
136 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
137 Jagiellonia Bialystok 2 0 1 0 6:7 -1 0 0 2 -1
138 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 9:3 +6 0 2 1 -1
139 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
140 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 -1
141 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
142 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
143 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
144 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
145 Ufa FK 3 0 2 0 5:4 +1 0 2 1 -1
146 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 9:5 +4 0 1 1 -1
147 Trenčín 4 2 1 0 7:4 +3 0 3 1 -1
148 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
149 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 5:3 +2 0 2 1 -1
150 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
151 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
152 Braga 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
153 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
154 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
155 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
156 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
157 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
158 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
160 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
161 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
162 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
163 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
164 Maccabi Tel Aviv 4 0 3 0 6:6 0 0 2 2 -1
165 Suduva Marijampole 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
166 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
167 Standard Liege 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
168 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
169 CFR Cluj 2 1 0 0 5:2 +3 0 2 0 -1
170 Universitatea Craiova 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
171 Molde FK 4 1 1 0 6:5 +1 0 2 2 -1
172 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
173 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
174 Hajduk Split 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
175 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
176 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
177 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
178 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
179 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
180 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
181 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
182 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
183 Jablonec 2 0 0 0 6:4 +2 0 0 2 -2
184 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
185 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
186 Burnley 3 0 2 0 4:4 0 0 2 1 -1
187 Valur Reykjavík 2 0 0 0 1:2 -1 0 2 0 -2
188 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
189 Hapoel Beer Sheva 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
190 Bordeaux 5 2 1 0 10:4 +6 0 3 2 -2
191 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
192 Pyunik Yerevan 3 1 0 0 4:4 0 0 1 2 -2
193 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
194 LASK Linz 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
195 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
196 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
197 CSKA Sofia 3 1 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
198 Dynamo Minsk 3 2 0 0 8:5 +3 0 1 2 -1
199 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
200 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
201 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
202 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
203 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
204 Akhisar Belediye Genclik Spor 3 0 0 0 6:10 -4 0 0 3 -3
205 Serif Tiraspol 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
206 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Ilves Tampere csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Ilves Tampere pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.