sze, 2018 december 12. @ 02:42 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Dynamo Brest

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2018.07.26 Dynamo Brest 4 : 3 Atromitos Athinon FC 2.48 2.84 2.96
3 2018.08.02 Atromitos Athinon FC 1 : 1 Dynamo Brest 1.88 3.42 3.73
4 2018.08.09 Appolon Limassol 4 : 0 Dynamo Brest 1.59 3.73 5.44
4 2018.08.16 Dynamo Brest 1 : 0 Appolon Limassol 2.59 3.21 2.61
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 27
Vendég Teljesitmény grafikon 8
Teljes Teljesitmény grafikon 27
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 25% (1/4)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (2/4)
2 vagy több gól 0% (0/4)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 50% (2/4) 50% (2/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.50
Nem kapott gólt 25% (1/4)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 50% (1/2) 100% (2/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 0 1 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 1 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 14.29% (2/14)
Második 85.71% (12/14)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 25% (1/4) 50% (2/4)
Döntetlen 75% (3/4) 25% (1/4)
Elveszitett 0% (0/4) 25% (1/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
2 Feyenoord 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
3 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
4 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
5 Sturm Graz 2 0 0 2 0:7 -7 0 1 1 -2
6 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
7 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
8 Hibernian 6 3 2 1 16:11 +5 0 2 4 -1
9 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
10 Nordsjalland FC 6 4 0 2 8:6 +2 0 3 3 -2
11 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
12 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
13 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
14 Maccabi Tel Aviv 8 4 3 1 11:8 +3 0 4 4 +1
15 Maribor Branik NK 6 3 2 1 6:3 +3 0 5 1 =1
16 Progres Niedercom 6 2 1 3 7:6 +1 0 4 2 =1
17 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
18 Suduva Marijampole 4 1 2 1 2:4 -2 0 3 1 -1
19 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
20 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
21 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
22 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
23 Slovan Bratislava 6 4 0 2 15:10 +5 0 0 6 -1
24 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
25 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
26 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
27 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
28 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
29 Serif Tiraspol 4 2 0 2 3:5 -2 0 2 2 -1
30 Cork City 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
31 Kairat Almaty 6 3 0 3 14:7 +7 0 2 4 -3
32 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
33 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Kukesi KS 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 +1
35 Istanbul Büyüksehir 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
36 HNK Rijeka 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
37 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
38 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
39 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
40 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
41 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
42 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
43 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
44 LASK Linz 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 +1
45 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
46 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
47 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
48 Alashkert FC 4 1 1 2 1:7 -6 0 3 1 -2
49 Hapoel Haifa 4 1 1 2 3:7 -4 0 3 1 -2
50 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
51 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
52 Dynamo Brest 4 2 1 1 6:8 -2 0 2 2 +1
53 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
54 Bröndby Kobenhavn 4 2 0 2 8:10 -2 0 1 3 -2
55 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
56 Pyunik Yerevan 6 3 1 2 6:4 +2 0 4 2 -1
57 Trenčín 8 4 3 1 14:7 +7 0 5 3 -1
58 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
59 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
60 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
61 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
62 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
63 Gent 4 2 1 1 4:3 +1 0 3 1 -1
64 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
65 Zorya Luhansk 4 0 3 1 5:6 -1 0 2 2 -1
66 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
67 Ufa FK 6 1 4 1 6:6 0 0 4 2 =1
68 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
69 Zrinjski Mostar 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
70 Vitesse Arnheim 4 1 1 2 5:5 0 0 2 2 -2
71 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
72 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
73 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
74 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
75 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
76 FC Basel 4 3 0 1 5:3 +2 0 3 1 -1
77 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
78 Olomouc 4 2 0 2 4:5 -1 0 2 2 -2
79 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
80 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
81 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
82 HJK Helsinki 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
83 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
84 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
85 Spartak Zlatibor Voda 6 2 1 3 7:7 0 0 4 2 -3
86 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
87 CFR Cluj 4 2 0 2 9:5 +4 0 2 2 -2
88 Universitatea Craiova 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
89 Molde FK 8 5 1 2 17:7 +10 0 2 6 +1
90 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
91 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
92 Atalanta Bergamo 6 3 3 0 17:4 +13 0 3 3 =2
93 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
94 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
95 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
96 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
97 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
98 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
99 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
100 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
101 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
102 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
103 Partizan Belgrad 8 5 2 1 14:8 +6 0 3 5 -1
104 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
105 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
106 Lech Poznan 6 1 2 3 8:10 -2 0 3 3 -2
107 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
108 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
109 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
110 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
111 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
112 Shkendija 79 Tetovo 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
113 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
114 CSKA Sofia 6 3 0 3 9:6 +3 0 2 4 -2
115 Legia Warszawa 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 =1
116 Dynamo Minsk 6 4 0 2 14:8 +6 0 1 5 -1
117 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
118 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
119 Braga 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
120 Luzern 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
121 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
122 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
123 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
124 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
125 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
126 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 11:5 +6 0 2 4 +1
127 Torpedo Kutaisi 6 3 0 3 12:9 +3 0 2 4 -3
128 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
129 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
130 Spartaks Jurmala 4 2 1 1 9:1 +8 0 2 2 =1
131 Midtjylland FC 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
132 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
133 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
134 Burnley 6 0 5 1 7:9 -2 0 4 2 =1
135 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
136 Apoel Nikósia 6 3 1 2 11:6 +5 0 3 3 -1
137 Valur Reykjavík 4 2 0 2 5:3 +2 0 2 2 +1
138 Llansantffraid 4 1 1 2 4:7 -3 0 2 2 -2
139 Illichivets Mariupol 4 0 2 2 5:8 -3 0 1 3 -2
140 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
141 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
142 Olimpija Lublaň 6 3 2 1 14:6 +8 0 3 3 =1
143 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
144 Jagiellonia Bialystok 4 1 1 2 6:8 -2 0 2 2 -2
145 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
146 Žalgiris Vilnius 6 2 2 2 5:9 -4 0 4 2 -2
147 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
148 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
149 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
150 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
151 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
152 Hajduk Split 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
153 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
154 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
155 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
156 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
157 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
158 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
159 Frankfurt Eintracht 5 5 0 0 15:4 +11 15 1 4 +5
160 Austria Salzburg 5 5 0 0 15:5 +10 15 1 4 +5
161 Chelsea 5 5 0 0 10:1 +9 15 3 2 +5
162 Arsenal 5 4 1 0 11:2 +9 13 2 3 +1
163 Dinamo Zagreb 5 4 1 0 11:3 +8 13 2 3 =1
164 Krasnodar FK 5 4 0 1 8:5 +3 12 1 4 +2
165 Betis Sevilla 5 3 2 0 7:2 +5 11 3 2 +1
166 Dinamo Kiev 5 3 2 0 10:6 +4 11 1 4 +3
167 Zenit St.Petersburg 9 5 2 2 14:10 +4 11 4 5 +1
168 Sporting Lisabon 5 3 1 1 10:3 +7 10 3 2 +1
169 Ac Milan 5 3 1 1 11:6 +5 10 2 3 +1
170 Leverkusen 5 3 1 1 11:8 +3 10 2 3 =1
171 FC Sevilla 11 9 0 2 32:7 +25 9 3 8 -1
172 Fc Zürich 5 3 0 2 6:5 +1 9 3 2 -2
173 Lazio Roma 5 3 0 2 8:9 -1 9 1 4 -1
174 Celtic Glasgow 7 4 1 2 9:7 +2 9 4 3 +2
175 Standard Liege 5 3 0 2 7:9 -2 9 1 4 +1
176 Genk 11 8 2 1 32:14 +18 8 3 8 =2
177 Astana FC 7 3 2 2 8:6 +2 8 5 2 -1
178 Fenerbahce 5 2 2 1 7:6 +1 8 3 2 =1
179 Villarreal 5 1 4 0 10:5 +5 7 2 3 =2
180 Olympiakos Piraeus 9 5 2 2 19:8 +11 7 4 5 -1
181 Besiktas 11 6 2 3 23:13 +10 7 5 6 +1
182 Slavia Praha 5 2 1 2 2:3 -1 7 5 0 -1
183 Rapid Wien 9 4 1 4 14:14 0 7 2 7 +1
184 Glasgow Rangers 13 5 7 1 17:10 +7 6 9 4 =1
185 Leipzig 11 5 3 3 20:12 +8 6 5 6 -2
186 Malmö FF 7 2 4 1 10:8 +2 6 5 2 =3
187 BATE Borisov 5 2 0 3 6:8 -2 6 3 2 +1
188 Fc Fehérvár 5 2 0 3 3:5 -2 6 5 0 -1
189 Rennes 5 2 0 3 5:8 -3 6 2 3 +1
190 Sparta Sarpsborg 13 6 3 4 22:15 +7 5 6 7 -1
191 FC Kobenhavn 13 6 5 2 17:8 +9 5 9 4 -1
192 Larnaca AEK 11 5 4 2 20:8 +12 5 6 5 +1
193 Spartak Moskva 5 1 2 2 8:10 -2 5 2 3 -1
194 Bordeaux 11 6 2 3 15:9 +6 4 6 5 +1
195 Appolon Limassol 13 6 1 6 21:16 +5 4 6 7 +1
196 Trnava 7 2 2 3 6:8 -2 4 5 2 =1
197 Ludogorets Razgrad 9 3 4 2 11:7 +4 3 7 2 =3
198 PAOK Saloniki 5 1 0 4 4:9 -5 3 3 2 -3
199 Vorskla Poltava 5 1 0 4 4:10 -6 3 2 3 -2
200 Garabag-Azersun Agdam 7 2 0 5 5:13 -8 3 4 3 -1
201 Jablonec 5 0 2 3 5:8 -3 2 2 3 -2
202 Anderlecht 5 0 2 3 2:7 -5 2 4 1 =1
203 Ol. Marseille 5 0 1 4 5:13 -8 1 0 5 -3
204 Akhisar Belediye Genclik Spor 5 0 0 5 4:14 -10 0 1 4 -5
205 Rosenborg Trondheim 9 4 0 5 13:14 -1 0 4 5 -5
206 Dudelange F91 11 4 2 5 15:23 -8 0 4 7 -5
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Austria Salzburg 3 3 0 0 7:0 +7 9 1 2 +3
2 Krasnodar FK 3 3 0 0 6:0 +6 9 0 3 +3
3 Frankfurt Eintracht 3 3 0 0 10:0 +10 9 1 2 +3
4 Chelsea 3 3 0 0 8:0 +8 9 1 2 +3
5 Zenit St.Petersburg 5 5 0 0 11:0 +11 9 2 3 +5
6 Standard Liege 3 3 0 0 5:0 +5 9 1 2 +3
7 Betis Sevilla 3 2 1 0 5:0 +5 7 2 1 +1
8 Fenerbahce 3 2 1 0 4:0 +4 7 3 0 =1
9 Leverkusen 3 2 1 0 6:0 +6 7 2 1 =1
10 Astana FC 4 3 0 0 5:0 +5 6 3 1 -1
11 Lazio Roma 2 2 0 0 4:0 +4 6 0 2 +2
12 Fc Zürich 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 -1
13 FC Sevilla 5 5 0 0 19:0 +19 6 1 4 +5
14 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 7:0 +7 6 0 2 +2
15 Ac Milan 3 2 0 0 9:0 +9 6 0 3 +1
16 Celtic Glasgow 3 3 0 0 6:0 +6 6 1 2 +3
17 Malmö FF 4 1 3 0 7:0 +7 5 2 2 =2
18 Glasgow Rangers 7 4 3 0 10:0 +10 5 5 2 =2
19 Bordeaux 6 4 1 0 10:0 +10 4 3 3 +1
20 Olympiakos Piraeus 4 3 1 0 12:0 +12 4 1 3 +1
21 Spartak Moskva 3 1 1 0 8:0 +8 4 0 3 -1
22 Arsenal 2 1 1 0 4:0 +4 4 1 1 =1
23 Genk 5 4 1 0 15:0 +15 4 3 2 =1
24 Appolon Limassol 7 5 1 0 16:0 +16 4 3 4 +1
25 Slavia Praha 2 1 1 0 1:0 +1 4 2 0 =1
26 Dinamo Kiev 2 1 1 0 5:0 +5 4 0 2 +1
27 Villarreal 2 1 1 0 7:0 +7 4 0 2 +1
28 Rapid Wien 4 3 1 0 9:0 +9 4 2 2 =1
29 Sparta Sarpsborg 7 4 2 0 13:0 +13 4 4 3 -1
30 Sporting Lisabon 2 1 0 0 2:0 +2 3 2 0 -1
31 Fc Fehérvár 2 1 0 0 1:0 +1 3 2 0 +1
32 BATE Borisov 3 1 0 0 3:0 +3 3 2 1 +1
33 Leipzig 5 4 0 0 14:0 +14 3 1 4 +1
34 Besiktas 5 4 0 0 15:0 +15 3 1 4 -1
35 Rennes 2 1 0 0 3:0 +3 3 0 2 -1
36 Trnava 3 1 1 0 3:0 +3 3 2 1 -1
37 Jablonec 3 0 2 0 3:0 +3 2 2 1 -1
38 Anderlecht 3 0 2 0 2:0 +2 2 2 1 =2
39 Larnaca AEK 5 3 1 0 13:0 +13 1 2 3 =1
40 Ludogorets Razgrad 4 2 1 0 7:0 +7 1 2 2 =1
41 FC Kobenhavn 6 2 3 0 10:0 +10 1 4 2 -1
42 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
43 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
44 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
45 Burnley 3 0 3 0 5:0 +5 0 2 1 =3
46 Valur Reykjavík 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
47 LASK Linz 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
48 Kukesi KS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
49 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
50 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
51 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
54 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
55 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
57 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
58 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
59 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
60 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
61 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Serif Tiraspol 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
63 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
64 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
66 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
69 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
70 Feyenoord 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
71 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
73 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
74 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
75 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
76 FC Basel 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
77 Ufa FK 3 1 2 0 3:0 +3 0 2 1 =1
78 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
80 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
81 Olimpija Lublaň 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
82 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
83 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
85 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
86 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
87 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Gent 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
89 Luzern 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
91 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
92 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
93 Rosenborg Trondheim 5 2 0 0 9:0 +9 0 1 4 -3
94 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Torpedo Kutaisi 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
96 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
97 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
98 HNK Rijeka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
100 Kairat Almaty 3 2 0 0 10:0 +10 0 1 2 -1
101 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
102 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
103 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
104 Partizan Belgrad 4 3 1 0 8:0 +8 0 2 2 =1
105 Lech Poznan 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
106 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
107 Dudelange F91 5 2 1 0 6:0 +6 0 3 2 -2
108 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
110 Maribor Branik NK 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
111 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
112 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
113 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
114 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
116 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
117 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 0 4:0 +4 0 1 3 -3
118 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
119 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
120 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
121 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
122 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
123 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Zorya Luhansk 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
125 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
126 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
127 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
128 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
129 Midtjylland FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
130 Ol. Marseille 2 0 0 0 2:0 +2 0 0 2 -2
131 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
132 Apoel Nikósia 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
133 Akhisar Belediye Genclik Spor 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
134 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
135 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
136 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
138 PAOK Saloniki 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
139 Dynamo Brest 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
140 Vorskla Poltava 3 0 0 0 1:0 +1 0 1 2 -3
141 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
142 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
144 Progres Niedercom 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
145 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
147 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
150 Atalanta Bergamo 3 1 2 0 4:0 +4 0 2 1 =1
151 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
152 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
155 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
157 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
158 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
159 Olomouc 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
160 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
161 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
162 HJK Helsinki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
164 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
165 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
166 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
167 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
168 Trenčín 4 2 2 0 10:0 +10 0 2 2 =1
169 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
170 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
171 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
173 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
174 Braga 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
175 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
176 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
177 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
178 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
181 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
182 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
184 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
185 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
186 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
187 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
188 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
189 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
190 Maccabi Tel Aviv 4 4 0 0 7:0 +7 0 2 2 +4
191 Suduva Marijampole 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
192 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
193 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
194 CFR Cluj 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
195 Universitatea Craiova 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
196 Molde FK 4 4 0 0 13:0 +13 0 0 4 +4
197 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
198 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
199 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
200 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
201 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
202 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
203 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
204 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
205 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
206 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Arsenal 3 3 0 0 9:0 +9 9 1 2 +3
2 Sporting Lisabon 3 2 1 0 9:2 +7 7 1 2 +1
3 Dinamo Zagreb 3 2 1 0 6:1 +5 7 2 1 =1
4 Dinamo Kiev 3 2 1 0 8:3 +5 7 1 2 +2
5 Austria Salzburg 2 2 0 0 9:4 +5 6 0 2 +2
6 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 6:3 +3 6 0 2 +2
7 Chelsea 2 2 0 0 3:0 +3 6 2 0 +2
8 Betis Sevilla 2 1 1 0 3:1 +2 4 1 1 +1
9 Larnaca AEK 6 2 3 0 9:6 +3 4 4 2 +1
10 Ac Milan 2 1 1 0 7:1 +6 4 2 0 =1
11 Besiktas 6 2 2 0 13:8 +5 4 4 2 +1
12 FC Kobenhavn 7 4 2 0 11:3 +8 4 5 2 -1
13 Genk 6 4 1 0 20:11 +9 4 0 6 =1
14 Fc Fehérvár 3 1 0 0 4:3 +1 3 3 0 -1
15 Krasnodar FK 2 1 0 0 5:2 +3 3 1 1 -1
16 BATE Borisov 2 1 0 0 8:3 +5 3 1 1 -1
17 Lazio Roma 3 1 0 0 6:7 -1 3 1 2 -1
18 Fc Zürich 2 1 0 0 5:1 +4 3 2 0 -1
19 Olympiakos Piraeus 5 2 1 0 9:6 +3 3 3 2 -1
20 Leipzig 6 1 3 0 12:6 +6 3 4 2 -2
21 FC Sevilla 6 4 0 0 14:6 +8 3 2 4 -1
22 Garabag-Azersun Agdam 3 1 0 0 11:3 +8 3 3 0 +1
23 PAOK Saloniki 3 1 0 0 7:6 +1 3 1 2 -2
24 Vorskla Poltava 2 1 0 0 9:4 +5 3 1 1 +1
25 Rennes 3 1 0 0 5:5 0 3 2 1 +1
26 Slavia Praha 3 1 0 0 1:3 -2 3 3 0 -1
27 Celtic Glasgow 4 1 1 0 4:6 -2 3 3 1 +1
28 Leverkusen 2 1 0 0 8:5 +3 3 0 2 -1
29 Villarreal 3 0 3 0 5:3 +2 3 2 1 =3
30 Rapid Wien 5 1 0 0 6:13 -7 3 0 5 +1
31 Astana FC 3 0 2 0 5:4 +1 2 2 1 =2
32 Ludogorets Razgrad 5 1 3 0 7:4 +3 2 5 0 =2
33 Zenit St.Petersburg 4 0 2 0 5:8 -3 2 2 2 =2
34 Malmö FF 3 1 1 0 8:3 +5 1 3 0 =1
35 Spartak Moskva 2 0 1 0 8:2 +6 1 2 0 =1
36 Ol. Marseille 3 0 1 0 8:8 0 1 0 3 -2
37 Glasgow Rangers 6 1 4 0 10:7 +3 1 4 2 -1
38 Fenerbahce 2 0 1 0 3:6 -3 1 0 2 =1
39 Trnava 4 1 1 0 6:5 +1 1 3 1 =1
40 Sparta Sarpsborg 6 2 1 0 16:8 +8 1 2 4 =1
41 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
42 Jablonec 2 0 0 0 6:4 +2 0 0 2 -2
43 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
44 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
45 Burnley 3 0 2 0 4:4 0 0 2 1 -1
46 Valur Reykjavík 2 0 0 0 1:2 -1 0 2 0 -2
47 LASK Linz 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
48 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
49 Hapoel Beer Sheva 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
50 Bordeaux 5 2 1 0 10:4 +6 0 3 2 -2
51 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
52 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
53 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
54 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
55 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
56 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
57 CSKA Sofia 3 1 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
58 Dynamo Minsk 3 2 0 0 8:5 +3 0 1 2 -1
59 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
60 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
61 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
62 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
63 Serif Tiraspol 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
64 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
65 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
66 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
67 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
68 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
69 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
70 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
71 Feyenoord 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
72 Sturm Graz 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
73 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
74 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
75 Hibernian 3 1 1 0 10:8 +2 0 1 2 -1
76 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
77 FC Basel 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
78 Ufa FK 3 0 2 0 5:4 +1 0 2 1 -1
79 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
80 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
81 Llansantffraid 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
82 Olimpija Lublaň 3 1 2 0 9:3 +6 0 2 1 =1
83 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
84 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
85 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
86 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
87 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
88 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
89 Gent 2 1 0 0 2:2 0 0 2 0 -1
90 Luzern 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
91 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
92 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
93 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
94 Rosenborg Trondheim 4 2 0 0 14:4 +10 0 3 1 -2
95 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
96 Torpedo Kutaisi 3 1 0 0 7:6 +1 0 1 2 -2
97 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
98 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
99 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
100 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
101 Kairat Almaty 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
102 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
103 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
104 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
105 Partizan Belgrad 4 2 1 0 9:5 +4 0 1 3 -1
106 Lech Poznan 3 0 1 0 5:5 0 0 2 1 -1
107 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
108 Dudelange F91 6 2 1 0 15:17 -2 0 1 5 -3
109 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
110 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
111 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
112 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
113 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
114 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
115 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
116 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
117 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
118 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
119 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
120 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
121 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
122 Pyunik Yerevan 3 1 0 0 4:4 0 0 1 2 -2
123 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
124 Zorya Luhansk 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
125 Vitesse Arnheim 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
126 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
127 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
128 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
129 Midtjylland FC 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
130 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
131 Apoel Nikósia 3 0 1 0 3:5 -2 0 2 1 -1
132 Akhisar Belediye Genclik Spor 3 0 0 0 6:10 -4 0 0 3 -3
133 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
134 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
135 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
136 Hapoel Haifa 2 1 0 0 6:2 +4 0 2 0 -1
137 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
138 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
139 Legia Warszawa 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
140 Slovan Bratislava 3 1 0 0 7:8 -1 0 0 3 -2
141 Progres Niedercom 3 1 0 0 6:3 +3 0 2 1 -2
142 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
143 Cork City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
144 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
145 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
146 Spartak Zlatibor Voda 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
147 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 14:2 +12 0 1 2 =1
148 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
149 Anderlecht 2 0 0 0 4:3 +1 0 2 0 -2
150 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
151 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
152 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
153 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
154 Nordsjalland FC 3 2 0 0 7:3 +4 0 2 1 -1
155 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
156 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
157 Olomouc 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
158 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
159 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
160 HJK Helsinki 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
161 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 -1
162 Spartaks Jurmala 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
163 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
164 Jagiellonia Bialystok 2 0 1 0 6:7 -1 0 0 2 -1
165 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 9:3 +6 0 2 1 -1
166 Trenčín 4 2 1 0 7:4 +3 0 3 1 -1
167 Alashkert FC 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
168 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
169 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
170 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
171 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 9:5 +4 0 1 1 -1
172 Appolon Limassol 6 1 0 0 11:10 +1 0 3 3 -4
173 Braga 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
174 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
175 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 5:3 +2 0 2 1 -1
176 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
177 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
179 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
180 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
181 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
182 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
183 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
184 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
185 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
186 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
187 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
188 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
189 Maccabi Tel Aviv 4 0 3 0 6:6 0 0 2 2 -1
190 Suduva Marijampole 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
191 Standard Liege 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
192 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
193 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
194 CFR Cluj 2 1 0 0 5:2 +3 0 2 0 -1
195 Universitatea Craiova 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
196 Molde FK 4 1 1 0 6:5 +1 0 2 2 -1
197 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
198 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
199 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
200 Hajduk Split 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
201 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
202 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
203 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
204 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
205 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
206 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2

Ez az oldal tartalmazza a(z) Dynamo Brest csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Dynamo Brest pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.