p, 2019 augusztus 23. @ 17:10 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

BATE Borisov

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.08.08 Sarajevo FK 1 : 2 BATE Borisov 2.96 3.01 2.46
3 2019.08.15 BATE Borisov 0 : 0 Sarajevo FK 1.44 4.31 7.38
4 2019.08.22 Astana FC 3 : 0 BATE Borisov 1.72 3.44 5.02
4  2019.08.29 BATE Borisov - : - Astana FC 2.24 3.43 3.20
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 16
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 33.33% (1/3)
Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 0% (0/3)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Rúgott gól/játék 0.67
Kapott gól/játék 1.33
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 0% (0/1)
Vendég 50% (1/2) 100% (2/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 0 0 2 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 1 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 50% (3/6)
Második 50% (3/6)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bnei Yehuda 3 1 1 1 4:6 -2 0 0 3 -1
2 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
3 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
4 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
5 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
6 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
7 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
8 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
9 Steaua Bucureşti 7 4 2 1 10:4 +6 0 4 3 =1
10 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
11 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
12 Guimaraes 5 4 1 0 14:0 +14 0 2 3 =1
13 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
14 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
15 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
16 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
17 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
18 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
19 Ludogorets Razgrad 5 3 2 0 14:1 +13 0 2 3 =1
20 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
21 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
22 AIK Stockholm 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
23 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
24 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
25 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
26 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
27 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
28 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
29 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
30 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
31 Ararat-Armenia 5 4 0 1 9:4 +5 0 2 3 +2
32 Astana FC 5 4 1 0 16:2 +14 0 1 4 +4
33 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
34 AZ Alkmaar 5 2 3 0 8:1 +7 0 3 2 =1
35 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
36 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
37 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
38 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
39 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
40 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
41 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
42 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
43 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
44 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
45 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
46 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
47 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
48 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
49 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
50 Frankfurt Eintracht 5 4 0 1 10:3 +7 0 2 3 -1
51 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
52 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
53 Celtic Glasgow 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
54 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
55 Malmö FF 7 5 1 1 22:5 +17 0 1 6 +1
56 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
57 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
58 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
59 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
60 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
61 HNK Rijeka 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
62 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
63 Appolon Limassol 7 5 0 2 14:8 +6 0 1 6 -1
64 PAOK Saloniki 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
65 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
66 Dudelange F91 5 3 1 1 8:5 +3 0 2 3 -1
67 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
68 Hapoel Beer Sheva 7 3 3 1 9:7 +2 0 5 2 -1
69 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
70 Linfield Belfast 5 4 1 0 11:7 +4 0 1 4 +4
71 Maribor Branik NK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
72 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
73 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
74 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
75 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
76 Gent 5 3 1 1 13:7 +6 0 1 4 +2
77 PSV Eindhoven 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
78 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
79 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
80 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
81 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
82 Slovan Bratislava 5 5 0 0 9:2 +7 0 3 2 +5
83 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
84 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
85 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
86 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
87 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
88 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
89 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
90 Feyenoord 3 2 1 0 8:1 +7 0 1 2 +1
91 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
92 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
93 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
94 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
95 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
96 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
98 Athens AEK 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
99 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
100 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
101 Spartak Moskva 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
102 Partizan Belgrad 5 4 0 1 9:3 +6 0 2 3 +1
103 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
104 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
105 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
106 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
107 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
108 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
109 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
110 Legia Warszawa 7 3 4 0 6:0 +6 0 6 1 =1
111 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
112 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
113 Espaňol Barcelona 5 5 0 0 16:2 +14 0 0 5 +5
114 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
115 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
116 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
117 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
118 Strasbourg 5 4 0 1 7:3 +4 0 3 2 +3
119 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
120 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
121 Trabzonspor 3 2 1 0 7:4 +3 0 0 3 +2
122 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
123 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
124 AC Torino 5 3 1 1 15:5 +10 0 1 4 -1
125 BATE Borisov 3 1 1 1 2:4 -2 0 1 2 -1
126 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
127 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
128 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
129 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
130 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
131 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
132 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
133 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
135 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
136 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
137 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
138 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
139 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
140 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
141 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
142 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
143 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
144 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
145 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
146 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
147 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
148 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
149 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
150 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
151 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
152 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
153 Caramba 5 1 2 2 8:10 -2 0 1 4 -1
154 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
155 FC Antwerp 3 1 1 1 2:2 0 0 3 0 =1
156 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
157 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
158 Braga 3 3 0 0 8:3 +5 0 1 2 +3
159 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
160 Garabag-Azersun Agdam 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
161 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
162 Zorya Luhansk 5 3 1 1 7:5 +2 0 3 2 -1
163 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
164 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
165 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
166 Glasgow Rangers 7 5 2 0 19:3 +16 0 3 4 =1
167 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
168 Suduva Marijampole 5 4 1 0 14:2 +12 0 1 4 =1
169 FC Kobenhavn 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
170 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
171 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
172 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
173 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
174 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
175 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
176 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
177 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
178 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
179 Wolverhampton 5 5 0 0 17:3 +14 0 1 4 +5
180 Molde FK 7 3 2 2 14:7 +7 0 2 5 -2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
2 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
3 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
5 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
7 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
8 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
9 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
10 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Celtic Glasgow 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
12 Malmö FF 4 4 0 0 16:0 +16 0 0 4 +4
13 BATE Borisov 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
14 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
15 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
18 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
19 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
20 Caramba 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
21 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
22 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 AZ Alkmaar 3 1 2 0 5:0 +5 0 2 1 =1
24 Partizan Belgrad 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
25 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
26 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
27 Legia Warszawa 4 2 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
28 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
31 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
34 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
35 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
36 Slovan Bratislava 3 3 0 0 4:0 +4 0 2 1 +3
37 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
38 Ararat-Armenia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 +1
39 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
40 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
41 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
42 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
46 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
47 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
48 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
49 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
51 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
52 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
53 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
54 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
55 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
56 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
57 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
59 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
60 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
61 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
62 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
63 Espaňol Barcelona 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
64 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
66 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Trabzonspor 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
68 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
69 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
70 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
71 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
72 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
73 Ludogorets Razgrad 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
74 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
75 Feyenoord 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
76 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
77 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
78 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
79 Athens AEK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
80 Spartak Moskva 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
81 FC Kobenhavn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
82 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
83 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
84 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
85 Molde FK 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 +1
86 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Linfield Belfast 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
88 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
89 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
90 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
91 PSV Eindhoven 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
92 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
93 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
94 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
95 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
96 FC Antwerp 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
97 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
98 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
99 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
100 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
102 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
103 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 AC Torino 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
105 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
107 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
108 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
109 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
110 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
112 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Astana FC 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
114 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
115 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
116 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
117 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
118 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
119 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
120 Bnei Yehuda 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
121 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
122 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Steaua Bucureşti 4 1 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
125 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
126 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
128 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
131 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
132 Braga 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
133 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
134 Zorya Luhansk 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
135 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
136 Glasgow Rangers 3 3 0 0 11:0 +11 0 1 2 +3
137 Suduva Marijampole 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
138 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
139 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
140 HNK Rijeka 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
141 Appolon Limassol 3 3 0 0 9:0 +9 0 0 3 +3
142 Dudelange F91 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
143 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
144 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
145 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
146 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
147 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
148 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
150 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
152 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
153 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
154 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
156 Strasbourg 3 3 0 0 5:0 +5 0 2 1 +3
157 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
158 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
159 Guimaraes 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
160 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
161 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
162 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
163 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 AIK Stockholm 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
165 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
167 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
168 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
169 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
170 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
171 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
174 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
175 Wolverhampton 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
176 Hapoel Beer Sheva 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
177 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
179 Gent 3 3 0 0 11:0 +11 0 0 3 +3
180 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
2 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
3 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
5 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
6 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
7 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
8 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
9 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
10 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
11 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Malmö FF 3 1 1 0 8:3 +5 0 1 2 -1
13 BATE Borisov 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
14 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
15 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
16 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
17 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
18 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
19 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Caramba 3 0 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
21 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
22 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
23 AZ Alkmaar 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
24 Partizan Belgrad 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
25 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
26 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
27 Legia Warszawa 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 +1
28 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
29 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
30 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
31 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
32 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
33 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
34 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
35 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
36 Slovan Bratislava 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
37 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
38 Ararat-Armenia 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
39 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
40 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
41 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
42 Garabag-Azersun Agdam 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
43 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
44 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
45 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
46 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
47 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
48 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
49 PAOK Saloniki 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
50 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
51 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
52 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
53 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
54 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
55 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
56 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
57 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
58 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
59 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
60 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
61 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
62 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
63 Espaňol Barcelona 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
64 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
65 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
66 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
67 Trabzonspor 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 +1
68 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
69 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
70 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
71 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
72 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
73 Ludogorets Razgrad 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 +1
74 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
75 Feyenoord 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
76 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
77 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
78 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
79 Athens AEK 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
80 Spartak Moskva 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
81 FC Kobenhavn 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
82 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
84 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
85 Molde FK 4 1 1 0 5:6 -1 0 1 3 -2
86 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
87 Linfield Belfast 2 1 1 0 8:3 +5 0 0 2 +1
88 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
89 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
90 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
91 PSV Eindhoven 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
92 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
93 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
94 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
95 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
96 FC Antwerp 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 =1
97 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
98 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
99 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
100 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
101 Frankfurt Eintracht 3 2 0 0 8:2 +6 0 1 2 -1
102 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
103 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
104 AC Torino 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
105 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
106 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
107 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
108 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
109 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
110 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
111 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
112 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
113 Astana FC 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 +1
114 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
115 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
116 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
117 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
118 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
119 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
120 Bnei Yehuda 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
121 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
122 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
123 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
125 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
126 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
127 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
128 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
129 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
130 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
131 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
132 Braga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
133 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
134 Zorya Luhansk 3 1 1 0 5:5 0 0 1 2 -1
135 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
136 Glasgow Rangers 4 2 2 0 9:2 +7 0 2 2 =1
137 Suduva Marijampole 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
138 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
139 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
140 HNK Rijeka 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
141 Appolon Limassol 4 2 0 0 7:6 +1 0 1 3 -1
142 Dudelange F91 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
143 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
144 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
145 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
146 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
147 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
148 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
149 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
150 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
151 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
152 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
153 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
154 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
155 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
156 Strasbourg 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 +1
157 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
158 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
159 Guimaraes 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
160 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
161 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
162 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
163 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
164 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
165 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
166 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
167 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
168 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
169 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
170 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
171 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
172 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
173 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
174 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
175 Wolverhampton 3 3 0 0 11:3 +8 0 0 3 +3
176 Hapoel Beer Sheva 4 0 3 0 4:6 -2 0 3 1 -1
177 Maribor Branik NK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
178 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
179 Gent 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 =1
180 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1

Ez az oldal tartalmazza a(z) BATE Borisov csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted BATE Borisov pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.