cs, 2019 augusztus 22. @ 10:03 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Dynamo Minsk

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.11 Metalurgs Liepaja 1 : 1 Dynamo Minsk 3.42 3.11 2.16
1 2019.07.18 Dynamo Minsk 1 : 2 Metalurgs Liepaja 1.41 4.39 6.76
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 10
Teljes Teljesitmény grafikon 8
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 2.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 40% (2/5)
Második 60% (3/5)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 0% (0/2) 50% (1/2)
Elveszitett 100% (2/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
2 Frankfurt Eintracht 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
3 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
4 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
6 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
7 Malmö FF 6 4 1 1 19:5 +14 0 1 5 -1
8 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
9 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
10 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
11 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
12 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
13 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
14 HNK Rijeka 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
15 Appolon Limassol 6 5 0 1 14:5 +9 0 1 5 +3
16 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Dudelange F91 4 3 1 0 7:3 +4 0 2 2 +2
18 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
19 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
20 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
21 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
22 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
23 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
24 Linfield Belfast 4 3 1 0 8:5 +3 0 1 3 +3
25 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
27 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
28 Gent 4 2 1 1 11:6 +5 0 1 3 +1
29 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 PSV Eindhoven 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
31 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
32 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
33 Hapoel Beer Sheva 6 3 3 0 9:4 +5 0 5 1 +1
34 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
35 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
36 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
37 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
38 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
39 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
40 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
41 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
42 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
43 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
44 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
45 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
46 Slovan Bratislava 4 4 0 0 8:2 +6 0 2 2 +4
47 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
48 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
49 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
50 Athens AEK 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
51 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
52 Spartak Moskva 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
53 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
54 Feyenoord 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
55 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
56 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
57 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
58 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
59 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
60 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
61 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
62 Legia Warszawa 6 3 3 0 6:0 +6 0 5 1 +1
63 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
64 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
65 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
66 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Partizan Belgrad 4 3 0 1 7:2 +5 0 2 2 -1
68 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
69 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
70 Strasbourg 4 3 0 1 6:3 +3 0 2 2 +2
71 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
72 Trabzonspor 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
73 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
74 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
75 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
76 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
77 Espaňol Barcelona 4 4 0 0 13:1 +12 0 0 4 +4
78 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
79 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
80 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
81 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
82 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
84 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
85 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
86 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
87 Caramba 4 1 2 1 7:7 0 0 1 3 =2
88 AC Torino 4 3 1 0 13:2 +11 0 1 3 =1
89 BATE Borisov 2 1 1 0 2:1 +1 0 1 1 =1
90 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
91 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
92 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
93 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
94 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
95 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
96 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
97 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
98 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
99 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
100 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
101 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
102 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
103 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
104 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
105 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
106 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
107 FC Antwerp 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
108 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
109 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
110 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
111 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
112 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
113 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
114 Zorya Luhansk 4 3 1 0 6:2 +4 0 3 1 +1
115 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
116 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
117 Glasgow Rangers 6 5 1 0 19:3 +16 0 2 4 +2
118 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
119 Suduva Marijampole 4 4 0 0 14:2 +12 0 0 4 +4
120 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
121 Braga 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
122 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
123 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
125 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
126 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
127 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
128 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
129 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
130 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
131 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
132 Wolverhampton 4 4 0 0 14:1 +13 0 1 3 +4
133 Molde FK 6 3 2 1 13:5 +8 0 2 4 -1
134 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
136 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
137 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
138 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
139 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
140 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
141 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 +1
142 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
143 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
144 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
145 Ararat-Armenia 4 3 0 1 7:3 +4 0 2 2 +1
146 Bnei Yehuda 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
147 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
148 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
149 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
150 Ludogorets Razgrad 4 3 1 0 14:1 +13 0 1 3 +3
151 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
152 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
153 AIK Stockholm 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
154 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
155 Guimaraes 4 4 0 0 14:0 +14 0 1 3 +4
156 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
157 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
158 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
159 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
160 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
161 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
162 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
163 Astana FC 4 3 1 0 13:2 +11 0 1 3 +3
164 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
165 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
166 AZ Alkmaar 4 2 2 0 7:0 +7 0 2 2 +1
167 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
168 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
169 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
170 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
171 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
172 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
173 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
174 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
175 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
176 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
177 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
178 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
179 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
180 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
2 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
4 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
6 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
7 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
8 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
10 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
11 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
12 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
13 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
14 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
15 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
17 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
19 Trabzonspor 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
20 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
21 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 Espaňol Barcelona 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
23 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
25 Ludogorets Razgrad 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
26 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
27 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
28 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
29 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
30 Athens AEK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
31 Spartak Moskva 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
32 Caramba 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
33 Feyenoord 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
34 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
35 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
36 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
37 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Molde FK 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 +1
39 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Linfield Belfast 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
41 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
42 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
43 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
44 PSV Eindhoven 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
45 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
47 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
48 FC Antwerp 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
49 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
50 Ararat-Armenia 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
51 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
52 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
53 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
54 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
56 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
57 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
58 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
59 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
60 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
61 AC Torino 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
62 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
64 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Astana FC 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
66 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
67 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
69 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
70 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
71 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
72 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
73 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
74 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
75 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
76 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
77 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Bnei Yehuda 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
79 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
82 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
83 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
85 Zorya Luhansk 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
86 Glasgow Rangers 3 3 0 0 11:0 +11 0 1 2 +3
87 Suduva Marijampole 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
88 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
89 Braga 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
90 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
91 HNK Rijeka 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
92 Appolon Limassol 3 3 0 0 9:0 +9 0 0 3 +3
93 Dudelange F91 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
94 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
95 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
96 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
97 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
98 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
99 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
100 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
101 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
102 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
104 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
105 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
106 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Strasbourg 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
108 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
110 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
111 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
112 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
114 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 AIK Stockholm 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
116 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Guimaraes 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
118 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
119 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
120 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
121 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
122 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
124 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
126 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
127 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
128 Wolverhampton 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
129 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
130 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
132 Gent 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
133 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Hapoel Beer Sheva 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
136 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
137 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
140 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
141 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
142 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
143 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Malmö FF 3 3 0 0 13:0 +13 0 0 3 +3
145 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
146 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
147 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
148 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
151 BATE Borisov 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
152 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
153 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
154 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
155 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 AZ Alkmaar 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
158 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
159 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
160 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
161 Legia Warszawa 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
162 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
163 Partizan Belgrad 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
164 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
165 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
167 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
168 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
171 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
172 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
174 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
175 Slovan Bratislava 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
176 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
179 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
180 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
2 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
4 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
5 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
6 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
7 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
8 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
9 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
10 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
11 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
12 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
13 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
14 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
15 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
17 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
18 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
19 Trabzonspor 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
20 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
21 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
22 Espaňol Barcelona 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
23 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
24 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
25 Ludogorets Razgrad 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 +1
26 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
27 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
28 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
29 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
30 Athens AEK 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
31 Spartak Moskva 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
32 Caramba 2 0 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
33 Feyenoord 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
34 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
35 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
37 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
38 Molde FK 3 1 1 0 4:4 0 0 1 2 -1
39 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Linfield Belfast 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 +1
41 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
42 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
43 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
44 PSV Eindhoven 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
45 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
46 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
47 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
48 FC Antwerp 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
49 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
50 Ararat-Armenia 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
51 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
52 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
53 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
54 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
55 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
56 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
57 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
58 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
59 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
60 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
61 AC Torino 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
62 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
63 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
64 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
65 Astana FC 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 +1
66 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
67 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
68 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
69 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
70 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
71 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
72 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
73 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
74 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
75 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
76 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
77 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
78 Bnei Yehuda 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
79 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
80 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
81 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
82 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
83 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
84 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
85 Zorya Luhansk 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
86 Glasgow Rangers 3 2 1 0 9:2 +7 0 1 2 +1
87 Suduva Marijampole 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
88 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
89 Braga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
90 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
91 HNK Rijeka 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
92 Appolon Limassol 3 2 0 0 7:3 +4 0 1 2 +1
93 Dudelange F91 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
94 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
95 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
96 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
97 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
98 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
99 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
100 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
101 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
102 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
103 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
104 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
105 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
106 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
107 Strasbourg 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 +1
108 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
109 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
110 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
111 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
112 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
113 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
114 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
115 AIK Stockholm 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
116 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
117 Guimaraes 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
118 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
119 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
120 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
121 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
122 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
123 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
124 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
125 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
126 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
127 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
128 Wolverhampton 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
129 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
130 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
132 Gent 2 0 1 0 5:3 +2 0 1 1 =1
133 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
134 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Hapoel Beer Sheva 3 0 3 0 4:3 +1 0 3 0 =3
136 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
137 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
138 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
139 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
140 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
141 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
142 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
143 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Malmö FF 3 1 1 0 8:3 +5 0 1 2 -1
145 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
146 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
147 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
148 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
150 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
151 BATE Borisov 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
152 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
153 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
154 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
155 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
156 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
157 AZ Alkmaar 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
158 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
159 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
160 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
161 Legia Warszawa 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 +1
162 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
163 Partizan Belgrad 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
164 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
165 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
166 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
167 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
168 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
169 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
170 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
171 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
172 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
173 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
174 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
175 Slovan Bratislava 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
176 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
177 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
178 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
179 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
180 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Dynamo Minsk csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Dynamo Minsk pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.