k, 2018 október 16. @ 07:57 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Cliftonville

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2018.07.12 Cliftonville 0 : 1 Nordsjalland FC 9.55 6.11 1.20
2 2018.07.19 Nordsjalland FC 2 : 1 Cliftonville 1.12 7.56 12.75
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 0.50
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 50% (2/4)
Második 50% (2/4)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 0% (0/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 100% (2/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 CSKA Sofia 6 3 0 3 9:6 +3 0 2 4 -2
2 Legia Warszawa 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 =1
3 Dynamo Minsk 6 4 0 2 14:8 +6 0 1 5 -1
4 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
5 Kukesi KS 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 +1
6 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
7 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
8 Shkendija 79 Tetovo 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
9 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
10 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
11 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 11:5 +6 0 2 4 +1
12 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
13 Torpedo Kutaisi 6 3 0 3 12:9 +3 0 2 4 -3
14 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
15 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
16 Braga 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
17 Luzern 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
18 Alashkert FC 4 1 1 2 1:7 -6 0 3 1 -2
19 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
20 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
21 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
22 Burnley 6 0 5 1 7:9 -2 0 4 2 =1
23 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
24 Zorya Luhansk 4 0 3 1 5:6 -1 0 2 2 -1
25 Apoel Nikósia 6 3 1 2 11:6 +5 0 3 3 -1
26 Valur Reykjavík 4 2 0 2 5:3 +2 0 2 2 +1
27 Pyunik Yerevan 6 3 1 2 6:4 +2 0 4 2 -1
28 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
29 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
30 Midtjylland FC 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
31 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
32 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
33 Žalgiris Vilnius 6 2 2 2 5:9 -4 0 4 2 -2
34 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
35 Llansantffraid 4 1 1 2 4:7 -3 0 2 2 -2
36 Illichivets Mariupol 4 0 2 2 5:8 -3 0 1 3 -2
37 Ufa FK 6 1 4 1 6:6 0 0 4 2 =1
38 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
39 Olimpija Lublaň 6 3 2 1 14:6 +8 0 3 3 =1
40 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
41 Jagiellonia Bialystok 4 1 1 2 6:8 -2 0 2 2 -2
42 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
43 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
44 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
45 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
46 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
47 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
48 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
49 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
50 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
51 Hajduk Split 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
52 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
53 Hibernian 6 3 2 1 16:11 +5 0 2 4 -1
54 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
55 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
56 Nordsjalland FC 6 4 0 2 8:6 +2 0 3 3 -2
57 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
58 Spartak Zlatibor Voda 6 2 1 3 7:7 0 0 4 2 -3
59 Feyenoord 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
60 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
61 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
62 Sturm Graz 2 0 0 2 0:7 -7 0 1 1 -2
63 Suduva Marijampole 4 1 2 1 2:4 -2 0 3 1 -1
64 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
65 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
66 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
67 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
68 Maccabi Tel Aviv 8 4 3 1 11:8 +3 0 4 4 +1
69 Maribor Branik NK 6 3 2 1 6:3 +3 0 5 1 =1
70 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
71 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
72 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
73 Serif Tiraspol 4 2 0 2 3:5 -2 0 2 2 -1
74 Cork City 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
75 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
76 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
77 Slovan Bratislava 6 4 0 2 15:10 +5 0 0 6 -1
78 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
79 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
80 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
81 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
82 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
83 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
84 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
85 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
86 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
87 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
88 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
90 Istanbul Büyüksehir 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
91 HNK Rijeka 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
92 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
93 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
94 Dynamo Brest 4 2 1 1 6:8 -2 0 2 2 +1
95 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
96 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
97 LASK Linz 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 +1
98 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
99 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
100 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
101 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
102 Hapoel Haifa 4 1 1 2 3:7 -4 0 3 1 -2
103 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
104 Gent 4 2 1 1 4:3 +1 0 3 1 -1
105 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
106 Bröndby Kobenhavn 4 2 0 2 8:10 -2 0 1 3 -2
107 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
108 Spartaks Jurmala 4 2 1 1 9:1 +8 0 2 2 =1
109 Trenčín 8 4 3 1 14:7 +7 0 5 3 -1
110 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
111 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
112 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
113 Zrinjski Mostar 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
114 Vitesse Arnheim 4 1 1 2 5:5 0 0 2 2 -2
115 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
116 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
117 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
118 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
119 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
120 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
121 HJK Helsinki 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
122 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
123 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
124 FC Basel 4 3 0 1 5:3 +2 0 3 1 -1
125 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
126 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
127 Olomouc 4 2 0 2 4:5 -1 0 2 2 -2
128 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
129 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
130 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
131 Universitatea Craiova 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
132 Molde FK 8 5 1 2 17:7 +10 0 2 6 +1
133 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
134 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
135 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
136 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
137 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
138 CFR Cluj 4 2 0 2 9:5 +4 0 2 2 -2
139 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
140 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
141 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
142 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
143 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
144 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
145 Atalanta Bergamo 6 3 3 0 17:4 +13 0 3 3 =2
146 Progres Niedercom 6 2 1 3 7:6 +1 0 4 2 =1
147 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
148 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
149 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
150 Kairat Almaty 6 3 0 3 14:7 +7 0 2 4 -3
151 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
152 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
153 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
154 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
155 Partizan Belgrad 8 5 2 1 14:8 +6 0 3 5 -1
156 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
157 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
158 Lech Poznan 6 1 2 3 8:10 -2 0 3 3 -2
159 Arsenal 2 2 0 0 7:2 +5 6 0 2 +2
160 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 6:1 +5 6 1 1 +2
161 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 6:2 +4 6 0 2 +2
162 Leverkusen 2 2 0 0 7:4 +3 6 0 2 +2
163 Austria Salzburg 2 2 0 0 6:3 +3 6 0 2 +2
164 Sporting Lisabon 2 2 0 0 4:1 +3 6 1 1 +2
165 Ac Milan 2 2 0 0 4:1 +3 6 1 1 +2
166 Krasnodar FK 2 2 0 0 3:1 +2 6 1 1 +2
167 Fc Zürich 2 2 0 0 2:0 +2 6 2 0 +2
168 Chelsea 2 2 0 0 2:0 +2 6 2 0 +2
169 Betis Sevilla 2 1 1 0 3:0 +3 4 1 1 +1
170 Glasgow Rangers 10 5 5 0 14:6 +8 4 7 3 +1
171 Astana FC 4 2 1 1 5:3 +2 4 3 1 +1
172 FC Kobenhavn 10 6 4 0 17:6 +11 4 6 4 +1
173 Zenit St.Petersburg 6 3 1 2 10:8 +2 4 2 4 +1
174 FC Sevilla 8 7 0 1 23:4 +19 3 2 6 -1
175 PAOK Saloniki 2 1 0 1 4:2 +2 3 1 1 +1
176 Leipzig 8 4 3 1 17:9 +8 3 3 5 +1
177 Sparta Sarpsborg 10 6 1 3 18:10 +8 3 4 6 +1
178 Genk 8 7 0 1 25:9 +16 3 2 6 -1
179 Rapid Wien 6 3 0 3 12:8 +4 3 1 5 -1
180 Besiktas 8 5 1 2 17:6 +11 3 4 4 -1
181 Malmö FF 4 2 1 1 6:4 +2 3 3 1 +1
182 Slavia Praha 2 1 0 1 1:1 0 3 2 0 -1
183 BATE Borisov 2 1 0 1 3:4 -1 3 1 1 -1
184 Fenerbahce 2 1 0 1 3:4 -1 3 1 1 +1
185 Celtic Glasgow 4 2 1 1 6:4 +2 3 2 2 -1
186 Rennes 2 1 0 1 2:3 -1 3 1 1 -1
187 Trnava 4 2 1 1 4:3 +1 3 4 0 -1
188 Lazio Roma 2 1 0 1 3:5 -2 3 0 2 -1
189 Standard Liege 2 1 0 1 3:6 -3 3 0 2 +1
190 Villarreal 2 0 2 0 5:5 0 2 0 2 =2
191 Dinamo Kiev 2 0 2 0 4:4 0 2 0 2 =2
192 Ol. Marseille 2 0 1 1 3:4 -1 1 0 2 =1
193 Appolon Limassol 10 5 1 4 17:11 +6 1 4 6 =1
194 Jablonec 2 0 1 1 3:4 -1 1 0 2 =1
195 Olympiakos Piraeus 6 3 2 1 12:6 +6 1 2 4 -1
196 Spartak Moskva 2 0 1 1 3:5 -2 1 1 1 =1
197 Akhisar Belediye Genclik Spor 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
198 Ludogorets Razgrad 6 3 1 2 9:5 +4 0 4 2 -2
199 Bordeaux 8 5 1 2 11:6 +5 0 4 4 -2
200 Vorskla Poltava 2 0 0 2 3:6 -3 0 0 2 -2
201 Larnaca AEK 8 4 2 2 17:6 +11 0 4 4 -2
202 Rosenborg Trondheim 6 4 0 2 11:5 +6 0 3 3 -2
203 Anderlecht 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
204 Fc Fehérvár 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
205 Dudelange F91 8 4 2 2 12:11 +1 0 3 5 -2
206 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Glasgow Rangers 5 4 1 0 10:0 +10 3 3 2 +3
2 Fenerbahce 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
3 Krasnodar FK 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
4 Genk 4 4 0 0 14:0 +14 3 2 2 +4
5 Celtic Glasgow 2 2 0 0 4:0 +4 3 1 1 +2
6 Slavia Praha 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
7 Standard Liege 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
8 Leverkusen 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
9 Trnava 2 1 1 0 2:0 +2 3 2 0 +1
10 Rapid Wien 3 3 0 0 9:0 +9 3 1 2 +3
11 Sparta Sarpsborg 5 4 1 0 10:0 +10 3 3 2 +2
12 Sporting Lisabon 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
13 Betis Sevilla 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
14 Austria Salzburg 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
15 Malmö FF 2 1 1 0 4:0 +4 3 1 1 +1
16 Astana FC 2 2 0 0 3:0 +3 3 2 0 +2
17 Lazio Roma 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
18 Fc Zürich 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
19 Arsenal 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
20 FC Sevilla 4 4 0 0 13:0 +13 3 1 3 +4
21 Frankfurt Eintracht 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
22 Chelsea 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
23 Dinamo Zagreb 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
24 Zenit St.Petersburg 3 3 0 0 8:0 +8 3 1 2 +3
25 Ac Milan 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
26 Besiktas 4 4 0 0 13:0 +13 3 1 3 +4
27 Rennes 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
28 Dinamo Kiev 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
29 Villarreal 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
30 Jablonec 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
31 Appolon Limassol 5 4 1 0 12:0 +12 1 2 3 =1
32 Olympiakos Piraeus 3 2 1 0 7:0 +7 1 1 2 =1
33 Spartak Moskva 1 0 1 0 3:0 +3 1 0 1 =1
34 FC Kobenhavn 5 2 3 0 10:0 +10 1 3 2 =2
35 HJK Helsinki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
37 Ufa FK 3 1 2 0 3:0 +3 0 2 1 =1
38 Olomouc 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
39 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
41 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
42 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
43 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
44 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
45 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
47 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
48 Trenčín 4 2 2 0 10:0 +10 0 2 2 =1
49 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
50 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
51 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Braga 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
54 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
55 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
56 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
57 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
59 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
60 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
62 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
63 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
65 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
66 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
67 Suduva Marijampole 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
68 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Maccabi Tel Aviv 4 4 0 0 7:0 +7 0 2 2 +4
70 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
71 Universitatea Craiova 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
72 Molde FK 4 4 0 0 13:0 +13 0 0 4 +4
73 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
74 Leipzig 4 3 0 0 12:0 +12 0 0 4 -1
75 CFR Cluj 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
76 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
77 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
78 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
79 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
80 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
81 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
82 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
83 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
84 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
85 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
86 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Burnley 3 0 3 0 5:0 +5 0 2 1 =3
88 Valur Reykjavík 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
89 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
90 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
91 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
92 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Akhisar Belediye Genclik Spor 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 LASK Linz 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
95 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
96 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Bordeaux 4 3 0 0 7:0 +7 0 1 3 -1
98 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
99 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
100 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Ludogorets Razgrad 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
102 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
103 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
105 Serif Tiraspol 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
106 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Fc Fehérvár 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Progres Niedercom 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
109 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
110 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
111 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
113 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
114 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
116 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
117 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
118 Feyenoord 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
119 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
120 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
122 FC Basel 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
123 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
125 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
126 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 BATE Borisov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
129 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
130 Olimpija Lublaň 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
131 Larnaca AEK 4 3 0 0 12:0 +12 0 1 3 -1
132 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 Gent 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
134 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
135 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
136 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
137 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
138 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
139 Rosenborg Trondheim 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
140 Torpedo Kutaisi 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
141 Luzern 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
143 Kairat Almaty 3 2 0 0 10:0 +10 0 1 2 -1
144 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
145 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
146 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
147 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 HNK Rijeka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
150 Dudelange F91 4 2 1 0 6:0 +6 0 2 2 -1
151 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Partizan Belgrad 4 3 1 0 8:0 +8 0 2 2 =1
153 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
154 Lech Poznan 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
155 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
156 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
158 Maribor Branik NK 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
159 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
160 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
161 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
162 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
163 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
164 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
165 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
166 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
167 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
168 Garabag-Azersun Agdam 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
169 Zorya Luhansk 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
170 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
171 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
172 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
173 Ol. Marseille 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
175 Apoel Nikósia 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
176 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
177 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
178 Midtjylland FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
179 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
180 PAOK Saloniki 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Dynamo Brest 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
182 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
183 Kukesi KS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
184 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
185 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
186 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
188 Vorskla Poltava 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
190 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
191 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
193 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
194 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
195 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
196 Anderlecht 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
198 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Atalanta Bergamo 3 1 2 0 4:0 +4 0 2 1 =1
200 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
201 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
202 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
203 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
204 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
205 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Krasnodar FK 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
2 Leverkusen 1 1 0 0 5:2 +3 3 0 1 +1
3 Leipzig 4 1 3 0 11:3 +8 3 3 1 +1
4 Sporting Lisabon 1 1 0 0 2:1 +1 3 0 1 +1
5 Austria Salzburg 1 1 0 0 4:2 +2 3 0 1 +1
6 BATE Borisov 1 1 0 0 6:0 +6 3 1 0 +1
7 Fc Zürich 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
8 Arsenal 1 1 0 0 5:0 +5 3 0 1 +1
9 Frankfurt Eintracht 1 1 0 0 3:1 +2 3 0 1 +1
10 Chelsea 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
11 Dinamo Zagreb 1 1 0 0 3:0 +3 3 1 0 +1
12 PAOK Saloniki 1 1 0 0 5:1 +4 3 0 1 +1
13 Ac Milan 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
14 FC Kobenhavn 5 4 1 0 10:2 +8 3 3 2 +1
15 Glasgow Rangers 5 1 4 0 7:3 +4 1 4 1 =3
16 Dinamo Kiev 1 0 1 0 4:2 +2 1 0 1 =1
17 Villarreal 1 0 1 0 5:3 +2 1 0 1 =1
18 Betis Sevilla 1 0 1 0 0:0 0 1 1 0 =1
19 Astana FC 2 0 1 0 2:3 -1 1 1 1 =1
20 Ol. Marseille 1 0 1 0 4:2 +2 1 0 1 =1
21 Zenit St.Petersburg 3 0 1 0 3:7 -4 1 1 2 =1
22 HJK Helsinki 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
23 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
24 Ufa FK 3 0 2 0 5:4 +1 0 2 1 -1
25 Olomouc 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
26 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
27 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 9:3 +6 0 2 1 -1
28 Fenerbahce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
29 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 -1
30 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
31 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
32 Jagiellonia Bialystok 2 0 1 0 6:7 -1 0 0 2 -1
33 Genk 4 3 0 0 13:7 +6 0 0 4 -1
34 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
35 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 9:5 +4 0 1 1 -1
36 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
37 Trenčín 4 2 1 0 7:4 +3 0 3 1 -1
38 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
39 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 5:3 +2 0 2 1 -1
40 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
41 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
42 Braga 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
43 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
44 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
45 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
46 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
47 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
48 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
49 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
51 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
52 Celtic Glasgow 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
53 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
54 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
55 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
56 Slavia Praha 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
57 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
58 Suduva Marijampole 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
59 Standard Liege 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
60 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
61 Maccabi Tel Aviv 4 0 3 0 6:6 0 0 2 2 -1
62 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
63 Universitatea Craiova 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
64 Molde FK 4 1 1 0 6:5 +1 0 2 2 -1
65 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
66 CFR Cluj 2 1 0 0 5:2 +3 0 2 0 -1
67 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
68 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
69 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
70 Trnava 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
71 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
72 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
73 Hajduk Split 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
74 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
75 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
76 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
77 Pyunik Yerevan 3 1 0 0 4:4 0 0 1 2 -2
78 Rapid Wien 3 0 0 0 4:7 -3 0 0 3 -3
79 Sparta Sarpsborg 5 2 0 0 11:7 +4 0 1 4 -2
80 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
81 Burnley 3 0 2 0 4:4 0 0 2 1 -1
82 Valur Reykjavík 2 0 0 0 1:2 -1 0 2 0 -2
83 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
84 Jablonec 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
85 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
86 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
87 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
88 Akhisar Belediye Genclik Spor 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
89 LASK Linz 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
90 Hapoel Beer Sheva 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
91 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
92 Bordeaux 4 2 1 0 8:2 +6 0 3 1 -1
93 CSKA Sofia 3 1 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
94 Dynamo Minsk 3 2 0 0 8:5 +3 0 1 2 -1
95 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
96 Ludogorets Razgrad 3 1 1 0 5:2 +3 0 3 0 -1
97 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
98 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
99 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
100 Serif Tiraspol 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
101 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
102 Fc Fehérvár 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
103 Progres Niedercom 3 1 0 0 6:3 +3 0 2 1 -2
104 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
105 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
106 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
107 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
108 Spartak Zlatibor Voda 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
109 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
110 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
111 Hibernian 3 1 1 0 10:8 +2 0 1 2 -1
112 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
113 Feyenoord 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
114 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
115 Sturm Graz 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
116 Malmö FF 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
117 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
118 FC Basel 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
119 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
120 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
121 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
122 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
123 Llansantffraid 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
124 Spartaks Jurmala 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
125 Olimpija Lublaň 3 1 2 0 9:3 +6 0 2 1 =1
126 Larnaca AEK 4 1 2 0 6:5 +1 0 3 1 -1
127 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
128 Gent 2 1 0 0 2:2 0 0 2 0 -1
129 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
130 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
131 Lazio Roma 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
132 Alashkert FC 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
133 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
134 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
135 Rosenborg Trondheim 3 2 0 0 8:1 +7 0 3 0 -1
136 Torpedo Kutaisi 3 1 0 0 7:6 +1 0 1 2 -2
137 Appolon Limassol 5 1 0 0 8:8 0 0 2 3 -3
138 Luzern 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
139 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
140 Kairat Almaty 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
141 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
142 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
143 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
144 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
145 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
146 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
147 Dudelange F91 4 2 1 0 10:7 +3 0 1 3 -1
148 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
149 Partizan Belgrad 4 2 1 0 9:5 +4 0 1 3 -1
150 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
151 Lech Poznan 3 0 1 0 5:5 0 0 2 1 -1
152 Olympiakos Piraeus 3 1 1 0 6:5 +1 0 1 2 -1
153 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
154 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
155 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
156 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
157 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
158 Spartak Moskva 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
159 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
160 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
161 FC Sevilla 4 3 0 0 11:3 +8 0 1 3 -1
162 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
163 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
164 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
165 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
166 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
167 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
168 Garabag-Azersun Agdam 2 0 0 0 3:3 0 0 2 0 -2
169 Zorya Luhansk 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
170 Vitesse Arnheim 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
171 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
172 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
173 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
174 Apoel Nikósia 3 0 1 0 3:5 -2 0 2 1 -1
175 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
176 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
177 Midtjylland FC 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
178 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
179 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
180 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
181 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
182 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
183 Hapoel Haifa 2 1 0 0 6:2 +4 0 2 0 -1
184 Legia Warszawa 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
185 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
186 Vorskla Poltava 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
187 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
188 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
189 Besiktas 4 1 1 0 5:5 0 0 3 1 -1
190 Cork City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
191 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
192 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
193 Slovan Bratislava 3 1 0 0 7:8 -1 0 0 3 -2
194 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
195 Anderlecht 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
196 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
197 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
198 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 14:2 +12 0 1 2 =1
199 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
200 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
201 Rennes 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
202 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
203 Nordsjalland FC 3 2 0 0 7:3 +4 0 2 1 -1
204 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
205 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
206 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Cliftonville csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Cliftonville pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.