k, 2018 október 16. @ 08:22 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Rudar Plevlja

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2018.07.12 Rudar Plevlja 0 : 3 Partizan Belgrad 8.11 4.30 1.35
2 2018.07.19 Partizan Belgrad 3 : 0 Rudar Plevlja 1.13 7.15 14.00
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 100% (2/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 50% (3/6)
Második 50% (3/6)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 100% (2/2) 100% (2/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
2 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
3 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
4 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
5 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
6 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
7 Atalanta Bergamo 6 3 3 0 17:4 +13 0 3 3 =2
8 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
9 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
10 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
11 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
12 Spartak Zlatibor Voda 6 2 1 3 7:7 0 0 4 2 -3
13 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
14 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
15 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
16 Partizan Belgrad 8 5 2 1 14:8 +6 0 3 5 -1
17 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
18 Lech Poznan 6 1 2 3 8:10 -2 0 3 3 -2
19 CSKA Sofia 6 3 0 3 9:6 +3 0 2 4 -2
20 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
21 Legia Warszawa 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 =1
22 Dynamo Minsk 6 4 0 2 14:8 +6 0 1 5 -1
23 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
24 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
25 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
26 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
27 Shkendija 79 Tetovo 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
28 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
29 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
30 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
31 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 11:5 +6 0 2 4 +1
32 Torpedo Kutaisi 6 3 0 3 12:9 +3 0 2 4 -3
33 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
34 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
35 Braga 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
36 Luzern 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
37 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
38 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
39 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
40 Burnley 6 0 5 1 7:9 -2 0 4 2 =1
41 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
42 Apoel Nikósia 6 3 1 2 11:6 +5 0 3 3 -1
43 Valur Reykjavík 4 2 0 2 5:3 +2 0 2 2 +1
44 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
45 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
46 Midtjylland FC 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
47 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
48 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
49 Žalgiris Vilnius 6 2 2 2 5:9 -4 0 4 2 -2
50 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
51 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
52 Llansantffraid 4 1 1 2 4:7 -3 0 2 2 -2
53 Illichivets Mariupol 4 0 2 2 5:8 -3 0 1 3 -2
54 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
55 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
56 Olimpija Lublaň 6 3 2 1 14:6 +8 0 3 3 =1
57 Jagiellonia Bialystok 4 1 1 2 6:8 -2 0 2 2 -2
58 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
59 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
60 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
61 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
62 Spartaks Jurmala 4 2 1 1 9:1 +8 0 2 2 =1
63 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
64 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
65 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
66 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
67 Hajduk Split 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
68 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
69 Hibernian 6 3 2 1 16:11 +5 0 2 4 -1
70 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
71 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
72 Nordsjalland FC 6 4 0 2 8:6 +2 0 3 3 -2
73 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
74 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
75 Feyenoord 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
76 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
77 Sturm Graz 2 0 0 2 0:7 -7 0 1 1 -2
78 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
79 Suduva Marijampole 4 1 2 1 2:4 -2 0 3 1 -1
80 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
81 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
82 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
83 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
84 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
85 Maccabi Tel Aviv 8 4 3 1 11:8 +3 0 4 4 +1
86 Maribor Branik NK 6 3 2 1 6:3 +3 0 5 1 =1
87 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
88 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
89 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
90 Serif Tiraspol 4 2 0 2 3:5 -2 0 2 2 -1
91 Cork City 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
92 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
93 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
94 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
95 Slovan Bratislava 6 4 0 2 15:10 +5 0 0 6 -1
96 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
97 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
98 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
99 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
100 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
101 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
102 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
103 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
104 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
105 Progres Niedercom 6 2 1 3 7:6 +1 0 4 2 =1
106 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
107 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Istanbul Büyüksehir 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
109 HNK Rijeka 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
110 Kairat Almaty 6 3 0 3 14:7 +7 0 2 4 -3
111 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
112 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
113 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
114 Dynamo Brest 4 2 1 1 6:8 -2 0 2 2 +1
115 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
116 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
117 LASK Linz 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 +1
118 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
119 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
120 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
121 Hapoel Haifa 4 1 1 2 3:7 -4 0 3 1 -2
122 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
123 Gent 4 2 1 1 4:3 +1 0 3 1 -1
124 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
125 Kukesi KS 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 +1
126 Bröndby Kobenhavn 4 2 0 2 8:10 -2 0 1 3 -2
127 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
128 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
129 Trenčín 8 4 3 1 14:7 +7 0 5 3 -1
130 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
131 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
132 Zrinjski Mostar 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
133 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
134 Vitesse Arnheim 4 1 1 2 5:5 0 0 2 2 -2
135 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
136 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
137 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
138 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
139 Alashkert FC 4 1 1 2 1:7 -6 0 3 1 -2
140 Zorya Luhansk 4 0 3 1 5:6 -1 0 2 2 -1
141 Pyunik Yerevan 6 3 1 2 6:4 +2 0 4 2 -1
142 HJK Helsinki 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
143 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
144 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
145 FC Basel 4 3 0 1 5:3 +2 0 3 1 -1
146 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
147 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
148 Olomouc 4 2 0 2 4:5 -1 0 2 2 -2
149 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
150 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
151 Universitatea Craiova 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
152 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
153 Molde FK 8 5 1 2 17:7 +10 0 2 6 +1
154 Ufa FK 6 1 4 1 6:6 0 0 4 2 =1
155 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
156 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
157 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
158 CFR Cluj 4 2 0 2 9:5 +4 0 2 2 -2
159 Arsenal 2 2 0 0 7:2 +5 6 0 2 +2
160 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 6:1 +5 6 1 1 +2
161 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 6:2 +4 6 0 2 +2
162 Leverkusen 2 2 0 0 7:4 +3 6 0 2 +2
163 Austria Salzburg 2 2 0 0 6:3 +3 6 0 2 +2
164 Sporting Lisabon 2 2 0 0 4:1 +3 6 1 1 +2
165 Ac Milan 2 2 0 0 4:1 +3 6 1 1 +2
166 Krasnodar FK 2 2 0 0 3:1 +2 6 1 1 +2
167 Fc Zürich 2 2 0 0 2:0 +2 6 2 0 +2
168 Chelsea 2 2 0 0 2:0 +2 6 2 0 +2
169 Betis Sevilla 2 1 1 0 3:0 +3 4 1 1 +1
170 Glasgow Rangers 10 5 5 0 14:6 +8 4 7 3 +1
171 Astana FC 4 2 1 1 5:3 +2 4 3 1 +1
172 FC Kobenhavn 10 6 4 0 17:6 +11 4 6 4 +1
173 Zenit St.Petersburg 6 3 1 2 10:8 +2 4 2 4 +1
174 FC Sevilla 8 7 0 1 23:4 +19 3 2 6 -1
175 PAOK Saloniki 2 1 0 1 4:2 +2 3 1 1 +1
176 Leipzig 8 4 3 1 17:9 +8 3 3 5 +1
177 Sparta Sarpsborg 10 6 1 3 18:10 +8 3 4 6 +1
178 Genk 8 7 0 1 25:9 +16 3 2 6 -1
179 Rapid Wien 6 3 0 3 12:8 +4 3 1 5 -1
180 Besiktas 8 5 1 2 17:6 +11 3 4 4 -1
181 Malmö FF 4 2 1 1 6:4 +2 3 3 1 +1
182 Slavia Praha 2 1 0 1 1:1 0 3 2 0 -1
183 BATE Borisov 2 1 0 1 3:4 -1 3 1 1 -1
184 Fenerbahce 2 1 0 1 3:4 -1 3 1 1 +1
185 Celtic Glasgow 4 2 1 1 6:4 +2 3 2 2 -1
186 Rennes 2 1 0 1 2:3 -1 3 1 1 -1
187 Trnava 4 2 1 1 4:3 +1 3 4 0 -1
188 Lazio Roma 2 1 0 1 3:5 -2 3 0 2 -1
189 Standard Liege 2 1 0 1 3:6 -3 3 0 2 +1
190 Villarreal 2 0 2 0 5:5 0 2 0 2 =2
191 Dinamo Kiev 2 0 2 0 4:4 0 2 0 2 =2
192 Ol. Marseille 2 0 1 1 3:4 -1 1 0 2 =1
193 Appolon Limassol 10 5 1 4 17:11 +6 1 4 6 =1
194 Jablonec 2 0 1 1 3:4 -1 1 0 2 =1
195 Olympiakos Piraeus 6 3 2 1 12:6 +6 1 2 4 -1
196 Spartak Moskva 2 0 1 1 3:5 -2 1 1 1 =1
197 Akhisar Belediye Genclik Spor 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
198 Ludogorets Razgrad 6 3 1 2 9:5 +4 0 4 2 -2
199 Bordeaux 8 5 1 2 11:6 +5 0 4 4 -2
200 Vorskla Poltava 2 0 0 2 3:6 -3 0 0 2 -2
201 Larnaca AEK 8 4 2 2 17:6 +11 0 4 4 -2
202 Rosenborg Trondheim 6 4 0 2 11:5 +6 0 3 3 -2
203 Anderlecht 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
204 Fc Fehérvár 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
205 Dudelange F91 8 4 2 2 12:11 +1 0 3 5 -2
206 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Zenit St.Petersburg 3 3 0 0 8:0 +8 3 1 2 +3
2 Ac Milan 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
3 Besiktas 4 4 0 0 13:0 +13 3 1 3 +4
4 Rennes 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
5 Glasgow Rangers 5 4 1 0 10:0 +10 3 3 2 +3
6 Fenerbahce 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
7 Genk 4 4 0 0 14:0 +14 3 2 2 +4
8 Krasnodar FK 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
9 Celtic Glasgow 2 2 0 0 4:0 +4 3 1 1 +2
10 Slavia Praha 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
11 Standard Liege 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
12 Leverkusen 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
13 Trnava 2 1 1 0 2:0 +2 3 2 0 +1
14 Rapid Wien 3 3 0 0 9:0 +9 3 1 2 +3
15 Sparta Sarpsborg 5 4 1 0 10:0 +10 3 3 2 +2
16 Sporting Lisabon 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
17 Betis Sevilla 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
18 Austria Salzburg 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
19 Malmö FF 2 1 1 0 4:0 +4 3 1 1 +1
20 Astana FC 2 2 0 0 3:0 +3 3 2 0 +2
21 Lazio Roma 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
22 Fc Zürich 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
23 Arsenal 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
24 FC Sevilla 4 4 0 0 13:0 +13 3 1 3 +4
25 Frankfurt Eintracht 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
26 Chelsea 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
27 Dinamo Zagreb 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
28 FC Kobenhavn 5 2 3 0 10:0 +10 1 3 2 =2
29 Dinamo Kiev 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
30 Villarreal 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
31 Jablonec 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
32 Appolon Limassol 5 4 1 0 12:0 +12 1 2 3 =1
33 Olympiakos Piraeus 3 2 1 0 7:0 +7 1 1 2 =1
34 Spartak Moskva 1 0 1 0 3:0 +3 1 0 1 =1
35 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
36 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Vorskla Poltava 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
39 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
40 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Kukesi KS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
42 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
44 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
46 Anderlecht 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
49 Atalanta Bergamo 3 1 2 0 4:0 +4 0 2 1 =1
50 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
51 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
53 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
54 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
55 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
56 HJK Helsinki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
58 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
59 Olomouc 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
60 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
61 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
62 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
63 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
64 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
65 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
66 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
67 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 Ufa FK 3 1 2 0 3:0 +3 0 2 1 =1
69 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
70 Trenčín 4 2 2 0 10:0 +10 0 2 2 =1
71 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
72 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
73 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
75 Braga 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
76 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
77 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
79 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
80 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
82 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
83 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
85 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
86 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
87 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
88 Suduva Marijampole 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
89 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
90 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
91 Maccabi Tel Aviv 4 4 0 0 7:0 +7 0 2 2 +4
92 Universitatea Craiova 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
93 Molde FK 4 4 0 0 13:0 +13 0 0 4 +4
94 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
95 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
96 CFR Cluj 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
97 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
98 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
100 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
101 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
102 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
103 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
104 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
105 Leipzig 4 3 0 0 12:0 +12 0 0 4 -1
106 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
107 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
108 Burnley 3 0 3 0 5:0 +5 0 2 1 =3
109 Valur Reykjavík 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
110 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
111 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
112 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
113 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
114 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 LASK Linz 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
116 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
118 Bordeaux 4 3 0 0 7:0 +7 0 1 3 -1
119 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
120 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
121 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
122 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
124 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Akhisar Belediye Genclik Spor 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Serif Tiraspol 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
128 Fc Fehérvár 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
131 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
132 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
133 Ludogorets Razgrad 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
134 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
135 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
138 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Progres Niedercom 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
140 Feyenoord 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
141 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
143 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
144 FC Basel 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
145 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
147 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 BATE Borisov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
150 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
151 Olimpija Lublaň 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
152 Larnaca AEK 4 3 0 0 12:0 +12 0 1 3 -1
153 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
155 Gent 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
156 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
157 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
158 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
159 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
160 Rosenborg Trondheim 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
161 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
162 Torpedo Kutaisi 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
163 Luzern 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
165 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
166 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
167 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
168 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
169 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
170 HNK Rijeka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Kairat Almaty 3 2 0 0 10:0 +10 0 1 2 -1
172 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
173 Dudelange F91 4 2 1 0 6:0 +6 0 2 2 -1
174 Partizan Belgrad 4 3 1 0 8:0 +8 0 2 2 =1
175 Lech Poznan 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
176 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
177 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
178 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
179 Maribor Branik NK 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
180 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
181 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
184 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
185 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
186 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
187 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
188 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
189 Garabag-Azersun Agdam 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
190 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
191 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
192 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
194 Zorya Luhansk 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
195 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
196 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
197 Apoel Nikósia 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
198 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
199 Midtjylland FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
200 Ol. Marseille 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 PAOK Saloniki 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Dynamo Brest 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
203 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
204 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
205 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
206 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ac Milan 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
2 FC Kobenhavn 5 4 1 0 10:2 +8 3 3 2 +1
3 Krasnodar FK 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
4 Leverkusen 1 1 0 0 5:2 +3 3 0 1 +1
5 Leipzig 4 1 3 0 11:3 +8 3 3 1 +1
6 Sporting Lisabon 1 1 0 0 2:1 +1 3 0 1 +1
7 Austria Salzburg 1 1 0 0 4:2 +2 3 0 1 +1
8 BATE Borisov 1 1 0 0 6:0 +6 3 1 0 +1
9 Fc Zürich 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
10 Arsenal 1 1 0 0 5:0 +5 3 0 1 +1
11 Frankfurt Eintracht 1 1 0 0 3:1 +2 3 0 1 +1
12 Chelsea 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
13 Dinamo Zagreb 1 1 0 0 3:0 +3 3 1 0 +1
14 PAOK Saloniki 1 1 0 0 5:1 +4 3 0 1 +1
15 Zenit St.Petersburg 3 0 1 0 3:7 -4 1 1 2 =1
16 Glasgow Rangers 5 1 4 0 7:3 +4 1 4 1 =3
17 Dinamo Kiev 1 0 1 0 4:2 +2 1 0 1 =1
18 Villarreal 1 0 1 0 5:3 +2 1 0 1 =1
19 Betis Sevilla 1 0 1 0 0:0 0 1 1 0 =1
20 Astana FC 2 0 1 0 2:3 -1 1 1 1 =1
21 Ol. Marseille 1 0 1 0 4:2 +2 1 0 1 =1
22 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
23 Legia Warszawa 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
24 Vorskla Poltava 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
25 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
26 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
27 Besiktas 4 1 1 0 5:5 0 0 3 1 -1
28 Cork City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
29 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
30 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
31 Slovan Bratislava 3 1 0 0 7:8 -1 0 0 3 -2
32 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
33 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
34 Anderlecht 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
35 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
36 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
37 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 14:2 +12 0 1 2 =1
38 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
39 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
40 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
41 Nordsjalland FC 3 2 0 0 7:3 +4 0 2 1 -1
42 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
43 Rennes 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
44 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
45 HJK Helsinki 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
46 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
47 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
48 Olomouc 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
49 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
50 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 9:3 +6 0 2 1 -1
51 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
52 Fenerbahce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
53 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 -1
54 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
55 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
56 Jagiellonia Bialystok 2 0 1 0 6:7 -1 0 0 2 -1
57 Genk 4 3 0 0 13:7 +6 0 0 4 -1
58 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
59 Ufa FK 3 0 2 0 5:4 +1 0 2 1 -1
60 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 9:5 +4 0 1 1 -1
61 Trenčín 4 2 1 0 7:4 +3 0 3 1 -1
62 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
63 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 5:3 +2 0 2 1 -1
64 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
65 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
66 Braga 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
67 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
68 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
69 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
70 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
71 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
73 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
74 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
75 Celtic Glasgow 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
76 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
77 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
78 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
79 Slavia Praha 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
80 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
81 Suduva Marijampole 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
82 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
83 Standard Liege 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
84 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
85 Maccabi Tel Aviv 4 0 3 0 6:6 0 0 2 2 -1
86 Universitatea Craiova 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
87 Molde FK 4 1 1 0 6:5 +1 0 2 2 -1
88 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
89 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
90 CFR Cluj 2 1 0 0 5:2 +3 0 2 0 -1
91 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
92 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
93 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
94 Trnava 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
95 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
96 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
97 Hajduk Split 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
98 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
99 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
100 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
101 Rapid Wien 3 0 0 0 4:7 -3 0 0 3 -3
102 Sparta Sarpsborg 5 2 0 0 11:7 +4 0 1 4 -2
103 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
104 Burnley 3 0 2 0 4:4 0 0 2 1 -1
105 Valur Reykjavík 2 0 0 0 1:2 -1 0 2 0 -2
106 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
107 Jablonec 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
108 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
109 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
110 Pyunik Yerevan 3 1 0 0 4:4 0 0 1 2 -2
111 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
112 LASK Linz 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
113 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
114 Hapoel Beer Sheva 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
115 Bordeaux 4 2 1 0 8:2 +6 0 3 1 -1
116 CSKA Sofia 3 1 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
117 Dynamo Minsk 3 2 0 0 8:5 +3 0 1 2 -1
118 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
119 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
120 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
121 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
122 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
123 Akhisar Belediye Genclik Spor 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
124 Serif Tiraspol 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
125 Fc Fehérvár 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
126 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
127 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
128 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
129 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
130 Ludogorets Razgrad 3 1 1 0 5:2 +3 0 3 0 -1
131 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
132 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
133 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
134 Hibernian 3 1 1 0 10:8 +2 0 1 2 -1
135 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
136 Progres Niedercom 3 1 0 0 6:3 +3 0 2 1 -2
137 Feyenoord 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
138 Sturm Graz 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
139 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
140 Malmö FF 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
141 Spartak Zlatibor Voda 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
142 FC Basel 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
143 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
144 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
145 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
146 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
147 Llansantffraid 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
148 Olimpija Lublaň 3 1 2 0 9:3 +6 0 2 1 =1
149 Larnaca AEK 4 1 2 0 6:5 +1 0 3 1 -1
150 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
151 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
152 Gent 2 1 0 0 2:2 0 0 2 0 -1
153 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
154 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
155 Lazio Roma 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
156 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
157 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
158 Rosenborg Trondheim 3 2 0 0 8:1 +7 0 3 0 -1
159 Spartaks Jurmala 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
160 Torpedo Kutaisi 3 1 0 0 7:6 +1 0 1 2 -2
161 Luzern 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
162 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
163 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
164 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
165 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
166 Alashkert FC 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
167 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
168 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
169 Kairat Almaty 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
170 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
171 Appolon Limassol 5 1 0 0 8:8 0 0 2 3 -3
172 Dudelange F91 4 2 1 0 10:7 +3 0 1 3 -1
173 Partizan Belgrad 4 2 1 0 9:5 +4 0 1 3 -1
174 Lech Poznan 3 0 1 0 5:5 0 0 2 1 -1
175 Olympiakos Piraeus 3 1 1 0 6:5 +1 0 1 2 -1
176 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
177 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
178 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
179 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
180 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
181 Spartak Moskva 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
182 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
183 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
184 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
185 FC Sevilla 4 3 0 0 11:3 +8 0 1 3 -1
186 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
187 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
188 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
189 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
190 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
191 Garabag-Azersun Agdam 2 0 0 0 3:3 0 0 2 0 -2
192 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
193 Vitesse Arnheim 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
194 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
195 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
196 Zorya Luhansk 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
197 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
198 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
199 Apoel Nikósia 3 0 1 0 3:5 -2 0 2 1 -1
200 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
201 Midtjylland FC 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
202 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
203 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
204 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
205 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
206 Hapoel Haifa 2 1 0 0 6:2 +4 0 2 0 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Rudar Plevlja csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Rudar Plevlja pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.