h, 2018 augusztus 20. @ 15:13 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Olimpia Baltis

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2018.07.12 Górnik Zabrze 1 : 0 Olimpia Baltis 1.07 8.52 21.60
2 2018.07.19 Olimpia Baltis 1 : 1 Górnik Zabrze 4.74 3.90 1.58
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 5
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Rúgott gól/játék 0.50
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 1.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 1 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (1/3)
Második 66.67% (2/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 0% (0/2)
Döntetlen 50% (1/2) 50% (1/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
2 Dynamo Brest 4 2 1 1 6:8 -2 0 2 2 +1
3 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
4 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
5 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
6 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
7 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
8 Hajduk Split 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
9 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
10 CSKA Sofia 6 3 0 3 9:6 +3 0 2 4 -2
11 Dudelange F91 4 2 2 0 7:5 +2 0 1 3 =1
12 Suduva Marijampole 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
13 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
14 Cork City 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
15 Partizan Belgrad 6 5 1 0 13:4 +9 0 2 4 +2
16 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
17 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
18 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
19 Olomouc 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
20 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
21 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
22 Serif Tiraspol 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
23 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
24 Torpedo Kutaisi 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
25 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
26 FC Sevilla 4 4 0 0 13:1 +12 0 1 3 +4
27 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
28 Progres Niedercom 6 2 1 3 7:6 +1 0 4 2 =1
29 Shkendija 79 Tetovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Trenčín 6 4 2 0 13:3 +10 0 4 2 =1
31 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
32 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
33 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
34 Hibernian 6 3 2 1 16:11 +5 0 2 4 -1
35 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
36 Feyenoord 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
37 HJK Helsinki 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
38 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
39 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
40 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
42 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
43 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
44 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
45 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
46 Apoel Nikósia 4 2 1 1 10:5 +5 0 1 3 +1
47 Llansantffraid 4 1 1 2 4:7 -3 0 2 2 -2
48 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
49 Kukesi KS 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 +1
50 Midtjylland FC 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
51 Illichivets Mariupol 4 0 2 2 5:8 -3 0 1 3 -2
52 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
53 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
54 Sturm Graz 2 0 0 2 0:7 -7 0 1 1 -2
55 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
56 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
57 Gent 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
58 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
59 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
60 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
61 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
62 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
63 Alashkert FC 4 1 1 2 1:7 -6 0 3 1 -2
64 Larnaca AEK 4 3 1 0 11:0 +11 0 2 2 +3
65 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
66 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
67 Lech Poznan 6 1 2 3 8:10 -2 0 3 3 -2
68 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
69 Nordsjalland FC 6 4 0 2 8:6 +2 0 3 3 -2
70 Malmö FF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
72 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
73 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
74 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Rapid Wien 2 1 0 1 5:2 +3 0 0 2 +1
76 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
77 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
78 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
79 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
80 Olympiakos Piraeus 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
81 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
82 Molde FK 6 4 1 1 14:3 +11 0 2 4 +1
83 Ufa FK 4 1 3 0 5:4 +1 0 2 2 =1
84 FC Kobenhavn 6 5 1 0 13:3 +10 0 3 3 +4
85 LASK Linz 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 +1
86 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
87 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
88 HNK Rijeka 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
89 Pyunik Yerevan 6 3 1 2 6:4 +2 0 4 2 -1
90 Besiktas 4 3 0 1 10:2 +8 0 2 2 -1
91 Legia Warszawa 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 =1
92 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
93 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
94 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
95 Maccabi Tel Aviv 6 3 3 0 8:4 +4 0 4 2 +1
96 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
97 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
98 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
99 Olimpija Lublaň 4 3 1 0 13:3 +10 0 1 3 +2
100 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
101 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
102 Vitesse Arnheim 4 1 1 2 5:5 0 0 2 2 -2
103 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
104 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
105 Atalanta Bergamo 4 3 1 0 16:3 +13 0 1 3 +3
106 Valur Reykjavík 4 2 0 2 5:3 +2 0 2 2 +1
107 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
108 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
109 Luzern 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
110 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
111 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
112 Leipzig 4 2 2 0 9:3 +6 0 2 2 =1
113 Glasgow Rangers 6 3 3 0 7:2 +5 0 5 1 =1
114 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
115 Dynamo Minsk 6 4 0 2 14:8 +6 0 1 5 -1
116 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
117 Istanbul Büyüksehir 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
118 FC Basel 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
119 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
120 Kairat Almaty 6 3 0 3 14:7 +7 0 2 4 -3
121 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
122 Spartak Zlatibor Voda 6 2 1 3 7:7 0 0 4 2 -3
123 Genk 4 4 0 0 13:2 +11 0 1 3 +4
124 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
125 Zenit St.Petersburg 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 +1
126 Bröndby Kobenhavn 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
127 Rosenborg Trondheim 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
128 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
129 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
131 Hapoel Haifa 4 1 1 2 3:7 -4 0 3 1 -2
132 Maribor Branik NK 6 3 2 1 6:3 +3 0 5 1 =1
133 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
134 Zrinjski Mostar 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
135 Steaua Bucureşti 4 3 1 0 8:1 +7 0 2 2 +1
136 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
137 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
138 Braga 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
139 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
140 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
141 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
142 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
143 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
144 Jagiellonia Bialystok 4 1 1 2 6:8 -2 0 2 2 -2
145 Ludogorets Razgrad 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
146 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
148 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
149 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
150 Sparta Sarpsborg 6 4 1 1 10:3 +7 0 4 2 +1
151 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
152 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
153 Zorya Luhansk 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
154 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
155 Appolon Limassol 6 4 0 2 11:4 +7 0 3 3 -1
156 Universitatea Craiova 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
157 Astana FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Žalgiris Vilnius 6 2 2 2 5:9 -4 0 4 2 -2
159 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
160 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
161 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
162 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
163 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
164 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
165 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
166 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
167 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
168 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
169 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
170 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
171 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
172 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
173 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
174 CFR Cluj 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
175 Slovan Bratislava 6 4 0 2 15:10 +5 0 0 6 -1
176 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
177 Bordeaux 4 4 0 0 8:3 +5 0 1 3 +4
178 Spartaks Jurmala 4 2 1 1 9:1 +8 0 2 2 =1
179 Burnley 4 0 4 0 5:5 0 0 3 1 =4
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
2 Feyenoord 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
3 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
7 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
8 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
9 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
10 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
11 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
15 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
16 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
17 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
18 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
19 Maccabi Tel Aviv 3 3 0 0 5:0 +5 0 2 1 +3
20 Olimpija Lublaň 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
21 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
22 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
23 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
24 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
25 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
26 CFR Cluj 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
27 Bordeaux 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
28 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
29 Malmö FF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
31 Rapid Wien 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
32 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
33 Olympiakos Piraeus 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
34 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
35 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
36 Sparta Sarpsborg 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
37 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
38 Appolon Limassol 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
39 Astana FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
41 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
42 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
43 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
44 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
45 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Rosenborg Trondheim 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
47 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
48 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
49 Maribor Branik NK 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
50 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
52 Torpedo Kutaisi 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
53 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
55 Shkendija 79 Tetovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
57 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
58 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
59 Atalanta Bergamo 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
60 Luzern 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Glasgow Rangers 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 +1
63 Dynamo Brest 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
64 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
65 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
67 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
68 Dudelange F91 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
69 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 LASK Linz 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
71 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
73 Besiktas 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
74 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
75 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
76 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
77 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
79 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
80 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
81 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
82 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Larnaca AEK 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
85 Lech Poznan 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
86 Kukesi KS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
87 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
88 Braga 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
89 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
90 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
91 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 HJK Helsinki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Progres Niedercom 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
94 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
95 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
96 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
97 Apoel Nikósia 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
98 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
99 FC Basel 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
100 Kairat Almaty 3 2 0 0 10:0 +10 0 1 2 -1
101 Genk 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
102 Zenit St.Petersburg 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
103 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
105 Partizan Belgrad 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
106 Olomouc 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
107 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
108 Serif Tiraspol 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
109 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
110 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
112 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
113 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
114 Ufa FK 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 +1
115 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
117 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
118 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
119 Burnley 2 0 2 0 4:0 +4 0 1 1 =2
120 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
121 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
122 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
124 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
125 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
126 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
127 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
128 Zorya Luhansk 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
129 Universitatea Craiova 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
130 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
131 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 Midtjylland FC 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
134 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
136 Gent 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
137 Bröndby Kobenhavn 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
138 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
140 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
141 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
142 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 FC Sevilla 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
144 Trenčín 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 +2
145 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
146 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
147 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
148 Valur Reykjavík 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
149 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
150 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
152 Leipzig 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
153 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
154 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
156 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
157 Suduva Marijampole 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
158 Molde FK 3 3 0 0 11:0 +11 0 0 3 +3
159 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
160 FC Kobenhavn 3 2 1 0 8:0 +8 0 1 2 +2
161 HNK Rijeka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
162 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
163 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
165 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
166 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
167 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
169 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
170 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
171 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
172 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
173 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
174 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
175 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
176 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
177 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
178 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
179 Ludogorets Razgrad 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
2 Feyenoord 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
3 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
5 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
6 Dynamo Minsk 3 2 0 0 8:5 +3 0 1 2 -1
7 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
8 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
9 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
10 Spartak Zlatibor Voda 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
11 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
12 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
13 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
14 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
15 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
16 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
17 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
18 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
19 Maccabi Tel Aviv 3 0 3 0 4:3 +1 0 2 1 =3
20 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 6:2 +4 0 1 1 +1
21 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
22 Vitesse Arnheim 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
23 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
24 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
25 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
26 CFR Cluj 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
27 Bordeaux 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
28 Spartaks Jurmala 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
29 Malmö FF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
31 Rapid Wien 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
33 Olympiakos Piraeus 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
34 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
35 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
36 Sparta Sarpsborg 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 +1
37 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
38 Appolon Limassol 3 1 0 0 3:3 0 0 2 1 -1
39 Astana FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Llansantffraid 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
41 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 -1
42 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
43 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
44 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
45 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
46 Rosenborg Trondheim 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
47 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
48 Hapoel Beer Sheva 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
49 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
50 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
51 Steaua Bucureşti 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
52 Torpedo Kutaisi 2 1 0 0 6:2 +4 0 1 1 -1
53 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
54 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
55 Shkendija 79 Tetovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
57 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
58 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
59 Atalanta Bergamo 2 2 0 0 14:1 +13 0 0 2 +2
60 Luzern 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
61 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
62 Glasgow Rangers 3 1 2 0 3:0 +3 0 3 0 =1
63 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
64 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
65 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
66 Hajduk Split 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
67 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
68 Dudelange F91 2 1 1 0 6:2 +4 0 1 1 +1
69 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
70 LASK Linz 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
71 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
72 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
73 Besiktas 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
74 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
75 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
76 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
77 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
78 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
79 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
80 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
81 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
82 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
83 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
84 Larnaca AEK 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
85 Lech Poznan 3 0 1 0 5:5 0 0 2 1 -1
86 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
87 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
88 Braga 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
89 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
90 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
91 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 HJK Helsinki 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
93 Progres Niedercom 3 1 0 0 6:3 +3 0 2 1 -2
94 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
95 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
96 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
97 Apoel Nikósia 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 =1
98 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
99 FC Basel 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
100 Kairat Almaty 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
101 Genk 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
102 Zenit St.Petersburg 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
103 Cork City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
104 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
105 Partizan Belgrad 3 2 1 0 8:2 +6 0 1 2 +1
106 Olomouc 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
107 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
108 Serif Tiraspol 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
110 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
111 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
112 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
113 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
114 Ufa FK 2 0 2 0 4:3 +1 0 1 1 =2
115 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
116 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
117 Slovan Bratislava 3 1 0 0 7:8 -1 0 0 3 -2
118 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
119 Burnley 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
120 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
121 Alashkert FC 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
122 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
124 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
125 Nordsjalland FC 3 2 0 0 7:3 +4 0 2 1 -1
126 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
127 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
128 Zorya Luhansk 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
129 Universitatea Craiova 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
130 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 9:3 +6 0 2 1 -1
131 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
132 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
133 Midtjylland FC 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
134 Sturm Graz 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
135 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
136 Gent 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
137 Bröndby Kobenhavn 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
138 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
140 Hapoel Haifa 2 1 0 0 6:2 +4 0 2 0 -1
141 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
142 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
143 FC Sevilla 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
144 Trenčín 3 2 1 0 6:1 +5 0 3 0 =1
145 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
146 Hibernian 3 1 1 0 10:8 +2 0 1 2 -1
147 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
148 Valur Reykjavík 2 0 0 0 1:2 -1 0 2 0 -2
149 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
150 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
151 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
152 Leipzig 2 0 2 0 3:2 +1 0 2 0 =2
153 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
154 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
155 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
156 CSKA Sofia 3 1 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
157 Suduva Marijampole 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
158 Molde FK 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
159 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
160 FC Kobenhavn 3 3 0 0 7:1 +6 0 2 1 +3
161 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
162 Pyunik Yerevan 3 1 0 0 4:4 0 0 1 2 -2
163 Legia Warszawa 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
164 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
165 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
166 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
167 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
168 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
169 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
170 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
171 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
172 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
173 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
174 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
175 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
176 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
177 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
178 Jagiellonia Bialystok 2 0 1 0 6:7 -1 0 0 2 -1
179 Ludogorets Razgrad 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Olimpia Baltis csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Olimpia Baltis pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.