v, 2018 október 21. @ 01:56 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Bala Town

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2018.06.28 Tre Fiori 3 : 0 Bala Town 6.64 4.68 1.38
1 2018.07.05 Bala Town 1 : 0 Tre Fiori 1.14 7.41 11.10
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 15
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 0.50
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 50% (1/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 75% (3/4)
Második 25% (1/4)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
2 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
3 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
4 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
5 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
6 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
8 Istanbul Büyüksehir 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
9 HNK Rijeka 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
10 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
11 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
12 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
13 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
14 Dynamo Brest 4 2 1 1 6:8 -2 0 2 2 +1
15 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
16 LASK Linz 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 +1
17 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
18 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
19 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
20 Spartak Zlatibor Voda 6 2 1 3 7:7 0 0 4 2 -3
21 Hapoel Haifa 4 1 1 2 3:7 -4 0 3 1 -2
22 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
23 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
24 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
25 Gent 4 2 1 1 4:3 +1 0 3 1 -1
26 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
27 Bröndby Kobenhavn 4 2 0 2 8:10 -2 0 1 3 -2
28 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
29 Trenčín 8 4 3 1 14:7 +7 0 5 3 -1
30 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
31 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
32 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
33 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
34 Vitesse Arnheim 4 1 1 2 5:5 0 0 2 2 -2
35 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
36 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
37 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
38 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
39 Zrinjski Mostar 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
40 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
41 HJK Helsinki 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
42 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
43 FC Basel 4 3 0 1 5:3 +2 0 3 1 -1
44 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
45 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
46 Olomouc 4 2 0 2 4:5 -1 0 2 2 -2
47 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
48 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
49 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
50 Universitatea Craiova 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
51 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
52 Molde FK 8 5 1 2 17:7 +10 0 2 6 +1
53 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
54 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
55 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
56 CFR Cluj 4 2 0 2 9:5 +4 0 2 2 -2
57 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
58 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
59 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
60 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
61 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
62 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
63 Atalanta Bergamo 6 3 3 0 17:4 +13 0 3 3 =2
64 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
65 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
66 Spartaks Jurmala 4 2 1 1 9:1 +8 0 2 2 =1
67 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
68 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
69 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
70 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
71 Partizan Belgrad 8 5 2 1 14:8 +6 0 3 5 -1
72 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
73 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
74 Lech Poznan 6 1 2 3 8:10 -2 0 3 3 -2
75 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
76 CSKA Sofia 6 3 0 3 9:6 +3 0 2 4 -2
77 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
78 Legia Warszawa 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 =1
79 Dynamo Minsk 6 4 0 2 14:8 +6 0 1 5 -1
80 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
81 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
82 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
83 Shkendija 79 Tetovo 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
84 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
85 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
86 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
87 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
88 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 11:5 +6 0 2 4 +1
89 Torpedo Kutaisi 6 3 0 3 12:9 +3 0 2 4 -3
90 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
91 Braga 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
92 Luzern 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
93 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
94 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
95 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
96 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
97 Burnley 6 0 5 1 7:9 -2 0 4 2 =1
98 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
99 Apoel Nikósia 6 3 1 2 11:6 +5 0 3 3 -1
100 Valur Reykjavík 4 2 0 2 5:3 +2 0 2 2 +1
101 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
102 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
103 Midtjylland FC 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
104 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
105 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
106 Progres Niedercom 6 2 1 3 7:6 +1 0 4 2 =1
107 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
108 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
109 Žalgiris Vilnius 6 2 2 2 5:9 -4 0 4 2 -2
110 Llansantffraid 4 1 1 2 4:7 -3 0 2 2 -2
111 Illichivets Mariupol 4 0 2 2 5:8 -3 0 1 3 -2
112 Kairat Almaty 6 3 0 3 14:7 +7 0 2 4 -3
113 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
114 Olimpija Lublaň 6 3 2 1 14:6 +8 0 3 3 =1
115 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
116 Jagiellonia Bialystok 4 1 1 2 6:8 -2 0 2 2 -2
117 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
118 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
119 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
120 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
121 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
122 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
123 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
124 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
125 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
126 Hajduk Split 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
127 Kukesi KS 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 +1
128 Hibernian 6 3 2 1 16:11 +5 0 2 4 -1
129 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
130 Nordsjalland FC 6 4 0 2 8:6 +2 0 3 3 -2
131 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
132 Feyenoord 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
133 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
134 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
135 Sturm Graz 2 0 0 2 0:7 -7 0 1 1 -2
136 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
137 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
138 Alashkert FC 4 1 1 2 1:7 -6 0 3 1 -2
139 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
140 Suduva Marijampole 4 1 2 1 2:4 -2 0 3 1 -1
141 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
142 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
143 Zorya Luhansk 4 0 3 1 5:6 -1 0 2 2 -1
144 Maccabi Tel Aviv 8 4 3 1 11:8 +3 0 4 4 +1
145 Maribor Branik NK 6 3 2 1 6:3 +3 0 5 1 =1
146 Pyunik Yerevan 6 3 1 2 6:4 +2 0 4 2 -1
147 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
148 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
149 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
150 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
151 Serif Tiraspol 4 2 0 2 3:5 -2 0 2 2 -1
152 Cork City 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
153 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
154 Slovan Bratislava 6 4 0 2 15:10 +5 0 0 6 -1
155 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
156 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
157 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
158 Ufa FK 6 1 4 1 6:6 0 0 4 2 =1
159 Arsenal 2 2 0 0 7:2 +5 6 0 2 +2
160 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 6:1 +5 6 1 1 +2
161 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 6:2 +4 6 0 2 +2
162 Leverkusen 2 2 0 0 7:4 +3 6 0 2 +2
163 Austria Salzburg 2 2 0 0 6:3 +3 6 0 2 +2
164 Sporting Lisabon 2 2 0 0 4:1 +3 6 1 1 +2
165 Ac Milan 2 2 0 0 4:1 +3 6 1 1 +2
166 Krasnodar FK 2 2 0 0 3:1 +2 6 1 1 +2
167 Fc Zürich 2 2 0 0 2:0 +2 6 2 0 +2
168 Chelsea 2 2 0 0 2:0 +2 6 2 0 +2
169 Betis Sevilla 2 1 1 0 3:0 +3 4 1 1 +1
170 Glasgow Rangers 10 5 5 0 14:6 +8 4 7 3 +1
171 Astana FC 4 2 1 1 5:3 +2 4 3 1 +1
172 FC Kobenhavn 10 6 4 0 17:6 +11 4 6 4 +1
173 Zenit St.Petersburg 6 3 1 2 10:8 +2 4 2 4 +1
174 FC Sevilla 8 7 0 1 23:4 +19 3 2 6 -1
175 PAOK Saloniki 2 1 0 1 4:2 +2 3 1 1 +1
176 Leipzig 8 4 3 1 17:9 +8 3 3 5 +1
177 Sparta Sarpsborg 10 6 1 3 18:10 +8 3 4 6 +1
178 Genk 8 7 0 1 25:9 +16 3 2 6 -1
179 Rapid Wien 6 3 0 3 12:8 +4 3 1 5 -1
180 Besiktas 8 5 1 2 17:6 +11 3 4 4 -1
181 Malmö FF 4 2 1 1 6:4 +2 3 3 1 +1
182 Slavia Praha 2 1 0 1 1:1 0 3 2 0 -1
183 BATE Borisov 2 1 0 1 3:4 -1 3 1 1 -1
184 Fenerbahce 2 1 0 1 3:4 -1 3 1 1 +1
185 Celtic Glasgow 4 2 1 1 6:4 +2 3 2 2 -1
186 Rennes 2 1 0 1 2:3 -1 3 1 1 -1
187 Trnava 4 2 1 1 4:3 +1 3 4 0 -1
188 Lazio Roma 2 1 0 1 3:5 -2 3 0 2 -1
189 Standard Liege 2 1 0 1 3:6 -3 3 0 2 +1
190 Villarreal 2 0 2 0 5:5 0 2 0 2 =2
191 Dinamo Kiev 2 0 2 0 4:4 0 2 0 2 =2
192 Ol. Marseille 2 0 1 1 3:4 -1 1 0 2 =1
193 Appolon Limassol 10 5 1 4 17:11 +6 1 4 6 =1
194 Jablonec 2 0 1 1 3:4 -1 1 0 2 =1
195 Olympiakos Piraeus 6 3 2 1 12:6 +6 1 2 4 -1
196 Spartak Moskva 2 0 1 1 3:5 -2 1 1 1 =1
197 Akhisar Belediye Genclik Spor 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
198 Ludogorets Razgrad 6 3 1 2 9:5 +4 0 4 2 -2
199 Bordeaux 8 5 1 2 11:6 +5 0 4 4 -2
200 Vorskla Poltava 2 0 0 2 3:6 -3 0 0 2 -2
201 Larnaca AEK 8 4 2 2 17:6 +11 0 4 4 -2
202 Rosenborg Trondheim 6 4 0 2 11:5 +6 0 3 3 -2
203 Anderlecht 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
204 Fc Fehérvár 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
205 Dudelange F91 8 4 2 2 12:11 +1 0 3 5 -2
206 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Malmö FF 2 1 1 0 4:0 +4 3 1 1 +1
2 Astana FC 2 2 0 0 3:0 +3 3 2 0 +2
3 Lazio Roma 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
4 Fc Zürich 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
5 Arsenal 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
6 FC Sevilla 4 4 0 0 13:0 +13 3 1 3 +4
7 Frankfurt Eintracht 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
8 Chelsea 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
9 Dinamo Zagreb 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
10 Zenit St.Petersburg 3 3 0 0 8:0 +8 3 1 2 +3
11 Ac Milan 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
12 Besiktas 4 4 0 0 13:0 +13 3 1 3 +4
13 Rennes 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
14 Glasgow Rangers 5 4 1 0 10:0 +10 3 3 2 +3
15 Fenerbahce 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
16 Genk 4 4 0 0 14:0 +14 3 2 2 +4
17 Celtic Glasgow 2 2 0 0 4:0 +4 3 1 1 +2
18 Slavia Praha 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
19 Standard Liege 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
20 Leverkusen 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
21 Trnava 2 1 1 0 2:0 +2 3 2 0 +1
22 Krasnodar FK 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
23 Rapid Wien 3 3 0 0 9:0 +9 3 1 2 +3
24 Sparta Sarpsborg 5 4 1 0 10:0 +10 3 3 2 +2
25 Sporting Lisabon 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
26 Betis Sevilla 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
27 Austria Salzburg 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
28 Olympiakos Piraeus 3 2 1 0 7:0 +7 1 1 2 =1
29 Spartak Moskva 1 0 1 0 3:0 +3 1 0 1 =1
30 Appolon Limassol 5 4 1 0 12:0 +12 1 2 3 =1
31 FC Kobenhavn 5 2 3 0 10:0 +10 1 3 2 =2
32 Dinamo Kiev 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
33 Villarreal 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
34 Jablonec 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
35 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
36 FC Basel 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
37 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
39 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
40 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 BATE Borisov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
44 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
45 Olimpija Lublaň 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
46 Larnaca AEK 4 3 0 0 12:0 +12 0 1 3 -1
47 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Gent 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
49 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
50 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
51 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
52 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
54 Rosenborg Trondheim 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
55 Torpedo Kutaisi 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
56 Akhisar Belediye Genclik Spor 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Luzern 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
59 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
60 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
61 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
62 Ludogorets Razgrad 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
63 HNK Rijeka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Kairat Almaty 3 2 0 0 10:0 +10 0 1 2 -1
65 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
66 Dudelange F91 4 2 1 0 6:0 +6 0 2 2 -1
67 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Partizan Belgrad 4 3 1 0 8:0 +8 0 2 2 =1
69 Progres Niedercom 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
70 Lech Poznan 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
71 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
72 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
74 Maribor Branik NK 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
75 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
76 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
78 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
79 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
80 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
81 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
82 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
83 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
84 Garabag-Azersun Agdam 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
85 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
86 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
87 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
88 Zorya Luhansk 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
89 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
90 Apoel Nikósia 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
91 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
92 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
93 Midtjylland FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
94 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
95 Ol. Marseille 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
96 PAOK Saloniki 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Dynamo Brest 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
98 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
99 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
100 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
101 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Vorskla Poltava 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
105 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
106 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
110 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Anderlecht 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Atalanta Bergamo 3 1 2 0 4:0 +4 0 2 1 =1
114 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
115 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
116 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
118 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
119 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
121 HJK Helsinki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
123 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
124 Olomouc 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
125 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
127 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
128 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
129 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
130 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
131 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
132 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
134 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
135 Trenčín 4 2 2 0 10:0 +10 0 2 2 =1
136 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
137 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
138 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Braga 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
140 Kukesi KS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
141 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
142 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
144 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
145 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
147 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
148 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
149 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
151 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
152 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
153 Suduva Marijampole 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
154 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
155 Maccabi Tel Aviv 4 4 0 0 7:0 +7 0 2 2 +4
156 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
157 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
158 Universitatea Craiova 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
159 Molde FK 4 4 0 0 13:0 +13 0 0 4 +4
160 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
161 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
162 CFR Cluj 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
163 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
164 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
165 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
166 Ufa FK 3 1 2 0 3:0 +3 0 2 1 =1
167 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
168 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
169 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
170 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
171 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
172 Burnley 3 0 3 0 5:0 +5 0 2 1 =3
173 Valur Reykjavík 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
174 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
175 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
176 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
177 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
179 LASK Linz 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
180 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
181 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
182 Bordeaux 4 3 0 0 7:0 +7 0 1 3 -1
183 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
184 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
185 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
186 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
187 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
188 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
189 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 Serif Tiraspol 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
192 Fc Fehérvár 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
194 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
195 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
197 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
200 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
201 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
202 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
203 Feyenoord 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
204 Leipzig 4 3 0 0 12:0 +12 0 0 4 -1
205 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
206 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 BATE Borisov 1 1 0 0 6:0 +6 3 1 0 +1
2 Fc Zürich 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
3 Arsenal 1 1 0 0 5:0 +5 3 0 1 +1
4 Frankfurt Eintracht 1 1 0 0 3:1 +2 3 0 1 +1
5 Chelsea 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
6 Dinamo Zagreb 1 1 0 0 3:0 +3 3 1 0 +1
7 PAOK Saloniki 1 1 0 0 5:1 +4 3 0 1 +1
8 Ac Milan 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
9 FC Kobenhavn 5 4 1 0 10:2 +8 3 3 2 +1
10 Leverkusen 1 1 0 0 5:2 +3 3 0 1 +1
11 Krasnodar FK 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
12 Sporting Lisabon 1 1 0 0 2:1 +1 3 0 1 +1
13 Austria Salzburg 1 1 0 0 4:2 +2 3 0 1 +1
14 Leipzig 4 1 3 0 11:3 +8 3 3 1 +1
15 Astana FC 2 0 1 0 2:3 -1 1 1 1 =1
16 Ol. Marseille 1 0 1 0 4:2 +2 1 0 1 =1
17 Zenit St.Petersburg 3 0 1 0 3:7 -4 1 1 2 =1
18 Glasgow Rangers 5 1 4 0 7:3 +4 1 4 1 =3
19 Dinamo Kiev 1 0 1 0 4:2 +2 1 0 1 =1
20 Villarreal 1 0 1 0 5:3 +2 1 0 1 =1
21 Betis Sevilla 1 0 1 0 0:0 0 1 1 0 =1
22 Malmö FF 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
23 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
24 FC Basel 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
25 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
26 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
27 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
28 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
29 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
30 Llansantffraid 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
31 Pyunik Yerevan 3 1 0 0 4:4 0 0 1 2 -2
32 Olimpija Lublaň 3 1 2 0 9:3 +6 0 2 1 =1
33 Larnaca AEK 4 1 2 0 6:5 +1 0 3 1 -1
34 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
35 Gent 2 1 0 0 2:2 0 0 2 0 -1
36 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
37 Lazio Roma 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
38 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
39 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
40 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
41 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
42 Rosenborg Trondheim 3 2 0 0 8:1 +7 0 3 0 -1
43 Torpedo Kutaisi 3 1 0 0 7:6 +1 0 1 2 -2
44 Akhisar Belediye Genclik Spor 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
45 Luzern 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
46 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
47 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
48 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
49 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
50 Ludogorets Razgrad 3 1 1 0 5:2 +3 0 3 0 -1
51 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
52 Kairat Almaty 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
53 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
54 Dudelange F91 4 2 1 0 10:7 +3 0 1 3 -1
55 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
56 Partizan Belgrad 4 2 1 0 9:5 +4 0 1 3 -1
57 Progres Niedercom 3 1 0 0 6:3 +3 0 2 1 -2
58 Lech Poznan 3 0 1 0 5:5 0 0 2 1 -1
59 Olympiakos Piraeus 3 1 1 0 6:5 +1 0 1 2 -1
60 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
61 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
62 Spartak Zlatibor Voda 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
63 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
64 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
65 Spartak Moskva 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
66 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
67 FC Sevilla 4 3 0 0 11:3 +8 0 1 3 -1
68 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
69 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
70 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
71 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
72 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
73 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
74 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
75 Garabag-Azersun Agdam 2 0 0 0 3:3 0 0 2 0 -2
76 Vitesse Arnheim 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
77 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
78 Spartaks Jurmala 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
79 Zorya Luhansk 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
80 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
81 Apoel Nikósia 3 0 1 0 3:5 -2 0 2 1 -1
82 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
83 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
84 Midtjylland FC 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
85 Alashkert FC 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
86 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
87 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
88 Appolon Limassol 5 1 0 0 8:8 0 0 2 3 -3
89 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
90 Hapoel Haifa 2 1 0 0 6:2 +4 0 2 0 -1
91 Legia Warszawa 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
92 Vorskla Poltava 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
93 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
94 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
95 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
96 Besiktas 4 1 1 0 5:5 0 0 3 1 -1
97 Cork City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
98 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
99 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
100 Slovan Bratislava 3 1 0 0 7:8 -1 0 0 3 -2
101 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
102 Anderlecht 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
103 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
104 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 14:2 +12 0 1 2 =1
105 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
106 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
107 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
108 Nordsjalland FC 3 2 0 0 7:3 +4 0 2 1 -1
109 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
110 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
111 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
112 Rennes 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
113 HJK Helsinki 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
114 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
115 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
116 Olomouc 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
117 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
118 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 9:3 +6 0 2 1 -1
119 Fenerbahce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
120 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 -1
121 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
122 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
123 Jagiellonia Bialystok 2 0 1 0 6:7 -1 0 0 2 -1
124 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
125 Genk 4 3 0 0 13:7 +6 0 0 4 -1
126 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
127 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 9:5 +4 0 1 1 -1
128 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
129 Trenčín 4 2 1 0 7:4 +3 0 3 1 -1
130 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
131 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 5:3 +2 0 2 1 -1
132 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
133 Braga 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
134 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
135 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
136 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
137 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
138 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
139 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
141 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
142 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
143 Celtic Glasgow 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
144 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
145 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
146 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
147 Slavia Praha 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
148 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
149 Suduva Marijampole 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
150 Standard Liege 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
151 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
152 Maccabi Tel Aviv 4 0 3 0 6:6 0 0 2 2 -1
153 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
154 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
155 Universitatea Craiova 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
156 Molde FK 4 1 1 0 6:5 +1 0 2 2 -1
157 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
158 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
159 CFR Cluj 2 1 0 0 5:2 +3 0 2 0 -1
160 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
161 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
162 Trnava 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
163 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
164 Ufa FK 3 0 2 0 5:4 +1 0 2 1 -1
165 Hajduk Split 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
166 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
167 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
168 Rapid Wien 3 0 0 0 4:7 -3 0 0 3 -3
169 Sparta Sarpsborg 5 2 0 0 11:7 +4 0 1 4 -2
170 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
171 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
172 Burnley 3 0 2 0 4:4 0 0 2 1 -1
173 Valur Reykjavík 2 0 0 0 1:2 -1 0 2 0 -2
174 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
175 Jablonec 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
176 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
177 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
178 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
179 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
180 LASK Linz 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
181 Hapoel Beer Sheva 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
182 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
183 Bordeaux 4 2 1 0 8:2 +6 0 3 1 -1
184 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
185 CSKA Sofia 3 1 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
186 Dynamo Minsk 3 2 0 0 8:5 +3 0 1 2 -1
187 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
188 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
189 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
190 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
191 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
192 Serif Tiraspol 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
193 Fc Fehérvár 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
194 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
195 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
196 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
197 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
198 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
199 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
200 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
201 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
202 Hibernian 3 1 1 0 10:8 +2 0 1 2 -1
203 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
204 Feyenoord 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
205 Sturm Graz 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
206 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Bala Town csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Bala Town pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.