v, 2018 november 18. @ 09:35 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Ventspils FK

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2018.07.12 Ventspils FK 5 : 0 Luftëtari Gjirokastër 1.96 3.25 3.51
2 2018.07.19 Luftëtari Gjirokastër 3 : 3 Ventspils FK 2.23 3.52 2.72
3 2018.07.26 Ventspils FK 0 : 1 Bordeaux 6.20 4.03 1.47
3 2018.08.02 Bordeaux 2 : 1 Ventspils FK 1.14 6.50 16.00
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 8
Teljes Teljesitmény grafikon 12
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 25% (1/4)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/4)
2 vagy több gól 25% (1/4)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Rúgott gól/játék 2.25
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 3.75
Nem kapott gólt 25% (1/4)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 1 0 1 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (10/15)
Második 33.33% (5/15)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (2/4) 25% (1/4)
Döntetlen 0% (0/4) 25% (1/4)
Elveszitett 50% (2/4) 50% (2/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
2 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
3 Midtjylland FC 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
4 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
5 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
6 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
7 Burnley 6 0 5 1 7:9 -2 0 4 2 =1
8 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
9 Apoel Nikósia 6 3 1 2 11:6 +5 0 3 3 -1
10 Valur Reykjavík 4 2 0 2 5:3 +2 0 2 2 +1
11 Kairat Almaty 6 3 0 3 14:7 +7 0 2 4 -3
12 Llansantffraid 4 1 1 2 4:7 -3 0 2 2 -2
13 Illichivets Mariupol 4 0 2 2 5:8 -3 0 1 3 -2
14 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
15 Olimpija Lublaň 6 3 2 1 14:6 +8 0 3 3 =1
16 Kukesi KS 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 +1
17 Jagiellonia Bialystok 4 1 1 2 6:8 -2 0 2 2 -2
18 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
19 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
20 Žalgiris Vilnius 6 2 2 2 5:9 -4 0 4 2 -2
21 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
22 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
23 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
24 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
25 Hajduk Split 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
26 Alashkert FC 4 1 1 2 1:7 -6 0 3 1 -2
27 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
28 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
29 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
30 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
31 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
32 Feyenoord 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
33 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
34 Pyunik Yerevan 6 3 1 2 6:4 +2 0 4 2 -1
35 Sturm Graz 2 0 0 2 0:7 -7 0 1 1 -2
36 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
37 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
38 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
39 Hibernian 6 3 2 1 16:11 +5 0 2 4 -1
40 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
41 Nordsjalland FC 6 4 0 2 8:6 +2 0 3 3 -2
42 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
43 Zorya Luhansk 4 0 3 1 5:6 -1 0 2 2 -1
44 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
45 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
46 Maccabi Tel Aviv 8 4 3 1 11:8 +3 0 4 4 +1
47 Maribor Branik NK 6 3 2 1 6:3 +3 0 5 1 =1
48 Ufa FK 6 1 4 1 6:6 0 0 4 2 =1
49 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
50 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
51 Suduva Marijampole 4 1 2 1 2:4 -2 0 3 1 -1
52 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
53 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
54 Slovan Bratislava 6 4 0 2 15:10 +5 0 0 6 -1
55 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
56 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
57 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
58 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
59 Serif Tiraspol 4 2 0 2 3:5 -2 0 2 2 -1
60 Cork City 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
61 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
62 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
63 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
64 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Spartak Zlatibor Voda 6 2 1 3 7:7 0 0 4 2 -3
66 Istanbul Büyüksehir 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
67 HNK Rijeka 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
68 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
69 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
70 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
71 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
72 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
73 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
74 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
75 LASK Linz 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 +1
76 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
77 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
78 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
79 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
80 Hapoel Haifa 4 1 1 2 3:7 -4 0 3 1 -2
81 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
82 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
83 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
84 Dynamo Brest 4 2 1 1 6:8 -2 0 2 2 +1
85 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
86 Trenčín 8 4 3 1 14:7 +7 0 5 3 -1
87 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
88 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
89 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
90 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
91 Gent 4 2 1 1 4:3 +1 0 3 1 -1
92 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
93 Bröndby Kobenhavn 4 2 0 2 8:10 -2 0 1 3 -2
94 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
95 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
96 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
97 Zrinjski Mostar 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
98 Vitesse Arnheim 4 1 1 2 5:5 0 0 2 2 -2
99 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
100 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
101 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
102 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
103 FC Basel 4 3 0 1 5:3 +2 0 3 1 -1
104 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
105 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
106 Olomouc 4 2 0 2 4:5 -1 0 2 2 -2
107 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
108 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
109 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
110 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
111 HJK Helsinki 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
112 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
113 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
114 Spartaks Jurmala 4 2 1 1 9:1 +8 0 2 2 =1
115 CFR Cluj 4 2 0 2 9:5 +4 0 2 2 -2
116 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
117 Universitatea Craiova 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
118 Molde FK 8 5 1 2 17:7 +10 0 2 6 +1
119 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
120 Atalanta Bergamo 6 3 3 0 17:4 +13 0 3 3 =2
121 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
122 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
123 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
124 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
125 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
126 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
127 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
128 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
129 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
130 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
131 Partizan Belgrad 8 5 2 1 14:8 +6 0 3 5 -1
132 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
133 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
134 Lech Poznan 6 1 2 3 8:10 -2 0 3 3 -2
135 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
136 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
137 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
138 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
139 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
140 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
141 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
142 Shkendija 79 Tetovo 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
143 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
144 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
145 CSKA Sofia 6 3 0 3 9:6 +3 0 2 4 -2
146 Legia Warszawa 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 =1
147 Dynamo Minsk 6 4 0 2 14:8 +6 0 1 5 -1
148 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
149 Braga 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
150 Luzern 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
151 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
152 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
153 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
154 Progres Niedercom 6 2 1 3 7:6 +1 0 4 2 =1
155 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
156 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 11:5 +6 0 2 4 +1
157 Torpedo Kutaisi 6 3 0 3 12:9 +3 0 2 4 -3
158 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
159 Austria Salzburg 4 4 0 0 14:5 +9 12 0 4 +4
160 Dinamo Zagreb 4 4 0 0 11:3 +8 12 1 3 +4
161 Frankfurt Eintracht 4 4 0 0 11:4 +7 12 1 3 +4
162 Chelsea 4 4 0 0 6:1 +5 12 3 1 +4
163 Arsenal 4 3 1 0 8:2 +6 10 2 2 =1
164 FC Sevilla 10 9 0 1 32:6 +26 9 2 8 +2
165 Leverkusen 4 3 0 1 10:7 +3 9 1 3 +1
166 Krasnodar FK 4 3 0 1 6:4 +2 9 1 3 +1
167 Fc Zürich 4 3 0 1 5:3 +2 9 3 1 -1
168 Lazio Roma 4 3 0 1 8:7 +1 9 0 4 +2
169 Betis Sevilla 4 2 2 0 6:2 +4 8 2 2 =1
170 Dinamo Kiev 4 2 2 0 9:6 +3 8 0 4 +2
171 Astana FC 6 3 2 1 8:5 +3 8 4 2 +1
172 Zenit St.Petersburg 8 4 2 2 13:10 +3 8 3 5 =1
173 Olympiakos Piraeus 8 5 2 1 19:7 +12 7 3 5 +2
174 Genk 10 8 1 1 30:12 +18 7 3 7 =1
175 Ac Milan 4 2 1 1 6:4 +2 7 2 2 =1
176 Sporting Lisabon 4 2 1 1 4:2 +2 7 3 1 =1
177 Fenerbahce 4 2 1 1 7:6 +1 7 2 2 +1
178 Slavia Praha 4 2 1 1 2:1 +1 7 4 0 =1
179 Villarreal 4 1 3 0 10:5 +5 6 1 3 =1
180 Leipzig 10 5 3 2 20:11 +9 6 4 6 -1
181 Fc Fehérvár 4 2 0 2 3:3 0 6 4 0 +2
182 Celtic Glasgow 6 3 1 2 8:7 +1 6 3 3 +1
183 Standard Liege 4 2 0 2 6:9 -3 6 0 4 -1
184 Glasgow Rangers 12 5 6 1 17:10 +7 5 8 4 -1
185 Sparta Sarpsborg 12 6 3 3 20:12 +8 5 6 6 =2
186 FC Kobenhavn 12 6 5 1 17:7 +10 5 8 4 =1
187 Malmö FF 6 2 3 1 8:6 +2 5 5 1 =2
188 Spartak Moskva 4 1 2 1 7:8 -1 5 2 2 +1
189 Besiktas 10 5 2 3 20:11 +9 4 5 5 =1
190 Rapid Wien 8 3 1 4 12:13 -1 4 2 6 =1
191 PAOK Saloniki 4 1 0 3 4:5 -1 3 3 1 -2
192 Vorskla Poltava 4 1 0 3 4:7 -3 3 2 2 -1
193 BATE Borisov 4 1 0 3 4:8 -4 3 2 2 -3
194 Rennes 4 1 0 3 4:8 -4 3 1 3 -3
195 Trnava 6 2 1 3 6:8 -2 3 4 2 -3
196 Garabag-Azersun Agdam 6 2 0 4 4:7 -3 3 4 2 +1
197 Jablonec 4 0 2 2 5:7 -2 2 1 3 -1
198 Ludogorets Razgrad 8 3 3 2 10:6 +4 2 6 2 =2
199 Larnaca AEK 10 4 4 2 18:7 +11 2 6 4 =2
200 Bordeaux 10 5 2 3 13:9 +4 1 5 5 =1
201 Ol. Marseille 4 0 1 3 5:9 -4 1 0 4 -2
202 Appolon Limassol 12 5 1 6 19:16 +3 1 5 7 -2
203 Anderlecht 4 0 1 3 2:7 -5 1 3 1 -1
204 Akhisar Belediye Genclik Spor 4 0 0 4 3:12 -9 0 1 3 -4
205 Rosenborg Trondheim 8 4 0 4 13:13 0 0 3 5 -4
206 Dudelange F91 10 4 2 4 13:18 -5 0 4 6 -4
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Celtic Glasgow 3 3 0 0 6:0 +6 6 1 2 +3
2 Leverkusen 2 2 0 0 5:0 +5 6 1 1 +2
3 Standard Liege 2 2 0 0 4:0 +4 6 0 2 +2
4 Krasnodar FK 2 2 0 0 4:0 +4 6 0 2 +2
5 Austria Salzburg 2 2 0 0 6:0 +6 6 0 2 +2
6 Astana FC 3 3 0 0 5:0 +5 6 2 1 +3
7 Lazio Roma 2 2 0 0 4:0 +4 6 0 2 +2
8 Fc Zürich 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
9 FC Sevilla 5 5 0 0 19:0 +19 6 1 4 +5
10 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 6:0 +6 6 1 1 +2
11 Chelsea 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
12 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 7:0 +7 6 0 2 +2
13 Zenit St.Petersburg 4 4 0 0 10:0 +10 6 1 3 +4
14 Fenerbahce 2 2 0 0 4:0 +4 6 2 0 +2
15 Slavia Praha 2 1 1 0 1:0 +1 4 2 0 =1
16 Dinamo Kiev 2 1 1 0 5:0 +5 4 0 2 +1
17 Villarreal 2 1 1 0 7:0 +7 4 0 2 +1
18 Rapid Wien 4 3 1 0 9:0 +9 4 2 2 =1
19 Sparta Sarpsborg 6 4 2 0 11:0 +11 4 4 2 =1
20 Betis Sevilla 2 1 1 0 4:0 +4 4 1 1 =1
21 Malmö FF 3 1 2 0 5:0 +5 4 2 1 =1
22 Olympiakos Piraeus 4 3 1 0 12:0 +12 4 1 3 +1
23 Spartak Moskva 2 1 1 0 7:0 +7 4 0 2 +1
24 Arsenal 2 1 1 0 4:0 +4 4 1 1 =1
25 Glasgow Rangers 6 4 2 0 10:0 +10 4 4 2 =1
26 Genk 5 4 1 0 15:0 +15 4 3 2 =1
27 Trnava 3 1 1 0 3:0 +3 3 2 1 -1
28 Sporting Lisabon 2 1 0 0 2:0 +2 3 2 0 -1
29 Leipzig 5 4 0 0 14:0 +14 3 1 4 +1
30 Fc Fehérvár 2 1 0 0 1:0 +1 3 2 0 +1
31 Ac Milan 2 1 0 0 4:0 +4 3 0 2 -1
32 Besiktas 5 4 0 0 15:0 +15 3 1 4 -1
33 Rennes 2 1 0 0 3:0 +3 3 0 2 -1
34 Jablonec 2 0 2 0 3:0 +3 2 1 1 =2
35 Bordeaux 5 3 1 0 8:0 +8 1 2 3 =1
36 Larnaca AEK 5 3 1 0 13:0 +13 1 2 3 =1
37 Ludogorets Razgrad 4 2 1 0 7:0 +7 1 2 2 =1
38 Appolon Limassol 6 4 1 0 14:0 +14 1 2 4 -1
39 Anderlecht 2 0 1 0 2:0 +2 1 1 1 =1
40 FC Kobenhavn 6 2 3 0 10:0 +10 1 4 2 -1
41 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
43 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
44 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
45 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
47 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
49 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
50 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
51 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
52 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
53 Maccabi Tel Aviv 4 4 0 0 7:0 +7 0 2 2 +4
54 Ufa FK 3 1 2 0 3:0 +3 0 2 1 =1
55 Suduva Marijampole 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
56 CFR Cluj 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
57 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
58 Universitatea Craiova 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
59 Molde FK 4 4 0 0 13:0 +13 0 0 4 +4
60 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
61 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
62 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
63 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
64 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
65 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
66 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
67 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
68 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
69 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
70 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
71 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
72 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
73 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
74 Burnley 3 0 3 0 5:0 +5 0 2 1 =3
75 Valur Reykjavík 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
76 LASK Linz 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
77 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
78 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
79 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
80 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
84 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
86 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
87 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
88 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
89 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Serif Tiraspol 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
91 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
92 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
93 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
94 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
95 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
97 Feyenoord 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
98 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
99 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
101 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
103 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
104 FC Basel 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
105 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
107 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
108 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
109 Akhisar Belediye Genclik Spor 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
110 Olimpija Lublaň 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
111 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 BATE Borisov 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
114 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
115 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Gent 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
117 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
118 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Luzern 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
121 Progres Niedercom 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
122 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
123 Rosenborg Trondheim 4 2 0 0 9:0 +9 0 0 4 -2
124 Torpedo Kutaisi 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
125 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
126 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
127 HNK Rijeka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Kairat Almaty 3 2 0 0 10:0 +10 0 1 2 -1
129 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
130 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
131 Partizan Belgrad 4 3 1 0 8:0 +8 0 2 2 =1
132 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
133 Lech Poznan 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
134 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
135 Dudelange F91 5 2 1 0 6:0 +6 0 3 2 -2
136 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
138 Maribor Branik NK 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
139 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
140 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
141 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
142 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
144 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
145 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
146 Garabag-Azersun Agdam 3 1 0 0 3:0 +3 0 1 2 -2
147 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
148 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
149 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
150 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
151 Zorya Luhansk 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
152 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
153 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
154 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
155 Midtjylland FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
156 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Ol. Marseille 2 0 0 0 2:0 +2 0 0 2 -2
158 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
159 Apoel Nikósia 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
160 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
161 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
162 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
163 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
164 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
165 PAOK Saloniki 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
166 Dynamo Brest 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
167 Vorskla Poltava 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
168 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
170 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
172 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
173 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
175 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Atalanta Bergamo 3 1 2 0 4:0 +4 0 2 1 =1
178 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
179 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
180 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
182 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
183 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
185 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
186 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
187 Olomouc 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
188 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
189 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
190 HJK Helsinki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
192 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
193 Kukesi KS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
194 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
195 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
196 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
197 Trenčín 4 2 2 0 10:0 +10 0 2 2 =1
198 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
199 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
200 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
202 Braga 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
203 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
204 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
205 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
206 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Austria Salzburg 2 2 0 0 9:4 +5 6 0 2 +2
2 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 6:3 +3 6 0 2 +2
3 Arsenal 2 2 0 0 6:0 +6 6 1 1 +2
4 Chelsea 2 2 0 0 3:0 +3 6 2 0 +2
5 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 6:1 +5 6 1 1 +2
6 Dinamo Kiev 2 1 1 0 7:3 +4 4 0 2 +1
7 Sporting Lisabon 2 1 1 0 3:1 +2 4 1 1 =1
8 Betis Sevilla 2 1 1 0 3:1 +2 4 1 1 +1
9 Ac Milan 2 1 1 0 5:1 +4 4 2 0 =1
10 FC Kobenhavn 6 4 2 0 11:2 +9 4 4 2 =1
11 Slavia Praha 2 1 0 0 1:1 0 3 2 0 +1
12 Leverkusen 2 1 0 0 7:5 +2 3 0 2 -1
13 Krasnodar FK 2 1 0 0 4:2 +2 3 1 1 -1
14 Leipzig 5 1 3 0 12:5 +7 3 3 2 -1
15 Fc Fehérvár 2 1 0 0 4:1 +3 3 2 0 +1
16 BATE Borisov 2 1 0 0 8:3 +5 3 1 1 -1
17 Lazio Roma 2 1 0 0 6:5 +1 3 0 2 +1
18 Fc Zürich 2 1 0 0 3:1 +2 3 2 0 -1
19 Olympiakos Piraeus 4 2 1 0 9:5 +4 3 2 2 +1
20 FC Sevilla 5 4 0 0 14:5 +9 3 1 4 +1
21 Garabag-Azersun Agdam 3 1 0 0 5:3 +2 3 3 0 +1
22 PAOK Saloniki 2 1 0 0 7:2 +5 3 1 1 -1
23 Vorskla Poltava 2 1 0 0 6:4 +2 3 1 1 +1
24 Genk 5 4 0 0 18:9 +9 3 0 5 +1
25 Villarreal 2 0 2 0 5:3 +2 2 1 1 =2
26 Astana FC 3 0 2 0 4:4 0 2 2 1 =2
27 Zenit St.Petersburg 4 0 2 0 5:8 -3 2 2 2 =2
28 Sparta Sarpsborg 6 2 1 0 13:8 +5 1 2 4 =1
29 Malmö FF 3 1 1 0 6:3 +3 1 3 0 =1
30 Larnaca AEK 5 1 3 0 7:5 +2 1 4 1 =1
31 Ludogorets Razgrad 4 1 2 0 6:3 +3 1 4 0 =1
32 Spartak Moskva 2 0 1 0 6:2 +4 1 2 0 =1
33 Ol. Marseille 2 0 1 0 8:4 +4 1 0 2 -1
34 Besiktas 5 1 2 0 10:6 +4 1 4 1 =1
35 Glasgow Rangers 6 1 4 0 10:7 +3 1 4 2 -1
36 Fenerbahce 2 0 1 0 3:6 -3 1 0 2 =1
37 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
39 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
40 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
41 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
42 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
43 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
44 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
45 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
46 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
47 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
48 Celtic Glasgow 3 0 1 0 3:6 -3 0 2 1 -2
49 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
50 Maccabi Tel Aviv 4 0 3 0 6:6 0 0 2 2 -1
51 Ufa FK 3 0 2 0 5:4 +1 0 2 1 -1
52 Suduva Marijampole 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
53 Standard Liege 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
54 CFR Cluj 2 1 0 0 5:2 +3 0 2 0 -1
55 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
56 Universitatea Craiova 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
57 Molde FK 4 1 1 0 6:5 +1 0 2 2 -1
58 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
59 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
60 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
61 Hajduk Split 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
62 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
63 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
64 Trnava 3 1 0 0 6:5 +1 0 2 1 -2
65 Rapid Wien 4 0 0 0 4:12 -8 0 0 4 -4
66 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
67 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
68 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
69 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
70 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
71 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
72 Jablonec 2 0 0 0 5:4 +1 0 0 2 -2
73 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
74 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
75 Burnley 3 0 2 0 4:4 0 0 2 1 -1
76 Valur Reykjavík 2 0 0 0 1:2 -1 0 2 0 -2
77 LASK Linz 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
78 Hapoel Beer Sheva 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
79 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
80 Bordeaux 5 2 1 0 10:4 +6 0 3 2 -2
81 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
82 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
83 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
84 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
85 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
86 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
87 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
88 CSKA Sofia 3 1 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
89 Dynamo Minsk 3 2 0 0 8:5 +3 0 1 2 -1
90 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
91 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
92 Serif Tiraspol 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
93 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
94 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
95 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
96 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
97 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
98 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
99 Feyenoord 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
100 Pyunik Yerevan 3 1 0 0 4:4 0 0 1 2 -2
101 Sturm Graz 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
102 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
103 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
104 Hibernian 3 1 1 0 10:8 +2 0 1 2 -1
105 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
106 FC Basel 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
107 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
108 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
109 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
110 Llansantffraid 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
111 Akhisar Belediye Genclik Spor 2 0 0 0 5:8 -3 0 0 2 -2
112 Olimpija Lublaň 3 1 2 0 9:3 +6 0 2 1 =1
113 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
114 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
115 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
116 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
117 Gent 2 1 0 0 2:2 0 0 2 0 -1
118 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
119 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
120 Luzern 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
121 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
122 Progres Niedercom 3 1 0 0 6:3 +3 0 2 1 -2
123 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
124 Rosenborg Trondheim 4 2 0 0 13:4 +9 0 3 1 -2
125 Torpedo Kutaisi 3 1 0 0 7:6 +1 0 1 2 -2
126 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
127 Spartak Zlatibor Voda 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
128 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
129 Kairat Almaty 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
130 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
131 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
132 Partizan Belgrad 4 2 1 0 9:5 +4 0 1 3 -1
133 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
134 Lech Poznan 3 0 1 0 5:5 0 0 2 1 -1
135 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
136 Dudelange F91 5 2 1 0 13:12 +1 0 1 4 -2
137 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
138 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
139 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
140 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
141 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
142 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
143 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
144 Spartaks Jurmala 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
145 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
146 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
147 Alashkert FC 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
148 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
149 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
150 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
151 Appolon Limassol 6 1 0 0 11:10 +1 0 3 3 -4
152 Zorya Luhansk 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
153 Vitesse Arnheim 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
154 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
155 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
156 Midtjylland FC 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
157 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
158 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
159 Apoel Nikósia 3 0 1 0 3:5 -2 0 2 1 -1
160 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
161 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
162 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
163 Hapoel Haifa 2 1 0 0 6:2 +4 0 2 0 -1
164 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
165 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
166 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
167 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
168 Legia Warszawa 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
169 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
170 Slovan Bratislava 3 1 0 0 7:8 -1 0 0 3 -2
171 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
172 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
173 Cork City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
174 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
175 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 14:2 +12 0 1 2 =1
176 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
177 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
178 Anderlecht 2 0 0 0 4:3 +1 0 2 0 -2
179 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
180 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
181 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
182 Rennes 2 0 0 0 4:5 -1 0 1 1 -2
183 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
184 Nordsjalland FC 3 2 0 0 7:3 +4 0 2 1 -1
185 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
186 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
187 Olomouc 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
188 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
189 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
190 HJK Helsinki 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
191 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 -1
192 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
193 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
194 Jagiellonia Bialystok 2 0 1 0 6:7 -1 0 0 2 -1
195 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 9:3 +6 0 2 1 -1
196 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
197 Trenčín 4 2 1 0 7:4 +3 0 3 1 -1
198 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
199 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
200 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
201 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 9:5 +4 0 1 1 -1
202 Braga 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
203 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
204 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
205 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 5:3 +2 0 2 1 -1
206 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Ventspils FK csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Ventspils FK pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.