cs, 2019 július 18. @ 07:19 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Ventspils FK

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.11 Ventspils FK 3 : 0 Teuta Durrës 1.69 3.45 4.94
1  2019.07.18 Teuta Durrës - : - Ventspils FK 2.19 3.52 2.95
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 15
Nullára
Nyereség 100% (1/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 100% (1/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 100% (1/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (1/3)
Második 66.67% (2/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (1/1) 100% (1/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
2 Tobol Kostanay 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
3 Glasgow Rangers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
4 Teuta Durrës 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
5 Kairat Almaty 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
6 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
7 Metalurgs Liepaja 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
8 Alashkert FC 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
9 Rovaniemi RoPS 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Levski Sofia 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
11 Bröndby Kobenhavn 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
12 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
13 Appolon Limassol 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
14 Levadia Tallin 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
16 Haugar Haugesund 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
17 Olimpija Lublaň 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
18 Maccabi Haifa 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
19 Dynamo Tbilisi 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
20 Daugava Riga 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
21 Akademija Pandev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
22 KuPS Kuopio 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
23 Kilmarnock FC 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
24 Dunajská Streda 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
25 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
26 Speranta 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
27 Häcken BK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Balzan Youths FC 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
29 Reykjavík KR 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
30 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
31 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
32 Makedonia Skopje 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
33 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Žalgiris Vilnius 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
35 College Europa 3 1 1 1 6:3 +3 0 1 2 =1
36 Brann Bergen 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
37 Hajduk Split 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
38 Klakksvik KI 4 2 2 0 10:2 +8 0 2 2 =2
39 Thorshavn B36 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
40 Stjarnan Gardabae 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
41 Limassol AEL 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Cork City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
43 Gzira United 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
44 Vaduz 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
45 Aberdeen FC 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
46 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
47 Čukarički Bělehrad 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
48 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
49 Hibernians Paola 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
50 Universitatea Craiova 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
51 Connah's Quay 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Zeta Golubovci 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
53 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
54 Malmö FF 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
55 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Dynamo Minsk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
57 Debrecen 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
58 Torpedo Kutaisi 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
59 Larnaca AEK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
60 Crusaders Belfast 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
61 Kukesi KS 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
62 St. Patrick's Athletic 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
63 Engordany UE 3 2 0 1 3:7 -4 0 1 2 -1
64 Ružomberok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
65 FC Antwerp 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Vitsebsk FK 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Cliftonville 3 1 1 1 4:1 +3 0 2 1 -1
68 Shkupi Skopje 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
69 Trnava 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
70 CSKA Sofia 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
71 Budapest Honvéd 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
72 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
73 Milsami Orhei 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
74 Shamrock Rovers 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
75 Spyris Kaunas 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
76 Shakhtsyor Salihorsk 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
77 Zrinjski Mostar 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
78 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
79 Laci SK 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
80 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
81 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
82 Chikhura Sachkhere 2 2 0 0 4:2 +2 0 0 2 +2
83 Norrkoping 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
84 Sabail Baku 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
85 Mura Murska Sobota 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
86 Steaua Bucureşti 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
87 Ballymena United 3 1 1 1 2:7 -5 0 2 1 -1
88 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
89 St Joseph's 3 1 1 1 3:5 -2 0 2 1 -1
90 Fc Fehérvár 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
91 Aris Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 AZ Alkmaar 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Jeunesse Esch 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
94 Ordabasy Shymkent 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
95 Ventspils FK 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
96 Progres Niedercom 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 +1
97 Inter Turku FC 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
98 Siroki Brijeg NK 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
100 Buducnost Podgorica 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
101 Pyunik Yerevan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
102 Narva Trans 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
103 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
104 Molde FK 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
105 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Domzale 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
107 Legia Warszawa 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
108 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
109 Radnički Niš 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Alashkert FC 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
2 Levski Sofia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
4 Levadia Tallin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Dynamo Minsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Torpedo Kutaisi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Crusaders Belfast 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
8 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
9 Domzale 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
11 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Gzira United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Aberdeen FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
14 Čukarički Bělehrad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
15 Fc Fehérvár 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 AZ Alkmaar 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Ordabasy Shymkent 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
18 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
19 Cracovia Kraków 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Makedonia Skopje 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Žalgiris Vilnius 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Shakhtsyor Salihorsk 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
23 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
24 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
26 Olimpija Lublaň 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
27 Dynamo Tbilisi 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
28 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Engordany UE 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
30 FC Antwerp 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
32 Tobol Kostanay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Teuta Durrës 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Petrocub Sarata-Galbena 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Malmö FF 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
39 Inter Turku FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Pyunik Yerevan 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
42 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
43 Hajduk Split 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Thorshavn B36 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Norrkoping 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
47 Steaua Bucureşti 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
48 Neftci Baku 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 KuPS Kuopio 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
50 Dunajská Streda 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
51 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Shkupi Skopje 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 CSKA Sofia 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
54 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
55 Shamrock Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Rovaniemi RoPS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Bröndby Kobenhavn 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
58 Appolon Limassol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Debrecen 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
61 Larnaca AEK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
62 Molde FK 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
63 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Radnički Niš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Vaduz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Hapoel Beer Sheva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Limassol AEL 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
70 Aris Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Jeunesse Esch 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
72 Ventspils FK 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
73 Reykjavík KR 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
75 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Zrinjski Mostar 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
79 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
80 Haugar Haugesund 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Maccabi Haifa 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
82 Daugava Riga 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Kukesi KS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Vitsebsk FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
87 Glasgow Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Kairat Almaty 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Metalurgs Liepaja 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
90 Hibernians Paola 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Progres Niedercom 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
94 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Buducnost Podgorica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
98 Klakksvik KI 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
99 Stjarnan Gardabae 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
100 Chikhura Sachkhere 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
101 Mura Murska Sobota 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Ballymena United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
103 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
104 Kilmarnock FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
106 Häcken BK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Budapest Honvéd 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
109 Milsami Orhei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Alashkert FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
2 Levski Sofia 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
3 Radnik Bijeljina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Levadia Tallin 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Dynamo Minsk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
6 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
7 Crusaders Belfast 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
9 Domzale 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
10 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
11 Cork City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 Gzira United 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
13 Aberdeen FC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
14 Čukarički Bělehrad 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
15 Fc Fehérvár 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
16 AZ Alkmaar 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Ordabasy Shymkent 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Balzan Youths FC 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
19 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
20 Makedonia Skopje 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
21 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
22 Shakhtsyor Salihorsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
24 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
25 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
26 Olimpija Lublaň 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Dynamo Tbilisi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 St. Patrick's Athletic 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Engordany UE 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
30 FC Antwerp 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Cliftonville 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
32 Tobol Kostanay 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
33 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
34 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
35 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
36 Universitatea Craiova 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
37 Zeta Golubovci 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
38 Malmö FF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
40 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
41 Pyunik Yerevan 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
42 College Europa 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
43 Hajduk Split 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
44 Thorshavn B36 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
45 Norrkoping 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
46 Sabail Baku 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
49 KuPS Kuopio 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Dunajská Streda 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
51 Speranta 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Shkupi Skopje 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
53 CSKA Sofia 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
54 Breidablik 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Shamrock Rovers 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
56 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Bröndby Kobenhavn 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
58 Appolon Limassol 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
59 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Debrecen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Larnaca AEK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Molde FK 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
63 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Legia Warszawa 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
65 Radnički Niš 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
66 Vaduz 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
67 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
68 Limassol AEL 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 St Joseph's 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
70 Aris Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Jeunesse Esch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Ventspils FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
74 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
75 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Spyris Kaunas 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
77 Zrinjski Mostar 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
78 Laci SK 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
79 Flora Tallin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Haugar Haugesund 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
81 Maccabi Haifa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Daugava Riga 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
83 Kukesi KS 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
84 Ružomberok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Vitsebsk FK 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
86 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
87 Glasgow Rangers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
88 Kairat Almaty 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
89 Metalurgs Liepaja 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
90 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
91 Connah's Quay 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
92 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
93 Progres Niedercom 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 +1
94 Siroki Brijeg NK 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Buducnost Podgorica 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
96 Narva Trans 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
97 Brann Bergen 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
98 Klakksvik KI 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
99 Stjarnan Gardabae 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
100 Chikhura Sachkhere 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
101 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
102 Ballymena United 2 0 1 0 0:7 -7 0 1 1 -1
103 Akademija Pandev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
104 Kilmarnock FC 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
105 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
106 Häcken BK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Trnava 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
108 Budapest Honvéd 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
109 Milsami Orhei 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Ventspils FK csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Ventspils FK pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.