szo, 2018 október 20. @ 02:21 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Shamrock Rovers

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2018.07.12 Shamrock Rovers 0 : 1 AIK Stockholm 5.69 3.38 1.59
2 2018.07.19 AIK Stockholm 0 : 1 Shamrock Rovers 1.24 4.89 12.15
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 20
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 100% (2/2) 0% (0/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 0.50
Kapott gól/játék 0.50
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 50% (1/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 2 0 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 50% (1/2)
Második 50% (1/2)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Torpedo Kutaisi 6 3 0 3 12:9 +3 0 2 4 -3
2 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
3 Progres Niedercom 6 2 1 3 7:6 +1 0 4 2 =1
4 Braga 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
5 Luzern 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
6 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
7 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
8 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
9 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
10 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 11:5 +6 0 2 4 +1
11 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
12 Apoel Nikósia 6 3 1 2 11:6 +5 0 3 3 -1
13 Valur Reykjavík 4 2 0 2 5:3 +2 0 2 2 +1
14 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
15 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
16 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
17 Midtjylland FC 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
18 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
19 Kairat Almaty 6 3 0 3 14:7 +7 0 2 4 -3
20 Burnley 6 0 5 1 7:9 -2 0 4 2 =1
21 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
22 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
23 Kukesi KS 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 +1
24 Llansantffraid 4 1 1 2 4:7 -3 0 2 2 -2
25 Illichivets Mariupol 4 0 2 2 5:8 -3 0 1 3 -2
26 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
27 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
28 Olimpija Lublaň 6 3 2 1 14:6 +8 0 3 3 =1
29 Jagiellonia Bialystok 4 1 1 2 6:8 -2 0 2 2 -2
30 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
31 Žalgiris Vilnius 6 2 2 2 5:9 -4 0 4 2 -2
32 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
33 Alashkert FC 4 1 1 2 1:7 -6 0 3 1 -2
34 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
35 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
36 Hajduk Split 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
37 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
38 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
39 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
40 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
41 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
42 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
43 Nordsjalland FC 6 4 0 2 8:6 +2 0 3 3 -2
44 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
45 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
46 Feyenoord 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
47 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
48 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
49 Sturm Graz 2 0 0 2 0:7 -7 0 1 1 -2
50 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
51 Zorya Luhansk 4 0 3 1 5:6 -1 0 2 2 -1
52 Hibernian 6 3 2 1 16:11 +5 0 2 4 -1
53 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
54 Pyunik Yerevan 6 3 1 2 6:4 +2 0 4 2 -1
55 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
56 Ufa FK 6 1 4 1 6:6 0 0 4 2 =1
57 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
58 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
59 Maccabi Tel Aviv 8 4 3 1 11:8 +3 0 4 4 +1
60 Maribor Branik NK 6 3 2 1 6:3 +3 0 5 1 =1
61 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
62 Suduva Marijampole 4 1 2 1 2:4 -2 0 3 1 -1
63 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
64 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
65 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
66 Slovan Bratislava 6 4 0 2 15:10 +5 0 0 6 -1
67 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
68 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
69 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
70 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
71 Serif Tiraspol 4 2 0 2 3:5 -2 0 2 2 -1
72 Cork City 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
73 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
74 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
75 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
76 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
77 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Istanbul Büyüksehir 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
79 HNK Rijeka 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
80 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
81 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
82 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
83 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
84 Spartak Zlatibor Voda 6 2 1 3 7:7 0 0 4 2 -3
85 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
86 Dynamo Brest 4 2 1 1 6:8 -2 0 2 2 +1
87 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
88 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
89 LASK Linz 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 +1
90 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
91 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
92 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
93 Hapoel Haifa 4 1 1 2 3:7 -4 0 3 1 -2
94 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
95 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
96 Bröndby Kobenhavn 4 2 0 2 8:10 -2 0 1 3 -2
97 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
98 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
99 Trenčín 8 4 3 1 14:7 +7 0 5 3 -1
100 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
101 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
102 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
103 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
104 Gent 4 2 1 1 4:3 +1 0 3 1 -1
105 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
106 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
107 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
108 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
109 Zrinjski Mostar 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
110 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
111 Vitesse Arnheim 4 1 1 2 5:5 0 0 2 2 -2
112 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
113 HJK Helsinki 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
114 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
115 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
116 FC Basel 4 3 0 1 5:3 +2 0 3 1 -1
117 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
118 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
119 Olomouc 4 2 0 2 4:5 -1 0 2 2 -2
120 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
121 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
122 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
123 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
124 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
125 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
126 CFR Cluj 4 2 0 2 9:5 +4 0 2 2 -2
127 Universitatea Craiova 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
128 Molde FK 8 5 1 2 17:7 +10 0 2 6 +1
129 Spartaks Jurmala 4 2 1 1 9:1 +8 0 2 2 =1
130 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
131 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
132 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
133 Atalanta Bergamo 6 3 3 0 17:4 +13 0 3 3 =2
134 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
135 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
136 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
137 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
138 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
139 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
140 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
141 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
142 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
143 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
144 Partizan Belgrad 8 5 2 1 14:8 +6 0 3 5 -1
145 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
146 Lech Poznan 6 1 2 3 8:10 -2 0 3 3 -2
147 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
148 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
149 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
150 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
151 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
152 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
153 Shkendija 79 Tetovo 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
154 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
155 CSKA Sofia 6 3 0 3 9:6 +3 0 2 4 -2
156 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
157 Legia Warszawa 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 =1
158 Dynamo Minsk 6 4 0 2 14:8 +6 0 1 5 -1
159 Arsenal 2 2 0 0 7:2 +5 6 0 2 +2
160 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 6:1 +5 6 1 1 +2
161 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 6:2 +4 6 0 2 +2
162 Leverkusen 2 2 0 0 7:4 +3 6 0 2 +2
163 Austria Salzburg 2 2 0 0 6:3 +3 6 0 2 +2
164 Sporting Lisabon 2 2 0 0 4:1 +3 6 1 1 +2
165 Ac Milan 2 2 0 0 4:1 +3 6 1 1 +2
166 Krasnodar FK 2 2 0 0 3:1 +2 6 1 1 +2
167 Fc Zürich 2 2 0 0 2:0 +2 6 2 0 +2
168 Chelsea 2 2 0 0 2:0 +2 6 2 0 +2
169 Betis Sevilla 2 1 1 0 3:0 +3 4 1 1 +1
170 Glasgow Rangers 10 5 5 0 14:6 +8 4 7 3 +1
171 Astana FC 4 2 1 1 5:3 +2 4 3 1 +1
172 FC Kobenhavn 10 6 4 0 17:6 +11 4 6 4 +1
173 Zenit St.Petersburg 6 3 1 2 10:8 +2 4 2 4 +1
174 FC Sevilla 8 7 0 1 23:4 +19 3 2 6 -1
175 PAOK Saloniki 2 1 0 1 4:2 +2 3 1 1 +1
176 Leipzig 8 4 3 1 17:9 +8 3 3 5 +1
177 Sparta Sarpsborg 10 6 1 3 18:10 +8 3 4 6 +1
178 Genk 8 7 0 1 25:9 +16 3 2 6 -1
179 Rapid Wien 6 3 0 3 12:8 +4 3 1 5 -1
180 Besiktas 8 5 1 2 17:6 +11 3 4 4 -1
181 Malmö FF 4 2 1 1 6:4 +2 3 3 1 +1
182 Slavia Praha 2 1 0 1 1:1 0 3 2 0 -1
183 BATE Borisov 2 1 0 1 3:4 -1 3 1 1 -1
184 Fenerbahce 2 1 0 1 3:4 -1 3 1 1 +1
185 Celtic Glasgow 4 2 1 1 6:4 +2 3 2 2 -1
186 Rennes 2 1 0 1 2:3 -1 3 1 1 -1
187 Trnava 4 2 1 1 4:3 +1 3 4 0 -1
188 Lazio Roma 2 1 0 1 3:5 -2 3 0 2 -1
189 Standard Liege 2 1 0 1 3:6 -3 3 0 2 +1
190 Villarreal 2 0 2 0 5:5 0 2 0 2 =2
191 Dinamo Kiev 2 0 2 0 4:4 0 2 0 2 =2
192 Ol. Marseille 2 0 1 1 3:4 -1 1 0 2 =1
193 Appolon Limassol 10 5 1 4 17:11 +6 1 4 6 =1
194 Jablonec 2 0 1 1 3:4 -1 1 0 2 =1
195 Olympiakos Piraeus 6 3 2 1 12:6 +6 1 2 4 -1
196 Spartak Moskva 2 0 1 1 3:5 -2 1 1 1 =1
197 Akhisar Belediye Genclik Spor 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
198 Ludogorets Razgrad 6 3 1 2 9:5 +4 0 4 2 -2
199 Bordeaux 8 5 1 2 11:6 +5 0 4 4 -2
200 Vorskla Poltava 2 0 0 2 3:6 -3 0 0 2 -2
201 Larnaca AEK 8 4 2 2 17:6 +11 0 4 4 -2
202 Rosenborg Trondheim 6 4 0 2 11:5 +6 0 3 3 -2
203 Anderlecht 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
204 Fc Fehérvár 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
205 Dudelange F91 8 4 2 2 12:11 +1 0 3 5 -2
206 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Genk 4 4 0 0 14:0 +14 3 2 2 +4
2 Slavia Praha 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
3 Celtic Glasgow 2 2 0 0 4:0 +4 3 1 1 +2
4 Standard Liege 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
5 Leverkusen 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
6 Krasnodar FK 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
7 Trnava 2 1 1 0 2:0 +2 3 2 0 +1
8 Rapid Wien 3 3 0 0 9:0 +9 3 1 2 +3
9 Sparta Sarpsborg 5 4 1 0 10:0 +10 3 3 2 +2
10 Sporting Lisabon 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
11 Betis Sevilla 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
12 Austria Salzburg 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
13 Astana FC 2 2 0 0 3:0 +3 3 2 0 +2
14 Malmö FF 2 1 1 0 4:0 +4 3 1 1 +1
15 Lazio Roma 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
16 Fc Zürich 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
17 FC Sevilla 4 4 0 0 13:0 +13 3 1 3 +4
18 Frankfurt Eintracht 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
19 Arsenal 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
20 Chelsea 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
21 Dinamo Zagreb 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
22 Ac Milan 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
23 Zenit St.Petersburg 3 3 0 0 8:0 +8 3 1 2 +3
24 Besiktas 4 4 0 0 13:0 +13 3 1 3 +4
25 Rennes 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
26 Glasgow Rangers 5 4 1 0 10:0 +10 3 3 2 +3
27 Fenerbahce 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
28 Dinamo Kiev 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
29 Villarreal 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
30 Jablonec 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
31 Olympiakos Piraeus 3 2 1 0 7:0 +7 1 1 2 =1
32 Spartak Moskva 1 0 1 0 3:0 +3 1 0 1 =1
33 Appolon Limassol 5 4 1 0 12:0 +12 1 2 3 =1
34 FC Kobenhavn 5 2 3 0 10:0 +10 1 3 2 =2
35 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
36 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
37 Trenčín 4 2 2 0 10:0 +10 0 2 2 =1
38 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
39 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
40 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
41 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Braga 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
43 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
44 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
45 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
46 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
47 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
48 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
50 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
51 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
52 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
55 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
56 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
57 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
58 Ufa FK 3 1 2 0 3:0 +3 0 2 1 =1
59 Maccabi Tel Aviv 4 4 0 0 7:0 +7 0 2 2 +4
60 Suduva Marijampole 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
61 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
62 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
63 CFR Cluj 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
64 Universitatea Craiova 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
65 Molde FK 4 4 0 0 13:0 +13 0 0 4 +4
66 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
67 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
68 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
69 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
70 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
71 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
72 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
73 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
75 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
76 Valur Reykjavík 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
77 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
78 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
79 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
80 Burnley 3 0 3 0 5:0 +5 0 2 1 =3
81 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
82 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 LASK Linz 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
84 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
85 Bordeaux 4 3 0 0 7:0 +7 0 1 3 -1
86 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
87 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
88 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
90 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
93 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
94 Fc Fehérvár 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
96 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Leipzig 4 3 0 0 12:0 +12 0 0 4 -1
98 Serif Tiraspol 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
99 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
100 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
101 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
103 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
104 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
105 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
106 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Feyenoord 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
108 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
110 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
111 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
112 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
113 FC Basel 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
114 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
116 BATE Borisov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
119 Olimpija Lublaň 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
120 Larnaca AEK 4 3 0 0 12:0 +12 0 1 3 -1
121 Akhisar Belediye Genclik Spor 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
124 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
125 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Ludogorets Razgrad 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
127 Gent 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
128 Progres Niedercom 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
129 Torpedo Kutaisi 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
130 Luzern 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
132 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
134 Rosenborg Trondheim 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
135 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
136 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
137 HNK Rijeka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Kairat Almaty 3 2 0 0 10:0 +10 0 1 2 -1
139 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
140 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
141 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
142 Dudelange F91 4 2 1 0 6:0 +6 0 2 2 -1
143 Partizan Belgrad 4 3 1 0 8:0 +8 0 2 2 =1
144 Lech Poznan 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
145 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
146 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
147 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
148 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Maribor Branik NK 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
150 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
151 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
152 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
154 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
155 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
156 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
157 Garabag-Azersun Agdam 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
158 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
159 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
160 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
161 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
162 Zorya Luhansk 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
163 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
164 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Apoel Nikósia 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
166 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
167 Midtjylland FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
168 Ol. Marseille 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
169 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
170 Dynamo Brest 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
171 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
172 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
173 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
174 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
175 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 PAOK Saloniki 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
177 Vorskla Poltava 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
179 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
181 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
182 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
183 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
184 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
186 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
187 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
188 Atalanta Bergamo 3 1 2 0 4:0 +4 0 2 1 =1
189 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
190 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
191 Anderlecht 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
193 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
194 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 HJK Helsinki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
198 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
199 Olomouc 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
200 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
201 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
202 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
203 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
204 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
205 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
206 Kukesi KS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Leverkusen 1 1 0 0 5:2 +3 3 0 1 +1
2 Krasnodar FK 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
3 Sporting Lisabon 1 1 0 0 2:1 +1 3 0 1 +1
4 Leipzig 4 1 3 0 11:3 +8 3 3 1 +1
5 Austria Salzburg 1 1 0 0 4:2 +2 3 0 1 +1
6 BATE Borisov 1 1 0 0 6:0 +6 3 1 0 +1
7 Fc Zürich 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
8 Frankfurt Eintracht 1 1 0 0 3:1 +2 3 0 1 +1
9 Arsenal 1 1 0 0 5:0 +5 3 0 1 +1
10 Chelsea 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
11 Dinamo Zagreb 1 1 0 0 3:0 +3 3 1 0 +1
12 PAOK Saloniki 1 1 0 0 5:1 +4 3 0 1 +1
13 Ac Milan 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
14 FC Kobenhavn 5 4 1 0 10:2 +8 3 3 2 +1
15 Dinamo Kiev 1 0 1 0 4:2 +2 1 0 1 =1
16 Villarreal 1 0 1 0 5:3 +2 1 0 1 =1
17 Betis Sevilla 1 0 1 0 0:0 0 1 1 0 =1
18 Astana FC 2 0 1 0 2:3 -1 1 1 1 =1
19 Ol. Marseille 1 0 1 0 4:2 +2 1 0 1 =1
20 Zenit St.Petersburg 3 0 1 0 3:7 -4 1 1 2 =1
21 Glasgow Rangers 5 1 4 0 7:3 +4 1 4 1 =3
22 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
23 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 9:5 +4 0 1 1 -1
24 Trenčín 4 2 1 0 7:4 +3 0 3 1 -1
25 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
26 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
27 Genk 4 3 0 0 13:7 +6 0 0 4 -1
28 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
29 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
30 Braga 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
31 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
32 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
33 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 5:3 +2 0 2 1 -1
34 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
35 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
36 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
38 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
39 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
40 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
41 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
42 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
43 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
44 Slavia Praha 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
45 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
46 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
47 Celtic Glasgow 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
48 Ufa FK 3 0 2 0 5:4 +1 0 2 1 -1
49 Standard Liege 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
50 Maccabi Tel Aviv 4 0 3 0 6:6 0 0 2 2 -1
51 Suduva Marijampole 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
52 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
53 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
54 CFR Cluj 2 1 0 0 5:2 +3 0 2 0 -1
55 Universitatea Craiova 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
56 Molde FK 4 1 1 0 6:5 +1 0 2 2 -1
57 Trnava 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
58 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
59 Hajduk Split 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
60 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
61 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
62 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
63 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
64 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
65 Rapid Wien 3 0 0 0 4:7 -3 0 0 3 -3
66 Sparta Sarpsborg 5 2 0 0 11:7 +4 0 1 4 -2
67 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
68 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
69 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
70 Valur Reykjavík 2 0 0 0 1:2 -1 0 2 0 -2
71 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
72 Jablonec 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
73 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
74 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
75 Burnley 3 0 2 0 4:4 0 0 2 1 -1
76 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
77 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
78 LASK Linz 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
79 Hapoel Beer Sheva 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
80 Bordeaux 4 2 1 0 8:2 +6 0 3 1 -1
81 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
82 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
83 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
84 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
85 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
86 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
87 CSKA Sofia 3 1 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
88 Dynamo Minsk 3 2 0 0 8:5 +3 0 1 2 -1
89 Fc Fehérvár 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
90 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
91 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
92 Serif Tiraspol 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
93 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
94 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
95 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
96 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
97 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
98 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
99 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
100 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
101 Feyenoord 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
102 Sturm Graz 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
103 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
104 Pyunik Yerevan 3 1 0 0 4:4 0 0 1 2 -2
105 Hibernian 3 1 1 0 10:8 +2 0 1 2 -1
106 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
107 FC Basel 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
108 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
109 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
110 Malmö FF 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
111 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
112 Llansantffraid 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
113 Olimpija Lublaň 3 1 2 0 9:3 +6 0 2 1 =1
114 Larnaca AEK 4 1 2 0 6:5 +1 0 3 1 -1
115 Akhisar Belediye Genclik Spor 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
116 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
117 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
118 Lazio Roma 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
119 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
120 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
121 Ludogorets Razgrad 3 1 1 0 5:2 +3 0 3 0 -1
122 Gent 2 1 0 0 2:2 0 0 2 0 -1
123 Progres Niedercom 3 1 0 0 6:3 +3 0 2 1 -2
124 Torpedo Kutaisi 3 1 0 0 7:6 +1 0 1 2 -2
125 Luzern 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
126 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
127 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
128 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
129 Rosenborg Trondheim 3 2 0 0 8:1 +7 0 3 0 -1
130 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
131 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
132 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
133 Kairat Almaty 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
134 Spartak Zlatibor Voda 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
135 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
136 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
137 Dudelange F91 4 2 1 0 10:7 +3 0 1 3 -1
138 Partizan Belgrad 4 2 1 0 9:5 +4 0 1 3 -1
139 Lech Poznan 3 0 1 0 5:5 0 0 2 1 -1
140 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
141 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
142 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
143 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
144 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
145 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
146 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
147 Olympiakos Piraeus 3 1 1 0 6:5 +1 0 1 2 -1
148 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
149 FC Sevilla 4 3 0 0 11:3 +8 0 1 3 -1
150 Spartak Moskva 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
151 Spartaks Jurmala 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
152 Alashkert FC 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
153 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
154 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
155 Garabag-Azersun Agdam 2 0 0 0 3:3 0 0 2 0 -2
156 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
157 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
158 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
159 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
160 Zorya Luhansk 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
161 Appolon Limassol 5 1 0 0 8:8 0 0 2 3 -3
162 Vitesse Arnheim 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
163 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
164 Apoel Nikósia 3 0 1 0 3:5 -2 0 2 1 -1
165 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
166 Midtjylland FC 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
167 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
168 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
169 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
170 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
171 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
172 Hapoel Haifa 2 1 0 0 6:2 +4 0 2 0 -1
173 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
174 Vorskla Poltava 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
175 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
176 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
177 Legia Warszawa 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
178 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
179 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
180 Slovan Bratislava 3 1 0 0 7:8 -1 0 0 3 -2
181 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
182 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
183 Besiktas 4 1 1 0 5:5 0 0 3 1 -1
184 Cork City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
185 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
186 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 14:2 +12 0 1 2 =1
187 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
188 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
189 Anderlecht 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
190 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
191 Nordsjalland FC 3 2 0 0 7:3 +4 0 2 1 -1
192 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
193 Rennes 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
194 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
195 HJK Helsinki 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
196 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
197 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
198 Olomouc 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
199 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
200 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
201 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 -1
202 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
203 Jagiellonia Bialystok 2 0 1 0 6:7 -1 0 0 2 -1
204 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 9:3 +6 0 2 1 -1
205 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
206 Fenerbahce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Shamrock Rovers csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Shamrock Rovers pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.