sze, 2018 augusztus 15. @ 10:56 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Buducnost Podgorica

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2018.07.12 Buducnost Podgorica 0 : 2 Trenčín 3.10 3.33 2.10
2 2018.07.19 Trenčín 1 : 1 Buducnost Podgorica 1.47 4.03 5.90
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 10
Teljes Teljesitmény grafikon 10
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Rúgott gól/játék 0.50
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 50% (2/4)
Második 50% (2/4)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 50% (1/2) 50% (1/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
2 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
3 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
4 Olympiakos Piraeus 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
5 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
6 Suduva Marijampole 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
7 Braga 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
8 HJK Helsinki 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
9 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
10 CFR Cluj 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
11 Rapid Wien 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
13 Besiktas 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
14 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
15 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
16 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
17 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
18 Sparta Sarpsborg 5 3 1 1 9:3 +6 0 3 2 =1
19 LASK Linz 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
20 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
21 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
22 HNK Rijeka 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
23 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
24 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
25 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
26 Steaua Bucureşti 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
27 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
28 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
29 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
30 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
31 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
32 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
33 Olimpija Lublaň 3 2 1 0 9:2 +7 0 1 2 +1
34 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
35 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
36 Kukesi KS 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
37 Glasgow Rangers 5 3 2 0 7:2 +5 0 4 1 +1
38 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
39 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
40 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
41 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
42 Progres Niedercom 5 2 0 3 5:4 +1 0 4 1 -1
43 Larnaca AEK 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 +2
44 Luzern 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
45 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
46 Genk 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
47 Dudelange F91 3 2 1 0 5:3 +2 0 1 2 +1
48 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
49 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
50 Molde FK 5 3 1 1 11:3 +8 0 2 3 =1
51 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
52 FC Basel 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
53 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
54 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
55 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
56 Pyunik Yerevan 5 3 1 1 5:2 +3 0 4 1 =1
57 Zrinjski Mostar 3 1 1 1 3:3 0 0 2 1 -1
58 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
59 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
60 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
61 Partizan Belgrad 5 4 1 0 10:2 +8 0 2 3 +1
62 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
63 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
64 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
65 Maribor Branik NK 5 3 1 1 6:3 +3 0 4 1 -1
66 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
67 Jagiellonia Bialystok 3 1 1 1 5:5 0 0 2 1 -1
68 Ufa FK 3 1 2 0 3:2 +1 0 2 1 +1
69 Burnley 3 0 3 0 4:4 0 0 2 1 =3
70 Torpedo Kutaisi 3 3 0 0 12:2 +10 0 0 3 +3
71 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
72 FC Sevilla 3 3 0 0 8:1 +7 0 1 2 +3
73 Valur Reykjavík 3 1 0 2 3:2 +1 0 2 1 -1
74 Alashkert FC 3 1 1 1 1:2 -1 0 3 0 -1
75 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
76 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
77 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
78 Leipzig 3 2 1 0 8:2 +6 0 1 2 +1
79 Universitatea Craiova 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
80 Apoel Nikósia 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 =1
81 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
82 Feyenoord 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
83 Dynamo Minsk 5 4 0 1 14:4 +10 0 1 4 +3
84 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
85 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
86 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
87 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
88 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
89 Spartak Zlatibor Voda 5 2 1 2 6:5 +1 0 4 1 -2
90 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
91 Serif Tiraspol 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
92 Llansantffraid 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
93 Rosenborg Trondheim 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
94 Midtjylland FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
95 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
96 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
97 Kairat Almaty 5 3 0 2 13:5 +8 0 2 3 -2
98 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
99 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
100 Bordeaux 3 3 0 0 6:2 +4 0 1 2 +3
101 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
102 Hibernian 5 3 2 0 16:8 +8 0 2 3 =2
103 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
104 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
105 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
106 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
107 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
108 Hapoel Haifa 3 1 1 1 3:5 -2 0 2 1 -1
109 Slovan Bratislava 5 4 0 1 15:6 +9 0 0 5 +2
110 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
111 Hajduk Split 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
112 Ludogorets Razgrad 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
113 CSKA Sofia 5 3 0 2 8:4 +4 0 2 3 -1
114 Nordsjalland FC 5 4 0 1 6:3 +3 0 3 2 -1
115 Zenit St.Petersburg 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
116 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
117 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
118 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
119 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
120 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
121 Appolon Limassol 5 4 0 1 11:3 +8 0 2 3 +4
122 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
123 Gent 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
124 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
125 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
126 FC Kobenhavn 5 4 1 0 11:2 +9 0 3 2 +3
127 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
128 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
129 Zorya Luhansk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
130 Olomouc 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
131 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
132 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
133 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
134 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
135 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
136 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
137 Maccabi Tel Aviv 5 2 3 0 6:3 +3 0 4 1 =2
138 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
139 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
140 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
141 Trenčín 5 4 1 0 12:2 +10 0 3 2 +3
142 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
143 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
144 Spartaks Jurmala 3 2 0 1 9:1 +8 0 1 2 -1
145 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
146 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
147 Žalgiris Vilnius 5 2 2 1 5:4 +1 0 4 1 -1
148 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 14:3 +11 0 0 3 +2
149 Dynamo Brest 3 1 1 1 5:8 -3 0 1 2 -1
150 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
151 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
152 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
154 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
155 Legia Warszawa 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
156 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
157 Cork City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
158 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
159 Illichivets Mariupol 3 0 2 1 4:6 -2 0 1 2 -1
160 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
161 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
162 Sturm Graz 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
163 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
164 Lech Poznan 5 1 2 2 7:8 -1 0 3 2 -1
165 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
166 Vitesse Arnheim 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
167 Bröndby Kobenhavn 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
168 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
169 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
170 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
171 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
172 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
173 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
2 Glasgow Rangers 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 +1
3 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
4 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
5 Luzern 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
7 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
8 Ludogorets Razgrad 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
9 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
10 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
11 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Besiktas 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
13 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
14 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
15 LASK Linz 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
16 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
17 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
19 Serif Tiraspol 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
20 Rosenborg Trondheim 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Midtjylland FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
23 Lech Poznan 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
24 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
25 Bröndby Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
28 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
29 Burnley 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
30 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
31 FC Sevilla 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
32 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
33 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
34 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
35 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
36 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
37 Dynamo Brest 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
38 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
39 Genk 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
40 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
42 FC Basel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
44 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
45 Appolon Limassol 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
46 Gent 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
48 FC Kobenhavn 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 +1
49 Olomouc 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
50 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
51 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
53 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
55 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
57 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
58 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
59 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
60 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
61 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
62 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
64 HJK Helsinki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Feyenoord 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
70 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
71 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
73 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
75 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
76 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Zrinjski Mostar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
78 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
79 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
82 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
83 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
84 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
85 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Maccabi Tel Aviv 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
87 Trenčín 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 +2
88 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
89 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
90 Kukesi KS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
92 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
93 Larnaca AEK 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
94 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
95 Zenit St.Petersburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
97 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
99 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
100 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
101 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Sparta Sarpsborg 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
104 HNK Rijeka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
106 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
107 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
108 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
109 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
110 Kairat Almaty 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
111 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
112 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
113 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
115 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
116 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
118 Ufa FK 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 +1
119 Torpedo Kutaisi 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
120 Valur Reykjavík 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
121 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
122 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
123 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Žalgiris Vilnius 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
125 Atalanta Bergamo 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
126 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
129 Dudelange F91 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
130 Molde FK 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
131 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
132 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
133 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
134 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Progres Niedercom 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 +1
137 Zorya Luhansk 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
138 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
139 Steaua Bucureşti 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
140 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
141 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Olimpija Lublaň 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
143 Bordeaux 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
144 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
145 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
146 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
147 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
148 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
149 Olympiakos Piraeus 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
150 Suduva Marijampole 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Braga 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Rapid Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
154 Leipzig 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
155 Apoel Nikósia 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
156 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
157 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
158 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
159 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
160 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
161 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
162 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
163 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
164 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
165 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
166 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
167 Partizan Belgrad 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
168 Maribor Branik NK 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
169 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
170 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
171 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
173 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
2 Glasgow Rangers 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 +1
3 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
4 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
5 Luzern 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
6 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
7 Hajduk Split 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
8 Ludogorets Razgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Nordsjalland FC 2 2 0 0 5:0 +5 0 2 0 +2
10 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
11 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
12 Besiktas 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
13 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
14 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
15 LASK Linz 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
16 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
17 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
18 Spartak Zlatibor Voda 2 1 0 0 6:2 +4 0 1 1 -1
19 Serif Tiraspol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Rosenborg Trondheim 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
21 Midtjylland FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
22 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
23 Lech Poznan 3 0 1 0 3:5 -2 0 2 1 -1
24 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
25 Bröndby Kobenhavn 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
26 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
27 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
28 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
29 Burnley 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
30 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
31 FC Sevilla 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
32 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
33 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
34 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
35 Spartaks Jurmala 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
36 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
37 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
38 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
39 Genk 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
40 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
41 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
42 FC Basel 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
43 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
44 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
45 Appolon Limassol 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 +1
46 Gent 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
47 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
48 FC Kobenhavn 3 3 0 0 6:1 +5 0 2 1 +3
49 Olomouc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
51 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
52 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
53 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
54 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
55 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
56 Hibernian 2 1 1 0 10:5 +5 0 1 1 =1
57 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
58 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
59 Slovan Bratislava 2 1 0 0 7:4 +3 0 0 2 -1
60 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
61 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
62 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
63 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
64 HJK Helsinki 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
65 CFR Cluj 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
66 Universitatea Craiova 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
67 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
68 Feyenoord 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
69 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
70 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
71 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
72 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
73 Legia Warszawa 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Cork City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
75 Istanbul Büyüksehir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Sturm Graz 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
77 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
78 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
79 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
80 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
81 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
82 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
83 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
84 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
85 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
86 Maccabi Tel Aviv 3 0 3 0 3:3 0 0 2 1 =3
87 Trenčín 2 2 0 0 5:0 +5 0 2 0 +2
88 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
89 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
90 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
91 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
92 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
93 Larnaca AEK 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
94 CSKA Sofia 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 +1
95 Zenit St.Petersburg 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
96 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
97 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
98 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
99 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
100 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
101 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
102 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
103 Sparta Sarpsborg 2 1 0 0 6:2 +4 0 0 2 -1
104 HNK Rijeka 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
105 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
106 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
107 Llansantffraid 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
108 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
109 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
110 Kairat Almaty 3 1 0 0 5:4 +1 0 1 2 -2
111 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
112 Vitesse Arnheim 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
113 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
114 Hapoel Beer Sheva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
116 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
117 Jagiellonia Bialystok 1 0 1 0 5:4 +1 0 0 1 =1
118 Ufa FK 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
119 Torpedo Kutaisi 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
120 Valur Reykjavík 2 0 0 0 0:2 -2 0 2 0 -2
121 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
122 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
123 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
124 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 4:3 +1 0 2 1 -1
125 Atalanta Bergamo 2 2 0 0 14:1 +13 0 0 2 +2
126 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
128 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
129 Dudelange F91 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 +1
130 Molde FK 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
131 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
132 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
133 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
134 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
135 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
136 Progres Niedercom 3 1 0 0 4:3 +1 0 2 1 -2
137 Zorya Luhansk 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
138 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
139 Steaua Bucureşti 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
140 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
141 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
142 Olimpija Lublaň 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
143 Bordeaux 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
144 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
145 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
146 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
147 Hapoel Haifa 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
148 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
149 Olympiakos Piraeus 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Suduva Marijampole 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
151 Braga 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
152 Rapid Wien 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
153 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
154 Leipzig 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
155 Apoel Nikósia 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 =1
156 Dynamo Minsk 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
157 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
158 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
159 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
160 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
161 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 5:1 +4 0 1 0 =1
162 Alashkert FC 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
163 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
164 Pyunik Yerevan 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
165 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
166 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
167 Partizan Belgrad 3 2 1 0 6:2 +4 0 1 2 +1
168 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
169 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
170 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
171 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
172 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
173 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Buducnost Podgorica csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Buducnost Podgorica pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.