h, 2018 november 19. @ 01:42 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Dundalk FC

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2018.07.12 Levadia Tallin 0 : 1 Dundalk FC 3.74 3.30 1.88
2 2018.07.19 Dundalk FC 2 : 1 Levadia Tallin 1.41 4.21 6.60
3 2018.07.26 Dundalk FC 0 : 0 Larnaca AEK 2.14 3.00 3.40
3 2018.08.02 Larnaca AEK 4 : 0 Dundalk FC 1.75 3.35 4.46
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 17
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 21
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 25% (1/4)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (2/4)
2 vagy több gól 0% (0/4)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 50% (2/4) 50% (2/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Rúgott gól/játék 0.75
Kapott gól/játék 1.25
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 50% (2/4)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 1 0 1 1 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 1 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 75% (6/8)
Második 25% (2/8)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 25% (1/4) 50% (2/4)
Döntetlen 50% (2/4) 25% (1/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
2 Legia Warszawa 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 =1
3 Dynamo Minsk 6 4 0 2 14:8 +6 0 1 5 -1
4 Ufa FK 6 1 4 1 6:6 0 0 4 2 =1
5 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
6 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
7 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
8 Shkendija 79 Tetovo 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
9 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
10 CSKA Sofia 6 3 0 3 9:6 +3 0 2 4 -2
11 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
12 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 11:5 +6 0 2 4 +1
13 Torpedo Kutaisi 6 3 0 3 12:9 +3 0 2 4 -3
14 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
15 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
16 Braga 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
17 Luzern 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
18 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
19 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
20 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
21 Spartak Zlatibor Voda 6 2 1 3 7:7 0 0 4 2 -3
22 Apoel Nikósia 6 3 1 2 11:6 +5 0 3 3 -1
23 Valur Reykjavík 4 2 0 2 5:3 +2 0 2 2 +1
24 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
25 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
26 Midtjylland FC 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
27 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
28 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
29 Burnley 6 0 5 1 7:9 -2 0 4 2 =1
30 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
31 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
32 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
33 Llansantffraid 4 1 1 2 4:7 -3 0 2 2 -2
34 Illichivets Mariupol 4 0 2 2 5:8 -3 0 1 3 -2
35 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
36 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
37 Olimpija Lublaň 6 3 2 1 14:6 +8 0 3 3 =1
38 Jagiellonia Bialystok 4 1 1 2 6:8 -2 0 2 2 -2
39 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
40 Žalgiris Vilnius 6 2 2 2 5:9 -4 0 4 2 -2
41 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
42 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
43 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
44 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
45 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
46 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
47 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
48 Hajduk Split 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
49 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
50 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
51 Nordsjalland FC 6 4 0 2 8:6 +2 0 3 3 -2
52 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
53 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
54 Feyenoord 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
55 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
56 Sturm Graz 2 0 0 2 0:7 -7 0 1 1 -2
57 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
58 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
59 Hibernian 6 3 2 1 16:11 +5 0 2 4 -1
60 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
61 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
62 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
63 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
64 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
65 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
66 Maccabi Tel Aviv 8 4 3 1 11:8 +3 0 4 4 +1
67 Maribor Branik NK 6 3 2 1 6:3 +3 0 5 1 =1
68 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
69 Suduva Marijampole 4 1 2 1 2:4 -2 0 3 1 -1
70 Serif Tiraspol 4 2 0 2 3:5 -2 0 2 2 -1
71 Cork City 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
72 Spartaks Jurmala 4 2 1 1 9:1 +8 0 2 2 =1
73 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
74 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
75 Slovan Bratislava 6 4 0 2 15:10 +5 0 0 6 -1
76 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
77 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
78 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
79 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
80 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
81 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
82 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
83 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
84 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
85 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
86 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
87 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Istanbul Büyüksehir 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
89 HNK Rijeka 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
90 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
91 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
92 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
93 Dynamo Brest 4 2 1 1 6:8 -2 0 2 2 +1
94 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
95 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
96 LASK Linz 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 +1
97 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
98 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
99 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
100 Hapoel Haifa 4 1 1 2 3:7 -4 0 3 1 -2
101 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
102 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
103 Gent 4 2 1 1 4:3 +1 0 3 1 -1
104 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
105 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
106 Bröndby Kobenhavn 4 2 0 2 8:10 -2 0 1 3 -2
107 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
108 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
109 Trenčín 8 4 3 1 14:7 +7 0 5 3 -1
110 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
111 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
112 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
113 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
114 Vitesse Arnheim 4 1 1 2 5:5 0 0 2 2 -2
115 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
116 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
117 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
118 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
119 Progres Niedercom 6 2 1 3 7:6 +1 0 4 2 =1
120 Zrinjski Mostar 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
121 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
122 HJK Helsinki 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
123 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
124 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
125 FC Basel 4 3 0 1 5:3 +2 0 3 1 -1
126 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
127 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
128 Olomouc 4 2 0 2 4:5 -1 0 2 2 -2
129 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
130 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
131 Kairat Almaty 6 3 0 3 14:7 +7 0 2 4 -3
132 Molde FK 8 5 1 2 17:7 +10 0 2 6 +1
133 Kukesi KS 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 +1
134 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
135 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
136 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
137 CFR Cluj 4 2 0 2 9:5 +4 0 2 2 -2
138 Universitatea Craiova 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
139 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
140 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
141 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
142 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
143 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
144 Alashkert FC 4 1 1 2 1:7 -6 0 3 1 -2
145 Atalanta Bergamo 6 3 3 0 17:4 +13 0 3 3 =2
146 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
147 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
148 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
149 Pyunik Yerevan 6 3 1 2 6:4 +2 0 4 2 -1
150 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
151 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
152 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
153 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
154 Partizan Belgrad 8 5 2 1 14:8 +6 0 3 5 -1
155 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
156 Lech Poznan 6 1 2 3 8:10 -2 0 3 3 -2
157 Zorya Luhansk 4 0 3 1 5:6 -1 0 2 2 -1
158 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
159 Austria Salzburg 4 4 0 0 14:5 +9 12 0 4 +4
160 Dinamo Zagreb 4 4 0 0 11:3 +8 12 1 3 +4
161 Frankfurt Eintracht 4 4 0 0 11:4 +7 12 1 3 +4
162 Chelsea 4 4 0 0 6:1 +5 12 3 1 +4
163 Arsenal 4 3 1 0 8:2 +6 10 2 2 =1
164 FC Sevilla 10 9 0 1 32:6 +26 9 2 8 +2
165 Leverkusen 4 3 0 1 10:7 +3 9 1 3 +1
166 Krasnodar FK 4 3 0 1 6:4 +2 9 1 3 +1
167 Fc Zürich 4 3 0 1 5:3 +2 9 3 1 -1
168 Lazio Roma 4 3 0 1 8:7 +1 9 0 4 +2
169 Betis Sevilla 4 2 2 0 6:2 +4 8 2 2 =1
170 Dinamo Kiev 4 2 2 0 9:6 +3 8 0 4 +2
171 Astana FC 6 3 2 1 8:5 +3 8 4 2 +1
172 Zenit St.Petersburg 8 4 2 2 13:10 +3 8 3 5 =1
173 Olympiakos Piraeus 8 5 2 1 19:7 +12 7 3 5 +2
174 Genk 10 8 1 1 30:12 +18 7 3 7 =1
175 Ac Milan 4 2 1 1 6:4 +2 7 2 2 =1
176 Sporting Lisabon 4 2 1 1 4:2 +2 7 3 1 =1
177 Fenerbahce 4 2 1 1 7:6 +1 7 2 2 +1
178 Slavia Praha 4 2 1 1 2:1 +1 7 4 0 =1
179 Villarreal 4 1 3 0 10:5 +5 6 1 3 =1
180 Leipzig 10 5 3 2 20:11 +9 6 4 6 -1
181 Fc Fehérvár 4 2 0 2 3:3 0 6 4 0 +2
182 Celtic Glasgow 6 3 1 2 8:7 +1 6 3 3 +1
183 Standard Liege 4 2 0 2 6:9 -3 6 0 4 -1
184 Glasgow Rangers 12 5 6 1 17:10 +7 5 8 4 -1
185 Sparta Sarpsborg 12 6 3 3 20:12 +8 5 6 6 =2
186 FC Kobenhavn 12 6 5 1 17:7 +10 5 8 4 =1
187 Malmö FF 6 2 3 1 8:6 +2 5 5 1 =2
188 Spartak Moskva 4 1 2 1 7:8 -1 5 2 2 +1
189 Besiktas 10 5 2 3 20:11 +9 4 5 5 =1
190 Rapid Wien 8 3 1 4 12:13 -1 4 2 6 =1
191 PAOK Saloniki 4 1 0 3 4:5 -1 3 3 1 -2
192 Vorskla Poltava 4 1 0 3 4:7 -3 3 2 2 -1
193 BATE Borisov 4 1 0 3 4:8 -4 3 2 2 -3
194 Rennes 4 1 0 3 4:8 -4 3 1 3 -3
195 Trnava 6 2 1 3 6:8 -2 3 4 2 -3
196 Garabag-Azersun Agdam 6 2 0 4 4:7 -3 3 4 2 +1
197 Jablonec 4 0 2 2 5:7 -2 2 1 3 -1
198 Ludogorets Razgrad 8 3 3 2 10:6 +4 2 6 2 =2
199 Larnaca AEK 10 4 4 2 18:7 +11 2 6 4 =2
200 Bordeaux 10 5 2 3 13:9 +4 1 5 5 =1
201 Ol. Marseille 4 0 1 3 5:9 -4 1 0 4 -2
202 Appolon Limassol 12 5 1 6 19:16 +3 1 5 7 -2
203 Anderlecht 4 0 1 3 2:7 -5 1 3 1 -1
204 Akhisar Belediye Genclik Spor 4 0 0 4 3:12 -9 0 1 3 -4
205 Rosenborg Trondheim 8 4 0 4 13:13 0 0 3 5 -4
206 Dudelange F91 10 4 2 4 13:18 -5 0 4 6 -4
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Fenerbahce 2 2 0 0 4:0 +4 6 2 0 +2
2 Celtic Glasgow 3 3 0 0 6:0 +6 6 1 2 +3
3 Standard Liege 2 2 0 0 4:0 +4 6 0 2 +2
4 Leverkusen 2 2 0 0 5:0 +5 6 1 1 +2
5 Austria Salzburg 2 2 0 0 6:0 +6 6 0 2 +2
6 Astana FC 3 3 0 0 5:0 +5 6 2 1 +3
7 Lazio Roma 2 2 0 0 4:0 +4 6 0 2 +2
8 Fc Zürich 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
9 FC Sevilla 5 5 0 0 19:0 +19 6 1 4 +5
10 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 6:0 +6 6 1 1 +2
11 Chelsea 2 2 0 0 4:0 +4 6 1 1 +2
12 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 7:0 +7 6 0 2 +2
13 Krasnodar FK 2 2 0 0 4:0 +4 6 0 2 +2
14 Zenit St.Petersburg 4 4 0 0 10:0 +10 6 1 3 +4
15 Glasgow Rangers 6 4 2 0 10:0 +10 4 4 2 =1
16 Genk 5 4 1 0 15:0 +15 4 3 2 =1
17 Slavia Praha 2 1 1 0 1:0 +1 4 2 0 =1
18 Dinamo Kiev 2 1 1 0 5:0 +5 4 0 2 +1
19 Villarreal 2 1 1 0 7:0 +7 4 0 2 +1
20 Rapid Wien 4 3 1 0 9:0 +9 4 2 2 =1
21 Sparta Sarpsborg 6 4 2 0 11:0 +11 4 4 2 =1
22 Betis Sevilla 2 1 1 0 4:0 +4 4 1 1 =1
23 Malmö FF 3 1 2 0 5:0 +5 4 2 1 =1
24 Olympiakos Piraeus 4 3 1 0 12:0 +12 4 1 3 +1
25 Arsenal 2 1 1 0 4:0 +4 4 1 1 =1
26 Spartak Moskva 2 1 1 0 7:0 +7 4 0 2 +1
27 Leipzig 5 4 0 0 14:0 +14 3 1 4 +1
28 Trnava 3 1 1 0 3:0 +3 3 2 1 -1
29 Sporting Lisabon 2 1 0 0 2:0 +2 3 2 0 -1
30 Fc Fehérvár 2 1 0 0 1:0 +1 3 2 0 +1
31 Ac Milan 2 1 0 0 4:0 +4 3 0 2 -1
32 Besiktas 5 4 0 0 15:0 +15 3 1 4 -1
33 Rennes 2 1 0 0 3:0 +3 3 0 2 -1
34 Jablonec 2 0 2 0 3:0 +3 2 1 1 =2
35 Ludogorets Razgrad 4 2 1 0 7:0 +7 1 2 2 =1
36 Bordeaux 5 3 1 0 8:0 +8 1 2 3 =1
37 Appolon Limassol 6 4 1 0 14:0 +14 1 2 4 -1
38 Larnaca AEK 5 3 1 0 13:0 +13 1 2 3 =1
39 Anderlecht 2 0 1 0 2:0 +2 1 1 1 =1
40 FC Kobenhavn 6 2 3 0 10:0 +10 1 4 2 -1
41 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 HJK Helsinki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
44 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
45 Olomouc 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
46 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
48 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
49 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
50 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
51 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
53 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
54 Trenčín 4 2 2 0 10:0 +10 0 2 2 =1
55 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
56 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
57 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
58 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
59 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 Braga 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
61 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
63 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
65 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
66 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
68 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
69 Akhisar Belediye Genclik Spor 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
70 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
71 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
72 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
74 Maccabi Tel Aviv 4 4 0 0 7:0 +7 0 2 2 +4
75 Suduva Marijampole 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
76 Molde FK 4 4 0 0 13:0 +13 0 0 4 +4
77 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
78 Progres Niedercom 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
79 CFR Cluj 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
80 Universitatea Craiova 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
81 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
83 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
84 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
85 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
86 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
87 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
88 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
89 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
90 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
91 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
92 Valur Reykjavík 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
93 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
94 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
95 Burnley 3 0 3 0 5:0 +5 0 2 1 =3
96 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
98 LASK Linz 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
99 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
100 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
101 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
102 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
103 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
105 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
106 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
108 Serif Tiraspol 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
109 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
110 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
113 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
116 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
118 Feyenoord 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
119 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
120 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
122 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
123 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 FC Basel 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
125 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
127 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
128 BATE Borisov 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
129 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
130 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
131 Olimpija Lublaň 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
132 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 Gent 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
134 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
135 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
136 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
137 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Rosenborg Trondheim 4 2 0 0 9:0 +9 0 0 4 -2
139 Torpedo Kutaisi 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
140 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
141 Luzern 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
143 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
144 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
145 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
146 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
147 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
148 HNK Rijeka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Kairat Almaty 3 2 0 0 10:0 +10 0 1 2 -1
150 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
151 Dudelange F91 5 2 1 0 6:0 +6 0 3 2 -2
152 Kukesi KS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
153 Partizan Belgrad 4 3 1 0 8:0 +8 0 2 2 =1
154 Lech Poznan 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
155 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
156 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
157 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
158 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
160 Maribor Branik NK 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
161 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
162 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
163 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
165 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
166 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
167 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
168 Garabag-Azersun Agdam 3 1 0 0 3:0 +3 0 1 2 -2
169 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
170 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
171 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
172 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
173 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
174 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
175 Zorya Luhansk 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
176 Apoel Nikósia 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
177 Ufa FK 3 1 2 0 3:0 +3 0 2 1 =1
178 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
179 Midtjylland FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
180 Ol. Marseille 2 0 0 0 2:0 +2 0 0 2 -2
181 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
182 Dynamo Brest 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
183 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
184 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
185 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
186 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
187 PAOK Saloniki 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
188 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
190 Vorskla Poltava 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
191 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
192 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
194 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
195 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
196 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
198 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
199 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Atalanta Bergamo 3 1 2 0 4:0 +4 0 2 1 =1
201 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
202 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
203 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
204 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
205 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Austria Salzburg 2 2 0 0 9:4 +5 6 0 2 +2
2 Arsenal 2 2 0 0 6:0 +6 6 1 1 +2
3 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 6:3 +3 6 0 2 +2
4 Chelsea 2 2 0 0 3:0 +3 6 2 0 +2
5 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 6:1 +5 6 1 1 +2
6 Dinamo Kiev 2 1 1 0 7:3 +4 4 0 2 +1
7 Sporting Lisabon 2 1 1 0 3:1 +2 4 1 1 =1
8 Betis Sevilla 2 1 1 0 3:1 +2 4 1 1 +1
9 Ac Milan 2 1 1 0 5:1 +4 4 2 0 =1
10 FC Kobenhavn 6 4 2 0 11:2 +9 4 4 2 =1
11 Leipzig 5 1 3 0 12:5 +7 3 3 2 -1
12 Genk 5 4 0 0 18:9 +9 3 0 5 +1
13 Slavia Praha 2 1 0 0 1:1 0 3 2 0 +1
14 Leverkusen 2 1 0 0 7:5 +2 3 0 2 -1
15 Fc Fehérvár 2 1 0 0 4:1 +3 3 2 0 +1
16 BATE Borisov 2 1 0 0 8:3 +5 3 1 1 -1
17 Lazio Roma 2 1 0 0 6:5 +1 3 0 2 +1
18 Fc Zürich 2 1 0 0 3:1 +2 3 2 0 -1
19 Olympiakos Piraeus 4 2 1 0 9:5 +4 3 2 2 +1
20 FC Sevilla 5 4 0 0 14:5 +9 3 1 4 +1
21 Garabag-Azersun Agdam 3 1 0 0 5:3 +2 3 3 0 +1
22 Krasnodar FK 2 1 0 0 4:2 +2 3 1 1 -1
23 PAOK Saloniki 2 1 0 0 7:2 +5 3 1 1 -1
24 Vorskla Poltava 2 1 0 0 6:4 +2 3 1 1 +1
25 Villarreal 2 0 2 0 5:3 +2 2 1 1 =2
26 Astana FC 3 0 2 0 4:4 0 2 2 1 =2
27 Zenit St.Petersburg 4 0 2 0 5:8 -3 2 2 2 =2
28 Glasgow Rangers 6 1 4 0 10:7 +3 1 4 2 -1
29 Fenerbahce 2 0 1 0 3:6 -3 1 0 2 =1
30 Ludogorets Razgrad 4 1 2 0 6:3 +3 1 4 0 =1
31 Sparta Sarpsborg 6 2 1 0 13:8 +5 1 2 4 =1
32 Malmö FF 3 1 1 0 6:3 +3 1 3 0 =1
33 Larnaca AEK 5 1 3 0 7:5 +2 1 4 1 =1
34 Spartak Moskva 2 0 1 0 6:2 +4 1 2 0 =1
35 Ol. Marseille 2 0 1 0 8:4 +4 1 0 2 -1
36 Besiktas 5 1 2 0 10:6 +4 1 4 1 =1
37 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
38 HJK Helsinki 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
39 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
40 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
41 Olomouc 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
42 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
43 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 -1
44 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
45 Jagiellonia Bialystok 2 0 1 0 6:7 -1 0 0 2 -1
46 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 9:3 +6 0 2 1 -1
47 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
48 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 9:5 +4 0 1 1 -1
49 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Trenčín 4 2 1 0 7:4 +3 0 3 1 -1
51 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
52 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
53 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 5:3 +2 0 2 1 -1
54 Pyunik Yerevan 3 1 0 0 4:4 0 0 1 2 -2
55 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
56 Braga 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
57 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
58 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
59 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
60 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
61 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
62 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
64 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
65 Akhisar Belediye Genclik Spor 2 0 0 0 5:8 -3 0 0 2 -2
66 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
67 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
68 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
69 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
70 Celtic Glasgow 3 0 1 0 3:6 -3 0 2 1 -2
71 Standard Liege 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
72 Maccabi Tel Aviv 4 0 3 0 6:6 0 0 2 2 -1
73 Suduva Marijampole 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
74 Molde FK 4 1 1 0 6:5 +1 0 2 2 -1
75 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
76 Progres Niedercom 3 1 0 0 6:3 +3 0 2 1 -2
77 CFR Cluj 2 1 0 0 5:2 +3 0 2 0 -1
78 Universitatea Craiova 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
79 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
80 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
81 Spartak Zlatibor Voda 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
82 Trnava 3 1 0 0 6:5 +1 0 2 1 -2
83 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
84 Hajduk Split 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
85 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
86 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
87 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
88 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
89 Rapid Wien 4 0 0 0 4:12 -8 0 0 4 -4
90 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
91 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
92 Valur Reykjavík 2 0 0 0 1:2 -1 0 2 0 -2
93 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
94 Jablonec 2 0 0 0 5:4 +1 0 0 2 -2
95 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
96 Burnley 3 0 2 0 4:4 0 0 2 1 -1
97 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
98 Spartaks Jurmala 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
99 LASK Linz 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
100 Hapoel Beer Sheva 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
101 Bordeaux 5 2 1 0 10:4 +6 0 3 2 -2
102 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
103 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
104 Dynamo Minsk 3 2 0 0 8:5 +3 0 1 2 -1
105 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
106 Alashkert FC 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
107 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
108 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
109 CSKA Sofia 3 1 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
110 Serif Tiraspol 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
111 Appolon Limassol 6 1 0 0 11:10 +1 0 3 3 -4
112 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
113 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
114 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
115 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
116 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
117 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
118 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
119 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
120 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
121 Feyenoord 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
122 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
123 Sturm Graz 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
124 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
125 Hibernian 3 1 1 0 10:8 +2 0 1 2 -1
126 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
127 FC Basel 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
128 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
129 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
130 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
131 Llansantffraid 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
132 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
133 Olimpija Lublaň 3 1 2 0 9:3 +6 0 2 1 =1
134 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
135 Gent 2 1 0 0 2:2 0 0 2 0 -1
136 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
137 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
138 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
139 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
140 Rosenborg Trondheim 4 2 0 0 13:4 +9 0 3 1 -2
141 Torpedo Kutaisi 3 1 0 0 7:6 +1 0 1 2 -2
142 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
143 Luzern 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
144 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
145 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
146 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
147 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
148 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
149 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
150 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
151 Kairat Almaty 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
152 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
153 Dudelange F91 5 2 1 0 13:12 +1 0 1 4 -2
154 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
155 Partizan Belgrad 4 2 1 0 9:5 +4 0 1 3 -1
156 Lech Poznan 3 0 1 0 5:5 0 0 2 1 -1
157 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
158 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
159 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
160 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
161 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
162 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
163 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
164 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
165 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
166 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
167 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
168 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
169 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
170 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
171 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
172 Vitesse Arnheim 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
173 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
174 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
175 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
176 Zorya Luhansk 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
177 Apoel Nikósia 3 0 1 0 3:5 -2 0 2 1 -1
178 Ufa FK 3 0 2 0 5:4 +1 0 2 1 -1
179 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
180 Midtjylland FC 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
181 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
182 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
183 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
184 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
185 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
186 Hapoel Haifa 2 1 0 0 6:2 +4 0 2 0 -1
187 Legia Warszawa 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
188 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
189 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
190 Cork City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
191 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
192 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
193 Slovan Bratislava 3 1 0 0 7:8 -1 0 0 3 -2
194 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
195 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
196 Anderlecht 2 0 0 0 4:3 +1 0 2 0 -2
197 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
198 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
199 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 14:2 +12 0 1 2 =1
200 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
201 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
202 Nordsjalland FC 3 2 0 0 7:3 +4 0 2 1 -1
203 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
204 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
205 Rennes 2 0 0 0 4:5 -1 0 1 1 -2
206 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Dundalk FC csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Dundalk FC pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.