p, 2019 augusztus 23. @ 17:38 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Suduva Marijampole

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.07.23 Tre Penne 0 : 5 Suduva Marijampole 16.60 7.27 1.13
2 2019.07.30 Suduva Marijampole 5 : 0 Tre Penne 1.02 16.38 40.00
3 2019.08.08 Maccabi Tel Aviv 1 : 2 Suduva Marijampole 1.24 5.75 9.85
3 2019.08.15 Suduva Marijampole 2 : 1 Maccabi Tel Aviv 4.36 3.75 1.73
4 2019.08.22 Suduva Marijampole 0 : 0 Ferencvárosi TC 3.26 3.32 2.16
4  2019.08.29 Ferencvárosi TC - : - Suduva Marijampole 1.43 4.45 8.00
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 26
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 39
Nullára
Nyereség 40% (2/5)
Vereség 0% (0/5)
Nyerési küszöb
1 gól 40% (2/5)
2 vagy több gól 40% (2/5)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 20% (1/5) 80% (4/5) 20% (1/5) 80% (4/5)
Rúgott gól/játék 2.80
Kapott gól/játék 0.40
Gól/játék 3.20
Nem kapott gólt 60% (3/5)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 0 0 2 0 2 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
2 0 0 0 1 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 50% (8/16)
Második 50% (8/16)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 80% (4/5) 80% (4/5)
Döntetlen 20% (1/5) 20% (1/5)
Elveszitett 0% (0/5) 0% (0/5)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Astana FC 5 4 1 0 16:2 +14 0 1 4 +4
2 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
3 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
4 AZ Alkmaar 5 2 3 0 8:1 +7 0 3 2 =1
5 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
6 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
7 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
8 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
9 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
10 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
11 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
12 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
13 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
14 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
15 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
16 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
17 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
18 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
19 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
20 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
21 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
22 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
23 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
24 Celtic Glasgow 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
25 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
26 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
27 Malmö FF 7 5 1 1 22:5 +17 0 1 6 +1
28 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
29 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
30 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
31 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
32 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
33 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
34 Frankfurt Eintracht 5 4 0 1 10:3 +7 0 2 3 -1
35 Dudelange F91 5 3 1 1 8:5 +3 0 2 3 -1
36 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
37 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
38 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
39 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
40 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
41 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
42 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
43 HNK Rijeka 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
44 Appolon Limassol 7 5 0 2 14:8 +6 0 1 6 -1
45 PAOK Saloniki 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
46 Gent 5 3 1 1 13:7 +6 0 1 4 +2
47 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 PSV Eindhoven 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
49 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
50 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
51 Hapoel Beer Sheva 7 3 3 1 9:7 +2 0 5 2 -1
52 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
53 Linfield Belfast 5 4 1 0 11:7 +4 0 1 4 +4
54 Maribor Branik NK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
55 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
56 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
57 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
58 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
59 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
60 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
61 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
62 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
63 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
64 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
65 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
66 Slovan Bratislava 5 5 0 0 9:2 +7 0 3 2 +5
67 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
68 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
69 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
70 Spartak Moskva 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
71 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
72 Feyenoord 3 2 1 0 8:1 +7 0 1 2 +1
73 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
74 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
75 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
76 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
77 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
78 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
79 Athens AEK 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
80 Legia Warszawa 7 3 4 0 6:0 +6 0 6 1 =1
81 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
82 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
83 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
84 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Partizan Belgrad 5 4 0 1 9:3 +6 0 2 3 +1
86 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
87 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
88 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
89 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
90 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
91 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
92 Trabzonspor 3 2 1 0 7:4 +3 0 0 3 +2
93 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
94 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
95 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
96 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
97 Espaňol Barcelona 5 5 0 0 16:2 +14 0 0 5 +5
98 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
99 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
100 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
101 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
102 Strasbourg 5 4 0 1 7:3 +4 0 3 2 +3
103 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
104 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
105 Caramba 5 1 2 2 8:10 -2 0 1 4 -1
106 AC Torino 5 3 1 1 15:5 +10 0 1 4 -1
107 BATE Borisov 3 1 1 1 2:4 -2 0 1 2 -1
108 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
109 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
110 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
111 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
112 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
113 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
114 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
115 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
116 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
117 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
118 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
119 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
120 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
121 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
122 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
123 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
124 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
125 FC Antwerp 3 1 1 1 2:2 0 0 3 0 =1
126 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
127 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
128 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
129 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
130 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
131 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
132 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
133 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
134 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
135 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
136 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
137 Suduva Marijampole 5 4 1 0 14:2 +12 0 1 4 =1
138 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
139 Braga 3 3 0 0 8:3 +5 0 1 2 +3
140 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
141 Garabag-Azersun Agdam 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
142 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
143 Zorya Luhansk 5 3 1 1 7:5 +2 0 3 2 -1
144 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
145 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
146 Glasgow Rangers 7 5 2 0 19:3 +16 0 3 4 =1
147 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
148 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
149 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
150 Wolverhampton 5 5 0 0 17:3 +14 0 1 4 +5
151 Molde FK 7 3 2 2 14:7 +7 0 2 5 -2
152 FC Kobenhavn 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
153 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
154 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
155 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
156 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
157 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
158 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
159 Steaua Bucureşti 7 4 2 1 10:4 +6 0 4 3 =1
160 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
161 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
162 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
163 Ararat-Armenia 5 4 0 1 9:4 +5 0 2 3 +2
164 Bnei Yehuda 3 1 1 1 4:6 -2 0 0 3 -1
165 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
166 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
167 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
168 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
169 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
170 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
171 AIK Stockholm 3 1 1 1 3:4 -1 0 2 1 -1
172 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
173 Guimaraes 5 4 1 0 14:0 +14 0 2 3 =1
174 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
175 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
176 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
177 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
178 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
179 Ludogorets Razgrad 5 3 2 0 14:1 +13 0 2 3 =1
180 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Legia Warszawa 4 2 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
2 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 Partizan Belgrad 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
4 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
5 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
6 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
7 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
8 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
11 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
13 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
14 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
15 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
16 Slovan Bratislava 3 3 0 0 4:0 +4 0 2 1 +3
17 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
18 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
19 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
20 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
24 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
26 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
27 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
28 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
30 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
31 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
32 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
33 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
34 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
35 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
37 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
39 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
40 Trabzonspor 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
41 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
42 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Espaňol Barcelona 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
44 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
45 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
46 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
47 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
48 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
49 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
50 Ludogorets Razgrad 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
51 Spartak Moskva 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
52 Caramba 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
53 Feyenoord 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
54 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
55 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
56 Athens AEK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
57 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
58 Molde FK 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 +1
59 FC Kobenhavn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
60 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
61 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
62 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
63 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 PSV Eindhoven 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
65 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Linfield Belfast 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
67 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
68 FC Antwerp 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
69 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
70 Ararat-Armenia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 +1
71 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
72 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
73 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
74 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
75 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
76 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
77 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
78 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
79 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
80 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
81 AC Torino 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
82 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
84 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
85 Astana FC 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
86 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
87 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
89 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
90 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
91 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
92 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
93 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
94 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
95 Steaua Bucureşti 4 1 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
96 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
97 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Bnei Yehuda 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
99 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
100 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
102 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
103 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
105 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Suduva Marijampole 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
108 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
109 Braga 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
110 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
111 Zorya Luhansk 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
112 Glasgow Rangers 3 3 0 0 11:0 +11 0 1 2 +3
113 Dudelange F91 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
114 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
115 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
116 HNK Rijeka 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
117 Appolon Limassol 3 3 0 0 9:0 +9 0 0 3 +3
118 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
119 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
120 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
121 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
122 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
123 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
124 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
125 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
126 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
128 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
130 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
133 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Strasbourg 3 3 0 0 5:0 +5 0 2 1 +3
135 AIK Stockholm 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
136 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
137 Guimaraes 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
138 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
139 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
140 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
142 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
144 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
145 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
146 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
147 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
148 Wolverhampton 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
149 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
150 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
152 Gent 3 3 0 0 11:0 +11 0 0 3 +3
153 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Hapoel Beer Sheva 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
156 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
158 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
160 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
161 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
162 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
163 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
164 Malmö FF 4 4 0 0 16:0 +16 0 0 4 +4
165 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
166 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
167 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
168 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
169 Celtic Glasgow 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
170 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
171 BATE Borisov 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
172 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
173 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
177 AZ Alkmaar 3 1 2 0 5:0 +5 0 2 1 =1
178 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
179 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
180 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Legia Warszawa 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 +1
2 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
3 Partizan Belgrad 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
4 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
5 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
6 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
7 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
8 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
9 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
10 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
11 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
12 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
13 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
14 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
15 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
16 Slovan Bratislava 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
17 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
18 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
19 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
20 Garabag-Azersun Agdam 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
21 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
22 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
23 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
24 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
25 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
26 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
27 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
28 PAOK Saloniki 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
29 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
30 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
31 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
32 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
33 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
34 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
35 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
37 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
38 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
39 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
40 Trabzonspor 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 +1
41 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
42 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
43 Espaňol Barcelona 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
44 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
45 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
46 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
47 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
48 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
49 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
50 Ludogorets Razgrad 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 +1
51 Spartak Moskva 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
52 Caramba 3 0 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
53 Feyenoord 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
54 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
55 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
56 Athens AEK 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
57 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
58 Molde FK 4 1 1 0 5:6 -1 0 1 3 -2
59 FC Kobenhavn 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
60 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
62 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
63 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
64 PSV Eindhoven 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
65 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
66 Linfield Belfast 2 1 1 0 8:3 +5 0 0 2 +1
67 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
68 FC Antwerp 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 =1
69 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
70 Ararat-Armenia 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
71 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
72 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
73 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
74 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
75 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
76 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
77 Frankfurt Eintracht 3 2 0 0 8:2 +6 0 1 2 -1
78 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
79 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
80 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
81 AC Torino 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
82 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
83 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
84 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
85 Astana FC 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 +1
86 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
87 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
88 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
89 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
90 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
91 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
92 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
93 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
94 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
95 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
96 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
97 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
98 Bnei Yehuda 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
99 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
100 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
101 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
102 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
103 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
104 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
105 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
106 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
107 Suduva Marijampole 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
108 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
109 Braga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
110 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
111 Zorya Luhansk 3 1 1 0 5:5 0 0 1 2 -1
112 Glasgow Rangers 4 2 2 0 9:2 +7 0 2 2 =1
113 Dudelange F91 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
114 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
115 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
116 HNK Rijeka 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
117 Appolon Limassol 4 2 0 0 7:6 +1 0 1 3 -1
118 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
119 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
120 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
121 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
122 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
123 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
124 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
125 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
126 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
127 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
128 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
129 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
130 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
131 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
132 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
133 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
134 Strasbourg 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 +1
135 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
136 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
137 Guimaraes 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
138 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
139 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
140 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
141 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
142 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
143 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
144 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
145 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
146 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
147 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
148 Wolverhampton 3 3 0 0 11:3 +8 0 0 3 +3
149 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
150 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
151 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
152 Gent 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 =1
153 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
154 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Hapoel Beer Sheva 4 0 3 0 4:6 -2 0 3 1 -1
156 Maribor Branik NK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
157 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
158 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
159 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
160 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
161 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
162 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
163 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
164 Malmö FF 3 1 1 0 8:3 +5 0 1 2 -1
165 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
166 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
167 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
168 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
169 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
171 BATE Borisov 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
172 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
173 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
174 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
175 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
176 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
177 AZ Alkmaar 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
178 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
179 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
180 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2

Ez az oldal tartalmazza a(z) Suduva Marijampole csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Suduva Marijampole pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.