h, 2018 augusztus 20. @ 15:14 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Žalgiris Vilnius

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2018.07.11 Klakksvik KI 1 : 2 Žalgiris Vilnius 3.90 3.29 1.86
2 2018.07.19 Žalgiris Vilnius 1 : 1 Klakksvik KI 1.20 5.60 11.35
3 2018.07.26 Žalgiris Vilnius 1 : 0 Vaduz 2.16 3.17 3.15
3 2018.08.02 Vaduz 1 : 1 Žalgiris Vilnius 1.99 3.19 3.60
4 2018.08.09 FC Sevilla 1 : 0 Žalgiris Vilnius 1.04 12.80 30.80
4 2018.08.16 Žalgiris Vilnius 0 : 5 FC Sevilla 11.35 5.90 1.22
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 13
Nullára
Nyereség 16.67% (1/6)
Vereség 33.33% (2/6)
Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (2/6)
2 vagy több gól 0% (0/6)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Vendég 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Teljes 66.67% (4/6) 33.33% (2/6) 33.33% (2/6) 66.67% (4/6)
Rúgott gól/játék 0.83
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 16.67% (1/6)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Vendég 66.67% (2/3) 100% (3/3)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 2 2 1 0 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 1 0 1 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 50% (7/14)
Második 50% (7/14)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (2/6) 33.33% (2/6)
Döntetlen 16.67% (1/6) 33.33% (2/6)
Elveszitett 50% (3/6) 33.33% (2/6)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
2 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
3 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
4 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
5 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
6 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
7 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
8 Larnaca AEK 4 3 1 0 11:0 +11 0 2 2 +3
9 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
10 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
11 Lech Poznan 6 1 2 3 8:10 -2 0 3 3 -2
12 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
13 Olympiakos Piraeus 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
14 Kukesi KS 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 +1
15 Nordsjalland FC 6 4 0 2 8:6 +2 0 3 3 -2
16 Malmö FF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
18 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
19 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
20 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Rapid Wien 2 1 0 1 5:2 +3 0 0 2 +1
22 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
23 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
24 Pyunik Yerevan 6 3 1 2 6:4 +2 0 4 2 -1
25 Besiktas 4 3 0 1 10:2 +8 0 2 2 -1
26 Legia Warszawa 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 =1
27 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
28 Alashkert FC 4 1 1 2 1:7 -6 0 3 1 -2
29 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
30 Molde FK 6 4 1 1 14:3 +11 0 2 4 +1
31 FC Kobenhavn 6 5 1 0 13:3 +10 0 3 3 +4
32 LASK Linz 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 +1
33 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
34 HNK Rijeka 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
35 Vitesse Arnheim 4 1 1 2 5:5 0 0 2 2 -2
36 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
37 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
38 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
39 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
40 Maccabi Tel Aviv 6 3 3 0 8:4 +4 0 4 2 +1
41 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
42 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
43 Olimpija Lublaň 4 3 1 0 13:3 +10 0 1 3 +2
44 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
45 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
46 Leipzig 4 2 2 0 9:3 +6 0 2 2 =1
47 Glasgow Rangers 6 3 3 0 7:2 +5 0 5 1 =1
48 Ufa FK 4 1 3 0 5:4 +1 0 2 2 =1
49 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
50 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
51 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
52 Atalanta Bergamo 4 3 1 0 16:3 +13 0 1 3 +3
53 Valur Reykjavík 4 2 0 2 5:3 +2 0 2 2 +1
54 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
55 Luzern 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
56 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
57 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
58 Spartak Zlatibor Voda 6 2 1 3 7:7 0 0 4 2 -3
59 Genk 4 4 0 0 13:2 +11 0 1 3 +4
60 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
61 Zenit St.Petersburg 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 +1
62 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
63 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
64 Dynamo Minsk 6 4 0 2 14:8 +6 0 1 5 -1
65 Istanbul Büyüksehir 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
66 FC Basel 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
67 Kairat Almaty 6 3 0 3 14:7 +7 0 2 4 -3
68 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
69 Zrinjski Mostar 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
70 Steaua Bucureşti 4 3 1 0 8:1 +7 0 2 2 +1
71 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
72 Bröndby Kobenhavn 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
73 Rosenborg Trondheim 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
74 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
75 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Hapoel Haifa 4 1 1 2 3:7 -4 0 3 1 -2
77 Maribor Branik NK 6 3 2 1 6:3 +3 0 5 1 =1
78 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
79 Ludogorets Razgrad 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
80 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
82 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
83 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
84 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
85 Braga 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
86 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
87 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
88 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
89 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
90 Jagiellonia Bialystok 4 1 1 2 6:8 -2 0 2 2 -2
91 Appolon Limassol 6 4 0 2 11:4 +7 0 3 3 -1
92 Universitatea Craiova 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
93 Astana FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Žalgiris Vilnius 6 2 2 2 5:9 -4 0 4 2 -2
95 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
96 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
97 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
98 Sparta Sarpsborg 6 4 1 1 10:3 +7 0 4 2 +1
99 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
100 Zorya Luhansk 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
101 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
102 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
103 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
104 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
105 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
106 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
107 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
108 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
109 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
110 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
111 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
112 Spartaks Jurmala 4 2 1 1 9:1 +8 0 2 2 =1
113 Burnley 4 0 4 0 5:5 0 0 3 1 =4
114 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
115 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
116 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
117 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
118 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
119 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
120 CFR Cluj 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
121 Slovan Bratislava 6 4 0 2 15:10 +5 0 0 6 -1
122 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
123 Bordeaux 4 4 0 0 8:3 +5 0 1 3 +4
124 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
125 CSKA Sofia 6 3 0 3 9:6 +3 0 2 4 -2
126 Dudelange F91 4 2 2 0 7:5 +2 0 1 3 =1
127 Suduva Marijampole 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
128 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
129 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
130 Dynamo Brest 4 2 1 1 6:8 -2 0 2 2 +1
131 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
132 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
133 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
134 Hajduk Split 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
135 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
136 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
137 Serif Tiraspol 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
138 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
139 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
140 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
141 Cork City 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
142 Partizan Belgrad 6 5 1 0 13:4 +9 0 2 4 +2
143 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
144 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
145 Olomouc 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
146 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
147 Hibernian 6 3 2 1 16:11 +5 0 2 4 -1
148 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
149 Torpedo Kutaisi 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
150 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
151 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
152 FC Sevilla 4 4 0 0 13:1 +12 0 1 3 +4
153 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
154 Shkendija 79 Tetovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Trenčín 6 4 2 0 13:3 +10 0 4 2 =1
156 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
157 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
158 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
159 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
160 Apoel Nikósia 4 2 1 1 10:5 +5 0 1 3 +1
161 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
162 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
163 Feyenoord 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
164 HJK Helsinki 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
165 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
166 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
168 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
169 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
170 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
171 Gent 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
172 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
173 Progres Niedercom 6 2 1 3 7:6 +1 0 4 2 =1
174 Llansantffraid 4 1 1 2 4:7 -3 0 2 2 -2
175 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
176 Midtjylland FC 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
177 Illichivets Mariupol 4 0 2 2 5:8 -3 0 1 3 -2
178 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
179 Sturm Graz 2 0 0 2 0:7 -7 0 1 1 -2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Glasgow Rangers 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 +1
2 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
3 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
4 Atalanta Bergamo 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
5 Luzern 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
8 Dudelange F91 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
9 Dynamo Brest 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
10 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
12 Besiktas 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
13 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
15 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 LASK Linz 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
17 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
18 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
19 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
20 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
22 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
23 Kukesi KS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
24 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
25 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
26 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Larnaca AEK 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
28 Lech Poznan 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
29 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
31 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
32 Braga 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
33 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
34 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
35 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
36 Apoel Nikósia 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
37 HJK Helsinki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
39 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
40 Genk 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
41 Zenit St.Petersburg 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
42 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
43 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
44 FC Basel 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
45 Kairat Almaty 3 2 0 0 10:0 +10 0 1 2 -1
46 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
47 Serif Tiraspol 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
48 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Partizan Belgrad 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
50 Olomouc 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
51 Ufa FK 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 +1
52 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
53 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
54 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
56 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
57 Burnley 2 0 2 0 4:0 +4 0 1 1 =2
58 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
59 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
60 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
61 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
62 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
63 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
64 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
65 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
68 Universitatea Craiova 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
69 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
70 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
71 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
72 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
73 Zorya Luhansk 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
74 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
75 Gent 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
76 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Midtjylland FC 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
78 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
80 Bröndby Kobenhavn 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
81 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
83 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
84 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
85 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
87 FC Sevilla 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
88 Trenčín 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 +2
89 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
90 Leipzig 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
91 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
92 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
93 Valur Reykjavík 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
94 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
96 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
97 Suduva Marijampole 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
98 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
99 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
100 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
102 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
103 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Molde FK 3 3 0 0 11:0 +11 0 0 3 +3
105 FC Kobenhavn 3 2 1 0 8:0 +8 0 1 2 +2
106 HNK Rijeka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
108 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
109 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
110 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
111 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
113 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
114 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
116 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
117 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Ludogorets Razgrad 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
119 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
120 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
121 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
122 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
123 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
124 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
126 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Feyenoord 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
128 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
131 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
133 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
134 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
135 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
136 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
137 Progres Niedercom 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
138 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
141 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
142 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
143 Maccabi Tel Aviv 3 3 0 0 5:0 +5 0 2 1 +3
144 Olimpija Lublaň 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
145 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
146 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
147 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
148 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
149 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
150 CFR Cluj 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
151 Bordeaux 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
152 Olympiakos Piraeus 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
153 Malmö FF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
155 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
156 Rapid Wien 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
157 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
158 Appolon Limassol 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
159 Astana FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
161 Sparta Sarpsborg 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
162 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
163 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
164 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
166 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
167 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
168 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
169 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
170 Rosenborg Trondheim 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
171 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
172 Maribor Branik NK 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
173 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
175 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Torpedo Kutaisi 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
177 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
178 Shkendija 79 Tetovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Glasgow Rangers 3 1 2 0 3:0 +3 0 3 0 =1
2 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
3 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
4 Atalanta Bergamo 2 2 0 0 14:1 +13 0 0 2 +2
5 Luzern 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
6 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
7 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
8 Dudelange F91 2 1 1 0 6:2 +4 0 1 1 +1
9 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
10 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
11 Hajduk Split 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
12 Besiktas 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
13 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
14 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
15 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
16 LASK Linz 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
17 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
18 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
19 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
20 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
21 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
22 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
23 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
24 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
25 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
26 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
27 Larnaca AEK 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
28 Lech Poznan 3 0 1 0 5:5 0 0 2 1 -1
29 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
31 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
32 Braga 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
33 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
34 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
35 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
36 Apoel Nikósia 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 =1
37 HJK Helsinki 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
38 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
39 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
40 Genk 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
41 Zenit St.Petersburg 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
42 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
43 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
44 FC Basel 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
45 Kairat Almaty 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
46 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
47 Serif Tiraspol 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Cork City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
49 Partizan Belgrad 3 2 1 0 8:2 +6 0 1 2 +1
50 Olomouc 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
51 Ufa FK 2 0 2 0 4:3 +1 0 1 1 =2
52 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
53 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
54 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
55 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
56 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
57 Burnley 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
58 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
59 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
60 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
61 Slovan Bratislava 3 1 0 0 7:8 -1 0 0 3 -2
62 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
63 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
64 Nordsjalland FC 3 2 0 0 7:3 +4 0 2 1 -1
65 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
66 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
68 Universitatea Craiova 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
69 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 9:3 +6 0 2 1 -1
70 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
71 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
72 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
73 Zorya Luhansk 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
74 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
75 Gent 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
76 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
77 Midtjylland FC 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
78 Sturm Graz 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
79 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
80 Bröndby Kobenhavn 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
81 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Hapoel Haifa 2 1 0 0 6:2 +4 0 2 0 -1
83 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
84 Hibernian 3 1 1 0 10:8 +2 0 1 2 -1
85 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
86 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
87 FC Sevilla 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
88 Trenčín 3 2 1 0 6:1 +5 0 3 0 =1
89 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Leipzig 2 0 2 0 3:2 +1 0 2 0 =2
91 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
92 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
93 Valur Reykjavík 2 0 0 0 1:2 -1 0 2 0 -2
94 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
95 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
96 CSKA Sofia 3 1 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
97 Suduva Marijampole 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
98 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
99 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
100 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
101 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
102 Pyunik Yerevan 3 1 0 0 4:4 0 0 1 2 -2
103 Legia Warszawa 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
104 Molde FK 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
105 FC Kobenhavn 3 3 0 0 7:1 +6 0 2 1 +3
106 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
107 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
108 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
109 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
110 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
111 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
112 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
113 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
114 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
115 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
116 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
117 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
118 Ludogorets Razgrad 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
119 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
120 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
121 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
122 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
123 Jagiellonia Bialystok 2 0 1 0 6:7 -1 0 0 2 -1
124 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
125 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
126 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
127 Feyenoord 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
128 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
130 Spartak Zlatibor Voda 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
131 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
132 Dynamo Minsk 3 2 0 0 8:5 +3 0 1 2 -1
133 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
134 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
135 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
136 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
137 Progres Niedercom 3 1 0 0 6:3 +3 0 2 1 -2
138 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
139 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
140 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
141 Vitesse Arnheim 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
142 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
143 Maccabi Tel Aviv 3 0 3 0 4:3 +1 0 2 1 =3
144 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 6:2 +4 0 1 1 +1
145 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
146 Spartaks Jurmala 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
147 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
148 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
149 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
150 CFR Cluj 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
151 Bordeaux 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
152 Olympiakos Piraeus 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
153 Malmö FF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
155 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
156 Rapid Wien 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
157 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
158 Appolon Limassol 3 1 0 0 3:3 0 0 2 1 -1
159 Astana FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
161 Sparta Sarpsborg 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 +1
162 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
163 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
164 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
165 Alashkert FC 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
166 Llansantffraid 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
167 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 -1
168 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
169 Steaua Bucureşti 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
170 Rosenborg Trondheim 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
171 Hapoel Beer Sheva 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
172 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
173 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
174 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
175 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
176 Torpedo Kutaisi 2 1 0 0 6:2 +4 0 1 1 -1
177 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
178 Shkendija 79 Tetovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Žalgiris Vilnius csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Žalgiris Vilnius pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.