cs, 2019 augusztus 22. @ 08:50 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Žalgiris Vilnius

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.11 Budapest Honvéd 3 : 1 Žalgiris Vilnius 1.70 3.59 4.57
1 2019.07.18 Žalgiris Vilnius 1 : 1 Budapest Honvéd 1.87 3.67 3.57
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 5
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 1 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 1 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (2/6)
Második 66.67% (4/6)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 0% (0/2)
Döntetlen 0% (0/2) 50% (1/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hapoel Beer Sheva 6 3 3 0 9:4 +5 0 5 1 +1
2 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
3 Linfield Belfast 4 3 1 0 8:5 +3 0 1 3 +3
4 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
6 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
7 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
8 Gent 4 2 1 1 11:6 +5 0 1 3 +1
9 PSV Eindhoven 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
10 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
11 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
12 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
13 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
14 Slovan Bratislava 4 4 0 0 8:2 +6 0 2 2 +4
15 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
17 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
18 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
19 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
20 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
21 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
22 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
23 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
24 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
25 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
26 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
27 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
28 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
29 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
30 Athens AEK 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
31 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
32 Spartak Moskva 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
33 Feyenoord 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
34 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
35 Partizan Belgrad 4 3 0 1 7:2 +5 0 2 2 -1
36 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
37 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
38 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
39 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
40 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
41 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
42 Legia Warszawa 6 3 3 0 6:0 +6 0 5 1 +1
43 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
44 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
45 Espaňol Barcelona 4 4 0 0 13:1 +12 0 0 4 +4
46 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
47 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
48 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
49 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
50 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
51 Strasbourg 4 3 0 1 6:3 +3 0 2 2 +2
52 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
54 Trabzonspor 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
55 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
56 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
57 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
58 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
59 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
60 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
61 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
63 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
64 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
65 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
66 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
67 AC Torino 4 3 1 0 13:2 +11 0 1 3 =1
68 BATE Borisov 2 1 1 0 2:1 +1 0 1 1 =1
69 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
70 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
71 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
72 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
73 Caramba 4 1 2 1 7:7 0 0 1 3 =2
74 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
75 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
76 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
77 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
78 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
79 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
80 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
81 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
82 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
83 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
84 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
85 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
86 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
87 FC Antwerp 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
88 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
89 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
90 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
92 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
93 Zorya Luhansk 4 3 1 0 6:2 +4 0 3 1 +1
94 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
95 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
96 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
97 Glasgow Rangers 6 5 1 0 19:3 +16 0 2 4 +2
98 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
99 Suduva Marijampole 4 4 0 0 14:2 +12 0 0 4 +4
100 Braga 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
101 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
102 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
104 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
105 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
106 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
107 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
108 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
109 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
110 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
111 Wolverhampton 4 4 0 0 14:1 +13 0 1 3 +4
112 Molde FK 6 3 2 1 13:5 +8 0 2 4 -1
113 Bnei Yehuda 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
114 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
115 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
116 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
117 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
118 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
119 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
120 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
121 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 +1
122 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
123 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
124 Guimaraes 4 4 0 0 14:0 +14 0 1 3 +4
125 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
126 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
127 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
128 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
129 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
130 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
131 Ararat-Armenia 4 3 0 1 7:3 +4 0 2 2 +1
132 Ludogorets Razgrad 4 3 1 0 14:1 +13 0 1 3 +3
133 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
134 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
135 AIK Stockholm 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
136 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
137 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
138 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
139 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
140 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
141 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
142 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
143 Astana FC 4 3 1 0 13:2 +11 0 1 3 +3
144 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
145 AZ Alkmaar 4 2 2 0 7:0 +7 0 2 2 +1
146 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
147 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
148 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
149 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
150 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
151 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
152 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
153 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
154 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
155 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
156 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
157 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
158 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
159 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
160 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
161 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
162 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
163 Frankfurt Eintracht 4 4 0 0 10:2 +8 0 1 3 +4
164 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
165 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
166 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
168 Malmö FF 6 4 1 1 19:5 +14 0 1 5 -1
169 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
170 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
171 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
172 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
173 HNK Rijeka 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
174 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
175 Appolon Limassol 6 5 0 1 14:5 +9 0 1 5 +3
176 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Dudelange F91 4 3 1 0 7:3 +4 0 2 2 +2
178 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
179 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
180 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
2 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
3 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
4 Ludogorets Razgrad 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
5 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
6 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
7 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
8 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
9 Athens AEK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
10 Spartak Moskva 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
11 Feyenoord 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
12 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
14 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
15 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
16 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 Molde FK 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 +1
18 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
19 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Linfield Belfast 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
21 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
22 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
23 PSV Eindhoven 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
24 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
25 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
26 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
28 FC Antwerp 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
29 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
30 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
31 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
32 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
33 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
34 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
37 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
38 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
39 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
40 AC Torino 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
41 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
43 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
45 Astana FC 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
46 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
47 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
48 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
50 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
51 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
52 Bnei Yehuda 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
53 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
54 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
55 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
57 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
58 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
60 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
63 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
64 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Zorya Luhansk 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
66 Glasgow Rangers 3 3 0 0 11:0 +11 0 1 2 +3
67 Suduva Marijampole 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
68 Braga 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
69 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
70 HNK Rijeka 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
71 Appolon Limassol 3 3 0 0 9:0 +9 0 0 3 +3
72 Dudelange F91 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
73 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
74 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
75 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
76 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
77 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
78 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
79 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
81 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
82 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
84 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
85 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
86 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Strasbourg 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
88 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
89 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
90 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
91 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
93 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 AIK Stockholm 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
95 Guimaraes 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
96 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
97 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
98 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
99 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
100 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
102 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
105 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
106 Wolverhampton 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
107 Hapoel Beer Sheva 3 3 0 0 6:0 +6 0 2 1 +3
108 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
111 Gent 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
112 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
114 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
115 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
116 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
118 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
119 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
120 Caramba 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
121 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
122 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Malmö FF 3 3 0 0 13:0 +13 0 0 3 +3
124 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
125 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
128 BATE Borisov 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
129 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
130 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
131 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
132 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
133 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 AZ Alkmaar 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
135 Partizan Belgrad 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
136 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
137 Ararat-Armenia 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
138 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
139 Legia Warszawa 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
140 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
143 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
145 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
146 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
147 Slovan Bratislava 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
148 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
149 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
150 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
151 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
156 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
157 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
158 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
159 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
160 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
162 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
163 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
164 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
165 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
167 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
168 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
169 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
171 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
172 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
173 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
174 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
175 Espaňol Barcelona 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
176 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
177 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
178 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
179 Trabzonspor 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
180 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
2 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
3 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
4 Ludogorets Razgrad 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 +1
5 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
6 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
7 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
8 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
9 Athens AEK 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
10 Spartak Moskva 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
11 Feyenoord 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
12 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
15 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
16 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
17 Molde FK 3 1 1 0 4:4 0 0 1 2 -1
18 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
19 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
20 Linfield Belfast 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 +1
21 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
22 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
23 PSV Eindhoven 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
24 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
25 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
26 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
27 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
28 FC Antwerp 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
29 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
30 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
31 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
32 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
33 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
34 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
35 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
36 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
37 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
38 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
39 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
40 AC Torino 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
41 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
42 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
43 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
45 Astana FC 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 +1
46 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
47 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
48 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
49 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
51 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
52 Bnei Yehuda 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
53 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
54 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
55 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
56 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
57 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
58 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
59 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
60 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
61 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
62 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
63 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
64 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
65 Zorya Luhansk 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
66 Glasgow Rangers 3 2 1 0 9:2 +7 0 1 2 +1
67 Suduva Marijampole 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
68 Braga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
69 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
70 HNK Rijeka 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
71 Appolon Limassol 3 2 0 0 7:3 +4 0 1 2 +1
72 Dudelange F91 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
73 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
74 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
75 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
76 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
77 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
78 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
79 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
80 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
81 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
82 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
83 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
84 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
85 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
86 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
87 Strasbourg 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 +1
88 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
89 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
90 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
91 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
92 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
93 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
94 AIK Stockholm 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
95 Guimaraes 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
96 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
97 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
98 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
99 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
100 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
101 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
102 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
104 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
105 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
106 Wolverhampton 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
107 Hapoel Beer Sheva 3 0 3 0 4:3 +1 0 3 0 =3
108 Maribor Branik NK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
110 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
111 Gent 2 0 1 0 5:3 +2 0 1 1 =1
112 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
113 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
114 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
115 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
116 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
117 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
118 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
119 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
120 Caramba 2 0 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
121 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
122 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Malmö FF 3 1 1 0 8:3 +5 0 1 2 -1
124 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
125 Ferencvárosi TC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
127 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
128 BATE Borisov 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
129 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
130 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
131 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
132 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
133 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
134 AZ Alkmaar 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
135 Partizan Belgrad 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
136 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
137 Ararat-Armenia 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
138 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
139 Legia Warszawa 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 +1
140 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
141 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
142 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
143 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
144 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
145 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
146 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
147 Slovan Bratislava 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
148 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
149 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
150 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
151 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
152 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
154 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
155 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
156 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
157 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
158 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
159 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
160 PAOK Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
162 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
163 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
164 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
165 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
166 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
167 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
168 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
169 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
170 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
171 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
172 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
173 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
174 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
175 Espaňol Barcelona 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
176 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
177 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
178 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
179 Trabzonspor 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
180 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Žalgiris Vilnius csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Žalgiris Vilnius pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.