v, 2020 január 26. @ 05:53 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Žalgiris Vilnius

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.11 Budapest Honvéd 3 : 1 Žalgiris Vilnius 1.70 3.59 4.57
1 2019.07.18 Žalgiris Vilnius 1 : 1 Budapest Honvéd 1.87 3.67 3.57
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 5
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 1 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 1 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (2/6)
Második 66.67% (4/6)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 0% (0/2)
Döntetlen 0% (0/2) 50% (1/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
2 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
3 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
4 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
5 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
6 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
7 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
8 PAOK Saloniki 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
9 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
10 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
11 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
12 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
13 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
14 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
15 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
16 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
17 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
18 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
19 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
20 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
21 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
22 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
23 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
24 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
25 Ararat-Armenia 6 4 0 2 10:6 +4 0 2 4 -1
26 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
27 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
28 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
29 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
30 Spartak Moskva 4 2 0 2 6:6 0 0 1 3 -2
31 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
32 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
33 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
34 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
35 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
36 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
37 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
38 Athens AEK 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 +1
39 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
40 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
41 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
42 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
43 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
44 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
45 HNK Rijeka 4 2 1 1 6:3 +3 0 3 1 =1
46 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
47 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
48 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
49 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
50 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
51 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
52 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
53 AC Torino 6 3 1 2 16:7 +9 0 1 5 -2
54 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
55 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
56 Maribor Branik NK 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
57 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
58 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
59 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
60 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
61 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
62 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
63 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
64 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
65 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
66 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
67 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
68 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
69 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
70 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
71 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
72 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
73 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
74 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
75 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
76 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
77 Appolon Limassol 8 5 0 3 14:12 +2 0 1 7 -2
78 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
79 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
80 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
82 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
83 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
84 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
85 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
86 FC Antwerp 4 1 2 1 3:3 0 0 3 1 =2
87 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
88 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
89 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
90 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
91 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
92 Bnei Yehuda 4 1 1 2 4:7 -3 0 1 3 -2
93 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
94 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
95 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
96 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
97 Legia Warszawa 8 3 4 1 6:1 +5 0 7 1 -1
98 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
99 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
100 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
101 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
102 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
103 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
104 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
105 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
106 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
107 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
108 BATE Borisov 4 2 1 1 4:4 0 0 2 2 +1
109 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
110 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
111 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
113 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
114 Linfield Belfast 6 4 1 1 12:9 +3 0 1 5 -1
115 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
116 Zorya Luhansk 6 3 2 1 9:7 +2 0 3 3 =1
117 Steaua Bucureşti 8 4 2 2 10:5 +5 0 5 3 -1
118 Suduva Marijampole 6 4 1 1 16:6 +10 0 1 5 -1
119 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
120 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
121 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
122 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
123 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
124 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
125 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
126 Strasbourg 6 4 0 2 7:6 +1 0 3 3 -1
127 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
128 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
129 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
130 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
131 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
132 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
133 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
134 Caramba 6 2 2 2 9:10 -1 0 2 4 +1
135 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
136 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
137 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
138 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
139 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
140 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
141 AIK Stockholm 4 1 1 2 4:8 -4 0 2 2 -2
142 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
143 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
144 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
145 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
146 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
147 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
148 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
149 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
150 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
151 Molde FK 8 3 3 2 15:8 +7 0 3 5 =1
152 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
153 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
154 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
155 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
156 Hapoel Beer Sheva 8 3 3 2 9:10 -1 0 5 3 -2
157 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
158 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
159 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
160 FC Sevilla 6 5 0 1 14:3 +11 15 3 3 -1
161 Braga 10 8 2 0 25:13 +12 14 2 8 +1
162 FC Basel 6 4 1 1 12:4 +8 13 3 3 +1
163 Manchester United 6 4 1 1 10:2 +8 13 3 3 +1
164 LASK Linz 6 4 1 1 11:4 +7 13 2 4 +3
165 Wolverhampton 12 10 1 1 30:9 +21 13 4 8 +1
166 Celtic Glasgow 8 6 1 1 16:7 +9 13 4 4 -1
167 Gent 12 6 5 1 25:15 +10 12 4 8 +1
168 Sporting Lisabon 6 4 0 2 11:7 +4 12 2 4 -1
169 Getafe 6 4 0 2 8:4 +4 12 3 3 +2
170 CFR Cluj 6 4 0 2 6:4 +2 12 5 1 +1
171 Espaňol Barcelona 12 8 3 1 30:8 +22 11 4 8 -1
172 Arsenal 6 3 2 1 14:7 +7 11 1 5 =1
173 Wolfsburg 6 3 2 1 9:7 +2 11 3 3 +2
174 Malmö FF 14 9 3 2 31:11 +20 11 6 8 +2
175 Apoel Nikósia 6 3 1 2 10:8 +2 10 3 3 +3
176 FC Porto 6 3 1 2 8:9 -1 10 3 3 +2
177 Istanbul Büyüksehir 6 3 1 2 7:9 -2 10 2 4 +1
178 AZ Alkmaar 12 4 7 1 24:10 +14 9 4 8 -1
179 AS Roma 6 2 3 1 12:6 +6 9 2 4 =1
180 Glasgow Rangers 14 8 5 1 28:9 +19 9 8 6 =2
181 FC Kobenhavn 8 3 3 2 8:6 +2 9 7 1 -1
182 Frankfurt Eintracht 12 8 0 4 21:13 +8 9 3 9 -1
183 Krasnodar FK 6 3 0 3 7:11 -4 9 2 4 -1
184 Young Boys Bern 6 2 2 2 8:7 +1 8 3 3 =1
185 Ludogorets Razgrad 12 5 5 2 26:13 +13 8 5 7 =2
186 Partizan Belgrad 12 6 3 3 20:14 +6 8 4 8 +1
187 Standard Liege 6 2 2 2 8:10 -2 8 2 4 =2
188 PSV Eindhoven 10 5 3 2 17:12 +5 8 4 6 =1
189 Mönchengladbach 6 2 2 2 6:9 -3 8 3 3 -1
190 Dinamo Kiev 6 1 4 1 7:7 0 7 5 1 =1
191 Ferencvárosi TC 8 2 5 1 9:9 0 7 5 3 =3
192 Lazio Roma 6 2 0 4 6:9 -3 6 2 4 -1
193 St. Andrä 6 1 2 3 7:8 -1 5 3 3 =1
194 Feyenoord 10 4 3 3 18:10 +8 5 5 5 -1
195 Garabag-Azersun Agdam 8 2 2 4 12:15 -3 5 2 6 =1
196 Guimaraes 12 6 3 3 22:10 +12 5 7 5 +1
197 CSKA Moskva 6 1 2 3 3:9 -6 5 5 1 +1
198 St. Etienne 6 0 4 2 6:8 -2 4 4 2 -1
199 Slovan Bratislava 12 6 1 5 21:18 +3 4 4 8 -4
200 Rennes 6 1 1 4 5:8 -3 4 4 2 +1
201 Dudelange F91 12 5 2 5 18:24 -6 4 4 8 =1
202 Lugano AC 6 0 3 3 2:5 -3 3 5 1 =1
203 Oleksandrija FK 6 0 3 3 6:10 -4 3 3 3 -2
204 Besiktas 6 1 0 5 6:15 -9 3 1 5 -1
205 Astana FC 12 5 1 6 20:23 -3 3 3 9 -1
206 Rosenborg Trondheim 6 0 1 5 3:11 -8 1 4 2 =1
207 Trabzonspor 10 2 2 6 10:17 -7 1 5 5 -4
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 FC Sevilla 3 3 0 0 6:0 +6 9 2 1 +3
2 Celtic Glasgow 4 4 0 0 9:0 +9 9 2 2 +4
3 Manchester United 3 3 0 0 8:0 +8 9 1 2 +3
4 CFR Cluj 3 3 0 0 5:0 +5 9 2 1 +3
5 LASK Linz 3 3 0 0 8:0 +8 9 1 2 +3
6 FC Basel 3 3 0 0 9:0 +9 9 1 2 +3
7 Sporting Lisabon 3 3 0 0 7:0 +7 9 1 2 +3
8 Gent 6 5 1 0 18:0 +18 7 0 6 +1
9 Malmö FF 7 6 1 0 23:0 +23 7 1 6 +2
10 FC Porto 3 2 1 0 6:0 +6 7 1 2 +1
11 Glasgow Rangers 7 6 1 0 16:0 +16 7 5 2 =1
12 Standard Liege 3 2 1 0 6:0 +6 7 1 2 =1
13 Arsenal 3 2 0 0 8:0 +8 6 0 3 -1
14 Apoel Nikósia 3 2 0 0 6:0 +6 6 1 2 +2
15 Lazio Roma 3 2 0 0 4:0 +4 6 1 2 +1
16 Krasnodar FK 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 +2
17 Wolverhampton 6 5 0 0 13:0 +13 6 3 3 +2
18 Getafe 3 2 0 0 4:0 +4 6 2 1 +1
19 Young Boys Bern 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 -1
20 Wolfsburg 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 +1
21 PSV Eindhoven 5 2 3 0 7:0 +7 5 3 2 =2
22 Feyenoord 5 3 2 0 12:0 +12 5 2 3 =2
23 Dinamo Kiev 3 1 2 0 3:0 +3 5 3 0 =2
24 AS Roma 3 1 2 0 7:0 +7 5 1 2 =2
25 Braga 5 3 2 0 12:0 +12 5 1 4 =1
26 AZ Alkmaar 6 2 4 0 13:0 +13 5 3 3 =1
27 FC Kobenhavn 4 2 1 0 5:0 +5 4 3 1 -1
28 Ludogorets Razgrad 6 3 2 0 15:0 +15 4 3 3 =1
29 Rennes 3 1 1 0 3:0 +3 4 3 0 +1
30 Espaňol Barcelona 6 4 1 0 17:0 +17 4 2 4 -1
31 Istanbul Büyüksehir 3 1 1 0 2:0 +2 4 2 1 -1
32 Partizan Belgrad 6 4 1 0 14:0 +14 4 1 5 +1
33 Frankfurt Eintracht 6 4 0 0 10:0 +10 3 1 5 -1
34 Mönchengladbach 3 1 0 0 3:0 +3 3 0 3 -1
35 Astana FC 6 4 0 0 15:0 +15 3 0 6 +1
36 Besiktas 3 1 0 0 3:0 +3 3 1 2 +1
37 St. Etienne 3 0 3 0 2:0 +2 3 3 0 =3
38 Slovan Bratislava 6 4 0 0 11:0 +11 3 2 4 -2
39 Garabag-Azersun Agdam 4 1 2 0 5:0 +5 2 1 3 =2
40 Oleksandrija FK 3 0 2 0 3:0 +3 2 2 1 -1
41 Ferencvárosi TC 4 1 2 0 6:0 +6 2 1 3 =2
42 Lugano AC 3 0 2 0 0:0 0 2 3 0 -1
43 Guimaraes 6 3 2 0 13:0 +13 2 4 2 =2
44 St. Andrä 3 0 1 0 1:0 +1 1 2 1 -2
45 Trabzonspor 5 1 1 0 4:0 +4 1 3 2 -2
46 CSKA Moskva 3 0 1 0 1:0 +1 1 3 0 =1
47 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
49 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
51 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
52 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
53 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
54 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
55 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
56 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
57 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
58 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
59 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
60 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
62 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
64 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
65 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Molde FK 4 2 2 0 11:0 +11 0 2 2 =1
67 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
68 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
69 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
70 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
73 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
75 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
77 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
78 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
79 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
81 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
82 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
83 HNK Rijeka 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
84 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Caramba 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
87 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
88 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
90 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
91 Suduva Marijampole 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
92 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
93 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
94 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
95 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
96 Dudelange F91 6 2 1 0 9:0 +9 0 2 4 -3
97 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
99 Bnei Yehuda 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
100 Zorya Luhansk 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
101 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
102 Rosenborg Trondheim 3 0 0 0 2:0 +2 0 1 2 -3
103 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
104 Ararat-Armenia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 +1
105 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
106 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
107 PAOK Saloniki 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
108 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
109 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
110 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
112 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
113 AIK Stockholm 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
114 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
115 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
116 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
118 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
119 AC Torino 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
120 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
121 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
122 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
123 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 Strasbourg 3 3 0 0 5:0 +5 0 2 1 +3
125 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
126 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
129 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
130 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
131 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
132 Athens AEK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
133 Legia Warszawa 4 2 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
134 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
135 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
136 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
137 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
138 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
139 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
140 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
141 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
144 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
145 FC Antwerp 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
146 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
147 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
148 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
149 Hapoel Beer Sheva 4 3 0 0 6:0 +6 0 2 2 -1
150 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
151 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
152 Appolon Limassol 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
153 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
155 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
156 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
157 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
159 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
161 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
163 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
164 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
165 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
166 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 BATE Borisov 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
169 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
170 Linfield Belfast 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
171 Steaua Bucureşti 4 1 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
172 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
173 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
174 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
175 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
176 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
177 Spartak Moskva 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
178 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
179 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
183 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
185 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
186 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
187 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
188 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
189 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
190 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
191 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
192 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
193 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
195 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
196 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
197 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
198 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
199 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
201 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
203 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
205 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
206 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
207 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Braga 5 5 0 0 20:6 +14 9 1 4 +5
2 Espaňol Barcelona 6 4 2 0 16:5 +11 7 2 4 =1
3 Wolverhampton 6 5 1 0 19:7 +12 7 1 5 =1
4 FC Sevilla 3 2 0 0 8:3 +5 6 1 2 -1
5 Frankfurt Eintracht 6 4 0 0 19:5 +14 6 2 4 +1
6 Istanbul Büyüksehir 3 2 0 0 9:5 +4 6 0 3 +2
7 Getafe 3 2 0 0 5:3 +2 6 1 2 +1
8 Gent 6 1 4 0 16:6 +10 5 4 2 =1
9 FC Kobenhavn 4 1 2 0 6:3 +3 5 4 0 +1
10 Mönchengladbach 3 1 2 0 10:2 +8 5 3 0 +1
11 Arsenal 3 1 2 0 10:3 +7 5 1 2 =2
12 Ferencvárosi TC 4 1 3 0 10:2 +8 5 4 0 =1
13 Wolfsburg 3 1 2 0 8:3 +5 5 2 1 +1
14 Celtic Glasgow 4 2 1 0 9:5 +4 4 2 2 -1
15 Manchester United 3 1 1 0 2:2 0 4 2 1 -1
16 Ludogorets Razgrad 6 2 3 0 14:10 +4 4 2 4 =1
17 Dudelange F91 6 3 1 0 23:10 +13 4 2 4 =1
18 St. Andrä 3 1 1 0 11:3 +8 4 1 2 =1
19 Apoel Nikósia 3 1 1 0 9:3 +6 4 2 1 +1
20 Malmö FF 7 3 2 0 15:4 +11 4 5 2 +1
21 LASK Linz 3 1 1 0 4:3 +1 4 1 2 +1
22 AS Roma 3 1 1 0 8:3 +5 4 1 2 +1
23 FC Basel 3 1 1 0 4:3 +1 4 2 1 -1
24 Partizan Belgrad 6 2 2 0 12:8 +4 4 3 3 =1
25 AZ Alkmaar 6 2 3 0 17:7 +10 4 1 5 -1
26 CSKA Moskva 3 1 1 0 6:5 +1 4 2 1 +1
27 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 0 14:8 +6 3 1 3 -2
28 PSV Eindhoven 5 3 0 0 13:9 +4 3 1 4 -2
29 CFR Cluj 3 1 0 0 2:3 -1 3 3 0 -1
30 Krasnodar FK 3 1 0 0 5:8 -3 3 1 2 -1
31 FC Porto 3 1 0 0 6:5 +1 3 2 1 +1
32 Guimaraes 6 3 1 0 12:7 +5 3 3 3 +1
33 Sporting Lisabon 3 1 0 0 5:6 -1 3 1 2 -1
34 Dinamo Kiev 3 0 2 0 6:5 +1 2 2 1 -1
35 Glasgow Rangers 7 2 4 0 14:7 +7 2 3 4 =2
36 Young Boys Bern 3 0 2 0 6:4 +2 2 2 1 =2
37 Oleksandrija FK 3 0 1 0 7:6 +1 1 1 2 -1
38 Rosenborg Trondheim 3 0 1 0 9:3 +6 1 3 0 =1
39 St. Etienne 3 0 1 0 6:6 0 1 1 2 -1
40 Slovan Bratislava 6 2 1 0 19:9 +10 1 2 4 -2
41 Lugano AC 3 0 1 0 3:4 -1 1 2 1 =1
42 Standard Liege 3 0 1 0 5:7 -2 1 1 2 =1
43 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
44 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
45 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
46 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
47 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
48 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
49 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
50 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
51 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
52 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
53 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
54 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
55 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
56 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
57 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
58 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
59 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
60 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
61 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
62 Molde FK 4 1 1 0 6:6 0 0 1 3 -2
63 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
64 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
65 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
66 Astana FC 6 1 1 0 15:13 +2 0 3 3 -4
67 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
69 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
70 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
71 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
72 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
73 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
74 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
75 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
76 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
77 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
78 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
79 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
80 HNK Rijeka 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
81 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
82 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
83 Caramba 3 0 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
84 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
85 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
86 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
87 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
88 Suduva Marijampole 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
89 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
90 Feyenoord 5 1 1 0 9:7 +2 0 3 2 -3
91 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
92 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
93 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
94 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
95 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
96 Bnei Yehuda 2 0 1 0 4:5 -1 0 0 2 -1
97 Rennes 3 0 0 0 4:6 -2 0 1 2 -3
98 Zorya Luhansk 3 1 1 0 7:5 +2 0 1 2 -1
99 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
100 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
101 Ararat-Armenia 3 2 0 0 8:3 +5 0 1 2 -1
102 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
103 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
104 PAOK Saloniki 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
105 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
106 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
107 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
108 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
109 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
110 AIK Stockholm 2 1 0 0 7:3 +4 0 1 1 -1
111 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
112 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
113 Besiktas 3 0 0 0 7:11 -4 0 0 3 -3
114 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
115 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
116 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
117 AC Torino 3 1 1 0 9:4 +5 0 1 2 -1
118 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
119 Trabzonspor 5 1 1 0 14:9 +5 0 2 3 -3
120 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
121 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
122 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
123 Strasbourg 3 1 0 0 3:5 -2 0 1 2 -1
124 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
125 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
126 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
127 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
128 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
129 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
130 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
131 Athens AEK 2 2 0 0 8:0 +8 0 2 0 +2
132 Legia Warszawa 4 1 2 0 2:1 +1 0 4 0 -1
133 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
134 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
135 Lazio Roma 3 0 0 0 5:6 -1 0 1 2 -3
136 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
137 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
138 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
139 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
140 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
141 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
142 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
143 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
144 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
145 FC Antwerp 2 0 1 0 5:2 +3 0 2 0 =1
146 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
147 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
148 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
149 Hapoel Beer Sheva 4 0 3 0 7:6 +1 0 3 1 -1
150 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
151 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
152 Appolon Limassol 4 2 0 0 11:6 +5 0 1 3 -1
153 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
154 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
155 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
156 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
157 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
158 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
159 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
160 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
161 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
162 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
163 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
164 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
165 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
166 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
167 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
168 BATE Borisov 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
169 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
170 Linfield Belfast 3 1 1 0 9:5 +4 0 0 3 -1
171 Steaua Bucureşti 4 3 0 0 9:2 +7 0 2 2 -1
172 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
173 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
174 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
175 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
176 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
177 Spartak Moskva 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
178 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
179 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
180 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
182 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
183 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
184 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
185 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
186 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
187 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
188 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
189 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
190 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
191 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
192 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
193 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
194 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
195 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
197 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
198 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
199 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
200 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
201 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
202 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
203 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
204 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
205 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
206 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
207 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Žalgiris Vilnius csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Žalgiris Vilnius pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.