sze, 2020 február 19. @ 15:57 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Lechia Gdaňsk

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.07.25 Lechia Gdaňsk 2 : 1 Bröndby Kobenhavn 2.38 3.19 2.84
2 2019.08.01 Bröndby Kobenhavn 2 : 1 Lechia Gdaňsk 1.77 3.74 3.92
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (2/6)
Második 66.67% (4/6)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Athens AEK 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 +1
2 Spartak Moskva 4 2 0 2 6:6 0 0 1 3 -2
3 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
4 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
5 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
6 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
7 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
8 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
9 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
10 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
11 Zorya Luhansk 6 3 2 1 9:7 +2 0 3 3 =1
12 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
13 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
14 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
15 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
16 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
17 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
18 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
20 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
21 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
22 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
23 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
24 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
25 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
26 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
27 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
28 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
29 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
30 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
31 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
32 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
33 Strasbourg 6 4 0 2 7:6 +1 0 3 3 -1
34 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
35 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
36 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
37 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
38 Caramba 6 2 2 2 9:10 -1 0 2 4 +1
39 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
40 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
41 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
42 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
43 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
44 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
45 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
46 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
47 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
48 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
49 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
50 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
51 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
52 FC Antwerp 4 1 2 1 3:3 0 0 3 1 =2
53 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
54 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
55 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
56 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
57 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
58 Benfica Lisabon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
60 Hapoel Beer Sheva 8 3 3 2 9:10 -1 0 5 3 -2
61 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
62 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
63 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
64 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
65 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
66 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
67 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
68 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
69 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
70 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
71 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
72 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
73 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
74 Legia Warszawa 8 3 4 1 6:1 +5 0 7 1 -1
75 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
76 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
77 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
78 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
79 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
80 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
81 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
82 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
83 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
84 Club Brugge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
86 Steaua Bucureşti 8 4 2 2 10:5 +5 0 5 3 -1
87 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
88 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
89 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
90 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
91 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
92 AC Torino 6 3 1 2 16:7 +9 0 1 5 -2
93 Ararat-Armenia 6 4 0 2 10:6 +4 0 2 4 -1
94 HNK Rijeka 4 2 1 1 6:3 +3 0 3 1 =1
95 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
96 Linfield Belfast 6 4 1 1 12:9 +3 0 1 5 -1
97 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
98 Suduva Marijampole 6 4 1 1 16:6 +10 0 1 5 -1
99 BATE Borisov 4 2 1 1 4:4 0 0 2 2 +1
100 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
101 Shahtior Donetsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
103 Maribor Branik NK 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
104 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
105 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
106 Olympiakos Piraeus 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
108 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
109 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
110 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
111 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
112 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
113 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
114 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
115 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
116 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
117 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
118 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
119 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
120 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
121 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
122 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
123 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
124 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
125 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
126 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
127 AIK Stockholm 4 1 1 2 4:8 -4 0 2 2 -2
128 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
129 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
130 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
131 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
132 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
133 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
134 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
135 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
136 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
137 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
138 Leverkusen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 PAOK Saloniki 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
140 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
141 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
142 Molde FK 8 3 3 2 15:8 +7 0 3 5 =1
143 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
144 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
145 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
146 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
147 Inter Milan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
149 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
150 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
151 Appolon Limassol 8 5 0 3 14:12 +2 0 1 7 -2
152 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
153 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
154 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Austria Salzburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
157 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
158 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
159 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
160 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
161 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
162 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
163 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
164 Ajax Amsterdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
166 Bnei Yehuda 4 1 1 2 4:7 -3 0 1 3 -2
167 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
168 FC Sevilla 6 5 0 1 14:3 +11 15 3 3 -1
169 Braga 10 8 2 0 25:13 +12 14 2 8 +1
170 FC Basel 6 4 1 1 12:4 +8 13 3 3 +1
171 Manchester United 6 4 1 1 10:2 +8 13 3 3 +1
172 LASK Linz 6 4 1 1 11:4 +7 13 2 4 +3
173 Wolverhampton 12 10 1 1 30:9 +21 13 4 8 +1
174 Celtic Glasgow 8 6 1 1 16:7 +9 13 4 4 -1
175 Gent 12 6 5 1 25:15 +10 12 4 8 +1
176 Sporting Lisabon 6 4 0 2 11:7 +4 12 2 4 -1
177 Getafe 6 4 0 2 8:4 +4 12 3 3 +2
178 CFR Cluj 6 4 0 2 6:4 +2 12 5 1 +1
179 Espaňol Barcelona 12 8 3 1 30:8 +22 11 4 8 -1
180 Arsenal 6 3 2 1 14:7 +7 11 1 5 =1
181 Wolfsburg 6 3 2 1 9:7 +2 11 3 3 +2
182 Malmö FF 14 9 3 2 31:11 +20 11 6 8 +2
183 Apoel Nikósia 6 3 1 2 10:8 +2 10 3 3 +3
184 FC Porto 6 3 1 2 8:9 -1 10 3 3 +2
185 Istanbul Büyüksehir 6 3 1 2 7:9 -2 10 2 4 +1
186 AZ Alkmaar 12 4 7 1 24:10 +14 9 4 8 -1
187 AS Roma 6 2 3 1 12:6 +6 9 2 4 =1
188 Glasgow Rangers 14 8 5 1 28:9 +19 9 8 6 =2
189 FC Kobenhavn 8 3 3 2 8:6 +2 9 7 1 -1
190 Frankfurt Eintracht 12 8 0 4 21:13 +8 9 3 9 -1
191 Krasnodar FK 6 3 0 3 7:11 -4 9 2 4 -1
192 Young Boys Bern 6 2 2 2 8:7 +1 8 3 3 =1
193 Ludogorets Razgrad 12 5 5 2 26:13 +13 8 5 7 =2
194 Partizan Belgrad 12 6 3 3 20:14 +6 8 4 8 +1
195 Standard Liege 6 2 2 2 8:10 -2 8 2 4 =2
196 PSV Eindhoven 10 5 3 2 17:12 +5 8 4 6 =1
197 Mönchengladbach 6 2 2 2 6:9 -3 8 3 3 -1
198 Dinamo Kiev 6 1 4 1 7:7 0 7 5 1 =1
199 Ferencvárosi TC 8 2 5 1 9:9 0 7 5 3 =3
200 Lazio Roma 6 2 0 4 6:9 -3 6 2 4 -1
201 St. Andrä 6 1 2 3 7:8 -1 5 3 3 =1
202 Feyenoord 10 4 3 3 18:10 +8 5 5 5 -1
203 Garabag-Azersun Agdam 8 2 2 4 12:15 -3 5 2 6 =1
204 Guimaraes 12 6 3 3 22:10 +12 5 7 5 +1
205 CSKA Moskva 6 1 2 3 3:9 -6 5 5 1 +1
206 St. Etienne 6 0 4 2 6:8 -2 4 4 2 -1
207 Slovan Bratislava 12 6 1 5 21:18 +3 4 4 8 -4
208 Rennes 6 1 1 4 5:8 -3 4 4 2 +1
209 Dudelange F91 12 5 2 5 18:24 -6 4 4 8 =1
210 Lugano AC 6 0 3 3 2:5 -3 3 5 1 =1
211 Oleksandrija FK 6 0 3 3 6:10 -4 3 3 3 -2
212 Besiktas 6 1 0 5 6:15 -9 3 1 5 -1
213 Astana FC 12 5 1 6 20:23 -3 3 3 9 -1
214 Rosenborg Trondheim 6 0 1 5 3:11 -8 1 4 2 =1
215 Trabzonspor 10 2 2 6 10:17 -7 1 5 5 -4
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 FC Basel 3 3 0 0 9:0 +9 9 1 2 +3
2 Celtic Glasgow 4 4 0 0 9:0 +9 9 2 2 +4
3 Manchester United 3 3 0 0 8:0 +8 9 1 2 +3
4 FC Sevilla 3 3 0 0 6:0 +6 9 2 1 +3
5 LASK Linz 3 3 0 0 8:0 +8 9 1 2 +3
6 CFR Cluj 3 3 0 0 5:0 +5 9 2 1 +3
7 Sporting Lisabon 3 3 0 0 7:0 +7 9 1 2 +3
8 Malmö FF 7 6 1 0 23:0 +23 7 1 6 +2
9 Glasgow Rangers 7 6 1 0 16:0 +16 7 5 2 =1
10 Standard Liege 3 2 1 0 6:0 +6 7 1 2 =1
11 FC Porto 3 2 1 0 6:0 +6 7 1 2 +1
12 Gent 6 5 1 0 18:0 +18 7 0 6 +1
13 Wolfsburg 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 +1
14 Young Boys Bern 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 -1
15 Getafe 3 2 0 0 4:0 +4 6 2 1 +1
16 Arsenal 3 2 0 0 8:0 +8 6 0 3 -1
17 Apoel Nikósia 3 2 0 0 6:0 +6 6 1 2 +2
18 Wolverhampton 6 5 0 0 13:0 +13 6 3 3 +2
19 Krasnodar FK 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 +2
20 Lazio Roma 3 2 0 0 4:0 +4 6 1 2 +1
21 AS Roma 3 1 2 0 7:0 +7 5 1 2 =2
22 PSV Eindhoven 5 2 3 0 7:0 +7 5 3 2 =2
23 Feyenoord 5 3 2 0 12:0 +12 5 2 3 =2
24 Dinamo Kiev 3 1 2 0 3:0 +3 5 3 0 =2
25 AZ Alkmaar 6 2 4 0 13:0 +13 5 3 3 =1
26 Braga 5 3 2 0 12:0 +12 5 1 4 =1
27 Partizan Belgrad 6 4 1 0 14:0 +14 4 1 5 +1
28 Ludogorets Razgrad 6 3 2 0 15:0 +15 4 3 3 =1
29 FC Kobenhavn 4 2 1 0 5:0 +5 4 3 1 -1
30 Espaňol Barcelona 6 4 1 0 17:0 +17 4 2 4 -1
31 Istanbul Büyüksehir 3 1 1 0 2:0 +2 4 2 1 -1
32 Rennes 3 1 1 0 3:0 +3 4 3 0 +1
33 Besiktas 3 1 0 0 3:0 +3 3 1 2 +1
34 Astana FC 6 4 0 0 15:0 +15 3 0 6 +1
35 Slovan Bratislava 6 4 0 0 11:0 +11 3 2 4 -2
36 St. Etienne 3 0 3 0 2:0 +2 3 3 0 =3
37 Frankfurt Eintracht 6 4 0 0 10:0 +10 3 1 5 -1
38 Mönchengladbach 3 1 0 0 3:0 +3 3 0 3 -1
39 Lugano AC 3 0 2 0 0:0 0 2 3 0 -1
40 Guimaraes 6 3 2 0 13:0 +13 2 4 2 =2
41 Oleksandrija FK 3 0 2 0 3:0 +3 2 2 1 -1
42 Garabag-Azersun Agdam 4 1 2 0 5:0 +5 2 1 3 =2
43 Ferencvárosi TC 4 1 2 0 6:0 +6 2 1 3 =2
44 CSKA Moskva 3 0 1 0 1:0 +1 1 3 0 =1
45 Trabzonspor 5 1 1 0 4:0 +4 1 3 2 -2
46 St. Andrä 3 0 1 0 1:0 +1 1 2 1 -2
47 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
48 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
49 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
50 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
51 Hapoel Beer Sheva 4 3 0 0 6:0 +6 0 2 2 -1
52 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
54 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
55 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
56 Strasbourg 3 3 0 0 5:0 +5 0 2 1 +3
57 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
58 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
59 Olympiakos Piraeus 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
62 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
63 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
64 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
65 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Club Brugge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
69 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
70 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
72 Linfield Belfast 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
73 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
74 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
75 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
76 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
77 Ajax Amsterdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
79 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
80 Dudelange F91 6 2 1 0 9:0 +9 0 2 4 -3
81 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
83 PAOK Saloniki 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
84 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Molde FK 4 2 2 0 11:0 +11 0 2 2 =1
86 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
87 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
89 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
90 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
93 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
94 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
95 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
97 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
98 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
101 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
102 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
104 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
105 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
106 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
107 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
108 Suduva Marijampole 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
109 Caramba 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
110 Shahtior Donetsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Athens AEK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
112 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
113 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
114 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
115 Zorya Luhansk 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
116 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
117 Legia Warszawa 4 2 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
118 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
120 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
121 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
122 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
123 Rosenborg Trondheim 3 0 0 0 2:0 +2 0 1 2 -3
124 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
125 Ararat-Armenia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 +1
126 Austria Salzburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
129 FC Antwerp 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
130 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
131 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Benfica Lisabon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
134 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 AIK Stockholm 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
137 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
138 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
139 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
140 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
141 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
142 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
143 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
144 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
145 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
146 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
147 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
149 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
150 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
151 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
153 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
154 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
155 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
156 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
158 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
161 Steaua Bucureşti 4 1 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
162 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
163 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
164 AC Torino 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
165 HNK Rijeka 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
166 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
167 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
168 Bnei Yehuda 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
169 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
170 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
173 Leverkusen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
175 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
176 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
177 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
178 Inter Milan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
180 Appolon Limassol 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
181 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
183 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
184 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
185 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
186 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
187 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
189 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
190 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
191 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
193 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
194 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
196 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
198 BATE Borisov 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
199 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
200 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
201 Spartak Moskva 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
202 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
203 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
204 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
205 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
206 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
207 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
209 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
211 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
212 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
213 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
214 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
215 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Braga 5 5 0 0 20:6 +14 9 1 4 +5
2 Wolverhampton 6 5 1 0 19:7 +12 7 1 5 =1
3 Espaňol Barcelona 6 4 2 0 16:5 +11 7 2 4 =1
4 Getafe 3 2 0 0 5:3 +2 6 1 2 +1
5 FC Sevilla 3 2 0 0 8:3 +5 6 1 2 -1
6 Frankfurt Eintracht 6 4 0 0 19:5 +14 6 2 4 +1
7 Istanbul Büyüksehir 3 2 0 0 9:5 +4 6 0 3 +2
8 Wolfsburg 3 1 2 0 8:3 +5 5 2 1 +1
9 Arsenal 3 1 2 0 10:3 +7 5 1 2 =2
10 FC Kobenhavn 4 1 2 0 6:3 +3 5 4 0 +1
11 Mönchengladbach 3 1 2 0 10:2 +8 5 3 0 +1
12 Gent 6 1 4 0 16:6 +10 5 4 2 =1
13 Ferencvárosi TC 4 1 3 0 10:2 +8 5 4 0 =1
14 FC Basel 3 1 1 0 4:3 +1 4 2 1 -1
15 Celtic Glasgow 4 2 1 0 9:5 +4 4 2 2 -1
16 CSKA Moskva 3 1 1 0 6:5 +1 4 2 1 +1
17 AS Roma 3 1 1 0 8:3 +5 4 1 2 +1
18 Manchester United 3 1 1 0 2:2 0 4 2 1 -1
19 Partizan Belgrad 6 2 2 0 12:8 +4 4 3 3 =1
20 Dudelange F91 6 3 1 0 23:10 +13 4 2 4 =1
21 Apoel Nikósia 3 1 1 0 9:3 +6 4 2 1 +1
22 Ludogorets Razgrad 6 2 3 0 14:10 +4 4 2 4 =1
23 Malmö FF 7 3 2 0 15:4 +11 4 5 2 +1
24 AZ Alkmaar 6 2 3 0 17:7 +10 4 1 5 -1
25 St. Andrä 3 1 1 0 11:3 +8 4 1 2 =1
26 LASK Linz 3 1 1 0 4:3 +1 4 1 2 +1
27 PSV Eindhoven 5 3 0 0 13:9 +4 3 1 4 -2
28 Guimaraes 6 3 1 0 12:7 +5 3 3 3 +1
29 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 0 14:8 +6 3 1 3 -2
30 Krasnodar FK 3 1 0 0 5:8 -3 3 1 2 -1
31 FC Porto 3 1 0 0 6:5 +1 3 2 1 +1
32 CFR Cluj 3 1 0 0 2:3 -1 3 3 0 -1
33 Sporting Lisabon 3 1 0 0 5:6 -1 3 1 2 -1
34 Young Boys Bern 3 0 2 0 6:4 +2 2 2 1 =2
35 Dinamo Kiev 3 0 2 0 6:5 +1 2 2 1 -1
36 Glasgow Rangers 7 2 4 0 14:7 +7 2 3 4 =2
37 Lugano AC 3 0 1 0 3:4 -1 1 2 1 =1
38 Slovan Bratislava 6 2 1 0 19:9 +10 1 2 4 -2
39 St. Etienne 3 0 1 0 6:6 0 1 1 2 -1
40 Oleksandrija FK 3 0 1 0 7:6 +1 1 1 2 -1
41 Rosenborg Trondheim 3 0 1 0 9:3 +6 1 3 0 =1
42 Standard Liege 3 0 1 0 5:7 -2 1 1 2 =1
43 Besiktas 3 0 0 0 7:11 -4 0 0 3 -3
44 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
45 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
46 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
47 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
48 Hapoel Beer Sheva 4 0 3 0 7:6 +1 0 3 1 -1
49 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
50 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
51 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
52 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
53 Strasbourg 3 1 0 0 3:5 -2 0 1 2 -1
54 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
55 Astana FC 6 1 1 0 15:13 +2 0 3 3 -4
56 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
57 Olympiakos Piraeus 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
59 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
60 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
61 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
62 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
63 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
64 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
65 Club Brugge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
67 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
68 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
69 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
70 Linfield Belfast 3 1 1 0 9:5 +4 0 0 3 -1
71 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
72 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
73 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
74 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
75 Ajax Amsterdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
77 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
78 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
79 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
80 PAOK Saloniki 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
81 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
82 Molde FK 4 1 1 0 6:6 0 0 1 3 -2
83 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
84 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
85 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
86 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
87 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
89 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
91 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
92 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
93 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
94 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
95 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
96 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
97 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
98 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
99 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
100 Trabzonspor 5 1 1 0 14:9 +5 0 2 3 -3
101 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
102 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
103 Feyenoord 5 1 1 0 9:7 +2 0 3 2 -3
104 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
106 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
107 Suduva Marijampole 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
108 Caramba 3 0 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
109 Shahtior Donetsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Athens AEK 2 2 0 0 8:0 +8 0 2 0 +2
111 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
112 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
113 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
114 Zorya Luhansk 3 1 1 0 7:5 +2 0 1 2 -1
115 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
116 Legia Warszawa 4 1 2 0 2:1 +1 0 4 0 -1
117 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
118 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
119 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
120 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
121 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
122 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
123 Ararat-Armenia 3 2 0 0 8:3 +5 0 1 2 -1
124 Austria Salzburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
126 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
127 FC Antwerp 2 0 1 0 5:2 +3 0 2 0 =1
128 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
129 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
130 Benfica Lisabon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
132 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
133 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
134 AIK Stockholm 2 1 0 0 7:3 +4 0 1 1 -1
135 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
136 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
137 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
138 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
139 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
140 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
141 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
142 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
143 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
144 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
145 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
146 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
147 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
148 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
149 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
150 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
151 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
152 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
153 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
154 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
155 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
156 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
157 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
158 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
159 Steaua Bucureşti 4 3 0 0 9:2 +7 0 2 2 -1
160 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
161 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
162 AC Torino 3 1 1 0 9:4 +5 0 1 2 -1
163 HNK Rijeka 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
164 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
165 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
166 Bnei Yehuda 2 0 1 0 4:5 -1 0 0 2 -1
167 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
168 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
169 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
170 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
171 Leverkusen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
173 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
174 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
175 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
176 Inter Milan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
178 Appolon Limassol 4 2 0 0 11:6 +5 0 1 3 -1
179 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
180 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
181 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
182 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
183 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
184 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
185 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
186 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
187 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
188 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
189 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
190 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
191 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
192 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
193 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
194 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
195 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
196 BATE Borisov 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
197 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
198 Rennes 3 0 0 0 4:6 -2 0 1 2 -3
199 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
200 Spartak Moskva 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
201 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
202 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
203 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
204 Lazio Roma 3 0 0 0 5:6 -1 0 1 2 -3
205 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
206 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
207 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
208 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
209 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
211 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
212 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
213 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
214 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
215 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Lechia Gdaňsk csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Lechia Gdaňsk pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.