h, 2018 augusztus 20. @ 15:15 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Thorshavn B36

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2018.06.28 Thorshavn B36 1 : 1 St Joseph's 1.45 4.36 6.01
1 2018.07.05 St Joseph's 1 : 2 ot(p) Thorshavn B36 4.52 3.50 1.70
2 2018.07.12 Thorshavn B36 0 : 0 Mladost Podgorica FK 2.95 3.07 2.29
2 2018.07.19 Mladost Podgorica FK 1 : 2 Thorshavn B36 1.30 4.50 9.40
3 2018.07.26 Thorshavn B36 0 : 2 Besiktas 17.10 7.15 1.11
3 2018.08.02 Besiktas 6 : 0 Thorshavn B36 1.02 12.60 34.40
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 7
Vendég Teljesitmény grafikon 28
Teljes Teljesitmény grafikon 18
Nullára
Nyereség 0% (0/6)
Vereség 33.33% (2/6)
Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (2/6)
2 vagy több gól 0% (0/6)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (3/3) 0% (0/3) 100% (3/3) 0% (0/3)
Vendég 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Teljes 50% (3/6) 50% (3/6) 66.67% (4/6) 33.33% (2/6)
Rúgott gól/játék 0.67
Kapott gól/játék 1.83
Gól/játék 2.50
Nem kapott gólt 16.67% (1/6)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Vendég 66.67% (2/3) 100% (3/3)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 0 2 2 0 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 2 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 50% (8/16)
Második 43.75% (7/16)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 16.67% (1/6) 16.67% (1/6)
Döntetlen 33.33% (2/6) 50% (3/6)
Elveszitett 50% (3/6) 33.33% (2/6)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Larnaca AEK 4 3 1 0 11:0 +11 0 2 2 +3
2 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
3 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
4 Lech Poznan 6 1 2 3 8:10 -2 0 3 3 -2
5 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
6 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
7 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
8 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
9 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
10 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
11 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
12 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
13 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
14 Olympiakos Piraeus 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
15 Nordsjalland FC 6 4 0 2 8:6 +2 0 3 3 -2
16 Malmö FF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
18 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
19 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
20 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Rapid Wien 2 1 0 1 5:2 +3 0 0 2 +1
22 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
23 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
24 HNK Rijeka 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
25 Pyunik Yerevan 6 3 1 2 6:4 +2 0 4 2 -1
26 Besiktas 4 3 0 1 10:2 +8 0 2 2 -1
27 Legia Warszawa 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 =1
28 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
29 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
30 Molde FK 6 4 1 1 14:3 +11 0 2 4 +1
31 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
32 FC Kobenhavn 6 5 1 0 13:3 +10 0 3 3 +4
33 LASK Linz 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 +1
34 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
35 Olimpija Lublaň 4 3 1 0 13:3 +10 0 1 3 +2
36 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
37 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
38 Vitesse Arnheim 4 1 1 2 5:5 0 0 2 2 -2
39 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
40 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
41 Maccabi Tel Aviv 6 3 3 0 8:4 +4 0 4 2 +1
42 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
43 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
44 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
45 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
46 Leipzig 4 2 2 0 9:3 +6 0 2 2 =1
47 Glasgow Rangers 6 3 3 0 7:2 +5 0 5 1 =1
48 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
49 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
50 Atalanta Bergamo 4 3 1 0 16:3 +13 0 1 3 +3
51 Valur Reykjavík 4 2 0 2 5:3 +2 0 2 2 +1
52 Progres Niedercom 6 2 1 3 7:6 +1 0 4 2 =1
53 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
54 Luzern 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
55 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
56 Kairat Almaty 6 3 0 3 14:7 +7 0 2 4 -3
57 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
58 Spartak Zlatibor Voda 6 2 1 3 7:7 0 0 4 2 -3
59 Genk 4 4 0 0 13:2 +11 0 1 3 +4
60 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
61 Zenit St.Petersburg 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 +1
62 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
63 Dynamo Minsk 6 4 0 2 14:8 +6 0 1 5 -1
64 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
65 Istanbul Büyüksehir 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
66 FC Basel 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
67 Hapoel Haifa 4 1 1 2 3:7 -4 0 3 1 -2
68 Maribor Branik NK 6 3 2 1 6:3 +3 0 5 1 =1
69 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
70 Zrinjski Mostar 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
71 Steaua Bucureşti 4 3 1 0 8:1 +7 0 2 2 +1
72 Bröndby Kobenhavn 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
73 Rosenborg Trondheim 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
74 Kukesi KS 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 +1
75 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
76 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
78 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
79 Jagiellonia Bialystok 4 1 1 2 6:8 -2 0 2 2 -2
80 Ludogorets Razgrad 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
81 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
83 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
84 Braga 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
85 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
86 Alashkert FC 4 1 1 2 1:7 -6 0 3 1 -2
87 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
88 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
89 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
90 Zorya Luhansk 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
91 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
92 Appolon Limassol 6 4 0 2 11:4 +7 0 3 3 -1
93 Universitatea Craiova 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
94 Astana FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Žalgiris Vilnius 6 2 2 2 5:9 -4 0 4 2 -2
96 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
97 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
98 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
99 Sparta Sarpsborg 6 4 1 1 10:3 +7 0 4 2 +1
100 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
101 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
102 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
103 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
104 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
105 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
106 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
107 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
108 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
109 Ufa FK 4 1 3 0 5:4 +1 0 2 2 =1
110 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
111 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
112 CFR Cluj 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
113 Slovan Bratislava 6 4 0 2 15:10 +5 0 0 6 -1
114 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
115 Bordeaux 4 4 0 0 8:3 +5 0 1 3 +4
116 Spartaks Jurmala 4 2 1 1 9:1 +8 0 2 2 =1
117 Burnley 4 0 4 0 5:5 0 0 3 1 =4
118 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
119 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
120 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
121 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
122 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
123 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
124 Hajduk Split 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
125 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
126 CSKA Sofia 6 3 0 3 9:6 +3 0 2 4 -2
127 Dudelange F91 4 2 2 0 7:5 +2 0 1 3 =1
128 Suduva Marijampole 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
129 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
130 Dynamo Brest 4 2 1 1 6:8 -2 0 2 2 +1
131 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
132 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
133 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
134 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
135 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
136 Olomouc 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
137 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
138 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
139 Serif Tiraspol 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
140 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
141 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
142 Cork City 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
143 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
144 Partizan Belgrad 6 5 1 0 13:4 +9 0 2 4 +2
145 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
146 Shkendija 79 Tetovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Trenčín 6 4 2 0 13:3 +10 0 4 2 =1
148 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
149 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
150 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
151 Hibernian 6 3 2 1 16:11 +5 0 2 4 -1
152 Torpedo Kutaisi 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
153 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
154 FC Sevilla 4 4 0 0 13:1 +12 0 1 3 +4
155 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
156 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
157 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
158 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
159 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
160 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
161 Apoel Nikósia 4 2 1 1 10:5 +5 0 1 3 +1
162 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
163 Feyenoord 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
164 HJK Helsinki 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
165 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
166 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
167 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
169 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
170 Sturm Graz 2 0 0 2 0:7 -7 0 1 1 -2
171 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
172 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
173 Gent 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
174 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
175 Llansantffraid 4 1 1 2 4:7 -3 0 2 2 -2
176 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
177 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
178 Midtjylland FC 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
179 Illichivets Mariupol 4 0 2 2 5:8 -3 0 1 3 -2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
2 Glasgow Rangers 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 +1
3 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
4 Atalanta Bergamo 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
5 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
6 Luzern 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
8 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
9 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
10 Dudelange F91 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
11 Dynamo Brest 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
12 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
14 Besiktas 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
15 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
16 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 LASK Linz 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
18 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
19 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
20 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
21 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
22 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
24 Larnaca AEK 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
25 Lech Poznan 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
26 Kukesi KS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
27 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
28 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
30 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
32 Braga 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
33 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
34 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
35 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
36 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
37 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
38 Apoel Nikósia 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
39 HJK Helsinki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
41 Kairat Almaty 3 2 0 0 10:0 +10 0 1 2 -1
42 Genk 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
43 Zenit St.Petersburg 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
44 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
45 FC Basel 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
46 Olomouc 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
47 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
48 Serif Tiraspol 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
49 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
50 Partizan Belgrad 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
51 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
52 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
53 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
54 Ufa FK 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 +1
55 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
56 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
58 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
59 Burnley 2 0 2 0 4:0 +4 0 1 1 =2
60 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
61 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
62 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
63 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
64 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
65 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
66 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
67 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Zorya Luhansk 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
70 Universitatea Craiova 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
71 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
72 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
73 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
74 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
75 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
77 Gent 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
78 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Midtjylland FC 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
80 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
81 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
82 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
83 Bröndby Kobenhavn 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
84 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Trenčín 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 +2
86 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
87 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
88 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 FC Sevilla 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
90 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
91 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
93 Leipzig 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
94 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
95 Valur Reykjavík 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
96 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
99 Suduva Marijampole 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
100 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
101 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
102 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 HNK Rijeka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
105 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Molde FK 3 3 0 0 11:0 +11 0 0 3 +3
107 FC Kobenhavn 3 2 1 0 8:0 +8 0 1 2 +2
108 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
111 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
112 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
113 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
114 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
116 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
117 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
118 Progres Niedercom 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
119 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
120 Ludogorets Razgrad 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
121 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
122 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
123 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
124 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
127 Feyenoord 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
128 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
129 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
131 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
132 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
134 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
135 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
136 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
137 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
138 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
139 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Olimpija Lublaň 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
142 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
143 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
144 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
145 Maccabi Tel Aviv 3 3 0 0 5:0 +5 0 2 1 +3
146 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
147 Bordeaux 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
148 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
149 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
150 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
151 CFR Cluj 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
152 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
153 Olympiakos Piraeus 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
154 Malmö FF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
156 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Rapid Wien 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
158 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
159 Appolon Limassol 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
160 Astana FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
162 Sparta Sarpsborg 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
163 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
164 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
165 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
166 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
168 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
169 Maribor Branik NK 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
170 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
172 Rosenborg Trondheim 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
173 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
174 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
175 Shkendija 79 Tetovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
177 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
178 Torpedo Kutaisi 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
179 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
2 Glasgow Rangers 3 1 2 0 3:0 +3 0 3 0 =1
3 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
4 Atalanta Bergamo 2 2 0 0 14:1 +13 0 0 2 +2
5 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
6 Luzern 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
7 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
8 Hajduk Split 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
9 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
10 Dudelange F91 2 1 1 0 6:2 +4 0 1 1 +1
11 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
12 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
13 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
14 Besiktas 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
15 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
16 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
17 LASK Linz 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
18 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
19 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
20 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
21 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
22 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
23 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
24 Larnaca AEK 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
25 Lech Poznan 3 0 1 0 5:5 0 0 2 1 -1
26 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
27 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
28 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
29 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
30 Celtic Glasgow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
32 Braga 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
33 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
34 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
35 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
36 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
37 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
38 Apoel Nikósia 2 0 1 0 3:4 -1 0 1 1 =1
39 HJK Helsinki 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
40 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
41 Kairat Almaty 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
42 Genk 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
43 Zenit St.Petersburg 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
44 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
45 FC Basel 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
46 Olomouc 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
47 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
48 Serif Tiraspol 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Cork City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
50 Partizan Belgrad 3 2 1 0 8:2 +6 0 1 2 +1
51 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
52 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
53 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
54 Ufa FK 2 0 2 0 4:3 +1 0 1 1 =2
55 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
56 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
57 Slovan Bratislava 3 1 0 0 7:8 -1 0 0 3 -2
58 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
59 Burnley 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
60 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
61 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
62 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
63 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
64 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
65 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
66 Nordsjalland FC 3 2 0 0 7:3 +4 0 2 1 -1
67 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
68 Garabag-Azersun Agdam 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Zorya Luhansk 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
70 Universitatea Craiova 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
71 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 9:3 +6 0 2 1 -1
72 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
73 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
74 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
75 Sturm Graz 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
76 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
77 Gent 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
78 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
79 Midtjylland FC 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
80 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
81 Hapoel Haifa 2 1 0 0 6:2 +4 0 2 0 -1
82 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
83 Bröndby Kobenhavn 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
84 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Trenčín 3 2 1 0 6:1 +5 0 3 0 =1
86 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
87 Hibernian 3 1 1 0 10:8 +2 0 1 2 -1
88 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
89 FC Sevilla 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
90 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
91 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
92 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
93 Leipzig 2 0 2 0 3:2 +1 0 2 0 =2
94 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
95 Valur Reykjavík 2 0 0 0 1:2 -1 0 2 0 -2
96 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
97 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
98 CSKA Sofia 3 1 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
99 Suduva Marijampole 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
100 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
101 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
102 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
103 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
104 Pyunik Yerevan 3 1 0 0 4:4 0 0 1 2 -2
105 Legia Warszawa 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
106 Molde FK 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
107 FC Kobenhavn 3 3 0 0 7:1 +6 0 2 1 +3
108 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
109 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
110 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
111 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
112 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
113 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
114 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
115 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
116 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
117 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
118 Progres Niedercom 3 1 0 0 6:3 +3 0 2 1 -2
119 Jagiellonia Bialystok 2 0 1 0 6:7 -1 0 0 2 -1
120 Ludogorets Razgrad 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
121 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
122 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
123 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
124 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
125 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
126 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
127 Feyenoord 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
128 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
129 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
131 Spartak Zlatibor Voda 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
132 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
133 Dynamo Minsk 3 2 0 0 8:5 +3 0 1 2 -1
134 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
135 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
136 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
137 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
138 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
139 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
140 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
141 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 6:2 +4 0 1 1 +1
142 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
143 Vitesse Arnheim 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
144 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
145 Maccabi Tel Aviv 3 0 3 0 4:3 +1 0 2 1 =3
146 Alashkert FC 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
147 Bordeaux 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
148 Spartaks Jurmala 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
149 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
150 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
151 CFR Cluj 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
152 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
153 Olympiakos Piraeus 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
154 Malmö FF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
156 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
157 Rapid Wien 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
158 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
159 Appolon Limassol 3 1 0 0 3:3 0 0 2 1 -1
160 Astana FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
162 Sparta Sarpsborg 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 +1
163 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
164 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
165 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
166 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
167 Llansantffraid 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
168 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 -1
169 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
170 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
171 Steaua Bucureşti 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
172 Rosenborg Trondheim 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
173 Hapoel Beer Sheva 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
174 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
175 Shkendija 79 Tetovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
177 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
178 Torpedo Kutaisi 2 1 0 0 6:2 +4 0 1 1 -1
179 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Thorshavn B36 csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Thorshavn B36 pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.