k, 2019 szeptember 17. @ 15:22 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Ballymena United

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1/8 2019.06.27 Ballymena United 2 : 0 Runavik NSI 1.97 3.55 3.43
1/8 2019.07.04 Runavik NSI 0 : 0 Ballymena United 2.03 3.48 3.47
1 2019.07.11 Malmö FF 7 : 0 Ballymena United 1.03 12.95 50.60
1 2019.07.18 Ballymena United 0 : 4 Malmö FF 15.85 9.16 1.10
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 8
Teljes Teljesitmény grafikon 12
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 50% (2/4)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/4)
2 vagy több gól 25% (1/4)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 50% (2/4) 50% (2/4) 75% (3/4) 25% (1/4)
Rúgott gól/játék 0.50
Kapott gól/játék 2.75
Gól/játék 3.25
Nem kapott gólt 50% (2/4)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/2) 50% (1/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 0 1 0 1 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 30.77% (4/13)
Második 69.23% (9/13)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/4) 25% (1/4)
Döntetlen 50% (2/4) 25% (1/4)
Elveszitett 50% (2/4) 50% (2/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Shkendija 79 Tetovo 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
2 Strasbourg 6 4 0 2 7:6 +1 0 3 3 -1
3 Pyunik Yerevan 6 2 2 2 7:13 -6 0 1 5 -2
4 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
5 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
6 Gilan Qabala 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
7 Apoel Nikósia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Norrkoping 6 4 1 1 9:5 +4 0 4 2 -1
9 Ararat-Armenia 6 4 0 2 10:6 +4 0 2 4 -1
10 Sporting Lisabon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Fc Fehérvár 4 2 1 1 6:2 +4 0 3 1 -1
12 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
13 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
14 Dynamo Tbilisi 6 4 1 1 13:5 +8 0 3 3 =1
15 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
16 Krasnodar FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 CSKA Sofia 6 2 2 2 6:3 +3 0 5 1 -1
18 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
19 Malatyaspor 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 +1
20 Metalurgs Liepaja 4 1 1 2 3:5 -2 0 3 1 -2
21 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
22 PSV Eindhoven 4 3 1 0 8:0 +8 0 2 2 +2
23 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
24 AS Roma 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Luzern 4 2 0 2 2:6 -4 0 2 2 -2
26 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
27 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
28 Besiktas 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Ludogorets Razgrad 6 3 3 0 16:3 +13 0 2 4 =2
30 Serif Tiraspol 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
31 AIK Stockholm 4 1 1 2 4:8 -4 0 2 2 -2
32 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
33 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
34 Shakhtsyor Salihorsk 6 3 2 1 5:6 -1 0 5 1 =1
35 Guimaraes 6 5 1 0 15:0 +15 0 3 3 +1
36 Dinamo Kiev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Istanbul Büyüksehir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Jablonec 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
39 Larnaca AEK 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 -1
40 St. Etienne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Tre Penne 2 0 0 2 0:10 -10 0 0 2 -2
42 Celtic Glasgow 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
43 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
44 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
45 Maccabi Haifa 4 3 0 1 8:6 +2 0 1 3 +1
46 Molde FK 8 3 3 2 15:8 +7 0 3 5 =1
47 Saburtalo Tbilisi 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
48 Utrecht 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
49 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
50 Hapoel Beer Sheva 8 3 3 2 9:10 -1 0 5 3 -2
51 Domzale 4 2 1 1 9:8 +1 0 1 3 -1
52 Jeunesse Esch 4 0 2 2 1:6 -5 0 3 1 -2
53 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
54 Debrecen 4 1 1 2 5:8 -3 0 1 3 -2
55 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
56 PAOK Saloniki 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
57 Chikhura Sachkhere 4 2 1 1 5:8 -3 0 1 3 -1
58 Standard Liege 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Rosenborg Trondheim 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
61 Connah's Quay 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
62 Partizani Tirana 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
63 Getafe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Mladá Boleslav 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 -1
65 Neftci Baku 6 4 1 1 16:4 +12 0 1 5 -1
66 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
67 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
68 Ordabasy Shymkent 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 -1
69 Gent 6 3 2 1 14:8 +6 0 2 4 =1
70 Malmö FF 8 6 1 1 23:5 +18 0 2 6 +2
71 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
72 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
73 HJK Helsinki 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
74 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
75 LASK Linz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
77 Sturm Graz 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
78 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
79 Zrinjski Mostar 6 3 2 1 10:6 +4 0 2 4 +1
80 Appolon Limassol 8 5 0 3 14:12 +2 0 1 7 -2
81 Aberdeen FC 6 3 1 2 10:7 +3 0 3 3 -2
82 Spartak Moskva 4 2 0 2 6:6 0 0 1 3 -2
83 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Esbjerg FB 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
85 Haugar Haugesund 6 3 1 2 9:4 +5 0 4 2 =1
86 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
87 Feyenoord 4 3 1 0 11:1 +10 0 1 3 +2
88 KuPS Kuopio 4 1 2 1 3:2 +1 0 4 0 =1
89 Partizan Belgrad 6 4 1 1 10:4 +6 0 3 3 =1
90 Olimpija Lublaň 4 1 1 2 6:6 0 0 2 2 -1
91 Kairat Almaty 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 =1
92 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Frankfurt Eintracht 6 5 0 1 13:3 +10 0 2 4 +1
94 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 4:10 -6 0 0 4 -3
95 Athens AEK 4 2 1 1 6:4 +2 0 3 1 +1
96 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
97 La Valetta FC 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
98 Häcken BK 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
99 Gzira United 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 =1
100 Budapest Honvéd 4 1 3 0 5:3 +2 0 3 1 =3
101 Sutjeska Niksic 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
102 FC Sevilla 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Vaduz 6 2 1 3 3:8 -5 0 4 2 -2
104 HNK Rijeka 4 2 1 1 6:3 +3 0 3 1 =1
105 Oleksandrija FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
107 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
108 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
109 Manchester United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Dundalk FC 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
111 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
112 Bröndby Kobenhavn 6 2 0 4 10:13 -3 0 1 5 -2
113 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
114 Atromitos Athinon FC 4 2 1 1 5:5 0 0 2 2 -1
115 FC Basel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
117 St. Andrä 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
119 Viitorul Constanta 2 1 0 1 5:7 -2 0 0 2 +1
120 Trabzonspor 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
121 CSKA Moskva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
123 Santa Coloma FC 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
124 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
125 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 AC Torino 6 3 1 2 16:7 +9 0 1 5 -2
127 Wolfsburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Midtjylland FC 2 0 0 2 3:7 -4 0 0 2 -2
129 Maribor Branik NK 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
130 Zorya Luhansk 6 3 2 1 9:7 +2 0 3 3 =1
131 Lugano AC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Sarajevo FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
133 Crusaders Belfast 4 2 0 2 6:8 -2 0 2 2 -2
134 Aris Saloniki 4 2 1 1 4:3 +1 0 2 2 +1
135 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
136 Astana FC 6 4 1 1 16:4 +12 0 2 4 -1
137 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
138 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
139 Wolverhampton 6 6 0 0 19:4 +15 0 1 5 +6
140 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
141 Dunajská Streda 4 0 2 2 5:7 -2 0 2 2 -2
142 Slovan Bratislava 6 5 0 1 11:5 +6 0 3 3 -1
143 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
144 HNK Osijek 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
145 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
146 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
147 Universitatea Craiova 6 2 3 1 8:8 0 0 4 2 =1
148 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
149 Arsenal 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Shamrock Rovers 4 2 1 1 7:6 +1 0 0 4 -1
151 Caramba 6 2 2 2 9:10 -1 0 2 4 +1
152 Llansantffraid 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
153 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
154 Espaňol Barcelona 6 5 1 0 18:4 +14 0 0 6 =1
155 Young Boys Bern 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
157 Buducnost Podgorica 4 2 0 2 7:5 +2 0 2 2 -2
158 Mönchengladbach 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
160 FC Antwerp 4 1 2 1 3:3 0 0 3 1 =2
161 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
162 Progres Niedercom 6 2 1 3 5:6 -1 0 4 2 =1
163 Klakksvik KI 6 2 2 2 10:4 +6 0 4 2 -2
164 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
165 FC Porto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Thun 2 0 0 2 3:5 -2 0 0 2 -2
167 FC Kobenhavn 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
168 Sparta Praha 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
169 Lechia Gdaňsk 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
170 Rennes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
172 Glasgow Rangers 8 6 2 0 20:3 +17 0 4 4 +1
173 Flora Tallin 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -2
174 Lincoln Red Imps 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
175 Dudelange F91 6 4 1 1 10:6 +4 0 2 4 +1
176 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
177 Feronikeli 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
178 AZ Alkmaar 6 2 4 0 9:2 +7 0 3 3 =2
179 Trnava 4 2 0 2 5:5 0 0 3 1 +1
180 Bnei Yehuda 4 1 1 2 4:7 -3 0 1 3 -2
181 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
182 Garabag-Azersun Agdam 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 +1
183 Ferencvárosi TC 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 +1
184 Kalju Nomme JK 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
185 Thorshavn HB 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
186 Lokomotiv Plovdiv 4 1 0 3 3:5 -2 0 3 1 -3
187 Limassol AEL 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
188 Legia Warszawa 8 3 4 1 6:1 +5 0 7 1 -1
189 Ventspils FK 6 2 1 3 9:12 -3 0 1 5 -2
190 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
191 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
192 Valur Reykjavík 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 -1
193 Lazio Roma 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Austria Wien 2 0 0 2 2:5 -3 0 0 2 -2
195 Čukarički Bělehrad 4 2 1 1 9:3 +6 0 1 3 -1
196 Linfield Belfast 6 4 1 1 12:9 +3 0 1 5 -1
197 Levski Sofia 4 2 0 2 4:7 -3 0 2 2 -2
198 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
199 Steaua Bucureşti 8 4 2 2 10:5 +5 0 5 3 -1
200 Suduva Marijampole 6 4 1 1 16:6 +10 0 1 5 -1
201 Alashkert FC 4 3 0 1 9:6 +3 0 0 4 +1
202 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
203 BATE Borisov 4 2 1 1 4:4 0 0 2 2 +1
204 Braga 4 4 0 0 10:4 +6 0 1 3 +4
205 Illichivets Mariupol 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
206 Arsenal Tula 2 0 0 2 0:4 -4 0 1 1 -2
207 Plzeň Viktoria 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Athens AEK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
4 Häcken BK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
5 Budapest Honvéd 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
6 Vaduz 3 2 0 0 3:0 +3 0 1 2 -1
7 Ferencvárosi TC 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
8 Thorshavn HB 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
9 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Legia Warszawa 4 2 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
11 Valur Reykjavík 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
12 Lazio Roma 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Piast Gliwice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
15 Malmö FF 4 4 0 0 16:0 +16 0 0 4 +4
16 Feronikeli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
18 LASK Linz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
20 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
21 Chikhura Sachkhere 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
22 FC Antwerp 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
23 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 FC Porto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Sparta Praha 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
26 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
27 St. Etienne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
29 Caramba 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
30 Maccabi Haifa 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
31 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
32 Hapoel Beer Sheva 4 3 0 0 6:0 +6 0 2 2 -1
33 Lugano AC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Ludogorets Razgrad 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
35 Aris Saloniki 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
36 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Wolverhampton 3 3 0 0 8:0 +8 0 1 2 +3
38 Slovan Bratislava 3 3 0 0 4:0 +4 0 2 1 +3
39 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Jeunesse Esch 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
41 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Malatyaspor 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
43 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
44 AS Roma 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Zorya Luhansk 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
46 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 5:0 +5 0 0 3 -1
47 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
48 Dundalk FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Ararat-Armenia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 +1
50 Bröndby Kobenhavn 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
51 FC Basel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
53 Linfield Belfast 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
54 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
55 Steaua Bucureşti 4 1 2 0 4:0 +4 0 3 1 =2
56 BATE Borisov 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
57 Braga 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
58 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
59 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 Zrinjski Mostar 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +1
61 Spartak Moskva 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
62 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
63 Esbjerg FB 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
64 KuPS Kuopio 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
65 Partizan Belgrad 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
66 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
67 Ordabasy Shymkent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
68 Glasgow Rangers 4 4 0 0 12:0 +12 0 2 2 +4
69 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 AZ Alkmaar 3 1 2 0 5:0 +5 0 2 1 =1
71 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Debrecen 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
73 Kairat Almaty 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
74 Progres Niedercom 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 =1
75 Standard Liege 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Getafe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
79 Tre Penne 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Universitatea Craiova 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
81 Shamrock Rovers 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
82 Saburtalo Tbilisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Llansantffraid 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Young Boys Bern 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
86 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
87 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
88 Serif Tiraspol 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
89 Shakhtsyor Salihorsk 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
90 Guimaraes 3 3 0 0 11:0 +11 0 1 2 +3
91 Jablonec 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
92 Krasnodar FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 CSKA Moskva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
96 Santa Coloma FC 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
97 Wolfsburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Midtjylland FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
99 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Norrkoping 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
103 Sporting Lisabon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
105 Frankfurt Eintracht 3 3 0 0 6:0 +6 0 1 2 +3
106 Alashkert FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
107 La Valetta FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
108 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 FC Sevilla 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Čukarički Bělehrad 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
111 Garabag-Azersun Agdam 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
112 Appolon Limassol 4 3 0 0 9:0 +9 0 0 4 -1
113 Lokomotiv Plovdiv 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
114 Ventspils FK 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
115 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
116 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
117 Austria Wien 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
119 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Gent 3 3 0 0 11:0 +11 0 0 3 +3
121 HJK Helsinki 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
122 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
123 Sturm Graz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
124 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Mönchengladbach 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
127 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Klakksvik KI 3 1 1 0 5:0 +5 0 2 1 -1
129 Thun 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
130 FC Kobenhavn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
131 Larnaca AEK 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 =1
132 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
133 Celtic Glasgow 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
134 Molde FK 4 2 2 0 11:0 +11 0 2 2 =1
135 Utrecht 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
136 Domzale 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
137 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
138 Sarajevo FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
140 Astana FC 3 3 0 0 12:0 +12 0 0 3 +3
141 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
143 Dynamo Tbilisi 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
144 Viitorul Constanta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
145 CSKA Sofia 3 2 1 0 6:0 +6 0 2 1 =1
146 Metalurgs Liepaja 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
147 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 PSV Eindhoven 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
149 Luzern 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
150 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Manchester United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
154 Atromitos Athinon FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
155 HNK Rijeka 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
156 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
157 Levski Sofia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
158 Suduva Marijampole 3 2 1 0 7:0 +7 0 1 2 =1
159 Gzira United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
160 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 Illichivets Mariupol 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
162 Arsenal Tula 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
163 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
164 Limassol AEL 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Aberdeen FC 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
166 Haugar Haugesund 3 2 0 0 7:0 +7 0 2 1 -1
167 Feyenoord 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
168 Olimpija Lublaň 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
169 Neftci Baku 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
170 Rennes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Flora Tallin 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
172 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
173 Dudelange F91 3 2 1 0 6:0 +6 0 1 2 +2
174 Trnava 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
175 Bnei Yehuda 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
176 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
177 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 PAOK Saloniki 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
179 Rosenborg Trondheim 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Connah's Quay 2 0 0 0 1:0 +1 0 1 1 -2
181 Mladá Boleslav 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
182 HNK Osijek 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
183 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
184 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
185 Arsenal 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 Espaňol Barcelona 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
188 Crusaders Belfast 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
189 Besiktas 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 AIK Stockholm 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
191 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
192 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
193 Dinamo Kiev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Istanbul Büyüksehir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 St. Andrä 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
197 Trabzonspor 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
198 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
199 AC Torino 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
200 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
201 Oleksandrija FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Strasbourg 3 3 0 0 5:0 +5 0 2 1 +3
203 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Apoel Nikósia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Fc Fehérvár 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
207 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
3 Athens AEK 2 2 0 0 8:0 +8 0 2 0 +2
4 Häcken BK 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
5 Budapest Honvéd 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
6 Vaduz 3 0 1 0 6:2 +4 0 3 0 -2
7 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
8 Thorshavn HB 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
9 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Legia Warszawa 4 1 2 0 2:1 +1 0 4 0 -1
11 Valur Reykjavík 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
12 Lazio Roma 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
14 Piast Gliwice 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
15 Malmö FF 4 2 1 0 9:3 +6 0 2 2 +1
16 Feronikeli 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
17 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
18 LASK Linz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
20 Buducnost Podgorica 2 1 0 0 6:1 +5 0 2 0 -1
21 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
22 FC Antwerp 2 0 1 0 5:2 +3 0 2 0 =1
23 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
24 FC Porto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Sparta Praha 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
26 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
27 St. Etienne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
29 Caramba 3 0 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
30 Maccabi Haifa 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
31 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
32 Hapoel Beer Sheva 4 0 3 0 7:6 +1 0 3 1 -1
33 Lugano AC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Ludogorets Razgrad 3 1 2 0 7:3 +4 0 1 2 =1
35 Aris Saloniki 2 1 0 0 1:3 -2 0 1 1 -1
36 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
37 Wolverhampton 3 3 0 0 12:3 +9 0 0 3 +3
38 Slovan Bratislava 3 2 0 0 8:4 +4 0 1 2 -1
39 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
40 Jeunesse Esch 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
41 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
42 Malatyaspor 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
43 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
44 AS Roma 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Zorya Luhansk 3 1 1 0 7:5 +2 0 1 2 -1
46 Pyunik Yerevan 3 1 1 0 10:5 +5 0 1 2 -1
47 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
48 Dundalk FC 1 0 0 0 3:1 +2 0 1 0 -1
49 Ararat-Armenia 3 2 0 0 8:3 +5 0 1 2 -1
50 Bröndby Kobenhavn 3 0 0 0 8:7 +1 0 1 2 -3
51 FC Basel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
53 Linfield Belfast 3 1 1 0 9:5 +4 0 0 3 -1
54 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
55 Steaua Bucureşti 4 3 0 0 9:2 +7 0 2 2 -1
56 BATE Borisov 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
57 Braga 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
58 Plzeň Viktoria 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
59 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
60 Zrinjski Mostar 3 1 1 0 5:4 +1 0 1 2 -1
61 Spartak Moskva 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
62 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
63 Esbjerg FB 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
64 KuPS Kuopio 2 0 1 0 1:2 -1 0 2 0 -1
65 Partizan Belgrad 3 1 1 0 4:2 +2 0 3 0 =1
66 Lechia Gdaňsk 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
67 Ordabasy Shymkent 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
68 Glasgow Rangers 4 2 2 0 9:2 +7 0 2 2 =1
69 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
70 AZ Alkmaar 3 1 2 0 8:1 +7 0 1 2 =2
71 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
72 Debrecen 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
73 Kairat Almaty 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
74 Progres Niedercom 3 1 0 0 5:4 +1 0 2 1 -1
75 Standard Liege 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Partizani Tirana 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
77 Getafe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
79 Tre Penne 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
80 Universitatea Craiova 3 1 2 0 8:3 +5 0 2 1 =2
81 Shamrock Rovers 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
82 Saburtalo Tbilisi 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
83 Llansantffraid 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
84 Young Boys Bern 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
86 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
87 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
88 Serif Tiraspol 2 1 1 0 5:1 +4 0 2 0 =1
89 Shakhtsyor Salihorsk 3 1 1 0 2:5 -3 0 2 1 -1
90 Guimaraes 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
91 Jablonec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Krasnodar FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
94 CSKA Moskva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
96 Santa Coloma FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
97 Wolfsburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Midtjylland FC 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
99 Shkendija 79 Tetovo 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
100 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
101 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
102 Norrkoping 3 2 0 0 6:3 +3 0 2 1 -1
103 Sporting Lisabon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
105 Frankfurt Eintracht 3 2 0 0 8:2 +6 0 1 2 -1
106 Alashkert FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
107 La Valetta FC 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
108 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
109 FC Sevilla 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Čukarički Bělehrad 2 1 1 0 8:0 +8 0 1 1 =1
111 Garabag-Azersun Agdam 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
112 Appolon Limassol 4 2 0 0 11:6 +5 0 1 3 -1
113 Lokomotiv Plovdiv 2 0 0 0 2:4 -2 0 1 1 -2
114 Ventspils FK 3 0 1 0 5:9 -4 0 1 2 -1
115 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
116 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
117 Austria Wien 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
118 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
119 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
120 Gent 3 0 2 0 7:4 +3 0 2 1 =2
121 HJK Helsinki 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
122 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Sturm Graz 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
124 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
125 Mönchengladbach 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
127 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
128 Klakksvik KI 3 1 1 0 7:2 +5 0 2 1 -1
129 Thun 1 0 0 0 4:2 +2 0 0 1 -1
130 FC Kobenhavn 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
131 Larnaca AEK 3 2 0 0 6:3 +3 0 1 2 -1
132 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
133 Celtic Glasgow 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
134 Molde FK 4 1 1 0 6:6 0 0 1 3 -2
135 Utrecht 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
136 Domzale 2 1 0 0 8:6 +2 0 0 2 -1
137 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
138 Sarajevo FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
139 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
140 Astana FC 3 1 1 0 6:2 +4 0 2 1 -1
141 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
142 Dunajská Streda 2 0 1 0 6:4 +2 0 1 1 -1
143 Dynamo Tbilisi 3 2 0 0 4:4 0 0 2 1 -1
144 Viitorul Constanta 1 0 0 0 4:6 -2 0 0 1 -1
145 CSKA Sofia 3 0 1 0 1:2 -1 0 3 0 -2
146 Metalurgs Liepaja 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
147 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 PSV Eindhoven 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
149 Luzern 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
150 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
151 Gilan Qabala 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
152 Manchester United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
154 Atromitos Athinon FC 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
155 HNK Rijeka 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
156 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 5:6 -1 0 0 2 -2
157 Levski Sofia 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
158 Suduva Marijampole 3 2 0 0 10:5 +5 0 0 3 -1
159 Gzira United 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
160 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
161 Illichivets Mariupol 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
162 Arsenal Tula 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
163 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
164 Limassol AEL 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
165 Aberdeen FC 3 1 1 0 6:4 +2 0 2 1 -1
166 Haugar Haugesund 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
167 Feyenoord 2 1 1 0 4:1 +3 0 1 1 +1
168 Olimpija Lublaň 2 1 1 0 8:2 +6 0 1 1 =1
169 Neftci Baku 3 2 0 0 7:2 +5 0 1 2 -1
170 Rennes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Flora Tallin 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
172 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
173 Dudelange F91 3 2 0 0 7:3 +4 0 1 2 -1
174 Trnava 2 0 0 0 1:4 -3 0 2 0 -2
175 Bnei Yehuda 2 0 1 0 4:5 -1 0 0 2 -1
176 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
177 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
178 PAOK Saloniki 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
179 Rosenborg Trondheim 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Connah's Quay 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
181 Mladá Boleslav 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
182 HNK Osijek 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
183 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
184 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
185 Arsenal 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
187 Espaňol Barcelona 3 2 1 0 9:3 +6 0 0 3 =1
188 Crusaders Belfast 2 1 0 0 7:4 +3 0 1 1 -1
189 Besiktas 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 AIK Stockholm 2 1 0 0 7:3 +4 0 1 1 -1
191 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
192 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
193 Dinamo Kiev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Istanbul Büyüksehir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 St. Andrä 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
197 Trabzonspor 2 1 1 0 8:3 +5 0 0 2 +1
198 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
199 AC Torino 3 1 1 0 9:4 +5 0 1 2 -1
200 Maribor Branik NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
201 Oleksandrija FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Strasbourg 3 1 0 0 3:5 -2 0 1 2 -1
203 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
204 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
205 Apoel Nikósia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Fc Fehérvár 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
207 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Ballymena United csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Ballymena United pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.