v, 2018 december 16. @ 20:17 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Midtjylland FC

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
4 2018.08.09 Llansantffraid 0 : 2 Midtjylland FC 8.00 4.99 1.32
4 2018.08.16 Midtjylland FC 3 : 1 Llansantffraid 1.10 8.31 21.00
5 2018.08.23 Malmö FF 2 : 2 Midtjylland FC 2.22 3.14 3.17
5 2018.08.30 Midtjylland FC 0 : 2 Malmö FF 2.08 3.35 3.57
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 26
Teljes Teljesitmény grafikon 25
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 25% (1/4)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 50% (2/4) 50% (2/4) 100% (4/4) 0% (0/4)
Rúgott gól/játék 1.75
Kapott gól/játék 1.25
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 25% (1/4)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 100% (2/2)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 0 2 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 58.33% (7/12)
Második 41.67% (5/12)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 25% (1/4) 50% (2/4)
Döntetlen 25% (1/4) 25% (1/4)
Elveszitett 50% (2/4) 25% (1/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
2 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
3 Gent 4 2 1 1 4:3 +1 0 3 1 -1
4 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
5 Bröndby Kobenhavn 4 2 0 2 8:10 -2 0 1 3 -2
6 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
7 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
8 Trenčín 8 4 3 1 14:7 +7 0 5 3 -1
9 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
10 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
11 Zrinjski Mostar 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
12 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
13 Vitesse Arnheim 4 1 1 2 5:5 0 0 2 2 -2
14 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
15 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
16 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
17 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
18 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
19 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
20 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
21 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
22 HJK Helsinki 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
23 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
24 FC Basel 4 3 0 1 5:3 +2 0 3 1 -1
25 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
26 Olomouc 4 2 0 2 4:5 -1 0 2 2 -2
27 Spartaks Jurmala 4 2 1 1 9:1 +8 0 2 2 =1
28 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
29 Universitatea Craiova 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
30 Molde FK 8 5 1 2 17:7 +10 0 2 6 +1
31 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
32 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
33 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
34 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
35 CFR Cluj 4 2 0 2 9:5 +4 0 2 2 -2
36 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
37 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
38 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
39 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
40 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
41 Atalanta Bergamo 6 3 3 0 17:4 +13 0 3 3 =2
42 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
43 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
44 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
45 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
46 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
47 Lech Poznan 6 1 2 3 8:10 -2 0 3 3 -2
48 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
49 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
50 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
51 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
52 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
53 Partizan Belgrad 8 5 2 1 14:8 +6 0 3 5 -1
54 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
55 Progres Niedercom 6 2 1 3 7:6 +1 0 4 2 =1
56 CSKA Sofia 6 3 0 3 9:6 +3 0 2 4 -2
57 Legia Warszawa 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 =1
58 Dynamo Minsk 6 4 0 2 14:8 +6 0 1 5 -1
59 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
60 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
61 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
62 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
63 Shkendija 79 Tetovo 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
64 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
65 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
66 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
67 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 11:5 +6 0 2 4 +1
68 Torpedo Kutaisi 6 3 0 3 12:9 +3 0 2 4 -3
69 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
70 Kairat Almaty 6 3 0 3 14:7 +7 0 2 4 -3
71 Braga 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
72 Luzern 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
73 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
74 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
75 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
76 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
77 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
78 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
79 Burnley 6 0 5 1 7:9 -2 0 4 2 =1
80 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
81 Apoel Nikósia 6 3 1 2 11:6 +5 0 3 3 -1
82 Valur Reykjavík 4 2 0 2 5:3 +2 0 2 2 +1
83 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
84 Midtjylland FC 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
85 Kukesi KS 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 +1
86 Jagiellonia Bialystok 4 1 1 2 6:8 -2 0 2 2 -2
87 Alashkert FC 4 1 1 2 1:7 -6 0 3 1 -2
88 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
89 Žalgiris Vilnius 6 2 2 2 5:9 -4 0 4 2 -2
90 Llansantffraid 4 1 1 2 4:7 -3 0 2 2 -2
91 Illichivets Mariupol 4 0 2 2 5:8 -3 0 1 3 -2
92 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
93 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
94 Olimpija Lublaň 6 3 2 1 14:6 +8 0 3 3 =1
95 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
96 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
97 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
98 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
99 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
100 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
101 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
102 Zorya Luhansk 4 0 3 1 5:6 -1 0 2 2 -1
103 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
104 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
105 Pyunik Yerevan 6 3 1 2 6:4 +2 0 4 2 -1
106 Hajduk Split 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
107 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
108 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
109 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
110 Hibernian 6 3 2 1 16:11 +5 0 2 4 -1
111 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
112 Nordsjalland FC 6 4 0 2 8:6 +2 0 3 3 -2
113 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
114 Feyenoord 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
115 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
116 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
117 Sturm Graz 2 0 0 2 0:7 -7 0 1 1 -2
118 Ufa FK 6 1 4 1 6:6 0 0 4 2 =1
119 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
120 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
121 Suduva Marijampole 4 1 2 1 2:4 -2 0 3 1 -1
122 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
123 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
124 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
125 Maccabi Tel Aviv 8 4 3 1 11:8 +3 0 4 4 +1
126 Maribor Branik NK 6 3 2 1 6:3 +3 0 5 1 =1
127 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
128 Serif Tiraspol 4 2 0 2 3:5 -2 0 2 2 -1
129 Cork City 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
130 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
131 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
132 Slovan Bratislava 6 4 0 2 15:10 +5 0 0 6 -1
133 Spartak Zlatibor Voda 6 2 1 3 7:7 0 0 4 2 -3
134 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
135 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
136 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
137 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
138 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
139 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
140 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
141 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
142 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
143 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
144 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
146 Istanbul Büyüksehir 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
147 HNK Rijeka 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
148 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
149 Hapoel Haifa 4 1 1 2 3:7 -4 0 3 1 -2
150 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
151 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
152 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
153 Dynamo Brest 4 2 1 1 6:8 -2 0 2 2 +1
154 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
155 LASK Linz 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 +1
156 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
157 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
158 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
159 Frankfurt Eintracht 6 6 0 0 17:5 +12 18 1 5 +6
160 Austria Salzburg 6 6 0 0 17:6 +11 18 1 5 +6
161 Arsenal 6 5 1 0 12:2 +10 16 3 3 +2
162 Chelsea 6 5 1 0 12:3 +9 16 3 3 =1
163 Dinamo Zagreb 6 4 2 0 11:3 +8 14 3 3 =2
164 Sporting Lisabon 6 4 1 1 13:3 +10 13 3 3 +2
165 Leverkusen 6 4 1 1 16:9 +7 13 2 4 +1
166 FC Sevilla 12 10 0 2 35:7 +28 12 3 9 +1
167 Krasnodar FK 6 4 0 2 8:8 0 12 1 5 -1
168 Betis Sevilla 6 3 3 0 7:2 +5 12 4 2 =1
169 Genk 12 9 2 1 36:14 +22 11 3 9 +1
170 Dinamo Kiev 6 3 2 1 10:7 +3 11 2 4 -1
171 Zenit St.Petersburg 10 5 2 3 14:12 +2 11 5 5 -1
172 Villarreal 6 2 4 0 12:5 +7 10 3 3 +1
173 Olympiakos Piraeus 10 6 2 2 22:9 +13 10 4 6 +1
174 Ac Milan 6 3 1 2 12:9 +3 10 2 4 -1
175 Rapid Wien 10 5 1 4 15:14 +1 10 3 7 +2
176 Fc Zürich 6 3 1 2 7:6 +1 10 4 2 =1
177 Slavia Praha 6 3 1 2 4:3 +1 10 6 0 +1
178 Standard Liege 6 3 1 2 7:9 -2 10 2 4 =1
179 Malmö FF 8 3 4 1 11:8 +3 9 6 2 +1
180 BATE Borisov 6 3 0 3 9:9 0 9 3 3 +2
181 Rennes 6 3 0 3 7:8 -1 9 3 3 +2
182 Lazio Roma 6 3 0 3 9:11 -2 9 1 5 -2
183 Celtic Glasgow 8 4 1 3 10:9 +1 9 4 4 -1
184 Astana FC 8 3 2 3 8:8 0 8 6 2 -2
185 Fenerbahce 6 2 2 2 7:7 0 8 4 2 -1
186 Leipzig 12 5 4 3 21:13 +8 7 6 6 =1
187 Appolon Limassol 14 7 1 6 24:17 +7 7 6 8 +2
188 Bordeaux 12 7 2 3 16:9 +7 7 7 5 +2
189 Besiktas 12 6 2 4 23:14 +9 7 6 6 -1
190 Fc Fehérvár 6 2 1 3 5:7 -2 7 5 1 =1
191 Trnava 8 3 2 3 7:8 -1 7 6 2 +1
192 Glasgow Rangers 14 5 7 2 17:11 +6 6 10 4 -1
193 Jablonec 6 1 2 3 6:8 -2 5 3 3 +1
194 FC Kobenhavn 14 6 5 3 17:9 +8 5 10 4 -2
195 Spartak Moskva 6 1 2 3 8:12 -4 5 3 3 -2
196 Sparta Sarpsborg 14 6 3 5 22:19 +3 5 6 8 -2
197 Larnaca AEK 12 5 4 3 21:13 +8 5 6 6 -1
198 Ludogorets Razgrad 10 3 5 2 12:8 +4 4 8 2 =4
199 Anderlecht 6 0 3 3 2:7 -5 3 5 1 =2
200 PAOK Saloniki 6 1 0 5 5:12 -7 3 3 3 -4
201 Vorskla Poltava 6 1 0 5 4:13 -9 3 2 4 -3
202 Garabag-Azersun Agdam 8 2 0 6 5:14 -9 3 5 3 -2
203 Ol. Marseille 6 0 1 5 6:16 -10 1 0 6 -4
204 Akhisar Belediye Genclik Spor 6 0 1 5 4:14 -10 1 2 4 =1
205 Rosenborg Trondheim 10 4 1 5 14:15 -1 1 5 5 =1
206 Dudelange F91 12 4 3 5 15:23 -8 1 5 7 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 FC Sevilla 6 6 0 0 22:0 +22 9 1 5 +6
2 Frankfurt Eintracht 3 3 0 0 10:0 +10 9 1 2 +3
3 Chelsea 3 3 0 0 8:0 +8 9 1 2 +3
4 Zenit St.Petersburg 5 5 0 0 11:0 +11 9 2 3 +5
5 Krasnodar FK 3 3 0 0 6:0 +6 9 0 3 +3
6 Standard Liege 3 3 0 0 5:0 +5 9 1 2 +3
7 Austria Salzburg 3 3 0 0 7:0 +7 9 1 2 +3
8 Olympiakos Piraeus 5 4 1 0 15:0 +15 7 1 4 +2
9 Arsenal 3 2 1 0 5:0 +5 7 2 1 +1
10 Dinamo Zagreb 3 2 1 0 7:0 +7 7 1 2 =1
11 Fenerbahce 3 2 1 0 4:0 +4 7 3 0 =1
12 Genk 6 5 1 0 19:0 +19 7 3 3 +1
13 Slavia Praha 3 2 1 0 3:0 +3 7 3 0 +1
14 Leverkusen 3 2 1 0 6:0 +6 7 2 1 =1
15 Villarreal 3 2 1 0 9:0 +9 7 1 2 +2
16 Rapid Wien 5 4 1 0 10:0 +10 7 3 2 +1
17 Betis Sevilla 3 2 1 0 5:0 +5 7 2 1 +1
18 Fc Zürich 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 -1
19 Ac Milan 3 2 0 0 9:0 +9 6 0 3 +1
20 Rennes 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 +1
21 Celtic Glasgow 4 3 0 0 7:0 +7 6 1 3 -1
22 Trnava 4 2 1 0 4:0 +4 6 3 1 +1
23 Sporting Lisabon 3 2 0 0 5:0 +5 6 2 1 +1
24 Astana FC 4 3 0 0 5:0 +5 6 3 1 -1
25 Lazio Roma 3 2 0 0 5:0 +5 6 0 3 -1
26 Glasgow Rangers 7 4 3 0 10:0 +10 5 5 2 =2
27 Malmö FF 4 1 3 0 7:0 +7 5 2 2 =2
28 Spartak Moskva 3 1 1 0 8:0 +8 4 0 3 -1
29 Appolon Limassol 7 5 1 0 16:0 +16 4 3 4 +1
30 Dinamo Kiev 3 1 1 0 5:0 +5 4 1 2 -1
31 Sparta Sarpsborg 7 4 2 0 13:0 +13 4 4 3 -1
32 Bordeaux 6 4 1 0 10:0 +10 4 3 3 +1
33 Leipzig 6 4 1 0 15:0 +15 4 2 4 =1
34 Fc Fehérvár 3 1 1 0 3:0 +3 4 2 1 =1
35 Besiktas 6 4 0 0 15:0 +15 3 2 4 -2
36 BATE Borisov 3 1 0 0 3:0 +3 3 2 1 +1
37 Anderlecht 3 0 2 0 2:0 +2 2 2 1 =2
38 Jablonec 3 0 2 0 3:0 +3 2 2 1 -1
39 Ludogorets Razgrad 5 2 2 0 8:0 +8 2 3 2 =2
40 Dudelange F91 6 2 2 0 6:0 +6 1 4 2 =1
41 FC Kobenhavn 7 2 3 0 10:0 +10 1 5 2 -2
42 Akhisar Belediye Genclik Spor 3 0 1 0 2:0 +2 1 2 1 =1
43 Larnaca AEK 6 3 1 0 14:0 +14 1 2 4 -1
44 Kairat Almaty 3 2 0 0 10:0 +10 0 1 2 -1
45 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
46 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
47 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
48 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
49 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
50 HNK Rijeka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Lech Poznan 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
52 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
53 Partizan Belgrad 4 3 1 0 8:0 +8 0 2 2 =1
54 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
55 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
56 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
57 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
59 Maribor Branik NK 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
60 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
61 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
63 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
64 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
65 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
66 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 0 4:0 +4 0 1 3 -3
67 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Zorya Luhansk 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
69 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
70 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
71 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
72 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Ol. Marseille 3 0 0 0 3:0 +3 0 0 3 -3
74 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
75 Apoel Nikósia 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
76 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
77 Midtjylland FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
78 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
80 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
81 PAOK Saloniki 3 0 0 0 1:0 +1 0 2 1 -3
82 Dynamo Brest 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
83 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
84 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
85 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
86 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Vorskla Poltava 3 0 0 0 1:0 +1 0 1 2 -3
88 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
89 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
90 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
93 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
95 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
96 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Atalanta Bergamo 3 1 2 0 4:0 +4 0 2 1 =1
98 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
99 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
100 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
102 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Kukesi KS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
104 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
105 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
106 HJK Helsinki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
108 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
109 Olomouc 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
110 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
111 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
112 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
113 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
114 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
115 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
117 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
118 Trenčín 4 2 2 0 10:0 +10 0 2 2 =1
119 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
120 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
121 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
122 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
123 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Braga 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
125 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
126 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
127 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
128 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
130 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
132 Ufa FK 3 1 2 0 3:0 +3 0 2 1 =1
133 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
134 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
135 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
136 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
137 Suduva Marijampole 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
138 Maccabi Tel Aviv 4 4 0 0 7:0 +7 0 2 2 +4
139 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
140 Universitatea Craiova 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
141 Molde FK 4 4 0 0 13:0 +13 0 0 4 +4
142 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
143 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 CFR Cluj 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
145 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
146 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
147 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
148 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
149 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
150 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
151 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
152 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
153 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
154 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
155 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
156 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
157 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
158 Burnley 3 0 3 0 5:0 +5 0 2 1 =3
159 Valur Reykjavík 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
160 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
162 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 LASK Linz 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
164 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
165 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
166 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
167 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
169 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
170 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
172 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
173 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 Serif Tiraspol 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
175 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
176 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
177 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
178 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
180 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
182 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
183 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
185 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
186 Feyenoord 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
187 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
188 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
189 FC Basel 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
190 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Progres Niedercom 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
192 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
194 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Olimpija Lublaň 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
196 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Gent 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
198 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
199 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
200 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
201 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
202 Rosenborg Trondheim 5 2 0 0 9:0 +9 0 1 4 -3
203 Torpedo Kutaisi 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
204 Luzern 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
206 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Arsenal 3 3 0 0 9:0 +9 9 1 2 +3
2 Frankfurt Eintracht 3 3 0 0 8:4 +4 9 0 3 +3
3 Austria Salzburg 3 3 0 0 11:5 +6 9 0 3 +3
4 Chelsea 3 2 1 0 5:2 +3 7 2 1 =1
5 Dinamo Zagreb 3 2 1 0 6:1 +5 7 2 1 =1
6 Dinamo Kiev 3 2 1 0 9:3 +6 7 1 2 +2
7 Sporting Lisabon 3 2 1 0 9:2 +7 7 1 2 +1
8 Leverkusen 3 2 0 0 13:6 +7 6 0 3 +1
9 BATE Borisov 3 2 0 0 11:4 +7 6 1 2 +1
10 Betis Sevilla 3 1 2 0 3:1 +2 5 2 1 =1
11 Fc Zürich 3 1 1 0 6:2 +4 4 3 0 =1
12 Ac Milan 3 1 1 0 8:4 +4 4 2 1 -1
13 Besiktas 6 2 2 0 14:8 +6 4 4 2 +1
14 FC Kobenhavn 7 4 2 0 12:3 +9 4 5 2 -1
15 Genk 6 4 1 0 20:11 +9 4 0 6 =1
16 Malmö FF 4 2 1 0 9:3 +6 4 4 0 +1
17 Larnaca AEK 6 2 3 0 14:6 +8 4 4 2 +1
18 Olympiakos Piraeus 5 2 1 0 10:6 +4 3 3 2 -1
19 FC Sevilla 6 4 0 0 14:6 +8 3 2 4 -1
20 Appolon Limassol 7 2 0 0 14:11 +3 3 3 4 +1
21 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 0 11:4 +7 3 4 0 -1
22 PAOK Saloniki 3 1 0 0 10:6 +4 3 1 2 -2
23 Vorskla Poltava 3 1 0 0 9:7 +2 3 1 2 -1
24 Rennes 3 1 0 0 5:5 0 3 2 1 +1
25 Celtic Glasgow 4 1 1 0 6:6 0 3 3 1 +1
26 Krasnodar FK 3 1 0 0 5:5 0 3 1 2 -2
27 Slavia Praha 3 1 0 0 1:3 -2 3 3 0 -1
28 Villarreal 3 0 3 0 5:3 +2 3 2 1 =3
29 Rapid Wien 5 1 0 0 6:13 -7 3 0 5 +1
30 Jablonec 3 1 0 0 7:4 +3 3 1 2 +1
31 Bordeaux 6 3 1 0 11:4 +7 3 4 2 +1
32 Leipzig 6 1 3 0 13:6 +7 3 4 2 -2
33 Fc Fehérvár 3 1 0 0 6:3 +3 3 3 0 -1
34 Lazio Roma 3 1 0 0 8:7 +1 3 1 2 -1
35 Zenit St.Petersburg 5 0 2 0 5:10 -5 2 3 2 -1
36 Astana FC 4 0 2 0 5:6 -1 2 3 1 -1
37 Ludogorets Razgrad 5 1 3 0 8:4 +4 2 5 0 =2
38 Spartak Moskva 3 0 1 0 8:4 +4 1 3 0 -1
39 Ol. Marseille 3 0 1 0 11:8 +3 1 0 3 -2
40 Anderlecht 3 0 1 0 4:3 +1 1 3 0 =1
41 Glasgow Rangers 7 1 4 0 10:8 +2 1 5 2 -2
42 Fenerbahce 3 0 1 0 3:7 -4 1 1 2 -1
43 Standard Liege 3 0 1 0 4:7 -3 1 1 2 =1
44 Trnava 4 1 1 0 6:5 +1 1 3 1 =1
45 Sparta Sarpsborg 7 2 1 0 16:12 +4 1 2 5 -1
46 Rosenborg Trondheim 5 2 1 0 15:5 +10 1 4 1 =1
47 Kairat Almaty 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
48 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
49 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
50 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
51 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
52 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
53 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
54 Lech Poznan 3 0 1 0 5:5 0 0 2 1 -1
55 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
56 Dudelange F91 6 2 1 0 15:17 -2 0 1 5 -3
57 Partizan Belgrad 4 2 1 0 9:5 +4 0 1 3 -1
58 Spartaks Jurmala 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
59 Alashkert FC 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
60 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
61 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
62 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
63 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
64 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
65 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
66 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
67 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
68 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
69 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
70 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
71 Zorya Luhansk 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
72 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
73 Vitesse Arnheim 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
74 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
75 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
76 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
77 Apoel Nikósia 3 0 1 0 3:5 -2 0 2 1 -1
78 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
79 Midtjylland FC 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
80 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
81 Hapoel Haifa 2 1 0 0 6:2 +4 0 2 0 -1
82 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
83 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
84 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
85 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
86 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
87 Legia Warszawa 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
88 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
89 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
90 Cork City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
91 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
92 Slovan Bratislava 3 1 0 0 7:8 -1 0 0 3 -2
93 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
94 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
95 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
96 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
97 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 14:2 +12 0 1 2 =1
98 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
99 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
100 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
101 Nordsjalland FC 3 2 0 0 7:3 +4 0 2 1 -1
102 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
103 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
104 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
105 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
106 HJK Helsinki 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
107 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
108 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
109 Olomouc 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
110 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 9:3 +6 0 2 1 -1
111 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 -1
112 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
113 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
114 Jagiellonia Bialystok 2 0 1 0 6:7 -1 0 0 2 -1
115 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
116 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 9:5 +4 0 1 1 -1
117 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
118 Trenčín 4 2 1 0 7:4 +3 0 3 1 -1
119 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
120 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
121 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
122 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 5:3 +2 0 2 1 -1
123 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
124 Braga 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
125 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
126 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
127 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
128 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
129 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
130 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
132 Ufa FK 3 0 2 0 5:4 +1 0 2 1 -1
133 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
134 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
135 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
136 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
137 Suduva Marijampole 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
138 Maccabi Tel Aviv 4 0 3 0 6:6 0 0 2 2 -1
139 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
140 Universitatea Craiova 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
141 Molde FK 4 1 1 0 6:5 +1 0 2 2 -1
142 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
143 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
144 CFR Cluj 2 1 0 0 5:2 +3 0 2 0 -1
145 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
146 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
147 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
148 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
149 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
150 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
151 Hajduk Split 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
152 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
153 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
154 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
155 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
156 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
157 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
158 Burnley 3 0 2 0 4:4 0 0 2 1 -1
159 Valur Reykjavík 2 0 0 0 1:2 -1 0 2 0 -2
160 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
161 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
162 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
163 LASK Linz 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
164 Hapoel Beer Sheva 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
165 CSKA Sofia 3 1 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
166 Dynamo Minsk 3 2 0 0 8:5 +3 0 1 2 -1
167 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
168 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
169 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
170 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
171 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
173 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
174 Serif Tiraspol 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
175 Pyunik Yerevan 3 1 0 0 4:4 0 0 1 2 -2
176 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
177 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
178 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
179 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
180 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
181 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
182 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
183 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
184 Hibernian 3 1 1 0 10:8 +2 0 1 2 -1
185 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
186 Feyenoord 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
187 Akhisar Belediye Genclik Spor 3 0 0 0 6:10 -4 0 0 3 -3
188 Sturm Graz 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
189 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
190 FC Basel 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
191 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
192 Progres Niedercom 3 1 0 0 6:3 +3 0 2 1 -2
193 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
194 Llansantffraid 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
195 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
196 Olimpija Lublaň 3 1 2 0 9:3 +6 0 2 1 =1
197 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
198 Gent 2 1 0 0 2:2 0 0 2 0 -1
199 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
200 Spartak Zlatibor Voda 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
201 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
202 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
203 Torpedo Kutaisi 3 1 0 0 7:6 +1 0 1 2 -2
204 Luzern 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
205 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
206 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Midtjylland FC csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Midtjylland FC pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.