cs, 2018 december 13. @ 11:24 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Maccabi Tel Aviv

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2018.07.12 Ferencvárosi TC 1 : 1 Maccabi Tel Aviv 2.73 3.06 2.45
2 2018.07.19 Maccabi Tel Aviv 1 : 0 Ferencvárosi TC 1.42 4.06 6.85
3 2018.07.26 Maccabi Tel Aviv 2 : 0 Radnički Niš 1.34 4.45 8.25
3 2018.08.02 Radnički Niš 2 : 2 Maccabi Tel Aviv 3.23 3.18 2.11
4 2018.08.07 Pyunik Yerevan 0 : 0 Maccabi Tel Aviv 5.54 3.39 1.65
4 2018.08.16 Maccabi Tel Aviv 2 : 1 Pyunik Yerevan 1.16 6.10 20.00
5 2018.08.23 Sparta Sarpsborg 3 : 1 Maccabi Tel Aviv 2.70 2.96 2.68
5 2018.08.30 Maccabi Tel Aviv 2 : 1 Sparta Sarpsborg 1.44 4.40 7.00
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 42
Vendég Teljesitmény grafikon 18
Teljes Teljesitmény grafikon 30
Nullára
Nyereség 25% (2/8)
Vereség 0% (0/8)
Nyerési küszöb
1 gól 37.5% (3/8)
2 vagy több gól 12.5% (1/8)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (2/4) 50% (2/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Vendég 50% (2/4) 50% (2/4) 100% (4/4) 0% (0/4)
Teljes 50% (4/8) 50% (4/8) 62.5% (5/8) 37.5% (3/8)
Rúgott gól/játék 1.38
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.38
Nem kapott gólt 37.5% (3/8)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (4/4) 50% (2/4)
Vendég 75% (3/4) 75% (3/4)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 1 2 2 2 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 2 0 0 1 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 42.11% (8/19)
Második 57.89% (11/19)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 25% (2/8) 50% (4/8)
Döntetlen 50% (4/8) 37.5% (3/8)
Elveszitett 25% (2/8) 12.5% (1/8)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
2 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
3 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
4 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
5 Hajduk Split 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
6 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
7 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
8 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
9 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
10 Spartaks Jurmala 4 2 1 1 9:1 +8 0 2 2 =1
11 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
12 Feyenoord 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
13 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
14 Sturm Graz 2 0 0 2 0:7 -7 0 1 1 -2
15 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
16 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
17 Hibernian 6 3 2 1 16:11 +5 0 2 4 -1
18 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
19 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
20 Nordsjalland FC 6 4 0 2 8:6 +2 0 3 3 -2
21 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
22 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
23 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
24 Maccabi Tel Aviv 8 4 3 1 11:8 +3 0 4 4 +1
25 Maribor Branik NK 6 3 2 1 6:3 +3 0 5 1 =1
26 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
27 Suduva Marijampole 4 1 2 1 2:4 -2 0 3 1 -1
28 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
29 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
30 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
31 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
32 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
33 Slovan Bratislava 6 4 0 2 15:10 +5 0 0 6 -1
34 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
35 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
36 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
37 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
38 Serif Tiraspol 4 2 0 2 3:5 -2 0 2 2 -1
39 Cork City 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
40 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
41 Progres Niedercom 6 2 1 3 7:6 +1 0 4 2 =1
42 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
43 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Istanbul Büyüksehir 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
45 HNK Rijeka 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
46 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
47 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
48 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
49 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
50 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
51 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
52 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
53 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
54 LASK Linz 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 +1
55 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
56 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
57 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
58 Hapoel Haifa 4 1 1 2 3:7 -4 0 3 1 -2
59 Kairat Almaty 6 3 0 3 14:7 +7 0 2 4 -3
60 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
61 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
62 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
63 Dynamo Brest 4 2 1 1 6:8 -2 0 2 2 +1
64 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
65 Bröndby Kobenhavn 4 2 0 2 8:10 -2 0 1 3 -2
66 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
67 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
68 Trenčín 8 4 3 1 14:7 +7 0 5 3 -1
69 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
70 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
71 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
72 Gent 4 2 1 1 4:3 +1 0 3 1 -1
73 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
74 Kukesi KS 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 +1
75 Alashkert FC 4 1 1 2 1:7 -6 0 3 1 -2
76 Zrinjski Mostar 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
77 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
78 Vitesse Arnheim 4 1 1 2 5:5 0 0 2 2 -2
79 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
80 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
81 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
82 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
83 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
84 FC Basel 4 3 0 1 5:3 +2 0 3 1 -1
85 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
86 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
87 Olomouc 4 2 0 2 4:5 -1 0 2 2 -2
88 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
89 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
90 Zorya Luhansk 4 0 3 1 5:6 -1 0 2 2 -1
91 Pyunik Yerevan 6 3 1 2 6:4 +2 0 4 2 -1
92 HJK Helsinki 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
93 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
94 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
95 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
96 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
97 CFR Cluj 4 2 0 2 9:5 +4 0 2 2 -2
98 Universitatea Craiova 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
99 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
100 Molde FK 8 5 1 2 17:7 +10 0 2 6 +1
101 Ufa FK 6 1 4 1 6:6 0 0 4 2 =1
102 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
103 Atalanta Bergamo 6 3 3 0 17:4 +13 0 3 3 =2
104 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
105 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
106 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
107 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
108 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
109 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
110 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
111 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
112 Partizan Belgrad 8 5 2 1 14:8 +6 0 3 5 -1
113 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
114 Lech Poznan 6 1 2 3 8:10 -2 0 3 3 -2
115 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
116 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
117 Spartak Zlatibor Voda 6 2 1 3 7:7 0 0 4 2 -3
118 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
119 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
120 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
121 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
122 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
123 Shkendija 79 Tetovo 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
124 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
125 CSKA Sofia 6 3 0 3 9:6 +3 0 2 4 -2
126 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
127 Legia Warszawa 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 =1
128 Dynamo Minsk 6 4 0 2 14:8 +6 0 1 5 -1
129 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
130 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
131 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
132 Braga 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
133 Luzern 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
134 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
135 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
136 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
137 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
138 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 11:5 +6 0 2 4 +1
139 Torpedo Kutaisi 6 3 0 3 12:9 +3 0 2 4 -3
140 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
141 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
142 Midtjylland FC 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
143 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
144 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
145 Burnley 6 0 5 1 7:9 -2 0 4 2 =1
146 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
147 Apoel Nikósia 6 3 1 2 11:6 +5 0 3 3 -1
148 Valur Reykjavík 4 2 0 2 5:3 +2 0 2 2 +1
149 Llansantffraid 4 1 1 2 4:7 -3 0 2 2 -2
150 Illichivets Mariupol 4 0 2 2 5:8 -3 0 1 3 -2
151 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
152 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
153 Olimpija Lublaň 6 3 2 1 14:6 +8 0 3 3 =1
154 Jagiellonia Bialystok 4 1 1 2 6:8 -2 0 2 2 -2
155 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
156 Žalgiris Vilnius 6 2 2 2 5:9 -4 0 4 2 -2
157 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
158 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
159 Frankfurt Eintracht 5 5 0 0 15:4 +11 15 1 4 +5
160 Austria Salzburg 5 5 0 0 15:5 +10 15 1 4 +5
161 Chelsea 5 5 0 0 10:1 +9 15 3 2 +5
162 Arsenal 5 4 1 0 11:2 +9 13 2 3 +1
163 Dinamo Zagreb 5 4 1 0 11:3 +8 13 2 3 =1
164 Krasnodar FK 5 4 0 1 8:5 +3 12 1 4 +2
165 Betis Sevilla 5 3 2 0 7:2 +5 11 3 2 +1
166 Dinamo Kiev 5 3 2 0 10:6 +4 11 1 4 +3
167 Zenit St.Petersburg 9 5 2 2 14:10 +4 11 4 5 +1
168 Sporting Lisabon 5 3 1 1 10:3 +7 10 3 2 +1
169 Ac Milan 5 3 1 1 11:6 +5 10 2 3 +1
170 Leverkusen 5 3 1 1 11:8 +3 10 2 3 =1
171 FC Sevilla 11 9 0 2 32:7 +25 9 3 8 -1
172 Fc Zürich 5 3 0 2 6:5 +1 9 3 2 -2
173 Lazio Roma 5 3 0 2 8:9 -1 9 1 4 -1
174 Celtic Glasgow 7 4 1 2 9:7 +2 9 4 3 +2
175 Standard Liege 5 3 0 2 7:9 -2 9 1 4 +1
176 Genk 11 8 2 1 32:14 +18 8 3 8 =2
177 Astana FC 7 3 2 2 8:6 +2 8 5 2 -1
178 Fenerbahce 5 2 2 1 7:6 +1 8 3 2 =1
179 Villarreal 5 1 4 0 10:5 +5 7 2 3 =2
180 Olympiakos Piraeus 9 5 2 2 19:8 +11 7 4 5 -1
181 Besiktas 11 6 2 3 23:13 +10 7 5 6 +1
182 Slavia Praha 5 2 1 2 2:3 -1 7 5 0 -1
183 Rapid Wien 9 4 1 4 14:14 0 7 2 7 +1
184 Glasgow Rangers 13 5 7 1 17:10 +7 6 9 4 =1
185 Leipzig 11 5 3 3 20:12 +8 6 5 6 -2
186 Malmö FF 7 2 4 1 10:8 +2 6 5 2 =3
187 BATE Borisov 5 2 0 3 6:8 -2 6 3 2 +1
188 Fc Fehérvár 5 2 0 3 3:5 -2 6 5 0 -1
189 Rennes 5 2 0 3 5:8 -3 6 2 3 +1
190 Sparta Sarpsborg 13 6 3 4 22:15 +7 5 6 7 -1
191 FC Kobenhavn 13 6 5 2 17:8 +9 5 9 4 -1
192 Larnaca AEK 11 5 4 2 20:8 +12 5 6 5 +1
193 Spartak Moskva 5 1 2 2 8:10 -2 5 2 3 -1
194 Bordeaux 11 6 2 3 15:9 +6 4 6 5 +1
195 Appolon Limassol 13 6 1 6 21:16 +5 4 6 7 +1
196 Trnava 7 2 2 3 6:8 -2 4 5 2 =1
197 Ludogorets Razgrad 9 3 4 2 11:7 +4 3 7 2 =3
198 PAOK Saloniki 5 1 0 4 4:9 -5 3 3 2 -3
199 Vorskla Poltava 5 1 0 4 4:10 -6 3 2 3 -2
200 Garabag-Azersun Agdam 7 2 0 5 5:13 -8 3 4 3 -1
201 Jablonec 5 0 2 3 5:8 -3 2 2 3 -2
202 Anderlecht 5 0 2 3 2:7 -5 2 4 1 =1
203 Ol. Marseille 5 0 1 4 5:13 -8 1 0 5 -3
204 Akhisar Belediye Genclik Spor 5 0 0 5 4:14 -10 0 1 4 -5
205 Rosenborg Trondheim 9 4 0 5 13:14 -1 0 4 5 -5
206 Dudelange F91 11 4 2 5 15:23 -8 0 4 7 -5
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Austria Salzburg 3 3 0 0 7:0 +7 9 1 2 +3
2 Frankfurt Eintracht 3 3 0 0 10:0 +10 9 1 2 +3
3 Chelsea 3 3 0 0 8:0 +8 9 1 2 +3
4 Zenit St.Petersburg 5 5 0 0 11:0 +11 9 2 3 +5
5 Krasnodar FK 3 3 0 0 6:0 +6 9 0 3 +3
6 Standard Liege 3 3 0 0 5:0 +5 9 1 2 +3
7 Betis Sevilla 3 2 1 0 5:0 +5 7 2 1 +1
8 Fenerbahce 3 2 1 0 4:0 +4 7 3 0 =1
9 Leverkusen 3 2 1 0 6:0 +6 7 2 1 =1
10 Astana FC 4 3 0 0 5:0 +5 6 3 1 -1
11 Lazio Roma 2 2 0 0 4:0 +4 6 0 2 +2
12 Fc Zürich 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 -1
13 FC Sevilla 5 5 0 0 19:0 +19 6 1 4 +5
14 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 7:0 +7 6 0 2 +2
15 Ac Milan 3 2 0 0 9:0 +9 6 0 3 +1
16 Celtic Glasgow 3 3 0 0 6:0 +6 6 1 2 +3
17 Malmö FF 4 1 3 0 7:0 +7 5 2 2 =2
18 Glasgow Rangers 7 4 3 0 10:0 +10 5 5 2 =2
19 Rapid Wien 4 3 1 0 9:0 +9 4 2 2 =1
20 Sparta Sarpsborg 7 4 2 0 13:0 +13 4 4 3 -1
21 Bordeaux 6 4 1 0 10:0 +10 4 3 3 +1
22 Appolon Limassol 7 5 1 0 16:0 +16 4 3 4 +1
23 Olympiakos Piraeus 4 3 1 0 12:0 +12 4 1 3 +1
24 Spartak Moskva 3 1 1 0 8:0 +8 4 0 3 -1
25 Arsenal 2 1 1 0 4:0 +4 4 1 1 =1
26 Genk 5 4 1 0 15:0 +15 4 3 2 =1
27 Slavia Praha 2 1 1 0 1:0 +1 4 2 0 =1
28 Dinamo Kiev 2 1 1 0 5:0 +5 4 0 2 +1
29 Villarreal 2 1 1 0 7:0 +7 4 0 2 +1
30 Trnava 3 1 1 0 3:0 +3 3 2 1 -1
31 Leipzig 5 4 0 0 14:0 +14 3 1 4 +1
32 Sporting Lisabon 2 1 0 0 2:0 +2 3 2 0 -1
33 Fc Fehérvár 2 1 0 0 1:0 +1 3 2 0 +1
34 BATE Borisov 3 1 0 0 3:0 +3 3 2 1 +1
35 Besiktas 5 4 0 0 15:0 +15 3 1 4 -1
36 Rennes 2 1 0 0 3:0 +3 3 0 2 -1
37 Jablonec 3 0 2 0 3:0 +3 2 2 1 -1
38 Anderlecht 3 0 2 0 2:0 +2 2 2 1 =2
39 Ludogorets Razgrad 4 2 1 0 7:0 +7 1 2 2 =1
40 Larnaca AEK 5 3 1 0 13:0 +13 1 2 3 =1
41 FC Kobenhavn 6 2 3 0 10:0 +10 1 4 2 -1
42 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
43 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
44 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
45 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
46 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
48 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
49 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
50 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
51 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
52 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
53 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
54 Burnley 3 0 3 0 5:0 +5 0 2 1 =3
55 Valur Reykjavík 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
56 LASK Linz 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
57 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
59 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
60 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
61 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
64 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
66 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
67 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
68 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
70 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Akhisar Belediye Genclik Spor 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
72 Serif Tiraspol 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
73 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
75 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
76 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
77 Progres Niedercom 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
78 Feyenoord 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
79 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
81 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
83 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 FC Basel 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
85 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
87 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
88 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
89 Olimpija Lublaň 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
90 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
92 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
93 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
94 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
95 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
97 Gent 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
98 Luzern 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
100 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
101 Rosenborg Trondheim 5 2 0 0 9:0 +9 0 1 4 -3
102 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
103 Torpedo Kutaisi 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
104 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
105 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
106 HNK Rijeka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Kairat Almaty 3 2 0 0 10:0 +10 0 1 2 -1
108 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
109 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
110 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
111 Partizan Belgrad 4 3 1 0 8:0 +8 0 2 2 =1
112 Lech Poznan 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
113 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
114 Dudelange F91 5 2 1 0 6:0 +6 0 3 2 -2
115 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Maribor Branik NK 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
117 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
118 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
119 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
122 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
124 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 0 4:0 +4 0 1 3 -3
125 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
126 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
127 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
129 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
130 Zorya Luhansk 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
131 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
132 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
133 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
135 Midtjylland FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
136 Ol. Marseille 2 0 0 0 2:0 +2 0 0 2 -2
137 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
138 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
139 Apoel Nikósia 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
140 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
141 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
142 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
143 PAOK Saloniki 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
144 Dynamo Brest 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
145 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
146 Vorskla Poltava 3 0 0 0 1:0 +1 0 1 2 -3
147 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
148 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
149 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
150 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
153 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Kukesi KS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
156 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
157 Atalanta Bergamo 3 1 2 0 4:0 +4 0 2 1 =1
158 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
159 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
160 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
163 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
164 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
165 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
166 Olomouc 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
167 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 HJK Helsinki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
171 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
172 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
173 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
174 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
175 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
176 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
177 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
178 Trenčín 4 2 2 0 10:0 +10 0 2 2 =1
179 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
180 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
181 Ufa FK 3 1 2 0 3:0 +3 0 2 1 =1
182 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
183 Braga 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
184 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
185 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
186 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
187 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
189 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
190 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
192 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
193 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
194 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
195 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
196 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
197 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
198 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
199 Maccabi Tel Aviv 4 4 0 0 7:0 +7 0 2 2 +4
200 Suduva Marijampole 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
201 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
202 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
203 CFR Cluj 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
204 Universitatea Craiova 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
205 Molde FK 4 4 0 0 13:0 +13 0 0 4 +4
206 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Arsenal 3 3 0 0 9:0 +9 9 1 2 +3
2 Sporting Lisabon 3 2 1 0 9:2 +7 7 1 2 +1
3 Dinamo Zagreb 3 2 1 0 6:1 +5 7 2 1 =1
4 Dinamo Kiev 3 2 1 0 8:3 +5 7 1 2 +2
5 Austria Salzburg 2 2 0 0 9:4 +5 6 0 2 +2
6 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 6:3 +3 6 0 2 +2
7 Chelsea 2 2 0 0 3:0 +3 6 2 0 +2
8 Betis Sevilla 2 1 1 0 3:1 +2 4 1 1 +1
9 Larnaca AEK 6 2 3 0 9:6 +3 4 4 2 +1
10 Ac Milan 2 1 1 0 7:1 +6 4 2 0 =1
11 Besiktas 6 2 2 0 13:8 +5 4 4 2 +1
12 FC Kobenhavn 7 4 2 0 11:3 +8 4 5 2 -1
13 Genk 6 4 1 0 20:11 +9 4 0 6 =1
14 Rapid Wien 5 1 0 0 6:13 -7 3 0 5 +1
15 Leipzig 6 1 3 0 12:6 +6 3 4 2 -2
16 Fc Fehérvár 3 1 0 0 4:3 +1 3 3 0 -1
17 BATE Borisov 2 1 0 0 8:3 +5 3 1 1 -1
18 Lazio Roma 3 1 0 0 6:7 -1 3 1 2 -1
19 Fc Zürich 2 1 0 0 5:1 +4 3 2 0 -1
20 Olympiakos Piraeus 5 2 1 0 9:6 +3 3 3 2 -1
21 FC Sevilla 6 4 0 0 14:6 +8 3 2 4 -1
22 Garabag-Azersun Agdam 3 1 0 0 11:3 +8 3 3 0 +1
23 PAOK Saloniki 3 1 0 0 7:6 +1 3 1 2 -2
24 Vorskla Poltava 2 1 0 0 9:4 +5 3 1 1 +1
25 Rennes 3 1 0 0 5:5 0 3 2 1 +1
26 Krasnodar FK 2 1 0 0 5:2 +3 3 1 1 -1
27 Slavia Praha 3 1 0 0 1:3 -2 3 3 0 -1
28 Celtic Glasgow 4 1 1 0 4:6 -2 3 3 1 +1
29 Leverkusen 2 1 0 0 8:5 +3 3 0 2 -1
30 Villarreal 3 0 3 0 5:3 +2 3 2 1 =3
31 Ludogorets Razgrad 5 1 3 0 7:4 +3 2 5 0 =2
32 Astana FC 3 0 2 0 5:4 +1 2 2 1 =2
33 Zenit St.Petersburg 4 0 2 0 5:8 -3 2 2 2 =2
34 Trnava 4 1 1 0 6:5 +1 1 3 1 =1
35 Sparta Sarpsborg 6 2 1 0 16:8 +8 1 2 4 =1
36 Malmö FF 3 1 1 0 8:3 +5 1 3 0 =1
37 Spartak Moskva 2 0 1 0 8:2 +6 1 2 0 =1
38 Ol. Marseille 3 0 1 0 8:8 0 1 0 3 -2
39 Glasgow Rangers 6 1 4 0 10:7 +3 1 4 2 -1
40 Fenerbahce 2 0 1 0 3:6 -3 1 0 2 =1
41 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
42 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
43 Hajduk Split 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
44 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
45 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
46 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
47 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
48 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
49 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
50 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
51 Jablonec 2 0 0 0 6:4 +2 0 0 2 -2
52 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
53 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
54 Burnley 3 0 2 0 4:4 0 0 2 1 -1
55 Valur Reykjavík 2 0 0 0 1:2 -1 0 2 0 -2
56 LASK Linz 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
57 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
58 Hapoel Beer Sheva 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
59 Bordeaux 5 2 1 0 10:4 +6 0 3 2 -2
60 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
61 Pyunik Yerevan 3 1 0 0 4:4 0 0 1 2 -2
62 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
63 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
64 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
65 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
66 CSKA Sofia 3 1 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
67 Dynamo Minsk 3 2 0 0 8:5 +3 0 1 2 -1
68 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
69 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
70 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
71 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
72 Akhisar Belediye Genclik Spor 3 0 0 0 6:10 -4 0 0 3 -3
73 Serif Tiraspol 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
74 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
75 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
76 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
77 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
78 Progres Niedercom 3 1 0 0 6:3 +3 0 2 1 -2
79 Feyenoord 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
80 Sturm Graz 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
81 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
82 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
83 Hibernian 3 1 1 0 10:8 +2 0 1 2 -1
84 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
85 FC Basel 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
86 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
87 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
88 Spartak Zlatibor Voda 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
89 Llansantffraid 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
90 Olimpija Lublaň 3 1 2 0 9:3 +6 0 2 1 =1
91 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
92 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
93 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
94 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
95 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
96 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
97 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
98 Gent 2 1 0 0 2:2 0 0 2 0 -1
99 Luzern 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
100 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
101 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
102 Rosenborg Trondheim 4 2 0 0 14:4 +10 0 3 1 -2
103 Spartaks Jurmala 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
104 Torpedo Kutaisi 3 1 0 0 7:6 +1 0 1 2 -2
105 Alashkert FC 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
106 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
107 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
108 Kairat Almaty 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
109 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
110 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
111 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
112 Partizan Belgrad 4 2 1 0 9:5 +4 0 1 3 -1
113 Lech Poznan 3 0 1 0 5:5 0 0 2 1 -1
114 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
115 Appolon Limassol 6 1 0 0 11:10 +1 0 3 3 -4
116 Dudelange F91 6 2 1 0 15:17 -2 0 1 5 -3
117 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
118 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
119 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
120 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
121 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
122 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
123 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
124 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
125 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
126 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
127 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
128 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
129 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
130 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
131 Zorya Luhansk 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
132 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
133 Vitesse Arnheim 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
134 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
135 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
136 Midtjylland FC 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
137 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
138 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
139 Apoel Nikósia 3 0 1 0 3:5 -2 0 2 1 -1
140 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
141 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
142 Hapoel Haifa 2 1 0 0 6:2 +4 0 2 0 -1
143 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
144 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
145 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
146 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
147 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
148 Legia Warszawa 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
149 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
150 Slovan Bratislava 3 1 0 0 7:8 -1 0 0 3 -2
151 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
152 Cork City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
153 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
154 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
155 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 14:2 +12 0 1 2 =1
156 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
157 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
158 Anderlecht 2 0 0 0 4:3 +1 0 2 0 -2
159 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
160 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
161 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
162 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
163 Nordsjalland FC 3 2 0 0 7:3 +4 0 2 1 -1
164 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
165 Olomouc 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
166 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
167 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
168 HJK Helsinki 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
169 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
170 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 -1
171 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
172 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
173 Jagiellonia Bialystok 2 0 1 0 6:7 -1 0 0 2 -1
174 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 9:3 +6 0 2 1 -1
175 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
176 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 9:5 +4 0 1 1 -1
177 Trenčín 4 2 1 0 7:4 +3 0 3 1 -1
178 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
179 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
180 Ufa FK 3 0 2 0 5:4 +1 0 2 1 -1
181 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
182 Braga 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
183 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
184 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 5:3 +2 0 2 1 -1
185 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
186 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
188 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
189 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
190 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
191 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
192 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
193 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
194 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
195 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
196 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
197 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
198 Maccabi Tel Aviv 4 0 3 0 6:6 0 0 2 2 -1
199 Suduva Marijampole 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
200 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
201 Standard Liege 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
202 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
203 CFR Cluj 2 1 0 0 5:2 +3 0 2 0 -1
204 Universitatea Craiova 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
205 Molde FK 4 1 1 0 6:5 +1 0 2 2 -1
206 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Maccabi Tel Aviv csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Maccabi Tel Aviv pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.