k, 2018 október 16. @ 01:57 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Narva Trans

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2018.07.12 Narva Trans 0 : 2 Zeljeznicar Sarajevo 6.66 4.68 1.37
2 2018.07.18 Zeljeznicar Sarajevo 3 : 1 Narva Trans 1.11 7.35 19.00
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Rúgott gól/játék 0.50
Kapott gól/játék 2.50
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 1 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (4/6)
Második 33.33% (2/6)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 100% (2/2) 100% (2/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Nordsjalland FC 6 4 0 2 8:6 +2 0 3 3 -2
2 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
3 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
4 Feyenoord 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
5 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
6 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
7 Sturm Graz 2 0 0 2 0:7 -7 0 1 1 -2
8 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
9 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
10 Hibernian 6 3 2 1 16:11 +5 0 2 4 -1
11 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
12 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
13 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
14 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
15 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
16 Maccabi Tel Aviv 8 4 3 1 11:8 +3 0 4 4 +1
17 Maribor Branik NK 6 3 2 1 6:3 +3 0 5 1 =1
18 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
19 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
20 Suduva Marijampole 4 1 2 1 2:4 -2 0 3 1 -1
21 Serif Tiraspol 4 2 0 2 3:5 -2 0 2 2 -1
22 Cork City 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
23 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
24 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
25 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
26 Slovan Bratislava 6 4 0 2 15:10 +5 0 0 6 -1
27 Progres Niedercom 6 2 1 3 7:6 +1 0 4 2 =1
28 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
29 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
30 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
31 Kairat Almaty 6 3 0 3 14:7 +7 0 2 4 -3
32 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
33 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
34 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
35 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
36 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
38 Istanbul Büyüksehir 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
39 HNK Rijeka 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
40 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
41 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
42 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
43 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
44 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
45 Dynamo Brest 4 2 1 1 6:8 -2 0 2 2 +1
46 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
47 LASK Linz 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 +1
48 Kukesi KS 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 +1
49 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
50 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
51 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
52 Hapoel Haifa 4 1 1 2 3:7 -4 0 3 1 -2
53 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
54 Gent 4 2 1 1 4:3 +1 0 3 1 -1
55 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
56 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
57 Bröndby Kobenhavn 4 2 0 2 8:10 -2 0 1 3 -2
58 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
59 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
60 Trenčín 8 4 3 1 14:7 +7 0 5 3 -1
61 Alashkert FC 4 1 1 2 1:7 -6 0 3 1 -2
62 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
63 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
64 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
65 Zorya Luhansk 4 0 3 1 5:6 -1 0 2 2 -1
66 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
67 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
68 Pyunik Yerevan 6 3 1 2 6:4 +2 0 4 2 -1
69 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
70 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
71 Zrinjski Mostar 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
72 Vitesse Arnheim 4 1 1 2 5:5 0 0 2 2 -2
73 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
74 HJK Helsinki 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
75 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
76 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
77 FC Basel 4 3 0 1 5:3 +2 0 3 1 -1
78 Ufa FK 6 1 4 1 6:6 0 0 4 2 =1
79 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
80 Olomouc 4 2 0 2 4:5 -1 0 2 2 -2
81 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
82 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
83 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
84 Molde FK 8 5 1 2 17:7 +10 0 2 6 +1
85 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
86 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
87 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
88 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
89 CFR Cluj 4 2 0 2 9:5 +4 0 2 2 -2
90 Universitatea Craiova 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
91 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
92 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
93 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
94 Spartak Zlatibor Voda 6 2 1 3 7:7 0 0 4 2 -3
95 Atalanta Bergamo 6 3 3 0 17:4 +13 0 3 3 =2
96 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
97 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
98 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
99 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
100 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
101 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
102 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
103 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
104 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
105 Partizan Belgrad 8 5 2 1 14:8 +6 0 3 5 -1
106 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
107 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
108 Lech Poznan 6 1 2 3 8:10 -2 0 3 3 -2
109 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
110 Legia Warszawa 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 =1
111 Dynamo Minsk 6 4 0 2 14:8 +6 0 1 5 -1
112 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
113 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
114 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
115 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
116 Shkendija 79 Tetovo 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
117 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
118 CSKA Sofia 6 3 0 3 9:6 +3 0 2 4 -2
119 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
120 Torpedo Kutaisi 6 3 0 3 12:9 +3 0 2 4 -3
121 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
122 Braga 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
123 Luzern 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
124 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
125 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
126 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
127 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
128 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 11:5 +6 0 2 4 +1
129 Apoel Nikósia 6 3 1 2 11:6 +5 0 3 3 -1
130 Valur Reykjavík 4 2 0 2 5:3 +2 0 2 2 +1
131 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
132 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
133 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
134 Midtjylland FC 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
135 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
136 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
137 Burnley 6 0 5 1 7:9 -2 0 4 2 =1
138 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
139 Llansantffraid 4 1 1 2 4:7 -3 0 2 2 -2
140 Illichivets Mariupol 4 0 2 2 5:8 -3 0 1 3 -2
141 Spartaks Jurmala 4 2 1 1 9:1 +8 0 2 2 =1
142 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
143 Olimpija Lublaň 6 3 2 1 14:6 +8 0 3 3 =1
144 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
145 Jagiellonia Bialystok 4 1 1 2 6:8 -2 0 2 2 -2
146 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
147 Žalgiris Vilnius 6 2 2 2 5:9 -4 0 4 2 -2
148 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
149 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
150 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
151 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
152 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
153 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
154 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
155 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
156 Hajduk Split 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
157 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
158 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
159 Arsenal 2 2 0 0 7:2 +5 6 0 2 +2
160 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 6:1 +5 6 1 1 +2
161 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 6:2 +4 6 0 2 +2
162 Leverkusen 2 2 0 0 7:4 +3 6 0 2 +2
163 Austria Salzburg 2 2 0 0 6:3 +3 6 0 2 +2
164 Sporting Lisabon 2 2 0 0 4:1 +3 6 1 1 +2
165 Ac Milan 2 2 0 0 4:1 +3 6 1 1 +2
166 Krasnodar FK 2 2 0 0 3:1 +2 6 1 1 +2
167 Fc Zürich 2 2 0 0 2:0 +2 6 2 0 +2
168 Chelsea 2 2 0 0 2:0 +2 6 2 0 +2
169 Betis Sevilla 2 1 1 0 3:0 +3 4 1 1 +1
170 Glasgow Rangers 10 5 5 0 14:6 +8 4 7 3 +1
171 Astana FC 4 2 1 1 5:3 +2 4 3 1 +1
172 FC Kobenhavn 10 6 4 0 17:6 +11 4 6 4 +1
173 Zenit St.Petersburg 6 3 1 2 10:8 +2 4 2 4 +1
174 FC Sevilla 8 7 0 1 23:4 +19 3 2 6 -1
175 PAOK Saloniki 2 1 0 1 4:2 +2 3 1 1 +1
176 Leipzig 8 4 3 1 17:9 +8 3 3 5 +1
177 Sparta Sarpsborg 10 6 1 3 18:10 +8 3 4 6 +1
178 Genk 8 7 0 1 25:9 +16 3 2 6 -1
179 Rapid Wien 6 3 0 3 12:8 +4 3 1 5 -1
180 Besiktas 8 5 1 2 17:6 +11 3 4 4 -1
181 Malmö FF 4 2 1 1 6:4 +2 3 3 1 +1
182 Slavia Praha 2 1 0 1 1:1 0 3 2 0 -1
183 BATE Borisov 2 1 0 1 3:4 -1 3 1 1 -1
184 Fenerbahce 2 1 0 1 3:4 -1 3 1 1 +1
185 Celtic Glasgow 4 2 1 1 6:4 +2 3 2 2 -1
186 Rennes 2 1 0 1 2:3 -1 3 1 1 -1
187 Trnava 4 2 1 1 4:3 +1 3 4 0 -1
188 Lazio Roma 2 1 0 1 3:5 -2 3 0 2 -1
189 Standard Liege 2 1 0 1 3:6 -3 3 0 2 +1
190 Villarreal 2 0 2 0 5:5 0 2 0 2 =2
191 Dinamo Kiev 2 0 2 0 4:4 0 2 0 2 =2
192 Ol. Marseille 2 0 1 1 3:4 -1 1 0 2 =1
193 Appolon Limassol 10 5 1 4 17:11 +6 1 4 6 =1
194 Jablonec 2 0 1 1 3:4 -1 1 0 2 =1
195 Olympiakos Piraeus 6 3 2 1 12:6 +6 1 2 4 -1
196 Spartak Moskva 2 0 1 1 3:5 -2 1 1 1 =1
197 Akhisar Belediye Genclik Spor 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
198 Ludogorets Razgrad 6 3 1 2 9:5 +4 0 4 2 -2
199 Bordeaux 8 5 1 2 11:6 +5 0 4 4 -2
200 Vorskla Poltava 2 0 0 2 3:6 -3 0 0 2 -2
201 Larnaca AEK 8 4 2 2 17:6 +11 0 4 4 -2
202 Rosenborg Trondheim 6 4 0 2 11:5 +6 0 3 3 -2
203 Anderlecht 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
204 Fc Fehérvár 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
205 Dudelange F91 8 4 2 2 12:11 +1 0 3 5 -2
206 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sporting Lisabon 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
2 Betis Sevilla 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
3 Austria Salzburg 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
4 Astana FC 2 2 0 0 3:0 +3 3 2 0 +2
5 Malmö FF 2 1 1 0 4:0 +4 3 1 1 +1
6 Lazio Roma 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
7 Krasnodar FK 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
8 Fc Zürich 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
9 Arsenal 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
10 FC Sevilla 4 4 0 0 13:0 +13 3 1 3 +4
11 Frankfurt Eintracht 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
12 Chelsea 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
13 Dinamo Zagreb 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
14 Ac Milan 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
15 Zenit St.Petersburg 3 3 0 0 8:0 +8 3 1 2 +3
16 Besiktas 4 4 0 0 13:0 +13 3 1 3 +4
17 Rennes 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
18 Glasgow Rangers 5 4 1 0 10:0 +10 3 3 2 +3
19 Fenerbahce 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
20 Genk 4 4 0 0 14:0 +14 3 2 2 +4
21 Slavia Praha 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
22 Celtic Glasgow 2 2 0 0 4:0 +4 3 1 1 +2
23 Standard Liege 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
24 Leverkusen 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
25 Trnava 2 1 1 0 2:0 +2 3 2 0 +1
26 Rapid Wien 3 3 0 0 9:0 +9 3 1 2 +3
27 Sparta Sarpsborg 5 4 1 0 10:0 +10 3 3 2 +2
28 Jablonec 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
29 Olympiakos Piraeus 3 2 1 0 7:0 +7 1 1 2 =1
30 Spartak Moskva 1 0 1 0 3:0 +3 1 0 1 =1
31 FC Kobenhavn 5 2 3 0 10:0 +10 1 3 2 =2
32 Appolon Limassol 5 4 1 0 12:0 +12 1 2 3 =1
33 Dinamo Kiev 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
34 Villarreal 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
35 Valur Reykjavík 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
36 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
37 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
38 Burnley 3 0 3 0 5:0 +5 0 2 1 =3
39 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 LASK Linz 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
41 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
42 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
43 Bordeaux 4 3 0 0 7:0 +7 0 1 3 -1
44 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
45 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
46 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
48 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
49 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
50 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
51 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
52 Serif Tiraspol 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
53 Fc Fehérvár 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Kukesi KS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
55 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
56 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
58 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
59 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
61 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
62 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Feyenoord 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
65 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
66 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
68 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
69 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 FC Basel 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
71 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
73 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
74 BATE Borisov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
76 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
77 Olimpija Lublaň 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
78 Larnaca AEK 4 3 0 0 12:0 +12 0 1 3 -1
79 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
80 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Gent 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
82 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
83 Ufa FK 3 1 2 0 3:0 +3 0 2 1 =1
84 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
85 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Torpedo Kutaisi 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
87 Luzern 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
89 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
90 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
91 Rosenborg Trondheim 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
92 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
93 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
94 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
95 HNK Rijeka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Kairat Almaty 3 2 0 0 10:0 +10 0 1 2 -1
97 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
98 Dudelange F91 4 2 1 0 6:0 +6 0 2 2 -1
99 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Partizan Belgrad 4 3 1 0 8:0 +8 0 2 2 =1
101 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
102 Lech Poznan 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
103 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
104 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
105 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
107 Maribor Branik NK 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
108 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
109 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
110 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
112 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
113 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
114 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
116 Garabag-Azersun Agdam 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
117 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
118 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
119 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
120 Leipzig 4 3 0 0 12:0 +12 0 0 4 -1
121 Zorya Luhansk 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
122 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
123 Apoel Nikósia 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
124 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
125 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
126 Midtjylland FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
127 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
128 Ol. Marseille 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
130 Dynamo Brest 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
131 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
132 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
133 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
134 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
135 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 PAOK Saloniki 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Vorskla Poltava 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
140 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
141 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Akhisar Belediye Genclik Spor 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
145 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
147 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 Atalanta Bergamo 3 1 2 0 4:0 +4 0 2 1 =1
149 Ludogorets Razgrad 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
150 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
151 Anderlecht 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
153 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Progres Niedercom 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
156 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 HJK Helsinki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
159 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
160 Olomouc 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
161 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
162 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
163 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
164 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
165 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
166 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
167 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
169 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
170 Trenčín 4 2 2 0 10:0 +10 0 2 2 =1
171 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
172 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
173 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 Braga 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
175 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
176 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
177 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
178 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
179 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
180 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
182 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
183 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
184 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
185 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
186 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
187 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
188 Maccabi Tel Aviv 4 4 0 0 7:0 +7 0 2 2 +4
189 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Suduva Marijampole 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
191 Molde FK 4 4 0 0 13:0 +13 0 0 4 +4
192 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
193 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 CFR Cluj 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
195 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
196 Universitatea Craiova 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
197 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
198 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
200 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
201 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
202 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
203 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
204 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
205 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
206 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sporting Lisabon 1 1 0 0 2:1 +1 3 0 1 +1
2 Austria Salzburg 1 1 0 0 4:2 +2 3 0 1 +1
3 BATE Borisov 1 1 0 0 6:0 +6 3 1 0 +1
4 Krasnodar FK 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
5 Fc Zürich 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
6 Arsenal 1 1 0 0 5:0 +5 3 0 1 +1
7 Frankfurt Eintracht 1 1 0 0 3:1 +2 3 0 1 +1
8 Chelsea 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
9 Leipzig 4 1 3 0 11:3 +8 3 3 1 +1
10 Dinamo Zagreb 1 1 0 0 3:0 +3 3 1 0 +1
11 PAOK Saloniki 1 1 0 0 5:1 +4 3 0 1 +1
12 Ac Milan 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
13 FC Kobenhavn 5 4 1 0 10:2 +8 3 3 2 +1
14 Leverkusen 1 1 0 0 5:2 +3 3 0 1 +1
15 Betis Sevilla 1 0 1 0 0:0 0 1 1 0 =1
16 Astana FC 2 0 1 0 2:3 -1 1 1 1 =1
17 Ol. Marseille 1 0 1 0 4:2 +2 1 0 1 =1
18 Zenit St.Petersburg 3 0 1 0 3:7 -4 1 1 2 =1
19 Glasgow Rangers 5 1 4 0 7:3 +4 1 4 1 =3
20 Dinamo Kiev 1 0 1 0 4:2 +2 1 0 1 =1
21 Villarreal 1 0 1 0 5:3 +2 1 0 1 =1
22 Valur Reykjavík 2 0 0 0 1:2 -1 0 2 0 -2
23 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
24 Jablonec 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
25 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
26 Burnley 3 0 2 0 4:4 0 0 2 1 -1
27 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
28 LASK Linz 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
29 Hapoel Beer Sheva 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
30 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
31 Bordeaux 4 2 1 0 8:2 +6 0 3 1 -1
32 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
33 Dynamo Minsk 3 2 0 0 8:5 +3 0 1 2 -1
34 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
35 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
36 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
37 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
38 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
39 CSKA Sofia 3 1 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
40 Serif Tiraspol 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
41 Fc Fehérvár 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
42 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
43 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
44 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
45 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
46 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
47 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
48 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
49 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
50 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
51 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
52 Feyenoord 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
53 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
54 Sturm Graz 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
55 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
56 Hibernian 3 1 1 0 10:8 +2 0 1 2 -1
57 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
58 FC Basel 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
59 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
60 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
61 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
62 Malmö FF 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
63 Llansantffraid 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
64 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
65 Olimpija Lublaň 3 1 2 0 9:3 +6 0 2 1 =1
66 Larnaca AEK 4 1 2 0 6:5 +1 0 3 1 -1
67 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
68 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
69 Gent 2 1 0 0 2:2 0 0 2 0 -1
70 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
71 Lazio Roma 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
72 Ufa FK 3 0 2 0 5:4 +1 0 2 1 -1
73 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
74 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
75 Torpedo Kutaisi 3 1 0 0 7:6 +1 0 1 2 -2
76 Luzern 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
77 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
78 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
79 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
80 Rosenborg Trondheim 3 2 0 0 8:1 +7 0 3 0 -1
81 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
82 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
83 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
84 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
85 Kairat Almaty 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
86 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
87 Dudelange F91 4 2 1 0 10:7 +3 0 1 3 -1
88 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
89 Partizan Belgrad 4 2 1 0 9:5 +4 0 1 3 -1
90 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
91 Lech Poznan 3 0 1 0 5:5 0 0 2 1 -1
92 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
93 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
94 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
95 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
96 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
97 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
98 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
99 Olympiakos Piraeus 3 1 1 0 6:5 +1 0 1 2 -1
100 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
101 FC Sevilla 4 3 0 0 11:3 +8 0 1 3 -1
102 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
103 Spartak Moskva 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
104 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
105 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
106 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
107 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
108 Garabag-Azersun Agdam 2 0 0 0 3:3 0 0 2 0 -2
109 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
110 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
111 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
112 Zorya Luhansk 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
113 Vitesse Arnheim 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
114 Apoel Nikósia 3 0 1 0 3:5 -2 0 2 1 -1
115 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
116 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
117 Midtjylland FC 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
118 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
119 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
120 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
121 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
122 Pyunik Yerevan 3 1 0 0 4:4 0 0 1 2 -2
123 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
124 Hapoel Haifa 2 1 0 0 6:2 +4 0 2 0 -1
125 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
126 Legia Warszawa 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
127 Vorskla Poltava 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
128 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
129 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
130 Cork City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
131 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
132 Akhisar Belediye Genclik Spor 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
133 Slovan Bratislava 3 1 0 0 7:8 -1 0 0 3 -2
134 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
135 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
136 Besiktas 4 1 1 0 5:5 0 0 3 1 -1
137 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
138 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 14:2 +12 0 1 2 =1
139 Ludogorets Razgrad 3 1 1 0 5:2 +3 0 3 0 -1
140 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
141 Anderlecht 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
142 Nordsjalland FC 3 2 0 0 7:3 +4 0 2 1 -1
143 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
144 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
145 Progres Niedercom 3 1 0 0 6:3 +3 0 2 1 -2
146 Rennes 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
147 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
148 HJK Helsinki 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
149 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
150 Spartak Zlatibor Voda 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
151 Olomouc 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
152 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
153 Fenerbahce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
154 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 -1
155 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
156 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
157 Jagiellonia Bialystok 2 0 1 0 6:7 -1 0 0 2 -1
158 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 9:3 +6 0 2 1 -1
159 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
160 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 9:5 +4 0 1 1 -1
161 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
162 Trenčín 4 2 1 0 7:4 +3 0 3 1 -1
163 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
164 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
165 Genk 4 3 0 0 13:7 +6 0 0 4 -1
166 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
167 Braga 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
168 Spartaks Jurmala 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
169 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
170 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 5:3 +2 0 2 1 -1
171 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
172 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
173 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
175 Alashkert FC 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
176 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
177 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
178 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
179 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
180 Appolon Limassol 5 1 0 0 8:8 0 0 2 3 -3
181 Slavia Praha 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
182 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
183 Celtic Glasgow 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
184 Standard Liege 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
185 Maccabi Tel Aviv 4 0 3 0 6:6 0 0 2 2 -1
186 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
187 Suduva Marijampole 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
188 Molde FK 4 1 1 0 6:5 +1 0 2 2 -1
189 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
190 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
191 CFR Cluj 2 1 0 0 5:2 +3 0 2 0 -1
192 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
193 Universitatea Craiova 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
194 Trnava 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
195 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
196 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
197 Hajduk Split 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
198 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
199 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
200 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
201 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
202 Rapid Wien 3 0 0 0 4:7 -3 0 0 3 -3
203 Sparta Sarpsborg 5 2 0 0 11:7 +4 0 1 4 -2
204 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
205 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
206 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Narva Trans csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Narva Trans pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.