h, 2018 december 10. @ 11:28 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Braga

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
4 2018.08.09 Zorya Luhansk 1 : 1 Braga 4.32 3.22 1.85
4 2018.08.16 Braga 2 : 2 Zorya Luhansk 1.29 4.91 9.80
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 10
Teljes Teljesitmény grafikon 13
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 1 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 1 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/6)
Második 100% (6/6)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 100% (2/2) 100% (2/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Braga 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
2 Luzern 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
3 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
4 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
5 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
6 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
7 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
8 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 11:5 +6 0 2 4 +1
9 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
10 Torpedo Kutaisi 6 3 0 3 12:9 +3 0 2 4 -3
11 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
12 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
13 Midtjylland FC 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
14 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
15 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
16 Burnley 6 0 5 1 7:9 -2 0 4 2 =1
17 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
18 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
19 Apoel Nikósia 6 3 1 2 11:6 +5 0 3 3 -1
20 Valur Reykjavík 4 2 0 2 5:3 +2 0 2 2 +1
21 Llansantffraid 4 1 1 2 4:7 -3 0 2 2 -2
22 Illichivets Mariupol 4 0 2 2 5:8 -3 0 1 3 -2
23 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
24 Olimpija Lublaň 6 3 2 1 14:6 +8 0 3 3 =1
25 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
26 Jagiellonia Bialystok 4 1 1 2 6:8 -2 0 2 2 -2
27 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
28 Žalgiris Vilnius 6 2 2 2 5:9 -4 0 4 2 -2
29 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
30 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
31 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
32 Hajduk Split 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
33 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
34 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
35 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
36 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
37 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
38 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
39 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
40 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
41 Feyenoord 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
42 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
43 Sturm Graz 2 0 0 2 0:7 -7 0 1 1 -2
44 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
45 Spartaks Jurmala 4 2 1 1 9:1 +8 0 2 2 =1
46 Hibernian 6 3 2 1 16:11 +5 0 2 4 -1
47 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
48 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
49 Nordsjalland FC 6 4 0 2 8:6 +2 0 3 3 -2
50 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
51 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
52 Maccabi Tel Aviv 8 4 3 1 11:8 +3 0 4 4 +1
53 Maribor Branik NK 6 3 2 1 6:3 +3 0 5 1 =1
54 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
55 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
56 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
57 Suduva Marijampole 4 1 2 1 2:4 -2 0 3 1 -1
58 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
59 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
60 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
61 Slovan Bratislava 6 4 0 2 15:10 +5 0 0 6 -1
62 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
63 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
64 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
65 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
66 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
67 Serif Tiraspol 4 2 0 2 3:5 -2 0 2 2 -1
68 Cork City 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
69 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
70 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
71 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Istanbul Büyüksehir 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
73 HNK Rijeka 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
74 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
75 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
76 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
77 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
78 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
79 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
80 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
81 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
82 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
83 LASK Linz 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 +1
84 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
85 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
86 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
87 Hapoel Haifa 4 1 1 2 3:7 -4 0 3 1 -2
88 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
89 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
90 Progres Niedercom 6 2 1 3 7:6 +1 0 4 2 =1
91 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
92 Dynamo Brest 4 2 1 1 6:8 -2 0 2 2 +1
93 Bröndby Kobenhavn 4 2 0 2 8:10 -2 0 1 3 -2
94 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
95 Trenčín 8 4 3 1 14:7 +7 0 5 3 -1
96 Kairat Almaty 6 3 0 3 14:7 +7 0 2 4 -3
97 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
98 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
99 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
100 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
101 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
102 Gent 4 2 1 1 4:3 +1 0 3 1 -1
103 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
104 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
105 Zrinjski Mostar 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
106 Kukesi KS 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 +1
107 Vitesse Arnheim 4 1 1 2 5:5 0 0 2 2 -2
108 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
109 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
110 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
111 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
112 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
113 FC Basel 4 3 0 1 5:3 +2 0 3 1 -1
114 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
115 Olomouc 4 2 0 2 4:5 -1 0 2 2 -2
116 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
117 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
118 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
119 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
120 Alashkert FC 4 1 1 2 1:7 -6 0 3 1 -2
121 HJK Helsinki 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
122 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
123 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
124 Zorya Luhansk 4 0 3 1 5:6 -1 0 2 2 -1
125 CFR Cluj 4 2 0 2 9:5 +4 0 2 2 -2
126 Pyunik Yerevan 6 3 1 2 6:4 +2 0 4 2 -1
127 Universitatea Craiova 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
128 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
129 Molde FK 8 5 1 2 17:7 +10 0 2 6 +1
130 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
131 Atalanta Bergamo 6 3 3 0 17:4 +13 0 3 3 =2
132 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
133 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
134 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
135 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
136 Ufa FK 6 1 4 1 6:6 0 0 4 2 =1
137 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
138 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
139 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
140 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
141 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
142 Partizan Belgrad 8 5 2 1 14:8 +6 0 3 5 -1
143 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
144 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
145 Lech Poznan 6 1 2 3 8:10 -2 0 3 3 -2
146 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
147 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
148 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
149 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
150 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
151 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
152 Shkendija 79 Tetovo 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
153 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
154 Spartak Zlatibor Voda 6 2 1 3 7:7 0 0 4 2 -3
155 CSKA Sofia 6 3 0 3 9:6 +3 0 2 4 -2
156 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
157 Legia Warszawa 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 =1
158 Dynamo Minsk 6 4 0 2 14:8 +6 0 1 5 -1
159 Frankfurt Eintracht 5 5 0 0 15:4 +11 15 1 4 +5
160 Austria Salzburg 5 5 0 0 15:5 +10 15 1 4 +5
161 Chelsea 5 5 0 0 10:1 +9 15 3 2 +5
162 Arsenal 5 4 1 0 11:2 +9 13 2 3 +1
163 Dinamo Zagreb 5 4 1 0 11:3 +8 13 2 3 =1
164 Krasnodar FK 5 4 0 1 8:5 +3 12 1 4 +2
165 Betis Sevilla 5 3 2 0 7:2 +5 11 3 2 +1
166 Dinamo Kiev 5 3 2 0 10:6 +4 11 1 4 +3
167 Zenit St.Petersburg 9 5 2 2 14:10 +4 11 4 5 +1
168 Sporting Lisabon 5 3 1 1 10:3 +7 10 3 2 +1
169 Ac Milan 5 3 1 1 11:6 +5 10 2 3 +1
170 Leverkusen 5 3 1 1 11:8 +3 10 2 3 =1
171 FC Sevilla 11 9 0 2 32:7 +25 9 3 8 -1
172 Fc Zürich 5 3 0 2 6:5 +1 9 3 2 -2
173 Lazio Roma 5 3 0 2 8:9 -1 9 1 4 -1
174 Celtic Glasgow 7 4 1 2 9:7 +2 9 4 3 +2
175 Standard Liege 5 3 0 2 7:9 -2 9 1 4 +1
176 Genk 11 8 2 1 32:14 +18 8 3 8 =2
177 Astana FC 7 3 2 2 8:6 +2 8 5 2 -1
178 Fenerbahce 5 2 2 1 7:6 +1 8 3 2 =1
179 Villarreal 5 1 4 0 10:5 +5 7 2 3 =2
180 Olympiakos Piraeus 9 5 2 2 19:8 +11 7 4 5 -1
181 Besiktas 11 6 2 3 23:13 +10 7 5 6 +1
182 Slavia Praha 5 2 1 2 2:3 -1 7 5 0 -1
183 Rapid Wien 9 4 1 4 14:14 0 7 2 7 +1
184 Glasgow Rangers 13 5 7 1 17:10 +7 6 9 4 =1
185 Leipzig 11 5 3 3 20:12 +8 6 5 6 -2
186 Malmö FF 7 2 4 1 10:8 +2 6 5 2 =3
187 BATE Borisov 5 2 0 3 6:8 -2 6 3 2 +1
188 Fc Fehérvár 5 2 0 3 3:5 -2 6 5 0 -1
189 Rennes 5 2 0 3 5:8 -3 6 2 3 +1
190 Sparta Sarpsborg 13 6 3 4 22:15 +7 5 6 7 -1
191 FC Kobenhavn 13 6 5 2 17:8 +9 5 9 4 -1
192 Larnaca AEK 11 5 4 2 20:8 +12 5 6 5 +1
193 Spartak Moskva 5 1 2 2 8:10 -2 5 2 3 -1
194 Bordeaux 11 6 2 3 15:9 +6 4 6 5 +1
195 Appolon Limassol 13 6 1 6 21:16 +5 4 6 7 +1
196 Trnava 7 2 2 3 6:8 -2 4 5 2 =1
197 Ludogorets Razgrad 9 3 4 2 11:7 +4 3 7 2 =3
198 PAOK Saloniki 5 1 0 4 4:9 -5 3 3 2 -3
199 Vorskla Poltava 5 1 0 4 4:10 -6 3 2 3 -2
200 Garabag-Azersun Agdam 7 2 0 5 5:13 -8 3 4 3 -1
201 Jablonec 5 0 2 3 5:8 -3 2 2 3 -2
202 Anderlecht 5 0 2 3 2:7 -5 2 4 1 =1
203 Ol. Marseille 5 0 1 4 5:13 -8 1 0 5 -3
204 Akhisar Belediye Genclik Spor 5 0 0 5 4:14 -10 0 1 4 -5
205 Rosenborg Trondheim 9 4 0 5 13:14 -1 0 4 5 -5
206 Dudelange F91 11 4 2 5 15:23 -8 0 4 7 -5
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Standard Liege 3 3 0 0 5:0 +5 9 1 2 +3
2 Austria Salzburg 3 3 0 0 7:0 +7 9 1 2 +3
3 Krasnodar FK 3 3 0 0 6:0 +6 9 0 3 +3
4 Frankfurt Eintracht 3 3 0 0 10:0 +10 9 1 2 +3
5 Chelsea 3 3 0 0 8:0 +8 9 1 2 +3
6 Zenit St.Petersburg 5 5 0 0 11:0 +11 9 2 3 +5
7 Leverkusen 3 2 1 0 6:0 +6 7 2 1 =1
8 Betis Sevilla 3 2 1 0 5:0 +5 7 2 1 +1
9 Fenerbahce 3 2 1 0 4:0 +4 7 3 0 =1
10 Celtic Glasgow 3 3 0 0 6:0 +6 6 1 2 +3
11 Astana FC 4 3 0 0 5:0 +5 6 3 1 -1
12 Lazio Roma 2 2 0 0 4:0 +4 6 0 2 +2
13 Fc Zürich 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 -1
14 FC Sevilla 5 5 0 0 19:0 +19 6 1 4 +5
15 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 7:0 +7 6 0 2 +2
16 Ac Milan 3 2 0 0 9:0 +9 6 0 3 +1
17 Malmö FF 4 1 3 0 7:0 +7 5 2 2 =2
18 Glasgow Rangers 7 4 3 0 10:0 +10 5 5 2 =2
19 Genk 5 4 1 0 15:0 +15 4 3 2 =1
20 Slavia Praha 2 1 1 0 1:0 +1 4 2 0 =1
21 Dinamo Kiev 2 1 1 0 5:0 +5 4 0 2 +1
22 Villarreal 2 1 1 0 7:0 +7 4 0 2 +1
23 Rapid Wien 4 3 1 0 9:0 +9 4 2 2 =1
24 Sparta Sarpsborg 7 4 2 0 13:0 +13 4 4 3 -1
25 Appolon Limassol 7 5 1 0 16:0 +16 4 3 4 +1
26 Bordeaux 6 4 1 0 10:0 +10 4 3 3 +1
27 Olympiakos Piraeus 4 3 1 0 12:0 +12 4 1 3 +1
28 Spartak Moskva 3 1 1 0 8:0 +8 4 0 3 -1
29 Arsenal 2 1 1 0 4:0 +4 4 1 1 =1
30 Trnava 3 1 1 0 3:0 +3 3 2 1 -1
31 Sporting Lisabon 2 1 0 0 2:0 +2 3 2 0 -1
32 Fc Fehérvár 2 1 0 0 1:0 +1 3 2 0 +1
33 BATE Borisov 3 1 0 0 3:0 +3 3 2 1 +1
34 Leipzig 5 4 0 0 14:0 +14 3 1 4 +1
35 Besiktas 5 4 0 0 15:0 +15 3 1 4 -1
36 Rennes 2 1 0 0 3:0 +3 3 0 2 -1
37 Jablonec 3 0 2 0 3:0 +3 2 2 1 -1
38 Anderlecht 3 0 2 0 2:0 +2 2 2 1 =2
39 Ludogorets Razgrad 4 2 1 0 7:0 +7 1 2 2 =1
40 Larnaca AEK 5 3 1 0 13:0 +13 1 2 3 =1
41 FC Kobenhavn 6 2 3 0 10:0 +10 1 4 2 -1
42 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
43 Trenčín 4 2 2 0 10:0 +10 0 2 2 =1
44 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
45 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Braga 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
47 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
49 Progres Niedercom 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
50 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
51 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
54 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
55 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
56 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
58 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
59 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
60 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
61 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
62 Maccabi Tel Aviv 4 4 0 0 7:0 +7 0 2 2 +4
63 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
64 Suduva Marijampole 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
65 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
66 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
67 CFR Cluj 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
68 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
69 Universitatea Craiova 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
70 Molde FK 4 4 0 0 13:0 +13 0 0 4 +4
71 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
72 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
73 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
74 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
75 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
76 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
77 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
78 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
79 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
80 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
81 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Burnley 3 0 3 0 5:0 +5 0 2 1 =3
83 Valur Reykjavík 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
84 LASK Linz 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
85 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
86 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
88 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
89 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
92 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
93 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
95 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
96 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
97 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
98 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
100 Serif Tiraspol 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
101 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
103 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
104 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
105 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
106 Feyenoord 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
107 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
109 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
110 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
111 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 FC Basel 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
113 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
115 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
116 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
117 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
118 Olimpija Lublaň 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
119 Kukesi KS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
120 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
122 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
123 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
124 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
126 Gent 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
127 Luzern 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
129 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
130 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
131 Rosenborg Trondheim 5 2 0 0 9:0 +9 0 1 4 -3
132 Torpedo Kutaisi 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
133 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
134 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 HNK Rijeka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Kairat Almaty 3 2 0 0 10:0 +10 0 1 2 -1
137 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
138 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
139 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
140 Partizan Belgrad 4 3 1 0 8:0 +8 0 2 2 =1
141 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
142 Lech Poznan 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
143 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
144 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
145 Dudelange F91 5 2 1 0 6:0 +6 0 3 2 -2
146 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Maribor Branik NK 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
148 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
149 Ufa FK 3 1 2 0 3:0 +3 0 2 1 =1
150 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
151 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
153 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
154 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 0 4:0 +4 0 1 3 -3
155 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
156 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
157 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
158 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
159 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Zorya Luhansk 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
161 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
162 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
163 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
164 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
165 Midtjylland FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
166 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
167 Ol. Marseille 2 0 0 0 2:0 +2 0 0 2 -2
168 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
169 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
170 Apoel Nikósia 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
171 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
172 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
173 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
174 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
175 PAOK Saloniki 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
176 Dynamo Brest 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
177 Vorskla Poltava 3 0 0 0 1:0 +1 0 1 2 -3
178 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
179 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
180 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
181 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
182 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
183 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
185 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Atalanta Bergamo 3 1 2 0 4:0 +4 0 2 1 =1
187 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
188 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
189 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
190 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
193 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
196 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
197 Olomouc 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
198 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
200 HJK Helsinki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
202 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
203 Akhisar Belediye Genclik Spor 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
204 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
205 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
206 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Arsenal 3 3 0 0 9:0 +9 9 1 2 +3
2 Dinamo Kiev 3 2 1 0 8:3 +5 7 1 2 +2
3 Sporting Lisabon 3 2 1 0 9:2 +7 7 1 2 +1
4 Dinamo Zagreb 3 2 1 0 6:1 +5 7 2 1 =1
5 Austria Salzburg 2 2 0 0 9:4 +5 6 0 2 +2
6 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 6:3 +3 6 0 2 +2
7 Chelsea 2 2 0 0 3:0 +3 6 2 0 +2
8 Genk 6 4 1 0 20:11 +9 4 0 6 =1
9 Betis Sevilla 2 1 1 0 3:1 +2 4 1 1 +1
10 Larnaca AEK 6 2 3 0 9:6 +3 4 4 2 +1
11 Ac Milan 2 1 1 0 7:1 +6 4 2 0 =1
12 Besiktas 6 2 2 0 13:8 +5 4 4 2 +1
13 FC Kobenhavn 7 4 2 0 11:3 +8 4 5 2 -1
14 Slavia Praha 3 1 0 0 1:3 -2 3 3 0 -1
15 Celtic Glasgow 4 1 1 0 4:6 -2 3 3 1 +1
16 Leverkusen 2 1 0 0 8:5 +3 3 0 2 -1
17 Villarreal 3 0 3 0 5:3 +2 3 2 1 =3
18 Rapid Wien 5 1 0 0 6:13 -7 3 0 5 +1
19 Fc Fehérvár 3 1 0 0 4:3 +1 3 3 0 -1
20 BATE Borisov 2 1 0 0 8:3 +5 3 1 1 -1
21 Lazio Roma 3 1 0 0 6:7 -1 3 1 2 -1
22 Fc Zürich 2 1 0 0 5:1 +4 3 2 0 -1
23 Olympiakos Piraeus 5 2 1 0 9:6 +3 3 3 2 -1
24 FC Sevilla 6 4 0 0 14:6 +8 3 2 4 -1
25 Krasnodar FK 2 1 0 0 5:2 +3 3 1 1 -1
26 Garabag-Azersun Agdam 3 1 0 0 11:3 +8 3 3 0 +1
27 PAOK Saloniki 3 1 0 0 7:6 +1 3 1 2 -2
28 Vorskla Poltava 2 1 0 0 9:4 +5 3 1 1 +1
29 Leipzig 6 1 3 0 12:6 +6 3 4 2 -2
30 Rennes 3 1 0 0 5:5 0 3 2 1 +1
31 Ludogorets Razgrad 5 1 3 0 7:4 +3 2 5 0 =2
32 Astana FC 3 0 2 0 5:4 +1 2 2 1 =2
33 Zenit St.Petersburg 4 0 2 0 5:8 -3 2 2 2 =2
34 Trnava 4 1 1 0 6:5 +1 1 3 1 =1
35 Sparta Sarpsborg 6 2 1 0 16:8 +8 1 2 4 =1
36 Malmö FF 3 1 1 0 8:3 +5 1 3 0 =1
37 Spartak Moskva 2 0 1 0 8:2 +6 1 2 0 =1
38 Ol. Marseille 3 0 1 0 8:8 0 1 0 3 -2
39 Glasgow Rangers 6 1 4 0 10:7 +3 1 4 2 -1
40 Fenerbahce 2 0 1 0 3:6 -3 1 0 2 =1
41 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 9:5 +4 0 1 1 -1
42 Trenčín 4 2 1 0 7:4 +3 0 3 1 -1
43 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
44 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
45 Braga 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
46 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
47 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
48 Progres Niedercom 3 1 0 0 6:3 +3 0 2 1 -2
49 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 5:3 +2 0 2 1 -1
50 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
51 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
53 Spartak Zlatibor Voda 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
54 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
55 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
56 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
57 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
58 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
59 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
60 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
61 Maccabi Tel Aviv 4 0 3 0 6:6 0 0 2 2 -1
62 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
63 Suduva Marijampole 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
64 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
65 Standard Liege 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
66 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
67 CFR Cluj 2 1 0 0 5:2 +3 0 2 0 -1
68 Spartaks Jurmala 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
69 Universitatea Craiova 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
70 Molde FK 4 1 1 0 6:5 +1 0 2 2 -1
71 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
72 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
73 Hajduk Split 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
74 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
75 Alashkert FC 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
76 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
77 Appolon Limassol 6 1 0 0 11:10 +1 0 3 3 -4
78 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
79 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
80 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
81 Jablonec 2 0 0 0 6:4 +2 0 0 2 -2
82 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
83 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
84 Burnley 3 0 2 0 4:4 0 0 2 1 -1
85 Valur Reykjavík 2 0 0 0 1:2 -1 0 2 0 -2
86 LASK Linz 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
87 Hapoel Beer Sheva 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
88 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
89 Bordeaux 5 2 1 0 10:4 +6 0 3 2 -2
90 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
91 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
92 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
93 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
94 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
95 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
96 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
97 CSKA Sofia 3 1 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
98 Dynamo Minsk 3 2 0 0 8:5 +3 0 1 2 -1
99 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
100 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
101 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
102 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
103 Serif Tiraspol 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
104 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
105 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
106 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
107 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
108 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
109 Feyenoord 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
110 Sturm Graz 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
111 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
112 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
113 Hibernian 3 1 1 0 10:8 +2 0 1 2 -1
114 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
115 FC Basel 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
116 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
117 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
118 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
119 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
120 Llansantffraid 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
121 Olimpija Lublaň 3 1 2 0 9:3 +6 0 2 1 =1
122 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
123 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
124 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
125 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
126 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
127 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
128 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
129 Gent 2 1 0 0 2:2 0 0 2 0 -1
130 Luzern 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
131 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
132 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
133 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
134 Rosenborg Trondheim 4 2 0 0 14:4 +10 0 3 1 -2
135 Torpedo Kutaisi 3 1 0 0 7:6 +1 0 1 2 -2
136 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
137 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
138 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
139 Kairat Almaty 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
140 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
141 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
142 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
143 Partizan Belgrad 4 2 1 0 9:5 +4 0 1 3 -1
144 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
145 Lech Poznan 3 0 1 0 5:5 0 0 2 1 -1
146 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
147 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
148 Dudelange F91 6 2 1 0 15:17 -2 0 1 5 -3
149 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
150 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
151 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
152 Ufa FK 3 0 2 0 5:4 +1 0 2 1 -1
153 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
154 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
155 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
156 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
157 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
158 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
159 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
160 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
161 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
162 Zorya Luhansk 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
163 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
164 Vitesse Arnheim 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
165 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
166 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
167 Midtjylland FC 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
168 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
169 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
170 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
171 Apoel Nikósia 3 0 1 0 3:5 -2 0 2 1 -1
172 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
173 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
174 Hapoel Haifa 2 1 0 0 6:2 +4 0 2 0 -1
175 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
176 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
177 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
178 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
179 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
180 Legia Warszawa 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
181 Slovan Bratislava 3 1 0 0 7:8 -1 0 0 3 -2
182 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
183 Cork City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
184 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
185 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 14:2 +12 0 1 2 =1
186 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
187 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
188 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
189 Anderlecht 2 0 0 0 4:3 +1 0 2 0 -2
190 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
191 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
192 Pyunik Yerevan 3 1 0 0 4:4 0 0 1 2 -2
193 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
194 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
195 Nordsjalland FC 3 2 0 0 7:3 +4 0 2 1 -1
196 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
197 Olomouc 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
198 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
199 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
200 HJK Helsinki 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
201 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 -1
202 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
203 Akhisar Belediye Genclik Spor 3 0 0 0 6:10 -4 0 0 3 -3
204 Jagiellonia Bialystok 2 0 1 0 6:7 -1 0 0 2 -1
205 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 9:3 +6 0 2 1 -1
206 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Braga csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Braga pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.