h, 2018 december 10. @ 11:41 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Atalanta Bergamo

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2018.07.26 Atalanta Bergamo 2 : 2 Sarajevo FK 1.10 8.20 15.00
3 2018.08.02 Sarajevo FK 0 : 8 Atalanta Bergamo 6.30 4.66 1.39
4 2018.08.09 Hapoel Haifa 1 : 4 Atalanta Bergamo 8.65 4.91 1.31
4 2018.08.16 Atalanta Bergamo 2 : 0 Hapoel Haifa 1.16 6.75 13.20
5 2018.08.23 Atalanta Bergamo 0 : 0 FC Kobenhavn 1.43 4.15 6.85
5 2018.08.30 FC Kobenhavn 1 : 0 ot(p) Atalanta Bergamo 4.12 3.55 1.87
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 20
Vendég Teljesitmény grafikon 28
Teljes Teljesitmény grafikon 25
Nullára
Nyereség 33.33% (2/6)
Vereség 16.67% (1/6)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/6)
2 vagy több gól 50% (3/6)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 100% (3/3) 0% (0/3)
Vendég 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Teljes 50% (3/6) 50% (3/6) 66.67% (4/6) 33.33% (2/6)
Rúgott gól/játék 2.83
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 3.50
Nem kapott gólt 50% (3/6)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Vendég 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
1 1 1 0 1 1 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 1 0 1 1 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 50% (10/20)
Második 45% (9/20)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (3/6) 50% (3/6)
Döntetlen 50% (3/6) 50% (3/6)
Elveszitett 0% (0/6) 0% (0/6)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
2 Kairat Almaty 6 3 0 3 14:7 +7 0 2 4 -3
3 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
4 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
5 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
6 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
7 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
8 Atalanta Bergamo 6 3 3 0 17:4 +13 0 3 3 =2
9 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
10 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
11 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
12 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
13 Lech Poznan 6 1 2 3 8:10 -2 0 3 3 -2
14 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
15 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
16 Kukesi KS 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 +1
17 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
18 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
19 Partizan Belgrad 8 5 2 1 14:8 +6 0 3 5 -1
20 CSKA Sofia 6 3 0 3 9:6 +3 0 2 4 -2
21 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
22 Legia Warszawa 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 =1
23 Dynamo Minsk 6 4 0 2 14:8 +6 0 1 5 -1
24 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
25 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
26 Alashkert FC 4 1 1 2 1:7 -6 0 3 1 -2
27 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
28 Shkendija 79 Tetovo 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
29 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
30 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
31 Zorya Luhansk 4 0 3 1 5:6 -1 0 2 2 -1
32 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 11:5 +6 0 2 4 +1
33 Pyunik Yerevan 6 3 1 2 6:4 +2 0 4 2 -1
34 Torpedo Kutaisi 6 3 0 3 12:9 +3 0 2 4 -3
35 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
36 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
37 Braga 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
38 Luzern 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
39 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
40 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
41 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
42 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
43 Burnley 6 0 5 1 7:9 -2 0 4 2 =1
44 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
45 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
46 Apoel Nikósia 6 3 1 2 11:6 +5 0 3 3 -1
47 Valur Reykjavík 4 2 0 2 5:3 +2 0 2 2 +1
48 Ufa FK 6 1 4 1 6:6 0 0 4 2 =1
49 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
50 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
51 Midtjylland FC 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
52 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
53 Žalgiris Vilnius 6 2 2 2 5:9 -4 0 4 2 -2
54 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
55 Llansantffraid 4 1 1 2 4:7 -3 0 2 2 -2
56 Illichivets Mariupol 4 0 2 2 5:8 -3 0 1 3 -2
57 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
58 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
59 Olimpija Lublaň 6 3 2 1 14:6 +8 0 3 3 =1
60 Jagiellonia Bialystok 4 1 1 2 6:8 -2 0 2 2 -2
61 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
62 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
63 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
64 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
65 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
66 Spartak Zlatibor Voda 6 2 1 3 7:7 0 0 4 2 -3
67 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
68 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
69 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
70 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
71 Hajduk Split 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
72 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
73 Hibernian 6 3 2 1 16:11 +5 0 2 4 -1
74 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
75 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
76 Nordsjalland FC 6 4 0 2 8:6 +2 0 3 3 -2
77 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
78 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
79 Feyenoord 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
80 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
81 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
82 Sturm Graz 2 0 0 2 0:7 -7 0 1 1 -2
83 Suduva Marijampole 4 1 2 1 2:4 -2 0 3 1 -1
84 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
85 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
86 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
87 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
88 Maccabi Tel Aviv 8 4 3 1 11:8 +3 0 4 4 +1
89 Maribor Branik NK 6 3 2 1 6:3 +3 0 5 1 =1
90 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
91 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
92 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
93 Serif Tiraspol 4 2 0 2 3:5 -2 0 2 2 -1
94 Cork City 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
95 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
96 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
97 Slovan Bratislava 6 4 0 2 15:10 +5 0 0 6 -1
98 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
99 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
100 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
101 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
102 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
103 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
104 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
105 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
106 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
107 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
108 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
110 Istanbul Büyüksehir 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
111 HNK Rijeka 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
112 Hapoel Haifa 4 1 1 2 3:7 -4 0 3 1 -2
113 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
114 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
115 Dynamo Brest 4 2 1 1 6:8 -2 0 2 2 +1
116 Spartaks Jurmala 4 2 1 1 9:1 +8 0 2 2 =1
117 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
118 LASK Linz 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 +1
119 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
120 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
121 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
122 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
123 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
124 Gent 4 2 1 1 4:3 +1 0 3 1 -1
125 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
126 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
127 Bröndby Kobenhavn 4 2 0 2 8:10 -2 0 1 3 -2
128 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
129 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
130 Trenčín 8 4 3 1 14:7 +7 0 5 3 -1
131 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
132 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
133 Zrinjski Mostar 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
134 Vitesse Arnheim 4 1 1 2 5:5 0 0 2 2 -2
135 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
136 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
137 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
138 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
139 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
140 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
141 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
142 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
143 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
144 HJK Helsinki 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
145 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
146 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
147 FC Basel 4 3 0 1 5:3 +2 0 3 1 -1
148 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
149 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
150 Olomouc 4 2 0 2 4:5 -1 0 2 2 -2
151 Universitatea Craiova 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
152 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
153 Molde FK 8 5 1 2 17:7 +10 0 2 6 +1
154 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
155 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
156 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
157 Progres Niedercom 6 2 1 3 7:6 +1 0 4 2 =1
158 CFR Cluj 4 2 0 2 9:5 +4 0 2 2 -2
159 Frankfurt Eintracht 5 5 0 0 15:4 +11 15 1 4 +5
160 Austria Salzburg 5 5 0 0 15:5 +10 15 1 4 +5
161 Chelsea 5 5 0 0 10:1 +9 15 3 2 +5
162 Arsenal 5 4 1 0 11:2 +9 13 2 3 +1
163 Dinamo Zagreb 5 4 1 0 11:3 +8 13 2 3 =1
164 Krasnodar FK 5 4 0 1 8:5 +3 12 1 4 +2
165 Betis Sevilla 5 3 2 0 7:2 +5 11 3 2 +1
166 Dinamo Kiev 5 3 2 0 10:6 +4 11 1 4 +3
167 Zenit St.Petersburg 9 5 2 2 14:10 +4 11 4 5 +1
168 Sporting Lisabon 5 3 1 1 10:3 +7 10 3 2 +1
169 Ac Milan 5 3 1 1 11:6 +5 10 2 3 +1
170 Leverkusen 5 3 1 1 11:8 +3 10 2 3 =1
171 FC Sevilla 11 9 0 2 32:7 +25 9 3 8 -1
172 Fc Zürich 5 3 0 2 6:5 +1 9 3 2 -2
173 Lazio Roma 5 3 0 2 8:9 -1 9 1 4 -1
174 Celtic Glasgow 7 4 1 2 9:7 +2 9 4 3 +2
175 Standard Liege 5 3 0 2 7:9 -2 9 1 4 +1
176 Genk 11 8 2 1 32:14 +18 8 3 8 =2
177 Astana FC 7 3 2 2 8:6 +2 8 5 2 -1
178 Fenerbahce 5 2 2 1 7:6 +1 8 3 2 =1
179 Villarreal 5 1 4 0 10:5 +5 7 2 3 =2
180 Olympiakos Piraeus 9 5 2 2 19:8 +11 7 4 5 -1
181 Besiktas 11 6 2 3 23:13 +10 7 5 6 +1
182 Slavia Praha 5 2 1 2 2:3 -1 7 5 0 -1
183 Rapid Wien 9 4 1 4 14:14 0 7 2 7 +1
184 Glasgow Rangers 13 5 7 1 17:10 +7 6 9 4 =1
185 Leipzig 11 5 3 3 20:12 +8 6 5 6 -2
186 Malmö FF 7 2 4 1 10:8 +2 6 5 2 =3
187 BATE Borisov 5 2 0 3 6:8 -2 6 3 2 +1
188 Fc Fehérvár 5 2 0 3 3:5 -2 6 5 0 -1
189 Rennes 5 2 0 3 5:8 -3 6 2 3 +1
190 Sparta Sarpsborg 13 6 3 4 22:15 +7 5 6 7 -1
191 FC Kobenhavn 13 6 5 2 17:8 +9 5 9 4 -1
192 Larnaca AEK 11 5 4 2 20:8 +12 5 6 5 +1
193 Spartak Moskva 5 1 2 2 8:10 -2 5 2 3 -1
194 Bordeaux 11 6 2 3 15:9 +6 4 6 5 +1
195 Appolon Limassol 13 6 1 6 21:16 +5 4 6 7 +1
196 Trnava 7 2 2 3 6:8 -2 4 5 2 =1
197 Ludogorets Razgrad 9 3 4 2 11:7 +4 3 7 2 =3
198 PAOK Saloniki 5 1 0 4 4:9 -5 3 3 2 -3
199 Vorskla Poltava 5 1 0 4 4:10 -6 3 2 3 -2
200 Garabag-Azersun Agdam 7 2 0 5 5:13 -8 3 4 3 -1
201 Jablonec 5 0 2 3 5:8 -3 2 2 3 -2
202 Anderlecht 5 0 2 3 2:7 -5 2 4 1 =1
203 Ol. Marseille 5 0 1 4 5:13 -8 1 0 5 -3
204 Akhisar Belediye Genclik Spor 5 0 0 5 4:14 -10 0 1 4 -5
205 Rosenborg Trondheim 9 4 0 5 13:14 -1 0 4 5 -5
206 Dudelange F91 11 4 2 5 15:23 -8 0 4 7 -5
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Zenit St.Petersburg 5 5 0 0 11:0 +11 9 2 3 +5
2 Krasnodar FK 3 3 0 0 6:0 +6 9 0 3 +3
3 Standard Liege 3 3 0 0 5:0 +5 9 1 2 +3
4 Austria Salzburg 3 3 0 0 7:0 +7 9 1 2 +3
5 Frankfurt Eintracht 3 3 0 0 10:0 +10 9 1 2 +3
6 Chelsea 3 3 0 0 8:0 +8 9 1 2 +3
7 Fenerbahce 3 2 1 0 4:0 +4 7 3 0 =1
8 Leverkusen 3 2 1 0 6:0 +6 7 2 1 =1
9 Betis Sevilla 3 2 1 0 5:0 +5 7 2 1 +1
10 Ac Milan 3 2 0 0 9:0 +9 6 0 3 +1
11 Celtic Glasgow 3 3 0 0 6:0 +6 6 1 2 +3
12 Astana FC 4 3 0 0 5:0 +5 6 3 1 -1
13 Lazio Roma 2 2 0 0 4:0 +4 6 0 2 +2
14 Fc Zürich 3 2 0 0 5:0 +5 6 1 2 -1
15 FC Sevilla 5 5 0 0 19:0 +19 6 1 4 +5
16 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 7:0 +7 6 0 2 +2
17 Glasgow Rangers 7 4 3 0 10:0 +10 5 5 2 =2
18 Malmö FF 4 1 3 0 7:0 +7 5 2 2 =2
19 Genk 5 4 1 0 15:0 +15 4 3 2 =1
20 Slavia Praha 2 1 1 0 1:0 +1 4 2 0 =1
21 Dinamo Kiev 2 1 1 0 5:0 +5 4 0 2 +1
22 Villarreal 2 1 1 0 7:0 +7 4 0 2 +1
23 Rapid Wien 4 3 1 0 9:0 +9 4 2 2 =1
24 Sparta Sarpsborg 7 4 2 0 13:0 +13 4 4 3 -1
25 Bordeaux 6 4 1 0 10:0 +10 4 3 3 +1
26 Appolon Limassol 7 5 1 0 16:0 +16 4 3 4 +1
27 Olympiakos Piraeus 4 3 1 0 12:0 +12 4 1 3 +1
28 Spartak Moskva 3 1 1 0 8:0 +8 4 0 3 -1
29 Arsenal 2 1 1 0 4:0 +4 4 1 1 =1
30 Besiktas 5 4 0 0 15:0 +15 3 1 4 -1
31 Rennes 2 1 0 0 3:0 +3 3 0 2 -1
32 Leipzig 5 4 0 0 14:0 +14 3 1 4 +1
33 Trnava 3 1 1 0 3:0 +3 3 2 1 -1
34 Sporting Lisabon 2 1 0 0 2:0 +2 3 2 0 -1
35 Fc Fehérvár 2 1 0 0 1:0 +1 3 2 0 +1
36 BATE Borisov 3 1 0 0 3:0 +3 3 2 1 +1
37 Anderlecht 3 0 2 0 2:0 +2 2 2 1 =2
38 Jablonec 3 0 2 0 3:0 +3 2 2 1 -1
39 FC Kobenhavn 6 2 3 0 10:0 +10 1 4 2 -1
40 Ludogorets Razgrad 4 2 1 0 7:0 +7 1 2 2 =1
41 Larnaca AEK 5 3 1 0 13:0 +13 1 2 3 =1
42 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
45 Vorskla Poltava 3 0 0 0 1:0 +1 0 1 2 -3
46 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
47 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
48 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
51 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
52 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Ufa FK 3 1 2 0 3:0 +3 0 2 1 =1
54 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Atalanta Bergamo 3 1 2 0 4:0 +4 0 2 1 =1
56 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
57 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
59 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
60 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
63 HJK Helsinki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
65 Olomouc 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
66 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
68 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
69 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
70 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
71 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
72 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
73 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
75 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
76 Trenčín 4 2 2 0 10:0 +10 0 2 2 =1
77 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
78 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
79 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
80 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Braga 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
82 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
83 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
84 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
87 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
88 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
90 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
91 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
92 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
93 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
94 Suduva Marijampole 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
95 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
96 Maccabi Tel Aviv 4 4 0 0 7:0 +7 0 2 2 +4
97 Universitatea Craiova 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
98 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
99 Molde FK 4 4 0 0 13:0 +13 0 0 4 +4
100 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
101 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 CFR Cluj 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
103 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
104 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
105 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
106 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
107 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
108 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
109 Akhisar Belediye Genclik Spor 2 0 0 0 2:0 +2 0 1 1 -2
110 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
111 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
112 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
114 Burnley 3 0 3 0 5:0 +5 0 2 1 =3
115 Valur Reykjavík 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
116 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
118 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Progres Niedercom 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
120 LASK Linz 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
121 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
122 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
123 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
124 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
125 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
127 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Serif Tiraspol 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
130 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
131 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
132 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
133 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
134 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
136 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
137 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
139 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
140 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
141 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
142 Feyenoord 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
143 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
145 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
146 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
147 FC Basel 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
148 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
151 Olimpija Lublaň 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
152 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Gent 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
154 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
156 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
157 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
158 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Rosenborg Trondheim 5 2 0 0 9:0 +9 0 1 4 -3
160 Torpedo Kutaisi 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
161 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
162 Luzern 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
164 Kairat Almaty 3 2 0 0 10:0 +10 0 1 2 -1
165 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
166 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
167 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
168 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
169 HNK Rijeka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Lech Poznan 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
171 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
172 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
173 Dudelange F91 5 2 1 0 6:0 +6 0 3 2 -2
174 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
175 Partizan Belgrad 4 3 1 0 8:0 +8 0 2 2 =1
176 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
177 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
178 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
179 Maribor Branik NK 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
180 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
181 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
182 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
184 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
185 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
186 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
187 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
188 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
189 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 0 4:0 +4 0 1 3 -3
190 Zorya Luhansk 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
191 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
192 Kukesi KS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
193 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
194 Ol. Marseille 2 0 0 0 2:0 +2 0 0 2 -2
195 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
196 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
197 Apoel Nikósia 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
198 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
199 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
200 Midtjylland FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
201 PAOK Saloniki 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
202 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
203 Dynamo Brest 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
204 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
205 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
206 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Arsenal 3 3 0 0 9:0 +9 9 1 2 +3
2 Dinamo Kiev 3 2 1 0 8:3 +5 7 1 2 +2
3 Sporting Lisabon 3 2 1 0 9:2 +7 7 1 2 +1
4 Dinamo Zagreb 3 2 1 0 6:1 +5 7 2 1 =1
5 Austria Salzburg 2 2 0 0 9:4 +5 6 0 2 +2
6 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 6:3 +3 6 0 2 +2
7 Chelsea 2 2 0 0 3:0 +3 6 2 0 +2
8 Ac Milan 2 1 1 0 7:1 +6 4 2 0 =1
9 Besiktas 6 2 2 0 13:8 +5 4 4 2 +1
10 FC Kobenhavn 7 4 2 0 11:3 +8 4 5 2 -1
11 Genk 6 4 1 0 20:11 +9 4 0 6 =1
12 Betis Sevilla 2 1 1 0 3:1 +2 4 1 1 +1
13 Larnaca AEK 6 2 3 0 9:6 +3 4 4 2 +1
14 Vorskla Poltava 2 1 0 0 9:4 +5 3 1 1 +1
15 Rennes 3 1 0 0 5:5 0 3 2 1 +1
16 Krasnodar FK 2 1 0 0 5:2 +3 3 1 1 -1
17 Celtic Glasgow 4 1 1 0 4:6 -2 3 3 1 +1
18 Leipzig 6 1 3 0 12:6 +6 3 4 2 -2
19 Slavia Praha 3 1 0 0 1:3 -2 3 3 0 -1
20 Leverkusen 2 1 0 0 8:5 +3 3 0 2 -1
21 Villarreal 3 0 3 0 5:3 +2 3 2 1 =3
22 Rapid Wien 5 1 0 0 6:13 -7 3 0 5 +1
23 Fc Fehérvár 3 1 0 0 4:3 +1 3 3 0 -1
24 BATE Borisov 2 1 0 0 8:3 +5 3 1 1 -1
25 Lazio Roma 3 1 0 0 6:7 -1 3 1 2 -1
26 Fc Zürich 2 1 0 0 5:1 +4 3 2 0 -1
27 Olympiakos Piraeus 5 2 1 0 9:6 +3 3 3 2 -1
28 FC Sevilla 6 4 0 0 14:6 +8 3 2 4 -1
29 Garabag-Azersun Agdam 3 1 0 0 11:3 +8 3 3 0 +1
30 PAOK Saloniki 3 1 0 0 7:6 +1 3 1 2 -2
31 Zenit St.Petersburg 4 0 2 0 5:8 -3 2 2 2 =2
32 Ludogorets Razgrad 5 1 3 0 7:4 +3 2 5 0 =2
33 Astana FC 3 0 2 0 5:4 +1 2 2 1 =2
34 Glasgow Rangers 6 1 4 0 10:7 +3 1 4 2 -1
35 Fenerbahce 2 0 1 0 3:6 -3 1 0 2 =1
36 Trnava 4 1 1 0 6:5 +1 1 3 1 =1
37 Sparta Sarpsborg 6 2 1 0 16:8 +8 1 2 4 =1
38 Malmö FF 3 1 1 0 8:3 +5 1 3 0 =1
39 Spartak Moskva 2 0 1 0 8:2 +6 1 2 0 =1
40 Ol. Marseille 3 0 1 0 8:8 0 1 0 3 -2
41 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
42 Legia Warszawa 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
43 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
44 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
45 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
46 Cork City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
47 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
48 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
49 Slovan Bratislava 3 1 0 0 7:8 -1 0 0 3 -2
50 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
51 Anderlecht 2 0 0 0 4:3 +1 0 2 0 -2
52 Ufa FK 3 0 2 0 5:4 +1 0 2 1 -1
53 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
54 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 14:2 +12 0 1 2 =1
55 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
56 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
57 Nordsjalland FC 3 2 0 0 7:3 +4 0 2 1 -1
58 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
59 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
60 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
61 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
62 HJK Helsinki 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
63 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
64 Olomouc 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
65 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
66 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 9:3 +6 0 2 1 -1
67 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
68 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 -1
69 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
70 Jagiellonia Bialystok 2 0 1 0 6:7 -1 0 0 2 -1
71 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
72 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
73 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 9:5 +4 0 1 1 -1
74 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
75 Trenčín 4 2 1 0 7:4 +3 0 3 1 -1
76 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
77 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 5:3 +2 0 2 1 -1
78 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
79 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
80 Braga 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
81 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
82 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
83 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
84 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
85 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
86 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
87 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
89 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
91 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
92 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
93 Suduva Marijampole 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
94 Standard Liege 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
95 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
96 Maccabi Tel Aviv 4 0 3 0 6:6 0 0 2 2 -1
97 Universitatea Craiova 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
98 Pyunik Yerevan 3 1 0 0 4:4 0 0 1 2 -2
99 Molde FK 4 1 1 0 6:5 +1 0 2 2 -1
100 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
101 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
102 CFR Cluj 2 1 0 0 5:2 +3 0 2 0 -1
103 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
104 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
105 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
106 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
107 Hajduk Split 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
108 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
109 Akhisar Belediye Genclik Spor 3 0 0 0 6:10 -4 0 0 3 -3
110 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
111 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
112 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
113 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
114 Burnley 3 0 2 0 4:4 0 0 2 1 -1
115 Valur Reykjavík 2 0 0 0 1:2 -1 0 2 0 -2
116 Jablonec 2 0 0 0 6:4 +2 0 0 2 -2
117 Bordeaux 5 2 1 0 10:4 +6 0 3 2 -2
118 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
119 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
120 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
121 Progres Niedercom 3 1 0 0 6:3 +3 0 2 1 -2
122 LASK Linz 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
123 Hapoel Beer Sheva 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
124 CSKA Sofia 3 1 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
125 Spartak Zlatibor Voda 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
126 Dynamo Minsk 3 2 0 0 8:5 +3 0 1 2 -1
127 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
128 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
129 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
130 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
131 Serif Tiraspol 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
132 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
133 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
134 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
135 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
136 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
137 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
138 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
139 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
140 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
141 Hibernian 3 1 1 0 10:8 +2 0 1 2 -1
142 Spartaks Jurmala 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
143 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
144 Feyenoord 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
145 Sturm Graz 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
146 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
147 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
148 Alashkert FC 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
149 FC Basel 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
150 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
151 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
152 Appolon Limassol 6 1 0 0 11:10 +1 0 3 3 -4
153 Llansantffraid 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
154 Olimpija Lublaň 3 1 2 0 9:3 +6 0 2 1 =1
155 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
156 Gent 2 1 0 0 2:2 0 0 2 0 -1
157 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
158 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
159 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
160 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
161 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
162 Rosenborg Trondheim 4 2 0 0 14:4 +10 0 3 1 -2
163 Torpedo Kutaisi 3 1 0 0 7:6 +1 0 1 2 -2
164 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
165 Luzern 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
166 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
167 Kairat Almaty 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
168 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
169 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
170 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
171 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
172 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
173 Lech Poznan 3 0 1 0 5:5 0 0 2 1 -1
174 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
175 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
176 Dudelange F91 6 2 1 0 15:17 -2 0 1 5 -3
177 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
178 Partizan Belgrad 4 2 1 0 9:5 +4 0 1 3 -1
179 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
180 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
181 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
182 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
183 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
184 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
185 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
186 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
187 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
188 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
189 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
190 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
191 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
192 Zorya Luhansk 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
193 Vitesse Arnheim 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
194 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
195 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
196 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
197 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
198 Apoel Nikósia 3 0 1 0 3:5 -2 0 2 1 -1
199 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
200 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
201 Midtjylland FC 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
202 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
203 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
204 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
205 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
206 Hapoel Haifa 2 1 0 0 6:2 +4 0 2 0 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Atalanta Bergamo csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Atalanta Bergamo pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.