h, 2019 július 22. @ 01:27 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Santa Coloma FC

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2  2019.07.23 Santa Coloma FC - : - Astana FC 11.00 6.45 1.27
2  2019.08.01 Astana FC - : - Santa Coloma FC - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0
Vereség 0
Nyerési küszöb
1 gól 0
2 vagy több gól 0
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0 0 0 0
Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 0.00
Nem kapott gólt 0
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0
Második 0
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0 0
Döntetlen 0 0
Elveszitett 0 0

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Banants Yerevan 2 0 0 2 0:8 -8 0 0 2 -2
2 Arsenal Tula 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Malmö FF 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
4 Thorshavn HB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Reykjavík KR 2 0 1 1 1:7 -6 0 1 1 =1
6 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Sturm Graz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Spyris Kaunas 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
9 Kilmarnock FC 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
10 Atromitos Athinon FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Flora Tallin 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
12 Linfield Belfast 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Dynamo Minsk 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
14 Crusaders Belfast 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
15 Ružomberok 2 0 0 2 0:4 -4 0 2 0 -2
16 Traku FK 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
17 Universitatea Craiova 2 2 0 0 6:4 +2 0 0 2 +2
18 Engordany UE 4 2 0 2 3:8 -5 0 2 2 -2
19 Esbjerg FB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 AZ Alkmaar 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Lechia Gdaňsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 St. Patrick's Athletic 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
23 Cliftonville 4 1 1 2 5:6 -1 0 2 2 -2
24 KuPS Kuopio 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
25 Speranta 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
26 Zrinjski Mostar 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
27 Caramba 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Legia Warszawa 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
29 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
30 Vitsebsk FK 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
31 Shamrock Rovers 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 +1
32 Jeunesse Esch 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
33 Partizani Tirana 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Fola Esch CS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
35 HNK Osijek 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Progres Niedercom 4 2 0 2 5:4 +1 0 2 2 -1
37 Aberdeen FC 2 2 0 0 4:2 +2 0 0 2 +2
38 Feronikeli 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Santa Coloma FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Espaňol Barcelona 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Narva Trans 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
42 Radnik Bijeljina 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
43 Shakhtsyor Salihorsk 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
44 Tre Fiori 2 0 0 2 1:9 -8 0 0 2 -2
45 Mura Murska Sobota 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
46 Lincoln Red Imps 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Lokomotiv Plovdiv 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Utrecht 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Shkendija 79 Tetovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Norrkoping 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
51 Neftci Baku 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
52 Luzern 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Limassol AEL 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Siroki Brijeg NK 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
55 St Joseph's 4 1 1 2 3:11 -8 0 2 2 -2
56 Malatyaspor 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Barry Town 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
58 Ballymena United 4 1 1 2 2:11 -9 0 2 2 -2
59 Ventspils FK 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
60 Kairat Almaty 2 2 0 0 4:2 +2 0 0 2 +2
61 Hibernians Paola 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
62 Milsami Orhei 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
63 Hajduk Split 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
64 Alashkert FC 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
65 FC Antwerp 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Ararat-Armenia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Klakksvik KI 4 2 2 0 10:2 +8 0 2 2 =2
68 Dunajská Streda 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
69 Levadia Tallin 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 +1
70 Makedonia Skopje 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
71 Inter Turku FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 +1
72 Pyunik Yerevan 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 +1
73 Domzale 2 2 0 0 5:3 +2 0 1 1 +2
74 Gilan Qabala 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 CSKA Sofia 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
76 AC Torino 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Larnaca AEK 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
78 Molde FK 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 =1
79 Radnički Niš 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
80 Mladá Boleslav 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Kukesi KS 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 =1
82 Levski Sofia 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
83 Pristina 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
84 Astana FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Connah's Quay 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 +1
86 Matecosa Sant Juliá 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
87 Metalurgs Liepaja 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
88 Zorya Luhansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Trnava 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 +1
90 Ludogorets Razgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Debrecen 2 1 1 0 4:1 +3 0 1 1 =1
92 Balzan Youths FC 2 0 0 2 3:5 -2 0 1 1 -2
93 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
94 Sabail Baku 2 0 0 2 4:6 -2 0 0 2 -2
95 Torpedo Kutaisi 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
96 Hapoel Beer Sheva 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 +1
97 Žalgiris Vilnius 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
98 Zeta Golubovci 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
99 Rovaniemi RoPS 2 0 0 2 2:4 -2 0 0 2 -2
100 Tre Penne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Olimpija Lublaň 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 +1
102 College Europa 4 1 1 2 6:6 0 0 1 3 -1
103 Aris Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Guimaraes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Laci SK 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
106 Haugar Haugesund 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
107 Daugava Riga 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
108 Vaduz 2 1 1 0 2:1 +1 0 1 1 +1
109 Chikhura Sachkhere 2 2 0 0 4:2 +2 0 0 2 +2
110 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Akademija Pandev 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
112 Dudelange F91 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Budapest Honvéd 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
114 Dynamo Tbilisi 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
115 Häcken BK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 =1
117 Fc Fehérvár 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
118 Ordabasy Shymkent 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
119 Frankfurt Eintracht 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 0 2 0:2 -2 0 2 0 -2
121 Serif Tiraspol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Runavik NSI 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
124 Partizan Belgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Suduva Marijampole 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Breidablik 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
127 Valur Reykjavík 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Appolon Limassol 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
129 Jablonec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Glasgow Rangers 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
132 Teuta Durrës 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
133 Buducnost Podgorica 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
134 Brann Bergen 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
135 Stjarnan Gardabae 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
136 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Cardiff MU 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 +1
138 Cracovia Kraków 2 0 2 0 2:2 0 0 2 0 =2
139 Gzira United 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
140 Maccabi Haifa 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
141 Wolverhampton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Thorshavn B36 2 0 0 2 2:5 -3 0 1 1 -2
143 Cork City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
144 Čukarički Bělehrad 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
145 Tobol Kostanay 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
146 La Fiorita 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
147 Strasbourg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Shkupi Skopje 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
149 Gent 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bröndby Kobenhavn 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
2 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
3 Jeunesse Esch 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
4 HNK Osijek 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Progres Niedercom 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
6 Sabail Baku 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
7 Hapoel Beer Sheva 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
8 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 Tre Penne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Aris Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
12 Linfield Belfast 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Ružomberok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
15 Esbjerg FB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 AC Torino 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Molde FK 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
18 Radnički Niš 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
19 Levski Sofia 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
20 Pristina 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
21 Thorshavn B36 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
22 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
23 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Gent 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Barry Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
26 Ventspils FK 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
27 Kairat Almaty 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
28 Hajduk Split 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Alashkert FC 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
30 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Partizan Belgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Valur Reykjavík 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Appolon Limassol 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
34 Glasgow Rangers 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
35 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
36 Radnik Bijeljina 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
37 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
38 Lincoln Red Imps 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Santa Coloma FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Guimaraes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Haugar Haugesund 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
42 Daugava Riga 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Akademija Pandev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
45 Lechia Gdaňsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 KuPS Kuopio 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
47 Speranta 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Legia Warszawa 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
49 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Metalurgs Liepaja 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
51 Zorya Luhansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Debrecen 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
53 Balzan Youths FC 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
54 Arsenal Tula 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Reykjavík KR 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
56 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Kilmarnock FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Klakksvik KI 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
59 Levadia Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
60 Makedonia Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Domzale 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
62 Gilan Qabala 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Teuta Durrës 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
64 Brann Bergen 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
65 Stjarnan Gardabae 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
66 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
67 Gzira United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Shkendija 79 Tetovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Luzern 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Limassol AEL 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Malatyaspor 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Budapest Honvéd 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
73 Häcken BK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
75 Frankfurt Eintracht 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Vitsebsk FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
78 Partizani Tirana 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Fola Esch CS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Aberdeen FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
81 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Žalgiris Vilnius 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
83 Zeta Golubovci 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Olimpija Lublaň 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
85 College Europa 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
86 Atromitos Athinon FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Dynamo Minsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Crusaders Belfast 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
89 Universitatea Craiova 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
90 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
91 Larnaca AEK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
92 Mladá Boleslav 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Kukesi KS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
94 Astana FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Wolverhampton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Čukarički Bělehrad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
98 Strasbourg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Shkupi Skopje 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Ballymena United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
101 Hibernians Paola 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Milsami Orhei 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 FC Antwerp 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Runavik NSI 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
105 Suduva Marijampole 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Breidablik 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
107 Jablonec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Espaňol Barcelona 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Shakhtsyor Salihorsk 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
111 Tre Fiori 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Lokomotiv Plovdiv 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Feronikeli 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Laci SK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
115 Vaduz 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
116 Chikhura Sachkhere 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
117 Dudelange F91 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 AZ Alkmaar 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Cliftonville 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
121 Zrinjski Mostar 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
122 Caramba 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Matecosa Sant Juliá 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
124 Trnava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
125 Ludogorets Razgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Steaua Bucureşti 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
127 Banants Yerevan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Malmö FF 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
129 Thorshavn HB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Sturm Graz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Spyris Kaunas 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
132 Dunajská Streda 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
133 Inter Turku FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
134 Pyunik Yerevan 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
135 CSKA Sofia 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
136 Ararat-Armenia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Buducnost Podgorica 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
138 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Cardiff MU 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
140 Maccabi Haifa 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
141 Utrecht 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Norrkoping 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
143 Neftci Baku 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
144 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 St Joseph's 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
146 Dynamo Tbilisi 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
147 Fc Fehérvár 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
148 Ordabasy Shymkent 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
149 Serif Tiraspol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bröndby Kobenhavn 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
2 Shamrock Rovers 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
3 Jeunesse Esch 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
4 HNK Osijek 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Progres Niedercom 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 +1
6 Sabail Baku 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
7 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
8 Rovaniemi RoPS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
9 Tre Penne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Aris Saloniki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Flora Tallin 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
12 Linfield Belfast 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Ružomberok 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
14 Traku FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
15 Esbjerg FB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 AC Torino 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Molde FK 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
18 Radnički Niš 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
19 Levski Sofia 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
20 Pristina 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
21 Thorshavn B36 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
22 Tobol Kostanay 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
23 La Fiorita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
24 Gent 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Barry Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
26 Ventspils FK 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
27 Kairat Almaty 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
28 Hajduk Split 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
29 Alashkert FC 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
30 Riteriai 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Partizan Belgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Valur Reykjavík 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Appolon Limassol 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
34 Glasgow Rangers 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
35 Narva Trans 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
36 Radnik Bijeljina 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
37 Mura Murska Sobota 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
38 Lincoln Red Imps 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Santa Coloma FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Guimaraes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Haugar Haugesund 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
42 Daugava Riga 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
43 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Akademija Pandev 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
45 Lechia Gdaňsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 KuPS Kuopio 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
47 Speranta 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
48 Legia Warszawa 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
49 Connah's Quay 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
50 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
51 Zorya Luhansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Debrecen 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
53 Balzan Youths FC 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
54 Arsenal Tula 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Reykjavík KR 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
56 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Kilmarnock FC 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
58 Klakksvik KI 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
59 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
60 Makedonia Skopje 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
61 Domzale 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
62 Gilan Qabala 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Teuta Durrës 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
64 Brann Bergen 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
65 Stjarnan Gardabae 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
66 Cracovia Kraków 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
67 Gzira United 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
68 Shkendija 79 Tetovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Luzern 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Limassol AEL 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Malatyaspor 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Budapest Honvéd 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
73 Häcken BK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
75 Frankfurt Eintracht 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
77 Vitsebsk FK 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
78 Partizani Tirana 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Fola Esch CS 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
80 Aberdeen FC 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
81 Torpedo Kutaisi 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
82 Žalgiris Vilnius 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
83 Zeta Golubovci 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
84 Olimpija Lublaň 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
85 College Europa 2 0 0 0 2:6 -4 0 0 2 -2
86 Atromitos Athinon FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Dynamo Minsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
88 Crusaders Belfast 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
89 Universitatea Craiova 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
90 Engordany UE 2 1 0 0 3:6 -3 0 1 1 -1
91 Larnaca AEK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
92 Mladá Boleslav 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Kukesi KS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
94 Astana FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Wolverhampton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Cork City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
97 Čukarički Bělehrad 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
98 Strasbourg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Shkupi Skopje 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
100 Ballymena United 2 0 1 0 4:7 -3 0 1 1 -1
101 Hibernians Paola 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
102 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
103 FC Antwerp 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Runavik NSI 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
105 Suduva Marijampole 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Breidablik 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Jablonec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Cardiff Metropolitan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Espaňol Barcelona 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Shakhtsyor Salihorsk 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
111 Tre Fiori 1 0 0 0 5:5 0 0 0 1 -1
112 Lokomotiv Plovdiv 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Feronikeli 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Laci SK 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
115 Vaduz 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
116 Chikhura Sachkhere 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
117 Dudelange F91 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 AZ Alkmaar 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 St. Patrick's Athletic 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
120 Cliftonville 2 0 1 0 2:5 -3 0 1 1 -1
121 Zrinjski Mostar 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
122 Caramba 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
124 Trnava 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
125 Ludogorets Razgrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Steaua Bucureşti 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
127 Banants Yerevan 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
128 Malmö FF 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
129 Thorshavn HB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Sturm Graz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Spyris Kaunas 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
132 Dunajská Streda 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
133 Inter Turku FC 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
134 Pyunik Yerevan 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
135 CSKA Sofia 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
136 Ararat-Armenia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Buducnost Podgorica 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
138 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Cardiff MU 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
140 Maccabi Haifa 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
141 Utrecht 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Norrkoping 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
143 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
144 Siroki Brijeg NK 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
145 St Joseph's 2 0 1 0 5:7 -2 0 1 1 -1
146 Dynamo Tbilisi 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
147 Fc Fehérvár 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
148 Ordabasy Shymkent 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
149 Serif Tiraspol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Santa Coloma FC csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Santa Coloma FC pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.