k, 2018 október 23. @ 04:39 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Nordsjalland FC

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2018.07.12 Cliftonville 0 : 1 Nordsjalland FC 9.55 6.11 1.20
2 2018.07.19 Nordsjalland FC 2 : 1 Cliftonville 1.12 7.56 12.75
3 2018.07.26 Nordsjalland FC 1 : 0 AIK Stockholm 3.07 2.95 2.33
3 2018.08.02 AIK Stockholm 0 : 1 Nordsjalland FC 1.48 4.05 5.85
4 2018.08.09 Nordsjalland FC 1 : 2 Partizan Belgrad 2.32 3.10 3.07
4 2018.08.16 Partizan Belgrad 3 : 2 Nordsjalland FC 1.64 3.68 4.99
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 21
Vendég Teljesitmény grafikon 28
Teljes Teljesitmény grafikon 21
Nullára
Nyereség 50% (3/6)
Vereség 0% (0/6)
Nyerési küszöb
1 gól 66.67% (4/6)
2 vagy több gól 0% (0/6)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 0% (0/3) 100% (3/3)
Vendég 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 0% (0/3) 100% (3/3)
Teljes 50% (3/6) 50% (3/6) 0% (0/6) 100% (6/6)
Rúgott gól/játék 1.33
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 50% (3/6)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (3/3) 66.67% (2/3)
Vendég 100% (3/3) 33.33% (1/3)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 3 0 2 0 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 1 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 64.29% (9/14)
Második 35.71% (5/14)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (3/6) 66.67% (4/6)
Döntetlen 0% (0/6) 0% (0/6)
Elveszitett 50% (3/6) 33.33% (2/6)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Shkendija 79 Tetovo 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
2 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
3 CSKA Sofia 6 3 0 3 9:6 +3 0 2 4 -2
4 Legia Warszawa 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 =1
5 Dynamo Minsk 6 4 0 2 14:8 +6 0 1 5 -1
6 Kukesi KS 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 +1
7 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
8 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
9 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
10 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
11 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
12 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
13 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
14 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 11:5 +6 0 2 4 +1
15 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
16 Torpedo Kutaisi 6 3 0 3 12:9 +3 0 2 4 -3
17 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
18 Alashkert FC 4 1 1 2 1:7 -6 0 3 1 -2
19 Braga 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
20 Luzern 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
21 Midtjylland FC 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
22 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
23 Zorya Luhansk 4 0 3 1 5:6 -1 0 2 2 -1
24 Burnley 6 0 5 1 7:9 -2 0 4 2 =1
25 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
26 Pyunik Yerevan 6 3 1 2 6:4 +2 0 4 2 -1
27 Apoel Nikósia 6 3 1 2 11:6 +5 0 3 3 -1
28 Valur Reykjavík 4 2 0 2 5:3 +2 0 2 2 +1
29 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
30 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
31 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
32 Jagiellonia Bialystok 4 1 1 2 6:8 -2 0 2 2 -2
33 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
34 Žalgiris Vilnius 6 2 2 2 5:9 -4 0 4 2 -2
35 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
36 Ufa FK 6 1 4 1 6:6 0 0 4 2 =1
37 Llansantffraid 4 1 1 2 4:7 -3 0 2 2 -2
38 Illichivets Mariupol 4 0 2 2 5:8 -3 0 1 3 -2
39 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
40 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
41 Olimpija Lublaň 6 3 2 1 14:6 +8 0 3 3 =1
42 Hajduk Split 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
43 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
44 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
45 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
46 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
47 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
48 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
49 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
50 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
51 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
52 Sturm Graz 2 0 0 2 0:7 -7 0 1 1 -2
53 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
54 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
55 Hibernian 6 3 2 1 16:11 +5 0 2 4 -1
56 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
57 Spartak Zlatibor Voda 6 2 1 3 7:7 0 0 4 2 -3
58 Nordsjalland FC 6 4 0 2 8:6 +2 0 3 3 -2
59 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
60 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
61 Feyenoord 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
62 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
63 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
64 Suduva Marijampole 4 1 2 1 2:4 -2 0 3 1 -1
65 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
66 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
67 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
68 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
69 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
70 Maccabi Tel Aviv 8 4 3 1 11:8 +3 0 4 4 +1
71 Maribor Branik NK 6 3 2 1 6:3 +3 0 5 1 =1
72 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
73 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
74 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
75 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
76 Serif Tiraspol 4 2 0 2 3:5 -2 0 2 2 -1
77 Cork City 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
78 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
79 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
80 Slovan Bratislava 6 4 0 2 15:10 +5 0 0 6 -1
81 Istanbul Büyüksehir 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
82 HNK Rijeka 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
83 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
84 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
85 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
86 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
87 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
88 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
89 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
90 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
91 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Hapoel Haifa 4 1 1 2 3:7 -4 0 3 1 -2
93 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
94 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
95 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
96 Dynamo Brest 4 2 1 1 6:8 -2 0 2 2 +1
97 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
98 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
99 LASK Linz 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 +1
100 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
101 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
102 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
103 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
104 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
105 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
106 Gent 4 2 1 1 4:3 +1 0 3 1 -1
107 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
108 Spartaks Jurmala 4 2 1 1 9:1 +8 0 2 2 =1
109 Bröndby Kobenhavn 4 2 0 2 8:10 -2 0 1 3 -2
110 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
111 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
112 Trenčín 8 4 3 1 14:7 +7 0 5 3 -1
113 Zrinjski Mostar 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
114 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
115 Vitesse Arnheim 4 1 1 2 5:5 0 0 2 2 -2
116 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
117 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
118 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
119 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
120 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
121 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
122 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
123 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
124 HJK Helsinki 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
125 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
126 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
127 FC Basel 4 3 0 1 5:3 +2 0 3 1 -1
128 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
129 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
130 Olomouc 4 2 0 2 4:5 -1 0 2 2 -2
131 CFR Cluj 4 2 0 2 9:5 +4 0 2 2 -2
132 Universitatea Craiova 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
133 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
134 Molde FK 8 5 1 2 17:7 +10 0 2 6 +1
135 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
136 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
137 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
138 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
139 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
140 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
141 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
142 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
143 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
144 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
145 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
146 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
147 Progres Niedercom 6 2 1 3 7:6 +1 0 4 2 =1
148 Atalanta Bergamo 6 3 3 0 17:4 +13 0 3 3 =2
149 Partizan Belgrad 8 5 2 1 14:8 +6 0 3 5 -1
150 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
151 Lech Poznan 6 1 2 3 8:10 -2 0 3 3 -2
152 Kairat Almaty 6 3 0 3 14:7 +7 0 2 4 -3
153 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
154 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
155 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
156 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
157 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
158 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
159 Arsenal 2 2 0 0 7:2 +5 6 0 2 +2
160 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 6:1 +5 6 1 1 +2
161 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 6:2 +4 6 0 2 +2
162 Leverkusen 2 2 0 0 7:4 +3 6 0 2 +2
163 Austria Salzburg 2 2 0 0 6:3 +3 6 0 2 +2
164 Sporting Lisabon 2 2 0 0 4:1 +3 6 1 1 +2
165 Ac Milan 2 2 0 0 4:1 +3 6 1 1 +2
166 Krasnodar FK 2 2 0 0 3:1 +2 6 1 1 +2
167 Fc Zürich 2 2 0 0 2:0 +2 6 2 0 +2
168 Chelsea 2 2 0 0 2:0 +2 6 2 0 +2
169 Betis Sevilla 2 1 1 0 3:0 +3 4 1 1 +1
170 Glasgow Rangers 10 5 5 0 14:6 +8 4 7 3 +1
171 Astana FC 4 2 1 1 5:3 +2 4 3 1 +1
172 FC Kobenhavn 10 6 4 0 17:6 +11 4 6 4 +1
173 Zenit St.Petersburg 6 3 1 2 10:8 +2 4 2 4 +1
174 FC Sevilla 8 7 0 1 23:4 +19 3 2 6 -1
175 PAOK Saloniki 2 1 0 1 4:2 +2 3 1 1 +1
176 Leipzig 8 4 3 1 17:9 +8 3 3 5 +1
177 Sparta Sarpsborg 10 6 1 3 18:10 +8 3 4 6 +1
178 Genk 8 7 0 1 25:9 +16 3 2 6 -1
179 Rapid Wien 6 3 0 3 12:8 +4 3 1 5 -1
180 Besiktas 8 5 1 2 17:6 +11 3 4 4 -1
181 Malmö FF 4 2 1 1 6:4 +2 3 3 1 +1
182 Slavia Praha 2 1 0 1 1:1 0 3 2 0 -1
183 BATE Borisov 2 1 0 1 3:4 -1 3 1 1 -1
184 Fenerbahce 2 1 0 1 3:4 -1 3 1 1 +1
185 Celtic Glasgow 4 2 1 1 6:4 +2 3 2 2 -1
186 Rennes 2 1 0 1 2:3 -1 3 1 1 -1
187 Trnava 4 2 1 1 4:3 +1 3 4 0 -1
188 Lazio Roma 2 1 0 1 3:5 -2 3 0 2 -1
189 Standard Liege 2 1 0 1 3:6 -3 3 0 2 +1
190 Villarreal 2 0 2 0 5:5 0 2 0 2 =2
191 Dinamo Kiev 2 0 2 0 4:4 0 2 0 2 =2
192 Ol. Marseille 2 0 1 1 3:4 -1 1 0 2 =1
193 Appolon Limassol 10 5 1 4 17:11 +6 1 4 6 =1
194 Jablonec 2 0 1 1 3:4 -1 1 0 2 =1
195 Olympiakos Piraeus 6 3 2 1 12:6 +6 1 2 4 -1
196 Spartak Moskva 2 0 1 1 3:5 -2 1 1 1 =1
197 Akhisar Belediye Genclik Spor 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
198 Ludogorets Razgrad 6 3 1 2 9:5 +4 0 4 2 -2
199 Bordeaux 8 5 1 2 11:6 +5 0 4 4 -2
200 Vorskla Poltava 2 0 0 2 3:6 -3 0 0 2 -2
201 Larnaca AEK 8 4 2 2 17:6 +11 0 4 4 -2
202 Rosenborg Trondheim 6 4 0 2 11:5 +6 0 3 3 -2
203 Anderlecht 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
204 Fc Fehérvár 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
205 Dudelange F91 8 4 2 2 12:11 +1 0 3 5 -2
206 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Glasgow Rangers 5 4 1 0 10:0 +10 3 3 2 +3
2 Krasnodar FK 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
3 Fenerbahce 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
4 Genk 4 4 0 0 14:0 +14 3 2 2 +4
5 Slavia Praha 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
6 Celtic Glasgow 2 2 0 0 4:0 +4 3 1 1 +2
7 Leverkusen 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
8 Standard Liege 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
9 Trnava 2 1 1 0 2:0 +2 3 2 0 +1
10 Sparta Sarpsborg 5 4 1 0 10:0 +10 3 3 2 +2
11 Rapid Wien 3 3 0 0 9:0 +9 3 1 2 +3
12 Sporting Lisabon 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
13 Betis Sevilla 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
14 Austria Salzburg 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
15 Malmö FF 2 1 1 0 4:0 +4 3 1 1 +1
16 Astana FC 2 2 0 0 3:0 +3 3 2 0 +2
17 Lazio Roma 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
18 Fc Zürich 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
19 Frankfurt Eintracht 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
20 Arsenal 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
21 FC Sevilla 4 4 0 0 13:0 +13 3 1 3 +4
22 Dinamo Zagreb 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
23 Chelsea 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
24 Zenit St.Petersburg 3 3 0 0 8:0 +8 3 1 2 +3
25 Ac Milan 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
26 Besiktas 4 4 0 0 13:0 +13 3 1 3 +4
27 Rennes 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
28 Dinamo Kiev 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
29 Villarreal 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
30 Jablonec 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
31 Appolon Limassol 5 4 1 0 12:0 +12 1 2 3 =1
32 Olympiakos Piraeus 3 2 1 0 7:0 +7 1 1 2 =1
33 Spartak Moskva 1 0 1 0 3:0 +3 1 0 1 =1
34 FC Kobenhavn 5 2 3 0 10:0 +10 1 3 2 =2
35 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
36 HJK Helsinki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Ufa FK 3 1 2 0 3:0 +3 0 2 1 =1
38 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
39 Olomouc 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
40 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
41 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
42 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
43 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
44 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
45 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
46 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
48 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
49 Trenčín 4 2 2 0 10:0 +10 0 2 2 =1
50 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
51 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
53 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
55 Braga 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
56 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
57 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
58 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
59 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
60 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
61 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
63 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
64 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
66 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
67 Suduva Marijampole 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
68 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
70 Maccabi Tel Aviv 4 4 0 0 7:0 +7 0 2 2 +4
71 CFR Cluj 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
72 Universitatea Craiova 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
73 Molde FK 4 4 0 0 13:0 +13 0 0 4 +4
74 Leipzig 4 3 0 0 12:0 +12 0 0 4 -1
75 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
76 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
77 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
78 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
79 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
80 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
81 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
82 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
83 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
84 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
85 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
86 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
88 Burnley 3 0 3 0 5:0 +5 0 2 1 =3
89 Valur Reykjavík 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
90 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
91 Bordeaux 4 3 0 0 7:0 +7 0 1 3 -1
92 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
93 Akhisar Belediye Genclik Spor 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 LASK Linz 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
96 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
98 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
100 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
101 Ludogorets Razgrad 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
102 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
104 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
105 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Serif Tiraspol 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
108 Fc Fehérvár 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Progres Niedercom 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
110 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
112 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
114 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
115 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
117 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
118 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
119 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
120 Feyenoord 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
121 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
122 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
123 FC Basel 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
124 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
125 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Larnaca AEK 4 3 0 0 12:0 +12 0 1 3 -1
127 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 BATE Borisov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
130 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
131 Olimpija Lublaň 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
132 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
133 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
135 Gent 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
136 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
137 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
138 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
139 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
140 Rosenborg Trondheim 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
141 Torpedo Kutaisi 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
142 Luzern 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 HNK Rijeka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Kairat Almaty 3 2 0 0 10:0 +10 0 1 2 -1
145 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
146 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
147 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
149 Lech Poznan 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
150 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
151 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Dudelange F91 4 2 1 0 6:0 +6 0 2 2 -1
153 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
154 Partizan Belgrad 4 3 1 0 8:0 +8 0 2 2 =1
155 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
156 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
157 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
158 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Maribor Branik NK 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
160 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
161 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
162 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
163 Garabag-Azersun Agdam 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
164 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
165 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
166 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
167 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
168 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
169 Zorya Luhansk 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
170 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
171 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
172 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
173 Ol. Marseille 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
175 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
176 Apoel Nikósia 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
177 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
178 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
179 Midtjylland FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
180 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
181 PAOK Saloniki 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Dynamo Brest 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
183 Kukesi KS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
184 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
185 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
186 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
187 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
188 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Vorskla Poltava 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
191 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
194 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
196 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
197 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
198 Anderlecht 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
201 Atalanta Bergamo 3 1 2 0 4:0 +4 0 2 1 =1
202 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
203 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
204 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
205 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Krasnodar FK 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
2 Leverkusen 1 1 0 0 5:2 +3 3 0 1 +1
3 Leipzig 4 1 3 0 11:3 +8 3 3 1 +1
4 Sporting Lisabon 1 1 0 0 2:1 +1 3 0 1 +1
5 Austria Salzburg 1 1 0 0 4:2 +2 3 0 1 +1
6 BATE Borisov 1 1 0 0 6:0 +6 3 1 0 +1
7 Fc Zürich 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
8 Frankfurt Eintracht 1 1 0 0 3:1 +2 3 0 1 +1
9 Arsenal 1 1 0 0 5:0 +5 3 0 1 +1
10 Dinamo Zagreb 1 1 0 0 3:0 +3 3 1 0 +1
11 Chelsea 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
12 PAOK Saloniki 1 1 0 0 5:1 +4 3 0 1 +1
13 Ac Milan 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
14 FC Kobenhavn 5 4 1 0 10:2 +8 3 3 2 +1
15 Glasgow Rangers 5 1 4 0 7:3 +4 1 4 1 =3
16 Dinamo Kiev 1 0 1 0 4:2 +2 1 0 1 =1
17 Villarreal 1 0 1 0 5:3 +2 1 0 1 =1
18 Betis Sevilla 1 0 1 0 0:0 0 1 1 0 =1
19 Astana FC 2 0 1 0 2:3 -1 1 1 1 =1
20 Ol. Marseille 1 0 1 0 4:2 +2 1 0 1 =1
21 Zenit St.Petersburg 3 0 1 0 3:7 -4 1 1 2 =1
22 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
23 HJK Helsinki 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
24 Ufa FK 3 0 2 0 5:4 +1 0 2 1 -1
25 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
26 Olomouc 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
27 Jagiellonia Bialystok 2 0 1 0 6:7 -1 0 0 2 -1
28 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 9:3 +6 0 2 1 -1
29 Fenerbahce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
30 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 -1
31 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
32 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
33 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
34 Genk 4 3 0 0 13:7 +6 0 0 4 -1
35 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
36 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
37 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 9:5 +4 0 1 1 -1
38 Trenčín 4 2 1 0 7:4 +3 0 3 1 -1
39 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
40 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
41 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 5:3 +2 0 2 1 -1
42 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
43 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
44 Braga 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
45 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
46 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
47 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
48 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
49 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
50 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
52 Slavia Praha 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
53 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
54 Celtic Glasgow 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
55 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
56 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
57 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
58 Suduva Marijampole 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
59 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
60 Standard Liege 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
61 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
62 Maccabi Tel Aviv 4 0 3 0 6:6 0 0 2 2 -1
63 CFR Cluj 2 1 0 0 5:2 +3 0 2 0 -1
64 Universitatea Craiova 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
65 Molde FK 4 1 1 0 6:5 +1 0 2 2 -1
66 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
67 Hajduk Split 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
68 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
69 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
70 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
71 Trnava 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
72 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
73 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
74 Sparta Sarpsborg 5 2 0 0 11:7 +4 0 1 4 -2
75 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
76 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
77 Pyunik Yerevan 3 1 0 0 4:4 0 0 1 2 -2
78 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
79 Rapid Wien 3 0 0 0 4:7 -3 0 0 3 -3
80 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
81 Jablonec 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
82 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
83 Burnley 3 0 2 0 4:4 0 0 2 1 -1
84 Valur Reykjavík 2 0 0 0 1:2 -1 0 2 0 -2
85 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
86 Bordeaux 4 2 1 0 8:2 +6 0 3 1 -1
87 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
88 Akhisar Belediye Genclik Spor 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
89 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
90 LASK Linz 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
91 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
92 Hapoel Beer Sheva 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
93 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
94 CSKA Sofia 3 1 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
95 Dynamo Minsk 3 2 0 0 8:5 +3 0 1 2 -1
96 Ludogorets Razgrad 3 1 1 0 5:2 +3 0 3 0 -1
97 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
98 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
99 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
100 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
101 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
102 Serif Tiraspol 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
103 Fc Fehérvár 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
104 Progres Niedercom 3 1 0 0 6:3 +3 0 2 1 -2
105 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
106 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
107 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
108 Spartak Zlatibor Voda 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
109 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
110 Sturm Graz 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
111 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
112 Hibernian 3 1 1 0 10:8 +2 0 1 2 -1
113 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
114 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
115 Feyenoord 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
116 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
117 Malmö FF 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
118 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
119 FC Basel 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
120 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
121 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
122 Larnaca AEK 4 1 2 0 6:5 +1 0 3 1 -1
123 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
124 Spartaks Jurmala 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
125 Llansantffraid 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
126 Olimpija Lublaň 3 1 2 0 9:3 +6 0 2 1 =1
127 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
128 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
129 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
130 Gent 2 1 0 0 2:2 0 0 2 0 -1
131 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
132 Alashkert FC 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
133 Lazio Roma 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
134 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
135 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
136 Rosenborg Trondheim 3 2 0 0 8:1 +7 0 3 0 -1
137 Appolon Limassol 5 1 0 0 8:8 0 0 2 3 -3
138 Torpedo Kutaisi 3 1 0 0 7:6 +1 0 1 2 -2
139 Luzern 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
140 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
141 Kairat Almaty 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
142 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
143 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
144 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
145 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
146 Lech Poznan 3 0 1 0 5:5 0 0 2 1 -1
147 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
148 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
149 Dudelange F91 4 2 1 0 10:7 +3 0 1 3 -1
150 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
151 Partizan Belgrad 4 2 1 0 9:5 +4 0 1 3 -1
152 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
153 Olympiakos Piraeus 3 1 1 0 6:5 +1 0 1 2 -1
154 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
155 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
156 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
157 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
158 Spartak Moskva 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
159 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
160 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
161 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
162 FC Sevilla 4 3 0 0 11:3 +8 0 1 3 -1
163 Garabag-Azersun Agdam 2 0 0 0 3:3 0 0 2 0 -2
164 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
165 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
166 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
167 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
168 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
169 Zorya Luhansk 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
170 Vitesse Arnheim 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
171 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
172 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
173 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
174 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
175 Apoel Nikósia 3 0 1 0 3:5 -2 0 2 1 -1
176 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
177 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
178 Midtjylland FC 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
179 Hapoel Haifa 2 1 0 0 6:2 +4 0 2 0 -1
180 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
181 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
182 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
183 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
184 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
185 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
186 Legia Warszawa 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
187 Vorskla Poltava 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
188 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
189 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
190 Besiktas 4 1 1 0 5:5 0 0 3 1 -1
191 Cork City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
192 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
193 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
194 Slovan Bratislava 3 1 0 0 7:8 -1 0 0 3 -2
195 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
196 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
197 Anderlecht 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
198 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
199 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
200 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 14:2 +12 0 1 2 =1
201 Rennes 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
202 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
203 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
204 Nordsjalland FC 3 2 0 0 7:3 +4 0 2 1 -1
205 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
206 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Nordsjalland FC csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Nordsjalland FC pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.