k, 2018 október 16. @ 02:07 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Legia Warszawa

Összehasonlitás ezzel

Europa League 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
4 2018.08.09 Legia Warszawa 1 : 2 Dudelange F91 1.19 5.90 13.70
4 2018.08.16 Dudelange F91 2 : 2 Legia Warszawa 4.89 3.59 1.67
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 10
Teljes Teljesitmény grafikon 10
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 1 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 71.43% (5/7)
Második 28.57% (2/7)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 50% (1/2) 50% (1/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Aberdeen FC 2 0 2 0 4:4 0 0 1 1 =2
2 Shamrock Rovers 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
3 Santa Coloma FC 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
4 Hafnarfjordur FH 4 1 2 1 4:2 +2 0 3 1 -1
5 Kairat Almaty 6 3 0 3 14:7 +7 0 2 4 -3
6 Rio Ave 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
7 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Tre Fiori 4 1 0 3 3:11 -8 0 1 3 -3
9 Istanbul Büyüksehir 2 0 2 0 1:1 0 0 2 0 =2
10 HNK Rijeka 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
11 Gilan Qabala 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 +1
12 Zeljeznicar Sarajevo 4 2 0 2 7:6 +1 0 1 3 -2
13 Engordany UE 4 1 1 2 4:12 -8 0 1 3 -2
14 AIK Stockholm 4 1 0 3 1:3 -2 0 4 0 -3
15 La Valetta FC 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
16 Dynamo Brest 4 2 1 1 6:8 -2 0 2 2 +1
17 Newi Cefn Druids 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
18 LASK Linz 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 +1
19 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 3:5 -2 0 0 2 -1
20 Sparta Praha 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
21 Kukesi KS 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 +1
22 Hapoel Haifa 4 1 1 2 3:7 -4 0 3 1 -2
23 Samtredia FC 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
24 Levadia Tallin 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
25 Gent 4 2 1 1 4:3 +1 0 3 1 -1
26 Lilleström 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
27 Bröndby Kobenhavn 4 2 0 2 8:10 -2 0 1 3 -2
28 Tobol Kostanay 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
29 Neftci Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
30 Trenčín 8 4 3 1 14:7 +7 0 5 3 -1
31 Milsami Orhei 2 0 0 2 2:9 -7 0 0 2 -2
32 Thorshavn B36 6 1 3 2 4:11 -7 0 3 3 -2
33 Rudar Velenje 4 2 0 2 10:6 +4 0 1 3 -2
34 Alashkert FC 4 1 1 2 1:7 -6 0 3 1 -2
35 Racing Club Lucemburk 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
36 Vitesse Arnheim 4 1 1 2 5:5 0 0 2 2 -2
37 Ventspils FK 4 1 1 2 9:6 +3 0 1 3 -2
38 Klakksvik KI 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 =1
39 Vikingur Gotu 2 0 0 2 0:7 -7 0 0 2 -2
40 Zorya Luhansk 4 0 3 1 5:6 -1 0 2 2 -1
41 Pyunik Yerevan 6 3 1 2 6:4 +2 0 4 2 -1
42 College Europa 2 0 1 1 1:6 -5 0 1 1 -1
43 Zrinjski Mostar 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
44 HJK Helsinki 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
45 Budapest Honvéd 4 2 0 2 6:4 +2 0 2 2 -1
46 FC Basel 4 3 0 1 5:3 +2 0 3 1 -1
47 Stjarnan Gardabae 4 1 0 3 3:8 -5 0 2 2 -3
48 Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
49 Olomouc 4 2 0 2 4:5 -1 0 2 2 -2
50 Ufa FK 6 1 4 1 6:6 0 0 4 2 =1
51 Buducnost Podgorica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 =1
52 Górnik Zabrze 4 1 1 2 3:6 -3 0 3 1 -2
53 St Joseph's 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
54 Universitatea Craiova 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 =1
55 Molde FK 8 5 1 2 17:7 +10 0 2 6 +1
56 Anorthosis Famagusta 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
57 KuPS Kuopio 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
58 Radnički Niš 4 2 1 1 7:4 +3 0 2 2 =1
59 CFR Cluj 4 2 0 2 9:5 +4 0 2 2 -2
60 Balzan Youths FC 4 2 0 2 8:7 +1 0 0 4 -1
61 Metalurgs Liepaja 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 +1
62 Birkirkara Luxol 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
63 Partizani Tirana 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
64 Rudar Plevlja 2 0 0 2 0:6 -6 0 0 2 -2
65 Atalanta Bergamo 6 3 3 0 17:4 +13 0 3 3 =2
66 Spartak Zlatibor Voda 6 2 1 3 7:7 0 0 4 2 -3
67 Matecosa Sant Juliá 2 0 0 2 1:4 -3 0 1 1 -2
68 HNK Osijek 4 1 2 1 4:4 0 0 3 1 =1
69 Folgore 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
70 Siroki Brijeg NK 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
71 Djurgarden IF 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
72 Lahti FC 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 =1
73 AZ Alkmaar 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
74 Irtyš Pavlodar 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 -1
75 Partizan Belgrad 8 5 2 1 14:8 +6 0 3 5 -1
76 Chikhura Sachkhere 4 1 2 1 2:3 -1 0 3 1 -1
77 Bala Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
78 Lech Poznan 6 1 2 3 8:10 -2 0 3 3 -2
79 Pristina 4 1 3 0 6:1 +5 0 3 1 =2
80 CSKA Sofia 6 3 0 3 9:6 +3 0 2 4 -2
81 Legia Warszawa 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 =1
82 Dynamo Minsk 6 4 0 2 14:8 +6 0 1 5 -1
83 Coleraine Belfast 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
84 Kalju Nomme JK 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 +1
85 Domzale 4 0 4 0 4:4 0 0 3 1 =4
86 Shkendija 79 Tetovo 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
87 Sarajevo FK 4 2 1 1 7:11 -4 0 0 4 -1
88 Petrocub Sarata-Galbena 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
89 Slavia Sofia 4 2 0 2 5:5 0 0 2 2 -2
90 Steaua Bucureşti 6 4 1 1 11:5 +6 0 2 4 +1
91 Torpedo Kutaisi 6 3 0 3 12:9 +3 0 2 4 -3
92 Sutjeska Niksic 2 0 1 1 0:1 -1 0 2 0 =1
93 Mladost Podgorica FK 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
94 Braga 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
95 Luzern 2 0 0 2 1:7 -6 0 0 2 -2
96 Inter Baku 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 +1
97 Ferencvárosi TC 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 -1
98 Glenavon Lurgan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
99 Burnley 6 0 5 1 7:9 -2 0 4 2 =1
100 Dundalk FC 4 2 1 1 3:5 -2 0 2 2 -1
101 Apoel Nikósia 6 3 1 2 11:6 +5 0 3 3 -1
102 Valur Reykjavík 4 2 0 2 5:3 +2 0 2 2 +1
103 St. Gallen 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
104 Crusaders Belfast 2 0 1 1 2:6 -4 0 1 1 =1
105 Midtjylland FC 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
106 Traku FK 6 2 3 1 4:3 +1 0 6 0 =1
107 Asteras Tripolis 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 =1
108 Drita 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
109 Vardar Skopje 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
110 Žalgiris Vilnius 6 2 2 2 5:9 -4 0 4 2 -2
111 Llansantffraid 4 1 1 2 4:7 -3 0 2 2 -2
112 Illichivets Mariupol 4 0 2 2 5:8 -3 0 1 3 -2
113 Dunajská Streda 4 1 1 2 5:9 -4 0 1 3 -2
114 Olimpija Lublaň 6 3 2 1 14:6 +8 0 3 3 =1
115 Spartaks Jurmala 4 2 1 1 9:1 +8 0 2 2 =1
116 Jagiellonia Bialystok 4 1 1 2 6:8 -2 0 2 2 -2
117 Shkupi Skopje 2 0 1 1 0:2 -2 0 2 0 =1
118 Levski Sofia 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 +1
119 Flora Tallin 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 +1
120 Rabotnički 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
121 Häcken BK 4 1 1 2 5:7 -2 0 1 3 =1
122 Runavik NSI 2 0 0 2 5:12 -7 0 0 2 -2
123 Luftëtari Gjirokastër 2 0 1 1 3:8 -5 0 0 2 =1
124 Atromitos Athinon FC 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 =1
125 Vaduz 4 1 1 2 4:5 -1 0 3 1 =1
126 Viitorul Constanta 4 1 2 1 5:5 0 0 2 2 -1
127 Hajduk Split 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
128 Stumbras Kaunas 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
129 Hibernian 6 3 2 1 16:11 +5 0 2 4 -1
130 Derry City 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
131 Nordsjalland FC 6 4 0 2 8:6 +2 0 3 3 -2
132 Vestmannaeyar IBV 2 0 0 2 0:6 -6 0 1 1 -2
133 Feyenoord 2 0 1 1 1:5 -4 0 1 1 =1
134 Fc Admira 2 0 0 2 1:6 -5 0 0 2 -2
135 Gandzasar Kapan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 +1
136 Sturm Graz 2 0 0 2 0:7 -7 0 1 1 -2
137 Lincoln Red Imps 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 =1
138 Olimpia Baltis 2 0 1 1 1:2 -1 0 2 0 =1
139 Gzira United 4 2 0 2 4:6 -2 0 2 2 -2
140 Suduva Marijampole 4 1 2 1 2:4 -2 0 3 1 -1
141 Shakhtsyor Salihorsk 4 2 2 0 9:5 +4 0 2 2 =2
142 Connah's Quay 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
143 Ilves Tampere 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
144 Maccabi Tel Aviv 8 4 3 1 11:8 +3 0 4 4 +1
145 Maribor Branik NK 6 3 2 1 6:3 +3 0 5 1 =1
146 La Fiorita 2 0 0 2 0:9 -9 0 0 2 -2
147 Laci SK 4 1 0 3 2:7 -5 0 2 2 -2
148 Caramba 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 +1
149 Narva Trans 2 0 0 2 1:5 -4 0 1 1 -2
150 Serif Tiraspol 4 2 0 2 3:5 -2 0 2 2 -1
151 Cork City 2 0 0 2 0:5 -5 0 1 1 -2
152 Banants Yerevan 2 0 0 2 1:5 -4 0 0 2 -2
153 Cliftonville 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
154 Slovan Bratislava 6 4 0 2 15:10 +5 0 0 6 -1
155 Fola Esch CS 4 0 2 2 1:9 -8 0 2 2 -2
156 Dynamo Tbilisi 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
157 Újpest Budapest 4 1 0 3 6:10 -4 0 0 4 -2
158 Progres Niedercom 6 2 1 3 7:6 +1 0 4 2 =1
159 Arsenal 2 2 0 0 7:2 +5 6 0 2 +2
160 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 6:1 +5 6 1 1 +2
161 Frankfurt Eintracht 2 2 0 0 6:2 +4 6 0 2 +2
162 Leverkusen 2 2 0 0 7:4 +3 6 0 2 +2
163 Austria Salzburg 2 2 0 0 6:3 +3 6 0 2 +2
164 Sporting Lisabon 2 2 0 0 4:1 +3 6 1 1 +2
165 Ac Milan 2 2 0 0 4:1 +3 6 1 1 +2
166 Krasnodar FK 2 2 0 0 3:1 +2 6 1 1 +2
167 Fc Zürich 2 2 0 0 2:0 +2 6 2 0 +2
168 Chelsea 2 2 0 0 2:0 +2 6 2 0 +2
169 Betis Sevilla 2 1 1 0 3:0 +3 4 1 1 +1
170 Glasgow Rangers 10 5 5 0 14:6 +8 4 7 3 +1
171 Astana FC 4 2 1 1 5:3 +2 4 3 1 +1
172 FC Kobenhavn 10 6 4 0 17:6 +11 4 6 4 +1
173 Zenit St.Petersburg 6 3 1 2 10:8 +2 4 2 4 +1
174 FC Sevilla 8 7 0 1 23:4 +19 3 2 6 -1
175 PAOK Saloniki 2 1 0 1 4:2 +2 3 1 1 +1
176 Leipzig 8 4 3 1 17:9 +8 3 3 5 +1
177 Sparta Sarpsborg 10 6 1 3 18:10 +8 3 4 6 +1
178 Genk 8 7 0 1 25:9 +16 3 2 6 -1
179 Rapid Wien 6 3 0 3 12:8 +4 3 1 5 -1
180 Besiktas 8 5 1 2 17:6 +11 3 4 4 -1
181 Malmö FF 4 2 1 1 6:4 +2 3 3 1 +1
182 Slavia Praha 2 1 0 1 1:1 0 3 2 0 -1
183 BATE Borisov 2 1 0 1 3:4 -1 3 1 1 -1
184 Fenerbahce 2 1 0 1 3:4 -1 3 1 1 +1
185 Celtic Glasgow 4 2 1 1 6:4 +2 3 2 2 -1
186 Rennes 2 1 0 1 2:3 -1 3 1 1 -1
187 Trnava 4 2 1 1 4:3 +1 3 4 0 -1
188 Lazio Roma 2 1 0 1 3:5 -2 3 0 2 -1
189 Standard Liege 2 1 0 1 3:6 -3 3 0 2 +1
190 Villarreal 2 0 2 0 5:5 0 2 0 2 =2
191 Dinamo Kiev 2 0 2 0 4:4 0 2 0 2 =2
192 Ol. Marseille 2 0 1 1 3:4 -1 1 0 2 =1
193 Appolon Limassol 10 5 1 4 17:11 +6 1 4 6 =1
194 Jablonec 2 0 1 1 3:4 -1 1 0 2 =1
195 Olympiakos Piraeus 6 3 2 1 12:6 +6 1 2 4 -1
196 Spartak Moskva 2 0 1 1 3:5 -2 1 1 1 =1
197 Akhisar Belediye Genclik Spor 2 0 0 2 1:3 -2 0 1 1 -2
198 Ludogorets Razgrad 6 3 1 2 9:5 +4 0 4 2 -2
199 Bordeaux 8 5 1 2 11:6 +5 0 4 4 -2
200 Vorskla Poltava 2 0 0 2 3:6 -3 0 0 2 -2
201 Larnaca AEK 8 4 2 2 17:6 +11 0 4 4 -2
202 Rosenborg Trondheim 6 4 0 2 11:5 +6 0 3 3 -2
203 Anderlecht 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
204 Fc Fehérvár 2 0 0 2 0:3 -3 0 2 0 -2
205 Dudelange F91 8 4 2 2 12:11 +1 0 3 5 -2
206 Garabag-Azersun Agdam 4 1 0 3 3:6 -3 0 2 2 -2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Malmö FF 2 1 1 0 4:0 +4 3 1 1 +1
2 Astana FC 2 2 0 0 3:0 +3 3 2 0 +2
3 Lazio Roma 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
4 Krasnodar FK 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
5 Fc Zürich 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
6 Arsenal 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
7 FC Sevilla 4 4 0 0 13:0 +13 3 1 3 +4
8 Frankfurt Eintracht 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
9 Chelsea 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
10 Dinamo Zagreb 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
11 Zenit St.Petersburg 3 3 0 0 8:0 +8 3 1 2 +3
12 Ac Milan 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
13 Besiktas 4 4 0 0 13:0 +13 3 1 3 +4
14 Rennes 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
15 Glasgow Rangers 5 4 1 0 10:0 +10 3 3 2 +3
16 Fenerbahce 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
17 Genk 4 4 0 0 14:0 +14 3 2 2 +4
18 Celtic Glasgow 2 2 0 0 4:0 +4 3 1 1 +2
19 Slavia Praha 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
20 Standard Liege 1 1 0 0 2:0 +2 3 0 1 +1
21 Leverkusen 1 1 0 0 4:0 +4 3 0 1 +1
22 Trnava 2 1 1 0 2:0 +2 3 2 0 +1
23 Rapid Wien 3 3 0 0 9:0 +9 3 1 2 +3
24 Sparta Sarpsborg 5 4 1 0 10:0 +10 3 3 2 +2
25 Sporting Lisabon 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
26 Betis Sevilla 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
27 Austria Salzburg 1 1 0 0 3:0 +3 3 0 1 +1
28 Olympiakos Piraeus 3 2 1 0 7:0 +7 1 1 2 =1
29 Spartak Moskva 1 0 1 0 3:0 +3 1 0 1 =1
30 FC Kobenhavn 5 2 3 0 10:0 +10 1 3 2 =2
31 Appolon Limassol 5 4 1 0 12:0 +12 1 2 3 =1
32 Dinamo Kiev 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
33 Villarreal 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
34 Jablonec 1 0 1 0 2:0 +2 1 0 1 =1
35 Rudar Plevlja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
36 FC Basel 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
37 Beitar Jerusalem 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Folgore 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
39 Górnik Zabrze 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
40 Vardar Skopje 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 BATE Borisov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Llansantffraid 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
43 Gandzasar Kapan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
44 Olimpija Lublaň 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
45 Larnaca AEK 4 3 0 0 12:0 +12 0 1 3 -1
46 Gzira United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
47 Levadia Tallin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Gent 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
49 Tobol Kostanay 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
50 Ufa FK 3 1 2 0 3:0 +3 0 2 1 =1
51 Rudar Velenje 2 1 0 0 7:0 +7 0 1 1 -1
52 Rosenborg Trondheim 3 2 0 0 7:0 +7 0 0 3 -1
53 Torpedo Kutaisi 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
54 Luzern 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
55 Inter Baku 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
56 Shkupi Skopje 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
57 Slavia Sofia 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
58 Aberdeen FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
59 Hafnarfjordur FH 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
60 Rio Ave 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
61 Milsami Orhei 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
62 HNK Rijeka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Kairat Almaty 3 2 0 0 10:0 +10 0 1 2 -1
64 Djurgarden IF 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
65 Dudelange F91 4 2 1 0 6:0 +6 0 2 2 -1
66 Mladost Podgorica FK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Partizan Belgrad 4 3 1 0 8:0 +8 0 2 2 =1
68 Glenavon Lurgan 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
69 Lech Poznan 3 1 1 0 6:0 +6 0 1 2 -1
70 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 3:0 +3 0 2 0 =1
71 Connah's Quay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Tre Fiori 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
73 Maribor Branik NK 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
74 Laci SK 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
75 Engordany UE 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
76 KuPS Kuopio 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Chikhura Sachkhere 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
78 Levski Sofia 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
79 Häcken BK 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
80 Runavik NSI 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
81 Ilves Tampere 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Vaduz 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
83 Garabag-Azersun Agdam 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
84 Caramba 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
85 Vitesse Arnheim 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
86 Vikingur Gotu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
87 Leipzig 4 3 0 0 12:0 +12 0 0 4 -1
88 Zorya Luhansk 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
89 Dundalk FC 2 1 1 0 2:0 +2 0 1 1 =1
90 Apoel Nikósia 3 3 0 0 9:0 +9 0 1 2 +3
91 Luftëtari Gjirokastër 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
92 St. Gallen 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
93 Midtjylland FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
94 Stumbras Kaunas 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
95 Ol. Marseille 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
96 PAOK Saloniki 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Dynamo Brest 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
98 Newi Cefn Druids 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
99 Pyunik Yerevan 3 2 1 0 2:0 +2 0 3 0 =1
100 Sparta Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
101 Hapoel Haifa 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
102 Racing Club Lucemburk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Legia Warszawa 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Vorskla Poltava 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Traku FK 3 1 2 0 2:0 +2 0 3 0 =2
106 Sarajevo FK 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
107 Cork City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Banants Yerevan 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Akhisar Belediye Genclik Spor 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Slovan Bratislava 3 3 0 0 10:0 +10 0 0 3 +3
111 Dynamo Tbilisi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
112 Samtredia FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Anderlecht 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Partizani Tirana 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Atalanta Bergamo 3 1 2 0 4:0 +4 0 2 1 =1
116 Ludogorets Razgrad 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
117 HNK Osijek 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
118 Derry City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Nordsjalland FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
120 Cliftonville 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Fc Admira 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Progres Niedercom 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
123 HJK Helsinki 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 Budapest Honvéd 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
125 Spartak Zlatibor Voda 3 1 1 0 3:0 +3 0 3 0 -1
126 Olomouc 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
127 Buducnost Podgorica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
129 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
130 Dunajská Streda 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
131 Lincoln Red Imps 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
132 Jagiellonia Bialystok 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
133 Lilleström 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
135 Stjarnan Gardabae 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
136 Trenčín 4 2 2 0 10:0 +10 0 2 2 =1
137 Thorshavn B36 3 0 2 0 1:0 +1 0 3 0 -1
138 St Joseph's 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
139 Steaua Bucureşti 3 3 0 0 8:0 +8 0 0 3 +3
140 Sutjeska Niksic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Braga 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
142 Spartaks Jurmala 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
143 Ferencvárosi TC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
144 Shamrock Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Santa Coloma FC 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
146 Neftci Baku 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
147 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
149 Alashkert FC 2 0 1 0 0:0 0 0 2 0 -1
150 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
151 Lahti FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
152 AZ Alkmaar 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
153 Bala Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
154 Suduva Marijampole 2 0 2 0 1:0 +1 0 2 0 =2
155 Maccabi Tel Aviv 4 4 0 0 7:0 +7 0 2 2 +4
156 Gilan Qabala 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Universitatea Craiova 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
158 Molde FK 4 4 0 0 13:0 +13 0 0 4 +4
159 Anorthosis Famagusta 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
160 Irtyš Pavlodar 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 CFR Cluj 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
162 Pristina 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
163 Flora Tallin 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
164 Rabotnički 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
165 Atromitos Athinon FC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
166 La Fiorita 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
167 Hajduk Split 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
168 Ventspils FK 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
169 Klakksvik KI 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
170 Radnički Niš 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
171 Balzan Youths FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
172 Zrinjski Mostar 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
173 Burnley 3 0 3 0 5:0 +5 0 2 1 =3
174 Valur Reykjavík 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
175 Viitorul Constanta 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
176 Asteras Tripolis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
177 AIK Stockholm 2 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -2
178 La Valetta FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
179 LASK Linz 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
180 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
181 College Europa 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
182 Bordeaux 4 3 0 0 7:0 +7 0 1 3 -1
183 CSKA Sofia 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
184 Dynamo Minsk 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 +2
185 Coleraine Belfast 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
186 Crusaders Belfast 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
187 Domzale 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
188 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
189 Drita 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
190 Narva Trans 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 Serif Tiraspol 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
192 Fc Fehérvár 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Kukesi KS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
194 Újpest Budapest 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
195 Metalurgs Liepaja 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 Birkirkara Luxol 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
197 Kalju Nomme JK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
198 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
200 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
201 Hibernian 3 2 1 0 9:0 +9 0 1 2 =1
202 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
203 Feyenoord 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
204 Fola Esch CS 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
205 Sturm Graz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
206 Olimpia Baltis 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 BATE Borisov 1 1 0 0 6:0 +6 3 1 0 +1
2 Krasnodar FK 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
3 Fc Zürich 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
4 Arsenal 1 1 0 0 5:0 +5 3 0 1 +1
5 Frankfurt Eintracht 1 1 0 0 3:1 +2 3 0 1 +1
6 Chelsea 1 1 0 0 1:0 +1 3 1 0 +1
7 Leipzig 4 1 3 0 11:3 +8 3 3 1 +1
8 Dinamo Zagreb 1 1 0 0 3:0 +3 3 1 0 +1
9 PAOK Saloniki 1 1 0 0 5:1 +4 3 0 1 +1
10 Ac Milan 1 1 0 0 2:0 +2 3 1 0 +1
11 FC Kobenhavn 5 4 1 0 10:2 +8 3 3 2 +1
12 Leverkusen 1 1 0 0 5:2 +3 3 0 1 +1
13 Sporting Lisabon 1 1 0 0 2:1 +1 3 0 1 +1
14 Austria Salzburg 1 1 0 0 4:2 +2 3 0 1 +1
15 Astana FC 2 0 1 0 2:3 -1 1 1 1 =1
16 Ol. Marseille 1 0 1 0 4:2 +2 1 0 1 =1
17 Zenit St.Petersburg 3 0 1 0 3:7 -4 1 1 2 =1
18 Glasgow Rangers 5 1 4 0 7:3 +4 1 4 1 =3
19 Dinamo Kiev 1 0 1 0 4:2 +2 1 0 1 =1
20 Villarreal 1 0 1 0 5:3 +2 1 0 1 =1
21 Betis Sevilla 1 0 1 0 0:0 0 1 1 0 =1
22 Malmö FF 2 1 0 0 4:2 +2 0 2 0 -1
23 Rudar Plevlja 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
24 FC Basel 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
25 Beitar Jerusalem 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
26 Folgore 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
27 Górnik Zabrze 2 0 1 0 3:5 -2 0 1 1 -1
28 Vardar Skopje 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
29 Llansantffraid 2 0 1 0 5:4 +1 0 1 1 -1
30 Gandzasar Kapan 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
31 Olimpija Lublaň 3 1 2 0 9:3 +6 0 2 1 =1
32 Larnaca AEK 4 1 2 0 6:5 +1 0 3 1 -1
33 Gzira United 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
34 Levadia Tallin 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
35 Gent 2 1 0 0 2:2 0 0 2 0 -1
36 Tobol Kostanay 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
37 Lazio Roma 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
38 Ufa FK 3 0 2 0 5:4 +1 0 2 1 -1
39 Rudar Velenje 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
40 Rosenborg Trondheim 3 2 0 0 8:1 +7 0 3 0 -1
41 Torpedo Kutaisi 3 1 0 0 7:6 +1 0 1 2 -2
42 Luzern 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
43 Inter Baku 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
44 Shkupi Skopje 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
45 Slavia Sofia 2 1 0 0 5:1 +4 0 2 0 -1
46 Aberdeen FC 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
47 Hafnarfjordur FH 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
48 Rio Ave 1 0 0 0 4:1 +3 0 1 0 -1
49 Milsami Orhei 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
50 HNK Rijeka 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
51 Kairat Almaty 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
52 Djurgarden IF 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
53 Dudelange F91 4 2 1 0 10:7 +3 0 1 3 -1
54 Mladost Podgorica FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
55 Partizan Belgrad 4 2 1 0 9:5 +4 0 1 3 -1
56 Glenavon Lurgan 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
57 Lech Poznan 3 0 1 0 5:5 0 0 2 1 -1
58 Olympiakos Piraeus 3 1 1 0 6:5 +1 0 1 2 -1
59 Shakhtsyor Salihorsk 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
60 Connah's Quay 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
61 Tre Fiori 2 0 0 0 3:8 -5 0 1 1 -2
62 Maribor Branik NK 3 1 1 0 2:3 -1 0 2 1 -1
63 Laci SK 2 0 0 0 3:5 -2 0 0 2 -2
64 Engordany UE 2 0 1 0 6:8 -2 0 1 1 -1
65 Spartak Moskva 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
66 KuPS Kuopio 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
67 FC Sevilla 4 3 0 0 11:3 +8 0 1 3 -1
68 Chikhura Sachkhere 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
69 Levski Sofia 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
70 Häcken BK 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
71 Runavik NSI 1 0 0 0 7:6 +1 0 0 1 -1
72 Ilves Tampere 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
73 Vaduz 2 0 0 0 3:4 -1 0 1 1 -2
74 Garabag-Azersun Agdam 2 0 0 0 3:3 0 0 2 0 -2
75 Caramba 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
76 Vitesse Arnheim 2 0 1 0 4:3 +1 0 1 1 -1
77 Vikingur Gotu 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
78 Zorya Luhansk 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
79 Dundalk FC 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
80 Apoel Nikósia 3 0 1 0 3:5 -2 0 2 1 -1
81 Luftëtari Gjirokastër 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
82 St. Gallen 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
83 Midtjylland FC 2 1 1 0 7:2 +5 0 1 1 =1
84 Stumbras Kaunas 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
85 Dynamo Brest 2 0 1 0 4:5 -1 0 1 1 -1
86 Newi Cefn Druids 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
87 Pyunik Yerevan 3 1 0 0 4:4 0 0 1 2 -2
88 Sparta Praha 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
89 Hapoel Haifa 2 1 0 0 6:2 +4 0 2 0 -1
90 Racing Club Lucemburk 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
91 Legia Warszawa 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
92 Vorskla Poltava 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
93 Traku FK 3 1 1 0 3:2 +1 0 3 0 -1
94 Sarajevo FK 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 =1
95 Besiktas 4 1 1 0 5:5 0 0 3 1 -1
96 Cork City 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
97 Banants Yerevan 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
98 Akhisar Belediye Genclik Spor 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
99 Slovan Bratislava 3 1 0 0 7:8 -1 0 0 3 -2
100 Dynamo Tbilisi 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
101 Samtredia FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
102 Anderlecht 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
103 Partizani Tirana 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
104 Atalanta Bergamo 3 2 1 0 14:2 +12 0 1 2 =1
105 Ludogorets Razgrad 3 1 1 0 5:2 +3 0 3 0 -1
106 HNK Osijek 2 0 2 0 4:2 +2 0 2 0 =2
107 Derry City 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
108 Nordsjalland FC 3 2 0 0 7:3 +4 0 2 1 -1
109 Cliftonville 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
110 Fc Admira 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
111 Progres Niedercom 3 1 0 0 6:3 +3 0 2 1 -2
112 Rennes 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
113 HJK Helsinki 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
114 Budapest Honvéd 2 0 0 0 1:4 -3 0 1 1 -2
115 Spartak Zlatibor Voda 3 1 0 0 7:4 +3 0 1 2 -2
116 Olomouc 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
117 Buducnost Podgorica 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
118 Žalgiris Vilnius 3 1 1 0 9:3 +6 0 2 1 -1
119 Fenerbahce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
120 Illichivets Mariupol 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 -1
121 Dunajská Streda 2 1 0 0 7:5 +2 0 0 2 -1
122 Lincoln Red Imps 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
123 Jagiellonia Bialystok 2 0 1 0 6:7 -1 0 0 2 -1
124 Genk 4 3 0 0 13:7 +6 0 0 4 -1
125 Lilleström 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
126 Bröndby Kobenhavn 2 1 0 0 9:5 +4 0 1 1 -1
127 Stjarnan Gardabae 2 0 0 0 2:6 -4 0 1 1 -2
128 Trenčín 4 2 1 0 7:4 +3 0 3 1 -1
129 Thorshavn B36 3 1 1 0 7:8 -1 0 0 3 -1
130 St Joseph's 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
131 Steaua Bucureşti 3 1 1 0 5:3 +2 0 2 1 -1
132 Sutjeska Niksic 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
133 Braga 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
134 Spartaks Jurmala 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
135 Ferencvárosi TC 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
136 Shamrock Rovers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
137 Santa Coloma FC 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
138 Neftci Baku 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
139 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Istanbul Büyüksehir 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
141 Alashkert FC 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
142 Zeljeznicar Sarajevo 2 1 0 0 6:3 +3 0 1 1 -1
143 Celtic Glasgow 2 0 1 0 2:4 -2 0 1 1 -1
144 Lahti FC 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
145 AZ Alkmaar 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
146 Appolon Limassol 5 1 0 0 8:8 0 0 2 3 -3
147 Slavia Praha 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
148 Bala Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
149 Suduva Marijampole 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
150 Standard Liege 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
151 Maccabi Tel Aviv 4 0 3 0 6:6 0 0 2 2 -1
152 Gilan Qabala 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
153 Universitatea Craiova 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
154 Molde FK 4 1 1 0 6:5 +1 0 2 2 -1
155 Anorthosis Famagusta 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
156 Irtyš Pavlodar 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
157 CFR Cluj 2 1 0 0 5:2 +3 0 2 0 -1
158 Pristina 2 0 2 0 2:1 +1 0 2 0 =2
159 Flora Tallin 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
160 Rabotnički 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
161 Trnava 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
162 Atromitos Athinon FC 1 0 0 0 4:4 0 0 0 1 -1
163 La Fiorita 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
164 Hajduk Split 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
165 Ventspils FK 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
166 Klakksvik KI 2 0 2 0 5:2 +3 0 2 0 =2
167 Radnički Niš 2 1 0 0 3:2 +1 0 2 0 -1
168 Rapid Wien 3 0 0 0 4:7 -3 0 0 3 -3
169 Sparta Sarpsborg 5 2 0 0 11:7 +4 0 1 4 -2
170 Balzan Youths FC 2 0 0 0 4:5 -1 0 0 2 -2
171 Zrinjski Mostar 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
172 Burnley 3 0 2 0 4:4 0 0 2 1 -1
173 Valur Reykjavík 2 0 0 0 1:2 -1 0 2 0 -2
174 Viitorul Constanta 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
175 Jablonec 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
176 Asteras Tripolis 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
177 AIK Stockholm 2 1 0 0 3:1 +2 0 2 0 -1
178 La Valetta FC 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
179 LASK Linz 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
180 Hapoel Beer Sheva 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
181 College Europa 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
182 Bordeaux 4 2 1 0 8:2 +6 0 3 1 -1
183 CSKA Sofia 3 1 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
184 Dynamo Minsk 3 2 0 0 8:5 +3 0 1 2 -1
185 Coleraine Belfast 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
186 Crusaders Belfast 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
187 Domzale 2 0 2 0 4:2 +2 0 1 1 =2
188 Shkendija 79 Tetovo 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
189 Drita 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
190 Narva Trans 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
191 Serif Tiraspol 2 0 0 0 1:5 -4 0 0 2 -2
192 Fc Fehérvár 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
193 Kukesi KS 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
194 Újpest Budapest 2 0 0 0 4:7 -3 0 0 2 -2
195 Metalurgs Liepaja 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
196 Birkirkara Luxol 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
197 Kalju Nomme JK 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
198 Matecosa Sant Juliá 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
199 Petrocub Sarata-Galbena 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
200 Siroki Brijeg NK 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
201 Hibernian 3 1 1 0 10:8 +2 0 1 2 -1
202 Vestmannaeyar IBV 1 0 0 0 4:2 +2 0 1 0 -1
203 Feyenoord 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
204 Fola Esch CS 2 0 1 0 5:5 0 0 1 1 -1
205 Sturm Graz 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
206 Olimpia Baltis 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Legia Warszawa csapat statisztikáit Europa League bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Legia Warszawa pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.